zondag 22 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
43e Deltacross
Burgh-Haamstede, zaterdag 10 januari 2015 - Organisatie: Delta Sport
11.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteDynamica42.06Mse   16.247  3:42
2  Erwin HarmesMiddelburg44.18Mse   15.440  3:53
3  Martijn de KokDynamica45.29Mse   15.038  3:59
4  Ralph WiessnerDynamica46.46M35   14.626  4:06
5  David SchrierDynamica46.54Mse   14.584  4:07
6  Adriaan WalhoutDynamica47.21M35   14.446  4:09
7  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge47.33M35   14.385  4:10
8  Rob MustersOud-Gastel48.20Mse   14.152  4:14
9  Marco GeldofMiddelburg48.36M45   14.074  4:16
10  Luuk BalkenendeAV'5648.49Mse   14.012  4:17
11  Eric WolfertFlakkee48.50Mse   14.007  4:17
12  Arjo VerhageDynamica50.01M45   13.675  4:23
13  Ruud HoosemansDynamica50.23Mse   13.576  4:25
14  Laurey van den BergeFlakkee51.16Vse   13.342  4:30
15  Sven VermeulenVlissingen51.26Mse   13.299  4:31
16  Chris de SmitRKHAV51.33M35   13.269  4:31
17  Edwin ArensKruiningen51.52M45   13.188  4:33
18  Michel BuijckDynamica51.59M35   13.158  4:34
19  Erik CapponWielingen52.10M45   13.112  4:35
20  Andre MelissantFlakkee52.13M40   13.099  4:35
21  Cees DijkmanBurgh-Haamstede52.19M45   13.074  4:35
22  Jan-Willem FlorieVlissingen52.26Mse   13.045  4:36
23  Andres de WitteScheldesport52.34M35   13.012  4:37
24  Jan de WildeAV'5652.40M55   12.987  4:37
25  Bert HederikBarendrecht52.45M50   12.967  4:38
26  Johan KarelseHeinkenszand52.51M40   12.942  4:38
27  Martin PruijsersDynamica53.01M45   12.902  4:39
28  Gert-Jan VerbruggeAV'5653.11M45   12.861  4:40
29  Patrick de VosAV'5653.33Mse   12.773  4:42
30  Patrick van SchiltSpado53.46M35   12.722  4:43
31  Leonie TonDelta Sport53.48V35   12.714  4:43
32  Frank HouwelingAV'5653.53M40   12.694  4:44
33  Bart de VisserSerooskerke54.16Mse   12.604  4:46
34  Jan GuiljamWemeldinge54.33M55   12.539  4:47
35  Corne KeijlSpado54.50M35   12.474  4:49
36  Jan LouisseMiddelburg54.53M45   12.463  4:49
37  Jan ZuidwegFlakkee55.25M60   12.343  4:52
38  Carel SlijkhuisSpirit55.55M50   12.232  4:54
39  Monique VerschuureAV'5655.56Vse   12.229  4:54
40  Jan van GentSpirit55.58M55   12.222  4:55
41  Peter DekkerDynamica56.00M40   12.214  4:55
42  Leon BalBruinisse56.03M35   12.203  4:55
43  Archie StaalDelta Sport56.06M45   12.193  4:55
44  Alex de LangenSpirit56.12M45   12.171  4:56
45  Ludolf ReijntjesDelta Sport56.15M45   12.160  4:56
46  Renate de WildeAV'5656.36Vse   12.085  4:58
47  Piet van MourikDelta Sport56.39M50   12.074  4:58
48  Robert VerwijsDelta Sport56.47M35   12.046  4:59
49  Martijn KorbijnSpirit57.19Mse   11.934  5:02
50  Leo DaleboutDynamica57.24M55   11.916  5:02
51  Jos GelukDelta Sport57.45M55   11.844  5:04
52  Berry SimonseAV'5657.49M40   11.830  5:04
53  Niek WielandAxel57.53M40   11.817  5:05
54  Kees den HollanderDreischor57.59M45   11.796  5:05
55  Corne DaaneDynamica58.07M35   11.769  5:06
56  Albert PlatteeuwScheldesport58.12M45   11.753  5:06
57  Peter Kaljouwvet ned58.27M55   11.702  5:08
58  Marco DielemanSommelsdijlk59.03M35   11.583  5:11
59  Walther MurreScheldesport59.10M45   11.561  5:11
60  Michel BouwmanBurgh-Haamstede59.12M40   11.554  5:12
61  Annet van der LindeAV'5659.22V40   11.522  5:12
62  Marcel SommeijerDynamica59.42M40   11.457  5:14
63  Joop LasseurDelta Sport59.47M70   11.441  5:15
64  Martin KempeDelta Sport1.00.12M35   11.362  5:17
65  Wim de JongeAV'561.00.21M65   11.334  5:18
66  Nick PaulusseDynamica1.00.29M40   11.309  5:18
67  Marcel van DreunenATOS1.00.33M55   11.296  5:19
68  Jan van LoonVlissingen1.00.40Mse   11.275  5:19
69  Wim BesuijenDynamica1.00.49M60   11.247  5:20
70  Wim VerburgGoes1.00.53M45   11.235  5:20
71  Leonard van EgeraatSpado1.00.57M55   11.222  5:21
72  Pieter VisserWielingen1.01.00M55   11.213  5:21
73  Ronald MoerlandDelta Sport1.01.03M45   11.204  5:21
74  Kees StaalAagtekerke1.01.07M40   11.192  5:22
75  Seth DijkstraMiddelburg1.01.09M40   11.186  5:22
76  Ko van DammeAV'561.01.11M50   11.180  5:22
77  Douwe WortmanAxel1.01.34M45   11.110  5:24
78  Rob JongeneelMiddelburg1.01.41M50   11.089  5:25
79  Ron DellebekeDynamica1.01.46M55   11.074  5:25
80  Corina GrimGonz├ílez Running1.01.53V50   11.053  5:26
81  Henk LousDynamica1.02.24M55   10.962  5:28
82  Martin KiesenbergScharendijke1.02.36M35   10.927  5:29
83  Peter VaderDelta Sport1.03.01M50   10.854  5:32
84  Sandra JoziasseDynamica1.03.21V35   10.797  5:33
85  Aswin KoningsDynamica1.03.40M45   10.743  5:35
86  John ScheffersDelta Sport1.03.56M50   10.699  5:36
87  Leon van BavinchovenTerneuzen1.03.58Mse   10.693  5:37
88  Mark MolNieuwerkerk1.04.00Mse   10.688  5:37
89  Petra BruijsSpado1.04.08V45   10.665  5:38
90  Lennard van SplunterAV'561.04.11M35   10.657  5:38
91  Martin van 't VeerZierikzee1.04.22M45   10.627  5:39
92  John UitterhoeveGoes1.04.37Mse   10.586  5:40
93  Leo SpoorGoudswaard1.04.38M60   10.583  5:40
94  Marco de BruineSerooskerke1.04.41Mse   10.575  5:40
95  Arno ObbinkBurgh-Haamstede1.04.52M40   10.545  5:41
96  Berry KnibbelerScheldesport1.04.56M50   10.534  5:42
97  Eric BerrevoetsDelta Sport1.04.59M45   10.526  5:42
98  Ilse VerwijsDelta Sport1.05.27Vse   10.451  5:44
99  Robert KraaijenbrinkDelta Sport1.05.37M45   10.424  5:45
100  Paul van TuilBurgh-Haamstede1.05.48M45   10.395  5:46
101  Linda Groots-Heerenhoek1.05.50Vse   10.390  5:46
102  Henny StratingAV'561.05.52V45   10.385  5:47
103  Jan BostelaarDynamica1.05.55M65   10.377  5:47
104  Serge van de BosBurgh-Haamstede1.05.59M40   10.366  5:47
105  John GuequierreDynamica1.06.01M60   10.361  5:47
106  Edwin Lens?1.06.10M35   10.338  5:48
107  Hans TramperGoes1.06.28M45   10.291  5:50
108  Hans CorbijnDynamica1.06.33M55   10.278  5:50
109  Dick HartDelta Sport1.06.52M55   10.229  5:52
110  Bastian MathijssenZonnemaire1.07.06M40   10.194  5:53
111  Jannie de VriesDynamica1.07.10V55   10.184  5:54
112  Leon de MunnikDelta Sport1.07.18M45   10.163  5:54
113  Rudi RaviaDelta Sport1.07.27M55   10.141  5:55
114  Anneke HarthoornKapelle-Biezelinge1.07.39V35   10.111  5:56
115  Rian VerstelleAV'561.07.53V45   10.076  5:57
116  Huug SalaDomburg1.08.00M60   10.059  5:58
117  Rian FlikweertDynamica1.08.06V50   10.044  5:58
118  Ilona de GrooteOost-Souburg1.08.08V35   10.039  5:59
119  Birgit van BocxmeerZonnemaire1.08.12V35   10.029  5:59
120  Remco DelfgaauwZierikzee1.08.25M45   9.998  6:00
121  Cor KloetBurgh-Haamstede1.08.29M60   9.988  6:00
122  Rene KramerDelta Sport1.08.33M65   9.978  6:01
123  Bill StegersVlissingen1.08.47M45   9.944  6:02
124  Annet van de KrekeOost-Souburg1.08.49V45   9.939  6:02
125  Piet BeijerDynamica1.08.53M65   9.930  6:03
126  Christl RozendaalAV'561.09.06V45   9.899  6:04
127  Evelien Capellos-Heerenhoek1.09.17Vse   9.873  6:05
128  George TaalOostkapelle1.09.59M60   9.774  6:08
129  Petra VerhulstDynamica1.10.35V45   9.691  6:11
130  Boy SaijaDynamica1.10.37M50   9.686  6:12
131  Elbert SimonseAagtekerke1.10.43Mse   9.672  6:12
132  Suzanne GeschiereDynamica1.10.48V50   9.661  6:13
133  Han van SighemDelta Sport1.10.50M60   9.656  6:13
134  Joke de KosterDelta Sport1.10.53V55   9.650  6:13
135  Rob KouwenhoveHellevoetsluis1.11.44M55   9.535  6:18
136  Inge MarchandBurgh-Haamstede1.11.52V40   9.518  6:18
137  Serge WijersZierikzee1.12.08M35   9.482  6:20
138  Richard DingemanseVeere1.12.45Mse   9.402  6:23
139  Roxanne VoermansZierikzee1.12.49V45   9.393  6:23
140  Petra HogensteinBurgh-Haamstede1.13.32V45   9.302  6:27
141  Jules van den DoelDelta Sport1.13.35M50   9.296  6:27
142  Arthur StijnsOudelande1.13.55M65   9.254  6:29
143  Petra BokhoveZierikzee1.14.08V35   9.227  6:30
144  Krista VoorhamDelta Sport1.14.16V40   9.210  6:31
145  Ineke TempelaarDynamica1.14.26V55   9.189  6:32
146  Martin van den BoschDelta Sport1.16.03M35   8.994  6:40
147  Lianne WijsmanDelta Sport1.16.07V45   8.986  6:41
148  Peter MaranusAagtekerke1.17.14M45   8.856  6:46
149  Sandra van LeeuwenBurgh-Haamstede1.17.51Vse   8.786  6:50
150  Lena KleingeldVlissingen1.18.44V55   8.688  6:54
151  Jacqueline QuistDelta Sport1.18.46V45   8.684  6:55
152  Adrie BavelDelta Sport1.19.02M50   8.655  6:56
153  Iris van de KerkhoveAardenburg1.19.46V35   8.575  7:00
154  Petra van de DoelDelta Sport1.22.33V45   8.286  7:14
155  Cynthia JanseDelta Sport1.26.41V40   7.891  7:36
156  Lenie van KlevenVlissingen1.27.46V60   7.793  7:42
157  Co de FeijterDelta Sport1.27.51M50   7.786  7:42
Mannen: 120 (76.43%) => M35=18 - M40=14 - M45=27 - M50=12 - M55=15 - M60=8 - M65=5 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 37 (23.57%) => V35=7 - V40=4 - V45=11 - V50=3 - V55=4 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2015Tim Pleijte42:06Erwin Harmes44:18Martijn de Kok45:29Laurey van den Berge51:16157
2014David Schrier45:18Ruden Grim45:33Wim van Sparrentak45:46Laurey van den Berge48:26143

2.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tommy StaalAV'567.40Mse   18.783  3:12
2  Wouter VerstraateDynamica8.23Mse   17.177  3:30
3  Joel AafjesAV'568.31Mse   16.908  3:33
4  Kris de KreekScheldesport8.37Mse   16.712  3:35
5  Tijs GelukNoordwelle8.50Mse   16.302  3:41
6  Edwin StolkFlakkee9.00M40   16.000  3:45
7  Dennis ThuyRKHAV9.04Mse   15.882  3:47
8  Sebastiaan HeikoopDelta Sport9.09M45   15.738  3:49
9  Lars de JongsteDelta Sport9.34Mse   15.052  3:59
10  Waeoby JonesScheldesport9.59MeB   14.424  4:10
11  Maaike de KreekScheldesport10.03MeB   14.328  4:11
12  HenkJan TielemanFlakkee10.10Mse   14.164  4:14
13  Pieter-Jan de BaarAV'5610.14Mse   14.072  4:16
14  Rien de WildeAV'5610.17M50   14.003  4:17
15  Sanne van MourikDelta Sport10.42Mse   13.458  4:28
16  Judith LodderFlakkee10.49MeB   13.313  4:30
17  Annemarie de WaardDelta Sport10.52MeB   13.252  4:32
18  Co de FeijterDelta Sport10.55M50   13.191  4:33
19  Arjen LuteijnWielingen11.04Mse   13.012  4:37
20  Stefan de BlockRKHAV11.13M40   12.838  4:40
21  Ronald RasenbergScheldesport11.27M45   12.576  4:46
22  Leonie van KlinkenNieuwerkerk11.35Vse   12.432  4:50
23  Paulette de KrakerDynamica12.02Vse   11.967  5:01
24  Stephanie VermeulenVlissingen12.32Vse   11.489  5:13
25  Marielle SimonseAV'5613.10V40   10.937  5:29
26  Marjan HamelinckRKHAV13.13V35   10.895  5:30
27  Loes de WidtDelta Sport14.02Vse   10.261  5:51
28  George SchanckWielingen14.21Mse   10.035  5:59
29  Els van ZwietenDelta Sport15.47V65   9.124  6:35
Mannen: 18 (62.07%) => M40=2 - M45=2 - M50=2 - Mse=12
Vrouwen: 7 (24.14%) => V35=1 - V40=1 - V65=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Paavo de Leng07:47Alex Zwolle08:21Hassan Mahamed08:22Anjolie Engels09:0844
2016Tommy Staal07:48Wouter Verstraate08:19Patrick de Vos08:24Veerle Campenhout10:2332
2015Tommy Staal07:40Wouter Verstraate08:23Joel Aafjes08:31Leonie van Klinken11:3529


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.173 seconden nodig om deze lijst met 186 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

    naam                   geb stn club          tijd
001 Pleijte      Tim        85 0046 Dynamica     0:42:06
002 Harmes       Erwin         0016 Loopgroep G  0:44:18
003 Kok          Martijn de 82 0023 Dynamica     0:45:29
004 Bloem        Vincent    94 0004 Pallas'93    0:46:51
005 Schrier      David      85 0001 Dynamica     0:46:54
006 Musters      Rob        81 0048 O Gastel     0:48:20
007 Balkenende   Luuk       95 0014 AV'56        0:48:49
008 Wolfert      Eric       90 0252 Flakkee      0:48:50
009 Hoosemans    Ruud       82 0025 Dynamica     0:50:23
010 Vermeulen    Sven       77 0021 Vlissingen   0:51:26
011 Florie       Jan-Willem 81 0040 Vlissingen   0:52:26
012 Visser       Bart de    83 0038 Serooskerke  0:54:16
013 Korbijn      Martijn       0049 Spirit       0:57:19
014 Loon         Jan van    84 0041 Vlissingen   1:00:40
015 Bavinhoven   Leon van      0375              1:03:58
016 Mol          Mark       1  0047              1:04:00
017 Uitterhoeve  Johnny     82 0019 Goes         1:04:37
018 Bruine       Marco de   83 0042 Serooskerke  1:04:41
019 Simonse      Elbert        0050 Aagtekerke   1:10:43
020 Dingemanse   Richard    83 0044              1:12:45
 
Mannen 35-44    11000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Wiessner     Ralph      77 0260 Dynamica     0:46:46
002 Walhout      Adriaan    79 0345 Dynamica     0:47:21
003 Harthoorn    Maarten    78 0201 Kapelle      0:47:33
004 Smit         Chris de   79 0226 RKHAV        0:51:33
005 Buijck       Michel     75 0277 Dynamica     0:51:59
006 Melissant    Andre      72 0371 Flakkee      0:52:13
007 Witte        Andries de 76 0244 Scheldesport 0:52:34
008 Karelse      Johan      73 0217 Heinkenszand 0:52:51
009 Schilt       Patrick v     0385 Spado        0:53:46
010 Houweling    Frank      74 0327 AV'56        0:53:53
011 Keijl        Corne         0386 Spado        0:54:50
012 Dekker       Peter      73 0213 Dynamica     0:56:00
013 Bal          Leon       78 0319 Bruinisse    0:56:03
014 Verwijs      Robert     77 0321 Delta Sport  0:56:47
015 Simonse      Berry      71 0236 AV'56        0:57:49
016 Wieland      Niek       73 0374 Axel         0:57:53
017 Daane        Corne      79 0212 Dynamica     0:58:07
018 Dieleman     Marco         0378 Sommelsdijlk 0:59:03
019 Bouwman      Michel     72 0351 B Haamstede  0:59:12
020 Sommeyer     Marcel     70 0228 Dynamica     0:59:42
021 Kempe        V.M.       75 0325 Delta Sport  1:00:12
022 Paulusse     Nick       70 0215 Dynamica     1:00:29
023 Staal        Kees       72 0335 Aagtekerke   1:01:07
024 Dijkstra     Seth       71 0283 LPK          1:01:09
025 Kiesenberg   Martin     78 0361              1:02:36
026 Splunter     Lennard v  76 0359 AV'56        1:04:11
027 Obbink       Arno       74 0349 B Haamstede  1:04:52
028 Bos          Serge v d  73 0337 B Haamstede  1:05:59
029 Lens         Edwin      75 0360              1:06:10
030 Mathijjsen   Bastian    71 0328 Zonnemaire   1:07:06
031 Wijers       Serge         0392              1:12:08
032 Bosch        Martin v d 76 0356 Delta Sport  1:16:03

 
Mannen 45-54    11000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Geldof       Marco      66 0306 LG AS        0:48:36
002 Verhage      Arjo       69 0208 Dynamica     0:50:01
003 Arens        Edwin      69 0340              0:51:52
004 Cappon       Erik       66 0221 Wielingen    0:52:10
005 Dijkman      Cees       69 0333 B Haamstede  0:52:19
006 Hederik      Bert       62 0342 avvn Barendr 0:52:45
007 Pruijsers    Martin     68 0211 Dynamica     0:53:01
008 Verbrugge    Gert-Jan   67 0271 AV'56        0:53:11
009 Louisse      Jan           0381 Middelburg   0:54:53
010 Slijkhuis    Carel      62 0383 Spirit       0:55:55
011 Staal        Archie        0358 Delta Sport  0:56:06
012 Langen       Alex de    65 0382 Spirit       0:56:12
013 Reijntjes    Ludolph    65 0363 Delta Sport  0:56:15
014 Mourik       Piet van   63 0230 Delta Sport  0:56:39
015 Hollander    Kees de    68 0304 Dreischor    0:57:59
016 Platteeuw    Albert     65 0238 Scheldesport 0:58:12
017 Murre        Walther    67 0240 Scheldesport 0:59:10
018 Verburg      Wim        69 0310 Goes         1:00:53
019 Moerland     Ronald     68 0231 Delta Sport  1:01:03
020 Damme        Ko van        0396 AV'56        1:01:11
021 Wortman      Douwe      69 0232 Axel         1:01:34
022 Jongeneel    Rob        64 0377 Middelburg   1:01:41
023 Vader        Peter      61 0353 Delta Sport  1:03:01
024 Konings      Aswin      66 0209 Dynamica     1:03:40
025 Scheffers    John       61 0339 Delta Sport  1:03:56
026 Veer         Martin v't 69 0329 Zierikzee    1:04:22
027 Knibbeler    Berry      61 0265 Scheldesport 1:04:56
028 Berrevoets   Eric       67 0348 Delta Sport  1:04:59
029 Kraaijenbrin Robert     65 0323 Delta Sport  1:05:37
030 Tuil         Paul van   69 0369 Haamstede    1:05:48
031 Tramper      Hans          0399 Goes         1:06:28
032 Munnik       Leon de    69 0372 Delta Sport  1:07:18
033 Delfgaauw    Remco      66 0330 Zierikzee    1:08:25
034 Kramer       Rene       49 0326 Delta Sport  1:08:33
035 Stegers      Bill       68 0196 LgZ          1:08:47
036 Saya         Boy        60 0344 Dynamica     1:10:37
037 Doel         Jules v d     0322 Delta Sport  1:13:35
038 Maranus      Peter         0397 Aagtekerke   1:17:14
039 Bavel        Adrie         0367 Delta Sport  1:19:02
040 Feijter      Co de      63 0350 Delta Sport  1:27:51
 
Mannen 55-64    11000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Wilde        Jan de     57 0352 AV'56        0:52:40
002 Guiljam      Jan        58 0336 Lgr A Stigte 0:54:33
003 Zuidweg      Jan        54 0376 Flakkee      0:55:25
004 Gent         Jan van    58 0384 Spirit       0:55:58
005 Dalebout     Leo        59 0324 Dynamica     0:57:24
006 Geluk        Jos        58 0368 Delta Sport  0:57:45
007 Kaljouw      Peter      60 0347 vet ned      0:58:27
008 Dreunen      Marcel van 55 0362 ATOS         1:00:33
009 Besuijen     Wim        51 0343 Dynamica     1:00:49
010 Egeraat      Leonard va    0395 Spado        1:00:57
011 Visser       Pieter        0257 Wielingen    1:01:00
012 Dellebeke    Ron        58 0206 Dynamica     1:01:46
013 Lous         Henk       58 0205 Dynamica     1:02:24
014 Spoor        Leo        51 0332 Goudswaard   1:04:38
015 Guequierre   John       51 0203 Dynamica     1:06:01
016 Corbijn      Hans       60 0331 Dynamica     1:06:33
017 Hart         Dick       59 0364 Delta Sport  1:06:52
018 Ravia        Rudi       57 0366 Delta Sport  1:07:27
019 Sala         Huug       53 0398              1:08:00
020 KKloet       Cor        52 0355 B haamstede  1:08:29
021 Taal         George     51 0334 Oostkapelle  1:09:59
022 Sighem       Han van    54 0365 Delta Sport  1:10:50
023 Kouwemhove   Rob           0389              1:11:44
 
Mannen 65+      11000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Lasseur      Joop       42 0195 Delta Sport  0:59:47
002 Jonge        Wim de     49 0191 AV'56        1:00:21
003 Bostelaar    Jan           0379 Dynamica     1:05:55
004 Beijer       Piet       48 0202 Dynamica     1:08:53
005 Stijns       Arthur        0380              1:13:55
 
Jongens A 96/97  11000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Vos          Patrick de 96 0180 AV'56        0:53:33
 
    Deltacross, Westenschouwen Vse       11000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Berge        Laurey vd  89 0169 Flakkee      0:51:16
002 Verschuure   Monique    80 0158 AV'56        0:55:56
003 Wilde        Renate de  89 0157 AV'56        0:56:36
004 Verwijs      Ilse       80 0170 Delta Sport  1:05:27
005 Groot        Linda         0175 s-Heerenhoek 1:05:50
006 Capello      Evelien    88 0166 s-Heerenhoek 1:09:17
007 Leeuwen      Sandra van 80 0172 B Haamstede  1:17:51
 
    Deltacross, Westenschouwen V35-44    11000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Ton          Leonie     75 0140 Delta Sport  0:53:48
002 Vanderlinde  Annet      70 0149 AV'56        0:59:22
003 Joziasse     Sandra     77 0116 Dynamica     1:03:21
004 Harthoorn    Anneke     78 0110 Kapelle      1:07:39
005 Groote       Ilona de   77 0139 Souburg      1:08:08
006 Bocxmeer     Birgit van 75 0133 Zonnemaire   1:08:12
007 Marchand     Inge       74 0141 B Haamstede  1:11:52
008 Bokhove      Petra      77 0134 Zierikzee    1:14:08
009 Voorham      Krista     72 0145 Delta Sport  1:14:16
010 Kerkhove     Iris v d   76 0135 Aardenburg   1:19:46
011 Janse        Cynthia    72 0138 Delta Sport  1:26:41
 
    Deltacross, Westenschouwen V45-54    11000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Grim         Corina     63 0120 Loopgroep G  1:01:53
002 Bruijns      Petra      68 0394 Sapdo        1:04:08
003 Strating     Henny      68 0388 AV'56        1:05:52
004 Verstelle    Rian       62 0150 AV'56        1:07:53
005 Flikweert    Rian       61 0137 Dynamica     1:08:06
006 Kreke        Annet vd   69 0144 Souburg      1:08:49
007 Rozendaal    Christl    66 0387 AV'56        1:09:06
008 Verhulst     Petra      68 0173 Dynamica     1:10:35
009 Geschiere    Suzanne    64 0174 Dynamica     1:10:48
010 Voermans     Roxanne    69 0136 Zierikzee    1:12:49
011 Hogenstein   Petra      69 0147 B Haamstede  1:13:32
012 Wijsman      Lianne     67 0142 Delta Sport  1:16:07
013 Quist        Jacqueline    0390 Delta Sport  1:18:46
014 Doel         Petra v d  65 0146 Delta Sport  1:22:33

 
    Deltacross, Westenschouwen V55+     11000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Vries        Jannie de  59 0103 Dynamica     1:07:10
002 Koster       Joke de    56 0143 Delta Sport  1:10:53
003 Tempelaar    Ineke      57 0105 Dynamica     1:14:26
004 Kleingeld    Lena       56 0115 avvnVliss    1:18:44
005 Kleven       Lenie van  53 0102 avvn Vlissin 1:27:46
 
Meisjes A96/97  4600m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:23:05
 
Jongens B98/99  4600m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Peeman       Maikel     99 0861 Flakkee      0:17:33
002 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:18:16
003 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:19:03
004 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:20:57
 
Meisjes B98/99  2400m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Jones        Waeoby     99 0886 Scheldesport 0:09:59
002 Kreek        Maaike de  99 0881 Scheldesport 0:10:03
003 Lodder       Judith     99 0876 Flakkee      0:10:49
004 Waard        Annemarie  98 0880 Delta Sport  0:10:52
 
Mannen kcr     2400m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Staal        Tommy         0983 AV'56        0:07:40
002 Verstraate   Wouter     97 0964 Dynamica     0:08:23
003 Aafjes       Joel       89 0987 AV'56        0:08:31
004 Kreek        Kris de    97 0043 Scheldesport 0:08:37
005 Geluk        Tijs       96 0981 Noordwelle   0:08:50
006 Stolk        Edwin      75 0988 Flakkee      0:09:00
007 Thuy         Dennis     97 0985 RKHAV        0:09:04
008 Heikoop      Sebastiaan 69 0954 Delta Sport  0:09:09
009 Jongste      Lars       97 0986 Delta Sport  0:09:34
010 Tieleman     HenkJan    69 0984 Flakkee      0:10:10
011 Baar         Pieter-Jan 75 0963 AV'56        0:10:14
012 Wilde        Rien de       0959 AV'56        0:10:17
013 Feijter      Co de      63 0980 Delta Sport  0:10:55
014 Luteijn      Arjen      94 0952 Wielingen    0:11:04
015 Block        Stefan de  74 0953 RKHAV        0:11:13
016 Rasenberg    Ronald     65 0955 Scheldesport 0:11:27
017 Schanck      George     82 0950 Wielingen    0:14:21
 
    Deltacross, Westenschouwen Vkcr     2400m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Mourik       Sanne van  94 0911 Delta Sport  0:10:42
002 Klinken      Leonie van 75 0901 Nieuwerkerk  0:11:35
003 Kraker       Paulette d 75 0920 Dynamica     0:12:02
004 Vermeulen    Stefanie   87 0930 Vlissingen   0:12:32
005 Simonse      Marielle   72 0921 AV'56        0:13:10
006 Hamelinck    Marjan     70 0929 RKHAV        0:13:13
007 Widt         Loes de    76 0927 Delta Sport  0:14:02
008 Zwieten      Els van    46 0132 Delta Sport  0:15:47


Jongens C00/01  2200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Damme        Teun van   00 0806 Wielingen    0:08:26
002 Nefs         Emiel      01 0809 Dynamica     0:08:42
003 Tuil         Niels van  01 0795 Delta Sport  0:08:50
004 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:08:58
005 Berger       Rutger     00 0488 Delta Sport  0:09:01
006 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:09:48
007 Konings      Sylvan     00 0807 Dynamica     0:09:52
008 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:09:55
009 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:10:12
 
Meisjes C00/01  2200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:09:05
002 Hederik      Ilvia      01 0736 Energie      0:09:12
003 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:09:35
004 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:10:17
005 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:10:45
006 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:11:35
007 Moerland     Miquette   01 0728 Delta Sport  0:12:01
008 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:12:07
009 Hartog       Corinda d  01 0735 Energie      0:12:18
 
Jongens D02/03  2200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:07:53
002 Schets       Wouter     02 0760 AV'56        0:08:01
003 Kapteijn     Stef       02 0785 AV'56        0:08:03
004 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:08:55
005 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:09:09
006 Verbrugge    Mees       02 0784 AV'56        0:09:11
007 Zerbib       Raphael    03 0786 Dynamica     0:09:26
008 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:09:37
009 Koops        Thijs      03 0796 Souburg      0:09:45
010 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:10:24
011 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:10:32
012 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:10:36
013 Kramer       Sven       03 0757 AV'56        0:10:37
014 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:10:40
015 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:11:02
016 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:11:04
017 Beer         Coen de    02 0765 Dynamica     0:11:08
018 Westen       Luc van    03 0759 AV'56        0:11:27
019 Schuit       Rens       93 0772 Scheldesport 0:12:41
020 Bakker       Jordi      02 0777 Scheldesport 0:12:52
 
Meisjes D02/03  2200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Anrooij      Shirin van 02 0709 AV'56        0:08:39
002 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:09:15
003 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:09:32
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:09:37
005 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:09:43
006 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:09:48
007 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:09:53
008 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:10:27
009 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:10:33
010 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:10:42
011 Stevels      Marit      03 0711 Dynamica     0:10:47
012 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:10:57
013 Leenheer     Fleur      03 0710 Delta Sport  0:11:01
014 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:11:04
015 Baar         Sanne de   03 0704 AV'56        0:11:08
016 Slabbekoorn  Marit      03 0705 Dynamica     0:11:28

Jongens pA2 04  1100m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:04:11
002 Hartog       Benjamin   04 0651 Energie      0:04:17
003 Hartog       Sebastiaan 04 0650 Energie      0:04:24
004 Harthoorn    Lukas      04 0631 Kapelle      0:04:46
005 Westrate     Ben        04 0653 AV'56        0:04:48
006 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:51
007 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:05:12
008 Simonse      Jesper     04 0642 Goes         0:05:14
009 Bosch        Joost vd   04 0654              0:05:19
 
Jongens pA1 05  1100m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:04:14
002 Baar         Remco de   05 0605 AV'56        0:04:19
003 Goethem      Maxim van  05 0640 RKHAV        0:04:27
004 Arens        Firn       05 0604 AV'56        0:04:32
005 Schuit       Daan       05 0598 Scheldesport 0:04:53
006 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:04:55
007 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:58
008 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:05:04
 
Meisjes pA2 04  1100m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Schets       Tessa      04 0563 AV'56        0:04:25
002 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:04:33
003 Obbink       Froukje    04 0579 Delta Sport  0:04:37
004 Eetveld      Katja      04 0574 RKHAV        0:05:01
005 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:06:27
006 Kievits      Eva        04 0567 Delta Sport  0:06:34

Meisjes pA1 05  1100m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:04:18
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:35
003 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:54
004 Geus         Emma de    05 0554 AV'56        0:05:27
005 Koole        Hilde      05 0546 Dynamica     0:05:31
006 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:05:34
007 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:50
 
Jongens pB  06  1100m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:04:36
002 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:04:38
003 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:04:48
004 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:04:58
005 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:05:09
006 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:05:13
007 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:05:16
008 Dees         Rody       06 0453 AV'56        0:06:10
009 Westen       Menno van  06 0517 AV'56        0:06:52

Jongens pC  07  1100m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Ton          Luca       07 0476 Dynamica     0:04:51
002 Joppe        Zedie      7  0483 Flakkee      0:05:00
003 Tieleman     Thom       07 0485 Flakkee      0:05:03
004 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:05:06
005 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:05:27
006 Kloet        Jasper     07 0486              0:05:29
007 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:05:30
008 Kalverboer   Stijn      07 0479 Dynamica     0:05:35
009 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:05:56
010 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:06:01
011 Koppejan     Jesse      07 0470 Dynamica     0:06:13
012 Oele         Niels      67 0487 AV'56        0:06:32
013 Rosenbrand   Kjell      08 0482 Flakkee      0:06:41

Meisjes pB  06  1100m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:43
002 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:47
003 Boot         Anna       06 0449 Delta Sport  0:04:55
004 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:04:58
005 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:05:02
006 Maas         Britt v d  06 0455 Delta Sport  0:05:09
007 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:05:21
008 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:05:23
009 Otzel        Isable     06 0454 Delta Sport  0:05:36
010 Vural        Jasmine    06 0456 Delta Sport  0:06:02
011 Kramer       Mila       06 0439 AV'56        0:06:07
 
Meisjes pC  07  1100m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Arens        Megan      07 0417 AV'56        0:05:11
002 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:05:13
003 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:05:14
004 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:05:16
005 Geus         Brigitte d 07 0418 AV'56        0:05:19
006 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:05:47
007 Lorier       Floor      07 0407 Dynamica     0:05:49
008 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:06:13
009 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:06:15
010 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:06:18
011 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:06:33

Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
     finishers: ,12

   Hse                   crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes       Erwin      0016 Loopgroep G 250 250 241 241             0 0982  4
 2 Wolfert      Eric       0252 Flakkee     194 233 211 194             0 0832  4
 3 Kok          Martijn de 0023 Dynamica    220     233 233             0 0686  3
 4 Vermeulen    Sven       0021 Vlissingen  152 168 158 186             0 0664  4
 5 Schrier      David      0001 Dynamica    191 220     215             0 0626  3
 6 Meeuwse      Robbert    0002 AV'56       174 207 200                 0 0581  3
 7 Hoosemans    Ruud       0025 Dynamica    180     188 188             0 0556  3
 8 Bloem        Vincent    0004 Pallas'93   155     174 220             0 0549  3
 9 Balkenende   Luuk       0014 AV'56       178         197             0 0375  2
10 Steketee     Maurice    0018 Middelburg  108 135 123                 0 0366  3
11 Linden       Crum v d   0017 Dynamica    164 194                     0 0358  2
12 Uitterhoeve  Johnny     0019 Goes        097     124 105             0 0326  3
13 Bouterse     Neal       0029 av Castricum        250                 0 0250  1
14 Pleijte      Tim        0046 Dynamica                250             0 0250  1
15 Hoey         Olivier va 0013 ACW         241                         0 0241  1
16 Damme        Stefan van 0015 Scheldesport102 132                     0 0234  2
17 Praet        Ruben van  0008 AVLO        233                         0 0233  1
18 Bonnaerens   Kevin      0011 AVLO        226                         0 0226  1
19 Debosscher   Pieter-Jan 0010 AVLO        215                         0 0215  1
20 Proft        Michiel de 0026 Lebbeke             215                 0 0215  1
21 Piessens     Cederic    0006 AVLO        211                         0 0211  1
22 Martens      Ruben      0199 ACW         207                         0 0207  1
23 Adan         Erwin      0003 Dynamica    203                         0 0203  1
24 Musters      Rob        0048 O Gastel                203             0 0203  1
25 Musters      Rob        0031 Oud Gastel          191                 0 0191  1
26 Nieuwenhuyze Laurent v  0034 AV'56               184                 0 0184  1
27 Nevel        Angelo van 0009 Koolkerke       176                     0 0176  1
28 Mey          Liam       0020 RKHAV       172                         0 0172  1
29 Florie       Jan-Willem 0040 Vlissingen              172             0 0172  1
30 Clays        Marlon     0012 RC Gent         170                     0 0170  1
31 Cappaert     Frederic   0024 crosscomp   166                         0 0166  1
32 Meeuwsen     Peter      0035 Krabbendijke        161                 0 0161  1
33 Visser       Bart de    0038 Serooskerke             158             0 0158  1
34 Moerland     Marcel     0037 Krabbendijke        145                 0 0145  1
35 Korbijn      Martijn    0049 Spirit                  144             0 0144  1
36 Mayer        Stefaan de 0005 WTT         141                         0 0141  1
37 Uitterhoeve  Marcel     0030 s-HArendsker        132                 0 0132  1
38 Loon         Jan van    0041 Vlissingen              126             0 0126  1
39 Moerland     Marc-Jan   0036 Krabbendijke        117                 0 0117  1
40 Block        Yves de    0253 Hulst       115                         0 0115  1
41 Bavinhoven   Leon van   0375                         109             0 0109  1
42 Mol          Mark       0047                         108             0 0108  1
43 Traas        Marijn     0032 Heinkenszand        107                 0 0107  1
44 Mol          Robin      0028 Yerseke             104                 0 0104  1
45 Bruine       Marco de   0042 Serooskerke             103             0 0103  1
46 Piessens     Yanick     0022 Waasmunster 100                         0 0100  1
47 Simonse      Elbert     0050 Aagtekerke              079             0 0079  1
48 Dingemanse   Richard    0044                         075             0 0075  1

   starts  74
    
 
   H35-44                crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Wiessner     Ralph      0260 Dynamica    186 211 207 226             0 0830  4
 2 Harthoorn    Maarten    0201 Kapelle     188 226 203 207             0 0824  4
 3 Dekker       Peter      0213 Dynamica    140 138 152 151             0 0581  4
 4 Sommeyer     Marcel     0228 Dynamica    130 153 142 132             0 0557  4
 5 Smit         Chris de   0226 RKHAV           191 180 184             0 0555  3
 6 Paulusse     Nick       0215 Dynamica    117 143 137 128             0 0525  4
 7 Alphen       Edwin van  0214 Dynamica    159 178 163                 0 0500  3
 8 Witte        Andries de 0244 Scheldesport151 166     170             0 0487  3
 9 Karelse      Johan      0217 Heinkenszand148     155 164             0 0467  3
10 Zeeuw        Alwin de   0241 Scheldesport143 157 148                 0 0448  3
11 Buijck       Michel     0277 Dynamica        203     180             0 0383  2
12 Hamer        Michael de 0243 Scheldesport170 184                     0 0354  2
13 Jaeger       Edwin de   0249 RKHAV       168 186                     0 0354  2
14 Florussen    Dennis     0242 Scheldesport146 164                     0 0310  2
15 Slock        Endy       0251 Scheldesport144 163                     0 0307  2
16 Lange        Marcel de  0200 Middelburg  142 156                     0 0298  2
17 Ridder       Cor de     0229 Dynamica    135 148                     0 0283  2
18 Simonse      Berry      0236 AV'56       131         141             0 0272  2
19 Velkers      Michel     0254 AV'56       123 147                     0 0270  2
20 Dijkstra     Seth       0283 LPK                 131 119             0 0250  2
21 Bleyaert     Bart       0273 R Gent          241                     0 0241  1
22 Quintelier   Ben        0284 Lebbeke             226                 0 0226  1
23 Weverberg    Tommy van  0285 Lebbeke             220                 0 0220  1
24 Walhout      Adriaan    0345 Dynamica                211             0 0211  1
25 Foubert      Tom        0197 ACW         200                         0 0200  1
26 Rabout       Theo       0270 Wielingen       200                     0 0200  1
27 Melissant    Andre      0371 Flakkee                 176             0 0176  1
28 Boogaard     Wilco      0293 Dynamica            166                 0 0166  1
29 Govaert      David      0198 ACW         161                         0 0161  1
30 Zaman        Joris      0225 RKHAV       160                         0 0160  1
31 Schilt       Patrick v  0385 Spado                   160             0 0160  1
32 Muys         Jurgen     0269 Zottegem A      159                     0 0159  1
33 Houweling    Frank      0327 AV'56                   159             0 0159  1
34 Keijl        Corne      0386 Spado                   156             0 0156  1
35 Heymans      Kurt       0290 Lebbeke             153                 0 0153  1
36 Kraan        Pim        0193 Dynamica        151                     0 0151  1
37 Goud         Pieter     0296 Oostdijk            151                 0 0151  1
38 Bal          Leon       0319 Bruinisse               150             0 0150  1
39 Albertijn    Michel     0245 ACW         149                         0 0149  1
40 Stas         Pieter     0219 St-Niklaas  147                         0 0147  1
41 Verwijs      Robert     0321 Delta Sport             145             0 0145  1
42 Wieland      Niek       0374 Axel                    140             0 0140  1
43 Daane        Corne      0212 Dynamica                138             0 0138  1
44 Dieleman     Marco      0378 Sommelsdijlk            135             0 0135  1
45 Bouwman      Michel     0351 B Haamstede             133             0 0133  1
46 Heuvel       Erik vd    0272 Oostburg        130                     0 0130  1
47 Kempe        V.M.       0325 Delta Sport             130             0 0130  1
48 Schieman     Daniel     0275 Philippine      127                     0 0127  1
49 Staal        Kees       0335 Aagtekerke              120             0 0120  1
50 Delzenne     Mart Jan   0281 Krabbendijke        114                 0 0114  1
51 Moerland     Rene       0280 Yerseke             113                 0 0113  1
52 Kiesenberg   Martin     0361                         113             0 0113  1
53 Hoogstrate   Frank      0308                     111                 0 0111  1
54 Sinke        Bas        0305 Kruiningen          110                 0 0110  1
55 Splunter     Lennard v  0359 AV'56                   107             0 0107  1
56 Obbink       Arno       0349 B Haamstede             102             0 0102  1
57 Bos          Serge v d  0337 B Haamstede             096             0 0096  1
58 Lens         Edwin      0360                         094             0 0094  1
59 Mathijjsen   Bastian    0328 Zonnemaire              090             0 0090  1
60 Wijers       Serge      0392                         076             0 0076  1
61 Bosch        Martin v d 0356 Delta Sport             072             0 0072  1

   starts  96
    
 
   H45-54                crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Cappon       Erik       0221 Wielingen   182 197 186 178             0 0743  4
 2 Verhage      Arjo       0208 Dynamica    162 188 182 191             0 0723  4
 3 Mourik       Piet van   0230 Delta Sport 138 158 156 146             0 0598  4
 4 Murre        Walther    0240 Scheldesport121 145 127 134             0 0527  4
 5 Slits        Peter      0220 Wielingen   158 182 176                 0 0516  3
 6 Vos          Wilko de   0234 AV'56       163 180 170                 0 0513  3
 7 Balkenende   Peter      0235 AV'56       157 174 172                 0 0503  3
 8 Konings      Aswin      0209 Dynamica    105 133 120 111             0 0469  4
 9 Veen         Jaap v d   0239 Scheldesport136 155 146                 0 0437  3
10 Platteeuw    Albert     0238 Scheldesport139 152     137             0 0428  3
11 Geldof       Marco      0306 LG AS               194 200             0 0394  2
12 Moerland     Ronald     0231 Delta Sport 128     141 121             0 0390  3
13 Wortman      Douwe      0232 Axel        113 140     117             0 0370  3
14 Verbrugge    Gert-Jan   0271 AV'56           162     162             0 0324  2
15 Leng         Edward de  0207 Dynamica    156     164                 0 0320  2
16 Pruijsers    Martin     0211 Dynamica    150         163             0 0313  2
17 Stegers      Bill       0196 LgZ         101 128     083             0 0312  3
18 Meeuwse      Jos        0210 Dynamica    132 154                     0 0286  2
19 Lelie        Martin     0264 RKHAV           142 136                 0 0278  2
20 Hollander    Kees de    0304 Dreischor           138 139             0 0277  2
21 Pouwelse     Arthur     0276 Middelburg      137 130                 0 0267  2
22 Verburg      Wim        0310 Goes                135 124             0 0259  2
23 Zaman        Jacques    0237 Scheldesport114 144                     0 0258  2
24 Knibbeler    Berry      0265 Scheldesport    131     101             0 0232  2
25 Plume        Christian  0266 Zottegem A      215                     0 0215  1
26 Sparrentak   Wim van    0297 Dynamica            197                 0 0197  1
27 Ruelle       Edwin de l 0223 RKHAV       184                         0 0184  1
28 Arens        Edwin      0340                         182             0 0182  1
29 Thuy         Benny      0224 RKHAV       176                         0 0176  1
30 Dijkman      Cees       0333 B Haamstede             174             0 0174  1
31 Arens        Edwin      0263                     168                 0 0168  1
32 Hederik      Bert       0342 avvn Barendr            166             0 0166  1
33 Laethem      Alain van  0287 Lebbeke             162                 0 0162  1
34 Velde        Herman v d 0267 Zottegem A      161                     0 0161  1
35 Huffel       William va 0268 Zottegem A      160                     0 0160  1
36 Heyvaert     Wim        0286 Lebbeke             160                 0 0160  1
37 Nieuwenhyse  Kris       0288 Lebbeke             159                 0 0159  1
38 Slabbekoorn  John       0298 Kapelle             157                 0 0157  1
39 Louisse      Jan        0381 Middelburg              155             0 0155  1
40 Slijkhuis    Carel      0383 Spirit                  153             0 0153  1
41 Toussaint    Marco      0315 AV'56               150                 0 0150  1
42 Noorden      Bart van   0317 AV'56               149                 0 0149  1
43 Staal        Archie     0358 Delta Sport             149             0 0149  1
44 Langen       Alex de    0382 Spirit                  148             0 0148  1
45 Verhaagen    Hans       0312 AV'56               147                 0 0147  1
46 Reijntjes    Ludolph    0363 Delta Sport             147             0 0147  1
47 Locht        Dirk de    0247 ACW         145                         0 0145  1
48 Ast          Richard v  0279 AV'56               139                 0 0139  1
49 Meeuwsen     Laurens    0307                     133                 0 0133  1
50 Zondervan    Gerwin     0299 Kapelle             129                 0 0129  1
51 Noordijke    Peter      0300 Goes                128                 0 0128  1
52 Haevere      Danny      0246 ACW         127                         0 0127  1
53 Remortel     Patrick va 0222 RKHAV       125                         0 0125  1
54 Iersel       Patrick va 0311                     125                 0 0125  1
55 Heebinckhuys Jo         0218 St-Niklaas  124                         0 0124  1
56 Put          Jos        0309 Vlissingen          121                 0 0121  1
57 Ieperen      Reynold va 0313                     119                 0 0119  1
58 Geus         Hans       0192 AV'56       118                         0 0118  1
59 Damme        Ko van     0396 AV'56                   118             0 0118  1
60 Burm         Hans       0255 St Pauwels  116                         0 0116  1
61 Jongeneel    Rob        0377 Middelburg              116             0 0116  1
62 Schlarmann   Ben        0216 St Jansteen 112                         0 0112  1
63 Vader        Peter      0353 Delta Sport             112             0 0112  1
64 Meese        Helmut     0248 ACW         110                         0 0110  1
65 Scheffers    John       0339 Delta Sport             110             0 0110  1
66 Dhanis       Gino       0227 RKHAV       109                         0 0109  1
67 Koppejan     Chris      0314 s-Gravenpold        109                 0 0109  1
68 Rijke        Leo de     0194 Dynamica    106                         0 0106  1
69 Veer         Martin v't 0329 Zierikzee               106             0 0106  1
70 Meulenberg   Jakobus    0282 Oudelande           103                 0 0103  1
71 Guijt        Koos       0318 Kapelle             102                 0 0102  1
72 Berrevoets   Eric       0348 Delta Sport             100             0 0100  1
73 Kraaijenbrin Robert     0323 Delta Sport             099             0 0099  1
74 Brouwers     Johan      0262             098                         0 0098  1
75 Tuil         Paul van   0369 Haamstede               098             0 0098  1
76 Bunder       Luc van    0258             096                         0 0096  1
77 Tramper      Hans       0399 Goes                    093             0 0093  1
78 Munnik       Leon de    0372 Delta Sport             089             0 0089  1
79 Delfgaauw    Remco      0330 Zierikzee               086             0 0086  1
80 Kramer       Rene       0326 Delta Sport             084             0 0084  1
81 Saya         Boy        0344 Dynamica                080             0 0080  1
82 Doel         Jules v d  0322 Delta Sport             074             0 0074  1
83 Maranus      Peter      0397 Aagtekerke              071             0 0071  1
84 Bavel        Adrie      0367 Delta Sport             070             0 0070  1
85 Feijter      Co de      0350 Delta Sport             069             0 0069  1

   starts  127
    
 
   H55-64                crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Dellebeke    Ron        0206 Dynamica    126 149 140 115             0 0530  4
 2 Lous         Henk       0205 Dynamica    104 141 118 114             0 0477  4
 3 Visser       Pieter     0257 Wielingen   120 146     122             0 0388  3
 4 Guequierre   John       0203 Dynamica    107 134     095             0 0336  3
 5 Spaans       Gerrit     0250 Goes        119     116                 0 0235  2
 6 Wilde        Jan de     0352 AV'56                   168             0 0168  1
 7 Gieljam      Jan        0336 Lgr A Stigte            157             0 0157  1
 8 Zuidweg      Jan        0376 Flakkee                 154             0 0154  1
 9 Branden      Franken v  0259 RKHAV       153                         0 0153  1
10 Gent         Jan van    0384 Spirit                  152             0 0152  1
11 Wouters      Wim        0301 AV'56               144                 0 0144  1
12 Dalebout     Leo        0324 Dynamica                143             0 0143  1
13 Geluk        Jos        0368 Delta Sport             142             0 0142  1
14 Nevel        Eric van   0274 Koolkerke       136                     0 0136  1
15 Kaljouw      Peter      0347 vet ned                 136             0 0136  1
16 Frederiks    Ruud       0316 AV'56               134                 0 0134  1
17 Dreunen      Marcel van 0362 ATOS                    127             0 0127  1
18 Bras         Gerard     0303 Dynamica            126                 0 0126  1
19 Besuijen     Wim        0343 Dynamica                125             0 0125  1
20 Egeraat      Leonard va 0395 Spado                   123             0 0123  1
21 Remortel     Eric van   0295 AV'56               122                 0 0122  1
22 Abbink       Herman     0294 AV'56               112                 0 0112  1
23 Tempelaar    Wim        0204 Dynamica    111                         0 0111  1
24 Spoor        Leo        0332 Goudswaard              104             0 0104  1
25 Gremberghe   Jos van    0261 Koewacht    099                         0 0099  1
26 Corbijn      Hans       0331 Dynamica                092             0 0092  1
27 Hart         Dick       0364 Delta Sport             091             0 0091  1
28 Ravia        Rudi       0366 Delta Sport             088             0 0088  1
29 Sala         Huug       0398                         087             0 0087  1
30 KKloet       Cor        0355 B haamstede             085             0 0085  1
31 Taal         George     0334 Oostkapelle             081             0 0081  1
32 Sighem       Han van    0365 Delta Sport             078             0 0078  1
33 Kouwemhove   Rob        0389                         077             0 0077  1

   starts  44
    
 
   H65+                  crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     0191 AV'56       129 150 143 129             0 0551  4
 2 Lasseur      Joop       0195 Delta Sport 133 139 115 131             0 0518  4
 3 Beijer       Piet       0202 Dynamica    103 129 108 082             0 0422  4
 4 Hoeve        Jan van    0256 Wielingen   122                         0 0122  1
 5 Bosman       Gillis     0278 Thor                105                 0 0105  1
 6 Bostelaar    Jan        0379 Dynamica                097             0 0097  1
 7 Stijns       Arthur     0380                         073             0 0073  1

   starts  16
    
 
   JA 96/97              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Thuy         Dennis     0177 RKHAV       154 172                     0 0326  2
 2 Kreek        Kris de    0179 Scheldesport137     178                 0 0315  2
 3 Vos          Patrick de 0180 AV'56               154 161             0 0315  2
 4 Feijter      Job de     0176 RKHAV       197                         0 0197  1
 5 Anrooij      Franklin v 0178 AV'56       134                         0 0134  1
 6 Gilst        Eric van   0181 Kapelle             106                 0 0106  1

   starts  9
    
 
   Vse                   crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure   Monique    0158 AV'56           241 233 233             0 0707  3
 2 Berge        Laurey vd  0169 Flakkee             250 250             0 0500  2
 3 Wilde        Renate de  0157 AV'56           233     226             0 0459  2
 4 Vermeulen    Stephanie  0155 Vlissingen  186 194                     0 0380  2
 5 Capello      Evelien    0166 s-Heerenhoek        178 176             0 0354  2
 6 Claes        Lotte      0151 ATAC        250                         0 0250  1
 7 Platteeuw    Esther     0156 Scheldesport    250                     0 0250  1
 8 Proft        Karolien d 0160 Lebbeke             241                 0 0241  1
 9 Stevens      Lot        0154 AVLO        233                         0 0233  1
10 Proft        Sofie de   0161 Lebbeke             226                 0 0226  1
11 Vries        Juriena    0165 Cifla               220                 0 0220  1
12 Ridder       Natalie de 0162 Lebbeke             215                 0 0215  1
13 Laethem      Delphine v 0163 Lebbeke             211                 0 0211  1
14 Moerland     Yvonne     0159 Yerseke             207                 0 0207  1
15 Verwijs      Ilse       0170 Delta Sport             203             0 0203  1
16 Groot        Linda      0175 s-Heerenhoek            200             0 0200  1
17 Maas         Jolanda    0167 AV'56               186                 0 0186  1
18 Leeuwen      Sandra van 0172 B Haamstede             159             0 0159  1

   starts  24
    
 
   V35-44                crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Anneke     0110 Kapelle     207 207 182 191             0 0787  4
 2 Joziasse     Sandra     0116 Dynamica        215 188 211             0 0614  3
 3 Gilst        Paola van  0101 AV'56       226 226                     0 0452  2
 4 Goole        Saskia     0107 AV'56       215     191                 0 0406  2
 5 Ton          Leonie     0140 Delta Sport             241             0 0241  1
 6 Bruyssel     Jessica v  0152 AVLO        241                         0 0241  1
 7 Vanderlinde  Annet      0149 AV'56                   220             0 0220  1
 8 Zwart        Ester de   0113             203                         0 0203  1
 9 Baart        Inge       0112             200                         0 0200  1
10 Hamelinck    Marjam     0119 RKHAV           200                     0 0200  1
11 Hondt        Katlijn d' 0125 Lebbeke             197                 0 0197  1
12 Kraker       Paulette d 0153 Dynamica    197                         0 0197  1
13 Simonse      Marielle   0108 AV'56       184                         0 0184  1
14 Groote       Ilona de   0139 Souburg                 184             0 0184  1
15 Bocxmeer     Birgit van 0133 Zonnemaire              182             0 0182  1
16 Marchand     Inge       0141 B Haamstede             168             0 0168  1
17 Sinke        Debby      0129 Kruiningen          166                 0 0166  1
18 Bokhove      Petra      0134 Zierikzee               163             0 0163  1
19 Voorham      Krista     0145 Delta Sport             162             0 0162  1
20 Kerkhove     Iris v d   0135 Aardenburg              156             0 0156  1
21 Janse        Cynthia    0138 Delta Sport             154             0 0154  1

   starts  28
    
 
   V45-54                crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Grim         Corina     0120 Loopgroep G     220 200 215             0 0635  3
 2 Verhage      Regina     0106 Dynamica    194 191 172                 0 0557  3
 3 Ijsebaert    Ingrid     0104 avvn Hulst  220                         0 0220  1
 4 Bruijns      Petra      0394 Sapdo                   207             0 0207  1
 5 Vereecke     Gerda      0122 Beernem         203                     0 0203  1
 6 Bruijs       Petra      0130 Spado               203                 0 0203  1
 7 Strating     Henny      0388 AV'56                   197             0 0197  1
 8 Rijck        Anniek de  0114             188                         0 0188  1
 9 Iwaarden     Inge van   0118 Wielingen       188                     0 0188  1
10 Verstelle    Rian       0150 AV'56                   188             0 0188  1
11 Goethals     Claudine   0121 Aardenburg      186                     0 0186  1
12 Flikweert    Rian       0137 Dynamica                186             0 0186  1
13 Kreke        Annet vd   0144 Souburg                 180             0 0180  1
14 Rozendaal    Christl    0387 AV'56                   178             0 0178  1
15 Rozendaal    Christl    0127 AV'56               176                 0 0176  1
16 Verhulst     Petra      0173 Dynamica                174             0 0174  1
17 Geschiere    Suzanne    0174 Dynamica                172             0 0172  1
18 Voermans     Roxanne    0136 Zierikzee               166             0 0166  1
19 Hogenstein   Petra      0147 B Haamstede             164             0 0164  1
20 Wijsman      Lianne     0142 Delta Sport             160             0 0160  1
21 Quist        Jacqueline 0390 Delta Sport             157             0 0157  1
22 Doel         Petra v d  0146 Delta Sport             155             0 0155  1
23 Mey          Dominiane  0111             001                         0 0001  1

   starts  27
    
 
   V55+                 crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Vries        Jannie de  0103 Dynamica    211 211 180 194             0 0796  4
 2 Kleven       Lenie van  0102 avvn Vlissin182 184 168 153             0 0687  4
 3 Tempelaar    Ineke      0105 Dynamica    191     174 161             0 0526  3
 4 Kleingeld    Lena       0115 avvnVliss       197     158             0 0355  2
 5 Duivier      Els        0126 Lebbeke             194                 0 0194  1
 6 Boer         Digna de   0128 Delta Sport         184                 0 0184  1
 7 Verschaeve   Maria      0117 Aardenburg      182                     0 0182  1
 8 Frederiks    Ria        0131 AV'56               170                 0 0170  1
 9 Koster       Joke de    0143 Delta Sport             170             0 0170  1
10 Vylder       Greta de   0109             001                         0 0001  1

   starts  19
    
 
   MA96/97              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Emma van   0841 Delta Sport 250 250     250             0 0750  3

   starts  3
    
 
   JB98/99              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harinck      Sergio     0851 Dynamica    220 241 241 241             0 0943  4
 2 Ridder       Rens de    0855 Dynamica    241 250 250                 0 0741  3
 3 Balkenende   Bart       0856 AV'56       226         233             0 0459  2
 4 Wege         Ivar v d   0857 Scheldesport211         226             0 0437  2
 5 Assche       Sander van 0853 AVLO        250                         0 0250  1
 6 Peeman       Maikel     0861 Flakkee                 250             0 0250  1
 7 Puyvelde     Stef van   0852 AVLO        233                         0 0233  1
 8 Vries        Jorick de  0862 AV'56               233                 0 0233  1
 9 Puyvelde     Ben van    0850 AVLO        215                         0 0215  1
10 Claes        Jelle      0858 WTT2000     207                         0 0207  1

   starts  17
    
 
   MB98/99              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Lodder       Judith     0876 Flakkee     226 241 226 233             0 0926  4
 2 Kreek        Maaike de  0881 Scheldesport241     241 241             0 0723  3
 3 Waard        Annemarie  0880 Delta Sport 220     220 226             0 0666  3
 4 Jones        Waeoby     0886 Scheldesport        250 250             0 0500  2
 5 Boutens      Amber      0882 Scheldesport233 250                     0 0483  2
 6 Thuy         Margot     0878 RKHAV       215 233                     0 0448  2
 7 Raemdonck    Elise van  0877 AVLO        250                         0 0250  1
 8 Quintelier   Lies       0883 Lebbeke             233                 0 0233  1

   starts  18
    
 
   Hkcr                 crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Sebastiaan 0954 Delta Sport 250 241 207 207             0 0905  4
 2 Wilde        Rien de    0959 AV'56       241 220 194 194             0 0849  4
 3 Luteijn      Arjen      0952 Wielingen   220 197 188 188             0 0793  4
 4 Rasenberg    Ronald     0955 Scheldesport215 194 186 184             0 0779  4
 5 Schanck      George     0950 Wielingen   207 188 182 182             0 0759  4
 6 Verstraate   Wouter     0964 Dynamica        250 215 241             0 0706  3
 7 Block        Stefan de  0953 RKHAV       226 200     186             0 0612  3
 8 Baar         Pieter-Jan 0963 AV'56           207 191 197             0 0595  3
 9 Anrooij      Franklin v 0965 AV'56           233 203                 0 0436  2
10 Baete        Gieljan    0967 Lebbeke             250                 0 0250  1
11 Staal        Tommy      0983 AV'56                   250             0 0250  1
12 Larthem      Gaeton     0969 Lebbeke             241                 0 0241  1
13 Maine        Jimmy      0958             233                         0 0233  1
14 Mol          Aico de    0970 Lebbeke             233                 0 0233  1
15 Aafjes       Joel       0987 AV'56                   233             0 0233  1
16 Kreek        Kris de    0043 Scheldesport            226             0 0226  1
17 Meulen       Marco v d  0957 Wielingen       226                     0 0226  1
18 Aafjes       Joel       0979 AV'56               226                 0 0226  1
19 Raemdonck    Bart       0971 Lebbeke             220                 0 0220  1
20 Geluk        Tijs       0981 Noordwelle              220             0 0220  1
21 Dierkx       Mike       0966 Scheldesport    215                     0 0215  1
22 Stolk        Edwin      0988 Flakkee                 215             0 0215  1
23 Huigh        Johan      0960 Wielingen       211                     0 0211  1
24 Koole        Tim        0961             211                         0 0211  1
25 Jongste      Lars de    0978                     211                 0 0211  1
26 Thuy         Dennis     0985 RKHAV                   211             0 0211  1
27 Vierbergen   Tristan    0962 Heikant         203                     0 0203  1
28 Jongste      Lars       0986 Delta Sport             203             0 0203  1
29 Wege         Ivar vd    0977 Scheldesport        200                 0 0200  1
30 Tieleman     HenkJan    0984 Flakkee                 200             0 0200  1
31 Debot        Cederic    0972 Lebbeke             197                 0 0197  1
32 Nevel        Ignac van  0968 Krekenlopers    191                     0 0191  1
33 Feijter      Co de      0980 Delta Sport             191             0 0191  1
34 Os           Jeroen van 0976 Goes                184                 0 0184  1
35 Heyvaert     Koen       0975 Lebbeke             180                 0 0180  1

   starts  57
    
 
   Vkcr                 crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  0911 Delta Sport 211 241 250 250             0 0952  4
 2 Klinken      Leonie van 0901 Nieuwerkerk 200 220 226 241             0 0887  4
 3 Kraker       Paulette d 0920 Dynamica        215 215 233             0 0663  3
 4 Harinck      Angelique  0905 Dynamica    188 203 211                 0 0602  3
 5 Kerkhove     Shirley    0914 Scheldesport226 250                     0 0476  2
 6 Veringa      Caroline   0912 Dynamica        226 233                 0 0459  2
 7 Steenblok    Marian     0918 AV'56           211 220                 0 0431  2
 8 Simonse      Marielle   0921 AV'56           200     220             0 0420  2
 9 Sluijs       Esther van 0900 AV'56       194 207                     0 0401  2
10 Widt         Loes de    0923 Delta Sport     197 200                 0 0397  2
11 Bogaert      Niki       0915 ACW         250                         0 0250  1
12 Hul          Isabel van 0902 ACW         241                         0 0241  1
13 Searens      Ilse       0924 Lebbeke             241                 0 0241  1
14 Geertsom     Katrien va 0904 ACW         233                         0 0233  1
15 Hersschens   Veronique  0919 Zottegem        233                     0 0233  1
16 Vermeulen    Stefanie   0930 Vlissingen              226             0 0226  1
17 Brouwer      Fieke de   0910 RKHAV       220                         0 0220  1
18 Heck         Evelien va 0903 ACW         215                         0 0215  1
19 Hamelinck    Marjan     0929 RKHAV                   215             0 0215  1
20 Widt         Loes de    0927 Delta Sport             211             0 0211  1
21 Zwieten      Els van    0132 Delta Sport             207             0 0207  1
22 Vermeulen    Wendy      0913 AVLO        207                         0 0207  1
23 Sol          Judith     0926 Vlissingen          207                 0 0207  1
24 Damme        Julie van  0909 RKHAV       203                         0 0203  1
25 Kloet        Rianne     0925 Wolphaartsdi        203                 0 0203  1
26 Dorsselaer   Romy van   0916 RKHAV       197                         0 0197  1
27 Velde        Daysy van  0922 Wielingen       194                     0 0194  1
28 Overloop     Caroline v 0907 Hulst       191                         0 0191  1
29 Aalsters     Karin      0908 Hulst       186                         0 0186  1
30 Crabbe       Nienke     0906 Hulst       184                         0 0184  1
31 Kievits      Jolanda    0917 Delta Sport 182                         0 0182  1

   starts  47
    
 
   JC00/01              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Putten       Axl van    0801 AV'56       194 241 211 207             0 0853  4
 2 Lindhout     Siem       0812 Delta Sport 182 233 215 215             0 0845  4
 3 Konings      Sylvan     0807 Dynamica    184 226 203 211             0 0824  4
 4 Damme        Teun van   0806 Wielingen   197 250     250             0 0697  3
 5 Nefs         Emiel      0809 Dynamica    207     226 241             0 0674  3
 6 Kruisifikx   Thomas     0817 Scheldesport200     220 226             0 0646  3
 7 Nieulande    Thomas van 0808 Dynamica    180     207 203             0 0590  3
 8 Aken         Bo van     0733 Lebbeke             250                 0 0250  1
 9 Petersen     Bereket    0813 AV'56       250                         0 0250  1
10 Eetvelde     Robin      0804 AVLO        241                         0 0241  1
11 Tollenaar    Micha      0822 Terneuzen           241                 0 0241  1
12 Tuil         Niels van  0795 Delta Sport             233             0 0233  1
13 Petersen     Bezuayehu  0814 AV'56       233                         0 0233  1
14 Lavooij      Stijn      0824 AV'56               233                 0 0233  1
15 Eetvelde     Ruben      0803 AVLO        226                         0 0226  1
16 Berger       Rutger     0488 Delta Sport             220             0 0220  1
17 Leng         Paavo de   0811 Dynamica    220                         0 0220  1
18 Walle        Jasper van 0802 AVLO        215                         0 0215  1
19 Stas         Karel      0819 ACW         211                         0 0211  1
20 Vos          Wannes de  0818 AVLO        203                         0 0203  1
21 Heijmans     Nick       0820             191                         0 0191  1
22 Jaeger       Jori de    0816 RKHAV       188                         0 0188  1
23 Louter       Ruudd      0821 RKHAV       186                         0 0186  1
24 Schillings   Felix      0810 Dynamica    178                         0 0178  1
25 Wal          Matthias v 0815 ACW         176                         0 0176  1

   starts  42
    
 
   MC00/01              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  0730 Scheldesport241 250 250 250             0 0991  4
 2 Heikoop      Iris       0729 Delta Sport 233 241 241 233             0 0948  4
 3 Lange        Nikita de  0726 Dynamica    220 233 215 226             0 0894  4
 4 Dhanis       Stephanie  0725 RKHAV       211 226 211 215             0 0863  4
 5 Niemanstverd Amy        0724 RKHAV       203 220 207 207             0 0837  4
 6 Dieren       Judith van 0723 Flakkee     215     220 220             0 0655  3
 7 Moerland     Miquette   0728 Delta Sport 207     203 211             0 0621  3
 8 Thyssen      Lisse      0721 AVLO        250                         0 0250  1
 9 Hederik      Ilvia      0736 Energie                 241             0 0241  1
10 Niewenhuyse  Emma       0731 Lebbeke             233                 0 0233  1
11 Heynderickx  Emilie     0722 AVLO        226                         0 0226  1
12 Graaf        Brigitte d 0734 AV'56               226                 0 0226  1
13 Hartog       Corinda d  0735 Energie                 203             0 0203  1

   starts  32
    
 
   JD02/03              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Roos         Matthijs   0767 AV'56       233 250 220 220             0 0923  4
 2 Maat         Ralph de   0774 Scheldesport220 233 215 226             0 0894  4
 3 Anceaux      Daniel     0775 Scheldesport197 220 200 207             0 0824  4
 4 Zeeuw        Nathan de  0768 Scheldesport180 215 188 200             0 0783  4
 5 Kramer       Sven       0757 AV'56       184 207 194 191             0 0776  4
 6 Wieles       Chris      0776 Scheldesport186 211 184 194             0 0775  4
 7 Vierbergen   Mats       0763 RKHAV       176 200 186 197             0 0759  4
 8 Graaf        Robert de  0766 AV'56       250     250 250             0 0750  3
 9 Dobbelaar    Jonathan   0773 Scheldesport172 197 178 186             0 0733  4
10 Peijl        Youp v d   0770 Scheldesport170 194 176 184             0 0724  4
11 Schets       Wouter     0760 AV'56       241     233 241             0 0715  3
12 Bakker       Jordi      0777 Scheldesport174 186 170 176             0 0706  4
13 Schuit       Rens       0772 Scheldesport164 182 172 178             0 0696  4
14 Os           Martiijn v 0764 RKHAV       191 203 191                 0 0585  3
15 Karelse      Ryan       0758 AV'56       188     197 188             0 0573  3
16 Westen       Luc van    0759 AV'56           188 180 180             0 0548  3
17 Beer         Coen de    0765 Dynamica    168     182 182             0 0532  3
18 SenzZuazabal Damian     0771 Scheldesport163 180 166                 0 0509  3
19 Kapteijn     Stef       0785 AV'56               241 233             0 0474  2
20 Cleemput     Dries      0761 RKHAV       226 241                     0 0467  2
21 Verbrugge    Mees       0784 AV'56           226     215             0 0441  2
22 Hofland      David      0780 Wielingen   178 191                     0 0369  2
23 Santen       Luca van   0769 Scheldesport162 184                     0 0346  2
24 Veringa      Sander     0782 Dynamica        178 168                 0 0346  2
25 Campenhout   Siebe van  0788 Lebbeke             226                 0 0226  1
26 Tuyls        Storm      0753 ACW         215                         0 0215  1
27 Ost          Jasper     0779 ACW         211                         0 0211  1
28 Zerbib       Raphael    0786 Dynamica                211             0 0211  1
29 Blommaert    Tristan    0790 Lebbeke             211                 0 0211  1
30 Paep         Lennert de 0751 ACW         207                         0 0207  1
31 Robijns      Flor       0792 Lebbeke             207                 0 0207  1
32 Naudts       Michiel    0755 ACW         203                         0 0203  1
33 Hondt        Jelte d'   0791 Lebbeke             203                 0 0203  1
34 Koops        Thijs      0796 Souburg                 203             0 0203  1
35 Andries      Mathijs    0754 ACW         200                         0 0200  1
36 Cock         Cederic de 0756 ACW         194                         0 0194  1
37 Martens      Bernd      0778 ACW         182                         0 0182  1
38 Crezee       Boaz       0787 Dynamica            174                 0 0174  1
39 Hiel         Karsten    0762 RKHAV       166                         0 0166  1
40 Hekkers      Roan       0752 AV'56               164                 0 0164  1

   starts  93
    
 
   MD02/03              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 0691 Delta Sport 226 250 226 226             0 0928  4
 2 Geldof       Jasmijn    0690 Dynamica    207 241 215 220             0 0883  4
 3 Putten       Shelby van 0671 AV'56       203 233 207 211             0 0854  4
 4 Pellaers     Maud       0696 AV'56       191 220 211 215             0 0837  4
 5 Goudswaard   Ilse       0693 Delta Sport 170 203 194 203             0 0770  4
 6 Sommeyer     Lynn       0689 Dynamica    180 188 188 207             0 0763  4
 7 Bun          Parel      0688 Dynamica    176 186 197 194             0 0753  4
 8 Houtzager    Ruchama    0692 Delta Sport 241     241 241             0 0723  3
 9 Smits        Veerle     0695 AV'56       233     233 233             0 0699  3
10 Coq          Louise le  0680 Wielingen   215 226 220                 0 0661  3
11 Dieleman     Romy       0681 Wielingen   184 211 203                 0 0598  3
12 Exter        Eva den    0685 RKHAV       186 200     200             0 0586  3
13 Acker        Emma van   0684 RKHAV       182 197     188             0 0567  3
14 Daalen       Tamar van  0679 AV'56       174 194 191                 0 0559  3
15 Baar         Sanne de   0704 AV'56           184 176 186             0 0546  3
16 Anrooij      Shirin van 0709 AV'56               250 250             0 0500  2
17 Lelie        Fien       0702 RKHAV           215 200                 0 0415  2
18 Hanse        Charlotte  0703 Delta Sport     207 182                 0 0389  2
19 Slabbekoorn  Marit      0705 Dynamica            186 184             0 0370  2
20 Hemelaar     Maaike     0683 RKHAV       178 191                     0 0369  2
21 Brande       Sanne v d  0686 RKHAV       166     184                 0 0350  2
22 Hoop         Rashmila   0682 RKHAV       162 180                     0 0342  2
23 Meese        Paulien    0677 ACW         250                         0 0250  1
24 Vekemans     Lara       0675 ACW         220                         0 0220  1
25 Smet         Emma       0676 ACW         211                         0 0211  1
26 Laureys      Fien       0673 ACW         200                         0 0200  1
27 Laere        Annelore v 0678 ACW         197                         0 0197  1
28 Stevels      Marit      0711 Dynamica                197             0 0197  1
29 Wauwe        Kato de    0674 ACW         194                         0 0194  1
30 Leenheer     Fleur      0710 Delta Sport             191             0 0191  1
31 Siebons      Marleen    0687 Dynamica    188                         0 0188  1
32 Damme        Iza van    0701 Wielingen       182                     0 0182  1
33 Roeland      Jana       0707 Lebbeke             180                 0 0180  1
34 Arens        Maureen    0708                     178                 0 0178  1
35 Block        Veerle de  0672 ACW         172                         0 0172  1
36 Bauwens      Kato       0699 ACW         168                         0 0168  1
37 Stas         Maaike     0700 ACW         164                         0 0164  1
38 Wal          Lara v d   0697 ACW         163                         0 0163  1
39 Wal          Nina v d   0698 ACW         161                         0 0161  1

   starts  83
    
 
   JpA2 04              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Lukas      0631 Kapelle     207 241 226 226             0 0900  4
 2 Noordijk     Bryan      0646 Scheldesport211 250 215 215             0 0891  4
 3 Zeeuw        Tobias de  0647 Scheldesport194 226 207 211             0 0838  4
 4 Dikkenberg   Jesse v d  0641 AV'56       250     241 250             0 0741  3
 5 Bruijn       Tim de     0639 RKHAV       203 233                     0 0436  2
 6 Herwegh      Karsten    0638 RKHAV       191 220                     0 0411  2
 7 Simonse      Jesper     0642 Goes        188         207             0 0395  2
 8 Verbeiren    Niels      0645 Lebbeke             250                 0 0250  1
 9 Anne         Lars       0635 ACW         241                         0 0241  1
10 Hartog       Benjamin   0651 Energie                 241             0 0241  1
11 Tuyls        Indy       0632 ACW         233                         0 0233  1
12 Koens        Jovi       0649 AV'56               233                 0 0233  1
13 Hartog       Sebastiaan 0650 Energie                 233             0 0233  1
14 Verschueren  Cederic    0648 ACW         226                         0 0226  1
15 Smet         Lukas      0634 ACW         220                         0 0220  1
16 Westrate     Ben        0643 AV'56               220                 0 0220  1
17 Westrate     Ben        0653 AV'56                   220             0 0220  1
18 Wauwe        Rune van   0637 ACW         215                         0 0215  1
19 Eversdijk    Willem     0644 AV'56               211                 0 0211  1
20 Bosch        Joost vd   0654                         203             0 0203  1
21 Vreken       Stijn v d  0636 ACW         200                         0 0200  1
22 Thierens     Ralph      0633 ACW         197                         0 0197  1

   starts  36
    
 
   JpA1 05              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Houwelingen  Tom van    0594 Dynamica    250 241 241 250             0 0982  4
 2 Goethem      Maxim van  0640 RKHAV       241 233 233 233             0 0940  4
 3 Arens        Firn       0604 AV'56       215 226 220 226             0 0887  4
 4 Zuidhof      Noel       0595 Dynamica    194 220 197 207             0 0818  4
 5 Wedage       Bjorn      0597 Scheldesport188 215 191 215             0 0809  4
 6 Baar         Remco de   0605 AV'56           250 250 241             0 0741  3
 7 Schuit       Daan       0598 Scheldesport203     207 220             0 0630  3
 8 Zuidhof      Chris      0596 Dynamica    200     203 211             0 0614  3
 9 Hamer        Jelte den  0599 Scheldesport191 211                     0 0402  2
10 Rooms        Jentho     0591 ACW         233                         0 0233  1
11 Pauwels      Milan      0592 ACW         226                         0 0226  1
12 Verbeieren   Matisse    0612 Lebbeke             226                 0 0226  1
13 Bonten       Victor     0593 ACW         220                         0 0220  1
14 Cools        Xander     0607 Lebbeke             215                 0 0215  1
15 Koole        Sylvain    0602             211                         0 0211  1
16 Kapteijn     Mart       0606 AV'56               211                 0 0211  1
17 Vos          Seppe de   0603 ACLO        207                         0 0207  1
18 Mertens      Quinten    0610 AV'56               200                 0 0200  1
19 Vergouwen    Kai        0601 ACW         197                         0 0197  1
20 Dongen       Bjorn van  0609 Delta Sport         194                 0 0194  1

   starts  42
    
 
   MpA2 04              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Haar         Dana ter   0565 Dynamica    241 250 233 241             0 0965  4
 2 Dijkens      Luna       0562 RKHAV       197 211 188 220             0 0816  4
 3 Kievits      Eva        0567 Delta Sport 194 207 191 215             0 0807  4
 4 Schets       Tessa      0563 AV'56       226     226 250             0 0702  3
 5 Eetveld      Katja      0574 RKHAV           233 220 226             0 0679  3
 6 Verschuren   Suzanne    0568 Scheldesport207 241 215                 0 0663  3
 7 Coppieters   Jenna      0564 RKHAV       211 226 211                 0 0648  3
 8 Kraker       Pascalle d 0571 Dynamica    203 220 203                 0 0626  3
 9 Widt         Daphne de  0566 Delta Sport 200 215 197                 0 0612  3
10 Jonghe       Limme de   0572 Volharding S250                         0 0250  1
11 Quintelier   Noor       0575 Lebbeke             250                 0 0250  1
12 Weverberg    Hanne van  0576 Lebbeke             241                 0 0241  1
13 Verleysen    Caitlin    0561 ACW         233                         0 0233  1
14 Obbink       Froukje    0579 Delta Sport             233             0 0233  1
15 Rooms        Ara        0570 ACW         220                         0 0220  1
16 Everaert     Ellen      0569 ACW         215                         0 0215  1
17 Baayens      Merel      0578 AV'56               207                 0 0207  1
18 Burg         Yara       0577 s-HArendsker        200                 0 0200  1
19 Hekkers      Lizzy      0556 AV'56               194                 0 0194  1

   starts  40
    
 
   MpA1 05              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Keymel       Myrthe     0545 Scheldesport226 250 211 233             0 0920  4
 2 Sluijs       Femke van  0536 AV'56       203 233 186 211             0 0833  4
 3 Graaf        Amy de     0544 AV'56       250     250 250             0 0750  3
 4 Lorier       Lisanne    0542 Dynamica    241     226 241             0 0708  3
 5 Koole        Hilde      0546 Dynamica        241 197 220             0 0658  3
 6 Pellaers     Fenne      0543 AV'56       200     188 215             0 0603  3
 7 Geus         Emma de    0554 AV'56               191 226             0 0417  2
 8 Rosse        Rhune van  0548 Lebbeke             241                 0 0241  1
 9 Vermeulen    Nele       0538 ACW         233                         0 0233  1
10 Heyvaert     Ella       0549 Lebbeke             233                 0 0233  1
11 Heymans      Hannelore  0550 Lebbeke             220                 0 0220  1
12 Saegher      Steffi de  0600 ACW         220                         0 0220  1
13 Caluwe       Febe de    0540 ACW         215                         0 0215  1
14 Raemdonck    Madeleine  0547 Lebbeke             215                 0 0215  1
15 Geboes       Kaat       0541 ACW         211                         0 0211  1
16 Tuyls        Zowie      0537 ACW         207                         0 0207  1
17 Campenhout   Nienke van 0552 Lebbeke             207                 0 0207  1
18 Maathuis     Loes       0557 Amersfoort          203                 0 0203  1
19 Openeer      Famar      0558 AV'56               200                 0 0200  1
20 Lecoutre     Pauline    0553 Lebbeke             194                 0 0194  1

   starts  35
    
 
   JpB  06              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Fabian de  0515 Scheldesport241 241 241 250             0 0973  4
 2 Koopman      Kasper     0509 Dynamica    215 250 226 233             0 0924  4
 3 Steenblok    Koen       0507 AV'56       207 233 233 241             0 0914  4
 4 Verschuren   Niels      0511 Scheldesport197 220 211 220             0 0848  4
 5 Koole        Stijn      0510 Dynamica    194 226 203 215             0 0838  4
 6 Pijnen       Benjamin   0512 Scheldesport200 215 207 211             0 0833  4
 7 Faas         Milan      0514 Scheldesport220     220 226             0 0666  3
 8 Westen       Menno van  0517 AV'56           211 194 203             0 0608  3
 9 Dees         Rody       0453 AV'56               197 207             0 0404  2
10 Habbinckuys  Abi        0501 ACW         250                         0 0250  1
11 Blommaert    Laurens    0518 Lebbeke             250                 0 0250  1
12 Cloodt       Niels v d  0505 Volharding B233                         0 0233  1
13 Anne         Sven       0504 ACW         226                         0 0226  1
14 Raemdonck    Lucas      0519 Lebbeke             215                 0 0215  1
15 Verstraeten  Ole        0502 ACW         211                         0 0211  1
16 Marin        Vince      0506 Volharding B203                         0 0203  1
17 Haelewijk    Achilles   0520 Lebbeke             200                 0 0200  1
18 Stremersch   Stan       0516 ACW         191                         0 0191  1
19 Locht        Zjef de    0503 ACW         188                         0 0188  1
20 Faas         Ravy       0513 Scheldesport186                         0 0186  1
21 Groenendijk  Pepijn     0508 RKHAV       184                         0 0184  1

   starts  44
    
 
   JpC  07              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Zandstra     Lucas      0472 Scheldesport220 241 215 220             0 0896  4
 2 Kouijzer     Ben        0466 RKHAV       226 226 226 211             0 0889  4
 3 Keijmel      Ruben      0473 Scheldesport215 233 207 200             0 0855  4
 4 Wieles       Viktor     0475 Scheldesport211 215 203 203             0 0832  4
 5 Ton          Luca       0476 Dynamica        250 250 250             0 0750  3
 6 Engels       Ivar       0469 Dynamica    241     241 226             0 0708  3
 7 Koppejan     Jesse      0470 Dynamica    191 220     197             0 0608  3
 8 Kalverboer   Stijn      0479 Dynamica            211 207             0 0418  2
 9 Pauwels      Lars       0461 ACW         250                         0 0250  1
10 Joppe        Zedie      0483 Flakkee                 241             0 0241  1
11 Bonten       Jasper     0465 ACW         233                         0 0233  1
12 Cools        Wout       0481 Lebbeke             233                 0 0233  1
13 Tieleman     Thom       0485 Flakkee                 233             0 0233  1
14 Bilde        Alessio de 0480 Lebbeke             220                 0 0220  1
15 Kloet        Jasper     0486                         215             0 0215  1
16 Veringa      Eric       0477 Dynamica        211                     0 0211  1
17 Raemdonck    Basil van  0462 ACW         207                         0 0207  1
18 Grave        Diablo de  0468 RKHAV       203                         0 0203  1
19 Matthijs     Jarne      0413 RKHAV       200                         0 0200  1
20 Schelfhout   Lars       0467 RKHAV       197                         0 0197  1
21 Wal          Arne v d   0474 ACW         194                         0 0194  1
22 Oele         Niels      0487 AV'56                   194             0 0194  1
23 Rosenbrand   Kjell      0482 Flakkee                 191             0 0191  1
24 Suy          Daan       0464 ACW         188                         0 0188  1

   starts  43
    
 
   MpB  06              crosscompetitie     Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker       Yasmine    0444 Dynamica    226 250 241 241             0 0958  4
 2 Luijk        Zoe van    0441 AV'56       211 233 226 220             0 0890  4
 3 Simonse      Marit      0440 AV'56       203 215 211 207             0 0836  4
 4 Kramer       Mila       0439 AV'56       191 211 197 197             0 0796  4
 5 Karelse      Yara       0442 AV'56       220     250 250             0 0720  3
 6 Dikkenberg   Inke v d   0448 AV'56       215     233 226             0 0674  3
 7 Exter        Ann den    0443 RKHAV       207 226     211             0 0644  3
 8 Daalen       Lois van   0446 AV'56       200 220 200                 0 0620  3
 9 Boot         Anna       0449 Delta Sport     241     233             0 0474  2
10 Maas         Britt v d  0455 Delta Sport         207 215             0 0422  2
11 Otzel        Isable     0454 Delta Sport         215 203             0 0418  2
12 Lansbergen   Maud       0452 AV'56       197     203                 0 0403  2
13 Poucke       Fran van   0437 ACW         250                         0 0250  1
14 Dejonghe     Helena     0438 ACW         241                         0 0241  1
15 Loir         Elise      0436 ACW         233                         0 0233  1
16 Boonman      Anouk      0450 Nieuwdorp           220                 0 0220  1
17 Vural        Jasmine    0456 Delta Sport             200             0 0200  1
18 Laere        Lieke van  0879 RKHAV       194                         0 0194  1
19 Kievits      Emma       0445 Delta Sport 188                         0 0188  1

   starts  43
     
   MpC  07          crosscompetitie         Moe Eld Ink Del Fin Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Marise     0401 Kapelle     250 250 233 226             0 0959  4
 2 Hamer        Benthe den 0411 Scheldesport226 233 226 233             0 0918  4
 3 Arens        Megan      0417 AV'56       220 220 203 250             0 0893  4
 4 Goudswaard   Lieke      0408 Delta Sport 207 226 207 215             0 0855  4
 5 Pijnen       Valerie    0412 Scheldesport203 215 200 203             0 0821  4
 6 Peeters      Demi       0410 Scheldesport200 207 197 200             0 0804  4
 7 Luijk        Tess van   0404 AV'56       194 203 194 207             0 0798  4
 8 Verlinde     Neline     0409 Scheldesport191 211 191 197             0 0790  4
 9 Zerbib       Chloe      0406 Dynamica    233     250 241             0 0724  3
10 Geus         Brigitte d 0418 AV'56               220 220             0 0440  2
11 Lorier       Floor      0407 Dynamica            211 211             0 0422  2
12 Hollebosch   Noa        0414 Volharding S241                         0 0241  1
13 Zina         Looverie   0419 Lebbeke             241                 0 0241  1
14 Cleemput     Leen van   0478 RKHAV           241                     0 0241  1
15 Bouman       Lobke      0405 RKHAV       215                         0 0215  1
16 Weverberg    Rhune      0420 Lebbeke             215                 0 0215  1
17 Crombeen     Evita      0403 RKHAV       211                         0 0211  1
18 Franken      Floor      0415 RKHAV       197                         0 0197  1
19 Eck          Fleur van  0402 RKHAV       188                         0 0188  1
20 Maene        Kato       0416             186                         0 0186  1

   starts  48
    
   totaal  1187 starts
Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018