zaterdag 23 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
25 km Scheldeloop
Terneuzen, zaterdag 14 april 2007 - Organisatie: Scheldesport
25 km
#   Naam                    Woonplaats          Cat    Tijd    km/hr  min/km
1   Peter de Vet            Westdorpe           M    01:34:52  15.8   03:48
2   Patrick Van Remortel    Hulst               M    01:45:40  14.2   04:14
3   Stijn Verreth           St Pauwels          M    01:45:55  14.2   04:14
4   Alain de Schacht        Ruddervoorde        M    01:48:51  13.8   04:21
5   Frank Boerebach         Hoek                M    01:49:34  13.7   04:23
6   Jean Pierre Lepoudre    Ichtegem            M    01:50:42  13.6   04:26
7   Petra Rasenberg         Terneuzen           V    01:50:53  13.5   04:26
8   Ronny Schelfhout        Stekene             M    01:50:57  13.5   04:26
9   Danny van Damme         Sinaai              M    01:50:59  13.5   04:26
10  Kevin de Graaf          Stekene             M    01:51:08  13.5   04:27
11  Marc Welvaert           Oosteeklo           M    01:52:59  13.3   04:31
12  Michel Albertijn        St Pauwels          M    01:53:39  13.2   04:33
13  Jacky Deceuninckx       Heist a Zee         M    01:53:50  13.2   04:33
14  Geert Rosschaert        Erpe                M    01:54:16  13.1   04:34
15  Philippe de Boel        Merchtem            M    01:55:05  13.0   04:36
16  Alex Bauwens            Gent                M    01:56:03  12.9   04:39
17  Walter Rasschaert       Wetteren            M    01:56:43  12.9   04:40
18  Olivier Goedertier      Merelbeke           M    01:56:44  12.9   04:40
19  Monique Allefs          Hulst               V    01:56:45  12.8   04:40
20  Kurt Notte              Oostakker           M    01:57:44  12.7   04:43
21  Kim Pittevils           Diest               V    01:58:58  12.6   04:46
22  Andrea Vermote          Eernegem            V    01:59:07  12.6   04:46
23  Dirk Kempeneers         Aarschot            M    02:00:59  12.4   04:50
24  Chris Verhage           Zaamslag            M    02:02:15  12.3   04:53
25  Elisa Rijk              Schoondijke         V    02:03:12  12.2   04:56
26  Erik Molenberghs        Mol                 M    02:20:23  10.7   05:37
27  Gilberte Scheldewaert   St Amandsberg       V    02:22:15  10.5   05:41
28  Romain Bolssens         Kieldrecht          M    02:22:15  10.5   05:41

12 km
#   Naam                    Woonplaats          Cat    Tijd    km/hr  min/km
1   Eric Leers              Zomergem            M    00:43:23  16.6   03:37
2   Arne Lippens            Waarschoot          M    00:45:28  15.8   03:47
3   Henk van Tatenhove      Terneuzen           M    00:47:58  15.0   04:00
4   Dirk van Bunder         Hulst               M    00:50:14  14.3   04:11
5   Maarten van Goethem     Hulst               M    00:50:32  14.2   04:13
6   Hanno de Hoon           Terneuzen           M    00:50:58  14.1   04:15
7   Dick Termorshuizen      Terneuzen           M    00:50:59  14.1   04:15
8   Theo Roels              Kloosterzande       M    00:51:25  14.0   04:17
9   Anne-Marie Spranghers   Lede                V    00:54:34  13.2   04:33
10  Hans Bliek              Terneuzen           M    00:54:40  13.2   04:33
11  Nicole de wilde         Gentbrugge          V    00:54:50  13.1   04:34
12  Peter Rentmeester       Yerseke             M    00:55:57  12.9   04:40
13  Andre Schoenmaekers     St Gillis-Waes      M    00:56:49  12.7   04:44
14  Simon Harinck           Terneuzen           M    00:57:22  12.5   04:47
15  Mario Schockaert        Lede                M    00:57:42  12.5   04:48
16  Saskia dankaart         Axel                V    00:57:49  12.5   04:49
17  Louis Verburg           Terneuzen           M    00:59:29  12.1   04:57
18  Ilco Koeman             Yerseke             M    00:59:50  12.0   04:59
19  Herman van den Borre    Destelbergen        M    00:59:59  12.0   05:00
20  Roland de Bock          Westdorpe           M    01:00:11  12.0   05:01
21  Piet Verboom            Rotterdam           M    01:01:38  11.7   05:08
22  Cyriel B├╝cheler         Hoboken             M    01:01:42  11.7   05:08
23  Willem Jan de Koeyer    Axel                M    01:01:53  11.6   05:09
24  Guido Andries           St Niklaas          M    01:05:09  11.1   05:26
25  Frank Dogge             St Jansteen         M    01:05:10  11.0   05:26
26  Joke Kuipers            Rotterdam           V    01:05:52  10.9   05:29
27  Ruud Esbeukman          rotterdam           M    01:06:28  10.8   05:32
28  Maria van Belle         Sleidinge           V    01:06:34  10.8   05:33
29  Ellie Jansen            Terneuzen           V    01:07:19  10.7   05:37
30  Dick Verhelst           Zaamslag            M    01:11:11  10.1   05:56
31  Etienne Machtelinckx    Mariakerke          M    01:14:03  9.7    06:10
32  Freddy Rossie           Boekhoute           M    01:14:17  9.7    06:11
33  Daniel de Geest         Aartselaar          M    01:14:17  9.7    06:11
34  Brigitte De Vreeze      Temse               V    01:16:21  9.4    06:22
35  Greta de Vylder         St Gillis-Waas      V    01:16:21  9.4    06:22

6 km
#   Naam                    Woonplaats          Cat    Tijd    km/hr  min/km
1   Bart Cornelissen        Terneuzen           M    00:21:17  16.9   03:33
2   Patrick de Sutter       Stekene             M    00:23:42  15.2   03:57
3   Sieven van Eynde        Sinaai              M    00:24:12  14.9   04:02
4   Patrick Temmerman       Kaprijke            M    00:25:30  14.1   04:15
5   Bennie Bouterse         Terneuzen           M    00:26:18  13.7   04:23
6   Brenda Ottjes           Ossenisse           V    00:28:10  12.8   04:42
7   Marc Cornelissen        Terneuzen           M    00:30:10  11.9   05:02
8   Jan den Dunnen          Terneuzen           M    00:31:16  11.5   05:13
9   Manja Oppeneer          Terneuzen           V    00:32:50  11.0   05:28
10  Richard de Bruin        Hulst               M    00:33:50  10.6   05:38
11  Robin Verwilligen       Hulst               V    00:33:51  10.6   05:39
12  Frans Verwilligen       Hulst               M    00:33:58  10.6   05:40
13  Marjella Bosch          Waalwijk            V    00:35:08  10.2   05:51
14  Leon Sijtsma            Waalwijk            M    00:35:09  10.2   05:51
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
17-02-2018 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-02-2017 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow0
20-02-2016 25 km ScheldeloopTerneuzenScheldesport512
21-02-2015 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow1007
22-02-2014 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow1239
25-02-2012 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow1500
28-02-2009 25 km ScheldeloopTerneuzenSSP2088
12-04-2008 25 km ScheldeloopTerneuzenScheldesport1527

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-06: NK baan Senioren Utrecht (5)
3000 m Tim van den Broeke (PR 9.05.03)9.22.97  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.57.84  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.19.94  Vse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.41  Vse
verspr Joeri van der Hooft (PR 7.27)6.96  Mse
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
10 km Arnoud Rijk (PR 38.41)38.56  Mse
10 km Arco Melissant (PR)39.29  M35
10 km Ruben Boutens (PR 38.57)40.54  Mse
10 km Theo Engel (PR 47.05)51.53  Mse
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018