zaterdag 23 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
42e Singelloop
Middelburg, zaterdag 1 november 2003 - Organisatie: Dynamica
pl.naamverenigingtijd   km/u  min/km categorie
1Schletterer Sebastien AAC/Dynamica 20:1719,5233:04 1eH20
2Tongeren Miquel van Dynamica 20:1819,5073:05 2eH20
3Beljaars FrankyDynamica 21:0818,7383:12 3eH20
4Cappon Erik Wielingen 21:1018,7093:12 4eH20
5Vos Wim Dynamica 21:1318,6653:13 1eH40
6Reijnierse Kim Dynamica 21:3118,4043:16 2eH40
7Koole Niels Dynamica 21:3618,3333:16 5eH20
8Koster Bart de Dynamica 21:4218,2493:17 6eH20
9Koeveringe Kees vanVet Ned 21:4518,2073:18 3eH40
10Rietveld Aart AV'5621:4718,1793:18 4eH40
11Vos Wilko de AV'5621:5018,1373:18 5eH40
12Hofland Robin Dynamica 21:5718,0413:20 7eH20
13Faes Adri Dynamica 22:1017,8653:22 6eH40
14Pruysers MartinDynamica 22:1317,8243:22 8eH20
15Janse Micha Dynamica 22:1517,7983:22 9eH20
16Bostelaar Rens Dynamica 22:1817,7583:23 7eH40
17Overweel John Dynamica 22:2117,7183:23 1eH50
18Poppe ErikDynamica 22:2517,6653:2410eH20
19Posthuma GerardAV'5622:2617,6523:2411eH20
20Brouwer Sjaak Dynamica 22:3017,6003:2512eH20
21Roy Ron leDynamica 22:3917,4833:26 8eH40
22Vaardegem Jan vanDynamica 22:4817,3683:2713eH20
23Jaeger Edwin deRKHAV22:5117,3303:2814eH20
24Sterrenburg Paul Middelburg22:5417,2933:2815eH20
25Broeke Rian van de Dynamica 22:5617,2673:28 9eH40
26Vermeule John Dynamica 22:5817,2423:2910eH40
27Witte Rinus Dynamica 23:0317,1803:3011eH40
28Riemens Marc Dynamica 23:0917,1063:3016eH20
29Kok Erik Arnemuiden23:1117,0813:3117eH20
30Hooijen Peter LPK Eindhoven 23:1617,0203:3212eH40
31Pagter Kevin deWestkapelle 23:3316,8153:3418eH20
32Ramsteyn Peter Dynamica 23:3616,7803:3519eH20
33Bruggeman Rini AV'5623:3916,7443:3513eH40
34Jacobse Leon Dynamica 23:4716,6503:3620eH20
35Bastian Karin Dynamica 23:4916,6273:37 1eD20
36Besuijen Marius Dynamica 23:5116,6043:3714eH40
37Dellebeke Ron Dynamica 23:5316,5813:3715eH40
38Dijke Rinie van Delta Sport 23:5516,5573:37 2eH50
39Joosse Henk JanDynamica 24:0116,4893:3821eH20
40Roose Wim AV'5624:0316,4663:39 3eH50
41Eversdijk Ko AV'5624:0416,4543:3916eH40
42Lievense Lein Dynamica 24:1716,3073:41 4eH50
43Balkenende Marinus Middelburg24:2216,2523:4217eH40
44Wiessner Charles Dynamica 24:2316,2413:4218eH40
45Guequierre JohnDynamica 24:2816,1853:42 5eH50
46Visser Bram de Dynamica 24:3216,1413:4319eH40
47Stroo Andre Dynamica 24:4016,0543:4420eH40
48Rijkhoek Peter Vlissingen24:4216,0323:4521eH40
49Balkenende Peter Goes 24:4516,0003:4522eH40
50Jansen Wouter Dynamica 24:4715,9783:4522eH20
51Tierie Ad Dynamica 24:4815,9683:45 6eH50
52Stange Henk Vet ned 24:5515,8933:47 7eH50
53Denissen kees Middelburg25:0015,8403:4723eH40
54Matulessy Max Dynamica 25:0215,8193:48 8eH50
55Kok Marianne deLewedorp 25:0415,7983:48 2eD20
56Wouters Hans AV'5625:0715,7663:4824eH40
57Oele Jaap AV'5625:1115,7253:49 9eH50
58Luitwieler Jacky Dynamica 25:1415,6943:4925eH40
59Tempelaar Wim Dynamica 25:1515,6833:5010eH50
60Krocke Ronnie Souburg 25:1815,6523:5026eH40
61Adriaanse HancoAagtekerke25:2015,6323:5023eH20
62Verbist Willy Dynamica 25:2215,6113:5111eH50
63Meerman Pascal Ritthem 25:2315,6013:5124eH20
64Gruiter Karel van de Dynamica 25:2515,5803:5112eH50
65Geuze KeesMiddelburg25:2715,5603:5127eH40
66Dijkstra Seth LPK 25:3015,5293:5225eH20
67Maat Chantal Dynamica 25:4315,3993:54 3eD20
68Schipper Wilco de Dynamica 25:4815,3493:5528eH40
69Niekerk Simon Dynamica 25:5015,3293:5526eH20
70Struyk Huib Middelburg25:5115,3193:5527eH20
71Bostelaar Jan Dynamica 25:5315,2993:5513eH50
72Caspel Jon van LPK Vliss 26:0115,2213:5729eH40
73Leeuwen Marco Middelburg26:0515,1823:5728eH20
74Broos Frits Middelburg26:0715,1633:5730eH40
75Koole AdriDynamica 26:1415,0953:5814eH50
76Aarnoutse Kris Middelburg26:1515,0863:5929eH20
77Koole KeesMiddelburg26:1715,0673:5931eH40
78Vermeulen Ad Middelburg26:2315,0094:0030eH20
79Dekker Johan Middelburg26:2514,9914:0032eH40
80Ridder Cor de Arnemuiden26:2814,9624:0131eH20
81Marcusse Kees Dynamica 26:3214,9254:0115eH50
82Wisse Michel Amstelveen26:4014,8504:0232eH20
83Blaas Freddy Oostkapelle 26:5514,7124:0533eH20
84Lensen Dignus Dynamica 26:5714,6944:0533eH40
85Rouw Henk Vet ned 27:0014,6674:0516eH50
86Dekker Rene Zoutelande27:0114,6584:0634eH40
87Aspert Jack vanDynamica 27:0214,6494:0635eH40
88Bil Marinka Arnemuiden27:0314,6404:06 4eD20
89Mol Johan Souburg 27:0614,6134:0636eH40
90Poortvliet HugoDynamica 27:1014,5774:0717eH50
91Lampert Jos Koudekerke27:1214,5594:0737eH40
92Riemens Rinus Biggekerke27:1314,5504:0738eH40
93Davidse Andre Middelburg27:1414,5414:0839eH40
94Wisse Jelle Wageningen27:1614,5234:0834eH20
95Helsloot WillemZierikzee 27:2014,4884:0840eH40
96Guchte Evelien van Middelburg27:3414,3654:11 5eD20
97Dijke BuisArnemuiden27:3714,3394:1141eH40
98Bimmel Ronald Aagtekerke27:4114,3054:1235eH20
99Louwerse EugeneMiddelburg27:4314,2874:1242eH40
100Werff Jon van de Souburg 27:5214,2114:1343eH40
101Leendertse MariusAV'5627:5614,1774:1418eH50
102Conijn Collin Middelburg27:5914,1514:1444eH40
103Steur KeesMiddelburg28:0114,1344:1545eH40
104Ruyter Tonny deDynamica 28:0614,0934:1519eH50
105Noordijke Adri Vet Ned 28:0814,0764:16 1eH60
106Sluys Hans van Dynamica 28:1014,0594:1620eH50
107Belzen Lieven St Joosland 28:1214,0434:1646eH40
108Filius Rijk Dynamica 28:1314,0344:1747eH40
109Maljaars Simon Dynamica 28:1514,0184:1721eH50
110Provoost Christe Gapinge 28:1913,9854:17 6eD20
111Dijker WimZoutelande28:2613,9274:1836eH20
112GeschiereSuzanne Dynamica 28:2813,9114:19 1eD35
113Guequierre Ben Souburg 28:4513,7744:2148eH40
114Constandse Nicole Dynamica 28:4813,7504:22 7eD20
115Meijering Jeroen Dynamica 28:5113,7264:2237eH20
116Wiedenhoff Jan Vet Ned 28:5813,6714:23 2eH60
117Pluijlaar Hans Dynamica 29:0413,6244:24 3eH60
118Vos Robin de AV'5629:1213,5624:2538eH20
119Maranus Jan Dynamica 29:1713,5234:2622eH50
120Schoenmakers Ant Dynamica 29:2413,4694:27 4eH60
121Saya Ruud Middelburg29:2713,4474:2849eH40
122Verdam RobVlissingen29:2913,4314:2850eH40
123Zuydervelt KeesHoogerheide 29:3313,4014:29 5eH60
124Melse Rob Middelburg29:3613,3784:2923eH50
125Jobse Elien Vlissingen29:3913,3564:30 2eD35
126Kraker Lein de Dynamica 29:4113,3414:3024eH50
127Balkenende Chris Goes 29:4413,3184:3039eH20
128Bulck Cees van de Middelburg29:5113,2664:3125eH50
129Dekker Izaak Dynamica 29:5813,2154:3240eH20
130Brouwer Adrie Koudekerke30:0513,1634:3351eH40
131Roose Jan AV'5630:1313,1054:3526eH50
132Doorn Peter vanMiddelburg30:2313,0334:3641eH20
133Wisse Lydia Dynamica 30:3512,9484:38 8eD20
134Bahnertz Remon Den Haag 30:5512,8094:4142eH20
135Karelse Janus Kamperland31:1512,6724:44 6eH60
136Vogel Frans Middelburg31:4212,4924:4843eH20
137Coomans Dorien Aagtekerke31:4412,4794:48 3eD35
138Pluijlaar CirelleDynamica 31:5812,3884:51 9eD20
139Belzen Diana van Domburg 32:1412,2854:53 4eD35
140Schoenmakers Luc Vlissingen32:4612,0854:5852eH40
141Luyk Aart van Dynamica 33:1111,9345:0253eH40
142Dijkstra Joop Middelburg33:5011,7045:08 7eH60
143Jansens Dia 34:0611,6135:10 5eD35
144Verbruggen HuibMiddelburg34:1111,5855:1127eH50
145Rijke Bram de Dynamica 34:3611,4455:15 8eH60
146Rijborz MarliesMiddelburg34:4511,3965:16 6eD35
147Steendijk WilmaMiddelburg35:1011,2615:20 7eD35
148Schuit Tanita Goes 35:1911,2135:21 8eD35
149Janssen Ilse Dynamica 36:0310,9855:2810eD20
150Dekker InaMiddelburg36:1110,9445:2944eH20
151Botman Roelie Dynamica 36:1310,9345:29 9eD35
152Jakobsen Carla Bigekerke 36:3310,8345:3211eD20
153Vermeeren A Breda36:4710,7665:34 9eH60
154Janssen MoniqueSouburg 37:1810,6175:3910eD35
155Sumanpouw S Middelburg37:3710,5275:4211eD35
156Belzen Dinie v Middelburg38:4010,2415:5212eD35
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
21-10-2017 56e SingelloopMiddelburgDynamica0
22-10-2016 55e SingelloopMiddelburgDynamica1493
24-10-2015 54e SingelloopMiddelburgDynamica1874
25-10-2014 53e SingelloopMiddelburgDynamica2553
26-10-2013 52e SingelloopMiddelburgDynamica3435
27-10-2012 51e SingelloopMiddelburgDynamica3016
29-10-2011 50e SingelloopMiddelburgDynamica2870
30-10-2010 49e SingelloopMiddelburgDynamica3216
31-10-2009 48e SingelloopMiddelburgDynamica2680
25-10-2008 47e SingelloopMiddelburgDynamica1640
27-10-2007 46e SingelloopMiddelburgDynamica1803
28-10-2006 45e SingelloopMiddelburgDynamica1800
29-10-2005 44e SingelloopMiddelburgDynamica1250
06-11-2004 43e SingelloopMiddelburgDynamica964
02-11-2002 41e SingelloopMiddelburgDynamica953
03-11-2001 40e SingelloopMiddelburgDynamica1013
04-11-2000 39e SingelloopMiddelburgDynamica971
06-11-1999 38e SingelloopMiddelburgDynamica968
07-11-1998 37e SingelloopMiddelburgDynamica1028

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-06: NK baan Senioren Utrecht (5)
3000 m Tim van den Broeke (PR 9.05.03)9.22.97  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.57.84  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.19.94  Vse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.41  Vse
verspr Joeri van der Hooft (PR 7.27)6.96  Mse
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
10 km Arnoud Rijk (PR 38.41)38.56  Mse
10 km Arco Melissant (PR)39.29  M35
10 km Ruben Boutens (PR 38.57)40.54  Mse
10 km Theo Engel (PR 47.05)51.53  Mse
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018