vrijdag 23 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (53)
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (202)
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (116)
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse (102)
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
17e Rammekensloop
Ritthem, zaterdag 31 januari 2015 - Organisatie: Rammekensloop
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Remy Vasseur (PR 33.36)Vlissingen34.31Mse   17.383  3:27
2  Adriaan Walhout (PR)Middelburg34.51Mse   17.217  3:29
3  Hans Doolaar (PR)Vlissingen36.53Mse   16.268  3:41
4  Jan HoppenbrouwersRijen37.55Mse   15.824  3:48
5  Gerard van der Male (PR)Westkapelle38.31Mse   15.578  3:51
6  Peter Meeuwsen (PR 38.05)Krabbendijke38.34Mse   15.557  3:51
7  Erik Kok (PR 35.35)Arnemuiden38.46M40   15.477  3:53
8  Christiaan van Mourik (debuut)Nieuw- en Sint Joosland38.59Mse   15.391  3:54
9  Bas de Nooijer (PR 37.43)Koudekerke39.11Mse   15.313  3:55
10  Hanco van Keulen (PR 37.09)Ritthem39.14M40   15.293  3:55
11  Kees Louws (PR 37.19)Middelburg39.21Mse   15.248  3:56
12  Erik de Kraker (PR 37.41)Oost-Souburg39.42M40   15.113  3:58
13  Arjan Kranenburg (PR 39.08)Oost-Souburg40.32Mse   14.803  4:03
14  Robin Jonkers (PR)Tholen40.55Mse   14.664  4:06
15  Bart de Visser (PR 38.28)Serooskerke41.13Mse   14.557  4:07
16  Seth Dijkstra (PR 39.14)Middelburg41.22M40   14.504  4:08
17  Bram Verhage (PR 38.11)Aagtekerke41.38M50   14.412  4:10
18  Leo Janse (PR 39.14)Middelburg41.43M45   14.383  4:10
19  David Kaljouw (PR)Koudekerke41.49Mse   14.348  4:11
20  Erwin Schaik (PR 41.40)Middelburg41.57Mse   14.303  4:12
21  Pieter Goud (PR 42.01)Oostdijk42.02Mse   14.274  4:12
22  Bart van Noorden (PR 40.49)Yerseke42.04M45   14.263  4:12
23  Francisco Carracedo (debuut)Vlissingen42.33Mse   14.101  4:15
24  Arno van de Boom (PR)Ovezande42.36Mse   14.085  4:16
25  Rinus Poortvliet (PR 38.33)Oost-Souburg42.46M55   14.030  4:17
26  Ronald Geertse (PR 41.11)Serooskerke42.54Mse   13.986  4:17
27  Jeffrey Geerse (PR)Vlissingen42.56Mse   13.975  4:18
28  John Overweel (PR 35.33)Middelburg42.58M60   13.964  4:18
29  Reinier Spijk (PR 41.58)Goes43.21Mse   13.841  4:20
30  Rob Polak (PR)Vlissingen43.36M55   13.761  4:22
31  Michel Bak (debuut)Middelburg43.41Mse   13.735  4:22
32  Laurens Meeuwsen (PR 43.25)Krabbendijke43.46Mse   13.709  4:23
33  Jurjen Swiers (PR 40.54)Vlissingen43.52M45   13.678  4:23
34  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg43.55Mse   13.662  4:24
35  Yvonne Moerland (PR 40.00)Yerseke44.05Vse   13.611  4:25
36  Johan Godschalk (PR)Middelburg44.08Mse   13.595  4:25
37  Auke ten Bruggencate (PR)Vlissingen44.11M45   13.580  4:25
38  Leon van Kruiningen (PR 44.06)Krabbendijke44.16Mse   13.554  4:26
39  Gerard Bras (PR)Middelburg44.26M60   13.503  4:27
40  Kees Geuze (PR 42.41)Middelburg44.32Mse   13.473  4:27
41  Lizo Koppejan (PR)Arnemuiden44.36M40   13.453  4:28
42  Eric Wijnacker (debuut)Amsterdam44.38Mse   13.443  4:28
43  Joost Liefbroer (PR 43.25)Oost-Souburg44.40Mse   13.433  4:28
44  Bianca de Regt (PR 42.51)Middelburg44.43Vse   13.418  4:28
45  Kevin de Pagter (PR 33.34)Arnemuiden44.53Mse   13.368  4:29
46  Andre Meijers (PR 42.14)Hoedekenskerke44.59Mse   13.338  4:30
47  Peter Bosse (PR 42.25)Grijpskerke45.01Mse   13.328  4:30
48  Lennart de Looff (PR 42.44)Gapinge45.02Mse   13.323  4:30
49  Jack Smits (PR 42.43)Oost-Souburg45.05M50   13.309  4:31
50  Sicco Jongema (PR)Middelburg45.07Mse   13.299  4:31
51  John de Waard (PR 39.02)Kapelle-Biezelinge45.18Mse   13.245  4:32
52  Adrie Janse (PR 41.10)Arnemuiden45.23Mse   13.221  4:32
53  Niek AbrahamseMiddelburg45.25Mse   13.211  4:33
54  Jan van Loon (PR 44.55)Vlissingen45.28Mse   13.196  4:33
55  Jos Put (PR 42.12)Vlissingen45.30M50   13.187  4:33
56  Mario Hamelink (debuut)Oost-Souburg45.32Mse   13.177  4:33
57  Kees de Visser (PR 43.48)Aagtekerke45.42M50   13.129  4:34
58  Bart Pouwer (debuut)Middelburg45.45Mse   13.115  4:35
59  Marcel Uitterhoeve (PR 43.45)s-Heer Arendskerke45.47Mse   13.105  4:35
60  Denise van Weelden (PR 43.15)Goes45.54Vse   13.072  4:35
61  Corne van Lomwel (PR 44.57)Oost-Souburg45.56Mse   13.062  4:36
62  Leonard Moolenbroek (PR)Middelburg45.58Mse   13.053  4:36
63  Ron le RoijVlissingen46.06Mse   13.015  4:37
64  Guus Mix (PR)Middelburg46.33Mse   12.889  4:39
65  David RompierGoes46.35Mse   12.880  4:40
66  Rudi Wijnacker (PR 44.38)Vlissingen46.42Mse   12.848  4:40
67  Marcel de Witte (PR 45.15)Ritthem46.54Mse   12.793  4:41
68  Erwin Clowting (PR 46.21)Vlissingen47.02Mse   12.757  4:42
69  Johan de Vlieger (PR 35.16)Vlissingen47.05M55   12.743  4:43
70  Kees van der Heijden (PR 45.48)Vlissingen47.12Mse   12.712  4:43
71  Ralf Eversen (PR)Middelburg47.15Mse   12.698  4:44
72  Natalie Sinke (PR 46.45)Vlissingen47.18V40   12.685  4:44
73  Joos Harinck (PR 42.18)Koudekerke47.26Mse   12.649  4:45
74  Erwin van Unen (PR 46.25)Oost-Souburg47.36Mse   12.605  4:46
75  Rene van Eijzeren (PR)Middelburg47.38Mse   12.596  4:46
76  Peter de Waal (PR)Middelburg47.40Mse   12.587  4:46
77  Jenny de Nooijer (PR 46.06)Middelburg47.43Vse   12.574  4:46
78  Frans Kolijn (PR)Oost-Souburg47.44Mse   12.570  4:46
79  Annelies van de Perk (PR)Oost-Souburg47.46Vse   12.561  4:47
80  Rene de Visser (PR 43.28)Nieuw- en Sint Joosland47.48Mse   12.552  4:47
81  Derk Roelofs (PR 41.20)Vlissingen47.50Mse   12.544  4:47
82  Mikey Smits (PR 47.39)Oost-Souburg47.53Mse   12.530  4:47
83  Benito Bostelaar (PR 38.52)Middelburg47.55Mse   12.522  4:48
84  Jolanda Maas (PR)Goes48.03Vse   12.487  4:48
85  Johnny Kluijfhout (PR)Vlissingen48.06Mse   12.474  4:49
86  Sam Polderman (PR 32.28)Middelburg48.09M65   12.461  4:49
87  Peter Hekkers (PR 47.48)Oost-Souburg48.11Mse   12.452  4:49
88  Ruben Kouwer (PR 46.32)Middelburg48.13Mse   12.444  4:49
89  Johan Dekker (PR 42.17)Middelburg48.19M55   12.418  4:50
90  Erwin Berman (PR)Waarde48.22Mse   12.405  4:50
91  Bas van Hoeve (debuut)Vlissingen48.24Mse   12.397  4:50
92  Rob Jongeneel (PR 43.28)Middelburg48.27M50   12.384  4:51
93  Dave Ruissen (PR 47.52)Oost-Souburg48.30Mse   12.371  4:51
94  Merel Hogeweg (PR)Goes48.43Vse   12.316  4:52
95  Gijsbert Elstgeest (PR 42.20)s-Heerenhoek48.46Mse   12.303  4:53
96  Hans Joosse (PR 47.07)Middelburg48.54M60   12.270  4:53
97  Jan van Horssen (PR 43.28)Middelburg49.00M65   12.245  4:54
98  Ron Ploeg (PR 44.10)Middelburg49.07Mse   12.216  4:55
99  Ronald NuijtenDordrecht49.11Mse   12.199  4:55
100  Ko Davidse (PR 48.04)Oostkapelle49.14Mse   12.187  4:55
101  Esther Claassens (PR 48.14)Middelburg49.20Vse   12.162  4:56
102  Leander Oste (PR 46.30)Oost-Souburg49.23Mse   12.150  4:56
103  Ronald van de Berg (PR 47.24)Vlissingen49.33Mse   12.109  4:57
104  Cees Dekker (debuut)Middelburg49.36Mse   12.097  4:58
105  Dennis van der Linden (PR 49.11)Oost-Souburg49.40Mse   12.081  4:58
106  Marc de Pree (PR)Vlissingen49.41Mse   12.076  4:58
107  Frank RoordaMiddelburg49.50Mse   12.040  4:59
108  Rowena kaljouwKoudekerke49.52Vse   12.032  4:59
109  Ron van Vliet (PR)Vlissingen49.54Mse   12.024  4:59
110  Johnny Janse (PR)Koudekerke50.00Mse   12.000  5:00
111  Jan Jansma (PR)Vlissingen50.14Mse   11.944  5:01
112  Frank van BixtelVlissingen50.33Mse   11.869  5:03
113  Bram van Eenennaam (PR 48.56)Nieuw- en Sint Joosland50.44Mse   11.827  5:04
114  Jan-Peter Katsman (PR 48.51)Middelburg50.46Mse   11.819  5:05
115  Ron Kindts (PR 44.38)Oost-Souburg50.48M40   11.811  5:05
116  Gertjan BroekhovenBergen op Zoom50.50Mse   11.803  5:05
117  Marco van Duivenbode (PR 50.18)Vlissingen50.51Mse   11.799  5:05
118  Roy NijhoffOost-Souburg50.53Mse   11.792  5:05
119  Ronald Kooman (PR)Vlissingen50.55Mse   11.784  5:06
120  Mike Smits (PR)Oost-Souburg50.57Mse   11.776  5:06
121  Peter Dijkwel (PR 47.23)s-Heer Arendskerke51.02Mse   11.757  5:06
122  Hans van der Welle (PR 47.34)Middelburg51.05M55   11.746  5:07
123  Marcel Besuijen (PR 49.45)Middelburg51.07Mse   11.738  5:07
124  Jos ReijndersHuizen51.10Mse   11.726  5:07
125  Ben van der Linden (PR 46.56)Vlissingen51.12Mse   11.719  5:07
126  Jacqueline de Bree (PR)Middelburg51.14V45   11.711  5:07
127  Niels van BelzenAntwerpen51.16Mse   11.704  5:08
128  Harold de RaadMiddelburg51.19Mse   11.692  5:08
129  Johan Gelder (PR 50.05)Middelburg51.22Mse   11.681  5:08
130  Jacco de Meij (PR 51.16)Ritthem51.25Mse   11.669  5:09
131  Ron de Wolf (PR 47.59)Oostkapelle51.27Mse   11.662  5:09
132  Rudy van Sluijs (PR)Oost-Souburg51.30Mse   11.650  5:09
133  Kees de KrakerNieuw- en Sint Joosland51.32Mse   11.643  5:09
134  Alexander Bouten (PR 43.11)Vlissingen51.35Mse   11.632  5:10
135  Andre Wouters (PR)Oost-Souburg51.40Mse   11.613  5:10
136  Dave Louws (PR 51.32)Sint Laurens51.44Mse   11.598  5:10
137  Eva Kortsmit (PR)Vlissingen51.47Vse   11.587  5:11
138  kees Siereveld (PR)Middelburg51.50Mse   11.576  5:11
139  Jogan van PeeWestende51.52Mse   11.568  5:11
140  Daaf DokmanBiggekerke51.54Mse   11.561  5:11
141  Ilona de Groote (PR)Oost-Souburg51.56Vse   11.553  5:12
142  Sabine van't WestendeOost-Souburg51.58Vse   11.546  5:12
143  Rianne Bostelaar (PR 51.47)Middelburg52.02Vse   11.531  5:12
144  Leo Goedegebure (PR 51.20)s-Heer Arendskerke52.06Mse   11.516  5:13
145  Marissa Riemens (PR)Vlissingen52.20Vse   11.465  5:14
146  Rene Moerland (PR 49.53)Yerseke52.34Mse   11.414  5:15
147  Marjan Boogaard (PR)Middelburg52.37Vse   11.403  5:16
148  Izaak Dekker (PR 49.41)Middelburg52.39Mse   11.396  5:16
149  Michel van de BergVlissingen52.42Mse   11.385  5:16
150  Mark Franses-Heerenhoek52.45Mse   11.374  5:17
151  Tom Jonker (PR 44.45)Goes52.48Mse   11.364  5:17
152  Bert van den BergVlissingen52.51Mse   11.353  5:17
153  Jordi Castel (PR)Goes52.53Mse   11.346  5:17
154  Kim KloetGoes52.55Vse   11.339  5:18
155  Eugene van der PijllDen Haag52.58Mse   11.328  5:18
156  Kees Pouwelse (PR)Westkapelle53.00Mse   11.321  5:18
157  Jan Hogeweg (PR 52.35)Oostkapelle53.04Mse   11.307  5:18
158  Dignus Lensen (PR 47.49)Oost-Souburg53.06M55   11.299  5:19
159  Geert Francke (PR 40.41)Vlissingen53.08Mse   11.292  5:19
160  Nicky Walraven (PR 51.52)Oost-Souburg53.17Mse   11.261  5:20
161  Stephanus Bostelaar (PR)Middelburg53.30Mse   11.215  5:21
162  Johan Quist (PR 51.17)Middelburg53.37M50   11.191  5:22
163  Ad de Dekker (PR 49.49)Kapelle-Biezelinge53.51Mse   11.142  5:23
164  Kim de Nooijer (PR)Koudekerke53.54Vse   11.132  5:23
165  Thomas Oste (PR 46.55)Ritthem53.56Mse   11.125  5:24
166  Marius Leendertse (PR 44.48)Kapelle-Biezelinge53.59M60   11.115  5:24
167  Martin de Regt (PR 42.25)Goes54.05Mse   11.094  5:25
168  Arie Schout (PR 50.27)Kloetinge54.10Mse   11.077  5:25
169  Remke van Belzen (PR 54.00)Arnemuiden54.18V40   11.050  5:26
170  Rob Zomer (PR 43.12)Vlissingen54.20Mse   11.043  5:26
171  Jolanda Bilderbeek (PR 51.35)Kloetinge54.34V40   10.996  5:27
172  Robert van Moolenbroek (PR 51.53)Middelburg54.36Mse   10.989  5:28
173  Henrike Blokpoel (PR 52.05)Oost-Souburg54.38Vse   10.982  5:28
174  Digna van de BaanVlissingen54.42Vse   10.969  5:28
175  Ben van Belzen (PR 53.18)Kapelle-Biezelinge54.45Mse   10.959  5:29
176  Peter Castel (PR 52.58)Goes54.48M50   10.949  5:29
177  Dolf Elst (PR 51.37)Middelburg54.50Mse   10.942  5:29
178  Jan Beekman (debuut)Arnemuiden54.51Mse   10.939  5:29
179  Harry Anders (PR 53.07)Arnemuiden54.53M65   10.932  5:29
180  Silvia de Vos (debuut)Kloetinge55.04Vse   10.896  5:30
181  Jorgen Peer (PR 51.24)Oost-Souburg55.12Mse   10.870  5:31
182  Marleen Huson (debuut)Oost-Souburg55.25Vse   10.827  5:33
183  Piet van de Vreugde (PR)Vlissingen55.27Mse   10.821  5:33
184  Peter Oste (PR 54.55)Ritthem55.29Mse   10.814  5:33
185  Mirjam Sturm (PR 54.35)Middelburg55.31V40   10.808  5:33
186  Hans Polderman (PR 52.02)Middelburg55.33Mse   10.801  5:33
187  Wilma Filius (PR)Ritthem55.49Vse   10.749  5:35
188  Boudewijn van Belzen (debuut)Arnemuiden55.54Mse   10.733  5:35
189  Maroeska Ars (PR 49.56)Goes55.56Vse   10.727  5:36
190  Jan van de Plasse (PR 55.54)Yerseke56.00Mse   10.714  5:36
191  Daniella Evers (PR 55.10)Middelburg56.06Vse   10.695  5:37
192  Jaap Luitwieler (PR 45.54)Middelburg56.11M65   10.679  5:37
193  Johan van Moolenbroek (PR)Middelburg56.18Mse   10.657  5:38
194  Cees JoosseArnemuiden56.31Mse   10.616  5:39
195  Carlo Lamers (PR)Oost-Souburg56.34Mse   10.607  5:39
196  Elvira Wondergem (PR 56.39)Ritthem56.44Vse   10.576  5:40
197  Sylvia van der Weide (PR 50.23)Oost-Souburg56.46Vse   10.570  5:41
198  Martin van der Doe (PR 52.03)Waarde56.48Mse   10.563  5:41
199  Mirjam van der Heide (PR 53.48)Nieuwdorp56.54Vse   10.545  5:41
200  Rogier van Suylekom (PR 50.32)Middelburg56.57Mse   10.536  5:42
201  Arian de Visser (PR 48.59)Middelburg57.01Mse   10.523  5:42
202  Hein Versluis (PR 52.56)Vlissingen57.10Mse   10.496  5:43
203  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg57.13M60   10.486  5:43
204  Tonny de Ruyter (debuut)Vlissingen57.15Mse   10.480  5:44
205  Albert-John VervorstRoosendaal57.18Mse   10.471  5:44
206  Egbert Oldenboom (PR)Vlissingen57.20Mse   10.465  5:44
207  Marjan NrihenaMiddelburg57.29Vse   10.438  5:45
208  Marijn Traas (PR 49.39)Heinkenszand57.42Mse   10.399  5:46
209  Lein de Kraker (debuut)Nieuw- en Sint Joosland57.55Mse   10.360  5:48
210  Nick van Eenennaam (PR)Nieuw- en Sint Joosland57.59Mse   10.348  5:48
211  Mike Egter van Wissekerke (debuut)Middelburg58.05Mse   10.330  5:49
212  Femke de Nooijer (PR 56.30)Vlissingen58.08Vse   10.321  5:49
213  Evert Jobse (PR 54.04)Oost-Souburg58.11Mse   10.312  5:49
214  Annemieke Wondergem (PR)Middelburg58.13Vse   10.306  5:49
215  Abheeru Daansen (PR 55.33)Oost-Souburg58.15Mse   10.300  5:50
216  Jan de Rijke (debuut)Oost-Souburg58.17Mse   10.295  5:50
217  Robert Eerland (PR 50.56)Oost-Souburg58.19Mse   10.289  5:50
218  Miranda van Keulen (PR 57.31)Ritthem58.22Vse   10.280  5:50
219  Ronald van RoseveltOost-Souburg58.24Mse   10.274  5:50
220  Kris van der Laan (debuut)Vlissingen58.27Mse   10.265  5:51
221  Reinout Theune (debuut)Vlissingen58.32Mse   10.251  5:51
222  Cees van den Bulck (PR 55.40)Middelburg58.35M65   10.242  5:52
223  Piet Joziasse (PR 56.47)Nieuw- en Sint Joosland58.38Mse   10.233  5:52
224  Natasja Forat (debuut)Middelburg58.46Vse   10.210  5:53
225  Maurice Snellen (debuut)Goes58.49Mse   10.201  5:53
226  Evert de Kok (PR 57.05)Vlissingen58.54Mse   10.187  5:53
227  Annemarie de Visser (PR 57.42)Middelburg58.56Vse   10.181  5:54
228  Kees Visser (PR 43.48)Arnemuiden59.01Mse   10.167  5:54
229  Sonja Reurink (PR 55.54)Vlissingen59.06Vse   10.152  5:55
230  Miranda Weug (PR 57.03)Vlissingen59.09Vse   10.144  5:55
231  Wilma Mabelis (PR 56.41)Vlissingen59.11Vse   10.138  5:55
232  Geo Walraad (PR 41.10)Vlissingen59.13Mse   10.132  5:55
233  Anja Schroevers (PR 58.35)Arnemuiden59.16Vse   10.124  5:56
234  Anda Passenier (PR 57.43)Domburg59.18V50   10.118  5:56
235  Heleen Wondergem (PR)Oostkapelle59.38Vse   10.061  5:58
236  Sjaak Rieteco (PR 54.15)Oost-Souburg59.41Mse   10.053  5:58
237  Annet van Hal (PR)Middelburg59.45Vse   10.042  5:59
238  Eelke van RoseveltOost-Souburg59.47Vse   10.036  5:59
239  Rian Meertens (PR)Vlissingen59.59Vse   10.003  6:00
240  Corinne Hannewijk (PR 57.45)Vlissingen1.00.19Vse   9.947  6:02
241  Liesbeth VerplankeOudenburg1.00.27Vse   9.926  6:03
242  Daniel van DammeBrugge1.00.30Mse   9.917  6:03
243  Linda Goense (debuut)Ovezande1.00.34V50   9.906  6:03
244  Danielle van Eenennaam (PR)Vlissingen1.00.36Vse   9.901  6:04
245  Carine LeuwersRenige1.00.39Vse   9.893  6:04
246  Sil Swarts (debuut)Middelburg1.00.41Vse   9.887  6:04
247  S VerkaikOvezande1.00.51Mse   9.860  6:05
248  Dennis SchakelBarneveld1.01.03Mse   9.828  6:06
249  Riet van Horssen (PR 1.00.40)Middelburg1.01.08Vse   9.815  6:07
250  Marleen de Ruiter (PR)Vlissingen1.01.11Vse   9.807  6:07
251  Carlos van de Berg (PR 50.37)Vlissingen1.01.28Mse   9.761  6:09
252  Martine Oste (PR 59.49)Ritthem1.01.33Vse   9.748  6:09
253  Leonie Mies (PR)Oost-Souburg1.01.35Vse   9.743  6:10
254  Hans Koster (PR 59.55)Vlissingen1.01.47Mse   9.711  6:11
255  Jonathan Steketee (PR 56.18)Oost-Souburg1.01.56Mse   9.688  6:12
256  Carlo Schollen (PR 58.23)Middelburg1.01.58Mse   9.683  6:12
257  Kees van Moolenbroek (PR)Westkapelle1.02.01Mse   9.675  6:12
258  Ellen Polderman (PR)Middelburg1.02.18Vse   9.631  6:14
259  Marcel Struyk (PR 43.05)Middelburg1.02.20Mse   9.626  6:14
260  Jolanda Lindenberg (debuut)Nieuw- en Sint Joosland1.02.23Vse   9.618  6:14
261  Johan Rijkeboer (PR 49.42)Middelburg1.02.25Mse   9.613  6:15
262  Ingeborg Coppoolse (debuut)Oostkapelle1.02.32Vse   9.595  6:15
263  Peter Zuijdwegt (PR 59.18)Yerseke1.02.49Mse   9.552  6:17
264  Gerda de Meulmeester (debuut)Arnemuiden1.02.59Vse   9.526  6:18
265  Chantal BoonaertsBeek1.03.03Vse   9.516  6:18
266  Cathy van Hoorn (debuut)Vlissingen1.03.06Vse   9.509  6:19
267  Marijke Moes (PR 1.01.17)Koudekerke1.03.08Vse   9.504  6:19
268  Piet Moes (PR 42.24)Koudekerke1.03.10M60   9.499  6:19
269  Rineke GroenleerOud Gastel1.03.12Vse   9.494  6:19
270  Danielle Scheele (PR 58.17)Nieuw- en Sint Joosland1.03.14Vse   9.489  6:19
271  Judie Westdorp (debuut)Kapelle-Biezelinge1.03.16Vse   9.484  6:20
272  Arno Schiewold (debuut)Vlissingen1.03.56Mse   9.385  6:24
273  Jan-Paul Schiewold (debuut)Vlissingen1.04.09Mse   9.353  6:25
274  Petra de Ruiter (PR 1.03.10)Middelburg1.04.16Vse   9.336  6:26
275  Inge Steketee (PR 56.41)Oost-Souburg1.04.18Vse   9.331  6:26
276  Vivian Wolf (PR 58.45)Koudekerke1.04.23Vse   9.319  6:26
277  Jacqueline ZwaanAlphen a/d Rijn1.04.35Vse   9.290  6:28
278  Lisanne BakVlissingen1.04.40Vse   9.278  6:28
279  Joke van Hemert (PR 57.02)Nieuwdorp1.04.44Vse   9.269  6:28
280  Mandy Meijlof (PR 55.38)Vlissingen1.04.46Vse   9.264  6:29
281  Patricia van de NadortOost-Souburg1.04.48Vse   9.259  6:29
282  Heleen Meerman (debuut)Arnemuiden1.05.23Vse   9.177  6:32
283  Cora Werkhoven (PR)Arnemuiden1.05.26Vse   9.170  6:33
284  Peter van de Broeke (PR 1.01.04)Middelburg1.05.46M55   9.123  6:35
285  Jeanne Rijkeboer (PR 1.01.50)Middelburg1.05.54Vse   9.105  6:35
286  Theo Kootstra (PR 58.51)Waarde1.05.57Mse   9.098  6:36
287  Janet SchakelBarneveld1.06.01Vse   9.089  6:36
288  Tonnie PoelmanTilburg1.06.03Mse   9.084  6:36
289  Christa Verwaart (PR)Middelburg1.06.55Vse   8.966  6:42
290  Pascal Spijkers (debuut)Vlissingen1.08.14Mse   8.793  6:49
291  Maartje Ooms (debuut)Zoutelande1.08.28Vse   8.763  6:51
292  Steven Ooms (debuut)Zoutelande1.08.36Mse   8.746  6:52
293  Amber CornelisMiddelburg1.08.50Vse   8.717  6:53
294  Frans Theune (debuut)Oost-Souburg1.09.15Mse   8.664  6:56
295  Trudy van Waarde (PR 1.06.17)Arnemuiden1.09.28Vse   8.637  6:57
296  Mieke van Rosevelt (debuut)Oost-Souburg1.10.15Vse   8.541  7:02
297  Ilse van Hoepen (PR 1.08.02)Vlissingen1.10.18Vse   8.535  7:02
298  Inge Cornelis (PR 1.07.54)Middelburg1.10.20Vse   8.531  7:02
299  Ed van der SteltDriewegen1.13.45Mse   8.136  7:23
300  Cor RoelseTerneuzen1.14.15Mse   8.081  7:26
301  Nicole van Luijk (debuut)Middelburg1.17.34Vse   7.735  7:45
302  Lydia Balent (debuut)Middelburg1.17.37Vse   7.730  7:46
303  Eduard WallaartVlissingen1.19.00Mse   7.595  7:54
Mannen: 215 (70.96%) => M40=6 - M45=4 - M50=7 - M55=7 - M60=6 - M65=5 - Mse=180
Vrouwen: 88 (29.04%) => V40=4 - V45=1 - V50=2 - Vse=81

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Huub van Noorden36:07Peter Meeuwsen39:03Olof Hoogesteger39:14Carolien van de Kreeke41:46216
2017Patrick de Vos34:21Adriaan van Keulen35:51Remy Vasseur37:55Yvonne Moerland40:28213
2016Remy Vasseur36:47Crum van der Linden37:51Hans Doolaar38:01Yvonne Moerland42:10289
2015Remy Vasseur34:31Adriaan Walhout34:51Hans Doolaar36:53Yvonne Moerland44:05303
2014Martijn de Kok35:00Arjo Verhage37:34Lindert Moerdijk40:10Chantal Koole43:51284

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Rob de Pagter (debuut)Ritthem18.54Mse   15.873  3:47
2  Junior ten Bruggencate (PR 19.35)Vlissingen20.23Mse   14.718  4:05
3  Stijn Lavooij (debuut)Goes20.56Mse   14.331  4:11
4  Youri Elstgeest (PR 20.52)s-Heerenhoek21.21Mse   14.052  4:16
5  Marteyn LavooijGoes21.50Mse   13.740  4:22
6  Thijs Koops (PR 18.54)Oost-Souburg21.57Mse   13.667  4:23
7  Sam de Waal (debuut)Middelburg23.17Mse   12.885  4:39
8  Evelien Capello (PR 22.30)s-Heerenhoek23.27Vse   12.793  4:41
9  Michael LuckenWormerveer24.08Mse   12.431  4:50
10  Geert van KeulenRitthem25.02Mse   11.984  5:00
11  Lenn Poppe (debuut)Ritthem25.07Mse   11.944  5:01
12  Louis GareAlmere25.18Mse   11.858  5:04
13  Rick van Hofwegen (PR 23.10)Vlissingen25.24Mse   11.811  5:05
14  Antoine Gijzel (PR 21.21)Kapelle-Biezelinge25.31Mse   11.757  5:06
15  Monique van de Ketterij (PR 23.24)Vlissingen25.34Vse   11.734  5:07
16  Bart van Belle (debuut)Oost-Souburg26.00Mse   11.538  5:12
17  Wouter de Bruijn (PR)Goes26.09Mse   11.472  5:14
18  Stephan Klupper (debuut)Goes26.51Mse   11.173  5:22
19  Saskia Rooze (PR 25.40)Kapelle-Biezelinge26.59Vse   11.118  5:24
20  Lucas KoppejanRitthen27.02Mse   11.097  5:24
21  Arie MulderGoes27.30Mse   10.909  5:30
22  Nathalie Later (PR)Oostkapelle27.33Vse   10.889  5:31
23  Thyme Lagrand (PR)Vlissingen27.40Mse   10.843  5:32
24  Dennis Lagrand (debuut)Vlissingen27.42Mse   10.830  5:32
25  Gerard van den Dries (debuut)Heinkenszand27.48Mse   10.791  5:34
26  Lucienne Weerheim (debuut)Vlissingen27.51Vse   10.772  5:34
27  Petra Hollebrandse (PR)Westkapelle27.53Vse   10.759  5:35
28  Jacqueline FloresseVlissingen27.55Vse   10.746  5:35
29  Inke PeijnenburgMiddelburg27.57Vse   10.733  5:35
30  Janneke Nijssen (debuut)Oost-Souburg27.59Vse   10.721  5:36
31  Lucien Maat (PR 26.12)Goes28.01Mse   10.708  5:36
32  Rosalie Koppejan (PR)Ritthem28.04Vse   10.689  5:37
33  Laurens JanssenRitthem28.18Mse   10.601  5:40
34  Jos Francke (debuut)Vlissingen28.30Mse   10.526  5:42
35  Annelies de Jonge (PR 28.24)Heinkenszand28.41Vse   10.459  5:44
36  Esther Hokke (PR)Vlissingen28.53Vse   10.387  5:47
37  Marcel FranseLewedorp28.59Mse   10.351  5:48
38  Anita de Nooijer (PR 26.54)Koudekerke29.07Vse   10.303  5:49
39  Linda Minderhoud (PR)Zoutelande29.16Vse   10.251  5:51
40  Sandy Kuiper (debuut)Vlissingen29.32Vse   10.158  5:54
41  Peter de Pagter (debuut)Oost-Souburg29.34Mse   10.147  5:55
42  Jacqueline Meijers (PR 27.47)Hoedekenskerke29.41Vse   10.107  5:56
43  iris Dellebeke (debuut)Middelburg29.42Vse   10.101  5:56
44  Kim Spruijt (PR 26.46)Nieuw- en Sint Joosland29.46Vse   10.078  5:57
45  Emma Rietveld (PR 26.44)Middelburg29.49Vse   10.061  5:58
46  Kim van SteenkistenGoes29.50Mse   10.056  5:58
47  Paul Burger (debuut)Oost-Souburg29.53Mse   10.039  5:59
48  Annemieke Houmes (PR 26.19)Middelburg30.00Vse   10.000  6:00
49  Liesbeth Rijnberg (PR 25.12)Grijpskerke30.06Vse   9.967  6:01
50  Ron van Giesen (PR 25.10)Middelburg30.08Mse   9.956  6:02
51  Simone Schot (debuut)Oost-Souburg30.09Vse   9.950  6:02
52  Lili JaspersVlissingen30.11Vse   9.939  6:02
53  Thamar van Belzen (PR)Arnemuiden30.24Vse   9.868  6:05
54  Joke Mesu (debuut)Ritthem30.30Vse   9.836  6:06
55  Casper Castel (PR 29.01)Goes31.04Mse   9.657  6:13
56  Karin Hoogerbrugge (PR 28.29)Heinkenszand31.11Vse   9.621  6:14
57  Mirelle GeschiereHeinkenszand31.19Vse   9.580  6:16
58  Priscilla Provoost (debuut)Vlissingen31.23Vse   9.559  6:17
59  Nel van Keulen (PR)Vlissingen31.31V65   9.519  6:18
60  Wendy de VisserGrijpskerke31.33Vse   9.509  6:19
61  Marleen Hozee (PR 26.02)Wolphaartsdijk31.36Vse   9.494  6:19
62  Daniel Zuiddam (debuut)Middelburg31.43Mse   9.459  6:21
63  Katinka Sengers (debuut)Middelburg31.43Vse   9.459  6:21
64  Saskia van DamVlissingen31.45Vse   9.449  6:21
65  Jans KruijswijkUtrecht32.16Vse   9.298  6:27
66  Lydia ToerseOost-Souburg32.41Vse   9.179  6:32
67  Kees Bostelaar (debuut)Oostkapelle32.45Mse   9.160  6:33
68  Patricia Baas (debuut)Oost-Souburg32.52Vse   9.128  6:34
69  Martha Hoevenaar (debuut)Vlissingen32.55Vse   9.114  6:35
70  Kim Lagrand (PR 31.07)Vlissingen33.05Vse   9.068  6:37
71  Marielle van Eijzeren (PR)Middelburg33.16Vse   9.018  6:39
72  Mieke Jobse (debuut)Middelburg33.34Vse   8.937  6:43
73  Miranda Mannaart (PR)Vlissingen33.39Vse   8.915  6:44
74  Jaap van Klinken (PR)Vlissingen33.41Mse   8.906  6:44
Mannen: 33 (44.59%) => Mse=33
Vrouwen: 41 (55.41%) => V65=1 - Vse=40

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Ronald Geertse18:52Thijs Koops18:54Jan Molendijk19:10Monique vd Ketterij23:2681
2017Jorick de Vries17:28Rene den Hollander18:16Arjan Kranenburg18:55Natalie Sinke21:1068
2016Jan Willem Rietberg18:44Arjan Kranenburg19:10Jaap Bakker19:14Shanice Harmon21:3581
2015Rob de Pagter18:54Junior ten Bruggencate20:23Stijn Lavooij20:56Evelien Capello23:2774
2014Rens de Ridder18:26Dries Mathijs18:32Jorick de Vries18:34Bianca de Regt21:0484


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.94 seconden nodig om deze lijst met 377 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-02-2018 20e RammekensloopRitthemRammekensloop0
04-02-2017 19e RammekensloopRitthemRammekensloop0
06-02-2016 18e RammekensloopRitthemRammekensloop1899
01-02-2014 RammekensloopRitthemRammekensloop3696

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018