woensdag 22 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Dow trimloop
Terneuzen, zaterdag 8 maart 2014 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wilco BoogaardMiddelburg1.00.50Mse   15.386  3:54
2  Andy HuybensBeveren1.02.02Mse   15.089  3:59
3  Patrick van RemortelHulst1.03.19Mse   14.783  4:04
4  Niko AperMaldegem1.03.23Mse   14.767  4:04
5  Dominique van AckerZelzate1.04.16Mse   14.564  4:07
6  Endy SlockAxel1.05.05Mse   14.382  4:10
7  Dennis FlorussenTerneuzen1.05.06Mse   14.378  4:10
8  Luc d'HeerMoerbeke1.06.41Mse   14.036  4:16
9  Lieven MeulemanHofstade1.06.46Vse   14.019  4:17
10  Peter FranckNiel1.07.11Mse   13.932  4:18
11  Paul HaertjensBoekhoute1.07.57Mse   13.775  4:21
12  Luc ArensSint-Niklaas1.08.56Mse   13.578  4:25
13  Martine BouteWaarschoot1.09.06Vse   13.546  4:26
14  Tim VerbekeSint-Laureins1.09.15Mse   13.516  4:26
15  Ronny GeleynVerrebroek1.09.24Mse   13.487  4:27
16  Marcel van LuikTerneuzen1.09.40Mse   13.435  4:28
17  Rudy MichielsOosterzele1.09.40Mse   13.435  4:28
18  Theo RoelsKloosterzande1.10.11Mse   13.336  4:30
19  Alain LippensErtvelde1.11.42Mse   13.054  4:36
20  Hilde De MeulemeesterZelzate1.11.46Mse   13.042  4:36
21  Paul ObbelsNijlen1.12.12Mse   12.964  4:38
22  Danny De GrooteGent1.12.42Mse   12.875  4:40
23  Evert KuijkTerneuzen1.13.16Mse   12.775  4:42
24  Paul BosmanBeveren1.13.57Mse   12.657  4:44
25  Michel FieretTerneuzen1.14.01Mse   12.646  4:45
26  Rony AdriaenssensLokeren1.15.46Mse   12.354  4:51
27  Haike van de VeldeMaarkedal1.16.36Vse   12.219  4:55
28  Frans VerwilligenHulst1.16.42Mse   12.203  4:55
29  Dirk De BosscherLokeren1.17.13Mse   12.122  4:57
30  Philippe van GeertruyEkeren1.17.37Mse   12.059  4:59
31  Marc de BaetsHeusden1.18.06Mse   11.985  5:00
32  Firmin van de WoestijneWatervliet1.20.35Mse   11.615  5:10
33  Violet TalpeGent1.20.41Vse   11.601  5:10
34  Gerald MonteyneOosteeklo1.20.41Mse   11.601  5:10
35  Dirk van den HoeckeZaamslag1.21.13Mse   11.525  5:12
36  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.23.23Mse   11.225  5:21
37  Piet de ZeeuwTerneuzen1.24.14Mse   11.112  5:24
38  Jan de MitsErtvelde1.24.21Mse   11.097  5:24
39  Erik de BeukelaarBeerse1.24.59Mse   11.014  5:27
40  Sven MartensBeerse1.25.00Mse   11.012  5:27
41  Eric SmetSinaai1.25.42Mse   10.922  5:30
42  Gerard KlapwijkAxel1.27.27Mse   10.703  5:36
43  Marion GoossenTerneuzen1.27.29Vse   10.699  5:36
44  Ko de KoeyerZaamslag1.27.31Mse   10.695  5:37
45  Maurice DhaeseLokeren1.27.33Mse   10.691  5:37
46  Ronny van BasselaereWaarschoot1.29.01Mse   10.515  5:42
47  Rudy Van de VeldeWachtebeke1.29.38Mse   10.443  5:45
48  Philip De VroeSleidinge1.29.40Mse   10.439  5:45
49  Greet LangenbergSluiskil1.30.18Vse   10.365  5:47
50  Louis Van der SteenGent1.32.16Mse   10.145  5:55
51  Romain BolssensKieldrecht1.39.11Mse   9.437  6:21
52  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.39.55Mse   9.368  6:24
Mannen: 46 (88.46%) => Mse=46
Vrouwen: 6 (11.54%) => Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444
2017Ruud Naudts58:40Henk de Brauwer59:04Gertjan Boeykens59:56Martine Boute1:12:3727
2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552

10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen37.35Mse   16.603  3:37
2  Didier VerleeSinaai39.38Mse   15.744  3:49
3  Pieter Jan De WinterAstene39.47Mse   15.685  3:50
4  Martijn KoxWestdorpe40.21Mse   15.465  3:53
5  Ronny WagenaarMelsele41.04Mse   15.195  3:57
6  Davy DubbeldamSluiskil41.21Mse   15.091  3:59
7  Danny De BaereWaasmunster41.28Mse   15.048  3:59
8  Tonny LauretZaamslag41.38Mse   14.988  4:00
9  Benjamin GeldofWetteren41.41Mse   14.970  4:00
10  Tony DemaretSint Kruis Winkel42.19Mse   14.746  4:04
11  Kurt SchreyenEvergem42.46Mse   14.591  4:07
12  Remco IvensStekene44.14Mse   14.107  4:15
13  Leo BrackeAxel44.18Mse   14.086  4:16
14  Cathy PoppeTerneuzen45.02Vse   13.856  4:20
15  Dimitri CuyversStekene45.30Mse   13.714  4:23
16  Nicky JansenTerneuzen45.45Mse   13.639  4:24
17  Jos van GrembergheStekene45.48Mse   13.624  4:24
18  Stefan van DammeTerneuzen46.02Mse   13.555  4:26
19  Werner de WitteNieuw-Namen47.47Mse   13.059  4:36
20  Ferdie de KlerkTerneuzen48.03Mse   12.986  4:37
21  Alex de WaalTerneuzen48.08Mse   12.964  4:38
22  Bennie BouterseTerneuzen48.32Mse   12.857  4:40
23  Ivan VerbekeSint-Laureins48.35Mse   12.844  4:40
24  Fiona ReijersTerneuzen48.43Vse   12.809  4:41
25  Geert BeurmsHeusden49.00Mse   12.735  4:43
26  Ko de BruyneKloosterzande49.10Mse   12.692  4:44
27  Jacques ZamanTerneuzen49.16Mse   12.666  4:44
28  William HelskensSint Kruis Winkel49.29Mse   12.610  4:45
29  Leo KaijserTerneuzen49.39Mse   12.568  4:46
30  Jochem de BeeldeSint-Niklaas50.02Mse   12.472  4:49
31  Rudy VlyminckSint-Gillis-Waas50.08Mse   12.447  4:49
32  Patrick CeuppensHalle50.08Mse   12.447  4:49
33  Wanda ZegersTerneuzen50.42Vse   12.308  4:53
34  Kristof Vande WieleOudenaarde51.28Mse   12.124  4:57
35  Erno DuponKieldrecht51.55Mse   12.019  5:00
36  Berten de LatterWaarschoot52.48Mse   11.818  5:05
37  Daan DielemanZaamslag52.55Mse   11.792  5:05
38  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels54.05Vse   11.538  5:12
39  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas54.05Mse   11.538  5:12
40  Norbert IngelsEvergem54.46Mse   11.394  5:16
41  Annelies RombautKieldrecht55.08Vse   11.318  5:18
42  Marian van VorenTerneuzen55.53Vse   11.166  5:22
43  Patrick SteenbekeEeklo56.41Mse   11.009  5:27
44  Marie France DubsSint Kruis Winkel57.10Vse   10.915  5:30
45  Jan ThuysbaertSinaai57.44Mse   10.808  5:33
46  Mia ClymansVosselaar58.22Vse   10.691  5:37
47  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels58.42Mse   10.630  5:39
48  Isabelle JacobsLokeren58.49Vse   10.609  5:39
49  Paul BouchierErtvelde59.05Mse   10.561  5:41
50  Wim DuerinckSinaai59.17Mse   10.526  5:42
51  Claudia PaelinckSinaai59.33Vse   10.479  5:44
52  Emmy de BruyneWaasmunster59.33Vse   10.479  5:44
53  Caroline van OverloopHulst1.00.08Vse   10.377  5:47
54  Werner HeymansSinaai1.00.21Mse   10.340  5:48
55  Willem MarkenhofTerneuzen1.00.24Mse   10.331  5:48
56  Kathleen VandeveldeWachtebeke1.00.38Vse   10.291  5:50
57  Cedric de BeeldeSint-Niklaas1.00.42Mse   10.280  5:50
58  Willem Jan de KoeijerAxel1.00.59Mse   10.232  5:52
59  Marianne de BaedtsEeklo1.01.53Vse   10.083  5:57
60  Mieke VangaverEeklo1.02.04Vse   10.054  5:58
61  Maria van BelleSleidinge1.02.20Vse   10.011  6:00
62  Leander van HaverElversele1.03.34Mse   9.816  6:07
63  Joseph ClaesKeerbergen1.06.20Mse   9.407  6:23
64  Dominique van Den DaeleWachtebeke1.06.23Vse   9.400  6:23
65  Lisette BeelenHalle1.07.06Vse   9.300  6:27
66  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.11.08Vse   8.772  6:50
67  Rita van AvermaetAssenede1.13.34Vse   8.482  7:04
68  Guy GaelensGentbrugge1.13.34Mse   8.482  7:04
69  Guido AndriesSint-Niklaas1.13.34Mse   8.482  7:04
70  Vik VandenplasBrussel1.27.09Mse   7.160  8:23
Mannen: 50 (71.43%) => Mse=50
Vrouwen: 20 (28.57%) => Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage35:43Sem Schockaert36:45Peter Rottier37:57Sara Wuytack44:0767
2017Francesko de Groote37:22Mike Zegers43:42Jan Rouwendaal43:50Cathy Poppe46:0138
2016Sander d'Hont35:46Stijn Vermeersch36:31Martin Voncken38:45Inge de Booij47:4278
2015Francesko Degroote36:08Frederque Lotin37:20Ronny Wagenaer39:59Irma Karahotka46:1537
2014Dirk van Wesepoel36:00Geert de Keyser37:01Alexander Vanwalleghem39:18Marleen Ackerman48:0650

5.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Frederik de BackerWaregem17.55Mse   17.414  3:27
2  Kevin StrubbeAdegem18.09Mse   17.190  3:29
3  Joos PauwelKleit19.04Mse   16.364  3:40
4  Hans van de GriendtTerneuzen19.38Mse   15.891  3:47
5  Bert VerbekeSint-Laureins19.42Mse   15.838  3:47
6  Jos GoossensDeinze21.26Mse   14.557  4:07
7  Albert PlatteeuwTerneuzen21.28Mse   14.534  4:08
8  Dirk CoventHalle22.07Mse   14.107  4:15
9  Jan DuerinkTerneuzen22.09Mse   14.086  4:16
10  Marc GorisVosselaar23.19Mse   13.381  4:29
11  Sabine VasseurAxel23.32Vse   13.258  4:32
12  Linda VanrijckeghemWaasmunster24.36Vse   12.683  4:44
13  Jan VerbekeAntwerpen24.46Mse   12.598  4:46
14  Ronald RoctusTerneuzen24.48Mse   12.581  4:46
15  Juliana HoogenbergAxel25.14Vse   12.365  4:51
16  Jonas WagenaerMelsele25.23Mse   12.292  4:53
17  Patricia DielemanTerneuzen25.41Vse   12.148  4:56
18  Roy SamuelsWestdorpe26.20Mse   11.848  5:04
19  Gerrit LangenbergSluiskil26.39Mse   11.707  5:08
20  Bram DeesPhilippine27.00Mse   11.556  5:12
21  Irenee GoethalsOostakker27.29Mse   11.352  5:17
22  Jessie VerbekeSint-Laureins27.33Vse   11.325  5:18
23  Alexandra SarzylaWestdorpe28.20Vse   11.012  5:27
24  AndrĂ© MaesTerneuzen28.26Mse   10.973  5:28
25  Veerle van RentergemSint Kruis Winkel28.30Vse   10.947  5:29
26  Annick van der StraetenWestdorpe28.52Vse   10.808  5:33
27  Johan de BeeldeSint-Niklaas29.09Mse   10.703  5:36
28  Annemarie VerbekeAntwerpen29.25Vse   10.606  5:39
29  AndrĂ© van GoethemSint-Gillis-Waas30.15Mse   10.314  5:49
30  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas32.32Vse   9.590  6:15
31  Bianca FossenBoekhoute36.22Vse   8.579  7:00
Mannen: 20 (64.52%) => Mse=20
Vrouwen: 11 (35.48%) => Vse=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.15 seconden nodig om deze lijst met 153 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
20-01-2018 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
24-03-2018 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
21-01-2017 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-03-2017 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
23-01-2016 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow742
24-01-2015 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow659
21-03-2015 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow930
25-01-2014 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1007

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
Atletiek Zeeland © 2018