zondag 18 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Erpelkappersloop
Axel, zaterdag 14 februari 2015 - Organisatie: Road Running Axel
17 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin van den BroekeAxel1.02.19Mse   16.368  3:40
2  Dirk van WesepoelEeklo1.02.50Mse   16.233  3:42
3  Sander PostTerneuzen1.03.15Mse   16.126  3:43
4  Geldof BarthelemyHeverlee1.03.35Mse   16.042  3:44
5  Bart HaesebeytZottegem1.04.36Mse   15.789  3:48
6  Wilco BoogaardMiddelburg1.06.00Mse   15.455  3:53
7  Dennis FlorussenTerneuzen1.06.35M40   15.319  3:55
8  Sander d'HontKuitaart1.06.50Mse   15.262  3:56
9  Andy HuybensBeveren1.06.58Mse   15.231  3:56
10  Marnix HillaertWevershof1.07.00Mse   15.224  3:56
11  Geert WaelputVogelwaarde1.07.04Mse   15.209  3:57
12  Alexander VanwalleghemVeldegem1.07.41Mse   15.070  3:59
13  Bart TeirynckSint-Kruis-Winkel1.07.52Mse   15.029  4:00
14  Sander van DoornTerneuzen1.08.23Mse   14.916  4:01
15  Vincent VerleysenGent1.10.05Mse   14.554  4:07
16  Luc D'heerMoerbeke1.10.11Mse   14.533  4:08
17  John van DijkeKloosterzande1.11.30M40   14.266  4:12
18  Martin NoensKemzeke1.11.41Mse   14.229  4:13
19  Sofie ClausSinaai1.11.46Vse   14.213  4:13
20  Ruben BoutensRotterdam1.12.44Mse   14.024  4:17
21  Endy SlockAxel1.12.49M40   14.008  4:17
22  Herman KuyerTerneuzen1.13.07Mse   13.950  4:18
23  Jo VerfaillieOostakker1.13.46Mse   13.827  4:20
24  Dimitri CuyversStekene1.14.21Mse   13.719  4:22
25  Geerd de RyckStekene1.18.00Mse   13.077  4:35
26  Philip BraemVogelwaarde1.18.05M50   13.063  4:36
27  Evert KuijkTerneuzen1.18.21M45   13.019  4:37
28  Rudy MichielsOosterzele1.18.25Mse   13.007  4:37
29  Erik BollemanAxel1.18.56Mse   12.922  4:39
30  Theo RoelsKloosterzande1.19.07M55   12.892  4:39
31  Ebe BlaauwTerneuzen1.19.24M60   12.846  4:40
32  Marc CorijnTerneuzen1.20.35Mse   12.658  4:44
33  Gerald MonteyneOost-Eeklo1.20.59Mse   12.595  4:46
34  Sjakkie van den BroekeHoek1.21.01Mse   12.590  4:46
35  Stefaan HeirmanMoerbeke1.21.04Mse   12.582  4:46
36  Selena TemmermanKemzeke1.21.22Vse   12.536  4:47
37  Dirk de BosscherLokeren1.22.20Mse   12.389  4:51
38  Ivan de KeyserWaasmunster1.22.23Mse   12.381  4:51
39  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.22.29Mse   12.366  4:51
40  Jacques ZamanTerneuzen1.23.58Mse   12.148  4:56
41  Ferdie de KlerkTerneuzen1.24.00M65   12.143  4:56
42  Wim StrobbeKloosterzande1.24.07Mse   12.126  4:57
43  Guy van SeverenLovendegem1.24.24Mse   12.085  4:58
44  Jan MagnusBorsbeek1.25.29Mse   11.932  5:02
45  Gwen KrawinkelLier1.25.32Mse   11.925  5:02
46  Sabine VasseurAxel1.25.57Vse   11.867  5:03
47  Ronald d'HondtKemzeke1.26.00Mse   11.860  5:04
48  Maarten DrayerZaamslag1.26.16Mse   11.824  5:04
49  Rene VinkTerneuzen1.26.22Mse   11.810  5:05
50  Wim LockefeirNieuw-Namen1.26.30Mse   11.792  5:05
51  Marc de BaetsHeusden1.27.07Mse   11.708  5:07
52  D. Nachtegael?1.28.06Mse   11.578  5:11
53  Dirk van den HoeckeZaamslag1.28.23Mse   11.541  5:12
54  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.28.28Vse   11.530  5:12
55  Frans VerwilligenHulst1.28.33Mse   11.519  5:13
56  Marco bakkerAxel1.28.42Mse   11.499  5:13
57  Jacco KoekkoekAxel1.28.47Mse   11.489  5:13
58  Arnold MannaertOssenisse1.29.31Mse   11.395  5:16
59  Michael VerstratenMoerbeke1.30.19Mse   11.294  5:19
60  Paul ObbelsNijlen1.31.22Mse   11.164  5:22
61  Marcel DecanckBottelare1.31.27Mse   11.154  5:23
62  Jacco LucasseZaamslag1.32.06Mse   11.075  5:25
63  William de BlockTerneuzen1.33.36Mse   10.897  5:30
64  Filip GoemanWaarschoot1.34.26Mse   10.801  5:33
65  Harry DurickKalken1.36.02Mse   10.621  5:39
66  Els ZweistraTerneuzen1.39.01Vse   10.301  5:49
67  Louis van der SteenGent1.39.34Mse   10.244  5:51
68  William VerdonckBeveren-Waas1.40.31Mse   10.148  5:55
69  Romain BolssensKieldrecht1.41.20Mse   10.066  5:58
70  Maurice D'haeseLokeren1.41.30Mse   10.049  5:58
71  Linda de GooiSint-Kruis-Winkel1.42.03Vse   9.995  6:00
72  Philip de VroeSleidinge1.42.07Mse   9.989  6:00
73  Mari Jeane de KeyserAalter1.42.16Vse   9.974  6:01
74  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.44.15Vse   9.784  6:08
75  Carlos de WillmackerAalter1.46.36Mse   9.568  6:16
76  Antoine MathysDe Pinte1.47.58Mse   9.447  6:21
77  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.48.03Mse   9.440  6:21
78  Rudy van de VeldeWachtebeke1.48.09Mse   9.431  6:22
79  Johnny DoomsTerneuzen1.48.17M60   9.420  6:22
Mannen: 71 (89.87%) => M40=3 - M45=1 - M50=1 - M55=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=62
Vrouwen: 8 (10.13%) => Vse=8
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mark VerhageZaamslag32.00Mse   18.000  3:20
2  Dider VerleeSinaai34.27Mse   16.720  3:35
3  Martijn KoxWestdorpe34.58Mse   16.473  3:39
4  Joos PauwelKleit35.20Mse   16.302  3:41
5  Dennis van den BroekeHeikant35.42Mse   16.134  3:43
6  Tonny LauretZaamslag36.18M50   15.868  3:47
7  Remco IvensStekene37.33Mse   15.340  3:55
8  Jeroen van DijkKloosterzande38.27Mse   14.980  4:00
9  Peter de ClerckWaarschoot38.52Mse   14.820  4:03
10  Ardjan DeurwaarderAxel38.56Mse   14.795  4:03
11  Alain LippensErtvelde39.36Mse   14.545  4:08
12  Chris de GrooteZelzate39.41Mse   14.515  4:08
13  Arnor EveraertZelzate39.50Mse   14.460  4:09
14  Arne LippensLovendegem40.10Mse   14.340  4:11
15  Rudi de CaluweSas van Gent40.14Mse   14.316  4:11
16  Frank Schoof?40.19Mse   14.287  4:12
17  Alwin BollemanAxel40.25Mse   14.252  4:13
18  Cathy PoppeTerneuzen40.28Vse   14.234  4:13
19  Willem van der HeydenKieldrecht40.32Mse   14.211  4:13
20  Gilles FaasTerneuzen40.37Mse   14.181  4:14
21  Patrick RoosenboomZele40.49Mse   14.112  4:15
22  Gino van EetveltBelsele40.56Mse   14.072  4:16
23  Jean-Pierre NoletAxel41.08Mse   14.003  4:17
24  Gert de GrooteZelzate41.27Mse   13.896  4:19
25  Gunther de CockStekene41.45Mse   13.796  4:21
26  Chris SchelhausOudenaarde41.52Mse   13.758  4:22
27  Kevin de WolfZelzate41.57Mse   13.731  4:22
28  Leon van BavinchovenTerneuzen42.01Mse   13.709  4:23
29  Jos van GrembergheKoewacht42.07Mse   13.676  4:23
30  Bennie BouterseTerneuzen42.32Mse   13.542  4:26
31  Luc KusseneersRumst42.42Mse   13.489  4:27
32  Monique AllefsHulst42.46V45   13.468  4:27
33  Ko de BruyneKloosterzande42.49Mse   13.453  4:28
34  Jochem de BeeldeSint-Niklaas42.52Mse   13.437  4:28
35  Werner de WitteNieuw-Namen42.58Mse   13.406  4:29
36  Leo KayserTerneuzen43.02Mse   13.385  4:29
37  Rony AdriaenssensLokeren43.07Mse   13.359  4:29
38  Johan DekkerMiddelburg43.12M55   13.333  4:30
39  Ronny SmetSinaai43.38Mse   13.201  4:33
40  Rudy VlyminckSint-Gillis-Waas43.44Mse   13.171  4:33
41  Simon HarinckTerneuzen43.53M40   13.126  4:34
42  Natasja BooijWalsoorden44.00Vse   13.091  4:35
43  Patrick DankaartAxel44.12Mse   13.032  4:36
44  Patrick CeuppensHalle44.41Mse   12.891  4:39
45  Saskia DankaartAxel45.18Vse   12.715  4:43
46  Ludo BogemansLier45.23Mse   12.692  4:44
47  William Helskens?46.06Mse   12.495  4:48
48  Erno DuponKieldrecht46.23Mse   12.418  4:50
49  Wanda ZegersTerneuzen46.40Vse   12.343  4:52
50  Jan BoonmanAxel47.34Mse   12.109  4:57
51  Kees van GeloofHulst47.43Mse   12.071  4:58
52  Kristof van de WieleOudenaarde47.47Mse   12.054  4:59
53  Hendrik de MaayerNieuw-Namen47.50Mse   12.042  4:59
54  Freer van RoeyenAxel48.07Mse   11.971  5:01
55  Claudia PaelinckPuivelde/Belsele48.16Vse   11.934  5:02
56  Monique VervaetWalsoorden48.19Vse   11.921  5:02
57  Ron AbuysKloosterzande48.39Mse   11.840  5:04
58  Ludwig van Geyte?48.43Mse   11.823  5:04
59  Jan de MitsKluizen48.51Mse   11.791  5:05
60  Andrea VermoteEeregem48.53Vse   11.783  5:06
61  Hubert RoelsKloosterzande49.24Mse   11.660  5:09
62  Gertjan Meijer?49.35Mse   11.617  5:10
63  Daan DielemanZaamslag49.51Mse   11.555  5:12
64  Isabelle JacobsLokeren49.53Vse   11.547  5:12
65  Micaela BooneHulst49.56Vse   11.535  5:12
66  Stefaan de WertClinge50.02Mse   11.512  5:13
67  Jurgen de BruyneSinaai50.09Mse   11.486  5:13
68  Mia Clijmans?50.12Vse   11.474  5:14
69  Leni van BelzenAxel50.20Mse   11.444  5:15
70  Jan de ZwarteAxel50.31Mse   11.402  5:16
71  Annelies RombautKieldrecht50.40Vse   11.368  5:17
72  Pierre TondeleirLaarne50.47Mse   11.342  5:17
73  Rony PedeWaarschoot50.50Mse   11.331  5:18
74  Jaqueline d'HontKuitaart51.04Vse   11.279  5:19
75  Mark d'HontKuitaart51.11M50   11.254  5:20
76  Nic VerkinderenGent51.22Mse   11.213  5:21
77  Aureel LippensWaarschoot51.25Mse   11.203  5:21
78  Gerard KlapwijkAxel51.39Mse   11.152  5:23
79  Marian van VorenTerneuzen52.21Vse   11.003  5:27
80  Jolanda JasperseTerneuzen53.11Vse   10.830  5:32
81  Rene de BakkerHulst53.53Mse   10.690  5:37
82  Cedric de BeeldeSint-Niklaas54.30Mse   10.569  5:41
83  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels55.50Mse   10.316  5:49
84  Marcel HoutrelleBrussel56.13Mse   10.246  5:51
85  Jurgen LippensWaarschoot57.12Mse   10.070  5:58
86  Aime SamsonSint-Pauwels1.00.21Mse   9.544  6:17
87  Samantha van DoornTerneuzen1.01.56Vse   9.300  6:27
88  Dick VerhelstZaamslag1.03.42Mse   9.042  6:38
89  Lizette BeelenHalle1.04.00Vse   9.000  6:40
90  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas1.04.30Vse   8.930  6:43
Mannen: 72 (80%) => M40=1 - M50=2 - M55=1 - Mse=68
Vrouwen: 18 (20%) => V45=1 - Vse=17
5.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Gunter D'HondtRonse20.52Mse   16.965  3:32
2  Frederik de BackerWaregem21.19Mse   16.607  3:37
3  Frank van de BrandenSint Jansteen21.59M55   16.103  3:44
4  Ronny WagenaerMelsele22.15Mse   15.910  3:46
5  Tim BuysseAssenede22.22Mse   15.827  3:47
6  Matti BuysseStekene23.29Mse   15.075  3:59
7  Nick WielandAxel23.46Mse   14.895  4:02
8  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel24.00Mse   14.750  4:04
9  Niels KolijnAxel24.44Mse   14.313  4:12
10  Stefan van den BroeckeAxel24.58Mse   14.179  4:14
11  Douwe WortmanAxel25.04Mse   14.122  4:15
12  Rudy van HalleVeltem25.11Mse   14.057  4:16
13  Danny VerduynZuiddorpe25.24Mse   13.937  4:18
14  Fabricio De GrooteGent25.29Mse   13.891  4:19
15  Jachim van GasseSint-Pauwels26.05Mse   13.572  4:25
16  Nick NeytZelzate26.40Mse   13.275  4:31
17  Gregory van de KerckhoveKuurne26.46Mse   13.225  4:32
18  Gert-Jan MenheereHulst27.01Mse   13.103  4:35
19  Marc GorisVosselaar28.04Mse   12.613  4:45
20  Fonds WagenaerMelsele28.31Mse   12.414  4:50
21  Janz KonichHoogstraten28.50Mse   12.277  4:53
22  Koen TuytenbergKruishouten29.00Mse   12.207  4:55
23  Wendy van de VeldeKruishouten29.02Vse   12.193  4:55
24  Freddy VerstichelStekene29.06Mse   12.165  4:56
25  Jan VerbekeAntwerpen29.11Mse   12.130  4:57
26  Josa van der VlietTerneuzen29.43Vse   11.913  5:02
27  Brian KoekkoekAxel32.20Mse   10.948  5:29
28  Sem de KeizerAxel32.23Mse   10.932  5:29
29  William BollemanAxel32.44Mse   10.815  5:33
30  Veerle Van RentergemSint-Kruis-Winkel32.47Vse   10.798  5:33
31  Andre MaasTerneuzen34.02Mse   10.402  5:46
32  Bram DeesPhillipine34.29Mse   10.266  5:51
33  Andre PietersTerneuzen34.58Mse   10.124  5:56
34  Johan de BeeldeSint-Niklaas35.02Mse   10.105  5:56
35  Nancie France DubsSint-Kruis-Winkel35.08Vse   10.076  5:57
36  Annick van der StraetenWestdorpe35.34Vse   9.953  6:02
37  Jac VerberkmoesAxel35.54Mse   9.861  6:05
38  Arseme van LaekenAssenede36.02Vse   9.824  6:06
40  Francesca de GrooteSint-Amandsberg36.16Vse   9.761  6:09
41  Juliana HoogenbergAxel36.55Vse   9.589  6:15
42  Josph ClaesKeerbeke37.09Mse   9.529  6:18
43  Guido de VliegherBachte Maria Leerne37.16Mse   9.499  6:19
44  Georges ColmanRupelmonde38.10Mse   9.275  6:28
45  Andre van GoethemSint-Gillis-Waas38.47Mse   9.128  6:34
46  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas40.22Vse   8.770  6:51
Mannen: 36 (80%) => M55=1 - Mse=35
Vrouwen: 9 (20%) => Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.199 seconden nodig om deze lijst met 214 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-02-2018 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel0
13-02-2016 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel937
09-11-2013 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1406
17-11-2012 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1373
19-11-2011 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1703
13-10-2007 ErpelkappersloopAxelSSP779

 
Laatste reacties:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018