zondag 21 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
22e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 6 december 2014 - Organisatie: AV'56
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Neal BouterseVlissingen27.52Mse   19.378  3:06
2  Erwin HarmesDynamica28.35Mse   18.892  3:11
3  Martijn de KokDynamica28.50Mse   18.728  3:12
4  Ben QuintelierLebbeke30.03M35   17.970  3:20
5  Tommy van WeverbergLebbeke30.13M35   17.871  3:21
6  Michiel de ProftLebbeke30.27Mse   17.734  3:23
7  Eric WolfertFlakkee30.57Mse   17.447  3:26
8  Ralph WiessnerDynamica31.00M35   17.419  3:27
9  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge31.04M35   17.382  3:27
10  Robbert MeeuwseAV'5631.08Mse   17.345  3:28
11  Wim van SparrentakDynamica31.10M45   17.326  3:28
12  Marco GeldofMiddelburg31.35M45   17.098  3:31
13  Rob MustersOud Gastel32.08Mse   16.805  3:34
14  Ruud HoosemansDynamica32.13Mse   16.762  3:35
15  Erik CapponWielingen32.17M45   16.727  3:35
16  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5632.20Mse   16.701  3:36
17  Arjo VerhageDynamica32.25M45   16.658  3:36
18  Chris de SmitRKHAV32.30M35   16.615  3:37
19  Laurey van den BergeFlakkee32.49Vse   16.455  3:39
20  Kris de KreekScheldesport32.55JoA   16.405  3:39
21  Peter SlitsWielingen33.04M45   16.331  3:40
22  Vincent BloemPallas'9333.15Mse   16.241  3:42
23  Peter BalkenendeAV'5633.31M45   16.111  3:43
24  Wilko de VosAV'5633.39M50   16.048  3:44
25  Edwin ArensKruiningen33.50M45   15.961  3:46
26  Wilco BoogaardDynamica33.53Mse   15.937  3:46
27  Edward de LengDynamica33.58M50   15.898  3:46
28  Edwin van AlphenDynamica34.01M40   15.875  3:47
29  Alain van LaethemLebbeke34.05M45   15.844  3:47
30  Peter MeeuwsenKrabbendijke34.08Mse   15.820  3:48
31  Wim HeyvaertLebbeke34.13M45   15.782  3:48
32  Kris NieuwenhyseLebbeke34.15M45   15.766  3:48
33  Sven VermeulenVlissingen34.18Mse   15.743  3:49
34  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge34.25M45   15.690  3:49
35  Karolien de ProftLebbeke34.38Vse   15.592  3:51
36  Piet van MourikDelta Sport34.54M50   15.473  3:53
37  Johan KarelseHeinkenszand35.02M40   15.414  3:54
38  Patrick de VosAV'5635.22JoA   15.269  3:56
39  Kurt HeymansLebbeke35.28M35   15.226  3:56
40  Monique VerschuureAV'5635.33Vse   15.190  3:57
41  Sofie de ProftLebbeke35.50Vse   15.070  3:59
42  Peter DekkerDynamica35.56M40   15.028  4:00
43  Pieter GoudOostdijk36.06M35   14.958  4:01
44  Marco ToussaintAV'5636.10M50   14.931  4:01
45  Bart van NoordenAV'5636.28M45   14.808  4:03
46  Alwin de ZeeuwScheldesport36.42M40   14.714  4:05
47  Hans VerhaagenAV'5636.56M45   14.621  4:06
48  Juriena VriesCifla37.08Vse   14.542  4:08
49  Natalie de RidderLebbeke37.09Vse   14.536  4:08
50  Jaap van der VeenScheldesport37.14M45   14.503  4:08
51  Marcel MoerlandKrabbendijke37.18Mse   14.477  4:09
52  Wim WoutersAV'5637.24M55   14.439  4:09
53  Wim de JongeAV'5637.47M65   14.292  4:12
54  Marcel SommeijerDynamica37.59M35   14.217  4:13
55  Ronald MoerlandDelta Sport38.01M45   14.204  4:13
56  Ron DellebekeDynamica38.18M55   14.099  4:15
57  Richard van AstAV'5638.24M50   14.063  4:16
58  Kees den HollanderDreischor38.39M45   13.972  4:18
59  Delphine van LaethemLebbeke38.51Vse   13.900  4:19
60  Nick PaulusseDynamica38.53M40   13.888  4:19
61  Martin LelieRKHAV38.58M45   13.858  4:20
62  Wim VerburgGoes39.00M45   13.846  4:20
63  Ruud FredriksAV'5639.02M55   13.834  4:20
64  Laurens MeeuwsenKrabbendijke39.04M45   13.823  4:20
65  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke39.09Mse   13.793  4:21
66  Seth DijkstraMiddelburg39.12M40   13.776  4:21
67  Yvonne MoerlandYerseke39.25Vse   13.700  4:23
68  Arthur PouwelseMiddelburg39.32M50   13.659  4:24
69  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge39.35M45   13.642  4:24
70  Peter NoordijkeGoes39.41M45   13.608  4:25
71  Walther MurreScheldesport39.52M45   13.545  4:26
72  Gerard BrasDynamica39.53M60   13.539  4:26
73  Patrick van IerselGoes39.57M45   13.517  4:26
74  John UitterhoeveGoes40.00Mse   13.500  4:27
75  Maurice SteketeeMiddelburg40.02Mse   13.489  4:27
76  Eric van RemortelAV'5640.04M55   13.478  4:27
77  Jos PutVlissingen40.17M45   13.405  4:29
78  Petra BruijsSpado40.24V45   13.366  4:29
79  Aswin KoningsDynamica40.47M45   13.241  4:32
80  Reynold van IperenKapelle-Biezelinge40.50M45   13.224  4:32
81  Henk LousDynamica40.53M55   13.208  4:33
82  Marc-Jan MoerlandKrabbendijke41.05Mse   13.144  4:34
83  Gerrit SpaansGoes41.12M55   13.107  4:35
84  Corina GrimGonz├ílez Running41.16V50   13.086  4:35
85  Katlijn d' HondtLebbeke41.30V35   13.012  4:37
86  Joop LasseurDelta Sport41.35M70   12.986  4:37
87  Els DuivierLebbeke41.40V55   12.960  4:38
88  Saskia GooleAV'5641.49V40   12.914  4:39
89  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke42.02M35   12.847  4:40
90  Rene MoerlandYerseke42.13M35   12.791  4:41
91  Sandra JoziasseDynamica42.15V35   12.781  4:42
92  Herman AbbinkAV'5642.21M55   12.751  4:42
93  Frank Hoogstrate42.24M35   12.736  4:43
94  Jolanda MaasAV'5642.35Vse   12.681  4:44
95  Digna de BoerDelta Sport42.40V65   12.656  4:44
96  Anneke HarthoornKapelle-Biezelinge42.43V35   12.641  4:45
97  Bas SinkeKruiningen42.50M35   12.607  4:46
98  Jannie de VriesDynamica43.15V55   12.486  4:48
99  Chris Koppejans-Gravenpolder43.42M45   12.357  4:51
100  Piet BeijerDynamica44.00M65   12.273  4:53
101  Marijn TraasHeinkenszand44.38Mse   12.099  4:58
102  Eric van GilstKapelle-Biezelinge44.55JoA   12.022  4:59
103  Evelien Capellos-Heerenhoek44.59Vse   12.004  5:00
104  Christl RozendaalAV'5645.47V45   11.795  5:05
105  Gillis BosmanThor46.25M65   11.634  5:09
106  Ineke TempelaarDynamica46.41V55   11.567  5:11
107  Robin MolYerseke46.51Mse   11.526  5:12
108  Jakobus MeulenbergOudelande47.16M45   11.425  5:15
109  Koos GuijtKapelle-Biezelinge47.31M45   11.364  5:17
110  Regina VerhageDynamica48.33V50   11.123  5:24
111  Ria FredriksAV'5651.16V55   10.533  5:42
112  Lenie van KlevenVlissingen54.45V60   9.863  6:05
113  Debby SinkeKruiningen1.02.17V35   8.670  6:55
Mannen: 85 (75.22%) => M35=12 - M40=6 - M45=29 - M50=6 - M55=7 - M60=1 - M65=3 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 25 (22.12%) => V35=4 - V40=1 - V45=2 - V50=2 - V55=4 - V60=1 - V65=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Maikel Peeman32:32Erwin Harmes32:42Tim van den Broeke33:06Monique Verschuure39:46118
2015Tommy Staal28:24Job de Feijter29:06Erwin Harmes29:11Karolien de Proft35:20104
2014Neal Bouterse27:52Erwin Harmes28:35Martijn de Kok28:50Laurey van den Berge32:49113
2013Martijn de Kok33:26Michel Schrier35:18Wouter van Caspel35:48Laurey van den Berge37:42115

2.97 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Gieljan BaeteLebbeke9.18Mse   19.161  3:08
2  Gaeton LarthemLebbeke9.34Mse   18.627  3:13
3  Aico de MolLebbeke9.37Mse   18.530  3:14
4  Joel AafjesAV'5610.13Mse   17.442  3:26
5  Bart RaemdonckLebbeke10.20Mse   17.245  3:29
6  Wouter VerstraateDynamica10.35Mse   16.838  3:34
7  Lars de JongsteZierikzee10.47Mse   16.526  3:38
8  Sebastiaan HeikoopDelta Sport10.50M40   16.449  3:39
9  Franklin van AnrooijAV'5611.05Mse   16.078  3:44
10  Ivar van de WegeScheldesport11.32Mse   15.451  3:53
11  Waeoby JonesScheldesport11.43MeB   15.209  3:57
12  Cederic DebotLebbeke11.46Mse   15.144  3:58
13  Maaike de KreekScheldesport11.54MeB   14.975  4:00
14  Sanne van MourikDelta Sport12.09Vse   14.667  4:05
15  Rien de WildeAV'5612.13M50   14.587  4:07
16  Lies QuintelierLebbeke12.18MeB   14.488  4:08
17  Pieter-Jan de BaarAV'5612.21Mse   14.429  4:09
18  Judith LodderFlakkee12.29MeB   14.275  4:12
19  Ilse SearensLebbeke12.33Vse   14.199  4:14
20  Annemarie WaardDelta Sport13.11MeB   13.517  4:26
21  Arjen LuteijnWielingen13.14Mse   13.466  4:27
22  Ronald RasenbergScheldesport13.23M45   13.315  4:30
23  Caroline VeringaDynamica13.33V40   13.151  4:34
24  Jeroen van OsGoes14.08Mse   12.608  4:46
25  Leonie van KlinkenNieuwerkerk14.11Vse   12.564  4:47
26  Marian SteenhoekAV'5614.32Vse   12.261  4:54
27  Paulien de KrakerDynamica14.54Vse   11.960  5:01
28  Angelique HarinckDynamica16.03V45   11.103  5:24
29  Judith SolVlissingen16.11Vse   11.011  5:27
30  Rianne KloetWolphaartsdijk16.13Vse   10.989  5:28
31  George SchanckWielingen16.28Mse   10.822  5:33
32  Loes de WidtDelta Sport16.33Vse   10.767  5:34
33  Koen HeyvaertLebbeke18.10Mse   9.809  6:07
Mannen: 18 (54.55%) => M40=1 - M45=1 - M50=1 - Mse=15
Vrouwen: 10 (30.3%) => V40=1 - V45=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.413 seconden nodig om deze lijst met 146 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
03-12-2016 24e InkelcrossKruiningenAV'561231
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018