donderdag 15 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
22-10: Tim van den Broeke de beste in 57e Singelloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
za 15-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
3e Schellachloop
Middelburg, vrijdag 16 mei 2014 - Organisatie: Dynamica
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Adriaan van KeulenMiddelburg43.44Mse   16.463  3:39
2  Adriaan WalhoutMiddelburg44.42Mse   16.107  3:44
3  Jorim de BoksMiddelburg45.01Mse   15.994  3:45
4  Niels GeuzeMiddelburg45.04Mse   15.976  3:45
5  Kees LouwsMiddelburg45.29Mse   15.830  3:47
6  Arjo VerhageAagtekerke45.50M40   15.709  3:49
7  Wilco BoogaardMiddelburg46.19Mse   15.545  3:52
8  Piet WisseAagtekerke47.05M50   15.292  3:55
9  Gert van der VindenBiggekerke47.12M50   15.254  3:56
10  Bart de KosterMiddelburg47.36M45   15.126  3:58
11  Anjolie EngelsMiddelburg47.41Vse   15.100  3:58
12  Edwin van AlphenVlissingen47.51M40   15.047  3:59
13  Gerard van der MaleWestkapelle48.28Mse   14.856  4:02
14  Jeroen de NoodMiddelburg48.44Mse   14.774  4:04
15  Bram VerhageAagtekerke48.50M50   14.744  4:04
16  Rian van den BroekeVlissingen48.59M50   14.699  4:05
17  William OtteKruiningen50.01Mse   14.395  4:10
18  Jan-Willem FlorieVlissingen50.03Mse   14.386  4:10
19  Carolien van de KreekeSerooskerke50.10Vse   14.352  4:11
20  Seth DijkstraMiddelburg50.22M40   14.295  4:12
21  Michel RidderhofMiddelburg50.30M40   14.257  4:13
22  Johan KoddeArnhem51.17Mse   14.040  4:16
23  Harry OostdijkKruiningen51.44Mse   13.918  4:19
24  Mark GeuzeMiddelburg52.19M45   13.762  4:22
25  Erwin van SchaikMiddelburg52.22Mse   13.749  4:22
26  Arjan KranenburgOost-Souburg52.28Mse   13.723  4:22
27  Ron KindtsOost-Souburg52.36M40   13.688  4:23
28  Adrie van den BosseOostkapelle52.41Mse   13.667  4:23
29  Herman de GraveVlissingen52.51Mse   13.623  4:24
30  Henk LousVlissingen53.28M55   13.466  4:27
31  Arthur van AartsenMiddelburg53.34Mse   13.441  4:28
32  Ronnie KrockeOost-Souburg53.55M55   13.354  4:30
33  Jos PutVlissingen53.57M50   13.346  4:30
34  Jack SmitsOost-Souburg54.31M50   13.207  4:33
35  Martin PruijsersMiddelburg54.35M45   13.191  4:33
36  Kees GeuzeMiddelburg54.38Mse   13.179  4:33
37  Johan de VliegerVlissingen54.42M55   13.163  4:34
38  Niek van BelzenArnemuiden54.48Mse   13.139  4:34
39  Ada GeuzeMiddelburg54.52Vse   13.123  4:34
40  Leo PleijteMiddelburg55.13Mse   13.040  4:36
41  Jan van HorssenMiddelburg55.23M65   13.000  4:37
42  Linda VersluisGapinge56.06Vse   12.834  4:41
43  Ron PloegMiddelburg56.09Mse   12.823  4:41
44  Erwin van UnenOost-Souburg57.05Mse   12.613  4:45
45  Hugon de KeselErtvelde57.14Mse   12.580  4:46
46  Rene GoetheerWolphaartsdijk57.21Mse   12.554  4:47
47  Adri KooleSerooskerke57.36M60   12.500  4:48
48  Rens DavidseMiddelburg57.42Mse   12.478  4:49
49  Rob JongeneelMiddelburg57.48M45   12.457  4:49
50  Gert-Jan SturmKoudekerke57.54Mse   12.435  4:50
51  Raymond GerritsMiddelburg57.56Mse   12.428  4:50
52  Martin de NooijerKoudekerke58.01Mse   12.410  4:50
53  Aswin KoningsMiddelburg58.07M45   12.389  4:51
54  Ruud GeldofMiddelburg58.32M55   12.301  4:53
55  Jeroen HageMiddelburg58.35M45   12.290  4:53
56  Ko DavidseOostkapelle58.38Mse   12.280  4:53
57  Jan BostelaarWestkapelle58.45M60   12.255  4:54
58  Elsbeth DingemanseGapinge58.48Vse   12.245  4:54
59  Cees LeijnseMiddelburg59.21Mse   12.131  4:57
60  Petra VerhulstWestkapelle59.23V45   12.125  4:57
61  Kees van der HeijdenVlissingen59.28Mse   12.108  4:57
62  Katinka van de BergeSerooskerke59.32Vse   12.094  4:58
63  Ronald de RijkeMiddelburg59.43M40   12.057  4:59
64  Willem IJmkerTerneuzen59.51Mse   12.030  4:59
65  Suzanne GeschiereSint Laurens59.59V45   12.003  5:00
66  Wim DingemanseGrijpskerke1.00.01M50   11.997  5:00
67  Eelco de PagterMiddelburg1.00.24Mse   11.921  5:02
68  Frans KolijnOost-Souburg1.00.39Mse   11.871  5:03
69  Rian FlikweertMiddelburg1.00.43V50   11.858  5:04
70  Boy SaijaMiddelburg1.00.47M50   11.845  5:04
71  Marion van de ZandeVlissingen1.01.05Vse   11.787  5:05
72  Willem HuiszoonMiddelburg1.01.12Mse   11.765  5:06
73  Rijk FiliusVlissingen1.01.18M55   11.746  5:07
74  Andre DavidseMiddelburg1.01.20Mse   11.739  5:07
75  Lianne de VisserKoudekerke1.01.24Vse   11.726  5:07
76  Dick HilberdinkMiddelburg1.01.31Mse   11.704  5:08
77  Dick AardenVlissingen1.01.33Mse   11.698  5:08
78  Arthur PriemKoudekerke1.02.07M55   11.591  5:11
79  Jan BesuijenSerooskerke1.03.07Mse   11.407  5:16
80  Leanne de VosArnemuiden1.03.13Vse   11.389  5:16
81  John OverweelMiddelburg1.03.20M60   11.368  5:17
82  Ellen WagenaarGrijpskerke1.03.23Vse   11.359  5:17
83  Jan SipmaMeliskerke1.03.34M55   11.327  5:18
84  Angelique HarinckOost-Souburg1.03.49V45   11.282  5:19
85  Marcel BesuijenMiddelburg1.03.55Mse   11.265  5:20
86  Gerard RommersVlissingen1.04.16Mse   11.203  5:21
87  Jaap LuitwielerMiddelburg1.05.00M65   11.077  5:25
88  Mirjam KloetArnemuiden1.05.13Vse   11.040  5:26
89  Frits van BorrendamSint Laurens1.05.38Mse   10.970  5:28
90  Jeroen van der MeideVlissingen1.06.39Mse   10.803  5:33
91  Rink SipmaVrouwenpolder1.07.16M45   10.704  5:36
92  Mireille HuiszoonArnemuiden1.07.55Vse   10.601  5:40
93  Eugene LouwerseMiddelburg1.07.57M55   10.596  5:40
94  Gerrit GeerseMiddelburg1.08.23Mse   10.529  5:42
95  Johan QuistMiddelburg1.08.31M45   10.508  5:43
96  Krijno DavidseMiddelburg1.08.44Mse   10.475  5:44
97  Roel KlapWestkapelle1.10.46M60   10.174  5:54
98  Irene IJmkerTerneuzen1.15.21Vse   9.555  6:17
99  Tamara SchöninghMiddelburg1.18.33Vse   9.166  6:33
100  Sebastian NijssenMiddelburg1.18.35M40   9.162  6:33
101  Peter van den BroekeMiddelburg1.19.48M55   9.023  6:39
Mannen: 83 (82.18%) => M40=7 - M45=8 - M50=8 - M55=9 - M60=4 - M65=2 - Mse=45
Vrouwen: 18 (17.82%) => V45=3 - V50=1 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Adriaan Walhout43:04Remy Vasseur44:57Wim van Sparrentak44:59Linda Versluis53:4480
2017Adriaan van Keulen45:16Wim van Sparrentak45:23Wilco Boogaard45:43Valesca Lefeber55:38113
2016Joeri Versluis44:18Wim van Sparrentak45:02Arjo Verhage45:48Evelien van Sparrentak56:10109
2015Erwin Adan42:48Joeri Versluis44:09Wim van Sparrentak44:29Carolien van de Kreeke49:1590
2014Adriaan van Keulen43:44Adriaan Walhout44:42Jorim de Boks45:01Anjolie Engels47:41101
2013Arjo Verhage46:28Piet Wisse46:39Maris Jacobs47:15Anjolie Engels45:4868

8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jan-Willem RoelseMiddelburg31.05Mse   15.442  3:53
2  Bart de VisserSerooskerke31.23Mse   15.295  3:55
3  Peter MeeuwsenKrabbendijke31.39Mse   15.166  3:57
4  Ruben BoutensRotterdam32.45Mse   14.656  4:06
5  Remi LouwerseMiddelburg32.59Mse   14.553  4:07
6  Patrick VogelMiddelburg33.05M45   14.509  4:08
7  Jeroen OostdijkKruiningen33.27Mse   14.350  4:11
8  Jos GabrielseMiddelburg34.10Mse   14.049  4:16
9  Ron DellebekeOost-Souburg35.11M55   13.643  4:24
10  Kees StaalAagtekerke36.33Mse   13.133  4:34
11  Johan DekkerMiddelburg36.42M55   13.079  4:35
12  Sico PoortvlietMiddelburg36.44M45   13.067  4:36
13  Jannie de VriesVlissingen37.35V50   12.772  4:42
14  Albert KarstanjeSint Laurens37.38Mse   12.755  4:42
15  Jan VerhageAagtekerke38.10Mse   12.576  4:46
16  Wolfert CijvatMiddelburg38.43Mse   12.398  4:50
17  Annemarie VerschuureKruiningen39.25Vse   12.178  4:56
18  Wendy TheuneVlissingen39.34Vse   12.131  4:57
19  Marc KosterKruiningen39.39Mse   12.106  4:57
20  Evelien Capellos-Heerenhoek39.42Vse   12.091  4:58
21  Jessica CoppoolseGapinge39.56Vse   12.020  5:00
22  Kees van BelzenRitthem40.03M60   11.985  5:00
23  Werner HelmichKapelle-Biezelinge40.31Mse   11.847  5:04
24  Angela van AlphenVlissingen40.34V40   11.832  5:04
25  Jacqueline de BreeMiddelburg40.44V45   11.784  5:06
26  Tristan CarolMiddelburg40.56Mse   11.726  5:07
27  Hein VersluisVlissingen42.06Mse   11.401  5:16
28  Arthur StijnsOudelande42.14M65   11.365  5:17
29  Ineke TempelaarVlissingen42.40V55   11.250  5:20
30  Hans CrielaardOost-Souburg42.47Mse   11.219  5:21
31  Jan WisseMiddelburg42.49Mse   11.211  5:21
32  Eva HuibregtseMiddelburg43.38Vse   11.001  5:27
33  Sharon LandmanBurgh-Haamstede43.48Vse   10.959  5:29
34  Kees BlankenburghMiddelburg44.08Mse   10.876  5:31
35  Karin GeuzeMiddelburg44.16Vse   10.843  5:32
36  Natalie van der MaasVlissingen44.48V40   10.714  5:36
37  Tamara SterkenburgMiddelburg44.50Vse   10.706  5:36
38  Irene LouwerseVlissingen44.53Vse   10.694  5:37
39  Linda BraamGapinge44.58Vse   10.675  5:37
40  Coline CoppoolseMiddelburg45.07Vse   10.639  5:38
41  Sylvia MaasMiddelburg45.10Vse   10.627  5:39
42  Johan van VlietMiddelburg45.14Mse   10.612  5:39
43  Annelies BaasMeliskerke45.18Vse   10.596  5:40
44  Kees van der SarMiddelburg45.34Mse   10.534  5:42
45  Annemarie de VisserMiddelburg45.58Vse   10.442  5:45
46  Mieke PoortvlietMiddelburg46.06Vse   10.412  5:46
47  Stefanie WallenburgRitthem46.11Vse   10.393  5:46
48  Marcel KrikkeOost-Souburg46.31Mse   10.319  5:49
49  Annelies MesuMiddelburg46.43V50   10.275  5:50
50  Erica NefsMiddelburg46.45V40   10.267  5:51
51  Lia WisseSint Laurens47.28Vse   10.112  5:56
52  Jorina OreelArnemuiden47.33Vse   10.095  5:57
53  Erich HelmichMiddelburg47.38Mse   10.077  5:57
54  Krijn van WinkelhofMiddelburg47.45Mse   10.052  5:58
55  Jeroen van ZonMiddelburg47.48Mse   10.042  5:59
56  Lianne WeugOost-Souburg47.55Vse   10.017  5:59
57  Jan BeekmanArnemuiden48.01Mse   9.997  6:00
58  Mirjam WisseBiggekerke48.08Vse   9.972  6:01
59  Linda MinderhoudMiddelburg48.32Vse   9.890  6:04
60  Willem van WallenburgRitthem48.36Mse   9.877  6:05
61  Hans PluijlaarKoudekerke48.54Mse   9.816  6:07
62  Kim ChengMiddelburg49.03Vse   9.786  6:08
63  Egon KokMiddelburg49.05Mse   9.779  6:08
64  Hannie CorbijnOostkapelle50.35V50   9.489  6:19
65  Ronnie OvaaVlissingen50.37Mse   9.483  6:20
66  Mieke LukasseMiddelburg50.41Vse   9.471  6:20
67  Judith den BoerMiddelburg51.41Vse   9.287  6:28
68  Hugo PoortvlietArnemuiden51.49M65   9.263  6:29
69  Yfke van NunenMiddelburg53.24Vse   8.989  6:41
70  Maaike HoornickArnemuiden54.54Vse   8.743  6:52
71  Ciska ZorgArnemuiden54.57Vse   8.735  6:52
72  Willy de KrakerArnemuiden54.59Vse   8.730  6:52
73  Carina JanssenVlissingen55.16Vse   8.685  6:55
74  Patty SchoutenVlissingen55.18Vse   8.680  6:55
75  Marco SchoutenVlissingen55.21Mse   8.672  6:55
76  Silvia SwartsMiddelburg1.02.10Vse   7.721  7:46
77  Danielle van der VenMiddelburg1.11.41Vse   6.696  8:58
Mannen: 37 (48.05%) => M45=2 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - Mse=30
Vrouwen: 40 (51.95%) => V40=3 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - Vse=32

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sergio Harinck27:53Jan-Willem Roelse28:52Wilco Boogaard29:46Suzanne van Elsacker36:1195
2017Sven Vermeulen30:09Tom Verbeek31:31Jonathan Boon31:36Emma Schiffman34:38109
2016Ruben Boutens31:29Luc Strating32:36Berry Simonse32:52Bianca de Regt35:02112
2015Danny Huibregtse31:03Sven Vermeulen31:18Jan-Willem Roelse32:21Mirthe Overkamp35:3668
2014Jan-Willem Roelse31:05Bart de Visser31:23Peter Meeuwsen31:39Jannie de Vries37:3577
2013Ivar van den Bos32:29Patrick Vogel32:34Jan-Willem Roelse32:47Bianca de Regt36:1943

4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wouter VerstraateWestkapelle13.48Mse   17.391  3:27
2  Bas de NooijerKoudekerke13.51Mse   17.329  3:28
3  Marcel de LangeMiddelburg15.39M40   15.335  3:55
4  Steven RoelseMiddelburg16.01Mse   14.984  4:00
5  Maurice SteketeeMiddelburg16.48Mse   14.286  4:12
6  Jasmijn GeldofMiddelburg17.36Vse   13.636  4:24
7  Dana ter HaarMiddelburg17.48Vse   13.483  4:27
8  Simon BlaasMiddelburg18.19Mse   13.103  4:35
9  Sylvan KoningsMiddelburg18.21Mse   13.079  4:35
10  Nikita de LangeMiddelburg18.47Vse   12.777  4:42
11  Marco GrozemaVlissingen18.59M40   12.643  4:45
12  Hans LievenseMiddelburg20.13Mse   11.871  5:03
13  Corina LievenseMiddelburg20.14V40   11.862  5:04
14  Carmen LievenseMiddelburg20.16Vse   11.842  5:04
15  Kees LouwerseMiddelburg20.40Mse   11.613  5:10
16  Anita de NooijerKoudekerke21.02Vse   11.410  5:16
17  Marieke SchnebeliVlissingen21.12Vse   11.321  5:18
18  Laura van NijnattenKoudekerke21.15Vse   11.294  5:19
19  Lisanne StaalAagtekerke22.01Vse   10.901  5:30
20  Margreet BaakmanMiddelburg22.08Vse   10.843  5:32
21  Janneke BoutensMiddelburg22.19Vse   10.754  5:35
22  Helma MinderhoudMiddelburg23.12Vse   10.345  5:48
23  Marjan ArendseMiddelburg23.32Vse   10.198  5:53
24  Miriam BaakOost-Souburg23.50Vse   10.070  5:58
25  Marja MinderhoudMiddelburg23.54Vse   10.042  5:59
26  Joyce PiekVlissingen24.01Vse   9.993  6:00
27  Maartje BraamMiddelburg24.07Vse   9.952  6:02
28  Adrie GeuzeMiddelburg25.43Mse   9.332  6:26
29  Stephanie BesuijenMiddelburg25.46Vse   9.314  6:27
30  Brenda KoopsMiddelburg25.48Vse   9.302  6:27
31  Rowena van LoonMiddelburg25.50Vse   9.290  6:28
32  Jet de KlerkMiddelburg25.52Vse   9.278  6:28
33  Vera GroesdonkMiddelburg26.00Vse   9.231  6:30
34  Natascha de LangeMiddelburg26.02V40   9.219  6:31
35  Constance van EijkVlissingen26.13Vse   9.154  6:33
36  Amy JobseVlissingen26.19Vse   9.120  6:35
37  Aafke KrockeMiddelburg27.09Vse   8.840  6:47
38  Leonie MeliefsteMiddelburg27.25Vse   8.754  6:51
39  Carola de JongMiddelburg27.27Vse   8.743  6:52
Mannen: 11 (28.21%) => M40=2 - Mse=9
Vrouwen: 28 (71.79%) => V40=2 - Vse=26

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2014Wouter Verstraate13:48Bas de Nooijer13:51Marcel de Lange15:39Jasmijn Geldof17:3639
2013Wouter Verstraate14:58Steven Roelse15:47Sergio Harinck15:51Jasmijn Geldof18:2615


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.26 seconden nodig om deze lijst met 217 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
25-05-2018 7e SchellachloopMiddelburgDynamica0
09-06-2017 6e SchellachloopMiddelburgDynamica0
27-05-2016 SchellachloopMiddelburgDynamica1458
29-05-2015 SchellachloopMiddelburgDynamica2038
07-06-2013 2e SchellachloopMiddelburgDynamica2390
08-06-2012 SchellachloopMiddelburgDynamica2352

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Kustmarathon Kan Volgend Jaar ..
Gerben Soethaert: Levensduur Van Sporthorloges..
Martijn de Kok: Levensduur Van Sporthorloges..
Jeroen Janse: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Brussels Marathon (1)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018