zaterdag 17 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Sluitingsprijs SSP

Westdorpe, zaterdag 5 april 2014 - Organisatie: SSP
13 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Sander VerminckEeklo47.31Mse   16.415  3:394.56-
2  Erwin van de BroekeAxel48.51Mse   15.967  3:454.44+1:20
3  Matt BuysseStekene50.30Mse   15.446  3:534.29+2:59
4  Niko AperMaldegem53.02Mse   14.708  4:054.09+5:31
5  Martin NoensKemzeke54.43Mse   14.255  4:133.96+7:12
6  Pieter BauwensErtvelde56.04Mse   13.912  4:193.86+8:33
7  Luc ArensSint-Niklaas56.26Mse   13.822  4:203.84+8:55
8  Serge MartinuKoewacht56.29Mse   13.809  4:213.84+8:58
9  Paul HaertjensBoekhoute56.40Mse   13.765  4:223.82+9:09
10  Ronny GeleynVerrebroek57.09Mse   13.648  4:243.79+9:38
11  Martine BouteWaarschoot57.46Vse   13.503  4:273.75+10:15
12  Theo RoelsKloosterzande58.09Mse   13.414  4:283.73+10:38
13  Danny DobbelaereMaldegem59.30Mse   13.109  4:353.64+11:59
14  Piet KenneSinaai59.51Mse   13.033  4:363.62+12:20
15  Paul BosmanBeveren1.00.09Mse   12.968  4:383.60+12:38
16  Geert VanhoofSleidinge1.01.06Mse   12.766  4:423.55+13:35
17  Gerald MonteyneOosteeklo1.01.15Mse   12.735  4:433.54+13:44
18  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.01.31Mse   12.679  4:443.52+14:00
19  Pascal van HulleMaldegem1.02.12Mse   12.540  4:473.48+14:41
20  Martin BlanquartLaarne1.02.54Mse   12.401  4:503.44+15:23
21  Philip MathysAssenede1.03.13Mse   12.339  4:523.43+15:42
22  Roger de SoomerLaarne1.03.19Mse   12.319  4:523.42+15:48
23  Trui GonnissenPhilippine1.03.38Vse   12.258  4:543.40+16:07
24  Sepp VermeulenKoewacht1.03.38M50   12.258  4:543.40+16:07
25  Guy van SeverenLovendegem1.03.57Mse   12.197  4:553.39+16:26
26  Leon van BavinchovenTerneuzen1.04.31Mse   12.090  4:583.36+17:00
27  Eugene de MaagtSint Jansteen1.04.35Mse   12.077  4:583.35+17:04
28  Marc de BaetsHeusden1.04.57Mse   12.009  5:003.34+17:26
29  Koen TuyteleersKruishoutem1.06.33Mse   11.721  5:073.26+19:02
30  Wendy van de VeldeKruishoutem1.06.34Vse   11.718  5:073.25+19:03
31  Gerard KlapwijkAxel1.09.53Mse   11.161  5:233.10+22:22
32  Ko de KoeyerZaamslag1.10.03Mse   11.135  5:233.09+22:32
33  Carlos De WillemackerAalter1.11.40Mse   10.884  5:313.02+24:09
34  Maurice DhaeseLokeren1.13.00Mse   10.685  5:372.97+25:29
35  Didier van de BulckeLedeberg1.13.45Mse   10.576  5:402.94+26:14
36  Dirk De BosscherLokeren1.13.51Mse   10.562  5:412.93+26:20
37  Griet de RuyckAssenede1.14.42Vse   10.442  5:452.90+27:11
38  Els Van HijfteZelzate1.14.44Vse   10.437  5:452.90+27:13
39  Cretien de CraeneErtvelde1.14.46Mse   10.432  5:452.90+27:15
40  Paul BouchlerErtvelde1.14.53Mse   10.416  5:462.89+27:22
41  Marie Jeanne De KeyserBellem Aalter1.14.56Vse   10.409  5:462.89+27:25
42  Christiaan HerteleerAalter1.14.57Mse   10.407  5:462.89+27:26
43  Antoine MathysDe Pinte1.16.24Mse   10.209  5:532.84+28:53
44  Romain BolssensKieldrecht1.16.54Mse   10.143  5:552.82+29:23
45  Louis Van der SteenGent1.17.14Mse   10.099  5:562.81+29:43
46  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.17.38Mse   10.047  5:582.79+30:07
47  Karen van LanckerWaasmunster1.18.25Vse   9.947  6:022.76+30:54
48  Jan de MitsKluizen1.18.26Mse   9.945  6:022.76+30:55
49  Wim LockefeirNieuw-Namen1.19.53Mse   9.764  6:092.71+32:22
50  Els ZweistraTerneuzen1.20.13Vse   9.724  6:102.70+32:42
51  Domien van ParijsLokeren1.20.58Vse   9.634  6:142.68+33:27
Mannen: 42 (82.35%) => M50=1 - Mse=41
Vrouwen: 9 (17.65%) => Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

14.35 km

2019Edwin de la Ruelle55:39Arjo Verhage59:26Jordy Leenknecht59:53Eliny Diakakis1:06:5140

10.8 km

2018Angelo van Nevel42:34Erwin van den Broeke43:19Stefan van den Broeke47:38Nienke Boogmans1:00:3737

14.5 km

2017Jente Samson50:45Wouter Decock50:59Sander Post51:56Martine Boute1:08:0249
2016Jente Samson51:24Thybo de Meester52:34Edwin de la Ruelle53:12Martine Boute1:09:0956
2015Mark Verhage53:47Chris de Smit55:42Geert Waelput56:10Nadia Bleyenberg1:12:2256

13 km

2014Sander Verminck47:31Erwin van de Broeke48:51Matt Buysse50:30Martine Boute57:4651

14.3 km

2013Frederik de Backer52:05Sander Verminck52:26Erwin van de Broeke55:48Trui Gonnissen1:15:5852
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Erik CapponZuidzande29.41M45   16.979  3:324.72-
2  Mark VerhageZaamslag29.50Mse   16.894  3:334.69+0:09
3  Xavier de VriendtOostakker29.54Mse   16.856  3:344.68+0:13
4  James GoossensMaldegem30.32Mse   16.507  3:384.59+0:51
5  Sander PostTerneuzen31.13Mse   16.145  3:434.48+1:32
6  Rene den HollanderMeliskerke32.05Mse   15.709  3:494.36+2:24
7  Patty den OudenDeventer32.36Vse   15.460  3:534.29+2:55
8  Esther PlatteeuwTerneuzen32.36Vse   15.460  3:534.29+2:55
9  Martijn KoxWestdorpe32.42Mse   15.413  3:544.28+3:01
10  Ronny WagenaarMelsele33.44Mse   14.941  4:014.15+4:03
11  Peter DeclerckWaarschoot34.07Mse   14.773  4:044.10+4:26
12  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel34.24Mse   14.651  4:064.07+4:43
13  Remco IvensStekene34.51Mse   14.462  4:094.02+5:10
14  Dave RaesStekene34.52Mse   14.455  4:094.02+5:11
15  Danny De BaereWaasmunster35.02Mse   14.386  4:104.00+5:21
16  Peter DepetterOudegem35.27Mse   14.217  4:133.95+5:46
17  Chris RoggheDeinze35.28Vse   14.211  4:133.95+5:47
18  Gert-Jan KolijnTerneuzen35.31Mse   14.191  4:143.94+5:50
19  Rudi de CaluwéSas van Gent36.22Mse   13.859  4:203.85+6:41
20  Dimitri CuyversStekene36.35Mse   13.777  4:213.83+6:54
21  Cathy PoppeTerneuzen36.36Vse   13.770  4:213.83+6:55
22  Chris de GrooteZelzate37.22Mse   13.488  4:273.75+7:41
23  Werner de WitteNieuw-Namen37.48Mse   13.333  4:303.70+8:07
24  Jochem de BeeldeSint-Niklaas37.55Mse   13.292  4:313.69+8:14
25  Jos van GrembergheStekene37.59Mse   13.269  4:313.69+8:18
26  Luc ThomasEvergem38.01Mse   13.257  4:323.68+8:20
27  Ko de BruyneKloosterzande38.06Mse   13.228  4:323.67+8:25
28  Geert BeurmsHeusden38.24Mse   13.125  4:343.65+8:43
29  Simon HarinckTerneuzen38.33Mse   13.074  4:353.63+8:52
30  Ferdie de KlerkTerneuzen38.57M65   12.940  4:383.59+9:16
31  Stijn KarremanTerneuzen39.09Mse   12.874  4:403.58+9:28
32  Ben de WinterKieldrecht39.12Mse   12.857  4:403.57+9:31
33  Rudy VlyminckSint-Gilles-Waas39.37Mse   12.722  4:433.53+9:56
34  Willem van der HeydenKieldrecht39.56Mse   12.621  4:453.51+10:15
35  Patrick CeuppensHalle40.25Mse   12.470  4:493.46+10:44
36  Kevin de WulfZelzate40.33Mse   12.429  4:503.45+10:52
37  Bennie BouterseTerneuzen40.38Mse   12.404  4:503.45+10:57
38  Leo KaijserTerneuzen40.42M50   12.383  4:513.44+11:01
39  Erno DuponKieldrecht40.52Mse   12.333  4:523.43+11:11
40  Alwin BollemanAxel40.53Mse   12.328  4:523.42+11:12
41  William HelskensGent41.04Mse   12.273  4:533.41+11:23
42  Ronald RoctusTerneuzen41.39Mse   12.101  4:583.36+11:58
43  Daan DielemanZaamslag43.39Mse   11.546  5:123.21+13:58
44  Ignace van NevelOostkamp43.50Mse   11.498  5:133.19+14:09
45  Kristof Vande WieleOudenaarde43.53Mse   11.485  5:133.19+14:12
46  Cedric de BeeldeSint-Niklaas44.31Mse   11.322  5:183.14+14:50
47  Patrick SteenbekeEeklo44.32Mse   11.317  5:183.14+14:51
48  Rudy Van de VeldeWachtebeke44.48Mse   11.250  5:203.13+15:07
49  Marian van VorenTerneuzen45.09Vse   11.163  5:233.10+15:28
50  Ronny AnthonisMortsel45.14Mse   11.142  5:233.10+15:33
51  Paul MaermanVogelwaarde45.22Mse   11.109  5:243.09+15:41
52  Sjaak OosterlingBreskens45.26Mse   11.093  5:253.08+15:45
53  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels45.35Vse   11.057  5:263.07+15:54
54  Francois IllegemsHingene45.40Mse   11.036  5:263.07+15:59
55  Isabelle JacobsLokeren45.43Vse   11.024  5:273.06+16:02
56  Bram DeesPhilippine46.04Mse   10.941  5:293.04+16:23
57  Marie France DubsSint-Kruis-Winkel47.09Vse   10.689  5:372.97+17:28
58  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels47.12Mse   10.678  5:372.97+17:31
59  Freer van RoeyenAxel47.27Mse   10.622  5:392.95+17:46
60  Claudia PaulinckSinaai48.08Vse   10.471  5:442.91+18:27
61  Veronique PerdaenSint-Pauwels48.09Vse   10.467  5:442.91+18:28
62  Werner HeymansSinaai48.34Mse   10.377  5:472.88+18:53
63  Leander van HaverElversele48.58Mse   10.293  5:502.86+19:17
64  Emmy de BruyneWaasmunster49.27Vse   10.192  5:532.83+19:46
65  Wim DuerinckSinaai49.27Mse   10.192  5:532.83+19:46
66  Maria van BelleSleidinge50.23Vse   10.003  6:002.78+20:42
67  Paulette de HuyvetterZelzate50.23Vse   10.003  6:002.78+20:42
68  Willem Jan de KoeijerAxel50.53Mse   9.905  6:032.75+21:12
69  Huub MangnusHulst51.27Mse   9.796  6:082.72+21:46
70  Kathy de MeyereSleidinge52.12Vse   9.655  6:132.68+22:31
71  Rony PedeWaarschoot52.14Mse   9.649  6:132.68+22:33
72  Noel VerbruggeNieuwpoort52.36Mse   9.582  6:162.66+22:55
73  Aureel LippensWaarschoot52.36Mse   9.582  6:162.66+22:55
74  Dominique van Den DaeleWachtebeke53.58Vse   9.339  6:252.59+24:17
75  Ralph de JongAssenede54.03Mse   9.325  6:262.59+24:22
76  Mieke VangaverEeklo54.27Vse   9.256  6:292.57+24:46
77  Mariann De BaedtsEeklo54.27Vse   9.256  6:292.57+24:46
78  Guido AndriesSint-Niklaas54.47Mse   9.200  6:312.56+25:06
79  Ann LommelenBeveren54.47Vse   9.200  6:312.56+25:06
80  Lisette BeelenHalle55.55Vse   9.013  6:392.50+26:14
81  Dick VerhelstZaamslag56.36Mse   8.905  6:442.47+26:55
82  Guy GaelensGentbrugge56.39Mse   8.897  6:452.47+26:58
83  Rita van AvermaetAssenede56.41Vse   8.892  6:452.47+27:00
84  Greta de VylderSint-Gilles-Waas57.22Vse   8.786  6:502.44+27:41
85  Vik VandenplasBrussel1.12.08Mse   6.987  8:351.94+42:27
Mannen: 64 (75.29%) => M45=1 - M50=1 - M65=1 - Mse=61
Vrouwen: 21 (24.71%) => Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.344 seconden nodig om deze lijst met 136 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
Atletiek Zeeland © 2019