zaterdag 18 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen (131)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Sportvissersloop

Yerseke, woensdag 24 juni 2015 - Organisatie: AV'56
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica31.34minMse   19.007  3:095.28833
2  Erwin Harmes (PR 31.18) González Running32.41minMse   18.358  3:165.10747
3  Martijn de Kok (PR 32.05) AV'5633.15minMse   18.045  3:205.01704
4  Huub van Noorden (PR)s-Heer Abtskerke33.29minMse   17.919  3:214.98687
5  Erwin Adan (PR 32.15) Dynamica35.11minMse   17.054  3:314.74570
6  Ralph Wiessner (PR 33.47) Dynamica35.43minM35   16.799  3:344.67535
7  Adriaan Walhout (PR 34.51) Dynamica36.06minM35   16.620  3:374.62511
8  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica36.16minM45   16.544  3:384.60501
9  David Schrier (PR 34.39) Dynamica36.18minMse   16.529  3:384.59499
10  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica36.22minM55   16.499  3:384.58495
11  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport36.26minM40   16.468  3:394.57491
12  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport36.31minM40   16.431  3:394.56485
13  Peter van Limbergen (PR 35.27) AV'5636.35minM40   16.401  3:404.56481
14  Willem de Korte (PR 35.26) Dynamica36.54minMse   16.260  3:414.52462
15  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica37.08minM45   16.158  3:434.49449
16  Maarten Harthoorn (PR 35.40) AV'5637.11minM35   16.136  3:434.48446
17  Tim Kleppe (PR 36.16) Goes37.22minMse   16.057  3:444.46435
18  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Dynamica37.53minMse   15.838  3:474.40406
19  Jeroen van der Meide (PR)Vlissingen38.03minMse   15.769  3:484.38397
20  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica38.11minM40   15.714  3:494.36389
21  Frank Houweling (PR 37.21) AV'5638.14minM35   15.693  3:494.36387
22  Marius Besuijen (PR 35.10) AV'5638.28minM50   15.598  3:514.33374
23  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5638.38minM40   15.531  3:524.31365
24  Danny Huibregtse (PR)Westkapelle38.48minMse   15.464  3:534.30357
25  Patrick van SchiltSpado38.54minM35   15.424  3:534.28351
26  Michel Buijck (PR 36.43) Dynamica39.12minM35   15.306  3:554.25336
27  Heddie Nieuwdorp (PR 37.24) AV'5639.18minM55   15.267  3:564.24331
28  Sven Rentmeester (PR)s-Heerenhoek39.22minMse   15.241  3:564.23328
29  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge39.24minM45   15.228  3:564.23326
30  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke39.42minMse   15.113  3:584.20311
31  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5639.58minV35   15.013  4:004.17537
32  Remon Rijk (PR 39.19) Goes40.21minMse   14.870  4:024.13280
33  Martijn Koole (PR 39.55) Yerseke40.24minMse   14.851  4:024.13278
34  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5640.31minM40   14.809  4:034.11273
35  Jaap van der BokFlakkee40.39minM45   14.760  4:044.10267
36  Leonie Ton (PR 39.47) Delta Sport40.48minV35   14.706  4:054.08491
37  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg40.53minM35   14.676  4:054.08256
38  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica40.56minM45   14.658  4:064.07254
39  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica41.04minM50   14.610  4:064.06248
40  Michel Velkers (PR 39.38) AV'5641.10minM40   14.575  4:074.05244
41  Rini Bruggeman (PR 32.58) AV'5641.20minM50   14.516  4:084.03237
42  Hans Steketee (PR)Yerseke41.23minMse   14.499  4:084.03235
43  Kees de Rooij (PR 41.21) Yerseke41.27minMse   14.475  4:094.02232
44  Johan Bruijnooge (PR)Yerseke41.36minMse   14.423  4:104.01226
45  Pieter Wisse (PR 37.57) Dynamica41.40minM45   14.400  4:104.00223
46  Marco Toussaint (PR 40.34) AV'5641.41minM50   14.394  4:104.00222
47  Timo Jansen (PR)Goes41.43minMse   14.383  4:104.00221
48  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica41.45minM55   14.371  4:113.99219
49  Jorim de Boks (PR 35.00) Dynamica41.47minMse   14.360  4:113.99218
50  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke41.49minMse   14.348  4:113.99217
51  Ruben Boutens (PR 38.57) Middelburg41.51minMse   14.337  4:113.98215
52  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5641.53minM35   14.326  4:113.98214
53  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5642.00minM40   14.286  4:123.97209
54  Peter Dekker (PR 39.23) Dynamica42.02minM40   14.274  4:123.97208
55  Wilbert Poppe (PR)Arnemuiden42.04minMse   14.263  4:123.96207
56  Paola van Gilst (PR 40.10) AV'5642.07minV40   14.246  4:133.96422
57  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Dynamica42.10minM55   14.229  4:133.95203
58  Rinus Witte (PR 37.12) Sint Laurens42.13minM50   14.212  4:133.95201
59  Jan Provoost (PR 39.44) Kapelle-Biezelinge42.19minM35   14.179  4:143.94197
60  Peter Plompav Trias42.23minM45   14.157  4:143.93194
61  Frans Bos (PR 40.02) Dynamica42.28minM65   14.129  4:153.92191
62  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5642.30minV40   14.118  4:153.92402
63  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica42.34minM55   14.096  4:153.92187
64  Piet Wisse (PR 37.47) Aagtekerke42.47minM50   14.024  4:173.90179
65  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke42.55minM45   13.981  4:183.88174
66  Pim Kraan (PR 40.19) Dynamica43.02minM35   13.943  4:183.87170
67  Ad KaashoekPassaat43.09minM45   13.905  4:193.86166
68  Reinier Spijk (PR 41.58) Goes43.16minM35   13.867  4:203.85162
69  Jozias Marijs (PR 40.36) Arnemuiden43.19minM35   13.851  4:203.85160
70  Remie Openeer (PR 41.10) AV'5643.23minM35   13.830  4:203.84158
71  Laurens Meeuwsen (PR)Krabbendijke43.25minM45   13.820  4:213.84156
72  Thomas GroeneveldBruinisse43.31minMse   13.788  4:213.83153
73  Erwin van Schaik (PR 39.53) Middelburg43.57minM45   13.652  4:243.79139
74  Ruud Fredriks (PR)AV'5644.01minM55   13.631  4:243.79136
75  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke44.03minM45   13.621  4:243.78135
76  Harry Christiaanse (PR)AV'5644.05minM50   13.611  4:253.78134
77  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica44.07minM55   13.600  4:253.78133
78  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5644.14minM65   13.564  4:253.77129
79  Nick Paulusse (PR 43.20) Oost-Souburg44.18minM45   13.544  4:263.76127
80  Erwin van der Linden (PR)Goes44.23minMse   13.519  4:263.76125
81  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes44.33minM55   13.468  4:273.74120
82  Joost Liefbroer (PR 43.25) Oost-Souburg44.35minM35   13.458  4:283.74119
83  Leon van Kruiningen (PR 44.06) Krabbendijke44.46minMse   13.403  4:293.72113
84  Kees Zuijdweg (PR 41.43) Yerseke44.49minM45   13.388  4:293.72112
85  Maarten Verdonk (PR)Vlissingen44.52minMse   13.373  4:293.71110
86  Jan van Loon (PR)Vlissingen44.55minMse   13.358  4:303.71109
87  Jochem Boschloo (PR 43.09) Koudekerke44.57minM35   13.348  4:303.71108
88  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke45.01minM45   13.328  4:303.70106
89  John van Nunen (PR 41.31) AV'5645.06minM40   13.304  4:313.70104
90  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Dynamica45.09minM35   13.289  4:313.69102
91  Marc-Jan Moerland (PR)Goes45.12minMse   13.274  4:313.69101
92  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport45.16minM50   13.255  4:323.6899
93  Serge Nothen (PR 45.05) Arnemuiden45.36minM35   13.158  4:343.6590
94  Marian van Dijk (PR)Dynamica45.39minV45   13.143  4:343.65262
95  Rien de Wilde (PR 39.27) AV'5645.42minM50   13.129  4:343.6588
96  Anna Mirecka (PR 43.54) Krabbendijke45.44minVse   13.120  4:343.64258
97  John Uitterhoeve (PR)Goes45.47minMse   13.105  4:353.6485
98  Sandra Joziasse (PR 44.23) Dynamica45.50minV35   13.091  4:353.64255
99  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg45.53minM50   13.077  4:353.6383
100  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica45.55minM65   13.067  4:363.6382
101  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5646.01minV50   13.039  4:363.62247
102  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge46.03minV45   13.029  4:363.62246
103  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden46.11minM40   12.992  4:373.6176
104  Henny Strating (PR 46.14) AV'5646.23minV45   12.936  4:383.59233
105  Jan-Willem Huiszoon (PR)Arnemuiden46.25minM35   12.926  4:393.5970
106  John Overweel (PR 35.33) Dynamica46.27minM60   12.917  4:393.5969
107  Aart van de Velde (debuut) Brouwershaven46.29minMse   12.908  4:393.5969
108  Ronnie Moerdijk (PR 44.26) Arnemuiden46.31minM35   12.899  4:393.5868
109  Marco Moerland (PR 44.08) Arnemuiden46.45minMse   12.834  4:413.5763
110  Wim Huurman (PR 44.30) AV'5646.48minM55   12.821  4:413.5662
111  Jos Janse (PR 40.27) Dynamica46.51minM40   12.807  4:413.5661
112  Mariska Boone (PR)Vlissingen46.55minV35   12.789  4:423.55214
113  Rian Verstelle (PR 46.23) AV'5647.03minV45   12.752  4:423.54209
114  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica47.08minM60   12.730  4:433.5455
115  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg47.10minMse   12.721  4:433.5354
116  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge47.12minM40   12.712  4:433.5353
117  Niek de LeeuwYerseke47.13minMse   12.707  4:433.5353
118  Mirthe Overkamp (PR 39.22) Phoenix47.15minVse   12.698  4:443.53202
119  Arjan Koole (PR 44.39) Arnemuiden47.18minMse   12.685  4:443.5251
120  Sico Poortvliet (PR 44.18) Middelburg47.20minM45   12.676  4:443.5251
121  Marc Bosch (PR 44.07) Heinkenszand47.22minM35   12.667  4:443.5250
122  Ruud Geldof (PR 46.12) Dynamica47.31minM55   12.627  4:453.5147
123  Erwin van Unen (PR 46.25) Oost-Souburg47.33minM45   12.618  4:453.5146
124  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica47.37minV55   12.601  4:463.50189
125  Chris Koppejan (PR)s-Gravenpolder47.41minM45   12.583  4:463.5044
126  Andrea van der Sluijs (PR 46.41) Flakkee47.51minV45   12.539  4:473.48182
127  Johnny LeconteWilhelminadorp47.57minM45   12.513  4:483.4839
128  Kees van der Heijden (PR 45.48) Vlissingen48.05minM45   12.478  4:493.4737
129  Antoine Gijzel (PR 44.19) Kapelle-Biezelinge48.08minM35   12.465  4:493.4636
130  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica48.15minV45   12.435  4:503.45169
131  Conno Francke (PR 44.41) Gapinge48.17minM45   12.427  4:503.4534
132  Marlies de Jong (PR)Kapelle-Biezelinge48.30minV35   12.371  4:513.44161
133  Tanita van Belzen (PR)AV'5648.33minVse   12.358  4:513.43159
134  William Hoondert (PR)Heinkenszand48.36minM45   12.346  4:523.4329
135  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke48.44minM35   12.312  4:523.4227
136  Caroline Veringa (PR)Dynamica48.47minV40   12.299  4:533.42152
137  Marco van Westeinde (PR 43.26) AV'5648.51minM35   12.282  4:533.4125
138  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk48.54minM45   12.270  4:533.4124
139  Evelien van Sparrentak (PR 44.36) Sint Laurens48.56minV35   12.262  4:543.41147
140  Rinus PaardekoperAV'5649.05minM55   12.224  4:553.4022
141  Ane van de Velde (PR)Schuddebeurs49.10minM55   12.203  4:553.3921
142  Natalie Sinke (PR 45.26) Vlissingen49.13minV35   12.191  4:553.39139
143  Dennis ZoeteweijYerseke49.16minMse   12.179  4:563.3820
144  Roos Nieuwdorp (PR 46.01) AV'5649.19minVse   12.166  4:563.38136
145  Jolanda Maas (PR 48.03) AV'5649.30minVse   12.121  4:573.37131
146  Mirjam Kloet (PR)Arnemuiden49.48minV45   12.048  4:593.35123
147  Evelien Capello (PR 48.27) s-Heerenhoek49.50minVse   12.040  4:593.34122
148  Marian Steenblok (PR 48.15) AV'5649.52minV40   12.032  4:593.34121
149  Karin van Noorden (PR 48.36) Vlissingen49.54minV45   12.024  4:593.34120
150  Gerard VogelZierikzee50.04minMse   11.984  5:003.3311
151  Shurley de GraaffVlissingen50.07minV45   11.972  5:013.33114
152  Annemarie Verschuure (PR 48.01) AV'5650.09minV35   11.964  5:013.32113
153  Dennis Verschuure (PR 37.34) Yerseke50.11minMse   11.956  5:013.3210
154  Marcel Pelster (PR 48.35) Middelburg50.17minM35   11.932  5:023.319
155  Piet Beijer (PR 44.20) Dynamica50.18minM65   11.928  5:023.319
156  Raoul Hijfte (PR 47.49) Yerseke50.24minMse   11.905  5:023.318
157  Tom Jonker (PR 44.45) Goes50.26minMse   11.897  5:033.308
158  Joost EgginkVaassen50.35minMse   11.862  5:043.297
159  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk50.48minM45   11.811  5:053.285
160  Gerard Visser (PR 48.06) Goes50.54minM45   11.788  5:053.275
161  Marije Besuijen (PR 47.00) Dynamica51.06minV35   11.742  5:073.2690
162  Huibert Pietjouw (debuut) Kapelle-Biezelinge51.24minMse   11.673  5:083.242
163  Lisette de Jong (PR)AV'5651.29minV40   11.654  5:093.2481
164  Ruben van Luijk (debuut) s-Gravenpolder51.33minM35   11.639  5:093.232
165  Henk Sandee (PR 49.39) Kamperland51.45minM65   11.594  5:113.221
166  Hans Lievense (PR 47.46) Middelburg51.55minM45   11.557  5:123.211
167  Martijn Meeuwsen (PR 50.20) Krabbendijke52.02minMse   11.531  5:123.201
168  Leoanne de VosArnemuiden52.08minV35   11.509  5:133.2067
169  Esther van Sluijs (PR 48.59) AV'5652.12minV40   11.494  5:133.1966
170  Suzanne VogelZierikzee52.40minVse   11.392  5:163.1657
171  Mireile Huiszoon (debuut) Arnemuiden53.00minV35   11.321  5:183.1451
172  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Dynamica53.02minVse   11.314  5:183.1450
173  Maroeska Ars (PR 47.00) AV'5653.07minV35   11.296  5:193.1449
174  Anita Veldhof (PR 52.54) AV'5653.21minVse   11.246  5:203.1245
175  Steffi Berks (PR 49.52) AV'5653.27minVse   11.225  5:213.1243
176  Niels Westmaas (PR 47.36) s-Heer Hendrikskinderen53.39minMse   11.184  5:223.11-
177  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport54.24minV40   11.029  5:263.0629
178  Marius Leendertse (PR 44.48) Kapelle-Biezelinge55.47minM60   10.756  5:352.99-
179  Tjitte de Boer (PR)Middelburg55.55minM65   10.730  5:362.98-
180  Herman Abbink (PR 46.32) AV'5655.57minM55   10.724  5:362.98-
181  Karin BakkerKAV Holland56.11minV45   10.679  5:372.9710
182  Lena de Wilde (PR 48.10) Vlissingen56.21minV55   10.648  5:382.969
183  Remke van Belzen (PR 54.00) Arnemuiden56.54minV40   10.545  5:412.935
184  Ivanka van Noorden (debuut) Krabbendijke57.22minVse   10.459  5:442.913
185  Mirjam Wisse (PR)Dynamica57.34minV45   10.423  5:452.902
186  Miriam Baak (PR)Oost-Souburg58.23minV35   10.277  5:502.851
187  Jaap Oele (PR 43.04) Kapelle-Biezelinge58.27minM60   10.265  5:512.85-
188  Sylvia Glerum (PR 53.42) Delta Sport58.29minV35   10.259  5:512.85-
189  Jan Sipma (PR 49.42) Meliskerke58.36minM55   10.239  5:522.84-
190  Robert Blommaert (debuut) Wolphaartsdijk58.38minM35   10.233  5:522.84-
191  Sebastian Nijssen (PR 54.35) Dynamica58.43minM40   10.219  5:522.84-
192  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen59.00minV60   10.169  5:542.82-
193  Jurgen Dingemanse (PR)Biggekerke59.04minM45   10.158  5:542.82-
194  Ria Fredriks (PR 56.23) AV'5659.13minV55   10.132  5:552.81-
195  Dix Westmaass-Heer Hendrikskinderen59.30minMse   10.084  5:572.80-
196  Priscilla KoomanBergen op Zoom59.47minVse   10.036  5:592.79-
197  Cees KoomanSpado59.50minM55   10.028  5:592.79-
198  Marjan Schipper (PR 56.44) Middelburg59.57minV35   10.008  6:002.78-
199  Joke van Hemert (PR 57.02) Nieuwdorp1.00.01minV55   9.997  6:002.78-
200  Janneke Boutens (PR 55.12) Middelburg1.00.33minV45   9.909  6:032.75-
201  Michelle van Doeselaar (PR 57.51) Vlissingen1.00.36minVse   9.901  6:042.75-
202  Pien Westmaas (PR)s-Heer Hendrikskinderen1.00.38minVse   9.896  6:042.75-
203  Nico Westmaas (debuut) s-Heer Hendrikskinderen1.00.40minM45   9.890  6:042.75-
204  Els van Zwieten (PR 56.04) Delta Sport1.01.59minV65   9.680  6:122.69-
205  Frans van RijthovenHoogvliet1.09.37minM55   8.619  6:582.39-
Mannen: 149 (72.68%) => M35=26 - M40=14 - M45=28 - M50=10 - M55=16 - M60=4 - M65=6 - Mse=45
Vrouwen: 56 (27.32%) => V35=15 - V40=8 - V45=12 - V50=1 - V55=4 - V60=1 - V65=1 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:05Ronnie Overgaauw32:19Floris Willeboordse32:42Samantha Luitwieler38:03213
2018Tim van den Broeke33:08Tim Pleijte33:15Erwin Harmes33:59Monique Verschuure38:37203
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.027 seconden nodig om deze lijst met 205 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

1500m     
001 Graaf Robert de      AV'56            972 0:04:53   1eJ11 18.430  3.15 min/km
002 Kapteijn Stef        AV'56            971 0:05:06   1eJ13 17.647  3.24 min/km
003 Anrooij Shirin van   AV'56            970 0:05:09   1eM13 17.475  3.26 min/km
004 Elsgeest Youri       AV'56            967 0:05:11   2eJ13 17.363  3.27 min/km
005 Graaf Brigitte de    AV'56            974 0:05:28   2eM13 16.463  3.38 min/km
006 Putten Shelby van    AV'56            990 0:05:31   1eM11 16.314  3.40 min/km
007 Veerhoek Mac         Meliskerke       962 0:05:33   3eJ13 16.216  3.42 min/km
008 Timmermans Tristan   Yerseke          964 0:05:35   4eJ13 16.119  3.43 min/km
009 Putten Axl van       AV'56            989 0:05:37   5eJ13 16.023  3.44 min/km
010 Geldof Jasmijn       Dynamica         993 0:05:43   2eM11 15.743  3.48 min/km
011 Graaf Amy de         AV'56            973 0:05:45   1eM09 15.652  3.49 min/km
012 Joziasse Jeroen      Middelburg       986 0:05:47   6eJ13 15.561  3.51 min/km
013 Lievense Kevin       Middelburg       977 0:05:54   7eJ13 15.254  3.56 min/km
014 Joossens Nynke       Dynamica         981 0:05:57   3eM11 15.126  3.58 min/km
015 Verhulst Finn        Kloetinge        983 0:06:00   1eJ07 15.000  4.00 min/km
016 Lorier Lisanne       Dynamica         996 0:06:02   2eM09 14.917  4.01 min/km
017 Harthoorn Lukas      AV'56            958 0:06:04   2eJ11 14.835  4.02 min/km
018 Veerhoek Maik        Meliskerke       961 0:06:08   2eJ07 14.673  4.05 min/km
019 Verhulst Skip        Kloetinge        982 0:06:10   1eJ09 14.594  4.06 min/km
020 Blommaert Tijs       Wolphaartsdijk   954 0:06:21   2eJ09 14.173  4.13 min/km
021 Karelse Yara         AV'56            984 0:06:24   3eM09 14.062  4.16 min/km
022 Marijs Anouk         Arnemuiden       956 0:06:26   4eM09 13.989  4.17 min/km
023 Dees Tom             Goes             987 0:06:29   3eJ11 13.881  4.19 min/km
024 Harthoorn Marise     AV'56            957 0:06:31   1eM07 13.810  4.20 min/km
025 Luijk Zoe van        AV'56            997 0:06:33   5eM09 13.740  4.22 min/km
026 Simonse Marit        AV'56            979 0:06:35   2eM07 13.670  4.23 min/km
027 Zuidweg Mart         Kloetinge        969 0:06:37   3eJ07 13.602  4.24 min/km
028 Lievense Carmen      Middelburg       978 0:06:40   6eM09 13.500  4.26 min/km
029 Wisse Maria          Dynamica         963 0:06:45   3eM13 13.333  4.30 min/km
030 Elstgeest Bart       s-Heerenhoek     968 0:06:48   4eJ11 13.235  4.31 min/km
031 Lievense Rengie      Middelburg       976 0:06:52   7eM09 13.106  4.34 min/km
032 Kok Timon            Arnemuiden       965 0:06:55   3eJ09 13.012  4.36 min/km
033 Meeuwsen Christian   Krabbendijke     960 0:06:57   5eJ11 12.949  4.37 min/km
034 Verhulst Flo         Kloetinge        985 0:07:01   4eJ07 12.826  4.40 min/km
035 Simonse Jesper       Goes             980 0:07:10   4eJ09 12.558  4.46 min/km
036 Elstgeest Lottie     s-Heerenhoek     966 0:07:13   8eM09 12.471  4.48 min/km
037 Dees Rody            AV'56            994 0:07:16   5eJ07 12.385  4.50 min/km
038 Jong Nienke de       Kapelle          955 0:07:32   4eM11 11.946  5.01 min/km
039 Booman Anouk         Nieuwdorp        988 0:07:35   3eM07 11.868  5.03 min/km
040 Sluijs Femke van     AV'56            999 0:07:43   9eM09 11.663  5.08 min/km
041 Luijk Teis van       AV'56            975 0:07:45   4eM07 11.612  5.09 min/km
042 Boonman Jasper       Nieuwdorp        959 0:09:17   6eJ07 09.694  6.11 min/km

opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar aeromad@zeelandnet.nl

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020