zondag 25 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Westenschouwen
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

20e Bokaalloop

Burgh-Haamstede, woensdag 16 juli 2003 - Organisatie: Delta Sport
10.17 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Wim PadmosRockanje33.36Mse   18.161  3:185.04-
3  Arjan BeijeDelta Sport33.59Mse   17.956  3:204.99+0:23
4  Theo RaboutWielingen34.30Mse   17.687  3:244.91+0:54
5  Remy VasseurDynamica34.33Mse   17.661  3:244.91+0:57
6  Patrick van QuekelbergheWielingen34.36Mse   17.636  3:244.90+1:00
7  Rachid GuiguiAV'5634.38M40   17.619  3:244.89+1:02
8  Joost de KlerkAV'5634.59Mse   17.443  3:264.85+1:23
9  Charles TimmermansFortuna35.23M40   17.245  3:294.79+1:47
10  Edwin StolkSommelsdijk35.25Mse   17.229  3:294.79+1:49
11  Wim VosDynamica35.31M40   17.181  3:304.77+1:55
12  Franky BeljaarsDynamica36.04Mse   16.919  3:334.70+2:28
13  Wilko de VosAV'5636.38M40   16.657  3:364.63+3:02
14  Joop HelbersVoorne36.50Mse   16.567  3:374.60+3:14
15  Jan de WildeAV'5637.01M40   16.484  3:384.58+3:25
16  Herbert ZoonSommelsdijk37.15Mse   16.381  3:404.55+3:39
17  Wim BesuijenDynamica37.19M50   16.352  3:404.54+3:43
18  Bart KosterDynamica37.30Mse   16.272  3:414.52+3:54
19  Wim van SparrentakDynamica37.31Mse   16.265  3:414.52+3:55
20  Rens BostelaarDynamica37.36M40   16.229  3:424.51+4:00
21  Andre MelissantSommelsdijk37.42Mse   16.186  3:424.50+4:06
22  John OverweelDynamica37.48M50   16.143  3:434.48+4:12
23  Eef KoomanSommelsdijk37.51M40   16.122  3:434.48+4:15
24  Erik PoppeDynamica37.54Mse   16.100  3:444.47+4:18
25  Jan van VaardegemDynamica38.08Mse   16.002  3:454.44+4:32
26  Eddy SmitDelta Sport38.10M50   15.988  3:454.44+4:34
27  Peter VaderDelta Sport38.11M40   15.981  3:454.44+4:35
28  Patrick de BoevereWielingen38.15Mse   15.953  3:464.43+4:39
29  Johan de VliegerDynamica38.22M40   15.904  3:464.42+4:46
30  Rene VaderNieuwdorp38.36Mse   15.808  3:484.39+5:00
31  Marco GeldofDynamica38.38Mse   15.795  3:484.39+5:02
32  Theo den HerderAV'5638.41M50   15.774  3:484.38+5:05
33  Jaap van de BokSommelsdijk38.57M40   15.666  3:504.35+5:21
34  Laurens van de HavenAV'5639.00Mse   15.646  3:504.35+5:24
35  Martin PruijsersDynamica39.05Mse   15.613  3:514.34+5:29
36  Arie van DijkSommelsdijk39.06M50   15.606  3:514.34+5:30
37  Wilco de SchipperDynamica39.16M40   15.540  3:524.32+5:40
38  Marius BesuijenDynamica39.29M40   15.455  3:534.29+5:53
39  Lion van LuijkDynamica39.32M40   15.435  3:534.29+5:56
40  Erik KokArnemuiden39.33Mse   15.429  3:534.29+5:57
41  Rinus WitteDynamica39.35M40   15.416  3:544.28+5:59
42  Erik van de MeerVoorne Atl39.44Mse   15.357  3:544.27+6:08
43  Ron DellebekeDynamica39.49M40   15.325  3:554.26+6:13
44  Jan GuiljamAV'5640.01M40   15.249  3:564.24+6:25
45  Peter de VriesWinsum40.03M40   15.236  3:564.23+6:27
46  Kevin de PagterWestkapelle40.18Mse   15.141  3:584.21+6:42
47  Karin BastianDynamica40.19Vse   15.135  3:584.20+6:43
48  Lein LievenseDynamica40.22M50   15.116  3:584.20+6:46
49  Archie StaalDelta Sport40.24Mse   15.104  3:584.20+6:48
50  Bennie van HuizenSommelsdijk40.30Mse   15.067  3:594.19+6:54
51  Marco van LeeuwenVoorne Atl40.32M40   15.054  3:594.18+6:56
52  Wim RooseGoes40.34M50   15.042  3:594.18+6:58
53  Peter RamsteijnDynamica40.36Mse   15.030  4:004.17+7:00
54  Leo DaleboutDynamica40.41M40   14.999  4:004.17+7:05
55  John GuequierreDynamica40.57M50   14.901  4:024.14+7:21
56  Joop LasseurDelta Sport41.00M60   14.883  4:024.13+7:24
57  Floris Jan KooleDynamica41.01Mse   14.877  4:024.13+7:25
58  Jacky LuitwielerDynamica41.05M40   14.853  4:024.13+7:29
59  Edith GerardsDynamica41.06Vse   14.847  4:024.12+7:30
60  Paul NoomenDelta Sport41.23M40   14.745  4:044.10+7:47
61  Robert KraaijenbrinkDelta Sport41.26Mse   14.727  4:044.09+7:50
62  Kees de WinterAV'5641.36M40   14.668  4:054.07+8:00
63  Revelino RijkDynamica41.38Mse   14.657  4:064.07+8:02
64  Dirk WigmansVaassen41.45M40   14.616  4:064.06+8:09
65  Chantal KooleZoutelande41.49Vse   14.592  4:074.05+8:13
66  Niels KooleDynamica41.51Mse   14.581  4:074.05+8:15
67  Wim HuibregtseWestkapelle42.00Mse   14.529  4:084.04+8:24
68  C GeuzeMiddelburg42.06M40   14.494  4:084.03+8:30
69  Wim TempelaarDynamica42.16M50   14.437  4:094.01+8:40
70  John DavidseDynamica42.18M40   14.426  4:104.01+8:42
71  Johan WalpotBruinisse42.20M40   14.414  4:104.00+8:44
72  Kees de PagterWestkapelle42.26M40   14.380  4:103.99+8:50
73  Joop KoopmansSerooskerke42.34Mse   14.335  4:113.98+8:58
74  Jacco SchroeversDynamica42.48Mse   14.257  4:133.96+9:12
75  Jack SmitsDynamica42.53M40   14.229  4:133.95+9:17
76  Karel van de GruiterDynamica42.56M50   14.213  4:133.95+9:20
77  Willy VerbistDynamica43.05M50   14.163  4:143.93+9:29
78  Rob SchoenmakerDynamica43.07M40   14.152  4:143.93+9:31
79  Erwin LindeNeveVlissingen43.10Mse   14.136  4:153.93+9:34
80  Seth DijkstraMiddelburg43.16Mse   14.103  4:153.92+9:40
81  Jos den HollanderAV'5643.25Mse   14.055  4:163.90+9:49
82  Hannuel KramerDynamica43.29Mse   14.033  4:173.90+9:53
83  Ullah SaifZierikzee43.30M40   14.028  4:173.90+9:54
84  Willian BootKerkwerve43.33Mse   14.011  4:173.89+9:57
85  Hayat Ben BrahimDelta Sport43.41Vse   13.969  4:183.88+10:05
86  Rob MolMiddelburg43.44M60   13.953  4:183.88+10:08
87  Sjaan MaartenseAV'5643.45V35   13.947  4:183.87+10:09
88  Edwin MaljaarsWestkapelle44.03Mse   13.852  4:203.85+10:27
89  Jessica RosbergenHoogvliet44.05Vse   13.842  4:203.84+10:29
90  Willem HamoenVoorne Atl44.07M40   13.832  4:203.84+10:31
91  Marco GoordenThor44.10Mse   13.816  4:213.84+10:34
92  Niels de WaterMiddelburg44.11Mse   13.811  4:213.84+10:35
93  Michel HendrikseDelta Sport44.14Mse   13.795  4:213.83+10:38
94  Jos PeetersDynamica44.21Mse   13.759  4:223.82+10:45
95  Rob WijnstekersOosterland44.33M40   13.697  4:233.80+10:57
96  Johan JumeletZierikzee44.36M50   13.682  4:233.80+11:00
97  Adri NoordijkeZierikzee45.00M60   13.560  4:253.77+11:24
98  Marcel IsraelDynamica45.05Mse   13.535  4:263.76+11:29
99  Dwight MaansterDelta Sport45.07Mse   13.525  4:263.76+11:31
100  Guy DemoncaeuaBelgium45.16Mse   13.480  4:273.74+11:40
101  Jack van AspertDynamica45.18M40   13.470  4:273.74+11:42
102  Simon NiekerkDynamica45.20Mse   13.460  4:273.74+11:44
103  Sytze StinsDelta Sport45.26M50   13.431  4:283.73+11:50
104  Rinus RiemensBiggekerke45.32M40   13.401  4:293.72+11:56
105  Hugo PoortvlietDynamica45.36M50   13.382  4:293.72+12:00
106  Bianca van VuurenAV'5645.38Vse   13.372  4:293.71+12:02
107  Cees CornuDynamica45.48M40   13.323  4:303.70+12:12
108  Wim SiesMiddelburg45.49M50   13.318  4:303.70+12:13
109  Max MatulessyDynamica45.52M50   13.304  4:313.70+12:16
110  Dick FiliusKats45.58M40   13.275  4:313.69+12:22
111  Tonny de RuijterDynamica46.00M50   13.265  4:313.68+12:24
112  Antoine GoethemAV'5646.01Mse   13.260  4:313.68+12:25
113  Rene DekkerZoutelande46.06M40   13.236  4:323.68+12:30
114  Rob JongeneelMiddelburg46.22Mse   13.160  4:343.66+12:46
115  Piet VaardegemWestkapelle46.43M40   13.062  4:363.63+13:07
116  Sjacco VermeulenHeinkenszand46.45Mse   13.052  4:363.63+13:09
117  Serge HeiningenVlissingen46.54Mse   13.011  4:373.61+13:18
118  Elien JobseVlissingen46.59V35   12.988  4:373.61+13:23
119  Lein de KrakerDynamica47.00M50   12.983  4:373.61+13:24
120  Jan KosterDelta Sport47.01M40   12.978  4:373.61+13:25
121  Eline FranckeBiggekerke47.04V35   12.965  4:383.60+13:28
122  Lieven van BelzenNieuw- en Sint Joosland47.19Mse   12.896  4:393.58+13:43
123  Frits BroosMiddelburg47.26M40   12.864  4:403.57+13:50
124  Leo BruggemanOuwerkerk47.28M40   12.855  4:403.57+13:52
125  Jan MaranusDynamica47.32M50   12.837  4:403.57+13:56
126  Harro HeijboerDelta Sport47.47Mse   12.770  4:423.55+14:11
127  Christel ProvoostGapinge47.51Vse   12.752  4:423.54+14:15
128  Piet van MourikOuwerkerk47.56Mse   12.730  4:433.54+14:20
129  Paul van TuilBurgh-Haamstede48.01Mse   12.708  4:433.53+14:25
130  Gert-Jan de GlopperDelta Sport48.06Mse   12.686  4:443.52+14:30
131  Marcel RichardZoutelande48.16M50   12.642  4:453.51+14:40
132  Bram van de BoogaardAmersfoort48.53Mse   12.483  4:483.47+15:17
133  Maarten WesterweeleVlissingen49.11M50   12.407  4:503.45+15:35
134  Ellie WesterweeleDynamica49.13V35   12.398  4:503.44+15:37
135  Suzanne GeschiereSint Laurens49.16V35   12.386  4:513.44+15:40
136  Piet Jan LandegentDelta Sport49.27M50   12.340  4:523.43+15:51
137  Nancy VendevilleHellasUtrecht49.52V35   12.237  4:543.40+16:16
138  Jan RooseGoes49.54M50   12.228  4:543.40+16:18
139  Martine ThijssenDelta Sport50.13V35   12.151  4:563.38+16:37
140  Joop ScheijbelerDelta Sport51.22M50   11.879  5:033.30+17:46
141  Peter VerhaarWemeldinge52.11Mse   11.693  5:083.25+18:35
142  Peter van DoornMiddelburg52.22M40   11.652  5:093.24+18:46
143  Niek van BelzenArnemuiden53.17Mse   11.452  5:143.18+19:41
144  Lenie WitjesDynamica55.43Vse   10.952  5:293.04+22:07
145  Sandra van OrselenHellevoetsluis56.05Vse   10.880  5:313.02+22:29
146  Peter VerberveCapelle ad Yssel56.51M40   10.734  5:352.98+23:15
147  Jo van KlevenVlissingen56.56M50   10.718  5:362.98+23:20
148  Martin WalravenBadhoevedorp57.01M40   10.702  5:362.97+23:25
149  Olga SchoenmakerDynamica57.13V35   10.665  5:382.96+23:37
150  Cor van GilsErmelo57.48M40   10.557  5:412.93+24:12
151  Machiel SinkeKrabbendijke58.54M50   10.360  5:472.88+25:18
152  Lenie van KlevenVlissingen59.09V35   10.316  5:492.87+25:33
153  Joop van de ZandenVlissingen1.00.03M50   10.162  5:542.82+26:27
154  Henk KortleverDelta Sport1.01.30M40   9.922  6:032.76+27:54
Mannen: 135 (88.24%) => M40=46 - M50=27 - M60=3 - Mse=59
Vrouwen: 18 (11.76%) => V35=9 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.17 km

2019
2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214
2006
2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.348 seconden nodig om deze lijst met 153 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen ( 1)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.08.24)4.10.95  Mse
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019