maandag 19 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Dow trimloop
Terneuzen, zaterdag 25 januari 2014 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Henk de BrauwerWaarschoot55.10Mse   16.967  3:32
2  Thijs PlanckaertGent55.17Mse   16.931  3:33
3  Jopie van BrandtNijlen56.10Mse   16.665  3:36
4  Crum van der LindenVlissingen56.26Mse   16.586  3:37
5  Erik GoossenTerneuzen58.06Mse   16.110  3:43
6  Sam van ElsuwéSleidinge59.14Mse   15.802  3:48
7  Sander van DoornTerneuzen59.29Mse   15.736  3:49
8  Endy SlockAxel1.04.22Mse   14.542  4:08
9  Dennis FlorussenTerneuzen1.04.23Mse   14.538  4:08
10  Katrien LievensLede1.04.45Vse   14.456  4:09
11  Manu HielWichelen1.04.46Mse   14.452  4:09
12  Nico RosWaarschoot1.05.21Mse   14.323  4:11
13  Luc de ConinckEeklo1.06.07Mse   14.157  4:14
14  Peter FranckNiel1.06.30Mse   14.075  4:16
15  Antoin BryssinckZwijndrecht1.06.59Mse   13.974  4:18
16  Adelin de GrooteEvergem1.07.34Mse   13.853  4:20
17  Wim van NieuwenhuizeOudenaarde1.07.49Mse   13.802  4:21
18  Alain LippensErtvelde1.08.20Mse   13.698  4:23
19  Leo BrackeAxel1.08.51Mse   13.595  4:25
20  Theo RoelsKloosterzande1.09.13Mse   13.523  4:26
21  Jos van GrembergheStekene1.09.33Mse   13.458  4:28
22  Martine BouteWaarschoot1.09.36Vse   13.448  4:28
23  Frans VerwilligenHulst1.09.39Mse   13.439  4:28
24  Pascal van HulleMaldegem1.10.44Mse   13.233  4:32
25  Paul ObbelsNijlen1.10.54Mse   13.202  4:33
26  Dicky KeukeleireBrugge1.11.42Mse   13.054  4:36
27  Johan DekkerMiddelburg1.12.46Mse   12.863  4:40
28  Guy van SeverenLovendegem1.13.26Mse   12.746  4:42
29  Fiona ReijersTerneuzen1.14.08Vse   12.626  4:45
30  Danny DegrooteGent1.14.37Mse   12.544  4:47
31  Philippe van GeertruyEkeren1.16.16Mse   12.273  4:53
32  Jan de MitsErtvelde1.16.59Mse   12.158  4:56
33  Wim van GendtOvermere1.19.32Mse   11.769  5:06
34  Marcel de CanckBottelaere1.19.48Mse   11.729  5:07
35  Ko de KoeyerZaamslag1.20.03Mse   11.693  5:08
36  Eddy van BovenSchoonaarde1.20.26Mse   11.637  5:09
37  Chris de KoeVlissingen1.21.19Mse   11.511  5:13
38  Piet de ZeeuwTerneuzen1.22.33Mse   11.339  5:18
39  William VerdonckBeveren-Waas1.24.24Mse   11.090  5:25
40  Maurice DhaeseLokeren1.25.29Mse   10.950  5:29
41  Greet LangenbergSluiskil1.26.56Vse   10.767  5:34
42  Louis Van der SteenGent1.28.00Mse   10.636  5:38
43  Carlos De WillemackerAalter1.28.14Mse   10.608  5:39
44  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.28.32Vse   10.572  5:41
45  Willem van der HeydenKieldrecht1.28.34Mse   10.568  5:41
46  Didier van den BulckeGent1.28.44Mse   10.548  5:41
47  Rudy van de VeldeWachtebeke1.29.16Mse   10.485  5:43
48  Philip De VroeSleidinge1.29.17Mse   10.483  5:43
49  Romain BolssensKieldrecht1.30.37Mse   10.329  5:49
50  Antoine MathysDe Pinte1.32.25Mse   10.128  5:55
51  Ronny van BasselaereWaarschoot1.32.25Mse   10.128  5:55
52  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.32.53Mse   10.077  5:57
Mannen: 47 (90.38%) => Mse=47
Vrouwen: 5 (9.62%) => Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444
2017Ruud Naudts58:40Henk de Brauwer59:04Gertjan Boeykens59:56Martine Boute1:12:3727
2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552

10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Dirk van WesepoelMaldegem36.00Mse   17.333  3:28
2  Geert de KeyserOordegem37.01Mse   16.857  3:34
3  Alexander VanwalleghemVeldegem39.18Mse   15.878  3:47
4  Werner GeerfickEvergem39.29Mse   15.804  3:48
5  Arne LippensWaarschoot41.25Mse   15.066  3:59
6  Tom JanssensEksaarde42.14Mse   14.775  4:04
7  Jan SantensDestelbergen42.32Mse   14.671  4:05
8  Tony DemaretSt Kruis Winkel42.37Mse   14.642  4:06
9  Kurt SchreyenEvergem42.43Mse   14.608  4:06
10  Gert Jan KolijnTerneuzen43.20Mse   14.400  4:10
11  Herman KuyerTerneuzen43.20Mse   14.400  4:10
12  Evert KuijkTerneuzen43.58Mse   14.193  4:14
13  Alwin BollemanAxel44.03Mse   14.166  4:14
14  Gilles FaasTerneuzen44.38Mse   13.981  4:18
15  Luc NoëtLochristi44.54Mse   13.898  4:19
16  Gino van EetveltBelsele45.36Mse   13.684  4:23
17  Ko de BruyneKloosterzande45.50Mse   13.615  4:24
18  Wim BakkerTerneuzen46.35Mse   13.395  4:29
19  Marc CornelissenTerneuzen46.36Mse   13.391  4:29
20  Jaco StoffelsTerneuzen46.37Mse   13.386  4:29
21  Fabricio DegrooteGent48.03Mse   12.986  4:37
22  Marleen AckermanOostakker48.06Vse   12.973  4:38
23  Marc de BaetsHeusden48.38Mse   12.831  4:41
24  Rita NysOostakker49.06Vse   12.709  4:43
25  Simon HarinckTerneuzen49.47Mse   12.534  4:47
26  Kristof Vande WieleOudenaarde49.47Mse   12.534  4:47
27  Alex de WaalTerneuzen49.57Mse   12.492  4:48
28  William HelskensSt-Kruis Winkel50.06Mse   12.455  4:49
29  Filip GoemanWaarschoot50.37Mse   12.328  4:52
30  Erno DuponKieldrecht50.58Mse   12.243  4:54
31  Sjaak OosterlingBreskens51.54Mse   12.023  4:59
32  Aureel LippensWaarschoot52.49Mse   11.814  5:05
33  Patrck StevensGentbrugge53.01Mse   11.770  5:06
34  Rony PedeWaarschoot53.26Mse   11.678  5:08
35  Wim KintKloosterzande53.53Mse   11.581  5:11
36  Hubert RoelsKloosterzande54.28Mse   11.457  5:14
37  Carla ZegersKoewacht55.01Vse   11.342  5:17
38  Norbert IngelsEvergem55.03Mse   11.335  5:18
39  Marian van VorenTerneuzen56.16Vse   11.090  5:25
40  Roy SamuelsWestdorpe56.17Mse   11.087  5:25
41  Caroline van OverloopHulst57.15Vse   10.900  5:30
42  Joke CornelissenTerneuzen57.40Vse   10.821  5:33
43  Patrick PietersTerneuzen58.56Mse   10.588  5:40
44  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels1.00.50Mse   10.258  5:51
45  Sonja de CasterGentBrugge1.01.44Vse   10.108  5:56
46  Maria van BelleSleidinge1.02.26Vse   9.995  6:00
47  Dick VerhelstZaamslag1.06.44Mse   9.351  6:25
48  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.11.30Vse   8.727  6:53
49  Guido AndriesSint-Niklaas1.11.31Mse   8.725  6:53
50  Vik VandenplasBrussel1.27.40Mse   7.118  8:26
Mannen: 41 (82%) => Mse=41
Vrouwen: 9 (18%) => Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage35:43Sem Schockaert36:45Peter Rottier37:57Sara Wuytack44:0767
2017Francesko de Groote37:22Mike Zegers43:42Jan Rouwendaal43:50Cathy Poppe46:0138
2016Sander d'Hont35:46Stijn Vermeersch36:31Martin Voncken38:45Inge de Booij47:4278
2015Francesko Degroote36:08Frederque Lotin37:20Ronny Wagenaer39:59Irma Karahotka46:1537
2014Dirk van Wesepoel36:00Geert de Keyser37:01Alexander Vanwalleghem39:18Marleen Ackerman48:0650


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.107 seconden nodig om deze lijst met 102 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
20-01-2018 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-03-2017 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
21-01-2017 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
23-01-2016 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow742
21-03-2015 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow930
24-01-2015 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow659
08-03-2014 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1223

 
Laatste reacties:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018