vrijdag 22 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Kerstloop
Dishoek, vrijdag 26 december 2014 - Organisatie: Dynamica
8.92 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin HarmesMiddelburg29.29Mse   18.153  3:18
2  Ronnie OvergaauwZoutelande30.28Mse   17.567  3:25
3  Adriaan WalhoutMiddelburg32.00Mse   16.725  3:35
4  Neal BouterseVlissingen32.11Mse   16.630  3:36
5  Rob MustersOud Gastel32.15Mse   16.595  3:37
6  Huub van NoordenGoes32.20Mse   16.553  3:37
7  Michel SchrierVlissingen32.29Mse   16.476  3:38
8  Wim van SparrentakSint Laurens32.35Mse   16.426  3:39
9  Joeri VersluisMiddelburg32.40Mse   16.384  3:40
10  Marco GeldofMiddelburg32.45Mse   16.342  3:40
11  Ruud HoosemansVlissingen33.08Mse   16.153  3:43
12  Niels KooleZoutelande33.33Mse   15.952  3:46
13  Wilco BoogaardMiddelburg33.39Mse   15.905  3:46
14  Arjo VerhageAagtekerke34.10Mse   15.664  3:50
15  Jorim de BoksMiddelburg34.23Mse   15.566  3:51
16  Pieter SturmOost-Souburg34.46Mse   15.394  3:54
17  Anjolie EngelsMiddelburg34.55Vse   15.328  3:55
18  Edwin van AlphenVlissingen34.57Mse   15.313  3:55
19  Michel BuijckMiddelburg35.04Mse   15.262  3:56
20  Bas de NooijerKoudekerke35.07Mse   15.241  3:56
21  Ramon van de GriftVlissingen35.10Mse   15.219  3:57
22  Erik KokArnemuiden35.12Mse   15.205  3:57
23  Sven VermeulenVlissingen35.15Mse   15.183  3:57
24  Adriaan WattelMiddelburg35.17Mse   15.169  3:57
25  Marius BesuijenSint Laurens35.55Mse   14.901  4:02
26  Johan KarelseHeinkenszand35.57Mse   14.887  4:02
27  Corne van BelzenMiddelburg36.00Mse   14.867  4:02
28  Jorrit StokvisHengelo36.02Mse   14.853  4:02
29  Juriena de VriesNijmegen36.04Vse   14.839  4:03
30  Bob VervloetGrijpskerke36.08Mse   14.812  4:03
31  John NieuwenhuizeKloetinge36.11M35   14.791  4:03
32  Sjaak BrouwerVlissingen36.14Mse   14.771  4:04
33  Robert CarolMiddelburg36.16Mse   14.757  4:04
34  Erik DamenKoudekerke36.20Mse   14.730  4:04
35  Jeroen de NoodMiddelburg36.25Mse   14.697  4:05
36  Arjan KranenburgOost-Souburg36.27Mse   14.683  4:05
37  Michel BekinkGoes36.29Mse   14.670  4:05
38  Marinus StrooMiddelburg36.32Mse   14.650  4:06
39  Olof HoogestegerVlissingen36.34Mse   14.636  4:06
40  Arjan BootKloetinge36.36Mse   14.623  4:06
41  Mathieu van TolVlissingen36.46Mse   14.557  4:07
42  Hans VerhaagenGoes36.55Mse   14.498  4:08
43  Peter van der LindenVlissingen37.04Mse   14.439  4:09
44  Bart de VisserSerooskerke37.11Mse   14.394  4:10
45  Erik de KrakerAagtekerke37.16Mse   14.361  4:11
46  Pieter WisseBiggekerke37.22Mse   14.323  4:11
47  Miquel van TongerenMiddelburg37.26Mse   14.297  4:12
48  Leonie TonZierikzee37.37Vse   14.228  4:13
49  Michel RidderhofMiddelburg37.43Mse   14.190  4:14
50  Peter DekkerZoutelande37.55Mse   14.115  4:15
51  Kevin SpruijtMeliskerke37.59Mse   14.090  4:15
52  Bart van NoordenYerseke38.01Mse   14.078  4:16
53  Lous WondergemMiddelburg38.04Mse   14.060  4:16
54  Ruud MesuMiddelburg38.10Mse   14.023  4:17
55  Ron MesuMiddelburg38.13Mse   14.004  4:17
56  Jan-Willem FlorieVlissingen38.15Mse   13.992  4:17
57  Bram VerhageAagtekerke38.18Mse   13.974  4:18
58  Robbert van MegenMiddelburg38.20Mse   13.962  4:18
59  Marc BlokHeinkenszand38.23Mse   13.944  4:18
60  Jan LouwsMiddelburg38.25Mse   13.931  4:18
61  Michiel BernardDomburg38.27Mse   13.919  4:19
62  Renate de WildeWilhelminadorp38.29Vse   13.907  4:19
63  Olde VogelKoudekerke38.32Mse   13.889  4:19
64  Wim WoutersKruiningen38.33Mse   13.883  4:19
65  Jelijn FranseAmsterdam38.34Vse   13.877  4:19
66  Ruben VerhaagenGoes38.41Mse   13.835  4:20
67  Harry OostdijkKruiningen38.44Mse   13.818  4:21
68  Ronald OvaaKoudekerke38.49Mse   13.788  4:21
69  Henk LousVlissingen38.53Mse   13.764  4:22
70  David KaljouwKoudekerke38.56Mse   13.747  4:22
71  Piet MoesKoudekerke38.59Mse   13.729  4:22
72  Jos JanseMiddelburg39.02Mse   13.711  4:23
73  Ewout DivendalAmsterdam39.05Mse   13.694  4:23
74  Bas GoereeMiddelburg39.05Mse   13.694  4:23
75  Ronald BakkerVlissingen39.07Mse   13.682  4:23
76  Arthur van AartsenMiddelburg39.09Mse   13.670  4:23
77  Niek WattelMiddelburg39.11Mse   13.659  4:24
78  Hanno KantMiddelburg39.15Mse   13.636  4:24
79  Jochem VersluijsOost-Souburg39.17Mse   13.624  4:24
80  Pim KraanVlissingen39.25Mse   13.578  4:25
81  Maurice SteketeeMiddelburg39.27Mse   13.567  4:25
82  Kees den HollanderDreischor39.28Mse   13.561  4:25
83  Wendy VersluijsKapelle-Biezelinge39.29Vse   13.555  4:26
84  Wim VerburgGoes39.30Mse   13.549  4:26
85  Nick PaulusseOost-Souburg39.31Mse   13.544  4:26
86  Berbel FranseVlissingen39.35Vse   13.521  4:26
87  Johan OvaaKoudekerke39.37Mse   13.509  4:26
88  Isabel LousVlissingen39.39Mse   13.498  4:27
89  Bastiaan GunstMiddelburg39.44Mse   13.470  4:27
90  Rinus van de WoestijneMiddelburg39.47Mse   13.453  4:28
91  Jurjen SwiersVlissingen39.52Mse   13.425  4:28
92  Peter RijkhoekVlissingen39.55Mse   13.408  4:28
93  Robin RijkhoekAmsterdam39.59Mse   13.386  4:29
94  Kees StaalAagtekerke40.01Mse   13.374  4:29
95  Jan van VaardegemWestkapelle40.03Mse   13.363  4:29
96  Marco van 't WesteindeArnemuiden40.05Mse   13.352  4:30
97  Eva BoonmanMiddelburg40.07Mse   13.341  4:30
98  Manfred MeulmeesterVlissingen40.10Mse   13.324  4:30
99  Paul LindenberghGoes40.12Mse   13.313  4:30
100  Gerrit SpaansGoes40.16Mse   13.291  4:31
101  Dennis ButMiddelburg40.18Mse   13.280  4:31
102  Rudy OvaaMiddelburg40.20Mse   13.269  4:31
103  Rudi WynackerVlissingen40.22Mse   13.258  4:32
104  Matthieu WestrateYerseke40.24Mse   13.248  4:32
105  Chris BakkerRhoon40.26Mse   13.237  4:32
106  Wiebe TolmanHeinkenszand40.28Mse   13.226  4:32
107  Martijn LindenbergVeere40.32Mse   13.204  4:33
108  John van NunenWolphaartsdijk40.34Mse   13.193  4:33
109  Angelique JansenMiddelburg40.36Vse   13.182  4:33
110  Jack de WaalVlissingen40.41Mse   13.155  4:34
111  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke40.44Mse   13.139  4:34
112  Arthur PouwelseMiddelburg40.48Mse   13.118  4:34
113  Herman de GraveVlissingen40.50Mse   13.107  4:35
114  Marjo HamelinkOost-Souburg40.53Mse   13.091  4:35
115  Aron de BoksMiddelburg40.55Mse   13.080  4:35
116  Gian ScheeleZaamslag40.58Mse   13.064  4:36
117  Eric WijnackerAmsterdam40.59Mse   13.059  4:36
118  Bianca de RegtMiddelburg41.02Vse   13.043  4:36
119  Jeroen NooijerBaarn41.04Mse   13.032  4:36
120  Andre MeijersHoedekenskerke41.06Mse   13.022  4:36
121  Dennis VonseeVlissingen41.08Mse   13.011  4:37
122  Yvonne MoerlandYerseke41.10Vse   13.001  4:37
123  Guilbert van WoerkomVlissingen41.12Mse   12.990  4:37
124  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge41.15Mse   12.975  4:37
125  John OverweelMiddelburg41.19Mse   12.954  4:38
126  Arno van den BoomOvezande41.21Mse   12.943  4:38
127  Kees SturmVlissingen41.23Mse   12.933  4:38
128  Jan van LoonVlissingen41.24Mse   12.928  4:38
129  Guy van WouweDishoek41.26Mse   12.917  4:39
130  Corne NieuwkerkKoudekerke41.32Mse   12.886  4:39
131  Jeroen FranssenVlissingen41.34Mse   12.876  4:40
132  Wim BesuijenMiddelburg41.35Mse   12.871  4:40
133  Krijn van SparrentakBiggekerke41.38Mse   12.855  4:40
134  Jan de VriesBiggekerke41.40Mse   12.845  4:40
135  John KloetHeinkenszand41.45Mse   12.819  4:41
136  Sicco JongmaMiddelburg41.47Mse   12.809  4:41
137  Vincent ToutenhoofdWestkapelle41.49Mse   12.799  4:41
138  Elmar SturmKoudekerke41.51Mse   12.789  4:42
139  Auke ten BruggencateVlissingen41.55Mse   12.768  4:42
140  Ronny DekkerMeliskerke41.55Mse   12.768  4:42
141  Jaron KloosterboerVlissingen41.57Mse   12.758  4:42
142  Srefan FeleusWestkapelle41.59Mse   12.748  4:42
143  Richard van GilsVlissingen42.01Mse   12.738  4:43
144  Ronnie KrockeOost-Souburg42.03Mse   12.728  4:43
145  Dennis de NooijerVlissingen42.05Mse   12.718  4:43
146  Martijn de VriesMiddelburg42.07Mse   12.708  4:43
147  Marijn CorbijnDen Haag42.10Mse   12.692  4:44
148  Wouter Duim?42.13Mse   12.677  4:44
149  Roel LatuheruMiddelburg42.16Mse   12.662  4:44
150  Bas van HoeveVlissingen42.18Mse   12.652  4:45
151  Johan de VliegerVlissingen42.21Mse   12.638  4:45
152  Jack SmitsOost-Souburg42.23Mse   12.628  4:45
153  Martin KoppejanHuizen42.25Mse   12.618  4:45
154  Lars van der BeekHuijbergen42.27Mse   12.608  4:46
155  Christel VerbeekVlissingen42.29Vse   12.598  4:46
156  Martijn HoosemansVlissingen42.30Mse   12.593  4:46
157  Aswin KoningsMiddelburg42.31Mse   12.588  4:46
158  Marcel van den DriesVlissingen42.34Mse   12.573  4:46
159  Jan DominicusMiddelburg42.36Mse   12.563  4:47
160  Ronald van den SwaluwGoes42.37Mse   12.558  4:47
161  Toine CloetVlissingen42.40Mse   12.544  4:47
162  Julian GrootjansArnemuiden42.42Mse   12.534  4:47
163  Seth DijkstraMiddelburg42.45Mse   12.519  4:48
164  Kari KooleSerooskerke42.49Mse   12.500  4:48
165  Dirk van Zweden?42.51Mse   12.490  4:48
166  Ada GeuzeGonzález Running42.53Vse   12.480  4:48
167  Hans MinnaardYerseke42.55Mse   12.471  4:49
168  Ruben de Jonges-Heerenhoek43.01Mse   12.442  4:49
169  Johan DekkerMiddelburg43.07Mse   12.413  4:50
170  Sjaak BaasOost-Souburg43.12Mse   12.389  4:51
171  Han DekkerBreda43.15Mse   12.375  4:51
172  Tonny van EekelenRoosendaal43.18Mse   12.360  4:51
173  Michiel HennekeDeventer43.20Mse   12.351  4:51
174  Mark BergmansNijmegen43.22Mse   12.341  4:52
175  Veroni LeijnseZoutelande43.24Vse   12.332  4:52
176  Niek GrootjansArnemuiden43.29Mse   12.308  4:52
177  Niel van BelzenMiddelburg43.31Mse   12.299  4:53
178  Bart PlatteeuwVlissingen43.33Mse   12.289  4:53
179  Bram Lampert?43.35Mse   12.280  4:53
180  Ronald van den DriestVlissingen43.43Mse   12.242  4:54
181  Daan MeijersZaandam43.45Mse   12.233  4:54
182  Wesley MolKapelle-Biezelinge43.48Mse   12.219  4:55
183  Koos HazinckKoudekerke43.50Mse   12.210  4:55
184  Jackie KooleKoudekerke43.54Mse   12.191  4:55
185  Adrie van BelzenWestkapelle43.57Mse   12.177  4:56
186  Hans CorbijnOostkapelle43.59Mse   12.168  4:56
187  Lisette de SchipperVlissingen44.00Vse   12.164  4:56
188  Justus LangeUtrecht44.03Mse   12.150  4:56
189  Robert EerlandOost-Souburg44.05Mse   12.141  4:57
190  Guido BooneOost-Souburg44.06Mse   12.136  4:57
191  Annet van den KrekeOost-Souburg44.07Vse   12.131  4:57
192  Rian FlikweertMiddelburg44.08Vse   12.127  4:57
193  Joost PluijlaarMiddelburg44.08Mse   12.127  4:57
194  Ruben KouwerMiddelburg44.09Mse   12.122  4:57
195  Jenny de NooijerMiddelburg44.09Vse   12.122  4:57
196  Antoine GijzelKapelle-Biezelinge44.14Mse   12.099  4:58
197  Rene van EijzerenMiddelburg44.17Mse   12.086  4:58
198  Fred de BruijneVlissingen44.19Mse   12.077  4:58
199  Maup LindenburgSerooskerke44.21Mse   12.068  4:58
200  John GuequierreMiddelburg44.25Mse   12.050  4:59
201  Jack van StelGoes44.27Mse   12.040  4:59
202  Rene BostelaarRotterdam44.35Mse   12.004  5:00
203  Annelies van de PerkOost-Souburg44.39Vse   11.987  5:00
204  Sam PoldermanMiddelburg44.43Mse   11.969  5:01
205  Hans JoosseMiddelburg44.48Mse   11.946  5:01
206  Evelien van SparrentakSint Laurens44.50Vse   11.938  5:02
207  Christian JobseMiddelburg44.53Mse   11.924  5:02
208  Ronald de RijkeMiddelburg44.55Mse   11.915  5:02
209  Ton van EenennaamVlissingen44.58Mse   11.902  5:02
210  Pascale TeraarVlissingen45.02Vse   11.885  5:03
211  Marc RommersVlissingen45.04Mse   11.876  5:03
212  Rene MoerlandYerseke45.07Mse   11.863  5:03
213  Jolanda MaasGoes45.10Vse   11.849  5:04
214  Marlou EckhardtWemeldinge45.11Vse   11.845  5:04
215  Wim Janse?45.13Mse   11.836  5:04
216  Martin de NooijerKoudekerke45.16Mse   11.823  5:04
217  Eline VermeulenRotterdam45.20Vse   11.806  5:05
218  Wim BommeljeVlissingen45.27Mse   11.776  5:06
219  Guillaume de JongeOost-Souburg45.31Mse   11.758  5:06
220  Mees VerbruggeGoes45.33Mse   11.750  5:06
221  Thijs SlagboomMiddelburg45.33Mse   11.750  5:06
222  Jelle EbbersMiddelburg45.35Mse   11.741  5:07
223  JaapJan BoogaardRotterdam45.37Mse   11.733  5:07
224  Marcel RichardZoutelande45.44Mse   11.703  5:08
225  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden45.45Mse   11.698  5:08
226  Kees van BelzenVlissingen45.46Mse   11.694  5:08
227  Willen HuiszoonMiddelburg45.47Mse   11.690  5:08
228  Cees DekkerMiddelburg45.50Mse   11.677  5:08
229  Petra VerhulstWestkapelle45.52Vse   11.669  5:09
230  Boy SaijaMiddelburg45.53Mse   11.664  5:09
231  Rob de PagterRitthem45.56Mse   11.652  5:09
232  Crum van der LindenVlissingen45.58Mse   11.643  5:09
233  Natalie SinkeVlissingen46.00Vse   11.635  5:09
234  Jan BesuijenSerooskerke46.04Mse   11.618  5:10
235  Peter MolKapelle-Biezelinge46.07Mse   11.605  5:10
236  Arthur PriemKoudekerke46.09Mse   11.597  5:10
237  Vincent van DijkMiddelburg46.19Mse   11.555  5:12
238  Arjen DingemanseAmsterdam46.22Mse   11.543  5:12
239  Ilona de GrooteOost-Souburg46.25Vse   11.530  5:12
240  Benito BostelaarDynamica46.27Mse   11.522  5:12
241  Bram BrasserVlissingen46.31Mse   11.506  5:13
242  Coen IngelseMiddelburg46.34Mse   11.493  5:13
243  Dennis de WaalVlissingen46.37Mse   11.481  5:14
244  Jacco de MeijRitthem46.39Mse   11.473  5:14
245  Matthijs JobseSint Laurens46.43Mse   11.456  5:14
246  Harry KwakkelaarVlissingen46.44Mse   11.452  5:14
247  Jan BostelaarWestkapelle46.47Mse   11.440  5:15
248  Rene Melis?46.48Mse   11.436  5:15
249  Gerro DijkstraZutphen46.53Mse   11.416  5:15
250  Elwyn BakkerRotterdam46.55Mse   11.407  5:16
251  Cees LeijnseMiddelburg46.57Mse   11.399  5:16
252  Piet GrootjansArnemuiden46.59Mse   11.391  5:16
253  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke47.00Mse   11.387  5:16
254  Marc de PreeVlissingen47.03Mse   11.375  5:16
255  Frans BosVlissingen47.04Mse   11.371  5:17
256  Stefan NesuKapelle-Biezelinge47.07Mse   11.359  5:17
257  Piet OvaaMeliskerke47.11Mse   11.343  5:17
258  Johan Verlinde?47.13Mse   11.335  5:18
259  Maarten VerdonkVlissingen47.16Mse   11.323  5:18
260  Agent GeertenMiddelburg47.18Mse   11.315  5:18
261  Saskia OosterbaanVlissingen47.19Vse   11.311  5:18
262  Danny ArsOvezande47.20Mse   11.307  5:18
263  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge47.21Vse   11.303  5:18
264  Marcel KortVlissingen47.23Mse   11.295  5:19
265  Mireille HuiszoonArnemuiden47.25Vse   11.287  5:19
266  Kobus BotmanMiddelburg47.28Mse   11.275  5:19
267  Jacco van de GruiterArnemuiden47.31Mse   11.263  5:20
268  Seya FranseAmsterdam47.32Vse   11.259  5:20
269  Hans LievenseMiddelburg47.34Mse   11.252  5:20
270  Marcel SommeijerOost-Souburg47.45Mse   11.208  5:21
271  Kees de KrakerNieuw- en Sint Joosland47.47Mse   11.201  5:21
272  Jan RomboutZoutelande47.48Mse   11.197  5:22
273  Jack van AspertMiddelburg47.49Mse   11.193  5:22
274  Johnny JanseKoudekerke47.51Mse   11.185  5:22
275  Joeri van de GenderHerentals47.54Mse   11.173  5:22
276  Marion RichardZoutelande47.55Vse   11.169  5:22
277  Jan SchotMiddelburg47.56Mse   11.166  5:22
278  Kenneth van BelzenVlissingen47.58Mse   11.158  5:23
279  Esther van SluijsKloetinge48.01Vse   11.146  5:23
280  Henk WilleboordseZoutelande48.02Mse   11.142  5:23
281  Niels DammanBergen op Zoom48.04Mse   11.135  5:23
282  Tonnie Schetters?48.06Mse   11.127  5:24
283  Jan-Peter KatsmanMiddelburg48.07Mse   11.123  5:24
284  Ro NijhofMiddelburg48.09Mse   11.115  5:24
285  Mariska GoormachtigNieuw- en Sint Joosland48.12Vse   11.104  5:24
286  Sytse MaljaarsOost-Souburg48.14Mse   11.096  5:24
287  Serge van der PolVlissingen48.16Mse   11.088  5:25
288  Michel CarolArnemuiden48.18Mse   11.081  5:25
289  Eric OskamVlissingen48.20Mse   11.073  5:25
290  Arthur StijnsOudelande48.31Mse   11.031  5:26
291  Robby van ZweedenVlissingen48.35Mse   11.016  5:27
292  Ans HuppertzTilburg48.38Vse   11.005  5:27
293  Hennie ScheiderKapelle-Biezelinge48.40Mse   10.997  5:27
294  Jordi van de HaarMiddelburg48.43Mse   10.986  5:28
295  Bruno KachanowskiMiddelburg48.43Mse   10.986  5:28
296  Nicole KoningsMiddelburg48.48Vse   10.967  5:28
297  Piet van VaardegemWestkapelle48.52Mse   10.952  5:29
298  Edwin SchoeMiddelburg48.53Mse   10.949  5:29
299  Remco van WijkMiddelburg49.05Mse   10.904  5:30
300  Samuel KaspersHaarlem49.08Mse   10.893  5:30
301  Kim de NooijerKoudekerke49.10Vse   10.885  5:31
302  Monique KochanowskiMiddelburg49.12Mse   10.878  5:31
303  Marijn TraasHeinkenszand49.14Mse   10.871  5:31
304  Regina VerhageAagtekerke49.16Vse   10.863  5:31
305  Jasper HarthoornTilburg49.18Mse   10.856  5:32
306  Hans BostelaarMiddelburg49.20Mse   10.849  5:32
307  Eva KortsmitVlissingen49.21Vse   10.845  5:32
308  Arma WondergemHaarlem49.22Vse   10.841  5:32
309  Nicole WondergemMiddelburg49.24Vse   10.834  5:32
310  Paul van HeugtenMiddelburg49.26Mse   10.827  5:33
311  Rogier van SuylekomMiddelburg49.27Mse   10.823  5:33
312  Nina VerkaartRoosendaal49.28Vse   10.819  5:33
313  Ruth de KrakerAmsterdam49.34Vse   10.798  5:33
314  Richard HollebrandsVlissingen49.36Mse   10.790  5:34
315  Jessica NagelMiddelburg49.37Vse   10.787  5:34
316  Stephanie VermeulenVlissingen49.38Vse   10.783  5:34
317  Eva van HoekMiddelburg49.42Vse   10.769  5:34
318  Hugo HuibregtseOosterhout49.44Mse   10.761  5:35
319  Alex VerschuurZoutelande49.46Mse   10.754  5:35
320  Mink LouwerseVlissingen49.47Mse   10.751  5:35
321  Babette BookelaarKoudekerke49.48Vse   10.747  5:35
322  Dignus LensenOost-Souburg49.49Mse   10.743  5:35
323  Danny MolegraafKoudekerke49.50M45   10.740  5:35
324  Wendy ScholtenGoes49.53Vse   10.729  5:36
325  Anouk TramperVlissingen49.55Vse   10.722  5:36
326  Cesar BeiloVeen49.55Mse   10.722  5:36
327  Roberto BeiloTilburg49.56Mse   10.718  5:36
328  Ronald BeiloVlissingen49.57Mse   10.715  5:36
329  Kees van BelzenRitthem50.06Mse   10.683  5:37
330  Marleen HuzonOost-Souburg50.09Vse   10.672  5:37
331  Jan BoogaardMiddelburg50.12Mse   10.661  5:38
332  Jan SipmaMeliskerke50.14Mse   10.654  5:38
333  Xander JanssenVlissingen50.18Mse   10.640  5:38
334  Miranda RidderhofMiddelburg50.29Vse   10.602  5:40
335  Mirjam SturmMiddelburg50.33Vse   10.588  5:40
336  Carolien WisseGrijpskerke50.37Vse   10.574  5:40
337  Tono WondergemWestkapelle50.40Mse   10.563  5:41
338  Coen HusonBussem50.44Mse   10.549  5:41
339  Ria TramperVlissingen50.46Vse   10.542  5:41
340  Enno MeijersMiddelburg50.49Mse   10.532  5:42
341  Daan MolengraafKoudekerke50.54Mse   10.515  5:42
342  Ciska de BuckBiggekerke50.57Vse   10.504  5:43
343  Siemen van WettenDen Haag51.00Mse   10.494  5:43
344  Ramona van WijkUtrecht51.02Vse   10.487  5:43
345  Ieke NijmyziDen Haag51.04Mse   10.480  5:43
346  Jolanda FranckeAagtekerke51.25Vse   10.409  5:46
347  Egbert OldenboomVlissingen51.27Mse   10.402  5:46
348  Theo KnippersAagtekerke51.33Mse   10.382  5:47
349  Anita IsaelVlissingen51.37Vse   10.369  5:47
350  Judith SolVlissingen51.39Vse   10.362  5:47
351  Bibi CijvatZoutelande51.41Vse   10.355  5:48
352  Ad SchoeWestkapelle51.43Mse   10.349  5:48
353  Frenk-Jan VisserMiddelburg51.45Mse   10.342  5:48
354  Bart JansenMortsel51.47Mse   10.335  5:48
355  Loek KwakkelaarVlissingen51.50Mse   10.325  5:49
356  Monique FarenhorstVlissingen51.53Vse   10.315  5:49
357  Stefan de NooijerVlissingen51.55Mse   10.309  5:49
358  Elien JobseVlissingen51.59Vse   10.296  5:50
359  Mirjam van der HeideNieuwdorp52.01Vse   10.289  5:50
360  Debbie SchoeMiddelburg52.05Vse   10.276  5:50
361  Tom LievenseWestkapelle52.15Mse   10.243  5:51
362  Nelly de BruinVlissingen52.20Vse   10.227  5:52
363  Leo van DrielVlissingen52.28Mse   10.201  5:53
364  Nel van der SteenOost-Souburg52.46Vse   10.143  5:55
365  Gisela NijsseOud-Sabbinge52.47Vse   10.140  5:55
366  Kiki Kersten?52.47Vse   10.140  5:55
367  Rene NijsseOud-Sabbinge52.48Mse   10.136  5:55
368  Jodie VogelOost-Souburg52.50Mse   10.130  5:55
369  Riet PouwelseVrouwenpolder53.05Vse   10.082  5:57
370  Rian MeertensVlissingen53.09Vse   10.070  5:58
371  Evert de KokVlissingen53.12Mse   10.060  5:58
372  Paul van ElstakKoudekerke53.18Mse   10.041  5:59
373  Danielle de BruijnVlissingen53.21Vse   10.032  5:59
374  Monique van de KetterijVlissingen53.25Vse   10.019  5:59
375  Emiel Kerstens?53.35Mse   9.988  6:00
376  Peter van der MaaleKoudekerke53.37Mse   9.982  6:01
377  Lenie van KlevenVlissingen53.45Vse   9.957  6:02
378  Sylvia BosgaVlissingen53.56Vse   9.923  6:03
379  Ella NeufegliseGrijpskerke53.59Vse   9.914  6:03
380  Wim DingemanseGrijpskerke54.01Mse   9.908  6:03
381  Wim van KeulenBiggekerke54.06Mse   9.893  6:04
382  Saitia ComenenciaVlissingen54.15Vse   9.865  6:05
383  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge54.17Vse   9.859  6:05
384  Ellen KoppejanVlissingen54.22Vse   9.844  6:06
385  Jan JansmaVlissingen54.40Mse   9.790  6:08
386  Willemijn van WoerkomVlissingen54.42Vse   9.784  6:08
387  Mandy Meijlof?54.45Vse   9.775  6:08
388  Inge Steketee?54.51Vse   9.758  6:09
389  Wibo LievenseWestkapelle54.53Mse   9.752  6:09
390  Michela van StelGoes54.55Vse   9.746  6:09
391  Sigrid KramerKoudekerke55.04Vse   9.719  6:10
392  Koen van SpaansOost-Souburg55.06Mse   9.713  6:11
393  Suzanne LievenseMiddelburg55.10Vse   9.702  6:11
394  Stefanie RiegmanAmsterdam55.13Vse   9.693  6:11
395  Caroline GansemanGoes55.16Vse   9.684  6:12
396  Ko BoeijeDynamica55.20Mse   9.672  6:12
397  Christine van der MeuleVlissingen55.27Vse   9.652  6:13
398  Danielle van Eenenaam?55.30Vse   9.643  6:13
399  Nicky GansemanGoes55.45Mse   9.600  6:15
400  Deborah van de BoogaartMiddelburg55.47Vse   9.594  6:15
401  Marcel VisserVlissingen56.15Mse   9.515  6:18
402  Natasja ForatMiddelburg56.18Vse   9.506  6:19
403  Rene CorbijnAmsterdam56.26Mse   9.484  6:20
404  Remko CorbijnMiddelburg56.30Mse   9.473  6:20
405  Hannie CorbijnOostkapelle57.28Vse   9.313  6:27
406  Kees van MoolenbroekWestkapelle57.50Mse   9.254  6:29
407  Nancy OeleHeinkenszand58.12Vse   9.196  6:31
408  Lizat Nieuwenhuyzes-Gravenpolder58.16Vse   9.185  6:32
409  Marie-L MierloVlissingen58.33Vse   9.141  6:34
410  Karin BoekholtzVlissingen58.36Vse   9.133  6:34
411  Mike VreekeMiddelburg59.23Mse   9.013  6:39
412  Marcel AdriaanseMiddelburg59.27Mse   9.003  6:40
413  Irene RozendaalKapelle-Biezelinge59.42Vse   8.965  6:42
414  Pascal SpijkersVlissingen59.44Mse   8.960  6:42
415  Peter van den BroekeMiddelburg59.55Mse   8.932  6:43
416  Cocky BlomKoudekerke1.00.01Mse   8.918  6:44
417  Marieke JakobsenDen Haag1.01.45Mse   8.667  6:55
Mannen: 322 (77.22%) => M35=1 - M45=1 - Mse=320
Vrouwen: 95 (22.78%) => Vse=95

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Yunis Stitan29:45Floris Willeboordse30:26Ruud Hoosemans32:38Monica Sanderse35:36376
2017Yunis Stitan29:44Ykalo Fsaha29:46Ronnie Overgaauw29:47Carolien van de Kreeke35:28425
2016Erwin Harmes32:39Robbert Meeuwse33:11Patrick de Vos33:50Juriena de Vries39:55393
2015Erwin Harmes30:05Robbert Meeuwse31:19Edwin de la Ruelle32:48Jelijn Franse37:25417
2014Erwin Harmes29:29Ronnie Overgaauw30:28Adriaan Walhout32:00Anjolie Engels34:55417

4.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Harmen SchotMiddelburg18.56Mse   14.894  4:02
2  Jos Gabrielse?19.19Mse   14.599  4:07
3  Bas de WaalVlissingen19.39Mse   14.351  4:11
4  Daniel PlantingRotterdam20.03Mse   14.065  4:16
5  Robert PlantingOost-Souburg20.05Mse   14.041  4:16
6  Emile van der BeekHuijbergen20.09Mse   13.995  4:17
7  Emiel NefsMiddelburg20.14Mse   13.937  4:18
8  Gertjan AdriaanseMiddelburg20.17Mse   13.903  4:19
9  Jeroen OostdijkKruiningen20.21Mse   13.857  4:20
10  Junior ten BruggencateVlissingen20.27Mse   13.790  4:21
11  Joep van de HaterdSchoonhoven20.32Mse   13.734  4:22
12  Stephan JozwiakVlissingen20.42Mse   13.623  4:24
13  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland20.52Mse   13.514  4:26
14  Pascal ZoetbroodUtrecht21.00Mse   13.429  4:28
15  Cas van MierloLeiden21.10Mse   13.323  4:30
16  Martin RoestOost-Souburg21.15Mse   13.271  4:31
17  Gijs KoppensAmsterdam21.29Mse   13.126  4:34
18  Jasmijn GeldofMiddelburg22.05Vse   12.770  4:42
19  Ruud GeldofMiddelburg22.08Mse   12.741  4:43
20  Sylvan KoningsMiddelburg22.12Mse   12.703  4:43
21  Sam de WaalMiddelburg22.17Mse   12.655  4:44
22  Peter de WaalMiddelburg22.20Mse   12.627  4:45
23  Rens DavidseMiddelburg22.22Mse   12.608  4:46
24  Koen de VriesVlissingen22.25Mse   12.580  4:46
25  Mariska BooneVlissingen22.38Vse   12.459  4:49
26  Ronald BimmelAagtekerke22.55Mse   12.305  4:53
27  Wim JobseVeere22.58Mse   12.279  4:53
28  Thijs KoopsOost-Souburg23.07Mse   12.199  4:55
29  Leoniek FranckeAagtekerke23.11Vse   12.164  4:56
30  Levi van der BeekHuijbergen23.28Mse   12.017  5:00
31  Ronald van AartsenMiddelburg23.47Mse   11.857  5:04
32  Ivo BesuijenMiddelburg23.49Mse   11.840  5:04
33  Thomas de JongHoorn23.52Mse   11.816  5:05
34  Milo van der MeuleVlissingen23.57Mse   11.775  5:06
35  Martijn VeldhuizenVlissingen23.59Mse   11.758  5:06
36  Erwin SimpelaarGoes24.02Mse   11.734  5:07
37  Aron WattelVrouwenpolder24.05Mse   11.709  5:07
38  Thius KosterVrouwenpolder24.07Mse   11.693  5:08
39  Jasper LindeberghGoes24.17Mse   11.613  5:10
40  Mariska de LeeuwWestkapelle24.36Vse   11.463  5:14
41  Stefan AdriaanseMiddelburg24.39Mse   11.440  5:15
42  Sharon LandmanBurgh-Haamstede24.42Vse   11.417  5:15
43  Lotte de BertVlissingen24.48Vse   11.371  5:17
44  Stefan van den DriesHeinkenszand24.54Mse   11.325  5:18
45  Edwin KoopsOost-Souburg24.58Mse   11.295  5:19
46  Brend de JongHoorn25.03Mse   11.257  5:20
47  Annelouk van MierloVlissingen25.09Vse   11.213  5:21
48  Jacco WynandsSerooskerke25.12Mse   11.190  5:22
49  Sonny VermeulenVlissingen25.14Mse   11.176  5:22
50  Huber VermeulenVlissingen25.19Mse   11.139  5:23
51  Egbert HendriksLeiden25.22Mse   11.117  5:24
52  Linda de BoerGoes25.30Vse   11.059  5:26
53  Laura van NijnattenKoudekerke25.33Vse   11.037  5:26
54  Suzanne Kraam?25.37Vse   11.008  5:27
55  Jenz de MeijRitthem25.47Mse   10.937  5:29
56  Leo LuteijnWemeldinge25.52Mse   10.902  5:30
57  Aron CoppoolseSerooskerke25.56Mse   10.874  5:31
58  Ramona WijkhuisBiggekerke26.00Vse   10.846  5:32
59  Erica NefsMiddelburg26.04Vse   10.818  5:33
60  Tonny de RuyterVlissingen26.10Mse   10.777  5:34
61  Annelies BlaasMeliskerke26.21Vse   10.702  5:36
62  Jacques van PutteAagtekerke26.27Mse   10.662  5:38
63  Gerard van den DriesHeinkenszand26.30Mse   10.642  5:38
64  Petra MinnaardKoudekerke26.35Vse   10.608  5:39
65  Mirjam WisseBiggekerke26.49Vse   10.516  5:42
66  Pieter WisseRotterdam26.55Mse   10.477  5:44
67  Marieke de VriesZoutelande26.59Vse   10.451  5:44
68  John DaneVlissingen27.02Mse   10.432  5:45
69  Jan KarelseHeinkenszand27.05Mse   10.412  5:46
70  Stephan de Bruijnes-Heer Hendrikskinderen27.10Mse   10.380  5:47
71  Elsbeth DeijKapelle-Biezelinge27.15Vse   10.349  5:48
72  Lisa DavidseMiddelburg27.18Vse   10.330  5:49
73  Anita de NooijerKoudekerke27.20Vse   10.317  5:49
74  Lisa Vogel?27.22Vse   10.305  5:49
75  Frans Vogel?27.26Mse   10.279  5:50
76  Olivia VervloetGrijpskerke27.29Vse   10.261  5:51
77  Danielle MansMiddelburg27.31Vse   10.248  5:51
78  Peter RidderbosDomburg27.43Mse   10.174  5:54
79  Esther HokkeVlissingen27.48Vse   10.144  5:55
80  Evi FoubertSint-Pauwels27.53Vse   10.114  5:56
81  Jacolien Boonmans-Gravenpolder27.55Vse   10.101  5:56
82  Michel BoonmanMiddelburg27.59Mse   10.077  5:57
83  Danielle TolmanLewedorp28.02Vse   10.059  5:58
84  Dineke HusonAmsterdam28.05Vse   10.042  5:59
85  Thyme LagrandVlissingen28.07Mse   10.030  5:59
86  Samantha SchoonaardVlissingen28.10Vse   10.012  6:00
87  Isabel NefsMiddelburg28.20Vse   9.953  6:02
88  Rob NefsMiddelburg28.26Mse   9.918  6:03
89  Helen BrouwerDomburg28.29Vse   9.901  6:04
90  Jochem RijkenMiddelburg28.41Mse   9.831  6:06
91  Anke FranseVlissingen28.47Vse   9.797  6:07
92  Bianca van SluijsVlissingen28.51Vse   9.775  6:08
93  Deborah van VelzenVlissingen28.54Vse   9.758  6:09
94  Maryan MeulmeesterArnemuiden29.02Vse   9.713  6:11
95  Anna KosterRotterdam29.14Vse   9.647  6:13
96  Tatum van AartsenMiddelburg29.20Vse   9.614  6:14
97  Peter AdriaanseNijmegen29.23Mse   9.597  6:15
98  Margreet KlaasseMiddelburg29.26V45   9.581  6:16
99  Wim ProvoostHeemstede29.32Mse   9.549  6:17
100  Sanne FranssenVlissingen29.34Vse   9.538  6:17
101  Laura van EenenaamVlissingen29.37Vse   9.522  6:18
102  Eefje FranssenVlissingen29.41Vse   9.500  6:19
103  Nikita NijholtVlissingen29.43Vse   9.490  6:19
104  Kim van der MaatWemeldinge29.47Vse   9.468  6:20
105  Corine van den MaatWemeldinge29.49Vse   9.458  6:21
106  Nathalie MeulmeesterArnemuiden29.54Vse   9.431  6:22
107  Annelies de JongeHeinkenszand29.56Vse   9.421  6:22
108  Casper HeijnennemanMiddelburg29.59Mse   9.405  6:23
109  Joyce de LooffVlissingen30.01Vse   9.395  6:23
110  George StrohVlissingen30.04Mse   9.379  6:24
111  Charlotte van DijkDomburg30.07Vse   9.364  6:24
112  Laura VerhageAagtekerke30.09Vse   9.353  6:25
113  Karin HoogerbruggeHeinkenszand30.12Vse   9.338  6:26
114  Hans WattelVrouwenpolder30.15Mse   9.322  6:26
115  Marjan de SchipperMiddelburg30.18Vse   9.307  6:27
116  Jacqueline MeijersHoedekenskerke30.21Vse   9.292  6:27
117  Harry KosterVrouwenpolder30.22Mse   9.286  6:28
118  Nynke DijkstraZutphen30.24Vse   9.276  6:28
119  Simone SchotOost-Souburg30.27Vse   9.261  6:29
120  Chemene RisonRijen30.29Vse   9.251  6:29
121  Petra RisonRijen30.32Vse   9.236  6:30
122  Kimberley RijnVlissingen30.42Vse   9.186  6:32
123  Marijntje van WijkMiddelburg30.45Vse   9.171  6:33
124  Griet SnickGrijpskerke30.48Vse   9.156  6:33
125  Kim LagrandVlissingen30.50Vse   9.146  6:34
126  Marianne van den DriesHeinkenszand30.55Vse   9.121  6:35
127  Herman Glashorst?31.07Mse   9.063  6:37
128  Ydette Glashorst?31.10Vse   9.048  6:38
129  Wilmart VaderAagtekerke31.14Mse   9.029  6:39
130  Laureine HeinnemanMiddelburg31.22Vse   8.990  6:40
131  Inge Vader?31.25Vse   8.976  6:41
132  Levy HarthoornVlissingen31.29Mse   8.957  6:42
133  Ellen StrooVlissingen31.32Vse   8.943  6:43
134  Veerle RijkenMiddelburg31.38Vse   8.915  6:44
135  Jelmer EerlandOost-Souburg31.40Mse   8.905  6:44
136  Annechien MombargMiddelburg31.43Vse   8.891  6:45
137  Isabelle GroenouweVlissingen32.07Vse   8.780  6:50
138  Mirthe RykenArnemuiden32.10Vse   8.767  6:51
139  Hans PluijlaarKoudekerke32.16Mse   8.740  6:52
140  Janne LindenberghGoes32.25Vse   8.699  6:54
141  Angela HoogestegerKoudekerke32.45Vse   8.611  6:58
142  Tamara de VroesKrimpen32.53Vse   8.576  7:00
143  Ezra BornEindhoven32.54Mse   8.571  7:00
144  Peter de VriesKrimpen32.55Mse   8.567  7:00
145  Rachel Bloks-Gravenpolder33.01Vse   8.541  7:01
146  Nadja Jonkers?33.04Vse   8.528  7:02
147  John Hendrikse?33.06Mse   8.520  7:03
148  Inge TeklenburgEindhoven33.09Vse   8.507  7:03
149  Marjolein van der WeideGoes33.12Vse   8.494  7:04
150  Anneke JakobsebBiggekerke33.22Vse   8.452  7:06
151  Crush MerceMiddelburg33.25Mse   8.439  7:07
152  Emmy HamerlinckKoudekerke33.47Vse   8.347  7:11
153  Marielle van EijzerenMiddelburg34.32Vse   8.166  7:21
154  Joost SprinkhuizenNisse35.05Mse   8.038  7:28
155  Rene de DreuNisse35.07Mse   8.030  7:28
156  Elly HeijnnemanMiddelburg36.07Vse   7.808  7:41
157  Marcel HeijnnemanMiddelburg36.10Mse   7.797  7:42
158  Quint TaminiauBern37.55Mse   7.437  8:04
159  Saskia HarthoornBern37.58Vse   7.428  8:05
160  Silvano MombargMiddelburg38.05Mse   7.405  8:06
161  Monica van der MeerVlissingen41.22Vse   6.817  8:48
162  Jeanine KnippersAagtekerke49.22Vse   5.712  0:30
Mannen: 80 (49.38%) => Mse=80
Vrouwen: 82 (50.62%) => V45=1 - Vse=81

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Chris Steenbakker17:33Matthijs van Driessche18:20Emiel Nefs18:29Carolien van de Kreeke19:10188
2017Bas de Waal17:33Erik Middelkoop17:42Emiel Nefs18:00Natalie Sinke21:26181
2016Bas de Waal21:12Matthijs van Driessche21:17Emiel Nefs21:53Chantal Koole26:14192
2015Sergio Harinck17:09Crum van der Linden17:24Harmen Schot17:36Shirin van Anrooij20:29176
2014Harmen Schot18:56Jos Gabrielse19:19Bas de Waal19:39Jasmijn Geldof22:05162
2013Wouter Verstraate19:59Joram Verhage21:36Bas Arts21:55Mirjam Adriaanse24:16139


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.265 seconden nodig om deze lijst met 579 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
26-12-2018 KerstloopDishoekDynamica0
26-12-2017 KerstloopDishoekDynamica0
26-12-2016 KerstloopDishoekDynamica0
26-12-2015 KerstloopDishoekDynamica2674
26-12-2013 KerstloopDishoekDynamica4208
26-12-2012 KerstloopDishoekDynamica2805
26-12-2011 KerstloopVlissingenDynamica3747
26-12-2010 KerstloopVlissingenDynamica2482
26-12-2009 KerstloopVlissingenDynamica3254
26-12-2008 KerstloopVlissingenDynamica1452
26-12-2007 KerstloopVlissingenDynamica1816
26-12-2006 KerstloopVlissingenDynamica1683
26-12-2005 KerstloopVlissingenDynamica1226

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019