zondag 25 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Westenschouwen
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

30e Strandloop

Ouddorp, vrijdag 8 augustus 2014 - Organisatie: Flakkee
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Woonplaats/Vereniging
TijdCategoriekm/umin/kmm/secpunten
12  Marco Geldof (PR 35.31) Middelburg37.32M45   15.986  3:454.44426
17  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica38.20M40   15.652  3:504.35381
85  Digna de Boer (PR 45.39) Delta Sport49.54V65   12.024  4:593.3413
91  Edith Margadant (PR 46.14) Delta Sport50.16V55   11.936  5:023.329
96  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport51.05V40   11.746  5:073.264
105  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica52.27M60   11.439  5:153.18-
116  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland54.46M60   10.956  5:293.04-
Mannen: 4 (57.14%) => M40=1 - M45=1 - M60=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.253 seconden nodig om deze lijst met 7 prestaties samen te stellen.
10 km
  1 Nispen Michel v        Sprint           109 0:34:19   1eH30
  2 Barendregt Marco       RA Hoogvliet     005 0:35:42   2eH30
  3 Postma Dennis          Pallas'93        101 0:36:00   1eH40
  4 Phaff Victor           Pallas'93        089 0:36:07   3eH30
  5 Wolfert Eric           av Flakkee       072 0:36:29   1eHse
  6 Krol Folkert vd        Energie          088 0:36:38   2eH40
  7 Wyngaard Iskander      Pallas'93        116 0:36:45   4eH30
  8 Berendsen Hans         Pallas'93        114 0:37:04   3eH40
  9 Veldhoven Maurice      De Lier          107 0:37:13   5eH30
 10 Fiering Marcel         Pallas'93        100 0:37:20   4eH40
 11 Bouwman David          av Flakkee       010 0:37:23   2eHse
 12 Geldof Marco           L AS Middelburg  022 0:37:32   5eH40
 13 Speksnijder Goos       Spark            060 0:37:39   6eH30
 14 Snoeij Ab              Pallas'93        131 0:37:49   6eH40
 15 RaaymakersMichael      Passaat          137 0:38:03   7eH40
 16 Dorst Cock             Pallas'93        141 0:38:14   1eH50
 17 Verhage Arjo           Dynamica         065 0:38:20   8eH40
 18 Waardenburg Rich       Pallas'93        146 0:38:25   7eH30
 19 Kesteren Ruben v       RA Rotterdam     110 0:38:30   3eHse
 20 Berge Laurey v d       av Flakkee       006 0:38:38   1eDse
 21 Vette Ruud de          Pallas'93        098 0:38:48   2eH50
 22 Bakker Albert de       Pallas'67        004 0:39:06   8eH30
 23 Engel Ferry            Herkingen        099 0:39:53   3eH50
 24 Klem Pieter            av Flakkee       143 0:40:23   9eH30
 25 Timmermans Charles     Pallas'93        106 0:41:23   4eH50
 26 Vette Marcel de        Spirit           159 0:41:49   9eH40
 27 Volmer Marco           av Flakkee       082 0:42:12  10eH40
 28 Slijkhuis Xarel        Spirit           117 0:42:28   5eH50
 29 Goedhart Freek         Dirksland        028 0:42:34   4eHse
 30 Hamer Martin den       Waterweg         124 0:42:37  10eH30
 31 Wubben Cees            Olympus'70       081 0:42:39   1eH60
 32 Akershoek Leo          Stellerunners    096 0:42:55  11eH40
 33 Steijn Boaz            Gouda            075 0:42:57   5eHse
 34 Zuidweg Jan            av Flakkee       113 0:43:07   6eH50
 35 Dijk Ron van           av Flakkee       019 0:43:14  12eH40
 36 Boer Christian         Barendrecht      009 0:43:28  11eH30
 37 Dijke Arie van         av Flakkee       018 0:43:32   2eH60
 38 Langen Alex ce         Spirit           118 0:43:35   7eH50
 39 Reuijl Arjan           av Flakkee       055 0:43:38  13eH40
 40 Hordijk Daniel         Hellevoetsluis   111 0:43:48  12eH30
 41 Roos Frank             AVA'70           123 0:43:53  14eH40
 42 Gimbrere Jip           Rotterdam        164 0:43:58   6eHse
 43 WeteringBastiaan       Gouda            074 0:44:49   7eHse
 44 Graaf Ed de            Spark            030 0:45:09   8eH50
 45 Warbout Martin         s'Gravendeel     035 0:45:13  15eH40
 46 Leun Arie v d          Passaat          105 0:45:16   3eH60
 47 GoedendorpRichard      Pallas'93        025 0:45:18  13eH30
 48 Wetering Matthijs      Gouda            077 0:45:19  14eH30
 49 Hatog Willem d         RRA              149 0:45:29   9eH50
 50 Ruben Marcel           Parthenon        138 0:45:48  10eH50
 51 RaaymakersMonique      Parthenon        054 0:45:56   1eD30
 52 Gesquierre Seb         TVS'90           023 0:46:38  15eH30
 53 Noordhoek Teun         Spirit           104 0:46:47   4eH60
 54 Zee Paul v d           TVR              142 0:47:01  16eH40
 55 Verhagen Peter         Stellerunners    067 0:47:04  11eH50
 56 Kaptein Rudy           Rotterdam        037 0:47:10  16eH30
 57 Vijhuizen Ron          Herkingen        132 0:47:20  12eH50
 58 Korte Robert de        Edo Sports       148 0:47:23   8eHse
 59 Verhelst Peter         Spark            068 0:47:26  17eH30
 60 Kroon Maurits          Nw Vennep        083 0:47:28   9eHse
 61 Akershoek Kees         Stellerunners    135 0:47:33  17eH40
 62 Hassent Jan van        av Flakkee       034 0:47:36  13eH50
 63 Eijken Jan van         av Flakkee       020 0:47:39   5eH60
 64 Bouwman Tonnie         ARR              154 0:47:45   6eH60
 65 Bennekom Jan v         Spirit           162 0:47:48  14eH50
 66 Bouwman Bart           Utrecht          011 0:47:52  18eH40
 67 MetzemaekersEdwin      Spijkenisse      156 0:47:56  19eH40
 68 Rijswijk Marcel        Groene Ster      095 0:48:03  15eH50
 69 VeringmeijerNorbert    Waterwweg        127 0:48:12  20eH40
 70 Tieleman Henkjan       av Flakkee       061 0:48:19  21eH40
 71 Dekkers Oscar          Soest            084 0:48:23  22eH40
 72 Dam Jaap van           Passaat          014 0:48:26  16eH50
 73 Groningen Judith       av Flakkee       090 0:48:29   2eD30
 74 Pad Yvonne v d         avvn Spijkenisse 050 0:48:44   1eD50
 75 Vliet Richard v        Spijkenisse      070 0:48:57  18eH30
 76 Runderkamp Tom         Breda            058 0:49:09  23eH40
 77 Kostense Jip           Sommelsdijk      073 0:49:15  10eHse
 78 Rumpt Marcel v         Pallas'93        136 0:49:17  24eH40
 79 Goedhart Ruud          Sommelsdijk      026 0:49:20  11eHse
 80 Leeuwen Erwin v        RA Rotterdam     045 0:49:21  19eH30
 81 GravensteynMadelon     Rotterdam        031 0:49:23   3eD30
 82 Polder Jeroen v d      Rozenburg        133 0:49:25  25eH40
 83 Klooster Renda vd      Rotterdam        041 0:49:31   1eD40
 84 KloosterJohan vd       Barendrecht      040 0:49:47  26eH40
 85 Boer Digna de          Delta Sport      152 0:49:54   2eD50
 86 Kostense Cor           av Flakkee       078 0:50:00  27eH40
 87 Hooydonk Andre v       Groene Ster      093 0:50:07  28eH40
 88 Wennekers Leonard      Groene Ster      092 0:50:10  29eH40
 89 Wissen Gerard v        Nw Beijerland    086 0:50:12   7eH60
 90 BrouwersAnnemieke      Waalre           080 0:50:13   3eD50
 91 Margadant Edith        Delta Sport      155 0:50:16   4eD50
 92 Ahlers Michael         Westfalen Dld    002 0:50:20  17eH50
 93 Prooijen Dick van      LPK Capelle      053 0:50:24  18eH50
 94 Kolijn Amanda          Spark            042 0:50:56   4eD30
 95 Mighorst Virgill       Spark            147 0:50:58  20eH30
 96 Voorham Krista         Delta Sport      071 0:51:05   2eD40
 97 Veld Danielle in       O Beijerland     087 0:51:16   3eD40
 98 Baas Marco             Pallas'93        134 0:51:19  30eH40
 99 Bauman Alois           Manheim          085 0:51:29  19eH50
100 Hoogerwerf Ron         Spirit           036 0:51:35  31eH40
101 Klem Sandra            av Flakkee       144 0:51:37   4eD40
102 Molenaar Erik          Hellevoetsluis   157 0:51:40  32eH40
103 Creemers Monique       Maassluis        115 0:51:44   5eD50
104 Schapers Erwin         Hellevoetsluis   145 0:51:56  33eH40
105 Guequierre John        Dynamica         097 0:52:27   8eH60
106 Jansen Sonja           Waterweg         128 0:52:56   5eD40
107 Mattyssen Bert         Groene Ster      094 0:53:02  34eH40
108 Halter Alex            Passaat          033 0:53:16   9eH60
109 Kleijn Kees            Stellerunners    163 0:53:19  20eH50
110 Nagtegaal Cor          Stellerunners    048 0:53:26  21eH50
111 Lodder Jacqueline      av Flakkee       046 0:54:01   6eD40
112 Eck Ruud van           Mijnsheerenland  166 0:54:24  35eH40
113 Verhage Rita           av Flakkee       066 0:54:36   7eD40
114 Goossens Michiel       O Beijerland     029 0:54:39  21eH30
115 Ruben Marie L          Partenon         139 0:54:42   8eD40
116 Jongepier Imo          Nw St Joosland   151 0:54:46  10eH60
117 Slavenburg Richard     Hellevoetsluis   119 0:55:19  36eH40
118 Stolk John             Hellevoetsluis   120 0:55:22  37eH40
119 Staveren Bas van       Zwijndrecht      121 0:55:33  22eH30
120 Verbiest Jan           Schiedam         112 0:55:48  11eH60
121 Eck Willem van         Westmaas         165 0:56:03  38eH40
122 Radstaat Gerard        Meerkerk         158 0:56:29  22eH50
123 Almen Ton van          Pallas'93        091 0:56:34  12eH60
124 Kerpel Ron             Vlaardingen      153 0:56:38  23eH50
125 HaagoortJanJoost       Gouda            076 0:56:51  23eH30
126 Winkels Ton            Flakkee          160 0:57:02  39eH40
127 GoedegebuureLeon       Dirksland        103 0:57:04  24eH30
128 Ouzzine Houcine        Antwerpen        049 0:57:07  40eH40
129 Kasius Inge            Pallas'93        038 0:57:12   5eD30
130 Wijk Jacqueline        Passaat          064 0:57:21   9eD40
131 Budding Ron            Vlaardingen      108 0:57:30  24eH50
132 Strien Herman v        av Flakkee       150 0:57:43  25eH50
133 Erkel Henk van         Zetten           129 0:57:53  25eH30
134 Jongerius Erna         Thor             079 0:57:59  10eD40
135 Goedhart Peter         Sommelsdijk      027 0:58:08  26eH50
136 Dam Jacco van          av Flakkee       013 0:58:40  41eH40
137 BaanHofman Arjan       Sliedrecht       003 0:59:20  42eH40
138 Tieleman Wendy         av Flakkee       062 1:01:41  11eD40
139 Broere Robin           av Flakkee       122 1:01:49  43eH40
140 Seters Jannie v        Stellendam       161 1:03:01  12eD40
141 Pleijsier Simon        Waterweg         125 1:03:56  13eH60
142 Franken Ron            Spijkenisse      021 1:04:32  44eH40
143 Slob Metha             Nieuwegein       059 1:04:34   6eD50
144 Broeders Miranda       Hoogvliet        012 1:04:40   6eD30
145 Bergen Cindy van       O Tonge          063 1:05:25  13eD40
146 Krijgsman Gerwin       Sommelsdijk      043 1:05:26  26eH30
147 Lansbergen Henk        Honselersdijk    044 1:06:05  14eH60
148 Erkel Jaap van         Ridderkerk       126 1:06:41  27eH50
149 Visser Lenie de        av Waterweg      069 1:06:55   7eD50
150 Jongejan Marjan        av Flakkee       130 1:07:05  45eH40
151 Harzing Menno          Flakkee          008 1:09:34  27eH30

5km
  1 StNicolaasRicardo      av Flakkee       477 0:14:48   1eH 
  2 Peeman Maikel          av Flakkee       486 0:15:23   2eH 
  3 Wekken Niels vd        Koplopers        426 0:15:48   3eH 
  4 Kruik Melvin           Voorne Atletiek  490 0:15:59   4eH 
  5 Stolk Edwin            av Flakkee       437 0:16:05   5eH 
  6 Putten Leonard v       av Flakkee       452 0:16:28   6eH 
  7 Hederik Bert           avvn Barendrecht 455 0:16:45   7eH 
  8 Troost Jolanda         Pallas'93        430 0:17:18   1eD 
  9 Collignon Sander       Mijnsheerenland  419 0:17:35   8eH 
 10 Kromme Jeroen          Rotterdam        454 0:17:55   9eH 
 11 Termijn Rene           Rotterdam        453 0:18:25  10eH 
 12 Grimwis Mark           Simonshaven      421 0:18:55  11eH 
 13 Steketee Maurice       Middelharnis     445 0:19:10  12eH 
 14 Visse Lotte de         Energie          466 0:19:15   2eD 
 15 Zijll Merijn v         Rockanje         427 0:19:20  13eH 
 16 Christen Michel        Brielle          435 0:19:25  14eH 
 17 Kampjes Dick           Spurt            428 0:19:45  15eH 
 18 Lodder Judith          av Flakkee       488 0:19:54   3eD 
 19 Groenhof Jaap          Nieuwegein       494 0:19:57  16eH 
 20 Niel Jeroen v          Vlaardingen      422 0:20:06  17eH 
 21 Hederik Ilvia          Energie          493 0:20:13   4eD 
 22 Bolnes Jeroen v        Rotterdam        497 0:20:20  18eH 
 23 Ploeg Annelie vd       Voorne Atletiek  441 0:20:50   5eD 
 24 Wasserman Rob          av Flakkee       464 0:21:06  19eH 
 25 Taselaar Anne M        Rotterdam        451 0:21:08   6eD 
 26 Jongerius Jesper       Harmelen         208 0:21:23  20eH 
 27 Langeveld Kai          Harmelen         209 0:21:25  21eH 
 28 Jong Henk de           H I Ambacht      102 0:21:43  22eH 
 29 Schouten Gabriela      av Flakkee       478 0:21:54   7eD 
 30 Zelfde Lyanne v        av Flakkee       461 0:21:59   8eD 
 31 Schouten Peter         av Flakkee       480 0:22:10  23eH 
 32 Collingnon Antje       ijnsheerenland   420 0:22:19   9eD 
 33 Grishaver Chiel        Thor             429 0:22:38  24eH 
 34 Vermaas Jeroen         Rotterdam        425 0:22:57  25eH 
 35 Gijze Wessel v d       Sommelsdijk      424 0:23:26  26eH 
 36 Visser Peter de        Poortugaal       468 0:23:45  27eH 
 37 Cheevers Alison        Ouddorp          448 0:23:48  10eD 
 38 Verhage Regina         Dynamica         444 0:23:57  11eD 
 39 Frishert Cindy         Dutch Runners    447 0:24:04  12eD 
 40 Bareman Jacky          Pallas'93        499 0:24:14  28eH 
 41 Zwep Douwe             Stellerunners    460 0:24:30  29eH 
 42 Poel Nelleke           Brielle          484 0:24:41  13eD 
 43 Bergh Ferdi            Gouda            458 0:24:43  30eH 
 44 Verhaar Arie           Brielle          469 0:24:46  31eH 
 45 Wetering Arie vd       Gouda            457 0:24:51  32eH 
 46 Boerman Marleen        av Flakkee       498 0:25:10  14eD 
 47 Glerum Sylvia          Delta Sport      432 0:25:18  15eD 
 48 Akershoek Ko           Ouddorp          446 0:25:22  33eH 
 49 Zelfde Liesbeth        H I Ambacht      462 0:25:27  16eD 
 50 Geraets Jos            Pallas'93        495 0:25:39  34eH 
 51 Vries Yfkede           Wageningen       465 0:25:47  17eD 
 52 Tanis Chris            WFB Ouddorp      474 0:25:50  35eH 
 53 Prins Alex             Papendrecht      450 0:26:13  36eH 
 54 Visser Claudia         Poortugaal       467 0:26:32  18eD 
 55 Bezuijen Siemon        Goedereede       449 0:26:39  37eH 
 56 Lattoij Conny          Heinenoord       417 0:26:43  19eD 
 57 Velden Anne v d        av Flakkee       470 0:26:54  20eD 
 58 Graaf Sandra v d       Ridderkerk       436 0:27:30  21eD 
 59 Troost Marloes         Stellendam       472 0:27:40  22eD 
 60 Tanis Marissa          av Flakkee       473 0:27:54  23eD 
 61 Hartong Rhea           av Flakkee       434 0:28:11  24eD 
 62 Boutkam Joke           Voorne Atletiek  442 0:28:15  25eD 
 63 Troost Sanne           Stellendam       471 0:28:40  26eD 
 64 Tol Arine              Ouddorp          440 0:28:56  27eD 
 65 Spek Corine vd         Spijkenisse      439 0:29:18  28eD 
 66 Offenberg Michel       Spijkenisse      438 0:29:20  38eH 
 67 Olivier Wendy          Deventer         443 0:30:31  29eD 
 68 RavesteijnHennie       B Haamstede      482 0:30:36  39eH 
 69 Epker Anneke           Pallas'93        418 0:30:40  30eD 
 70 Mager Nicolette        Pallas'93        433 0:30:56  31eD 
 71 Gelder Jan van         Energie          423 0:31:05  40eH 
 72 Kweekel Marleen        Pallas'93        431 0:31:27  32eD 
 73 RedjosetikoClari       Capelle ad Y     481 0:31:30  33eD 
 74 Hoogerwerf Reina       O Beijerland     492 0:31:33  34eD 
 75 Spijk Angela van       O Beijerland     476 0:31:39  35eD 
 76 Lienke Vivien          Schiedam         489 0:33:21  36eD 
 77 Diers Claudia          Schiedam         496 0:33:24  37eD 
 78 Wittebol Renate        Moordrecht       463 0:33:30  38eD 
 79 Martin Isabel          Rotterdam        487 0:33:34  39eD 
 80 Zwep Yvonne            Stellendam       459 0:35:07  40eD 

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen ( 1)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.08.24)4.10.95  Mse
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019