zaterdag 16 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Appelloop
Axel, zaterdag 8 november 2014 - Organisatie: Road Running Axel
13.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin van den BroekeAxel50.44Mse   16.321  3:41
2  Sander PostTerneuzen51.14Mse   16.161  3:43
3  Edwin ArensKruiningen52.40M45   15.722  3:49
4  Frank van den BrandenSint Jansteen53.27Mse   15.491  3:52
5  Marnix HillaertMoerbeke-Waas53.31Mse   15.472  3:53
6  Rudy van Daile?53.35Mse   15.453  3:53
7  Andy HuybensBeveren54.14Mse   15.267  3:56
8  Alexander van WalleghemVeldegem54.40Mse   15.146  3:58
9  Sander d'HontKuitaart54.44Mse   15.128  3:58
10  Vincent VerleysenGent54.52Mse   15.091  3:59
11  Jo Verfaillie-55.09Mse   15.014  4:00
12  Dennis FlorussenTerneuzen55.42M40   14.865  4:02
13  Endy SlockAxel55.46M40   14.848  4:02
14  John van DijkeKloosterzande55.51M40   14.825  4:03
15  Francois van de BroeckeBreskens55.56Mse   14.803  4:03
16  Luc d'heerMoerbeke56.53Mse   14.556  4:07
17  Martin NoensKemzeke57.13Mse   14.471  4:09
18  Herman KuijerTerneuzen58.43M50   14.102  4:15
19  Raoul de WildeZele59.35Mse   13.897  4:19
20  Alain LippensErtvelde59.40Mse   13.877  4:19
21  Bas JasperseTerneuzen1.00.28Mse   13.693  4:23
22  Rudy MichielsOosterzele1.00.47Mse   13.622  4:24
23  Leo BrackeAxel1.00.50M50   13.611  4:24
24  Niek WielandAxel1.00.54M40   13.596  4:25
25  Frank BoerebachHoek1.01.22Mse   13.493  4:27
26  Sjakkie van den BroekeHoek1.01.44Mse   13.413  4:28
27  Geerd de Ryck?1.02.18Mse   13.291  4:31
28  Geert BeurmsHeusden1.02.34Mse   13.234  4:32
29  Theo RoelsKloosterzande1.02.42M55   13.206  4:33
30  Gino DhanisSint Jansteen1.02.52M50   13.171  4:33
31  Jurgen GossensKieldrecht1.04.02Mse   12.931  4:38
32  Jos BootZoutelande1.04.04Mse   12.924  4:39
33  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.04.31Mse   12.834  4:41
34  Luc Frickelo-1.04.40Mse   12.804  4:41
35  Erik BollemanAxel1.04.54Mse   12.758  4:42
36  Serge MartininiAxel1.05.10Mse   12.706  4:43
37  Fred WautersTerneuzen1.05.16Mse   12.686  4:44
38  wim de LannoyAalter1.05.24Mse   12.661  4:44
39  Philip BraemVogelwaarde1.05.51M50   12.574  4:46
40  Marc de BaetsHeusden1.06.16Mse   12.495  4:48
41  Dirk De BosscherLokeren1.06.27Mse   12.460  4:49
42  Kurt Taghon-1.06.32Mse   12.445  4:49
43  Tony RiekeErtvelde1.06.34Mse   12.439  4:49
44  Ferdie de KlerkTerneuzen1.06.45M65   12.404  4:50
45  Geertjan de SmetAxel1.07.25Mse   12.282  4:53
46  Ronny smetSinaai1.07.27Mse   12.276  4:53
47  Rony d'HondtKemzeke1.07.29Mse   12.270  4:53
48  Frank ProvostSinaai1.08.02Mse   12.171  4:56
49  Dirk van der HoeckeZaamslag1.08.19Mse   12.120  4:57
50  Astrid VerhageZuiddorpe1.08.23Vse   12.108  4:57
51  Wim LockefeirNieuw-Namen1.09.14Mse   11.960  5:01
52  Arnold MannaertOssenisse1.09.44Mse   11.874  5:03
53  Alex van LeuvenSint Jansteen1.10.14Mse   11.789  5:05
54  Sabine VasseurAxel1.10.33Vse   11.736  5:07
55  Jan De MitsLuizen1.11.41Mse   11.551  5:12
56  Marc WellaertBossevelde1.11.43Mse   11.545  5:12
57  Hary DurinckKalken1.13.38Mse   11.245  5:20
58  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.13.51Vse   11.212  5:21
59  Bart MartensBeveren1.14.15Mse   11.152  5:23
60  Rudy vande VeldeWachtebeke1.14.59Mse   11.042  5:26
61  Gerald MonteyneOoSint-Eeklo1.15.02Mse   11.035  5:26
62  Philip De VroeSleidinge1.15.09Mse   11.018  5:27
63  Rob van BellenHulst1.15.19Mse   10.994  5:27
64  Nicole SerrarensSint Jansteen1.15.34Vse   10.957  5:29
65  Johnny DoomsTerneuzen1.15.39M60   10.945  5:29
66  Carlos De wilismackerAalter1.17.29Mse   10.686  5:37
67  Margo HermansOssenisse1.17.33Vse   10.677  5:37
68  Annemiek van BellenNijmegen1.17.43Vse   10.654  5:38
69  William VerdonckBeveren-Waas1.17.49Mse   10.640  5:38
70  Antoine MathysDe Pinte1.18.18Mse   10.575  5:40
71  Maurice d'haeseLokeren1.18.34Mse   10.539  5:42
72  Filip GoemanWaarschoot1.19.37Mse   10.400  5:46
73  Lois van der SteenGent1.20.13Mse   10.322  5:49
74  Didier vanden BulckLedeberg1.20.46Mse   10.252  5:51
75  Cindy van den BrandeHulst1.21.24Vse   10.172  5:54
76  Annemarie BruchAxel1.21.27Vse   10.166  5:54
77  Coosje van EekelenHulst1.21.49Vse   10.120  5:56
78  Greet Langenberg-1.22.28Vse   10.040  5:59
79  Louis WolfNijmegen1.22.41Mse   10.014  5:59
80  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.24.32Mse   9.795  6:08
81  Els ZweistraTerneuzen1.25.21Vse   9.701  6:11
82  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.25.36Mse   9.673  6:12
83  Bianca de CraeneWestdorpe1.26.54Vse   9.528  6:18
84  Monique AdriaanseTerneuzen1.28.47Vse   9.326  6:26
85  Linda KielTerneuzen1.28.49V45   9.323  6:26
Mannen: 71 (83.53%) => M40=4 - M45=1 - M50=4 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=59
Vrouwen: 14 (16.47%) => V45=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Sander Post48:03Joris de Schepper48:38Jente Samson48:56Caudine Vlaminck1:05:4272
2015Francesco Degroote48:09Bart Bleyaert49:04Kevin Crudde51:21Martine Boute1:03:3782
2014Erwin van den Broeke50:44Sander Post51:14Edwin Arens52:40Astrid Verhage1:08:2385

9.15 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Francesco de GrooteGent32.41Mse   16.798  3:34
2  Didier VerveeSinaai34.14Mse   16.037  3:44
3  Joos PauwelsKleit34.19Mse   15.998  3:45
4  Kevin StrubbeAdegem34.53Mse   15.738  3:49
5  Martijn KoxWestdorpe35.09Mse   15.619  3:50
6  Ronny WagenaerMelsele35.27Mse   15.487  3:52
7  Bert Verbeke?36.30Mse   15.041  3:59
8  Peter DeclerckWaarschoot36.55Mse   14.871  4:02
9  MichielKieldrecht37.42Mse   14.562  4:07
10  Chris de GrooteZelzate38.10Mse   14.384  4:10
11  Jeroen van DijkKloosterzande38.13Mse   14.365  4:11
12  Remco IvensStekene38.22Mse   14.309  4:12
13  Ronny D'HontStekene38.25Mse   14.291  4:12
14  Patrick de SutterStekene39.41Mse   13.835  4:20
15  Gert de GrooteZelzate39.47Mse   13.800  4:21
16  Rudi de CaluweSas van Gent39.52Mse   13.771  4:21
17  Frank SchoofDestelbergen40.16Mse   13.634  4:24
18  Francis DombrechtAdegem40.21Mse   13.606  4:25
19  Frank SchoofDestelbergen40.40Mse   13.500  4:27
20  Patrick RoosenboomZele40.42Mse   13.489  4:27
21  Cathy PoppeTerneuzen40.46Vse   13.467  4:27
22  Gilles FaasTerneuzen40.49Mse   13.450  4:28
23  Alwin BollemanAxel40.58Mse   13.401  4:29
24  Willem van der HeydenKieldrecht41.09Mse   13.341  4:30
25  Frits VervaetWalsoorden41.13M55   13.320  4:30
26  Arne LippensLovendegem41.17Mse   13.298  4:31
27  Rony AdriaenssensLokeren41.23Mse   13.266  4:31
28  Ko de BruyneKloosterzande41.37Mse   13.192  4:33
29  Werner de WitteNieuw-Namen41.42Mse   13.165  4:33
30  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas41.47Mse   13.139  4:34
31  Jos van GrembergheKoewacht41.50Mse   13.124  4:34
32  Karel KokDriebergen41.54Mse   13.103  4:35
33  Didier van den BussscheStekene41.57Mse   13.087  4:35
34  Simon HarinckTerneuzen42.06M40   13.040  4:36
35  Jochem de BeeldeSint-Niklaas42.13Mse   13.004  4:37
36  Leon van BavinchovenTerneuzen42.35Mse   12.892  4:39
37  Mark d'HontKuitaart42.42Mse   12.857  4:40
38  Myrthe FaroBreskens43.22Vse   12.659  4:44
39  Patrick CeuppensHalle43.32Mse   12.611  4:45
40  Rudy VlyminckSint-Gillis-Waas43.37Mse   12.587  4:46
41  Leo KaijserTerneuzen43.41M50   12.568  4:46
42  Wouter rintjemaAxel44.00Mse   12.477  4:49
43  Natasja BooijWalswoorden44.15Vse   12.407  4:50
44  Jean-Pierre NoletAxel44.26Mse   12.356  4:51
45  Hendrik de MaayerNieuw-Namen44.30Mse   12.337  4:52
46  Donny CoenenBeveren44.43Mse   12.277  4:53
47  Dagmar van EesveldeErtvelde45.05Vse   12.177  4:56
48  Rita NijsOostakker45.14Vse   12.137  4:57
49  Onbekend?45.34   12.048  4:59
50  Ron AbuysKloosterzande45.41Mse   12.018  5:00
51  Jan BoonmanAxel46.33Mse   11.794  5:05
52  Erwin de WaeleSinaai46.46Mse   11.739  5:07
53  Daan DielemanZaamslag46.48Mse   11.731  5:07
54  Dirk RoelandAxel47.05Mse   11.660  5:09
55  Wanda ZegersTerneuzen47.29Vse   11.562  5:11
56  Patrick StevensGent-Brugge48.01Mse   11.434  5:15
57  Donald van BeverenDe Pinte48.09Mse   11.402  5:16
58  Erno DuponKieldrecht48.14Mse   11.382  5:16
59  Claudia PaelinckSinaai48.17Vse   11.370  5:17
60  Hubert RoelsKloosterzande48.19Mse   11.363  5:17
60  Isabelle JacobsLokeren48.20Vse   11.359  5:17
61  Kristof van de WieleOudenaarde48.33Mse   11.308  5:18
62  Fermin van de WoestijneWachtebeke48.36Mse   11.296  5:19
63  Andrea VermoteEeregem48.38Vse   11.289  5:19
64  Aime SamsonSint-Pauwels48.41Mse   11.277  5:19
65  Jurgen de BruyneSinaai48.45Mse   11.262  5:20
66  Rony PedeWaarschoot48.51Mse   11.238  5:20
67  Luc LanayeSinaai49.01Mse   11.200  5:21
68  Dirk VanwalleghemZedelgem49.05Mse   11.185  5:22
69  Annelies RombautKieldrecht49.08Vse   11.174  5:22
70  Nic VerkinderenGent49.14Mse   11.151  5:23
71  Willy VernaeveEvergem49.21Mse   11.125  5:24
72  Gerard KlapwijkAxel49.49Mse   11.020  5:27
73  Cedric de BeeldeSint-Niklaas49.53Vse   11.006  5:27
74  Antoine ThoenAxel49.59Mse   10.984  5:28
75  Hilde de BeleirWestdorpe50.02Vse   10.973  5:28
76  Norbert IngelsEvergem50.53Mse   10.789  5:34
77  Marie-France DubsSint-X-Winkel52.24Vse   10.477  5:44
78  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels52.54Mse   10.378  5:47
79  Jacqueline d'HontKuitaart52.58Vse   10.365  5:47
80  Josef de SchrijverLamswaarde54.20Mse   10.104  5:56
81  Joseph ClaesKeerbergen54.34Mse   10.061  5:58
82  Jurgen LippensWaarschoot54.38Mse   10.049  5:58
83  Michel LequexBrussel55.03Mse   9.973  6:01
84  Janine HollestelleHulst55.07Vse   9.961  6:01
85  Sabrina MaimanClinge55.34Vse   9.880  6:04
86  Maria van Belle?56.01Vse   9.801  6:07
87  Marian van VorenTerneuzen56.11Vse   9.772  6:08
88  Ann LommelenBeveren56.16Vse   9.757  6:09
89  Aime SamsonSint-Pauwels56.41Mse   9.685  6:12
90  Joke CornelissenTerneuzen58.01Vse   9.463  6:20
91  Sonja de GisterGent-Brugge58.37Vse   9.366  6:24
92  Dominique van den DaeleWachtebeke58.46Vse   9.342  6:25
93  Rita van AvermaetAssenede58.50Vse   9.331  6:26
94  Guy GaellensGent-Brugge59.49Mse   9.178  6:32
95  Monique van den BulckKoewacht59.52Vse   9.170  6:33
96  Karin AalstersHulst1.00.12Vse   9.120  6:35
97  Evert KuijkTerneuzen1.00.15M45   9.112  6:35
98  Wendy BundervoetZelzate1.00.22Vse   9.094  6:36
99  Shana de MeyerZelzate1.00.26Vse   9.084  6:36
100  Lizette BeelenHalle1.00.39Vse   9.052  6:38
101  Dick VerhelstZaamslag1.02.19Mse   8.810  6:49
102  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.02.48Vse   8.742  6:52

Warning: A non-numeric value encountered in /home/vhosting/r/vhost0024451/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 776
Mannen: 73 (70.87%) => M40=1 - M45=1 - M50=1 - M55=1 - Mse=69
Vrouwen: 29 (28.16%) => Vse=29
5.95 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Frederik de BakkerWaregem20.49Mse   17.150  3:30
2  Benny CornuStekene22.17Mse   16.021  3:45
3  Tim BuysseAssenede23.02Mse   15.499  3:52
4  Marlon RoelsTerneuzen23.03M40   15.488  3:52
5  Danny de BaereWaasmunster23.33Mse   15.159  3:57
6  Matti BuysseStekene23.40Mse   15.085  3:59
7  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel24.34Mse   14.532  4:08
8  Joakim van GasseSint-Pauwels24.41Mse   14.463  4:09
9  Shirley KerkhoveZuiddorpe24.46Vse   14.415  4:10
10  Jimmy MaeneOostende24.58Mse   14.299  4:12
11  Ardjan DeurwaarderAxel25.13Mse   14.157  4:14
12  Danny de GrooteGent25.30Mse   14.000  4:17
13  Douwe WortmanAxel25.44Mse   13.873  4:19
14  Pol van de VijverHulst26.34Mse   13.438  4:28
15  Gregory van de KerckhoveKuurne26.38Mse   13.404  4:29
16  Omar HillaertWestdorpe27.02Mse   13.206  4:33
17  Jonas WagenaerMelsele27.43Mse   12.880  4:39
18  Bruno van AelenbergKoekelberg27.52Mse   12.811  4:41
19  Pascal RikersSas van Gent28.13Vse   12.652  4:45
20  Wendy v.d. veldeKruishoutem28.44Vse   12.425  4:50
21  Koen TuyteleersKruishoutem28.47Mse   12.403  4:50
22  Ronald RoctusTerneuzen28.50Mse   12.382  4:51
23  Gert-Jan MenheereHulst28.58Mse   12.325  4:52
24  Roni de GeestSint-Pauwels29.17Mse   12.191  4:55
25  Jan VerbekeAntwerpen29.30Mse   12.102  4:57
26  Ludwig van GeyteZele29.45Mse   12.000  5:00
27  Linda VanrijckeghemWaasmunster29.53Vse   11.946  5:01
28  Roger HysVrasene30.06Mse   11.860  5:04
29  Caroline GovaereSint-Amandsberg30.22Vse   11.756  5:06
30  Michael VerstraetenMoerbeke-Waas31.07Mse   11.473  5:14
31  Irene GoethalsOostakker31.20Mse   11.394  5:16
32  Freddy VerticheleStekene31.53Mse   11.197  5:22
33  Steven SlockAxel31.56Mse   11.180  5:22
34  Jolanda ScheeleAxel32.02Vse   11.145  5:23
35  Veerle van RemtergemSint-Kruis-Winkel32.11Vse   11.093  5:25
36  Natasja RijkPhillipine32.30Vse   10.985  5:28
37  André PietersTerneuzen32.39M65   10.934  5:29
38  Josa van der VlietTerneuzen32.44Mse   10.906  5:30
39  Jessica de VetAxel32.48Vse   10.884  5:31
40  Andre MaesTerenuzen32.49Mse   10.879  5:31
41  Juliana HoogenbergAxel32.54Vse   10.851  5:32
42  Annick van der StraetenWestdorpe32.58Vse   10.829  5:32
43  Yves RooversWommelgem33.03Mse   10.802  5:33
44  Jeroen RintjemaAxel33.25Mse   10.683  5:37
45  Jernet KruisifikxAxel33.33Vse   10.641  5:38
46  Johan de BeeldeSint-Niklaas33.41Mse   10.599  5:40
47  Walter van BallenbergheDrongen33.55Mse   10.526  5:42
48  Andre v. GoethemSint-Gillis-Waas34.01Mse   10.495  5:43
49  Arseme van LaekenAssenede35.46Mse   9.981  6:01
50  Imelda de PooterTerneuzen36.14Vse   9.853  6:05
51  Pascal RikersSas van Gent37.06Vse   9.623  6:14
52  Georges ColmanRupelmonde37.39Mse   9.482  6:20
53  Vincent DelaruelleRosiergs38.08Mse   9.362  6:25
54  Sabine de Muynck?38.11Vse   9.350  6:25
55  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas38.12Vse   9.346  6:25
Mannen: 39 (70.91%) => M40=1 - M65=1 - Mse=37
Vrouwen: 16 (29.09%) => Vse=16

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.474 seconden nodig om deze lijst met 243 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-11-2018 AppelloopAxelRoad Running Axel0
04-11-2017 AppelloopAxelRoad Running Axel0
05-11-2016 AppelloopAxelRoad Running Axel999
07-11-2015 AppelloopAxelRoad Running Axel1305
29-09-2007 AppelloopAxelSSP253

 
Laatste reacties:
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10 km Tim van den Broeke (PR)29.53  Mse
10 km Tim Pleijte (PR 30.12)30.54  Mse
10 km Floris Willeboordse (PR 32.42)33.28  Mse
10 km Marijke de Visser (PR 35.12)35.28  Vse
10 km Carolien van de Kreeke (PR)38.36  V45
10 km Frederique Versluys (PR 37.26)39.55  V45
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019