maandag 10 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 11e Tielemanloop
Middelharnis, zaterdag 20 september 2014 - Organisatie: Flakkee
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Woonplaats/Vereniging
TijdCategoriekm/umin/km
1  Erwin Harmes (PR 31.18)Dynamica31.27Mse   19.078  3:09
3  Remy Vasseur (PR 33.36)Dynamica34.32Mse   17.375  3:27
6  David Schrier (PR 34.39)Dynamica35.33Mse   16.878  3:33
18  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22)AV'5637.34Mse   15.972  3:45
34  Sjaak Brouwer (PR 35.39)Dynamica39.41M45   15.120  3:58
62  Sjakkie van den Broeke (PR 43.13)Scheldesport44.37M45   13.448  4:28
88  Edith Margadant (PR 46.14)Delta Sport47.54V55   12.526  4:47
109  Marco de Vrieze (debuut)Serooskerke51.04M35   11.749  5:06
113  Nicole Wondergem (PR 46.18)Middelburg52.00Vse   11.538  5:12

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.677 seconden nodig om deze lijst met 9 prestaties samen te stellen.
10 km
001 Harmes Erwin     Dynamica         659 0:31:27    1eHse 19.077  3.08 min/km
002 Nieuwkerk Wim    AVS'90           646 0:33:34    2eHse 17.874  3.21 min/km
003 Vasseur Remy     Dynamica         660 0:34:32    3eHse 17.374  3.27 min/km
004 Fertoute Fouad   Spirit           899 0:35:02    1eH40 17.126  3.30 min/km
005 Wolfert Eric     Flakkee          613 0:35:16    4eHse 17.013  3.31 min/km
006 Schrier David    Dynamica         663 0:35:33    5eHse 16.877  3.33 min/km
007 Nieuwstraten Mar TVS'90           920 0:35:49    6eHse 16.751  3.34 min/km
008 Kramer Rutger    Haag Atletiek    995 0:35:51    1eH35 16.736  3.35 min/km
009 Snoeij Ab        Pallas'93        906 0:35:58    1eH45 16.682  3.35 min/km
010 Bouman David     Flakkee          994 0:36:02    7eHse 16.651  3.36 min/km
011 Wijngaard Iskand Pallas'93        678 0:36:06    2eH35 16.620  3.36 min/km
012 Speksnijder Goos Spark            664 0:36:11    8eHse 16.582  3.37 min/km
013 Visser Wouter    Rotterdam Atl    915 0:36:34    9eHse 16.408  3.39 min/km
014 Melissant Andre  Flakkee          907 0:36:38    2eH40 16.378  3.39 min/km
015 Padmos Wim       Pallas'93        910 0:37:16    2eH45 16.100  3.43 min/km
016 Engel Ferry      Pallas'93        979 0:37:17    1eH50 16.092  3.43 min/km
017 Krijnen Maarten  Pallas'93        926 0:37:31    3eH45 15.992  3.45 min/km
018 NieuwenhuijzeLau AV'56            903 0:37:34   10eHse 15.971  3.45 min/km
019 Oostdam Ronald   Flakkee          959 0:37:49    3eH40 15.866  3.46 min/km
020 Stijlaart Jaap   av Triatlon      902 0:37:57    1eH55 15.810  3.47 min/km
021 Vette Marcel de  Spirit           992 0:38:04    4eH40 15.761  3.48 min/km
022 Peters Sander    Pallas'93        954 0:38:07    3eH35 15.741  3.48 min/km
023 Hoeven Leo van   Spirit           662 0:38:11    2eH50 15.713  3.49 min/km
024 Berge Laurey van Flakkee          640 0:38:14    1eDse 15.693  3.49 min/km
025 Vette Ruud de    Pallas'93        657 0:38:19    2eH55 15.658  3.49 min/km
026 Waardenburg Rich Pallas'93        901 0:38:24    4eH35 15.625  3.50 min/km
027 Wekken Niels v d Koplopers        677 0:38:40   11eHse 15.517  3.51 min/km
028 Goedhart Freek   Dirksland        601 0:38:43   12eHse 15.497  3.52 min/km
029 Peeman Erik      Flakkee          621 0:38:47    4eH45 15.470  3.52 min/km
030 Nieuwstraten Jer Hoogvliet        681 0:38:50    5eH35 15.450  3.53 min/km
031 Harg Leo v d     Voorne Atletiek  890 0:38:59    5eH45 15.391  3.53 min/km
032 Klem Pieter      Flakkee          638 0:39:07    6eH35 15.338  3.54 min/km
033 Ophorst Carla    Ophorstrunners   892 0:39:13    1eD50 15.299  3.55 min/km
034 Brouwer Sjaak    Dynamica         661 0:39:41    6eH45 15.119  3.58 min/km
035 Rijsmus Arnold   Spirit           968 0:39:56    7eH35 15.025  3.59 min/km
036 Groeneweg Erik   Spirit           897 0:40:12    8eH35 14.925  4.01 min/km
037 Langen Alex de   Spirit           895 0:40:46    3eH50 14.717  4.04 min/km
038 Jongejan Arie    LPK Amsterdam    900 0:40:51    1eH60 14.687  4.05 min/km
039 Hamer Martin den av Waterweg      674 0:40:59    5eH40 14.640  4.05 min/km
040 Leune Arie van d Passaat          922 0:41:02    2eH60 14.622  4.06 min/km
041 Bloois Kees van  Spirit           911 0:41:14    3eH55 14.551  4.07 min/km
042 Hulleman Amber   Spirit           964 0:41:17    2eDse 14.533  4.07 min/km
043 Gent Jan van     Spirit           894 0:41:24    4eH55 14.492  4.08 min/km
044 Knaap Ramon van  Pallas'93        993 0:41:31    9eH35 14.452  4.09 min/km
045 Zuidweg Jan      Flakkee          898 0:41:40    3eH60 14.400  4.09 min/km
046 Ruil Arjan       Flakkee          628 0:41:50    7eH45 14.342  4.11 min/km
047 Spaan Heero      AVVN             656 0:41:52    4eH50 14.331  4.11 min/km
048 Graaf Ed de      Spark            991 0:41:56    5eH55 14.308  4.11 min/km
049 Goedendorp Richa Pallas'93        997 0:42:26   10eH35 14.139  4.14 min/km
050 Klink Sander     Pallas'93        998 0:42:34   11eH35 14.095  4.15 min/km
051 Eijken Mark van  Flakkee          620 0:42:39   13eHse 14.068  4.15 min/km
052 Barendregt Hans  AVVN             893 0:43:25    4eH60 13.819  4.20 min/km
053 Grootveld Roel   AVVN             673 0:43:31    5eH60 13.787  4.21 min/km
054 Tieleman Henkjan Flakkee          935 0:43:33    8eH45 13.777  4.21 min/km
055 Kweekel Jan      Pallas'93        914 0:43:43    9eH45 13.724  4.22 min/km
056 Waaij Marjan de  Pallas'93        924 0:43:48    2eD50 13.698  4.22 min/km
057 MighorstVirgill  Spark-Team Hope  987 0:44:04   14eHse 13.615  4.24 min/km
058 Guttenberg Matei Spirit           928 0:44:09    6eH40 13.590  4.24 min/km
059 Jansen Leo       Zuidland         945 0:44:14    5eH50 13.564  4.25 min/km
060 Zwan Kor van der Rozenburg        972 0:44:19   10eH45 13.538  4.25 min/km
061 Stee Rinus van   Flakkee          627 0:44:32   11eH45 13.473  4.27 min/km
062 Broeke Sjakkie v Scheldesport     648 0:44:37   12eH45 13.447  4.27 min/km
063 Noordhoek Teun   Spirit           932 0:44:46    6eH60 13.402  4.28 min/km
064 Reijen Ton van   Flakkee          651 0:45:07    6eH55 13.298  4.30 min/km
065 Kool Jan         Spark            980 0:45:12    7eH60 13.274  4.31 min/km
066 Vijfhuizen Ron   Herkingen        670 0:45:15    6eH50 13.259  4.31 min/km
067 Beeuwkes Daniel  Ede              671 0:45:34   15eHse 13.167  4.33 min/km
068 Kooman Eef       Flakkee          889 0:45:36    7eH55 13.157  4.33 min/km
069 Verhagen Peter   Stellerunners    623 0:45:45    7eH50 13.114  4.34 min/km
070 Granneman Richar Pallas'93        934 0:45:52   13eH45 13.081  4.35 min/km
071 Goedhart Ruud    Sommelsdijk      666 0:45:54   16eHse 13.071  4.35 min/km
072 Fest Paul        Flakkee          669 0:45:58    8eH55 13.052  4.35 min/km
073 Walstra Thijs    Pallas'93        947 0:46:03    9eH55 13.029  4.36 min/km
074 Gebuis Hans      Flakkee          605 0:46:06   14eH45 13.015  4.36 min/km
075 Troost Martin    Sommelsdijk      930 0:46:16   12eH35 12.968  4.37 min/km
076 Elve Edwin       Flakkee          619 0:46:20    8eH60 12.949  4.37 min/km
077 GesquierreSebast Hope             985 0:46:34   17eHse 12.884  4.39 min/km
078 Es Eric van      Hellevoetsluis   949 0:46:43   15eH45 12.843  4.40 min/km
079 Hoek Linda       PAC              611 0:46:55    3eDse 12.788  4.41 min/km
080 Polder Jeroen v  Rozenburg        953 0:47:02    7eH40 12.756  4.42 min/km
081 Schuttinga Rick  Spijkenisse      975 0:47:06   18eHse 12.738  4.42 min/km
082 Peters Jan       Poortugaal       658 0:47:10   13eH35 12.720  4.43 min/km
083 Buijs Marcel     Oostvoorne       940 0:47:13   19eHse 12.707  4.43 min/km
084 Bakker Marjolein Spirit           951 0:47:16    1eD40 12.693  4.43 min/km
085 Pad Ivonne van d Brugrunners      929 0:47:19    3eD50 12.680  4.43 min/km
086 Wurff Peter van  Voorne Atletiek  973 0:47:46   16eH45 12.561  4.46 min/km
087 Schouten Peter   Flakkee          966 0:47:49   10eH55 12.547  4.46 min/km
088 Margadant Edith  Delta Sport      891 0:47:54    4eD50 12.526  4.47 min/km
089 Zielst Leo van   Pallas'93        989 0:48:14    8eH50 12.439  4.49 min/km
090 Schellevis Marti Stellerunners    624 0:48:16   17eH45 12.430  4.49 min/km
091 Blok Jerry de    Sommelsdijk      917 0:48:24   20eHse 12.396  4.50 min/km
092 Kolijn Amanda    Spark-Team Hope  986 0:48:28    4eDse 12.379  4.50 min/km
093 Wasserman Rob    Flakkee          602 0:48:34   18eH45 12.354  4.51 min/km
094 Leij Paul van de Pallas'93        990 0:48:51    8eH40 12.282  4.53 min/km
095 Kronenburg Jan-P Spark            936 0:48:59   19eH45 12.249  4.53 min/km
096 Kros Ferry       Pallas'93        912 0:49:08    9eH50 12.211  4.54 min/km
097 Bakker Wim       Flakkee          625 0:49:11   11eH55 12.199  4.55 min/km
098 Kostense Cor     Flakkee          641 0:49:13    0e 12.190  4.55 min/km
099 Joustra Annet    Stellerunners    632 0:49:15    5eD50 12.182  4.55 min/km
100 Uffelen Jose van Rozenburg        982 0:49:26    6eD50 12.137  4.56 min/km
101 Penning Peter    Hellevoetsluis   644 0:49:48   12eH55 12.048  4.58 min/km
102 Herk Aad van     Hellevoetsluis   655 0:49:54    9eH60 12.024  4.59 min/km
103 Groningen Judith Flakkee          647 0:49:57    5eDse 12.012  4.59 min/km
104 Bodegom Cok van  Pallas'93        919 0:50:17   10eH60 11.932  5.01 min/km
105 Bakker Gerard    Spark            888 0:50:32   13eH55 11.873  5.03 min/km
106 Sloots Joek      Pallas'93        913 0:50:36   11eH60 11.857  5.03 min/km
107 Dijkstra Irene   Rozenburg        983 0:50:53    7eD50 11.791  5.05 min/km
108 Lodder Jacquelin Flakkee          965 0:51:00    1eD45 11.764  5.05 min/km
109 Vrieze Marco de  Serooskerke      622 0:51:04   14eH35 11.749  5.06 min/km
110 Winkels Bryan    Flakkee          962 0:51:48   20eH45 11.583  5.10 min/km
111 Lindhout Marcel  TVS'90           923 0:51:55   10eH50 11.556  5.11 min/km
112 Korver Willem    Hellevoetsluis   988 0:51:58   21eHse 11.545  5.11 min/km
113 Wondergem Nicole Middelburg       667 0:52:00    6eDse 11.538  5.11 min/km
114 Vos Gerard       Hellevoetsluis   680 0:52:03   11eH50 11.527  5.12 min/km
115 Dam Jacco van    Flakkee          963 0:52:40    9eH40 11.392  5.16 min/km
116 Boon Ab          Voorne Atletiek  948 0:52:44   12eH60 11.378  5.16 min/km
117 Melier Andre     Flakkee          634 0:52:47   10eH40 11.367  5.16 min/km
118 Wegman Marijn    Sommelsdijk      642 0:52:51   22eHse 11.352  5.17 min/km
119 Nieuwaal Gert va Sommelsdijk      675 0:52:53   23eHse 11.345  5.17 min/km
120 Posthuma Marco   Middelharnis     672 0:52:56   11eH40 11.335  5.17 min/km
121 Pelger Erwin     Pallas'93        652 0:53:01   21eH45 11.317  5.18 min/km
122 Willmes Arie     Hellevoetsluis   958 0:53:19   14eH55 11.253  5.19 min/km
123 Klok Nienke      Voorne Atletiek  957 0:53:36    2eD40 11.194  5.21 min/km
124 Kasius Inge      Pallas'93        996 0:53:53    7eDse 11.135  5.23 min/km
125 Bruinaars Leo    Hellevoetsluis   679 0:53:56   13eH60 11.124  5.23 min/km
126 Hufs Rene        Zonnemaire       645 0:54:52   15eH55 10.935  5.29 min/km
127 Strien Herman va Flakkee          668 0:55:06   12eH50 10.889  5.30 min/km
128 Goedhart Peter   Sommelsdijk      665 0:55:08   16eH55 10.882  5.30 min/km
129 Eshuis Karin     Sommelsdijk      636 0:55:18    3eD40 10.849  5.31 min/km
130 Verhoef Afke     Voorne Atletiek  921 0:55:23    2eD45 10.833  5.32 min/km
131 Kampen Anton van Flakkee          618 0:55:40   17eH55 10.778  5.33 min/km
132 Baalen Jan-Wille Dirksland        635 0:55:46   12eH40 10.759  5.34 min/km
133 Leenderts Christ Voorne Atletiek  937 0:55:51    8eD50 10.743  5.35 min/km
134 Leenders Jan     Spijkenisse      961 0:55:55   14eH60 10.730  5.35 min/km
135 Krijgsman Angela Spark-Team Hope  977 0:56:58    8eDse 10.532  5.41 min/km
136 Lugtenburg Ab    Flakkee          967 0:57:08   13eH50 10.501  5.42 min/km
137 Tieleman Wendy   Flakkee          999 0:57:31    4eD40 10.431  5.45 min/km
138 Makop Peter      Hellevoetsluis   653 0:57:34   22eH45 10.422  5.45 min/km
139 Paassen Joke van Voorne Atletiek  925 0:57:46    9eD50 10.386  5.46 min/km
140 Driedijk Pieter  Sommelsdijk      633 0:57:57   15eH35 10.353  5.47 min/km
141 Joustra Trix     Stellerunners    631 0:58:11    3eD45 10.312  5.49 min/km
142 Smits Gert-Jan   AVF              639 0:58:43   23eH45 10.218  5.52 min/km
143 Broere Robin     Flakkee          606 0:58:49   24eHse 10.201  5.52 min/km
144 Winkels Miriam   Flakkee          612 0:58:54    9eDse 10.186  5.53 min/km
145 Veen Carola van  Spark            976 0:59:40    4eD45 10.055  5.58 min/km
146 Klooster\Peter v Flakkee          649 0:59:46   13eH40 10.039  5.58 min/km
147 Teders Onno      Pallas'93        626 1:00:03   24eH45 09.991  6.00 min/km
148 Dikker Henk      Middelharnis     637 1:00:40   15eH60 09.890  6.03 min/km
149 Hoogstad Ronald  Melissant        654 1:00:50   14eH40 09.863  6.05 min/km
150 Pleijsier Simon  av Waterweg      676 1:01:04   16eH60 09.825  6.06 min/km
151 Blaak Esmeralda  Spijkenisse      643 1:01:08   10eDse 09.814  6.06 min/km
152 Bouman Robert    Spijkenisse      908 1:01:10   18eH55 09.809  6.07 min/km
153 Bergmans Carla   Zwartewaal       970 1:01:42    5eD45 09.724  6.10 min/km
154 Harzing Menno    Flakkee          955 1:02:49   16eH35 09.551  6.16 min/km
155 Grootenboer Paol Middelharnis     615 1:04:35   11eDse 09.290  6.27 min/km
156 Vroegindeweij Jo Flakkee          608 1:06:08   17eH35 09.072  6.36 min/km
157 Veer Sylvia v d  Flakkee          629 1:07:20    5eD40 08.910  6.43 min/km
158 Noordenne Laurie Halsteren        630 1:07:23   15eH40 08.904  6.44 min/km
159 Wegman Jose      Flakkee          609 1:08:53   12eDse 08.710  6.53 min/km
160 Wageningen Chris Flakkee          616 1:09:14   13eDse 08.666  6.55 min/km
161 Leeuw v W Arjan  Flakkee          939 1:09:23   17eH60 08.647  6.56 min/km
162 Admiraal Annemie Sommelsdijk      650 1:09:27   14eDse 08.639  6.56 min/km
163 Troost Martine   Flakkee          603 1:09:40   15eDse 08.612  6.58 min/km
164 Groenendijk Anki Flakkee          617 1:10:55   16eDse 08.460  7.05 min/km

5 km
001 StNicolaas Ricar Flakkee          513 0:17:48    1eH   16.853  3.33 min/km
002 Peeman Maikel    Flakkee          519 0:18:31    2eH   16.201  3.42 min/km
003 Band Harry van d Voorne Atletiek  526 0:18:43    3eH   16.028  3.44 min/km
004 Poldervaart Erwi Zuidland         514 0:18:49    4eH   15.943  3.45 min/km
005 Bloem Vincent    Brielle          521 0:19:16    5eH   15.570  3.51 min/km
006 Welle Marijn van Flakkee          600 0:20:32    6eH   14.610  4.06 min/km
007 Tijl Rene        Voorne Atletiek  517 0:20:38    7eH   14.539  4.07 min/km
008 Jansen Martijn   Hellevoetsluis   516 0:20:56    8eH   14.331  4.11 min/km
009 Kruik Melvin v d Rockanje         570 0:21:16    9eH   14.106  4.15 min/km
010 Hulsman Ronald   Voorne Atletiek  578 0:21:35   10eH   13.899  4.18 min/km
011 Marel John van d Voorne Atletiek  505 0:21:57   11eH   13.667  4.23 min/km
012 Mourik Bram      Sommelsdijk      593 0:22:11   12eH   13.523  4.26 min/km
013 Moerland Ron     Pallas'93        525 0:22:19   13eH   13.442  4.27 min/km
014 Vernes Niels     Pallas'93        510 0:22:27   14eH   13.363  4.29 min/km
015 Kroon Rinus      Flakkee          561 0:22:43   15eH   13.206  4.32 min/km
016 Westhuis Arjan   Dirksland        554 0:22:52   16eH   13.119  4.34 min/km
017 Veer Martijn v d O Tonge          555 0:22:54   17eH   13.100  4.34 min/km
018 Rumpt Marcel     Pallas'93        580 0:23:06   18eH   12.987  4.37 min/km
019 Faasen Douwe     Voorne Atletiek  564 0:23:18   19eH   12.875  4.39 min/km
020 Hederik Ilvia    Energie          558 0:23:26    1eD   12.802  4.41 min/km
021 Welle Jacob van  Sommelsdijk      572 0:23:57   20eH   12.526  4.47 min/km
022 Winkels Julia    Flakkee          518 0:24:06    2eD   12.448  4.49 min/km
023 Hedrik Bert      AVVN             559 0:24:11   21eH   12.405  4.50 min/km
024 Christen Michel  Brielle          563 0:24:16   22eH   12.362  4.51 min/km
025 Ploeg Annelies v Voorne Atletiek  523 0:24:23    3eD   12.303  4.52 min/km
026 Assenberg Dick v Voorne Atletiek  567 0:24:26   23eH   12.278  4.53 min/km
027 Dijkman Petra    Flakkee          512 0:24:52    4eD   12.064  4.58 min/km
028 Lodder Judith    Flakkee          599 0:26:03    5eD   11.516  5.12 min/km
029 Zelfde Lyanna va Flakkee          506 0:26:30    6eD   11.320  5.18 min/km
030 Graaf Dennis de  Hellevoetsluis   522 0:26:38   24eH   11.264  5.19 min/km
031 Wittekoek Dimco  Middelharnis     571 0:26:43   25eH   11.228  5.20 min/km
032 Poldervaart Jean Spark            520 0:26:50    7eD   11.180  5.22 min/km
033 Brandwijk Tobias Flakkee          592 0:27:13   26eH   11.022  5.26 min/km
034 Kieviet Jari     Flakkee          553 0:27:16   27eH   11.002  5.27 min/km
035 Mackloet Daniel  Sommelsdijk      596 0:27:39   28eH   10.849  5.31 min/km
036 Schouten Gabriel Flakkee          509 0:28:18    8eD   10.600  5.39 min/km
037 Dassen Monique   Hellevoetsluis   581 0:29:17    9eD   10.244  5.51 min/km
038 Hofsteenge Yolan Hellevoetsluis   573 0:29:19   10eD   10.233  5.51 min/km
039 Engel Marleen v  Voorne Atletiek  565 0:29:24   11eD   10.204  5.52 min/km
040 Geraets Jos      Pallas'93        504 0:29:37   29eH   10.129  5.55 min/km
041 Smilde Ilse      PAC              524 0:30:04   12eD   09.977  6.00 min/km
042 Kroos Erwin      Middelharnis     551 0:30:19   30eH   09.895  6.03 min/km
043 Wolf Annamarie   Voorne Atletiek  515 0:30:35   13eD   09.809  6.07 min/km
044 Graaf Nathalie d Rotterdam        577 0:32:18   14eD   09.287  6.27 min/km
045 Strang Gorgi     Middelharnis     576 0:32:30   15eD   09.230  6.30 min/km
046 Saarloos Corne   Middelharnis     552 0:32:43   31eH   09.169  6.32 min/km
047 Oostlander Linda Hellevoetsluis   556 0:33:12   16eD   09.036  6.38 min/km
048 Roeten Marjolein Rockanje         557 0:33:14   17eD   09.027  6.38 min/km
049 Spek Corine v d  Spijkenisse      569 0:34:02   18eD   08.814  6.48 min/km
050 Offenberg Michel Spijkenisse      568 0:34:04   32eH   08.806  6.48 min/km
051 Weenen Agnes van Flakkee          575 0:34:25   19eD   08.716  6.52 min/km
052 Vette Mirand de  Den Bommels      562 0:35:08   20eD   08.538  7.01 min/km
053 Bouwhuis Lieselo Voorne Atletiek  566 0:35:38   21eD   08.419  7.07 min/km
054 Fest Sterre      Flakkee          574 0:35:45   33eH   08.391  7.09 min/km
055 Boer Jolanda den Oudenhoorn       511 0:36:25   22eD   08.237  7.16 min/km
056 Epker Anneke     Pallas'93        527 0:36:27   23eD   08.230  7.17 min/km
057 Mager Nicolette  Pallas'93        502 0:36:29   24eD   08.222  7.17 min/km
058 Kleingeld Marian Flakkee          597 0:37:19   25eD   08.039  7.27 min/km
059 BreederlandJacqu Flakkee          598 0:38:00   26eD   07.894  7.35 min/km
060 Munck Linda de   Flakkee          594 0:39:25   27eD   07.610  7.52 min/km
061 Korte Maarten de Flakkee          595 0:39:27   34eH   07.604  7.53 min/km
062 Kranemdonk Wendy Flakkee          560 0:39:31   28eD   07.591  7.54 min/km
Opmerkingen o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
15-09-2018 15e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
16-09-2017 14e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
24-09-2016 13e TielemanloopMiddelharnisFlakkee442
19-09-2015 12e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1162
21-09-2013 10e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1235
22-09-2012 9e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1733
24-09-2011 8e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1425
18-09-2010 7e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1469
26-09-2009 6e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1770
27-09-2008 5e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1016
29-09-2007 4e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1138
16-09-2006 3e TielemanloopMiddelharnisFlakkee3996
04-09-2004 1e TielemanloopMiddelharnisFlakkee2620

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Warmathon..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (79)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: New York City Marathon (2)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
Recente video(s)
Video van 26e Inkelcross
Video van 26e Inkelcross in Evenement van de week
Video van Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018