woensdag 23 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
3e Ronde van BRU
Bruinisse, zaterdag 5 april 2014 - Organisatie: Delta Sport
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ricardo Sint NicolaasOoltgensplaat34.07Mse   17.587  3:25
2  Johnny ArensmanDen Bommel34.34Mse   17.358  3:27
3  Marco AdriaansenBergen op Zoom38.00M55   15.789  3:48
4  Jules CrouzenEben Emael38.21Mse   15.645  3:50
5  Piet van Mourik (PR)Ouwerkerk38.28M50   15.598  3:51
6  Peter Meeuwsen (PR 38.05)Krabbendijke38.33Mse   15.564  3:51
7  Harold de KeizerPoortugaal38.53M45   15.431  3:53
8  Maarten Houtekamer (PR)Bruinisse39.10Mse   15.319  3:55
9  Jeroen Klink (PR)Bruinisse39.47M40   15.082  3:59
10  Henk Lous (PR)Vlissingen40.07M55   14.956  4:01
11  Bram Kotvis (PR)Zierikzee41.12M50   14.563  4:07
12  Foeke Roukema (PR)Bruinisse41.30M40   14.458  4:09
13  Robin Ruitenbeek (debuut)Bruinisse41.49M40   14.348  4:11
14  Leon Bal (PR 40.18)Bruinisse42.13M35   14.212  4:13
15  Edwin Klink (PR)Bruinisse42.21M35   14.168  4:14
16  Marco VerschoorWoudenberg42.22Mse   14.162  4:14
17  Theo van VlietMaasland42.35M45   14.090  4:16
18  Kees Staal (PR)Aagtekerke42.52M40   13.997  4:17
1  Lisette Antheunisse (PR 41.42)Middelburg43.05Vse   13.926  4:19
2  Denise van Weelden (PR)Heinkenszand43.15Vse   13.873  4:20
19  Emiel Dorst (PR)Bruinisse43.16M40   13.867  4:20
3  Kitty de KraaOud-Beijerland43.18V40   13.857  4:20
20  Jeroen HanslerCapelle aan den IJssel43.19M40   13.851  4:20
21  Jaco Heijboer (PR 42.09)Sint-Annaland43.35Mse   13.767  4:22
4  Janita van der HaveNieuwe Tonge43.44V45   13.720  4:22
22  Ewoud Fase (PR)Sint-Annaland44.16M55   13.554  4:26
23  Richard Dingemanse (debuut)Veere44.18Mse   13.544  4:26
24  Martin Kievits (PR)Zierikzee44.21M40   13.529  4:26
25  Ad Goudswaard (PR)Zierikzee44.23M50   13.519  4:26
26  Rob van der Beijl (PR)Bruinisse44.28M45   13.493  4:27
27  Roy Klop (PR)Bruinisse44.40M45   13.433  4:28
28  Co de Feijter (PR 42.23)Zierikzee44.45M50   13.408  4:29
29  Johan Walpot (PR 43.50)Bruinisse45.08M50   13.294  4:31
30  Ton BoumanWijk en Aalburg45.17M60   13.250  4:32
31  Jan Willem de Valk (debuut)Oosterland45.19Mse   13.240  4:32
32  Patrick Habets (PR 44.10)Bruinisse45.26M35   13.206  4:33
5  Ilse Verwijs (PR)Zierikzee45.30Vse   13.187  4:33
33  Robert Verwijs (PR 42.14)Zierikzee45.31M35   13.182  4:33
34  Reinco Geschiere (PR)Serooskerke45.51M50   13.086  4:35
35  Ronnie Krocke (PR 45.24)Oost-Souburg45.53M55   13.077  4:35
6  Birgit van Bockxmeer (PR)Zonnemaire46.02V35   13.034  4:36
36  Dick van der MaasNieuw-Vossemeer46.05M45   13.020  4:37
37  John van der VeldenOud-Beijerland46.30M50   12.903  4:39
38  Aart van Luijk (PR 46.28)Vlissingen46.36M55   12.876  4:40
39  Lennart Kempe (debuut)Bruinisse47.11Mse   12.716  4:43
40  Hans van der Welle (PR 47.34)Middelburg47.50M55   12.544  4:47
41  Marijn Fraas (debuut)Heinkenszand48.18Mse   12.422  4:50
42  Arnd de RuiterBruinisse48.41Mse   12.325  4:52
43  Stan Morres-Gravenhage49.12M50   12.195  4:55
44  Rijk Filius (PR 45.36)Vlissingen49.30M55   12.121  4:57
7  Krista Voorham (PR 47.54)Burgh-Haamstede49.51V40   12.036  4:59
8  Tineke den OudstenMaassluis50.02V60   11.992  5:00
9  Ellen VeldhoenMaasland50.03V45   11.988  5:00
45  Jan Deurloo (PR)Bruinisse50.05M35   11.980  5:01
46  Jeroen van de HoutenBruinisse50.07M40   11.972  5:01
47  Roeland TroostOude-Tonge50.55M40   11.784  5:06
48  Patrick Giljam (PR 40.33)Zierikzee51.03Mse   11.753  5:06
49  Johan Potter (PR 48.42)Tholen51.07Mse   11.738  5:07
10  Sofie Walpot (PR)Bruinisse51.10Vse   11.726  5:07
50  Stefan van den Dries (PR 48.24)Heinkenszand51.11Mse   11.723  5:07
51  Arthur Stijns (PR)Oudelande51.42M65   11.605  5:10
52  Arjan van den Berge (PR 44.49)Bruinisse52.03Mse   11.527  5:12
53  Fred Peelen (PR)s-Gravenpolder52.30M60   11.429  5:15
54  Han Muller (debuut)Bruinisse52.37M45   11.403  5:16
55  Arthur van BrugDordrecht53.13Mse   11.275  5:19
11  Leona Olree (PR 48.57)Bruinisse53.22V35   11.243  5:20
12  Sandra van der Zande (PR)Ouwerkerk53.29V40   11.218  5:21
13  Dyanne Dorst (PR)Oosterland53.45V40   11.163  5:23
56  Peter Castel (PR 52.58)Goes54.20M50   11.043  5:26
14  Janine Heijboer (PR)Zierikzee55.32V40   10.804  5:33
15  Esther HuizerBruinisse55.33Vse   10.801  5:33
57  StronkBruinisse56.28M45   10.626  5:39
58  Chris van de VenOude-Tonge58.12M35   10.309  5:49
16  Esther de Waal (PR 57.25)Bruinisse58.17Vse   10.295  5:50
17  Marilou Creemers (PR)Serooskerke58.21V60   10.283  5:50
18  Irene Weeda (PR)Zierikzee58.58Vse   10.175  5:54
19  Dayenne KlinkBruinisse58.59V35   10.172  5:54
20  Dianne HageBruinisse59.01Vse   10.167  5:54
59  Erik de BaerdemaekerEssen59.15M50   10.127  5:56
21  Jolanda van der Laan (PR 54.27)Oosterland1.00.03V40   9.992  6:00
22  Saskia van der Maas (PR)Oosterland1.00.04V45   9.989  6:00
23  Wendy van de HoutenBruinisse1.02.14V35   9.641  6:13
24  Barbara WiebrensBruinisse1.02.15V35   9.639  6:14
Mannen: 59 (71.08%) => M35=6 - M40=9 - M45=7 - M50=10 - M55=7 - M60=2 - M65=1 - Mse=17
Vrouwen: 24 (28.92%) => V35=5 - V40=6 - V45=3 - V60=2 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Hassan Mahamed36:30Jozias Boone37:03Johan Spruit40:49Yvonne Moerland40:4954
2017Yunis Stitan35:03Sebastiaan Heikoop39:54Bart de Visser41:02Emma Hermans48:0947
2016Neal Bouterse34:40Sebastian Sterk36:42Erwin Fonteine39:24Kitty de Kraa45:28110
2015Tommy Staal35:07Bas de Graaf36:32Pieter Klem38:52Kitty de Kraa45:3086
2014Ricardo Sint Nicolaas34:07Johnny Arensman34:34Marco Adriaansen38:00Lisette Antheunisse43:0583

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Kris DerveauxOostende17.18M35   17.341  3:28
2  Cor Kloet (debuut)Burgh-Haamstede19.58M60   15.025  4:00
3  Adrie van BavelOud Gastel20.37M50   14.551  4:07
1  Anique van Klinken (debuut)Nieuwerkerk20.43Vse   14.481  4:09
4  Luc Klop (PR)Bruinisse22.14Mse   13.493  4:27
2  Leonie van Klinken (PR)Nieuwerkerk22.15V35   13.483  4:27
3  Sanne van Mourik (PR)Ouwerkerk22.34Vse   13.294  4:31
5  Tonnie BerrevoetsDreischor23.27M40   12.793  4:41
4  Henriette Kempe (debuut)Bruinisse25.44V35   11.658  5:09
5  Simone Hanzen (PR)Bruinisse25.45V35   11.650  5:09
6  Remco den OudenZierikzee25.47Mse   11.635  5:09
6  Demi Klink (PR)Bruinisse26.12Vse   11.450  5:14
7  Rianne van PeltSteenbergen26.50V55   11.180  5:22
8  Carolien Lems (PR)Bruinisse26.52V35   11.166  5:22
9  Marianne KlopBruinisse26.53V40   11.159  5:23
7  Yoran RoukemaBruinisse27.12Mse   11.029  5:26
10  Jeanine MoerkerkOosterland27.14Vse   11.016  5:27
11  Petra BostersSteenbergen27.16V45   11.002  5:27
12  Jolanda SzramaSommelsdijk29.17V50   10.245  5:51
13  Marjan JongejanMiddelharnis29.18V45   10.239  5:52
14  Monique GroeneveldStellendam30.22V40   9.879  6:04
15  Karla van NimwegenSommelsdijk30.23V55   9.874  6:05
16  Eline ter WoertBruinisse30.44Vse   9.761  6:09
17  Donna VolleBruinisse30.46Vse   9.751  6:09
18  Sanne Wiebrens (debuut)Bruinisse30.47Vse   9.746  6:09
19  Els GaijselSommelsdijk31.00V60   9.677  6:12
20  Corine van der BoogSteenbergen31.33V50   9.509  6:19
21  Margo Clasener (debuut)Brouwershaven33.32V50   8.946  6:42
Vrouwen: 21 (75%) => V35=4 - V40=2 - V45=2 - V50=3 - V55=2 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016John Bout20:20Henry van Klinken23:29Han Muller26:00Janita van de Have21:4418
2015Emiel Dorst21:31Bram Kotvis21:56Luc Klop23:01Leonie van Klinken24:0333
2014Kris Derveaux17:18Cor Kloet19:58Adrie van Bavel20:37Anique van Klinken20:4328


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.02 seconden nodig om deze lijst met 111 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-03-2018 7e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport0
25-03-2017 6e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport0
26-03-2016 5e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport767
28-03-2015 4e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport1077
13-04-2013 2e Ronde van BRUBruinisseDelta Sport1620
14-04-2012 Ronde van BRUBruinisseDelta Sport1820

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.45.27  Mse
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)8.51.67  JoB
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.49.80  Mse
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.08.24  Mse
1500 m Chris de Smit (PR 4.30.67)4.34.17  M35
1500 m Wouter Schets (PR)4.34.93  JoB
1500 m Shirin van Anrooij (PR 4.30.89)4.42.84  MeB
800 m Bereket Petersen (PR)2.03.12  JoB
800 m Stef Kapteijn (PR 2.11.77)2.12.39  JoB
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Niek den Exter (PR)15.13.28  Mse
800 m Maaike de Kreek (PR 2.23.88)2.30.71  MeA
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
1000 m Hassan Mahamed (PR)2.51.08  JoA
1000 m Wouter Schets (PR 2.55.03)2.55.16  JoB
1000 m Shirin van Anrooij (PR)2.56.05  MeB
1000 m Franklin van Anrooij (PR 2.41.87)2.56.07  Mse
1000 m Aniek Aper (PR 2.57.17)2.59.62  Vse
1000 m Emma van Mourik (PR 3.16.31)3.30.90  Vse
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: 13e Venloop (45)
Atletiek Zeeland © 2018