donderdag 14 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

29e Moerschanscross

Hulst, zaterdag 1 november 2014 - Organisatie: RKHAV
8.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesDynamica27.37minMse   18.684  3:135.19-
2  Olivier van HoeyACW28.10minMse   18.320  3:175.09+0:33
3  Ruben van PraetAVLO28.18minMse   18.233  3:175.06+0:41
4  Kevin BonnaerensAVLO28.39minMse   18.010  3:205.00+1:02
5  Martijn de KokDynamica29.03minMse   17.762  3:234.93+1:26
6  Pieter-Jan DebosscherAVLO29.11minMse   17.681  3:244.91+1:34
7  Cederic PiessensAVLO29.12minMse   17.671  3:244.91+1:35
8  Ruben MartensACW29.40minMse   17.393  3:274.83+2:03
9  Erwin AdanDynamica29.55minMse   17.248  3:294.79+2:18
10  Tom FoubertACW30.03minM35   17.171  3:304.77+2:26
11  Job de FeijterRKHAV30.26minJoA   16.955  3:324.71+2:49
12  Eric WolfertFlakkee30.46minMse   16.771  3:354.66+3:09
13  David SchrierDynamica31.00minMse   16.645  3:364.62+3:23
14  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge31.14minM35   16.521  3:384.59+3:37
15  Ralph WiessnerDynamica31.30minM35   16.381  3:404.55+3:53
16  Edwin de la RuelleRKHAV31.42minM45   16.278  3:414.52+4:05
17  Erik CapponWielingen32.02minM45   16.108  3:434.47+4:25
18  Ruud HoosemansDynamica32.18minMse   15.975  3:454.44+4:41
19  Luuk BalkenendeAV'5632.27minMse   15.901  3:464.42+4:50
20  Benny ThuyRKHAV32.38minM45   15.812  3:484.39+5:01
21  Robbert MeeuwseAV'5632.46minMse   15.748  3:494.37+5:09
22  Liam MeyRKHAV32.49minMse   15.724  3:494.37+5:12
23  Michael de HamerScheldesport32.51minM35   15.708  3:494.36+5:14
24  Edwin de JaegerRKHAV33.06minM40   15.589  3:514.33+5:29
25  Frederic Cappaert?33.09minMse   15.566  3:514.32+5:32
26  Crum van der LindenDynamica33.11minMse   15.550  3:524.32+5:34
27  Wilko de VosAV'5633.15minM50   15.519  3:524.31+5:38
28  Arjo VerhageDynamica33.25minM45   15.441  3:534.29+5:48
29  David GovaertACW33.36minM35   15.357  3:544.27+5:59
30  Joris ZamanRKHAV33.39minM35   15.334  3:554.26+6:02
31  Edwin van AlphenDynamica33.42minM40   15.312  3:554.25+6:05
32  Peter SlitsWielingen33.55minM45   15.214  3:574.23+6:18
33  Peter BalkenendeAV'5634.09minM45   15.110  3:584.20+6:32
34  Edward de LengDynamica34.26minM50   14.985  4:004.16+6:49
35  Vincent BloemPallas'9334.37minMse   14.906  4:024.14+7:00
36  Dennis ThuyRKHAV34.44minJoA   14.856  4:024.13+7:07
37  Frank van den BrandenRKHAV34.57minM55   14.764  4:044.10+7:20
38  Sven VermeulenVlissingen35.02minMse   14.729  4:044.09+7:25
39  Andres de WitteScheldesport35.14minM35   14.645  4:064.07+7:37
40  Martin PruijsersDynamica35.19minM45   14.611  4:064.06+7:42
41  Michel AlbertijnACW35.34minM35   14.508  4:084.03+7:57
42  Johan KarelseHeinkenszand36.00minM40   14.333  4:113.98+8:23
43  Lotte ClaesATAC36.05minVse   14.300  4:123.97+8:28
44  Pieter StasSint-Niklaas36.14minM35   14.241  4:133.96+8:37
45  Dennis FlorussenScheldesport36.20minM35   14.202  4:133.94+8:43
46  Jessica van BruysselAVLO36.23minV35   14.182  4:143.94+8:46
47  Dirk de LochtACW36.53minM45   13.990  4:173.89+9:16
48  Endy SlockScheldesport36.57minM35   13.965  4:183.88+9:20
49  Alwin de ZeeuwScheldesport37.01minM40   13.940  4:183.87+9:24
50  Marcel de LangeMiddelburg37.07minM40   13.902  4:193.86+9:30
51  Stefaan de MayerWTT37.16minMse   13.846  4:203.85+9:39
52  Peter DekkerDynamica37.18minM40   13.834  4:203.84+9:41
53  Albert PlatteeuwScheldesport37.20minM45   13.821  4:203.84+9:43
54  Piet van MourikDelta Sport37.27minM50   13.778  4:213.83+9:50
55  Kris de KreekScheldesport37.37minJoA   13.717  4:223.81+10:00
56  Jaap van der VeenScheldesport37.47minM45   13.657  4:243.79+10:10
57  Cor de RidderDynamica38.14minM40   13.496  4:273.75+10:37
58  Franklin van AnrooijAV'5638.18minJoA   13.473  4:273.74+10:41
59  Joop LasseurDelta Sport38.22minM70   13.449  4:283.74+10:45
60  Jos MeeuwseDynamica38.28minM50   13.414  4:283.73+10:51
61  Berry SimonseAV'5638.31minM40   13.397  4:293.72+10:54
62  Marcel SommeijerOost-Souburg38.39minM35   13.351  4:303.71+11:02
63  Lot StevensAVLO38.43minVse   13.328  4:303.70+11:06
64  Wim de JongeAV'5638.52minM65   13.276  4:313.69+11:15
65  Ronald MoerlandDelta Sport38.59minM45   13.236  4:323.68+11:22
66  Danny HaevereACW39.02minM45   13.219  4:323.67+11:25
67  Ron DellebekeDynamica39.04minM55   13.208  4:333.67+11:27
68  Patrick van RemortelRKHAV39.10minM50   13.174  4:333.66+11:33
69  Jo HeebinckhuysSint-Niklaas39.23minM45   13.102  4:353.64+11:46
70  Paola van GilstAV'5639.26minV40   13.085  4:353.63+11:49
71  Michel VelkersAV'5639.28minM40   13.074  4:353.63+11:51
72  Jan van HoeveWielingen39.31minM65   13.058  4:363.63+11:54
73  Walther MurreScheldesport39.33minM45   13.047  4:363.62+11:56
74  Pieter VisserWielingen39.40minM55   13.008  4:373.61+12:03
75  Gerrit SpaansGoes39.43minM55   12.992  4:373.61+12:06
76  Hans GeusAV'5639.47minM50   12.970  4:383.60+12:10
77  Nick PaulusseDynamica39.51minM40   12.949  4:383.60+12:14
78  Hans BurmSint-Pauwels40.00minM45   12.900  4:393.58+12:23
79  Yves de BlockHulst40.03minMse   12.884  4:393.58+12:26
80  Jacques ZamanScheldesport40.26minM50   12.762  4:423.54+12:49
81  Douwe WortmanAxel40.30minM45   12.741  4:433.54+12:53
82  Ben SchlarmannSint Jansteen40.32minM45   12.730  4:433.54+12:55
83  Wim TempelaarDynamica40.41minM60   12.683  4:443.52+13:04
84  Helmut MeeseACW40.42minM45   12.678  4:443.52+13:05
85  Gino DhanisSint Jansteen40.45minM45   12.663  4:443.52+13:08
86  Ingrid IJsebaertHulst40.47minV50   12.652  4:453.51+13:10
87  Maurice SteketeeMiddelburg40.50minMse   12.637  4:453.51+13:13
88  John GuequierreDynamica41.10minM60   12.534  4:473.48+13:33
89  Saskia GooleAV'5641.27minV40   12.449  4:493.46+13:50
90  Leo de RijkeDynamica41.50minM45   12.335  4:523.43+14:13
91  Aswin KoningsDynamica41.54minM45   12.315  4:523.42+14:17
92  Henk LousDynamica42.54minM55   12.028  4:593.34+15:17
93  Piet BeijerDynamica43.23minM65   11.894  5:033.30+15:46
94  Stefan van DammeScheldesport44.03minMse   11.714  5:073.25+16:26
95  Bill StegersVlissingen44.18minM45   11.648  5:093.24+16:41
96  Jannie de VriesDynamica44.21minV55   11.635  5:093.23+16:44
97  Anneke HarthoornKapelle-Biezelinge44.28minV35   11.604  5:103.22+16:51
98  Yanick PiessensWaasmunster44.41minMse   11.548  5:123.21+17:04
99  Jos van GrembergheKoewacht44.46minM55   11.526  5:123.20+17:09
100  Johan BrouwersOssenisse44.59minM45   11.471  5:143.19+17:22
101  Ester de Zwart?45.09minV35   11.429  5:153.17+17:32
102  Inge Baart?45.31minV35   11.337  5:183.15+17:54
103  Paulette de KrakerDynamica46.35minVse   11.077  5:253.08+18:58
104  Regina VerhageDynamica48.01minV50   10.746  5:352.99+20:24
105  Ineke TempelaarDynamica48.25minV55   10.657  5:382.96+20:48
106  Anniek de RijckSint Jansteen49.08minV45   10.502  5:432.92+21:31
107  John UitterhoeveGoes51.13minMse   10.075  5:572.80+23:36
108  Stephanie VermeulenVlissingen51.15minVse   10.068  5:582.80+23:38
109  Marielle SimonseAV'5651.54minV40   9.942  6:022.76+24:17
110  Luc van Bunder?53.14minM45   9.693  6:112.69+25:37
111  Lenie van KlevenVlissingen53.48minV55   9.591  6:152.66+26:11
Mannen: 90 (81.08%) => M35=12 - M40=10 - M45=24 - M50=7 - M55=6 - M60=2 - M65=3 - M70=1 - Mse=25
Vrouwen: 17 (15.32%) => V35=4 - V40=3 - V45=1 - V50=2 - V55=3 - Vse=4
Div: 4 (3.6%) => 0JoA=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Sander Vercauteren31:04Yunis Stitan31:43Tim Pleijte32:02Monica Sanderse38:1171
2018Tim van den Broeke30:06Tim Pleijte30:17Erwin Harmes30:45Monique Verschuure37:3789
2017Tim van den Broeke31:35Sander Vercauteren31:41Frederic Cappaert31:53Monique Verschuure38:5482

8 km

2016Tim Pleijte27:40Tim van den Broeke27:47Niek den Exter27:57Monique Verschuure35:3682
2015Job de Feijter29:29Sander Vercauteren29:36Thijs Verbeeck30:02Astrid den Herder36:3971

8.6 km

2014Erwin Harmes27:37Olivier van Hoey28:10Ruben van Praet28:18Lotte Claes36:05111

9.48 km

2013Tim Pleijte29:15Erwin Harmes29:20Karl de Raeymaecker30:26Frederique Burkin34:59102
2.53 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sebastiaan HeikoopDelta Sport9.13minM40   16.470  3:394.58-
2  Niki BogaertACW9.42minVse   15.649  3:504.35+0:29
3  Elise van RaemdonckAVLO9.46minMeB   15.543  3:524.32+0:33
4  Maaike de KreekScheldesport10.00minMeB   15.180  3:574.22+0:47
5  Amber BoutensScheldesport10.08minMeB   14.980  4:004.16+0:55
6  Isabel van HulACW10.10minVse   14.931  4:014.15+0:57
7  Katrien van GeertsomACW10.13minVse   14.858  4:024.13+1:00
8  Shirley KerkhoveScheldesport10.20minVse   14.690  4:054.08+1:07
9  Judith LodderFlakkee10.54minMeB   13.927  4:183.87+1:41
10  Jimmy Maine?11.06minMse   13.676  4:233.80+1:53
11  Stefan de BlockRKHAV11.08minM40   13.635  4:243.79+1:55
12  Annemarie WaardDelta Sport11.11minMeB   13.574  4:253.77+1:58
13  Arjen LuteijnWielingen11.14minMse   13.513  4:263.75+2:01
14  Fieke de BrouwerRKHAV11.18minVse   13.434  4:283.73+2:05
15  Evelien van HeckACW11.25minVse   13.296  4:313.69+2:12
16  Ronald RasenbergScheldesport11.39minM45   13.030  4:363.62+2:26
17  Margot ThuyRKHAV11.42minMeB   12.974  4:373.60+2:29
18  Sanne van MourikDelta Sport11.44minVse   12.938  4:383.59+2:31
19  Wendy VermeulenKwadendamme11.54minVse   12.756  4:423.54+2:41
20  Julie van DammeRKHAV11.57minVse   12.703  4:433.53+2:44
21  Leonie van KlinkenNieuwerkerk12.10minVse   12.477  4:493.47+2:57
22  Romy van DorsselaerRKHAV12.23minVse   12.258  4:543.41+3:10
23  Tim Koole?12.30minMse   12.144  4:563.37+3:17
24  Esther van SluijsAV'5612.47minV40   11.875  5:033.30+3:34
25  Caroline van OverloopHulst13.11minVse   11.515  5:133.20+3:58
26  George SchanckWielingen13.37minMse   11.148  5:233.10+4:24
27  Angelique HarinckDynamica13.40minV45   11.107  5:243.09+4:27
28  Karin AalstersHulst14.56minVse   10.165  5:542.82+5:43
29  Nienke CrabbeHulst14.58minVse   10.143  5:552.82+5:45
30  Yolanda KievitsZierikzee17.20minVse   8.758  6:512.43+8:07
Mannen: 7 (23.33%) => M40=2 - M45=1 - Mse=4
Vrouwen: 17 (56.67%) => V40=1 - V45=1 - Vse=15
Meisjes: 6 (20%) => MeB=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.153 seconden nodig om deze lijst met 141 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Meisjes A96/97  4500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:24:05
 
Jongens B98/99  4500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Assche       Sander van 98 0853 AVLO         0:18:24
002 Ridder       Rens de    99 0855 Dynamica     0:18:28
003 Puyvelde     Stef van   98 0852 AVLO         0:18:37
004 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:19:18
005 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:19:31
006 Puyvelde     Ben van    99 0850 AVLO         0:20:07
007 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:22:48
008 Claes        Jelle      98 0858 WTT2000      0:24:42Jongens C00/01  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Petersen     Bereket    01 0813 AV'56        0:07:15
002 Eetvelde     Robin      00 0804 AVLO         0:07:23
003 Petersen     Bezuayehu  96 0814 AV'56        0:07:31
004 Eetvelde     Ruben      00 0803 AVLO         0:07:34
005 Leng         Paavo de   01 0811 Dynamica     0:07:40
006 Walle        Jasper van 01 0802 AVLO         0:07:49
007 Stas         Karel      00 0819 ACW          0:08:06
008 Nefs         Emiel      01 0809 Dynamica     0:08:28
009 Vos          Wannes de  01 0818 AVLO         0:08:30
010 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:08:37
011 Damme        Teun van   00 0806 Wielingen    0:08:40
012 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:09:11
013 Heijmans     Nick       00 0820              0:09:17
014 Jaeger       Jori de    00 0816 RKHAV        0:09:19
015 Louter       Ruudd      00 0821 RKHAV        0:09:21
016 Konings      Sylvan     00 0807 Dynamica     0:09:26
017 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:09:30
018 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:09:51
019 Schillings   Felix      01 0810 Dynamica     0:10:33
020 Wal          Matthias v 01 0815 ACW          0:14:49
 
Meisjes C00/01  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Thyssen      Lisse      01 0721 AVLO         0:08:28
002 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:08:40
003 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:08:53
004 Heynderickx  Emilie     00 0722 AVLO         0:09:02
005 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:09:53
006 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:10:05
007 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:11:14
008 Moerland     Miquette   01 0728 Delta Sport  0:11:33
009 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:11:53
 
Jongens D02/03  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:07:36
002 Schets       Wouter     02 0760 AV'56        0:08:00
003 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:08:12
004 Cleemput     Dries      02 0761 RKHAV        0:08:21
005 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:08:23
006 Tuyls        Storm      02 0753 ACW          0:08:25
007 Ost          Jasper     03 0779 ACW          0:08:32
008 Paep         Lennert de 03 0751 ACW          0:08:35
009 Naudts       Michiel    02 0755 ACW          0:08:48
010 Andries      Mathijs    02 0754 ACW          0:08:54
011 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:09:24
012 Cock         Cederic de 02 0756 ACW          0:09:33
013 Os           Martiijn v 03 0764 RKHAV        0:09:36
014 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:09:44
015 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:10:01
016 Kramer       Sven       03 0757 AV'56        0:10:04
017 Martens      Bernd      03 0778 ACW          0:10:17
018 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:10:31
019 Hofland      David      02 0780 Wielingen    0:10:37
020 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:10:47
021 Bakker       Jordi      02 0777 Scheldesport 0:10:50
022 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:10:57
023 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:10:59
024 Beer         Coen de    02 0765 Dynamica     0:11:02
025 Hiel         Karsten    03 0762 RKHAV        0:11:38
026 Schuit       Rens       93 0772 Scheldesport 0:11:43
027 SenzZuazabal Damian     03 0771 Scheldesport 0:12:02
028 Santen       Luca van   03 0769 Scheldesport 0:12:05
 
Meisjes D02/03  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Meese        Paulien    02 0677 ACW          0:08:31
002 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:08:37
003 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:08:47
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:08:51
005 Vekemans     Lara       02 0675 ACW          0:08:56
006 Coq          Louise le  02 0680 Wielingen    0:08:58
007 Smet         Emma       02 0676 ACW          0:09:00
008 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:09:05
009 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:09:08
010 Laureys      Fien       03 0673 ACW          0:09:11
011 Laere        Annelore v 02 0678 ACW          0:09:14
012 Wauwe        Kato de    02 0674 ACW          0:09:16
013 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:09:19
014 Siebons      Marleen    02 0687 Dynamica     0:09:21
015 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:09:25
016 Dieleman     Romy       03 0681 Wielingen    0:09:30
017 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:09:33
018 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:09:38
019 Hemelaar     Maaike     02 0683 RKHAV        0:09:42
020 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:09:51
021 Daalen       Tamar van  03 0679 AV'56        0:09:56
022 Block        Veerle de  03 0672 ACW          0:09:59
023 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:10:02
024 Bauwens      Kato       03 0699 ACW          0:10:09
025 Brande       Sanne v d  03 0686 RKHAV        0:10:12
026 Stas         Maaike     02 0700 ACW          0:10:15
027 Wal          Lara v d   02 0697 ACW          0:11:29
028 Hoop         Rashmila   02 0682 RKHAV        0:12:08
029 Wal          Nina v d   03 0698 ACW          0:12:31
 
Jongens pA2 04  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:04:07
002 Anne         Lars       04 0635 ACW          0:04:13
003 Tuyls        Indy       04 0632 ACW          0:04:17
004 Verschueren  Cederic    04 0648 ACW          0:04:25
005 Smet         Lukas      04 0634 ACW          0:04:27
006 Wauwe        Rune van   04 0637 ACW          0:04:29
007 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:36
008 Harthoorn    Lukas      04 0631 AV'56        0:04:45
009 Bruijn       Tim de     04 0639 RKHAV        0:04:56
010 Vreken       Stijn v d  04 0636 ACW          0:04:59
011 Thierens     Ralph      04 0633 ACW          0:05:03
012 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:05:08
013 Herwegh      Karsten    04 0638 RKHAV        0:05:11
014 Simonse      Jesper     04 0642 Goes         0:05:41
 
Jongens pA1 05  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:04:09
002 Goethem      Maxim van  05 0640 RKHAV        0:04:19
003 Rooms        Jentho     05 0591 ACW          0:04:21
004 Pauwels      Milan      05 0592 ACW          0:04:23
005 Bonten       Victor     05 0593 ACW          0:04:35
006 Arens        Firn       05 0604 AV'56        0:04:38
007 Koole        Sylvain    05 0602              0:04:41
008 Vos          Seppe de   05 0603 ACLO         0:04:42
009 Schuit       Daan       05 0598 Scheldesport 0:04:47
010 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:49
011 Vergouwen    Kai        05 0601 ACW          0:04:52
012 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:04:54
013 Hamer        Jelte den  05 0599 Scheldesport 0:05:00
014 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:05:05
 
Meisjes pA2 04  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Jonghe       Limme de   04 0572 Volharding S 0:04:12
002 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:04:21
003 Verleysen    Caitlin    04 0561 ACW          0:04:26
004 Schets       Tessa      04 0563 AV'56        0:04:28
005 Rooms        Ara        04 0570 ACW          0:04:31
006 Everaert     Ellen      04 0569 ACW          0:04:41
007 Coppieters   Jenna      04 0564 RKHAV        0:04:54
008 Verschuren   Suzanne    04 0568 Scheldesport 0:05:20
009 Kraker       Pascalle d 04 0571 Dynamica     0:05:22
010 Widt         Daphne de  04 0566 Delta Sport  0:05:31
011 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:06:27
012 Kievits      Eva        04 0567 Delta Sport  0:06:29
 
Meisjes pA1 05  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:04:15
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:23
003 Vermeulen    Nele       05 0538 ACW          0:04:34
004 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:49
005 Saegher      Steffi de  05 0600 ACW          0:04:51
006 Caluwe       Febe de    05 0540 ACW          0:05:07
007 Geboes       Kaat       05 0541 ACW          0:05:24
008 Tuyls        Zowie      05 0537 ACW          0:05:27
009 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:40
010 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:05:49
 
Jongens pB  06  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Habbinckuys  Abi        06 0501 ACW          0:04:12
002 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:04:18
003 Cloodt       Niels v d  06 0505 Volharding B 0:04:29
004 Anne         Sven       06 0504 ACW          0:04:31
005 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:04:35
006 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:04:38
007 Verstraeten  Ole        06 0502 ACW          0:04:41
008 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:04:44
009 Marin        Vince      06 0506 Volharding B 0:04:49
010 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:04:52
011 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:04:55
012 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:04:57
013 Stremersch   Stan       06 0516 ACW          0:05:05
014 Locht        Zjef de    06 0503 ACW          0:05:14
015 Faas         Ravy       06 0513 Scheldesport 0:06:05
016 Groenendijk  Pepijn     06 0508 RKHAV        0:06:17
 
Jongens pC  07  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Pauwels      Lars       7  0461 ACW          0:04:59
002 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:05:01
003 Bonten       Jasper     07 0465 ACW          0:05:03
004 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:05:16
005 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:05:27
006 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:05:32
007 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:05:44
008 Raemdonck    Basil van  07 0462 ACW          0:05:46
009 Grave        Diablo de  07 0468 RKHAV        0:05:50
010 Matthijs     Jarne      00 0413 RKHAV        0:05:56
011 Schelfhout   Lars       07 0467 RKHAV        0:06:07
012 Wal          Arne v d   07 0474 ACW          0:06:10
013 Koppejan     Jesse      07 0470 Dynamica     0:06:23
014 Suy          Daan       07 0464 ACW          0:08:24
 
Meisjes pB  06  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Poucke       Fran van   06 0437 ACW          0:04:17
002 Dejonghe     Helena     06 0438 ACW          0:04:20
003 Loir         Elise      06 0436 ACW          0:04:34
004 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:36
005 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:39
006 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:05:00
007 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:05:07
008 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:05:14
009 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:05:24
010 Daalen       Lois van   06 0446 AV'56        0:05:45
011 Lansbergen   Maud       06 0447 AV'56        0:05:47
012 Laere        Lieke van  06 0879 RKHAV        0:05:50
013 Kramer       Mila       06 0439 AV'56        0:05:56
014 Kievits      Emma       06 0445 Delta Sport  0:06:50
 
Meisjes pC  07  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:05:04
002 Hollebosch   Noa        07 0414 Volharding S 0:05:09
003 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:05:18
004 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:05:23
005 Arens        Negan      07 0417 AV'56        0:05:39
006 Bouman       Lobke      07 0405 RKHAV        0:05:41
007 Crombeen     Evita      07 0403 RKHAV        0:05:44
008 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:05:52
009 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:05:58
010 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:06:00
011 Franken      Floor      07 0415 RKHAV        0:06:03
012 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:06:19
013 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:06:25
014 Eck          Fleur van  07 0402 RKHAV        0:06:28
015 Maene        Kato       07 0416              0:06:33

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2019