woensdag 22 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
zo 26-01: 7e Winterloop Terhole
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

20e Bokaalloop

Burgh-Haamstede, woensdag 16 juli 2003 - Organisatie: Delta Sport
10.17 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wim PadmosRockanje33.36minMse   18.161  3:185.04-
3  Arjan BeijeDelta Sport33.59minMse   17.956  3:204.99+0:23
4  Theo RaboutWielingen34.30minMse   17.687  3:244.91+0:54
5  Remy VasseurDynamica34.33minMse   17.661  3:244.91+0:57
6  Patrick van QuekelbergheWielingen34.36minMse   17.636  3:244.90+1:00
7  Rachid GuiguiAV'5634.38minM40   17.619  3:244.89+1:02
8  Joost de KlerkAV'5634.59minMse   17.443  3:264.85+1:23
9  Charles TimmermansFortuna35.23minM40   17.245  3:294.79+1:47
10  Edwin StolkSommelsdijk35.25minMse   17.229  3:294.79+1:49
11  Wim VosDynamica35.31minM40   17.181  3:304.77+1:55
12  Franky BeljaarsDynamica36.04minMse   16.919  3:334.70+2:28
13  Wilko de VosAV'5636.38minM40   16.657  3:364.63+3:02
14  Joop HelbersVoorne36.50minMse   16.567  3:374.60+3:14
15  Jan de WildeAV'5637.01minM40   16.484  3:384.58+3:25
16  Herbert ZoonSommelsdijk37.15minMse   16.381  3:404.55+3:39
17  Wim BesuijenDynamica37.19minM50   16.352  3:404.54+3:43
18  Bart KosterDynamica37.30minMse   16.272  3:414.52+3:54
19  Wim van SparrentakDynamica37.31minMse   16.265  3:414.52+3:55
20  Rens BostelaarDynamica37.36minM40   16.229  3:424.51+4:00
21  Andre MelissantSommelsdijk37.42minMse   16.186  3:424.50+4:06
22  John OverweelDynamica37.48minM50   16.143  3:434.48+4:12
23  Eef KoomanSommelsdijk37.51minM40   16.122  3:434.48+4:15
24  Erik PoppeDynamica37.54minMse   16.100  3:444.47+4:18
25  Jan van VaardegemDynamica38.08minMse   16.002  3:454.44+4:32
26  Eddy SmitDelta Sport38.10minM50   15.988  3:454.44+4:34
27  Peter VaderDelta Sport38.11minM40   15.981  3:454.44+4:35
28  Patrick de BoevereWielingen38.15minMse   15.953  3:464.43+4:39
29  Johan de VliegerDynamica38.22minM40   15.904  3:464.42+4:46
30  Rene VaderNieuwdorp38.36minMse   15.808  3:484.39+5:00
31  Marco GeldofDynamica38.38minMse   15.795  3:484.39+5:02
32  Theo den HerderAV'5638.41minM50   15.774  3:484.38+5:05
33  Jaap van de BokSommelsdijk38.57minM40   15.666  3:504.35+5:21
34  Laurens van de HavenAV'5639.00minMse   15.646  3:504.35+5:24
35  Martin PruijsersDynamica39.05minMse   15.613  3:514.34+5:29
36  Arie van DijkSommelsdijk39.06minM50   15.606  3:514.34+5:30
37  Wilco de SchipperDynamica39.16minM40   15.540  3:524.32+5:40
38  Marius BesuijenDynamica39.29minM40   15.455  3:534.29+5:53
39  Lion van LuijkDynamica39.32minM40   15.435  3:534.29+5:56
40  Erik KokArnemuiden39.33minMse   15.429  3:534.29+5:57
41  Rinus WitteDynamica39.35minM40   15.416  3:544.28+5:59
42  Erik van de MeerVoorne Atl39.44minMse   15.357  3:544.27+6:08
43  Ron DellebekeDynamica39.49minM40   15.325  3:554.26+6:13
44  Jan GuiljamAV'5640.01minM40   15.249  3:564.24+6:25
45  Peter de VriesWinsum40.03minM40   15.236  3:564.23+6:27
46  Kevin de PagterWestkapelle40.18minMse   15.141  3:584.21+6:42
47  Karin BastianDynamica40.19minVse   15.135  3:584.20+6:43
48  Lein LievenseDynamica40.22minM50   15.116  3:584.20+6:46
49  Archie StaalDelta Sport40.24minMse   15.104  3:584.20+6:48
50  Bennie van HuizenSommelsdijk40.30minMse   15.067  3:594.19+6:54
51  Marco van LeeuwenVoorne Atl40.32minM40   15.054  3:594.18+6:56
52  Wim RooseGoes40.34minM50   15.042  3:594.18+6:58
53  Peter RamsteijnDynamica40.36minMse   15.030  4:004.17+7:00
54  Leo DaleboutDynamica40.41minM40   14.999  4:004.17+7:05
55  John GuequierreDynamica40.57minM50   14.901  4:024.14+7:21
56  Joop LasseurDelta Sport41.00minM60   14.883  4:024.13+7:24
57  Floris Jan KooleDynamica41.01minMse   14.877  4:024.13+7:25
58  Jacky LuitwielerDynamica41.05minM40   14.853  4:024.13+7:29
59  Edith GerardsDynamica41.06minVse   14.847  4:024.12+7:30
60  Paul NoomenDelta Sport41.23minM40   14.745  4:044.10+7:47
61  Robert KraaijenbrinkDelta Sport41.26minMse   14.727  4:044.09+7:50
62  Kees de WinterAV'5641.36minM40   14.668  4:054.07+8:00
63  Revelino RijkDynamica41.38minMse   14.657  4:064.07+8:02
64  Dirk WigmansVaassen41.45minM40   14.616  4:064.06+8:09
65  Chantal KooleZoutelande41.49minVse   14.592  4:074.05+8:13
66  Niels KooleDynamica41.51minMse   14.581  4:074.05+8:15
67  Wim HuibregtseWestkapelle42.00minMse   14.529  4:084.04+8:24
68  C GeuzeMiddelburg42.06minM40   14.494  4:084.03+8:30
69  Wim TempelaarDynamica42.16minM50   14.437  4:094.01+8:40
70  John DavidseDynamica42.18minM40   14.426  4:104.01+8:42
71  Johan WalpotBruinisse42.20minM40   14.414  4:104.00+8:44
72  Kees de PagterWestkapelle42.26minM40   14.380  4:103.99+8:50
73  Joop KoopmansSerooskerke42.34minMse   14.335  4:113.98+8:58
74  Jacco SchroeversDynamica42.48minMse   14.257  4:133.96+9:12
75  Jack SmitsDynamica42.53minM40   14.229  4:133.95+9:17
76  Karel van de GruiterDynamica42.56minM50   14.213  4:133.95+9:20
77  Willy VerbistDynamica43.05minM50   14.163  4:143.93+9:29
78  Rob SchoenmakerDynamica43.07minM40   14.152  4:143.93+9:31
79  Erwin LindeNeveVlissingen43.10minMse   14.136  4:153.93+9:34
80  Seth DijkstraMiddelburg43.16minMse   14.103  4:153.92+9:40
81  Jos den HollanderAV'5643.25minMse   14.055  4:163.90+9:49
82  Hannuel KramerDynamica43.29minMse   14.033  4:173.90+9:53
83  Ullah SaifZierikzee43.30minM40   14.028  4:173.90+9:54
84  Willian BootKerkwerve43.33minMse   14.011  4:173.89+9:57
85  Hayat Ben BrahimDelta Sport43.41minVse   13.969  4:183.88+10:05
86  Rob MolMiddelburg43.44minM60   13.953  4:183.88+10:08
87  Sjaan MaartenseAV'5643.45minV35   13.947  4:183.87+10:09
88  Edwin MaljaarsWestkapelle44.03minMse   13.852  4:203.85+10:27
89  Jessica RosbergenHoogvliet44.05minVse   13.842  4:203.84+10:29
90  Willem HamoenVoorne Atl44.07minM40   13.832  4:203.84+10:31
91  Marco GoordenThor44.10minMse   13.816  4:213.84+10:34
92  Niels de WaterMiddelburg44.11minMse   13.811  4:213.84+10:35
93  Michel HendrikseDelta Sport44.14minMse   13.795  4:213.83+10:38
94  Jos PeetersDynamica44.21minMse   13.759  4:223.82+10:45
95  Rob WijnstekersOosterland44.33minM40   13.697  4:233.80+10:57
96  Johan JumeletZierikzee44.36minM50   13.682  4:233.80+11:00
97  Adri NoordijkeZierikzee45.00minM60   13.560  4:253.77+11:24
98  Marcel IsraelDynamica45.05minMse   13.535  4:263.76+11:29
99  Dwight MaansterDelta Sport45.07minMse   13.525  4:263.76+11:31
100  Guy DemoncaeuaBelgium45.16minMse   13.480  4:273.74+11:40
101  Jack van AspertDynamica45.18minM40   13.470  4:273.74+11:42
102  Simon NiekerkDynamica45.20minMse   13.460  4:273.74+11:44
103  Sytze StinsDelta Sport45.26minM50   13.431  4:283.73+11:50
104  Rinus RiemensBiggekerke45.32minM40   13.401  4:293.72+11:56
105  Hugo PoortvlietDynamica45.36minM50   13.382  4:293.72+12:00
106  Bianca van VuurenAV'5645.38minVse   13.372  4:293.71+12:02
107  Cees CornuDynamica45.48minM40   13.323  4:303.70+12:12
108  Wim SiesMiddelburg45.49minM50   13.318  4:303.70+12:13
109  Max MatulessyDynamica45.52minM50   13.304  4:313.70+12:16
110  Dick FiliusKats45.58minM40   13.275  4:313.69+12:22
111  Tonny de RuijterDynamica46.00minM50   13.265  4:313.68+12:24
112  Antoine GoethemAV'5646.01minMse   13.260  4:313.68+12:25
113  Rene DekkerZoutelande46.06minM40   13.236  4:323.68+12:30
114  Rob JongeneelMiddelburg46.22minMse   13.160  4:343.66+12:46
115  Piet VaardegemWestkapelle46.43minM40   13.062  4:363.63+13:07
116  Sjacco VermeulenHeinkenszand46.45minMse   13.052  4:363.63+13:09
117  Serge HeiningenVlissingen46.54minMse   13.011  4:373.61+13:18
118  Elien JobseVlissingen46.59minV35   12.988  4:373.61+13:23
119  Lein de KrakerDynamica47.00minM50   12.983  4:373.61+13:24
120  Jan KosterDelta Sport47.01minM40   12.978  4:373.61+13:25
121  Eline FranckeBiggekerke47.04minV35   12.965  4:383.60+13:28
122  Lieven van BelzenNieuw- en Sint Joosland47.19minMse   12.896  4:393.58+13:43
123  Frits BroosMiddelburg47.26minM40   12.864  4:403.57+13:50
124  Leo BruggemanOuwerkerk47.28minM40   12.855  4:403.57+13:52
125  Jan MaranusDynamica47.32minM50   12.837  4:403.57+13:56
126  Harro HeijboerDelta Sport47.47minMse   12.770  4:423.55+14:11
127  Christel ProvoostGapinge47.51minVse   12.752  4:423.54+14:15
128  Piet van MourikOuwerkerk47.56minMse   12.730  4:433.54+14:20
129  Paul van TuilBurgh-Haamstede48.01minMse   12.708  4:433.53+14:25
130  Gert-Jan de GlopperDelta Sport48.06minMse   12.686  4:443.52+14:30
131  Marcel RichardZoutelande48.16minM50   12.642  4:453.51+14:40
132  Bram van de BoogaardAmersfoort48.53minMse   12.483  4:483.47+15:17
133  Maarten WesterweeleVlissingen49.11minM50   12.407  4:503.45+15:35
134  Ellie WesterweeleDynamica49.13minV35   12.398  4:503.44+15:37
135  Suzanne GeschiereSint Laurens49.16minV35   12.386  4:513.44+15:40
136  Piet Jan LandegentDelta Sport49.27minM50   12.340  4:523.43+15:51
137  Nancy VendevilleHellasUtrecht49.52minV35   12.237  4:543.40+16:16
138  Jan RooseGoes49.54minM50   12.228  4:543.40+16:18
139  Martine ThijssenDelta Sport50.13minV35   12.151  4:563.38+16:37
140  Joop ScheijbelerDelta Sport51.22minM50   11.879  5:033.30+17:46
141  Peter VerhaarWemeldinge52.11minMse   11.693  5:083.25+18:35
142  Peter van DoornMiddelburg52.22minM40   11.652  5:093.24+18:46
143  Niek van BelzenArnemuiden53.17minMse   11.452  5:143.18+19:41
144  Lenie WitjesDynamica55.43minVse   10.952  5:293.04+22:07
145  Sandra van OrselenHellevoetsluis56.05minVse   10.880  5:313.02+22:29
146  Peter VerberveCapelle ad Yssel56.51minM40   10.734  5:352.98+23:15
147  Jo van KlevenVlissingen56.56minM50   10.718  5:362.98+23:20
148  Martin WalravenBadhoevedorp57.01minM40   10.702  5:362.97+23:25
149  Olga SchoenmakerDynamica57.13minV35   10.665  5:382.96+23:37
150  Cor van GilsErmelo57.48minM40   10.557  5:412.93+24:12
151  Machiel SinkeKrabbendijke58.54minM50   10.360  5:472.88+25:18
152  Lenie van KlevenVlissingen59.09minV35   10.316  5:492.87+25:33
153  Joop van de ZandenVlissingen1.00.03minM50   10.162  5:542.82+26:27
154  Henk KortleverDelta Sport1.01.30minM40   9.922  6:032.76+27:54
Mannen: 135 (88.24%) => M40=46 - M50=27 - M60=3 - Mse=59
Vrouwen: 18 (11.76%) => V35=9 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.7 km

2019Tim Pleijte31:53Erwin Harmes32:37Ralph Wiessner33:42Samantha Luitwieler37:0797

10.17 km

2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214

6.83 km

2006Morris Wols21:46Willem Lenting22:07Arjan Beije22:16Marianne de Kok26:26122

10.17 km

2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.354 seconden nodig om deze lijst met 153 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Niels Veldman: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Cor Muller: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020