woensdag 18 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Kreekloop

Terneuzen, woensdag 27 augustus 2014 - Organisatie: Scheldesport
9.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Mark VerhageZaamslag32.16minMse   17.107  3:304.75-
2  Erwin van den BroekeAxel32.32minM35   16.967  3:324.71+0:16
3  Erik GoossenTerneuzen32.34minM40   16.950  3:324.71+0:18
4  Adriaan WielesTerneuzen33.55minM45   16.275  3:414.52+1:39
5  Geert WaelputVogelwaarde34.33minM40   15.977  3:454.44+2:17
6  Frank van den BrandenSint Jansteen35.05minM55   15.734  3:494.37+2:49
7  Pieter PladdetTerneuzen35.20minM35   15.623  3:504.34+3:04
8  Michael den HamerHoek35.55minM35   15.369  3:544.27+3:39
9  Sander van DoornTerneuzen36.35minMse   15.089  3:594.19+4:19
10  Peter DeclerckWaarschoot37.36minM40   14.681  4:054.08+5:20
11  Pascal de GraeveWestdorpe39.25minM45   14.004  4:173.89+7:09
12  Joakim Van GasseSint-Pauwels39.41minMse   13.910  4:193.86+7:25
13  Gino DhanisSint Jansteen40.00minM50   13.800  4:213.83+7:44
14  Rudi de CaluweSas van Gent40.00minM55   13.800  4:213.83+7:44
15  Jaap van der VeenTerneuzen40.05minM45   13.771  4:213.83+7:49
16  Theo RoelsKloosterzande40.31minM55   13.624  4:243.78+8:15
17  Johnny DoomsTerneuzen40.43minM60   13.557  4:263.77+8:27
18  Erik BollemanAxel41.17minM45   13.371  4:293.71+9:01
19  Jan van OpdurpEindhoven41.25minMse   13.328  4:303.70+9:09
20  Marlon RoelsTerneuzen41.25minM40   13.328  4:303.70+9:09
21  Philip BraemVogelwaarde41.35minM50   13.275  4:313.69+9:19
22  Myrthe FaroBreskens41.36minVse   13.269  4:313.69+9:20
23  Sjakkie van den BroekeHoek41.40minM45   13.248  4:323.68+9:24
24  Stefan van DammeTerneuzen42.41minMse   12.932  4:383.59+10:25
25  Wim BakkerTerneuzen43.05minM60   12.812  4:413.56+10:49
26  Leon van BavinchovenTerneuzen43.05minM45   12.812  4:413.56+10:49
27  Jacques ZamanTerneuzen44.22minM50   12.442  4:493.46+12:06
28  Jean-Pierre NoletAxel44.31minM45   12.400  4:503.44+12:15
29  Frans VerwilligenHulst44.52minM55   12.303  4:533.42+12:36
30  Corina van de WegePhilippine45.15minV50   12.199  4:553.39+12:59
31  Eric DielemanTerneuzen45.18minM35   12.185  4:553.38+13:02
32  Jos van GrembergheStekene45.41minM55   12.083  4:583.36+13:25
33  Nadia BleyenbergNieuw-Namen46.10minVse   11.957  5:013.32+13:54
34  Alex van LeuvenSint Jansteen46.27minM50   11.884  5:033.30+14:11
35  Marianne KnijffPhilippine46.57minV50   11.757  5:063.27+14:41
36  Ron AbuysKloosterzande47.38minM70   11.589  5:113.22+15:22
37  Suus DuerinkTerneuzen47.57minV55   11.512  5:133.20+15:41
38  Dirk RoodzantAxel47.59minM50   11.504  5:133.20+15:43
39  Rudy van de VeldeWachtebeke50.10minM50   11.003  5:273.06+17:54
40  Marion GoossenTerneuzen51.07minV40   10.799  5:333.00+18:51
41  Leo HoekmaHulst52.40minM60   10.481  5:432.91+20:24
42  Irene GoethalsOostakker53.30minM65   10.318  5:492.87+21:14
43  Jack de JongeTerneuzen53.46minM40   10.267  5:512.85+21:30
44  Monique AdriaanseTerneuzen54.18minV45   10.166  5:542.82+22:02
45  Marieke van HeckeTerneuzen54.35minVse   10.113  5:562.81+22:19
46  Mirjam SimonsTerneuzen56.29minV35   9.773  6:082.71+24:13
47  Linda KielTerneuzen58.43minV45   9.401  6:232.61+26:27
Mannen: 37 (78.72%) => M35=4 - M40=5 - M45=7 - M50=6 - M55=5 - M60=3 - M65=1 - M70=1 - Mse=5
Vrouwen: 10 (21.28%) => V35=1 - V40=1 - V45=2 - V50=2 - V55=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Mark Verhage33:07Liam de Mey34:01Sander van Doorn36:10Natasja de Booij44:0041
2018Mark Verhage33:43Erwin van den Broeke36:30Jeroen van den Broeke37:15Melissa ten Kate44:5347
2017Mark Verhage33:22Erwin van den Broeke35:20Sander van Doorn35:54Astrid Verhage45:4769
2016Mark Verhage35:32Erik Goossen37:06Frank van den Branden39:31Inge de Booij49:3347

9.2 km

2015Mark Verhage33:22Erwin van den Broeke33:52Pieter Pladdet34:10Nadia Bleyenberg45:4141
2014Mark Verhage32:16Erwin van den Broeke32:32Erik Goossen32:34Myrthe Faro41:3647
5.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Gunter D'HondtRonse17.59minM35   17.349  3:284.82-
2  Martijn KoxWestdorpe18.52minM35   16.537  3:384.59+0:53
3  Dennis FlorussenTerneuzen19.45minM40   15.797  3:484.39+1:46
4  Alwin de ZeeuwTerneuzen20.15minM40   15.407  3:544.28+2:16
5  Shirley KerkhoveZuiddorpe20.30minVse   15.220  3:574.23+2:31
6  Albert PlatteeuwTerneuzen20.50minM45   14.976  4:004.16+2:51
7  Alwin BollemanAxel21.09minMse   14.752  4:044.10+3:10
8  Evert KuijkTerneuzen21.25minM45   14.568  4:074.05+3:26
9  Willem FaroBreskens22.07minM55   14.107  4:153.92+4:08
10  Patrick van de VeireBoekhoute22.24minM55   13.929  4:183.87+4:25
11  Melissa Van EelveltBelsele23.24minVse   13.333  4:303.70+5:25
12  Pascal RikersSas van Gent23.32minM40   13.258  4:323.68+5:33
13  Ronald RoctusTerneuzen24.06minM50   12.946  4:383.60+6:07
14  Fiona ReijersTerneuzen24.11minV35   12.901  4:393.58+6:12
15  Vicky HermansTerneuzen24.32minVse   12.717  4:433.53+6:33
16  Arno de KortTerneuzen24.49minM40   12.572  4:463.49+6:50
17  Corine de JongeTerneuzen25.11minVse   12.389  4:513.44+7:12
18  Liesbeth HagenaarsTerneuzen25.13minV50   12.373  4:513.44+7:14
19  Gré HendriksTerneuzen25.34minV60   12.203  4:553.39+7:35
20  Patrick SuijTerneuzen27.37minM50   11.298  5:193.14+9:38
21  Petra UlijnTerneuzen27.41minV40   11.270  5:193.13+9:42
22  Cecile DielemanTerneuzen28.16minV45   11.038  5:263.07+10:17
23  Willem-Jan de KoeyerAxel28.43minM65   10.865  5:313.02+10:44
24  Tonny StrijdonkTerneuzen29.13minM65   10.679  5:372.97+11:14
25  Ingrid JonesTerneuzen29.23minV40   10.618  5:392.95+11:24
26  Samantha van DoornTerneuzen29.35minVse   10.546  5:412.93+11:36
27  Nathalie De SomerTerneuzen29.36minV45   10.541  5:422.93+11:37
28  Marga KuijpersTerneuzen29.43minV55   10.499  5:432.92+11:44
29  Danielle van der KooiTerneuzen29.45minV40   10.487  5:432.91+11:46
30  Dominique De MeySint-Niklaas30.40minV50   10.174  5:542.83+12:41
31  Roland de BockWestdorpe31.23minM55   9.942  6:022.76+13:24
32  Jack FolkersmaTerneuzen32.21minM45   9.645  6:132.68+14:22
33  Sabina van der HooftTerneuzen32.31minV45   9.595  6:152.67+14:32
34  Greta de VylderSint-Gillis-Waas32.54minV65   9.483  6:202.63+14:55
35  Arsene Van LaekenAssenede34.07minM60   9.145  6:342.54+16:08
36  Ingeborg KieboomTerneuzen35.08minV45   8.880  6:452.47+17:09
Mannen: 18 (50%) => M35=2 - M40=4 - M45=3 - M50=2 - M55=3 - M60=1 - M65=2 - Mse=1
Vrouwen: 18 (50%) => V35=1 - V40=3 - V45=4 - V50=2 - V55=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.176 seconden nodig om deze lijst met 83 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
21-07: Gentse Feesten Meeting  (2)
Atletiek Zeeland © 2019