dinsdag 22 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Griffioenloop
Middelburg, vrijdag 8 mei 2015 - Organisatie: Dynamica
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Joeri Versluis (PR 36.05)Middelburg36.55Mse   16.253  3:42
2  Wilco Boogaard (PR 35.52)Middelburg37.53Mse   15.838  3:47
3  Jeroen van der Meide (PR 38.03)Vlissingen39.24Mse   15.228  3:56
4  Jeroen de Nood (PR 39.04)Middelburg40.16Mse   14.901  4:02
5  Bram Verhage (PR 38.11)Aagtekerke40.23M50   14.858  4:02
6  Sebastiaan WelleMiddelburg41.10Mse   14.575  4:07
7  Martin Pruijsers (PR 37.08)Middelburg41.14Mse   14.551  4:07
8  Leo Janse (PR 39.14)Middelburg41.24M45   14.493  4:08
9  Erwin van Schaik (PR 41.40)Middelburg41.41Mse   14.394  4:10
10  Adrie Janse (PR 41.10)Arnemuiden41.43Mse   14.383  4:10
11  JaapJan Ritsema (PR 37.32)Middelburg41.47Mse   14.360  4:11
12  Rene Jakobsen (PR)Middelburg42.13Mse   14.212  4:13
13  Seth Dijkstra (PR 39.14)Middelburg42.37Mse   14.079  4:16
14  Johan Godschalk (PR 44.08)Middelburg44.18Mse   13.544  4:26
15  Arthur Pouwelse (PR 43.13)Middelburg44.32Mse   13.473  4:27
16  Marius Besuijen (PR 35.10)Sint Laurens44.34Mse   13.463  4:27
17  Bert Daane (PR 44.05)Buttinge44.36Mse   13.453  4:28
18  Marcel van Delden (PR)Middelburg44.39M50   13.438  4:28
19  Jurjen Swiers (PR 40.54)Vlissingen44.42Mse   13.423  4:28
20  Arthur van Aartsen (PR 41.22)Middelburg45.25Mse   13.211  4:33
21  Ronald Strobos (PR 42.09)Middelburg45.30M50   13.187  4:33
22  Ron Dellebeke (PR 33.54)Dynamica45.53M55   13.077  4:35
23  Adri Koole (PR 42.07)Serooskerke46.02M60   13.034  4:36
24  Harrold de Raad (PR)Middelburg46.43Mse   12.843  4:40
25  Ferdi Francke (PR)Middelburg46.54Mse   12.793  4:41
26  Bauke GroenDokkum47.17Mse   12.689  4:44
27  Niek van Belzen (PR 41.51)Middelburg47.26Mse   12.649  4:45
28  Jos Put (PR 42.12)Vlissingen47.57Mse   12.513  4:48
29  Valesca Lefeber (PR 45.33)Middelburg48.21Vse   12.410  4:50
30  Jordy Geers (debuut)Middelburg48.24Mse   12.397  4:50
31  Petra Verhulst (PR 47.09)Westkapelle49.11Vse   12.199  4:55
32  Suzanne Geschiere (PR 46.41)Sint Laurens49.14Vse   12.187  4:55
33  Ruud Geldof (PR 46.12)Middelburg50.12M55   11.952  5:01
34  Tim Hekhuis (PR)Middelburg50.51Mse   11.799  5:05
35  Nicky Walraven (PR)Oost-Souburg51.52Mse   11.568  5:11
36  Marc Veenhoven (PR 49.44)Axel52.38Mse   11.400  5:16
37  Hans Polderman (PR 52.02)Middelburg52.46Mse   11.371  5:17
38  Maarten DellebekeAmsterdam54.57Mse   10.919  5:30
39  Mirjam van der Heide (PR 53.48)Nieuwdorp55.27Vse   10.821  5:33
40  Angelique Harinck (PR 51.55)Oost-Souburg56.53V45   10.548  5:41
41  Marielle TimmermanRotterdam58.20Vse   10.286  5:50
42  Jan Sipma (PR 49.42)Meliskerke58.30Mse   10.256  5:51
43  Iris Dellebeke (debuut)Middelburg59.50Vse   10.028  5:59
44  Maryska Nastaly (PR 57.03)Vlissingen59.56Vse   10.011  6:00
45  Ko Joosse (debuut)Middelburg1.01.31Mse   9.753  6:09
46  Marjan de Schipper (PR 56.44)Middelburg1.01.34Vse   9.746  6:09
47  Lenie van Kleven (PR 46.23)Vlissingen1.01.59V60   9.680  6:12
48  Lena Kleingeld (PR 54.00)Vlissingen1.02.04Vse   9.667  6:12
Mannen: 37 (77.08%) => M45=1 - M50=3 - M55=2 - M60=1 - Mse=30
Vrouwen: 11 (22.92%) => V45=1 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Adriaan Walhout35:50Remy Vasseur37:41Wilco Boogaard38:20Anjolie Engels39:2190
2017Ronnie Overgaauw35:35Adriaan Walhout37:40Willem de Korte37:49Lea Elisa Kampf46:0984
2016Joeri Versluis36:05Arjo Verhage36:50Wim van Sparrentak36:56Evelien van Sparrentak45:1279
2015Joeri Versluis36:55Wilco Boogaard37:53Jeroen van der Meide39:24Valesca Lefeber48:2148
2014Erwin Harmes33:28Laurent van Nieuwenhuijze35:31Wim van Sparrentak36:27Carolien van de Kreeke40:5465
2013Erwin Harmes35:18Adriaan van Keulen36:30Arjo Verhage36:38Sandra Joziasse44:2380

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Arjan Kranenburg (PR 18.55)Oost-Souburg20.02Mse   14.975  4:00
2  Erik Maranus (debuut)Westkapelle20.10Mse   14.876  4:02
3  Duncan Lau (PR 18.58)Vlissingen20.39M40   14.528  4:08
4  Eric de Visser (debuut)Middelburg21.03Mse   14.252  4:13
5  ???21.15Mse   14.118  4:15
6  Maurice Steketee (PR 20.46)Middelburg21.34Mse   13.910  4:19
7  Rene de Voogd (PR 21.20)Middelburg21.43Mse   13.814  4:21
8  Jeroen Boonman (PR 20.29)Kwadendamme21.49Mse   13.751  4:22
9  Arno de Rijke (PR 22.51)s-Gravenpolder23.28Mse   12.784  4:42
10  Damian de MuijnckVlissingen23.38Mse   12.694  4:44
11  Gunter Gies (debuut)Middelburg23.50Mse   12.587  4:46
12  Tom Jonker (PR 22.05)Goes24.45Mse   12.121  4:57
13  Wendy Theune (PR 23.57)Vlissingen25.12Vse   11.905  5:02
14  Paulette Kraker (PR 23.52)Arnemuiden25.17Vse   11.866  5:03
15  Marije Besuijen (PR 23.32)Middelburg25.20Vse   11.842  5:04
16  John Guequierre (PR 22.37)Middelburg25.22M60   11.827  5:04
17  Arthur Priem (PR)Koudekerke25.24M55   11.811  5:05
18  Ronald Stroo (debuut)Middelburg25.41Mse   11.681  5:08
19  Melvin Hunnik (PR 21.58)Wissenkerke26.15Mse   11.429  5:15
20  Wouter de Bruijn (PR 26.09)Goes26.20Mse   11.392  5:16
21  Arnold ZevenbergenMiddelburg26.30Mse   11.321  5:18
22  Chris Bos (debuut)Middelburg26.44Mse   11.222  5:21
23  Apri NiewenhuijseKwadendamme26.47Vse   11.201  5:21
24  Jordi Castel (debuut)Goes26.50Mse   11.180  5:22
25  Sebastian Nijssen (PR)Middelburg27.10Mse   11.043  5:26
26  Erik Janson (PR 24.07)Middelburg27.42M45   10.830  5:32
27  Bennie Danielse (debuut)Middelburg27.57M50   10.733  5:35
28  Ina Willemse (PR)Zoutelande28.32Vse   10.514  5:42
29  Mirjam Wisse (PR)Biggekerke28.34Vse   10.502  5:43
30  Ellen Wagenaar (PR)Grijpskerke28.53Vse   10.387  5:47
31  Maaike van OortMiddelburg29.18Vse   10.239  5:52
32  M ChristiaanseNieuw- en Sint Joosland29.52Vse   10.045  5:58
33  Evert Bos (debuut)Meliskerke31.01Mse   9.672  6:12
34  Caroline Leijdekker (debuut)Middelburg31.49Vse   9.429  6:22
35  Richard SonsbeekHulst31.57Mse   9.390  6:23
36  Casper Castel (PR 29.01)Goes32.01Mse   9.370  6:24
37  Peter Castel (PR 24.46)Goes32.03Mse   9.360  6:25
38  Miran LigtendaalVlissingen32.08Vse   9.336  6:26
39  Hanneke Danschutter (PR 26.30)Middelburg32.30Vse   9.231  6:30
40  Leanne Christiaanse (debuut)Middelburg32.51Vse   9.132  6:34
41  Wilma van Straten (debuut)Domburg35.58Vse   8.341  7:12
Mannen: 27 (65.85%) => M40=1 - M45=1 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=22
Vrouwen: 14 (34.15%) => Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tom Verbeek18:52Stefan Hollander18:55Jonathan Boon19:06Sandra van den Broek22:4059
2017Sergio Harinck18:14Willem de Vos18:31Joshua Groen18:34Roos Nieuwdorp22:0746
2016Tom Verbeek19:30Danny de Leeuw19:52Arjan Kranenburg19:54Evelien Capello24:1856
2015Arjan Kranenburg20:02Erik Maranus20:10Duncan Lau20:39Wendy Theune25:1241
2014Adrie Faes17:57Harmen Schot18:51Remi Louwerse20:20Jessica Nagel24:1140
2013Adrie Faes17:59Harmen Schot18:12Sven Vermeulen18:23Egenie Klok22:2544


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.062 seconden nodig om deze lijst met 89 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
08-06-2018 10e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
19-05-2017 9e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
20-05-2016 8e GriffioenloopMiddelburgDynamica1089
09-05-2014 6e GriffioenloopMiddelburgDynamica1884
10-05-2013 5e GriffioenloopMiddelburgDynamica2181
11-05-2012 4e GriffioenloopMiddelburgDynamica1893
06-05-2011 3e GriffioenloopMiddelburgDynamica2070
07-05-2010 2e GriffioenloopMiddelburgDynamica1900
27-03-2009 1e GriffioenloopMiddelburgDynamica1903

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
09-12: Marathon Malaga (2)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
Recente video(s)
47e Deltacross
58e Wallenloop
48e Kerstloop Dishoek
Atletiek Zeeland © 2019