dinsdag 23 april 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 03-05: Track Meeting Utrecht
di 07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen
za 18-05: Ter Specke Bokaal Lisse
za 18-05: 3e Strandloop voor Hoop Zoutelande
zo 19-05: Rondje Voorne Brielle
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes (193)
za 30-03: 25 km van Hulst (152)
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse (120)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis (306)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Piet Spruit Memorial Loop
Hoek, zaterdag 26 oktober 2013 - Organisatie: Piet Spruit lopers
14 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Benny ThuySint Jansteen52.03Mse   16.138  3:43
2  Jopie HeetkampNijlen52.31Mse   15.995  3:45
3  Matti BuysseStekene54.03Mse   15.541  3:52
4  Edwin ArensKruiningen54.50Mse   15.319  3:55
5  Erwin van den BroekeAxel55.25Mse   15.158  3:58
6  Christian de MeijerPhilippine55.36Mse   15.108  3:58
7  Henk FaasEde56.21Mse   14.907  4:02
8  Frank van den BrandenSint Jansteen56.26Mse   14.885  4:02
9  Michael den HamerHoek57.13Mse   14.681  4:05
10  Dennis FlorussenTerneuzen57.23Mse   14.638  4:06
11  Patrick RoelandtSint-Niklaas57.42Mse   14.558  4:07
12  Patrick vervaetSint Jansteen58.50Mse   14.278  4:12
13  Pascal KoolTerneuzen58.56Mse   14.253  4:13
14  Endy SlockAxel59.03Mse   14.225  4:13
15  Angelo van NevelBrugge59.44Mse   14.063  4:16
16  Alexander VanwalleghemVeldegem59.49Mse   14.043  4:16
17  Mark DhuyvetterBiervliet1.00.30Mse   13.884  4:19
18  Jan van der HeydenOosterzele1.00.37Mse   13.858  4:20
19  Rob de PagterRitthem1.01.36Mse   13.636  4:24
20  Rudy Michiels?1.01.52Mse   13.578  4:25
21  Luc FrickeloAalter1.02.25Mse   13.458  4:28
22  Leon BisschopsBiervliet1.02.38Mse   13.411  4:28
23  Ruud FredriksS-Heerenhoek1.02.55Mse   13.351  4:30
24  Herman KuijerTerneuzen1.02.56Mse   13.347  4:30
25  Bart VandewieleWetteren1.03.03Mse   13.323  4:30
26  Kurt TaghonAalter1.03.46Mse   13.173  4:33
27  Bruno HeetkampBerchem1.05.23Mse   12.847  4:40
28  Frans VerwilligenHulst1.05.37Mse   12.802  4:41
29  Jordy VersprilleBreskens1.05.59Mse   12.730  4:43
30  Berry BrumansSchimmert1.06.14Mse   12.682  4:44
31  Monique AllefsHulst1.06.15Vse   12.679  4:44
32  Erik BollemanAxel1.06.52Mse   12.562  4:47
33  Stefan van DammeTerneuzen1.06.58Mse   12.544  4:47
34  Fouad MekkaouiTerneuzen1.07.02Mse   12.531  4:47
35  Paul HeetkampNijlen1.07.59Mse   12.356  4:51
36  Danny Van DammeSinaai1.08.05Mse   12.338  4:52
37  Fred VermeireBreskens1.09.18Mse   12.121  4:57
38  Theo RoelsKloosterzande1.09.50Mse   12.029  4:59
39  Jan de MitsErtvelde1.10.27Mse   11.923  5:02
40  Rinus SijsBiervliet1.11.10Mse   11.803  5:05
41  Philippe van GeertruyEkeren1.11.18Mse   11.781  5:06
42  Wim FaasZeist1.11.19Mse   11.778  5:06
43  Cor LeunisTerneuzen1.11.26Mse   11.759  5:06
44  Vital TimmermansYerseke1.11.42Mse   11.715  5:07
45  Evert KuijkTerneuzen1.11.57Mse   11.675  5:08
46  Marcel DecanckBottelare1.12.53Mse   11.525  5:12
47  Cor LakerveldTerneuzen1.13.01Mse   11.504  5:13
48  Sabine VasseurAxel1.13.25Vse   11.442  5:15
49  Firmin van de WoestijneWatervliet1.13.28Mse   11.434  5:15
50  Leon van BavinchovenTerneuzen1.14.30Mse   11.275  5:19
51  Stefan van De veldeTerneuzen1.15.20Mse   11.150  5:23
52  Erno DuponKieldrecht1.15.22Mse   11.146  5:23
53  Chantal NachtegaelHeikant1.15.46V45   11.087  5:25
54  Filip GoemanWaarschoot1.15.51Mse   11.074  5:25
55  Wim LockefeirNieuw-Namen1.15.55Mse   11.065  5:25
56  Gerrit LangenbergSluiskil1.16.21Mse   11.002  5:27
57  Cor de JongeTerneuzen1.16.58Mse   10.914  5:30
58  Wim AdriaanseZoetermeer1.17.45Mse   10.804  5:33
59  Silvia MatthijsTerneuzen1.21.14Vse   10.341  5:48
60  Bas JasperseTerneuzen1.21.16Mse   10.336  5:48
61  Marie-Jeanne de KeyserBellem/Aalter1.22.34Vse   10.174  5:54
62  Philip de VroeSleidinge1.22.37Mse   10.167  5:54
63  Rudy van de VeldeWachtebeke1.22.42Mse   10.157  5:54
64  Marcel de CockVogelwaarde1.23.06Mse   10.108  5:56
65  Romain BolssensKieldrecht1.24.03Mse   9.994  6:00
66  Greet LangenbergSluiskil1.24.12Vse   9.976  6:01
67  Freer van RoeyenAxel1.24.26Mse   9.949  6:02
68  Monique de RooijHoek1.24.41Vse   9.919  6:03
69  Rudi Van WaesbergheSint-Pauwels1.24.58Mse   9.886  6:04
70  Louis Van der SteenGent1.26.41Mse   9.690  6:12
71  Joyce HeetkampNijlen1.28.07Vse   9.533  6:18
72  Bianca de CraeneWestdorpe1.35.17Vse   8.816  6:48
73  Leonora RuiterTerneuzen1.35.19Vse   8.813  6:49
74  Linda KielTerneuzen1.35.21Vse   8.810  6:49
75  Mirjam SimonsTerneuzen1.35.27Vse   8.800  6:49
Mannen: 63 (84%) => Mse=63
Vrouwen: 12 (16%) => V45=1 - Vse=11
7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen25.54Mse   16.216  3:42
2  Michael PenneSinaai26.57Mse   15.584  3:51
3  Francois van de BroeckeBreskens27.37Mse   15.208  3:57
4  Sander VerminckEeklo29.16Mse   14.351  4:11
5  Martijn KoxWestdorpe29.32Mse   14.221  4:13
6  Niek WielandAxel29.36Mse   14.189  4:14
7  Tony van den NeuckerSint-Laureins29.47Mse   14.102  4:15
8  Frank VerschorreBreskens30.45Mse   13.659  4:24
9  Albert PlatteeuwTerneuzen30.58Mse   13.563  4:25
10  Jaap van der VeenTerneuzen31.14Mse   13.447  4:28
11  Rody LuijcksOosterhoit31.30Mse   13.333  4:30
12  Johan HuighSchoondijke31.38Mse   13.277  4:31
13  Gilles FaasTerneuzen31.53Mse   13.173  4:33
14  Cathy PoppeLokeren32.02Vse   13.111  4:35
15  Frits VervaetWalsoorden32.06Mse   13.084  4:35
16  Marlon RoelsTerneuzen32.14Mse   13.030  4:36
17  Sjakkie van den BroekeHoek32.16Mse   13.017  4:37
18  Coen KaijserTerneuzen32.39Mse   12.864  4:40
19  Jos van GrembergheKoewacht33.08Mse   12.676  4:44
20  Mark BuijzeTilburg33.11Mse   12.657  4:44
21  Jacco de KosterBiervliet33.17Mse   12.619  4:45
22  Geert BeurmsHeusden33.27Mse   12.556  4:47
23  Jan Piet FlikweertOostburg33.28Mse   12.550  4:47
24  Leo KaijserTerneuzen33.30Mse   12.537  4:47
25  Bennie BouterseTerneuzen33.32Mse   12.525  4:47
26  Paul HeertjensBoekhoute33.39Mse   12.481  4:48
27  Rolf MobachSluiskil33.42Mse   12.463  4:49
28  Nicole SpruitVeldhoven33.47Vse   12.432  4:50
29  Jean-Pierre LepoudreIchtegem33.51Mse   12.408  4:50
30  Davy dubbeldamSluiskil34.02Mse   12.341  4:52
31  Fiona ReijersTerneuzen34.18Vse   12.245  4:54
32  Willem van der HeydenKieldrecht34.29Mse   12.180  4:56
33  Mien HeetkampNijlen34.55Vse   12.029  4:59
34  Corina van de WegePhilippine35.12Vse   11.932  5:02
35  Marianne KnijffPhilippine35.18Mse   11.898  5:03
36  Daan DielemanZaamslag35.22Mse   11.876  5:03
37  Ron van VlierbergheHoek35.29Mse   11.837  5:04
38  Christiaan SpruitMiddelburg35.30Mse   11.831  5:04
39  Ronald RoctusTerneuzen35.50Mse   11.721  5:07
40  Kristof Van de WieleOudenaarde36.02Mse   11.656  5:09
41  Sjaak OosterlingBreskens36.08Mse   11.624  5:10
42  Simon HarinckTerneuzen36.19Mse   11.565  5:11
43  Stefaan BonteEeklo36.29Mse   11.512  5:13
44  Marthe KnijffPhilippine36.49Vse   11.408  5:16
45  Aureel LippensWaarschoot37.24Mse   11.230  5:21
46  Con GoossenTerneuzen37.25Mse   11.225  5:21
47  Ko de KoeyerZaamslag37.28Mse   11.210  5:21
48  Margo PlatteeuwHoek37.30Vse   11.200  5:21
49  Greta IngelsWatervliet37.33Vse   11.185  5:22
50  Jurgen versprilleTerneuzen37.39Mse   11.155  5:23
51  Theo KnijffPhilippine37.48Mse   11.111  5:24
52  Gerard KlapwijkAxel37.50Mse   11.101  5:24
53  Marian van VorenTerneuzen38.31Vse   10.904  5:30
54  Marnix HaersWatervliet38.49Mse   10.820  5:33
55  Mario RijckaerdAxel38.55Mse   10.792  5:34
56  Ferdie de KlerkTerneuzen38.58Mse   10.778  5:34
57  Jessica LammensTerneuzen39.09Vse   10.728  5:36
58  Hubert RoelsKloosterzande39.27Mse   10.646  5:38
59  Jante ScheeleTerneuzen39.31Vse   10.628  5:39
60  Jurgen LippensWaarschoot39.33Mse   10.619  5:39
61  Ignace van NevelOostkamp39.35Mse   10.611  5:39
62  Roland de BockWestdorpe39.38Mse   10.597  5:40
63  Annemiek de DieTerneuzen39.42Vse   10.579  5:40
64  Freddy ClaeysErtvelde39.44Mse   10.570  5:41
65  Claudia PaelinckSinaai39.52Vse   10.535  5:42
66  Andrea VermoteEernegem39.57Vse   10.513  5:42
67  Willem Jan de KoeijerAxel40.01Mse   10.496  5:43
68  William VerdonckBeveren-Waas40.09Mse   10.461  5:44
69  Juliana HoogenbergAxel40.15Vse   10.435  5:45
70  Patrick PietersTerneuzen40.41Mse   10.324  5:49
71  Brian LourensTerneuzen40.46Mse   10.303  5:49
72  Liselot KaijserTerneuzen40.49Vse   10.290  5:50
73  Louis VerburgTerneuzen41.12Mse   10.194  5:53
74  Annick van der StraetenWestdorpe41.24Vse   10.145  5:55
75  Petra UlijnTerneuzen41.27Vse   10.133  5:55
76  Dik de RuiterSchoondijke41.34Mse   10.104  5:56
77  Tamara van de VeldeTerneuzen41.54Vse   10.024  5:59
78  Monique AdriaanseTerneuzen42.39Vse   9.848  6:06
79  Paulette de HuyvetterZelzate42.54Vse   9.790  6:08
80  Kimberly van WaeasbergheSint-Pauwels44.19Vse   9.477  6:20
81  Ann LommelenBeveren44.37Vse   9.414  6:22
82  Evelien FredriksVlissingen45.33Vse   9.221  6:30
83  Ria FredriksS-Heerenhoek45.34Vse   9.217  6:31
84  Marielle van de VeldeZuidzande45.56Vse   9.144  6:34
85  Dominique van den DaeleWachtebke46.05Vse   9.114  6:35
86  Marijke van de VeldeTerneuzen46.28Vse   9.039  6:38
87  Ivanka van de VeldeTerneuzen46.29Vse   9.035  6:38
88  Dick VerhelstZaamslag47.53Mse   8.771  6:50
89  Rita van AvermaatAssenede48.12Vse   8.714  6:53
90  Guy GaelensGentbrugge48.14Mse   8.708  6:53
91  Cyriel BuchelerHoboken49.54Mse   8.417  7:08
92  Greta de VylderSint-Gillis-Waas50.08Vse   8.378  7:10
93  Guido AndriesSint-Niklaas50.13Mse   8.364  7:10
94  Werner HeymansSinaai50.14Mse   8.361  7:11
95  Colinda de BlaeijHoek51.04Vse   8.225  7:18
96  Sharon ZegersZaamslag51.06Vse   8.219  7:18
Mannen: 63 (65.63%) => Mse=63
Vrouwen: 33 (34.38%) => Vse=33

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.373 seconden nodig om deze lijst met 171 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-10-2018 17e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers0
28-10-2017 16e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers0
22-10-2016 15e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers329
24-10-2015 14e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers802
03-11-2007 Piet Spruit Memorial LoopHoekSSP291

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Rotterdam (63)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
17-03: Heuvelland marathon Maastricht (3)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
Atletiek Zeeland © 2019