donderdag 20 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Voor de 9e keer Kapellecross
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Dow trimloop

Terneuzen, zaterdag 25 januari 2014 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Henk de BrauwerWaarschoot55.10minMse   16.967  3:324.71-
2  Thijs PlanckaertGent55.17minMse   16.931  3:334.70+0:07
3  Jopie van BrandtNijlen56.10minMse   16.665  3:364.63+1:00
4  Crum van der LindenVlissingen56.26minMse   16.586  3:374.61+1:16
5  Erik GoossenTerneuzen58.06minMse   16.110  3:434.48+2:56
6  Sam van ElsuwéSleidinge59.14minMse   15.802  3:484.39+4:04
7  Sander van DoornTerneuzen59.29minMse   15.736  3:494.37+4:19
8  Endy SlockAxel1.04.22minMse   14.542  4:084.04+9:12
9  Dennis FlorussenTerneuzen1.04.23minMse   14.538  4:084.04+9:13
10  Katrien LievensLede1.04.45minVse   14.456  4:094.02+9:35
11  Manu HielWichelen1.04.46minMse   14.452  4:094.01+9:36
12  Nico RosWaarschoot1.05.21minMse   14.323  4:113.98+10:11
13  Luc de ConinckEeklo1.06.07minMse   14.157  4:143.93+10:57
14  Peter FranckNiel1.06.30minMse   14.075  4:163.91+11:20
15  Antoin BryssinckZwijndrecht1.06.59minMse   13.974  4:183.88+11:49
16  Adelin de GrooteEvergem1.07.34minMse   13.853  4:203.85+12:24
17  Wim van NieuwenhuizeOudenaarde1.07.49minMse   13.802  4:213.83+12:39
18  Alain LippensErtvelde1.08.20minMse   13.698  4:233.80+13:10
19  Leo BrackeAxel1.08.51minMse   13.595  4:253.78+13:41
20  Theo RoelsKloosterzande1.09.13minMse   13.523  4:263.76+14:03
21  Jos van GrembergheStekene1.09.33minMse   13.458  4:283.74+14:23
22  Martine BouteWaarschoot1.09.36minVse   13.448  4:283.74+14:26
23  Frans VerwilligenHulst1.09.39minMse   13.439  4:283.73+14:29
24  Pascal van HulleMaldegem1.10.44minMse   13.233  4:323.68+15:34
25  Paul ObbelsNijlen1.10.54minMse   13.202  4:333.67+15:44
26  Dicky KeukeleireBrugge1.11.42minMse   13.054  4:363.63+16:32
27  Johan DekkerMiddelburg1.12.46minMse   12.863  4:403.57+17:36
28  Guy van SeverenLovendegem1.13.26minMse   12.746  4:423.54+18:16
29  Fiona ReijersTerneuzen1.14.08minVse   12.626  4:453.51+18:58
30  Danny DegrooteGent1.14.37minMse   12.544  4:473.48+19:27
31  Philippe van GeertruyEkeren1.16.16minMse   12.273  4:533.41+21:06
32  Jan de MitsErtvelde1.16.59minMse   12.158  4:563.38+21:49
33  Wim van GendtOvermere1.19.32minMse   11.769  5:063.27+24:22
34  Marcel de CanckBottelaere1.19.48minMse   11.729  5:073.26+24:38
35  Ko de KoeyerZaamslag1.20.03minMse   11.693  5:083.25+24:53
36  Eddy van BovenSchoonaarde1.20.26minMse   11.637  5:093.23+25:16
37  Chris de KoeVlissingen1.21.19minMse   11.511  5:133.20+26:09
38  Piet de ZeeuwTerneuzen1.22.33minMse   11.339  5:183.15+27:23
39  William VerdonckBeveren-Waas1.24.24minMse   11.090  5:253.08+29:14
40  Maurice DhaeseLokeren1.25.29minMse   10.950  5:293.04+30:19
41  Greet LangenbergSluiskil1.26.56minVse   10.767  5:342.99+31:46
42  Louis Van der SteenGent1.28.00minMse   10.636  5:382.95+32:50
43  Carlos De WillemackerAalter1.28.14minMse   10.608  5:392.95+33:04
44  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.28.32minVse   10.572  5:412.94+33:22
45  Willem van der HeydenKieldrecht1.28.34minMse   10.568  5:412.94+33:24
46  Didier van den BulckeGent1.28.44minMse   10.548  5:412.93+33:34
47  Rudy van de VeldeWachtebeke1.29.16minMse   10.485  5:432.91+34:06
48  Philip De VroeSleidinge1.29.17minMse   10.483  5:432.91+34:07
49  Romain BolssensKieldrecht1.30.37minMse   10.329  5:492.87+35:27
50  Antoine MathysDe Pinte1.32.25minMse   10.128  5:552.81+37:15
51  Ronny van BasselaereWaarschoot1.32.25minMse   10.128  5:552.81+37:15
52  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.32.53minMse   10.077  5:572.80+37:43
Mannen: 47 (90.38%) => Mse=47
Vrouwen: 5 (9.62%) => Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Erwin Harmes51:49Mark Verhage53:41Pieterjan de Bosscher54:40Carmen Bogaert1:15:5345

15.6 km

2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444

15 km

2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

15.6 km

2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dirk van WesepoelMaldegem36.00minMse   17.333  3:284.81-
2  Geert de KeyserOordegem37.01minMse   16.857  3:344.68+1:01
3  Alexander VanwalleghemVeldegem39.18minMse   15.878  3:474.41+3:18
4  Werner GeerfickEvergem39.29minMse   15.804  3:484.39+3:29
5  Arne LippensWaarschoot41.25minMse   15.066  3:594.19+5:25
6  Tom JanssensEksaarde42.14minMse   14.775  4:044.10+6:14
7  Jan SantensDestelbergen42.32minMse   14.671  4:054.08+6:32
8  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel42.37minMse   14.642  4:064.07+6:37
9  Kurt SchreyenEvergem42.43minMse   14.608  4:064.06+6:43
10  Gert Jan KolijnTerneuzen43.20minMse   14.400  4:104.00+7:20
11  Herman KuijerTerneuzen43.20minMse   14.400  4:104.00+7:20
12  Evert KuijkTerneuzen43.58minMse   14.193  4:143.94+7:58
13  Alwin BollemanAxel44.03minMse   14.166  4:143.93+8:03
14  Gilles FaasTerneuzen44.38minMse   13.981  4:183.88+8:38
15  Luc NoëtLochristi44.54minMse   13.898  4:193.86+8:54
16  Gino van EetveltBelsele45.36minMse   13.684  4:233.80+9:36
17  Ko de BruyneKloosterzande45.50minMse   13.615  4:243.78+9:50
18  Wim BakkerTerneuzen46.35minMse   13.395  4:293.72+10:35
19  Marc CornelissenTerneuzen46.36minMse   13.391  4:293.72+10:36
20  Jaco StoffelsTerneuzen46.37minMse   13.386  4:293.72+10:37
21  Fabricio DegrooteGent48.03minMse   12.986  4:373.61+12:03
22  Marleen AckermanOostakker48.06minVse   12.973  4:383.60+12:06
23  Marc de BaetsHeusden48.38minMse   12.831  4:413.56+12:38
24  Rita NysOostakker49.06minVse   12.709  4:433.53+13:06
25  Simon HarinckTerneuzen49.47minMse   12.534  4:473.48+13:47
26  Kristof Vande WieleOudenaarde49.47minMse   12.534  4:473.48+13:47
27  Alex de WaalTerneuzen49.57minMse   12.492  4:483.47+13:57
28  William HelskensSint-Kruis-Winkel50.06minMse   12.455  4:493.46+14:06
29  Filip GoemanWaarschoot50.37minMse   12.328  4:523.42+14:37
30  Erno DuponKieldrecht50.58minMse   12.243  4:543.40+14:58
31  Sjaak OosterlingBreskens51.54minMse   12.023  4:593.34+15:54
32  Aureel LippensWaarschoot52.49minMse   11.814  5:053.28+16:49
33  Patrck StevensGentbrugge53.01minMse   11.770  5:063.27+17:01
34  Rony PedeWaarschoot53.26minMse   11.678  5:083.24+17:26
35  Wim KintKloosterzande53.53minMse   11.581  5:113.22+17:53
36  Hubert RoelsKloosterzande54.28minMse   11.457  5:143.18+18:28
37  Carla ZegersKoewacht55.01minVse   11.342  5:173.15+19:01
38  Norbert IngelsEvergem55.03minMse   11.335  5:183.15+19:03
39  Marian van VorenTerneuzen56.16minVse   11.090  5:253.08+20:16
40  Roy SamuelsWestdorpe56.17minMse   11.087  5:253.08+20:17
41  Caroline van OverloopHulst57.15minVse   10.900  5:303.03+21:15
42  Joke CornelissenTerneuzen57.40minVse   10.821  5:333.01+21:40
43  Patrick PietersTerneuzen58.56minMse   10.588  5:402.94+22:56
44  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels1.00.50minMse   10.258  5:512.85+24:50
45  Sonja de CasterGentBrugge1.01.44minVse   10.108  5:562.81+25:44
46  Maria van BelleSleidinge1.02.26minVse   9.995  6:002.78+26:26
47  Dick VerhelstZaamslag1.06.44minMse   9.351  6:252.60+30:44
48  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.11.30minVse   8.727  6:532.42+35:30
49  Guido AndriesSint-Niklaas1.11.31minMse   8.725  6:532.42+35:31
50  Vik VandenplasBrussel1.27.40minMse   7.118  8:261.98+51:40
Mannen: 41 (82%) => Mse=41
Vrouwen: 9 (18%) => Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.167 seconden nodig om deze lijst met 102 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020