vrijdag 21 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande (71)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
25 km Scheldeloop
Terneuzen, zaterdag 14 april 2007 - Organisatie: Scheldesport
25 km
#   Naam                    Woonplaats          Cat    Tijd    km/hr  min/km
1   Peter de Vet            Westdorpe           M    01:34:52  15.8   03:48
2   Patrick Van Remortel    Hulst               M    01:45:40  14.2   04:14
3   Stijn Verreth           St Pauwels          M    01:45:55  14.2   04:14
4   Alain de Schacht        Ruddervoorde        M    01:48:51  13.8   04:21
5   Frank Boerebach         Hoek                M    01:49:34  13.7   04:23
6   Jean Pierre Lepoudre    Ichtegem            M    01:50:42  13.6   04:26
7   Petra Rasenberg         Terneuzen           V    01:50:53  13.5   04:26
8   Ronny Schelfhout        Stekene             M    01:50:57  13.5   04:26
9   Danny van Damme         Sinaai              M    01:50:59  13.5   04:26
10  Kevin de Graaf          Stekene             M    01:51:08  13.5   04:27
11  Marc Welvaert           Oosteeklo           M    01:52:59  13.3   04:31
12  Michel Albertijn        St Pauwels          M    01:53:39  13.2   04:33
13  Jacky Deceuninckx       Heist a Zee         M    01:53:50  13.2   04:33
14  Geert Rosschaert        Erpe                M    01:54:16  13.1   04:34
15  Philippe de Boel        Merchtem            M    01:55:05  13.0   04:36
16  Alex Bauwens            Gent                M    01:56:03  12.9   04:39
17  Walter Rasschaert       Wetteren            M    01:56:43  12.9   04:40
18  Olivier Goedertier      Merelbeke           M    01:56:44  12.9   04:40
19  Monique Allefs          Hulst               V    01:56:45  12.8   04:40
20  Kurt Notte              Oostakker           M    01:57:44  12.7   04:43
21  Kim Pittevils           Diest               V    01:58:58  12.6   04:46
22  Andrea Vermote          Eernegem            V    01:59:07  12.6   04:46
23  Dirk Kempeneers         Aarschot            M    02:00:59  12.4   04:50
24  Chris Verhage           Zaamslag            M    02:02:15  12.3   04:53
25  Elisa Rijk              Schoondijke         V    02:03:12  12.2   04:56
26  Erik Molenberghs        Mol                 M    02:20:23  10.7   05:37
27  Gilberte Scheldewaert   St Amandsberg       V    02:22:15  10.5   05:41
28  Romain Bolssens         Kieldrecht          M    02:22:15  10.5   05:41

12 km
#   Naam                    Woonplaats          Cat    Tijd    km/hr  min/km
1   Eric Leers              Zomergem            M    00:43:23  16.6   03:37
2   Arne Lippens            Waarschoot          M    00:45:28  15.8   03:47
3   Henk van Tatenhove      Terneuzen           M    00:47:58  15.0   04:00
4   Dirk van Bunder         Hulst               M    00:50:14  14.3   04:11
5   Maarten van Goethem     Hulst               M    00:50:32  14.2   04:13
6   Hanno de Hoon           Terneuzen           M    00:50:58  14.1   04:15
7   Dick Termorshuizen      Terneuzen           M    00:50:59  14.1   04:15
8   Theo Roels              Kloosterzande       M    00:51:25  14.0   04:17
9   Anne-Marie Spranghers   Lede                V    00:54:34  13.2   04:33
10  Hans Bliek              Terneuzen           M    00:54:40  13.2   04:33
11  Nicole de wilde         Gentbrugge          V    00:54:50  13.1   04:34
12  Peter Rentmeester       Yerseke             M    00:55:57  12.9   04:40
13  Andre Schoenmaekers     St Gillis-Waes      M    00:56:49  12.7   04:44
14  Simon Harinck           Terneuzen           M    00:57:22  12.5   04:47
15  Mario Schockaert        Lede                M    00:57:42  12.5   04:48
16  Saskia dankaart         Axel                V    00:57:49  12.5   04:49
17  Louis Verburg           Terneuzen           M    00:59:29  12.1   04:57
18  Ilco Koeman             Yerseke             M    00:59:50  12.0   04:59
19  Herman van den Borre    Destelbergen        M    00:59:59  12.0   05:00
20  Roland de Bock          Westdorpe           M    01:00:11  12.0   05:01
21  Piet Verboom            Rotterdam           M    01:01:38  11.7   05:08
22  Cyriel Bücheler         Hoboken             M    01:01:42  11.7   05:08
23  Willem Jan de Koeyer    Axel                M    01:01:53  11.6   05:09
24  Guido Andries           St Niklaas          M    01:05:09  11.1   05:26
25  Frank Dogge             St Jansteen         M    01:05:10  11.0   05:26
26  Joke Kuipers            Rotterdam           V    01:05:52  10.9   05:29
27  Ruud Esbeukman          rotterdam           M    01:06:28  10.8   05:32
28  Maria van Belle         Sleidinge           V    01:06:34  10.8   05:33
29  Ellie Jansen            Terneuzen           V    01:07:19  10.7   05:37
30  Dick Verhelst           Zaamslag            M    01:11:11  10.1   05:56
31  Etienne Machtelinckx    Mariakerke          M    01:14:03  9.7    06:10
32  Freddy Rossie           Boekhoute           M    01:14:17  9.7    06:11
33  Daniel de Geest         Aartselaar          M    01:14:17  9.7    06:11
34  Brigitte De Vreeze      Temse               V    01:16:21  9.4    06:22
35  Greta de Vylder         St Gillis-Waas      V    01:16:21  9.4    06:22

6 km
#   Naam                    Woonplaats          Cat    Tijd    km/hr  min/km
1   Bart Cornelissen        Terneuzen           M    00:21:17  16.9   03:33
2   Patrick de Sutter       Stekene             M    00:23:42  15.2   03:57
3   Sieven van Eynde        Sinaai              M    00:24:12  14.9   04:02
4   Patrick Temmerman       Kaprijke            M    00:25:30  14.1   04:15
5   Bennie Bouterse         Terneuzen           M    00:26:18  13.7   04:23
6   Brenda Ottjes           Ossenisse           V    00:28:10  12.8   04:42
7   Marc Cornelissen        Terneuzen           M    00:30:10  11.9   05:02
8   Jan den Dunnen          Terneuzen           M    00:31:16  11.5   05:13
9   Manja Oppeneer          Terneuzen           V    00:32:50  11.0   05:28
10  Richard de Bruin        Hulst               M    00:33:50  10.6   05:38
11  Robin Verwilligen       Hulst               V    00:33:51  10.6   05:39
12  Frans Verwilligen       Hulst               M    00:33:58  10.6   05:40
13  Marjella Bosch          Waalwijk            V    00:35:08  10.2   05:51
14  Leon Sijtsma            Waalwijk            M    00:35:09  10.2   05:51
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
17-02-2018 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-02-2017 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow0
20-02-2016 25 km ScheldeloopTerneuzenScheldesport512
21-02-2015 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow1007
22-02-2014 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow1239
25-02-2012 25 km ScheldeloopTerneuzenJogging Club Dow1500
28-02-2009 25 km ScheldeloopTerneuzenSSP2088
12-04-2008 25 km ScheldeloopTerneuzenScheldesport1527

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018