donderdag 17 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 17 november 2001 - Organisatie: Delta Sport
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Eelco de VoogtIlion30.18minMse   17.822  3:224.95-
2  Maurice van VeldhovenOlympus 7030.34minMse   17.666  3:244.91+0:16
3  Noel KeijsersNijmegen30.57minMse   17.447  3:264.85+0:39
4  Marco GlastraHellas31.15minMse   17.280  3:284.80+0:57
5  Koos VerweijOss31.16minMse   17.271  3:284.80+0:58
6  Alex van TilburgSpado31.24minMse   17.197  3:294.78+1:06
7  Alwin VermeulenAV5631.26minMse   17.179  3:304.77+1:08
8  Rachid Ben MezianeRotterdam Atletiek31.30minMse   17.143  3:304.76+1:12
9  Michel van der KleinPAC31.34minMse   17.107  3:304.75+1:16
10  Ruben ScheurwaterParthenon31.38minMse   17.071  3:314.74+1:20
11  Gerben YpelaarAttila31.40minMse   17.053  3:314.74+1:22
12  Rudy van der LelieAtlon31.42minMse   17.035  3:314.73+1:24
13  Jack van AvendonkAttila31.46minMse   16.999  3:324.72+1:28
14  Arjan BeijeDelta Sport31.47minMse   16.990  3:324.72+1:29
15  Bert HederikEnergie31.52minMse   16.946  3:324.71+1:34
16  Jack HopmansSpado31.59minMse   16.884  3:334.69+1:41
17  Jaco LuijendijkLeiden Atletiek32.04minMse   16.840  3:344.68+1:46
18  Sébastièn SchlettererDynamica32.08minMse   16.805  3:344.67+1:50
19  Alex van der MeerAthlos32.11minMse   16.779  3:354.66+1:53
20  Louis TimmersUnitas32.41minM40   16.522  3:384.59+2:23
21  Rob van ZantenFortuna33.07minM40   16.306  3:414.53+2:49
22  Johan van StraatenEnergie33.19minM40   16.208  3:424.50+3:01
23  Jan de BartAV5633.31minM40   16.111  3:434.48+3:13
24  Jan GuiljamAV5633.50minM40   15.961  3:464.43+3:32
25  Jan de WildeAV5634.02minM40   15.867  3:474.41+3:44
26  Han van AchterbergDelta Sport34.04minM40   15.851  3:474.40+3:46
27  Wim VosDynamica34.06minMse   15.836  3:474.40+3:48
28  Julien RayeeDJA34.08minM40   15.820  3:484.39+3:50
29  Eddy SmitDelta Sport34.10minM50   15.805  3:484.39+3:52
30  Wim VroegopScherpenisse34.46minM40   15.532  3:524.31+4:28
31  John QuaakDelta Sport35.26minM40   15.240  3:564.23+5:08
32  Pieter van HorssenDynamica35.31minM50   15.204  3:574.22+5:13
33  Wil SparreboomLPK35.52minM50   15.056  3:594.18+5:34
34  Cees WubbenVeteranen Nederland36.06minM50   14.958  4:014.16+5:48
35  Eddie PekaarAV5637.45minM50   14.305  4:123.97+7:27
36  Joop LasseurDelta Sport38.16minM50   14.111  4:153.92+7:58
37  Henk RouwKapelle-Biezelinge38.24minM50   14.063  4:163.91+8:06
38  Wim RooseAV'5638.33minM50   14.008  4:173.89+8:15
39  John GuequierreDynamica39.32minM50   13.659  4:243.79+9:14
40  Wim de JongeAV5639.40minM50   13.613  4:243.78+9:22
41  Adri NoordijkeZierikzee41.30minM60   13.012  4:373.61+11:12
42  Cor MullerDelta Sport42.39minM60   12.661  4:443.52+12:21
43  Herman den BoerSpado43.47minM60   12.333  4:523.43+13:29
44  Anton SchoenmakersDynamica44.46minM60   12.063  4:583.35+14:28
45  Bram de RijkeDynamica49.04minM60   11.005  5:273.06+18:46
46  Henk de BokxVeteranen Nederland50.01minM60   10.796  5:333.00+19:43
47  Jan KloetBurgh-Haamstede52.08minM60   10.358  5:482.88+21:50
48  Han ReijnhoutDelta Sport56.30minM60   9.558  6:172.65+26:12
Mannen: 48 (100%) => M40=10 - M50=10 - M60=8 - Mse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.5 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.35 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.2 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.2 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Anjolie EngelsMiddelburg14.00minMse   17.143  3:304.76-
2  Miranda BoonstraLeiden Atletiek14.07minMse   17.001  3:324.72+0:07
3  Marlies KortAV5614.08minMse   16.981  3:324.72+0:08
4  Daphne PanhuysenCifla14.23minMse   16.686  3:364.63+0:23
5  Erica van der BiltLeiden Atletiek14.42minMse   16.327  3:414.54+0:42
6  Pauline ClaessenAtilla15.09minMse   15.842  3:474.40+1:09
7  Vanessa van VoskuilenAtilla15.30minMse   15.484  3:534.30+1:30
8  Brenda SleeuwenhoekAAC15.53minMse   15.110  3:584.20+1:53
9  Pauline RathRoadrunner15.57minMse   15.047  3:594.18+1:57
10  Wilma KoorevaarAvantri16.04minV35   14.938  4:014.15+2:04
11  Monique BruinsHaag Atletiek16.08minV35   14.876  4:024.13+2:08
12  Christel VerrijtPAC16.22minMse   14.664  4:064.07+2:22
13  Renate de BoerSpado16.35minV35   14.472  4:094.02+2:35
14  Lenie van de PlasLeiden Atletiek16.46minV35   14.314  4:123.98+2:46
15  Sjaan MaartenseAV5616.50minV35   14.257  4:133.96+2:50
16  Ellie WesterweeleDynamica17.06minV35   14.035  4:173.90+3:06
17  Hannie van ReekVoorne Atletiek17.29minV35   13.727  4:223.81+3:29
18  Marieke BoekestijnOlympus 7017.42minMse   13.559  4:263.77+3:42
19  Renate OverhageHaag Atletiek17.59minMse   13.346  4:303.71+3:59
20  Coby LouwerseDynamica18.01minV35   13.321  4:303.70+4:01
21  Ingrid van LindenSpirit18.14minMse   13.163  4:343.66+4:14
22  Jeanine OverveldDiomedon18.14minV35   13.163  4:343.66+4:14
23  Joke de KockDiomedon19.46minV35   12.142  4:573.37+5:46
24  Betsie van GielsDiomedon20.06minV35   11.940  5:023.32+6:06
25  Carminda BoonPAC22.54minMse   10.480  5:442.91+8:54
Mannen: 14 (56%) => Mse=14
Vrouwen: 11 (44%) => V35=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.345 seconden nodig om deze lijst met 73 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
Atletiek Zeeland © 2019