maandag 19 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
17e Steense Rattenloop
Sint Jansteen, zaterdag 10 januari 2015 - Organisatie: Funrunners
12.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen46.42Mse   16.060  3:44
2  Tim MessagieSint-Niklaas47.28Mse   15.801  3:48
3  Edwin de NeijsTilburg47.35M40   15.762  3:48
4  Benny ThuySint Jansteen47.49M45   15.685  3:50
5  Frank van den BrandenSint Jansteen47.53M55   15.663  3:50
6  Michel van den BoschSint Jansteen52.06Mse   14.395  4:10
7  Geert WaelputVogelwaarde52.08M40   14.386  4:10
8  Andy HuybensBeveren52.10M40   14.377  4:10
9  Michel RidderhofMiddelburg52.17M40   14.345  4:11
10  Alexander VanwalleghemVeldegem52.28Mse   14.295  4:12
11  Christophe de GrandeSinaai52.41M40   14.236  4:13
12  John van DijkeKloosterzande52.44M60   14.223  4:13
13  Fons de RijckeKloosterzande52.47M50   14.209  4:13
14  Jordi van GuyseWachtebeke52.49Mse   14.200  4:14
15  Angelo DelforgeHulst53.10M40   14.107  4:15
16  Dennis VlassenroodHulst53.15Mse   14.085  4:16
17  Matti BuysseStekene54.16Mse   13.821  4:20
18  Paul WeemaesSint Jansteen54.47M50   13.690  4:23
19  Allan van AltenAxel55.14M40   13.579  4:25
20  Martin NoensKemzeke55.47M45   13.445  4:28
21  Dimitri CuyversStekene56.06Mse   13.369  4:29
22  Ronny de SaegherStekene56.14M50   13.337  4:30
23  Theo RoelsKloosterzande56.20M55   13.314  4:30
24  Herman KuyerTerneuzen56.36M50   13.251  4:32
25  Frits VervaetWalsoorden57.03M55   13.146  4:34
26  Stefan van DammeTerneuzen57.33Mse   13.032  4:36
27  Cathy PoppeTerneuzen57.36V35   13.021  4:36
28  Geerd de RyckStekene57.38M55   13.013  4:37
29  Alwin BollemanAxel57.40Mse   13.006  4:37
30  Evert KuijkTerneuzen57.42M45   12.998  4:37
31  Marcel AdriaanseMiddelburg57.43M40   12.995  4:37
32  Marc CorijnKapellebrug58.35M45   12.802  4:41
33  Emardo de RijckSint Jansteen59.13Mse   12.665  4:44
34  Frans VerwilligenHulst59.34M55   12.591  4:46
35  Ivan de KeyserWaasmunster59.42M50   12.563  4:47
36  Danny van GuyseSint Jansteen59.52M45   12.528  4:47
37  Willem van der HeydenKieldrecht1.00.17M60   12.441  4:49
38  Danny van DammeSinaai1.00.19M55   12.434  4:50
39  Wim StrobbeKloosterzande1.00.25M60   12.414  4:50
40  Ferdie de KlerkTerneuzen1.00.38M65   12.369  4:51
41  Stefaan de WertClinge1.01.02M40   12.288  4:53
42  Chris SchelkensDendermonde1.01.22M50   12.222  4:55
43  Luc KusseneersRumst1.01.25M55   12.212  4:55
44  Rudy NeveSint Jansteen1.01.34M60   12.182  4:56
45  Paul ObbelsNijlen1.01.53M60   12.120  4:57
46  Johhny DoomsTerneuzen1.01.59M60   12.100  4:58
47  Ben SchlarmannSint Jansteen1.02.10M50   12.064  4:58
48  Guy van SeverenLovendegem1.02.44M65   11.955  5:01
49  Lauran van den DriesKloosterzande1.03.14M55   11.861  5:04
50  Sjaak VroonlandLamswaarde1.03.38M55   11.786  5:05
51  Johan BrouwersOssenisse1.04.03M45   11.710  5:07
52  Marc WelvaertOosteeklo1.04.06M50   11.700  5:08
53  Marianne KnijffPhilippine1.05.31V50   11.447  5:14
54  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.05.55Vse   11.378  5:16
55  Dennis SchipperSint Jansteen1.06.31Mse   11.275  5:19
56  Age BaltSint Jansteen1.07.12M50   11.161  5:23
57  Ron van WaterschootHulst1.07.45M50   11.070  5:25
58  Marc de BaetsHeusden1.07.55M55   11.043  5:26
59  Jef van den HeuvelReet1.08.22M60   10.970  5:28
60  Bart VerschoeveKoewacht1.10.48M45   10.593  5:40
61  Anniek de RijckSint Jansteen1.11.29V45   10.492  5:43
62  Nicole SerrarensSint Jansteen1.11.30V40   10.490  5:43
63  P. van de KerckhoveHulst1.11.36M65   10.475  5:44
64  Micaela BooneHulst1.13.16V40   10.237  5:52
65  Romain BolssensKieldrecht1.14.09M55   10.115  5:56
Mannen: 59 (90.77%) => M40=9 - M45=7 - M50=10 - M55=11 - M60=7 - M65=3 - Mse=12
Vrouwen: 6 (9.23%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V50=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Sander Post44:21Jerte Samson45:30Mark Verhage45:55Cathy Poppe54:2078
2015Sander Post46:42Tim Messagie47:28Edwin de Neijs47:35Cathy Poppe57:3665

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Francesco DegrooteGent26.14Mse   17.154  3:30
2  Crum van der LindenVlissingen27.46Mse   16.206  3:42
3  Martijn KoxWestdorpe28.45Mse   15.652  3:50
4  Ronny WagenaerMelsele28.47M45   15.634  3:50
5  Sander d'HontKuitaart28.51Mse   15.598  3:51
6  Charles Kayizzi KaineesiDendermonde29.26Mse   15.289  3:55
7  Jochem de RoeckHeikant31.04Mse   14.485  4:09
8  Robin GoenseKoewacht31.06Mse   14.469  4:09
9  Jeroen van DijkKloosterzande31.26Mse   14.316  4:11
10  Ard van HouteHeikant31.52M40   14.121  4:15
11  Marc de JongheStekene32.05M60   14.026  4:17
12  Pieter WarrensHulst32.09Mse   13.997  4:17
13  Arno ThuyHeikant32.11Mse   13.982  4:17
14  Mathijs de RoeckHeikant32.17Mse   13.939  4:18
15  Piet van LooySint Jansteen32.18Mse   13.932  4:18
16  Rex CastelijnTemse32.24M45   13.889  4:19
17  Eric van GoethemKloosterzande32.30M50   13.846  4:20
18  Damien DamSint Jansteen32.32Mse   13.832  4:20
19  Rory van den BrandenSint Jansteen32.36Mse   13.804  4:21
20  Gunther van NuffelDendermonde33.09M40   13.575  4:25
21  Willy SijmusKeerbergen33.22M60   13.487  4:27
22  Joost de RuiterHeikant33.49Mse   13.307  4:31
23  Etienne LenaertsSint Jansteen34.19M60   13.113  4:35
24  Annet SmitsHulst34.24Vse   13.081  4:35
25  Rudy VanhalleVeltem34.30M50   13.043  4:36
26  Margot MerckxHeikant34.37V50   13.000  4:37
27  Dirk NagenaerStekene34.43M45   12.962  4:38
28  Kenneth TriestHulst35.11Mse   12.790  4:41
29  Ricardo van TrappenSint Jansteen35.13Mse   12.778  4:42
30  Jos CelieAxel36.12M40   12.431  4:50
31  Erik de WildeDendermonde36.30M50   12.329  4:52
32  Leo KaijserTerneuzen36.39M50   12.278  4:53
33  Christel OttStekene37.17V50   12.070  4:58
34  Margot ThuySint Jansteen37.29Vse   12.005  5:00
35  Eef CoenenClinge37.51Mse   11.889  5:03
36  John MarimanClinge38.04M40   11.821  5:05
37  Bjorn de BetuweSint Jansteen39.09Mse   11.494  5:13
38  Ivo de WildeClinge39.20M45   11.441  5:15
39  Ron AluysKloosterzande39.22M70   11.431  5:15
40  Jan van GoethemHulst39.29M55   11.397  5:16
41  J. de BlockClinge39.36M40   11.364  5:17
42  Freer van RoeyenAxel40.02M45   11.241  5:20
43  Ronnie de RoeckHeikant40.08M50   11.213  5:21
44  Carla ZegersKoewacht41.07V45   10.944  5:29
45  Mia ClymansVosselaar41.09V45   10.936  5:29
46  Margo HermansOssenisse41.18V40   10.896  5:30
47  Lucie de RoeckHeikant41.20V45   10.887  5:31
48  Ludwig van GeyteZele41.22M55   10.878  5:31
49  Aureek LippensWaarschoot42.03M65   10.702  5:36
50  Marian van VorenTerneuzen42.21V60   10.626  5:39
51  Sabrina MarimanClinge42.23V40   10.617  5:39
52  Cindy van de BrandeHulst42.26Vse   10.605  5:39
53  William VerdonckBeveren44.01M70   10.223  5:52
54  Luc van NuffelDendermonde44.39M60   10.078  5:57
55  Erno DuponKieldrecht45.01M55   9.996  6:00
56  Yara RoelsHulst46.19Vse   9.716  6:11
57  Willem Jan de KoeijerAxel46.22M65   9.705  6:11
58  Luc van BunderSint Jansteen46.29M45   9.681  6:12
59  Wim CoppietersStrombeek-Bever46.31M70   9.674  6:12
60  Dick VerhelstZaamslag54.10M70   8.308  7:13
Mannen: 48 (80%) => M40=5 - M45=6 - M50=5 - M55=3 - M60=4 - M65=2 - M70=4 - Mse=19
Vrouwen: 12 (20%) => V40=2 - V45=3 - V50=2 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jarno van Guyse26:37Peter Rottier27:05Ronny Wagenaer27:43Monique Allefs37:4456
2016Martijn Kox28:05Ronny van Acker30:24Piet van Looij30:32An Renckens30:0267
2015Francesco Degroote26:14Crum van der Linden27:46Martijn Kox28:45Annet Smits34:2460


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.206 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 20e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners0
14-01-2017 19e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners0
09-01-2016 18e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners897
11-01-2014 16e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners1132
12-01-2013 Steense RattenloopSint JansteenFunrunners1610

 
Laatste reacties:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018