maandag 24 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (41)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jeff Thuy Memorial
Heikant, zaterdag 3 januari 2015 - Organisatie: TC Heikant
12.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Thijs VerbeeckStekene43.01Mse   17.017  3:324.73
2  Edwin de la RuelleKoewacht43.55M45   16.668  3:364.63
3  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas45.30M40   16.088  3:444.47
4  Maarten DhollanderStekene45.38M40   16.041  3:444.46
5  Mark VerhageZaamslag46.27Mse   15.759  3:484.38
6  Frank van den BrandenSint Jansteen47.33M55   15.394  3:544.28
7  Erik GoossenTerneuzen47.47M40   15.319  3:554.26
8  Dennis FlorussenTerneuzen48.03M40   15.234  3:564.23
9  Martijn KoxWestdorpe48.06Mse   15.218  3:574.23
10  Marnix HillaertMoerbeke48.29M45   15.098  3:584.19
11  Marlon RoelsTerneuzen49.07M40   14.903  4:024.14
12  Angelo DelforgeHulst49.22M40   14.828  4:034.12
13  Alexander VanwalleghemVeldegem49.28Mse   14.798  4:034.11
14  Sander van DoornTerneuzen49.50Mse   14.689  4:054.08
15  Ronny WagenaerMelsele50.06M45   14.611  4:064.06
16  Michel van den BoschSint Jansteen50.29Mse   14.500  4:084.03
17  Dennis VlassenroodHulst51.21Mse   14.255  4:133.96
18  Daan van HoorewegheMechelen51.22Mse   14.250  4:133.96
19  Rudy van DaeleSint-Niklaas51.50M50   14.122  4:153.92
20  Eddy SchwegherHulst52.07M40   14.045  4:163.90
21  Raoul De wildeZele52.20M50   13.987  4:173.89
22  Karel VerbekeSint-Laureins52.22Mse   13.978  4:183.88
23  Wim van NieuwenhuizeOudenaarde52.29M40   13.947  4:183.87
24  Martin NoensKemzeke52.40M45   13.899  4:193.86
25  Dimitri CuyversStekene52.42Mse   13.890  4:193.86
26  Peter van den AbeeleKloosterzande52.50M45   13.855  4:203.85
27  Ronny de SaegherStekene53.07M50   13.781  4:213.83
28  Alain LippensErtvelde53.16M50   13.742  4:223.82
29  Nico RosWaarschoot53.47M45   13.610  4:253.78
30  Arne LippensLovendegem53.50Mse   13.598  4:253.78
31  Tom van de VoordeHulst54.08M40   13.522  4:263.76
32  Frank BoerebachHoek54.10M50   13.514  4:263.75
33  Herman KuijerTerneuzen54.21M50   13.468  4:273.74
34  Philip BraemVogelwaarde54.34M50   13.415  4:283.73
35  Coach WaelpietVogelwaarde54.37M40   13.403  4:293.72
36  Patrick de SutterStekene55.05M50   13.289  4:313.69
37  Theo RoelsKloosterzande55.10M55   13.269  4:313.69
38  Cathy PoppeTerneuzen55.20V35   13.229  4:323.67
39  Rudi de CaluwéSas van Gent55.26M55   13.205  4:333.67
40  Peter FranckNiel56.27M40   12.967  4:383.60
41  Evert KuijkTerneuzen56.50M45   12.880  4:403.58
42  Luc de ConinckEeklo57.02M50   12.835  4:403.57
43  Rik DhollanderNieuwkerken57.33M60   12.719  4:433.53
44  Stefan Van DammeTerneuzen57.37Mse   12.705  4:433.53
45  Stijn Van de WalleZelzate57.43Mse   12.683  4:443.52
46  Dirk WagenaerStekene57.47M45   12.668  4:443.52
47  Rudy NeveSint Jansteen58.00M60   12.621  4:453.51
48  Frans VerwilligenHulst58.02M55   12.613  4:453.50
49  Luc KusseneersRumst59.03M55   12.396  4:503.44
50  Wim StrobbeKloosterzande59.07M55   12.382  4:513.44
51  Sjaak VroonlandLamswaarde59.20M55   12.337  4:523.43
52  Ferdie de KlerkTerneuzen59.50M65   12.234  4:543.40
53  Jasper ThijsClinge1.00.18Mse   12.139  4:573.37
54  Jos van GrembergheKoewacht1.00.38M55   12.073  4:583.35
55  Leo KayserTerneuzen1.00.45M50   12.049  4:593.35
56  Lauran van den DriesKloosterzande1.00.47M55   12.043  4:593.35
57  Monique AllefsHulst1.00.52V45   12.026  4:593.34
58  Pascal Van HulleMaldegem1.01.29M45   11.906  5:023.31
59  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.02.00Vse   11.806  5:053.28
60  Astrid VerhageZuiddorpe1.02.09Vse   11.778  5:063.27
61  Gerald MonteyneOosteeklo1.02.12M45   11.768  5:063.27
62  Marc WelvaartOosteeklo1.02.14M50   11.762  5:063.27
63  Jan de MitsKluizen1.02.20M50   11.743  5:073.26
64  Christel OttStekene1.02.50V50   11.650  5:093.24
65  Jef van den HeuvelReet1.02.55M60   11.634  5:093.23
66  Simon HarinckTerneuzen1.03.12M40   11.582  5:113.22
67  Tommy VerwerSint Jansteen1.03.14M55   11.576  5:113.22
68  Jens de WildeHamme1.04.45Mse   11.305  5:183.14
69  Wim LockefeirNieuw-Namen1.04.48Mse   11.296  5:193.14
70  Patrick SteenbekeEeklo1.05.39M65   11.150  5:233.10
71  Nicole SerrarensSint Jansteen1.06.11V40   11.060  5:253.07
72  Wanda ZegersTerneuzen1.06.24V40   11.024  5:273.06
73  Peter KlärenTerneuzen1.06.54M50   10.942  5:293.04
74  Paul KlärenPhilippine1.06.55M50   10.939  5:293.04
75  Daan DielemanZaamslag1.07.10M65   10.898  5:303.03
76  Anniek de RijckSint Jansteen1.07.46V45   10.802  5:333.00
77  Ronnie de RoeckHeikant1.08.22M50   10.707  5:362.97
78  Kristof van de WieleOudenaarde1.08.25M40   10.699  5:362.97
79  Lucie de RoeckHeikant1.08.28V45   10.691  5:372.97
80  Gerrit LangenbergSluiskil1.08.30M60   10.686  5:372.97
81  Carlos de WillemackerAalter1.09.01M60   10.606  5:392.95
82  Luuk VerhagenHulst1.09.49Mse   10.485  5:432.91
83  Sofie VerdonckSint Jansteen1.09.51Vse   10.480  5:442.91
84  Ko de KoeijerZaamslag1.10.00M65   10.457  5:442.90
85  Romain BolssensKieldrecht1.10.39M55   10.361  5:472.88
86  Greet LangenbergSluiskil1.11.40V55   10.214  5:522.84
87  Antoine MathysDe Pinte1.11.57M65   10.174  5:542.83
88  Bjorn de BetuéSint Jansteen1.12.52Mse   10.046  5:582.79
89  Davy van de WalleSint Jansteen1.12.54Mse   10.041  5:592.79
90  William VerdonckBeveren-Waas1.13.22M70   9.977  6:012.77
91  Yves RooversWommelgem1.13.41M45   9.934  6:022.76
92  Rudy van de VeldeWachtebeke1.14.03M50   9.885  6:042.75
93  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel1.14.05V45   9.881  6:042.74
94  Ann LommelenBeveren1.18.05V40   9.375  6:242.60
95  dhr. CoppietersStrombeek-Bever1.18.06M70   9.373  6:242.60
96  Mieke VangaeverEeklo1.19.21V40   9.225  6:302.56
97  Marianne de BaetsEeklo1.19.23V50   9.221  6:302.56
Mannen: 82 (84.54%) => M40=13 - M45=11 - M50=16 - M55=11 - M60=5 - M65=5 - M70=2 - Mse=19
Vrouwen: 15 (15.46%) => V35=1 - V40=4 - V45=4 - V50=2 - V55=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Thijs Verbeeck42:35Sander Post43:17Jente Samson44:08Martine Boute56:23131
2015Thijs Verbeeck43:01Edwin de la Ruelle43:55Filip van Goethem45:30Cathy Poppe55:2097
2014Sander Verminck42:47Edwin de la Ruelle43:23Rudi Willems44:32Ingrid Ijsebaert54:00148
2013Jordi van Guyse42:59Sander Verminck43:35Henk de Brauwer43:42Fransesco Degroote46:33127


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.231 seconden nodig om deze lijst met 97 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-01-2019 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
06-01-2018 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
10-11-2018 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
11-11-2017 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
02-01-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant926
12-11-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant225
14-11-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant618
04-01-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1092
15-11-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant986
16-11-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1346
05-01-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1070
10-11-2012 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant2766
17-11-2007 Jeff Thuy MemorialHeikantSSP362

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
3000 m Noor Dekker (PR 10.19.38)10.25.52  Vse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.56.87  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.01.83  Mse
1500 m Patrick de Vos (PR)4.12.87  Mse
1500 m Abraham Mehari (PR)4.25.36  JoA
1500 m Dimmy Ivens (PR)4.55.12  Mse
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.19.14  M40
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.00.89  JoA
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.44  Mse
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
5 km Micha Janse (PR)18.22  M45
5 km Carolien van de Kreeke (PR)18.31  V45
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019