maandag 22 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
48e Massaloop
Oostkapelle, zaterdag 28 februari 2015 - Organisatie: Dynamica
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Adriaan Walhout (PR)Middelburg53.48Mse   16.729  3:35
2  Wim van Sparrentak (PR 52.49)Sint Laurens56.42M45   15.873  3:47
3  Arjo Verhage (PR 56.56)Aagtekerke57.48M45   15.571  3:51
4  Jorim de Boks (PR 58.15)Middelburg58.47Mse   15.310  3:55
5  Jan HoppenbrouwersRijen58.54Mse   15.280  3:56
6  Wilco Boogaard (debuut)Middelburg59.08Mse   15.220  3:57
7  John Slabbekoorn (PR 59.19)Kapelle-Biezelinge1.00.08M45   14.967  4:01
8  Willem de Korte (PR)Aagtekerke1.00.50Mse   14.795  4:03
9  Erik Kok (PR 55.06)Arnemuiden1.01.09M40   14.718  4:05
10  Kees Louws (PR)Middelburg1.01.15Mse   14.694  4:05
11  Peter Meeuwsen (PR 1.00.05)Krabbendijke1.02.00Mse   14.516  4:08
12  Jan-Willem Florie (PR)Vlissingen1.02.24Mse   14.423  4:10
13  Jeroen de Nood (PR 1.01.23)Middelburg1.03.16Mse   14.226  4:13
14  Carolien van de Kreeke (PR 1.00.30)Serooskerke1.03.21Vse   14.207  4:13
15  Jacob WietsmaRijssen1.05.29Mse   13.744  4:22
16  Bram Verhage (PR 58.39)Aagtekerke1.05.37M50   13.716  4:22
17  Leo Janse (PR)Middelburg1.06.16M45   13.581  4:25
18  Henk Lous (PR 1.02.11)Vlissingen1.07.39M55   13.304  4:31
19  Michel Bak (debuut)Middelburg1.07.47Mse   13.278  4:31
20  Ewald Provoost (PR 1.04.21)Biggekerke1.07.54M40   13.255  4:32
21  Eva Boonman (PR)Middelburg1.08.00Vse   13.235  4:32
22  Laurens Meeuwsen (debuut)Krabbendijke1.08.25Mse   13.155  4:34
23  Arthur van Aartsen (PR 1.04.47)Middelburg1.08.45M40   13.091  4:35
24  Rian van den Broeke (PR 47.57)Vlissingen1.09.12M50   13.006  4:37
25  Marco DielemanSommelsdijk1.09.36Mse   12.931  4:38
26  Jurjen Swiers (PR 1.01.35)Vlissingen1.09.52M45   12.882  4:39
27  Ruud Fredriks (PR 1.07.08)s-Heerenhoek1.10.10M60   12.827  4:41
28  Kees de Visser (PR)Aagtekerke1.10.16M50   12.808  4:41
29  Gerard van Nierop (debuut)Oostkapelle1.10.35Mse   12.751  4:42
30  Adrie van den Bosse (PR)Oostkapelle1.10.48Mse   12.712  4:43
31  Roy GorrenHoorn1.10.57Mse   12.685  4:44
32  Inge SmitHoorn1.11.00Vse   12.676  4:44
33  Ralf Eversen (PR)Middelburg1.11.37Mse   12.567  4:46
34  Ron Kindts (debuut)Oost-Souburg1.11.56M40   12.512  4:48
35  Denise van Weelden (PR 1.10.12)Goes1.12.00Vse   12.500  4:48
36  Marcel Uitterhoeve (PR 1.09.12)s-Heer Arendskerke1.12.21Mse   12.440  4:49
37  Jelle Maljaars (debuut)Oostkapelle1.12.49Mse   12.360  4:51
38  Gerrit Spaans (PR 1.12.52)Goes1.13.05Mse   12.315  4:52
39  Jan van Horssen (PR 1.11.48)Middelburg1.13.18M65   12.278  4:53
40  Paul van Tuil (PR)Burgh-Haamstede1.14.22Mse   12.102  4:57
41  Ko Davidse (debuut)Oostkapelle1.15.10Mse   11.973  5:01
42  Suzanne Geschiere (PR)Sint Laurens1.15.25V50   11.934  5:02
43  Rene GeschiereDoetinchem1.15.29Mse   11.923  5:02
44  Gilles Geschiere (PR 59.15)Meliskerke1.15.31M45   11.918  5:02
45  Hans Minnaard (PR 1.14.30)Yerseke1.15.34M55   11.910  5:02
46  Alfred Sturm (PR 1.14.33)Wemeldinge1.16.09Mse   11.819  5:05
47  Hans Tramper (PR 1.14.49)Goes1.16.32Mse   11.760  5:06
48  Ron Ploeg (debuut)Middelburg1.16.52Mse   11.709  5:07
49  Wim Huibregtse (PR 1.13.53)Westkapelle1.17.00Mse   11.688  5:08
50  Petra Verhulst (PR 1.14.25)Westkapelle1.17.06V45   11.673  5:08
51  Rian de Vlieger (PR 1.13.13)Lewedorp1.17.11V45   11.661  5:09
52  Linda de Winters-Heerenhoek1.17.18Vse   11.643  5:09
53  Claudia van Sighem (PR)Westkapelle1.17.49Vse   11.566  5:11
54  Ronald Kooman (PR 1.14.37)Vlissingen1.18.07Mse   11.521  5:12
55  Hans van der Welle (PR 1.15.41)Middelburg1.19.01M55   11.390  5:16
56  Fred de Bree (PR 1.16.25)Zoutelande1.19.52Mse   11.269  5:19
57  Bram Brasser (PR)Vlissingen1.20.06Mse   11.236  5:20
58  Hans Joosse (PR)Middelburg1.20.16M60   11.213  5:21
59  Jeffrey Vader (PR)Domburg1.20.45Mse   11.146  5:23
60  Kees Pouwelse (PR)Westkapelle1.20.49Mse   11.136  5:23
61  Jack van Aspert (PR 1.02.24)Middelburg1.24.01M60   10.712  5:36
62  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45)Arnemuiden1.24.04Mse   10.706  5:36
63  Remke van Belzen (PR 1.24.10)Arnemuiden1.24.12V40   10.689  5:37
64  Ben van Belzen (debuut)Kapelle-Biezelinge1.24.15Mse   10.682  5:37
65  Elbert Simonse (PR 1.22.54)Aagtekerke1.24.22Mse   10.668  5:37
66  Leo Francke (PR 1.21.20)Oostkapelle1.25.14M55   10.559  5:41
67  Mirjam Sturm (debuut)Middelburg1.27.37V40   10.272  5:50
68  Arthur Stijns (PR 1.21.41)Oudelande1.27.57M65   10.233  5:52
69  Regina Verhage (PR)Aagtekerke1.28.00V50   10.227  5:52
70  Jan HogewegOost-Souburg1.28.53Mse   10.126  5:56
71  Natascha Wisse (PR 1.26.07)Middelburg1.29.26Vse   10.063  5:58
72  Danielle van de Ven (debuut)Middelburg1.29.28Vse   10.060  5:58
73  Jacob Luitwieler (debuut)Middelburg1.31.55M65   9.791  6:08
74  Natasja Forat (debuut)Middelburg1.32.25Vse   9.739  6:10
75  Anita Veldhof (PR 1.20.17)Kloetinge1.32.28Vse   9.733  6:10
76  Lena Kleingeld (PR 1.26.48)Vlissingen1.32.51Vse   9.693  6:11
77  Lenie van Kleven (PR 1.15.34)Vlissingen1.32.53V60   9.690  6:12
78  Marielle Simonse (PR 1.24.10)Goes1.33.26V40   9.633  6:14
79  Mike Egter van Wissekerke (debuut)Middelburg1.34.26Mse   9.531  6:18
80  Cees van den Bulck (PR 52.46)Middelburg1.34.32M65   9.520  6:18
81  Jan Sipma (PR 1.22.23)Meliskerke1.35.30M55   9.424  6:22
82  Hannie van PeenZoutelande1.36.08Vse   9.362  6:25
83  Wibo Lievense (debuut)Westkapelle1.38.03Mse   9.179  6:32
84  Silvia Swarts (debuut)Middelburg1.41.52Vse   8.835  6:47
85  Cathy Hoorn (debuut)Vlissingen1.43.46Vse   8.673  6:55
86  Chantal BoonaertsBeek1.46.30Vse   8.451  7:06
Mannen: 63 (73.26%) => M40=4 - M45=6 - M50=3 - M55=5 - M60=3 - M65=4 - Mse=38
Vrouwen: 23 (26.74%) => V40=3 - V45=2 - V50=2 - V60=1 - Vse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Huub van Noorden55:06Jorim de Boks59:16Arjo Verhage1:00:44Martine Lust1:13:1742
2017Joeri Versluis1:00:26Arjo Verhage1:01:19Tom van Wouwe1:01:27Petra Verhulst1:20:2368
2016Arjo Verhage1:01:37Bart de Visser1:03:32Ewald Provoost1:04:21Jenny de Nooijer1:14:4547
2015Adriaan Walhout53:48Wim van Sparrentak56:42Arjo Verhage57:48Carolien van de Kreeke1:03:2186

10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ralph Wiessner (PR 33.47)Vlissingen35.32Mse   16.886  3:33
2  David Schrier (PR 34.39)Vlissingen36.27Mse   16.461  3:39
3  Sjaak Brouwer (PR 35.39)Vlissingen40.35M50   14.784  4:04
4  Pieter Wisse (PR 37.57)Biggekerke41.43M45   14.383  4:10
5  Manfred van den Broeke (debuut)Middelburg42.08Mse   14.241  4:13
6  Bram van Keulen (PR 41.06)Meliskerke44.22Mse   13.524  4:26
7  Kees den Hollander (PR 39.25)Dreischor44.24Mse   13.514  4:26
8  Yvonne Moerland (PR 40.00)Yerseke44.32Vse   13.473  4:27
9  Johan Godschalk (PR 44.08)Middelburg44.59Mse   13.338  4:30
10  Rinus Witte (PR 37.12)Sint Laurens45.14M50   13.265  4:31
11  Nick Paulusse (PR 43.20)Oost-Souburg45.19M40   13.240  4:32
12  Bob Boekema (PR)Veere45.22Mse   13.226  4:32
13  Stijn Sprinkhuizen (debuut)Nisse45.29Mse   13.192  4:33
14  Bram Sturm (PR)Middelburg46.04Mse   13.025  4:36
15  Ron Dellebeke (PR 33.54)Oost-Souburg46.58M55   12.775  4:42
16  Peter Rijkhoek (debuut)Vlissingen47.10M55   12.721  4:43
17  Sem de PauwMiddelburg47.37Mse   12.601  4:46
18  Leon GoedegebuureDirksland48.00Mse   12.500  4:48
19  Martin van Nieulande (PR 38.05)Nieuw- en Sint Joosland48.10Mse   12.457  4:49
20  Annelies PerkOost-Souburg48.19Vse   12.418  4:50
21  Jenny de Nooijer (PR 46.06)Middelburg48.42Vse   12.320  4:52
22  Erwin van Unen (PR 46.25)Oost-Souburg48.51Mse   12.282  4:53
23  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg48.57Mse   12.257  4:54
24  Willem Huiszoon (PR 47.21)Middelburg49.00Mse   12.245  4:54
25  Sam Polderman (PR 32.28)Middelburg49.25M65   12.142  4:57
26  Johan Dekker (PR 42.17)Middelburg49.35M55   12.101  4:58
27  Danmar Dees (PR 42.35)Goes50.17Mse   11.932  5:02
28  Ben van der Linden (PR 46.56)Vlissingen50.38Mse   11.850  5:04
29  John Provoost (PR 45.34)Domburg50.55Mse   11.784  5:06
30  Richard Helbers (debuut)Vlissingen51.00Mse   11.765  5:06
31  Rob Eversdijk (debuut)Lewedorp51.02Mse   11.757  5:06
32  Guido Moison (PR 49.44)Middelburg51.05Mse   11.746  5:07
33  Andre Davidse (PR 44.26)Middelburg51.09Mse   11.730  5:07
34  Sven VerslujsZevenbergen51.15Mse   11.707  5:08
35  Evelien Capello (PR 48.27)s-Heerenhoek51.22Vse   11.681  5:08
36  Dennis van Rutten (PR 46.43)Middelburg51.34Mse   11.635  5:09
37  Werner Helmich (PR 47.12)Kapelle-Biezelinge51.38M40   11.620  5:10
38  Esther Claassens (PR 48.14)Middelburg51.43Vse   11.602  5:10
39  Rianne Bostelaar (PR)Middelburg51.47Vse   11.587  5:11
40  Sjaak Paardekooper (debuut)Oostkapelle51.50Mse   11.576  5:11
41  Annemarie Verschuure (PR 48.01)Kruiningen52.13Vse   11.491  5:13
42  Jan van HeugtenRhenen52.24Mse   11.450  5:14
43  Marlou Eckhardt (PR)Wemeldinge52.36Vse   11.407  5:16
44  Jan Jobse (PR 49.11)Serooskerke52.43M65   11.382  5:16
45  Hiels Oving (debuut)Middelburg53.05Mse   11.303  5:19
46  Adrie van BavelOud Gastel53.23Mse   11.239  5:20
47  Jan Besuijen (PR 48.17)Serooskerke53.28Mse   11.222  5:21
48  Raymond Gerrits (PR 42.48)Middelburg53.35Mse   11.198  5:22
49  Dave Louws (PR 51.32)Sint Laurens54.06Mse   11.091  5:25
50  Harrold de Raad (PR 46.43)Middelburg54.15Mse   11.060  5:26
51  Marije Besuijen (PR 47.55)Middelburg54.18Vse   11.050  5:26
52  Rene Moerland (PR 49.53)Yerseke54.43Mse   10.966  5:28
53  Ron van Belzen (PR 46.53)Domburg55.13Mse   10.866  5:31
54  Ronald Versluijs (PR)Grijpskerke55.18Mse   10.850  5:32
55  Arthur Priem (PR 46.37)Koudekerke55.20M55   10.843  5:32
56  Jan-Kees de Meester (PR 48.52)Hansweert56.15Mse   10.667  5:38
57  Henrike Blokpoel (PR 52.05)Oost-Souburg57.05Vse   10.511  5:43
58  Matthijs Bode (PR 50.26)Biggekerke57.24Mse   10.453  5:44
59  Caroline Ganseman (PR 53.09)Goes57.33Vse   10.426  5:45
60  Nicky Ganseman (PR)Goes57.39Vse   10.408  5:46
61  Marius Leendertse (PR 44.48)Kapelle-Biezelinge57.42M60   10.399  5:46
62  Rebecca Winkelhof (PR 55.10)Middelburg58.00Vse   10.345  5:48
63  Mirjam van der Heide (PR 53.48)Nieuwdorp58.03Vse   10.336  5:48
64  Ella Neufeglise (PR 55.15)Grijpskerke58.26Vse   10.268  5:51
65  Annelien bij de Vaate (PR)Serooskerke58.29Vse   10.259  5:51
66  Nicole Sturm (PR 56.53)Wemeldinge58.32Vse   10.251  5:51
67  Denny KorstanjeLewedorp58.57Mse   10.178  5:54
68  Chantal BrouwerOostkapelle59.00Vse   10.169  5:54
69  Tea Tazelaar (PR 51.45)Middelburg59.20V55   10.112  5:56
70  Wim Witte (PR 50.09)Borssele59.32M55   10.078  5:57
71  Nicoline Lievaart (debuut)Oostkapelle59.35Vse   10.070  5:58
72  Piet HusonSerooskerke59.56Mse   10.011  6:00
73  Tonny de Ruijter (PR 41.54)Vlissingen59.58M65   10.006  6:00
74  Sebastian Nijssen (PR 54.53)Middelburg1.00.19Mse   9.947  6:02
75  Paul Pellikaan (PR 56.40)Middelburg1.00.38M65   9.896  6:04
76  Jurgen Philipsen (PR 51.51)Middelburg1.00.55Mse   9.850  6:06
77  Heleen Wondergem (PR 59.38)Oostkapelle1.00.59Vse   9.839  6:06
78  Ria Fredriks (PR 56.23)s-Heerenhoek1.01.39Vse   9.732  6:10
79  Riet van Horssen (PR 1.00.40)Middelburg1.01.44Vse   9.719  6:10
80  Thea van de Berg (debuut)Vlissingen1.01.54Vse   9.693  6:11
81  Wilma Eversdijk (PR 58.21)Kapelle-Biezelinge1.01.57V55   9.685  6:12
82  Nathalie de Later (PR 1.01.08)Oostkapelle1.02.17Vse   9.633  6:14
83  Sandy Kuiper (debuut)Vlissingen1.02.58Vse   9.529  6:18
84  Annemiek Paulusse (PR 58.07)Oost-Souburg1.03.10Vse   9.499  6:19
85  Esther Hokke (debuut)Vlissingen1.03.35Vse   9.436  6:22
86  Marleen de Ruiter (PR 1.01.11)Vlissingen1.03.37Vse   9.431  6:22
87  Jessica Maljaars (PR 1.01.36)Middelburg1.03.56Vse   9.385  6:24
88  Cynthia Muller (PR 1.03.10)Middelburg1.04.02Vse   9.370  6:24
89  Anja Francke (PR 1.04.13)Grijpskerke1.05.15Vse   9.195  6:32
90  Margaretha Lacour (PR 55.57)Vlissingen1.05.21V55   9.181  6:32
91  Joke van Hemert (PR 57.02)Nieuwdorp1.05.43Vse   9.130  6:34
92  Hannie Corbijn (PR 1.00.42)Oostkapelle1.06.00V55   9.091  6:36
93  Jolanda de Kraker (PR 48.31)Oost-Souburg1.06.10Vse   9.068  6:37
Mannen: 56 (60.22%) => M40=2 - M45=1 - M50=2 - M55=5 - M60=1 - M65=4 - Mse=41
Vrouwen: 37 (39.78%) => V55=4 - Vse=33

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jan Hoppenbrouwer41:42Hanco van Keulen42:29Bart Visser42:49Monique Verschuure42:0053
2017Sven Vermeulen40:50Jan Hoppenbrouwers41:29Jorim de Boks43:55Eva Boonman48:0475
2016Willem de Korte38:49Ard-Jan Trouwborst40:47Jan-Pieter Moens42:05Marianne de Kok41:1785
2015Ralph Wiessner35:32David Schrier36:27Sjaak Brouwer40:35Yvonne Moerland44:3293


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.013 seconden nodig om deze lijst met 179 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

4,7 km
001 Harinck Sergio       Souburg          911 0:18:40    1eH
002 Francke Ferdi        Middelburg       902 0:23:42    2eH
003 Meeuwsen Martijn     Krabbendijke     890 0:23:53    3eH
004 Geschiere Laurens    Middelburg       916 0:23:56    4eH
005 Slabbekoorn Nathalie Kapelle          908 0:24:32    1eD
006 Belzen Bjorn van     Maastricht       898 0:24:48    5eH
007 Pouwelse Jess        Middelburg       887 0:24:59    6eH
008 Theune Wendy         Vlissingen       907 0:25:46    2eD
009 Danielse Bennie      Middelburg       901 0:26:08    7eH
010 Davidse Erik         Middelburg       895 0:26:29    8eH
011 Koole Joeri          Serooskerke      906 0:26:43    9eH
012 Koole Wilbert        Serooskerke      915 0:26:47   10eH
013 Veenker Eefje        Middelburg       910 0:27:17    3eD
014 Zwartebol Yvonne     Heinkenszand     912 0:27:25    4eD
015 Mulder Mark          s-HArendskerke   917 0:27:49   11eH
016 Slagboom Roos        Middelburg       892 0:27:53    5eD
017 Wensen Marjan van    Kloetinge        900 0:29:10    6eD
018 Wisse Mirjam         Biggekerke       897 0:29:17    7eD
019 Filius Mariska       Middelburg       893 0:29:25    8eD
020 Franse Marcel        Lewedorp         602 0:29:35   12eH
021 Rijnberg Liesbeth    Grijpskerke      904 0:29:38    9eD
022 Giesen Ron van       Middelburg       905 0:29:41   13eH
023 Wagenaar Ellen       Grijpskerke      903 0:29:43   10eD
024 Spruijt Kim          Nw St Joosland   913 0:30:22   11eD
025 Rietveld Emma        Middelburg       914 0:30:24   12eD
026 Witte Hanneke        Borssele         899 0:30:52   13eD
027 Heugten Cynthia van  Rhenen           891 0:30:55   14eD
028 Davidse Danny        Middelburg       888 0:32:04   14eH
029 Hogeweg Manon        Oostkapelle      894 0:32:07   15eD
030 Nooijer Mayke de     Oostkapelle      921 0:35:04   16eD
031 Brouwer Melissa      Middelburg       889 0:39:25   17eD
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
17-03-2018 51e MassaloopOostkapelleDynamica0
18-03-2017 50e MassaloopOostkapelleDynamica0
05-03-2016 49e MassaloopOostkapelleDynamica1646
22-02-2014 47e MassaloopOostkapelleDynamica2414
23-02-2013 46e MassaloopOostkapelleDynamica2299
25-02-2012 45e MassaloopOostkapelleDynamica2358
19-02-2011 44e MassaloopOostkapelleDynamica2618
27-02-2010 43e MassaloopOostkapelleDynamica2546
28-02-2009 42e MassaloopOostkapelleDynamica2627
23-02-2008 41e MassaloopOostkapelleDynamica1934
24-02-2007 40e MassaloopOostkapelleDynamica1747
18-02-2006 39e MassaloopOostkapelleDynamica1306
26-02-2005 38e MassaloopOostkapelleDynamica1494
13-03-2004 37e MassaloopOostkapelleDynamica927

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-10: 43e Amsterdam Marathon (24)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
10 km Ferry Engel (PR 37.05)37.47  M55
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)38.08  M40
10 km Adrie Faes (PR 33.42)38.13  M55
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.08  M40
10 km Rene Goetheer (PR)44.13  M50
5 km Esma Guigui (PR)22.19  Vse
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018