maandag 21 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
ma 21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Dow trimloop
Terneuzen, zaterdag 24 januari 2015 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen55.34Mse   16.845  3:34
2  Alexander VanwalleghemVeldegem59.53Mse   15.630  3:50
3  Dennis FlorussenTerneuzen1.00.15Mse   15.535  3:52
4  Martijn KoxWestdorpe1.02.57Mse   14.869  4:02
5  Andres de WitteTerneuzen1.05.56Mse   14.196  4:14
6  Niki BogaertWaasmunster1.05.57Vse   14.193  4:14
7  Nico RosWaarschoot1.08.47Mse   13.608  4:25
8  Theo RoelsKloosterzande1.08.50Mse   13.598  4:25
9  Leo BrackeAxel1.08.52Mse   13.591  4:25
10  Rudy MichielsOosterzele1.09.22Mse   13.494  4:27
11  Cathy PoppeTerneuzen1.09.30Vse   13.468  4:27
12  Geerd de RijckStekene1.09.33Mse   13.458  4:28
13  Marcel AdriaanseMiddelburg1.09.44Mse   13.423  4:28
14  Frans VerwilligenHulst1.11.23Mse   13.112  4:35
15  Michael de MoorEvergem1.12.45Mse   12.866  4:40
16  Hans KolbeekTerneuzen1.12.49Mse   12.854  4:40
17  Evert KuijkTerneuzen1.13.04M45   12.810  4:41
18  Marc WelvaertOosteeklo1.14.09Mse   12.623  4:45
19  Ferdie de KlerkTerneuzen1.14.45Mse   12.522  4:48
20  Guy van SeverenLovendegem1.14.51Mse   12.505  4:48
21  Reni VinkTerneuzen1.18.29Mse   11.926  5:02
22  Patrick VervaetSint Jansteen1.18.34M40   11.913  5:02
23  Pascal van HulleMaldegem1.18.45Mse   11.886  5:03
24  Dirk van den HoeckeZaamslag1.19.01Mse   11.846  5:04
25  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.19.20Mse   11.798  5:05
26  Age BaltSint Jansteen1.19.37Mse   11.756  5:06
27  Jos van GrembergheStekene1.20.06Mse   11.685  5:08
28  Willem de BlockTerneuzen1.20.33Mse   11.620  5:10
29  Jacques ZamanTerneuzen1.20.38Mse   11.608  5:10
30  Harry DurinckKoewacht1.22.17Mse   11.375  5:16
31  Piet de ZeeuwTerneuzen1.22.21Mse   11.366  5:17
32  Ko de KoeyerZaamslag1.23.24Mse   11.223  5:21
33  Menno van HoepenTerneuzen1.24.41Mse   11.053  5:26
34  Wim LockefeirNieuw-Namen1.25.42Mse   10.922  5:30
35  Sergi van der PolVlissingen1.26.48Mse   10.783  5:34
36  Romain BolssensKieldrecht1.27.52Mse   10.653  5:38
37  Rudy van de VeldeWachtebeke1.28.25Mse   10.586  5:40
38  Louis van der SteenGent1.28.35Mse   10.566  5:41
39  Linda VangoolSint-Kruis-Winkel1.29.09Vse   10.499  5:43
40  Maurice DhaeseLokeren1.29.13Mse   10.491  5:43
41  Els ZweistraTerneuzen1.29.48Vse   10.423  5:45
42  Carlos De WillemackerAalter1.29.52Mse   10.415  5:46
43  Antoine MathysDe Pinte1.29.58Mse   10.404  5:46
Mannen: 39 (90.7%) => M40=1 - M45=1 - Mse=37
Vrouwen: 4 (9.3%) => Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444
2017Ruud Naudts58:40Henk de Brauwer59:04Gertjan Boeykens59:56Martine Boute1:12:3727
2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552

10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Francesko DegrooteGent36.08Mse   17.269  3:28
2  Frederque LotinGent37.20Mse   16.714  3:35
3  Ronny WagenaerMelsele39.59Mse   15.607  3:51
4  Dirk van BunderHulst41.31Mse   15.030  4:00
5  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel42.34Mse   14.659  4:06
6  Kurt SchreyenEvergem43.42Mse   14.279  4:12
7  Dimitri MevensenOverslag44.18Mse   14.086  4:16
8  Douwe WortmanAxel44.56Mse   13.887  4:19
9  Frank SchoofDestelbergen45.37Mse   13.679  4:23
10  Luc RogiersLede45.40Mse   13.664  4:23
11  Rudi de Caluw√©Sas van Gent45.48Mse   13.624  4:24
12  Irma KarahotkaZottegem46.15Vse   13.492  4:27
13  Stefan van DammeTerneuzen46.46Mse   13.343  4:30
14  Rony AdriaenssensLokeren49.02Mse   12.726  4:43
15  Leo KaijserTerneuzen49.08Mse   12.700  4:43
16  Bennie BouterseTerneuzen49.11Mse   12.687  4:44
17  Marc de BaetsHeusden49.41Mse   12.560  4:47
18  Jacco LucasseZaamslag50.54Mse   12.259  4:54
19  Wanda ZegersTerneuzen52.05Vse   11.981  5:00
20  Aureel LippensWaarschoot55.30Mse   11.243  5:20
21  Nic VerkinderenGent55.32Mse   11.236  5:20
22  Gerard KlapwijkAxel56.22Mse   11.070  5:25
23  Gerrit LangenbergSluiskil56.55Mse   10.963  5:28
24  Carla ZegersKoewacht57.09V45   10.919  5:30
25  Willem van der HeydenKieldrecht57.31Mse   10.849  5:32
26  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels57.32Vse   10.846  5:32
27  Pierre TondeleirLaarne57.59Mse   10.762  5:35
28  Hubert RoelsKloosterzande58.26Mse   10.679  5:37
29  Gisela NijsseOud-Sabbinge58.41Vse   10.633  5:39
30  Marian van VorenTerneuzen58.43Vse   10.627  5:39
31  Rene NijsseOud-Sabbinge58.47Mse   10.615  5:39
32  Norbert IngelsEvergem1.00.31Mse   10.311  5:49
33  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels1.01.01Mse   10.227  5:52
34  Greet LangenbergSluiskil1.01.36Vse   10.130  5:55
35  Linda KielTerneuzen1.04.01V45   9.747  6:09
36  Dick VerhelstZaamslag1.10.49Mse   8.811  6:49
37  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.12.22Vse   8.623  6:58
Mannen: 28 (75.68%) => Mse=28
Vrouwen: 9 (24.32%) => V45=2 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage35:43Sem Schockaert36:45Peter Rottier37:57Sara Wuytack44:0767
2017Francesko de Groote37:22Mike Zegers43:42Jan Rouwendaal43:50Cathy Poppe46:0138
2016Sander d'Hont35:46Stijn Vermeersch36:31Martin Voncken38:45Inge de Booij47:4278
2015Francesko Degroote36:08Frederque Lotin37:20Ronny Wagenaer39:59Irma Karahotka46:1537
2014Dirk van Wesepoel36:00Geert de Keyser37:01Alexander Vanwalleghem39:18Marleen Ackerman48:0650


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.255 seconden nodig om deze lijst met 80 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-03-2018 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
20-01-2018 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
21-01-2017 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-03-2017 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
23-01-2016 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow742
21-03-2015 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow930
08-03-2014 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1223
25-01-2014 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1007

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Niek den Exter (PR)15.13.28  Mse
800 m Maaike de Kreek (PR 2.23.88)2.30.71  MeA
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
1000 m Hassan Mahamed (PR)2.51.08  JoA
1000 m Wouter Schets (PR 2.55.03)2.55.16  JoB
1000 m Shirin van Anrooij (PR)2.56.05  MeB
1000 m Franklin van Anrooij (PR 2.41.87)2.56.07  Mse
1000 m Aniek Aper (PR 2.57.17)2.59.62  Vse
1000 m Emma van Mourik (PR 3.16.31)3.30.90  Vse
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.37  M60
5 km Patrick de Vos (PR)15.27  Mse
5 km Franklin van Anrooij (PR)16.16  Mse
5 km Sergio Harinck (PR 16.21)16.24  JoA
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 13e Venloop (45)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
Atletiek Zeeland © 2018