woensdag 22 mei 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
vr 24-05: Track Meeting Utrecht
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
do 30-05: Harry Schulting Games Vught
za 01-06: Putbosmeeting Oordegem
za 01-06: Baanwedstrijd Zierikzee
zo 02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
za 08-06: Memorial Jos Verstockt Lier
ma 10-06: Pinksterwedstrijd Hulst
wo 12-06: 3e Hoek Run
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
za 15-06: Baanwedstrijd Oostburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (117)
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 27-04: Koningsloop Oostburg (24)
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (95)
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (579)
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden (79)
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
3e Stelleplascross
Heinkenszand, zaterdag 28 december 2013 - Organisatie: JARO
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Martijn de KokDynamica26.56Mse   16.708  3:354.64
2  Dries de SmetDendermonde27.12JoB   16.544  3:384.60
3  David SchrierDynamica27.58Mse   16.091  3:444.47
4  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge28.04M35   16.033  3:454.45
5  Ruud HoosemansDynamica29.09Mse   15.437  3:534.29
6  Patrick van SchiltSpado29.44M40   15.135  3:584.20
7  Arjo VerhageDynamica29.56M40   15.033  3:594.18
8  Peter van LimbergenAV'5629.59M40   15.008  4:004.17
9  Kenneth de GroofACSS30.07Mse   14.942  4:014.15
10  Harmen van EijzerenMeliskerke30.13Mse   14.892  4:024.14
11  Gerben van der BliekGoes30.26Mse   14.786  4:034.11
12  Arnold de KromSpado30.37M45   14.698  4:054.08
13  Johan KarelseHeinkenszand30.39M40   14.682  4:054.08
14  Micha JanseDynamica31.32M35   14.271  4:123.96
15  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge31.53Mse   14.114  4:153.92
17  Jon HerselmanKapelle-Biezelinge32.08M45   14.004  4:173.89
18  Rudi LaurijssenACSS32.39M50   13.783  4:213.83
19  Rob SchaapVlissingen32.42M55   13.761  4:223.82
20  Joan de VisserHylas33.18Mse   13.514  4:263.75
21  Bas de NooijerKoudekerke33.25Mse   13.466  4:273.74
22  Seth DijkstraMiddelburg33.29M40   13.440  4:283.73
23  Kevin DrijdijkDriewegen33.46Mse   13.327  4:303.70
24  Chris Steenbakkers-Heerenhoek34.04JoB   13.209  4:333.67
25  Hans TolhoekKapelle-Biezelinge34.25M35   13.075  4:353.63
26  Jeroen BoonmanKwadendamme34.35JoB   13.012  4:373.61
27  Maurice SteketeeMiddelburg34.38Mse   12.993  4:373.61
28  Richard de VliegerAV'5634.39M40   12.987  4:373.61
29  Ronnie KrockéOost-Souburg34.50M55   12.919  4:393.59
30  Rien de WildeAV'5634.57M50   12.876  4:403.58
31  Marc MichielsenACSS35.06M50   12.821  4:413.56
32  Leo de RijkeDynamica35.22M45   12.724  4:433.53
33  John UitterhoeveGoes35.27Mse   12.694  4:443.53
34  Henk LousDynamica35.57M55   12.517  4:483.48
35  Cor van den BergeGoes35.59M50   12.506  4:483.47
36  Steven van HoepenHeinkenszand36.01M40   12.494  4:483.47
37  Ruud FredriksAV'5636.11M55   12.437  4:493.45
38  William de JongeNieuwdorp36.28M40   12.340  4:523.43
39  Eddy SmitDelta Sport37.07M65   12.124  4:573.37
40  Wim RooseGoes37.16M60   12.075  4:583.35
41  Freddy de GroofACSS37.46M45   11.915  5:023.31
42  Rudy de PauwAC Herentals37.48M65   11.905  5:023.31
43  Gert JacobsACSS38.02M45   11.832  5:043.29
44  René GoetheerWolphaartsdijk38.11M45   11.785  5:053.27
45  Jasper Uitterhoeves-Heer Arendskerke38.21Mse   11.734  5:073.26
46  Johan FredriksAV'5638.27Mse   11.704  5:083.25
47  Kobus BotmanDynamica39.01M60   11.534  5:123.20
48  Sjoerd van GamerenDe Bilt39.02Mse   11.529  5:123.20
49  Martin de NooijerKoudekerke39.25M55   11.416  5:153.17
50  Danmar DeesGoes39.25M40   11.416  5:153.17
51  Hans van der WelleMiddelburg39.26M55   11.412  5:153.17
52  Paul PellikaanDynamica39.31M65   11.388  5:163.16
53  Patrick StouxHeinkenszand39.38M40   11.354  5:173.15
54  Frans Uitterhoeves-Gravenpolder39.40M60   11.345  5:173.15
55  John GuequierreDynamica39.56M60   11.269  5:193.13
56  Jorn HelskensACSS41.32Mse   10.835  5:323.01
57  Stefan van de DriesHeinkenszand41.44Mse   10.783  5:343.00
58  Stefan Uitterhoeves-Heer Arendskerke41.45Mse   10.778  5:342.99
59  Martijn TraasHeinkenszand42.23Mse   10.617  5:392.95
60  Luc BastenieKAVVV42.52M55   10.498  5:432.92
61  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge43.04M55   10.449  5:452.90
62  Leo UitterhoeveHoedekenskerke43.41M60   10.301  5:492.86
63  André van KeerACSS45.53M70   9.807  6:072.72
64  Patrick LouviauxACSS45.53M45   9.807  6:072.72
Mannen: 60 (95.24%) => M35=3 - M40=10 - M45=7 - M50=4 - M55=8 - M60=5 - M65=3 - M70=1 - Mse=19
4.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Carina MichielsACSS22.09V45   12.190  4:553.39
2  Christel VanGaeverACSS22.26V45   12.036  4:593.34
3  Corina GrimLewedorp22.40V50   11.912  5:023.31
4  Ineke TempelaarDynamica22.49V55   11.833  5:043.29
5  Anja VertongenACSS23.39V40   11.416  5:153.17
6  Esther van SluijsAV'5624.02V35   11.234  5:203.12
7  Anneke HarthoornKapelle-Biezelinge24.16V35   11.126  5:243.09
8  Lieve SpiessensACSS24.19V50   11.103  5:243.08
9  Regina VerhageDynamica25.15V50   10.693  5:372.97
10  Lisette van SluijsNieuw- en Sint Joosland25.30Vse   10.588  5:402.94
11  Michela van StelYerseke26.38V40   10.138  5:552.82
12  Lenie van KlevenVlissingen26.44V60   10.100  5:562.81
13  Anita de NooijerKoudekerke27.03V50   9.982  6:012.77
14  Wilma den BoerAV'5627.28V45   9.830  6:062.73
15  Ria FredriksAV'5627.49V55   9.706  6:112.70
16  Anne OostvolgelsACSS29.07V45   9.273  6:282.58
17  Henriette DesmedtACSS29.09V65   9.262  6:292.57
18  Rina MeijerAPSO36.34V60   7.384  8:082.05
19  Christiane TorfsACSS43.39V65   6.186  9:421.72
Vrouwen: 19 (100%) => V35=2 - V40=2 - V45=4 - V50=4 - V55=2 - V60=2 - V65=2 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.222 seconden nodig om deze lijst met 82 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Plts   Naam                       Vereniging/Woonplts     Categorie    Tijd  Km/Uur  Tijd/Km
    1  Jorick de Vries            AV '56                  1eJCjun      5:43  15,743     3:48 
    2  Bent van den Dries         Kapelle                 1eJApup      6:21  14,173     4:14 
    3  Anique van Klinken         Delta Sport             1eMDjun      6:28  13,918     4:18 
    4  Nathalie Slabbekoorn       Kapelle                 1eMCjun      6:33  13,740     4:22 
    5  Stan van Hoepen            Luctor                  2eJCjun      6:41  13,466     4:27 
    6  Elke Smeets                ACSS                    2eMDjun      6:43  13,400     4:28 
    7  Milan Noteboom             Luctor                  3eJCjun      6:47  13,268     4:31 
    8  Luka Koole                 Kapelle                 2eJApup      6:50  13,171     4:33 
    9  Sven Kramer                AV '56                  3eJApup      7:04  12,736     4:42 
   10  Lukas Harthoorn            Kapelle                 4eJApup      7:15  12,414     4:50 
   11  Ryan Karelse               AV '56                  5eJApup      7:16  12,385     4:50 
   12  Patrick Harthoorn          Kapelle                 1eJDjun      7:17  12,357     4:51 
   13  Tom Dees                   Goes                    6eJApup      7:29  12,027     4:59
Plts   Naam                       Vereniging/Woonplts     Categorie    Tijd  Km/Uur  Tijd/Km
    1  Amy de Graaf               AV '56                  1eMBpup      4:02  14,876     4:02 
    2  Silvain Koole              Oostkapelle             1eJBpup      4:27  13,483     4:27 
    3  Quinten Mertens            AV '56                  2eJBpup      4:34  13,139     4:34 
    4  Yara Karelse               AV '56                  1eMCpup      4:44  12,676     4:44 
    5  Lauran Koole               Oostkapelle             1eJCpup      5:02  11,921     5:02 
    6  Marise Harthoorn           Kapelle                 2eMCpup      5:02  11,921     5:02 
    7  Chris Zuidhof              Dynamica                3eJBpup      5:11  11,576     5:11 
    8  Noël Zuidhof               Dynamica                4eJBpup      5:12  11,538     5:12 
    9  Dagmar Zuidhof             Dynamica                3eMCpup      5:16  11,392     5:16 
   10  Florence Koole             Oostkapelle             4eMCpup      5:20  11,250     5:20 
   11  Anouk Boonman              Nieuwdorp               5eMCpup      5:35  10,746     5:35 
   12  Femke van Sluijs           AV '56                  2eMBpup      5:41  10,557     5:41 
   13  Rody Dees                  AV '56                  2eJCpup      6:02   9,945     6:02 
   14  Mila Kramer                AV '56                  6eMCpup      6:31   9,207     6:31 
   15  Dylano de Jonge            Nieuwdorp               3eJCpup      6:38   9,045     6:38
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-10-2018 7e StelleplascrossHeinkenszandJARO0
10-12-2016 6e StelleplascrossHeinkenszandJARO593
19-12-2015 5e StelleplascrossHeinkenszandAV'56827
27-12-2014 4e StelleplascrossHeinkenszandJARO1357
22-12-2012 2e StelleplascrossHeinkenszandJARO1426
18-12-2011 1e StelleplascrossHeinkenszandJARO1407

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
1000 m Yunis Stitan (PR)2.28.68  Mse
18-05: Marathon Helsinki (5)
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.50.17  V55
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.55.51  M65
halve Gerrit Spaans (PR 1.38.53)1.56.12  M65
halve Ellie Spaans (PR 1.53.12)2.02.57  V60
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.23.52  M55
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.57.58  Mse
1500 m Piet van Mourik (PR 4.51.63)5.22.34  M55
1500 m Emma van Mourik (PR 5.14.92)5.23.25  Vse
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (3)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (67)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
Atletiek Zeeland © 2019