dinsdag 19 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Worstel en kom boven loop
Wolphaartsdijk, zondag 21 april 2013 - Organisatie: Worstel en kom boven
9.9 km
001 Limbergen Peter van  Goes             844 0:38:14    1eHsen
001 Vermeulen Alwin      Kwadendamme      838 0:38:14    2eHsen
003 Vos Patrick de       Kattendijke      835 0:41:30    3eHsen
004 Leeuw Danny de       Wolphaartsdijk   840 0:42:46    4eHsen
005 Jobse GeertJan       Vlissingen       837 0:44:50    1eH45 
006 Vermeulen Erik       Wilhelmindorp    846 0:45:06    5eHsen
007 Meeuwse JanWillem    Kwadendamme      850 0:45:18    2eH45 
008 Noordermeer John     Woensdrecht      847 0:46:15    3eH45 
009 Jonge Wim de         s-HAbtskerke     836 0:46:16    4eH45 
010 Heijstek Marco       Wolphaartsdijk   852 0:48:33    6eHsen
011 Padmoes Marieke      Goes             845 0:52:08    1eDsen
012 Eckhardt Marlou      Kruiningen       843 0:52:19    2eDsen
013 Dries Stefan v d     Heinkenszand     842 0:52:26    7eHsen
014 Kraak Ilse           Goes             851 0:53:41    3eDsen
015 Zandbergen Agnes     Oud Sabine       841 0:55:31    1eD45
016 Stijns Arthur        Oudelande        848 0:57:33    5eH45 
017 Castel Peter         Goes             849 0:59:27    6eH45 
018 Eversdijk Wilma      Kapelle          839 1:00:49    2eD45

6.6 km
001 Lavooij Martijn      Goes             646 0:32:37    1eHsen
002 Nelis Marieke        Wolphaartsdijk   638 0:33:49    1eDsen
003 Mulder Fluke         Kattendijke      657 0:40:48    2eHsen
004 Verduin Willeke      Wolphaartsdijk   656 0:40:50    2eDsen
005 Sprengers Marieke    Wolphaartsdijk   639 0:41:08    3eDsen
006 Meulmeester Jos de   Kapelle          655 0:41:37    3eHsen
007 Kraker Monique de    Kapelle          650 0:43:57    1eD45
008 Dieleman Marlous     Wemeldinge       645 0:44:43    4eDsen
009 Feijter Jella de     s-HAremdskerke   636 0:45:00    2eD45
010 Hozee Marleen        Wolphaartsdijk   640 0:47:05    5eDsen
011 Hekkers Monique      Wolphaartdijk    637 0:47:07    6eDsen
012 Keijzer Judith       Middelburg       659 0:48:22    7eDsen
013 Witte Winnie de      Wolphaartsdijk   658 0:48:24    8eDsen
014 Overbeke Jacqueline  Kapelle          648 0:49:59    3eD45
015 Meijer Hans          Kapelle          647 0:50:01    1eH45

3.3 km
001 Lavooij Stijn        Goes             463 0:15:53    1eJ  
002 Feijter Jop de       s-H Aremdskerk   453 0:16:54    1eHsen
003 Vermeulen Wendy      Kwadendamme      458 0:18:16    1eDsen
004 Simonse Marielle     Goes             456 0:18:33    1eD45
005 Kraak Pascalle       Goes             464 0:19:51    1eM  
006 Eijk Luuk v d        Vlissingen       459 0:21:52    2eJ  
007 Eijk Wim van         Vlissingen       460 0:21:57    2eHsen
008 Mol Julian           Wolphaartsdijk   461 0:22:17    3eJ  
009 Speelziek Marielle   Rilland          457 0:22:55    2eDsen
010 Hekkers Roan         Wolphaartsdijk   455 0:23:15    4eJ  
011 Geijs Miranda        Wolphaartsdijk   454 0:23:19    2eD45 

1,5 km jeugd
001 Remijn Luca          Wolphaartsdijk   158 0:06:43    1eJ  
002 Mol Tara de          Goes             162 0:06:57    1eM  
003 Geijs Quinten        Wolphaartsdijk   159 0:06:58    2eJ  
004 Hekkers Lizzy        Wolphaartdijke   160 0:07:30    2eM  
005 Feyter Juliet de     SHArendskerke    155 0:07:53    3eM  
006 Remijn Senna         Wolphaartsdijk   157 0:07:57    3eJ  
007 Simonse Marit        Goes             161 0:08:08    4eM  
008 Koole Marith         Wolphaartdijk    156 0:09:12    5eM  
009 Mol Mellissa         Wolphaartsdijk   163 0:09:14    6eM  
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-05-2018 Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven0
07-05-2017 5e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven0
22-05-2016 4e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1108
17-05-2015 3e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1416
18-05-2014 2e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1359

 
Laatste reacties:
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
3000 m Hassan Mahamed (PR 9.05.52)9.17.37  JoA
3000 m Emma van Mourik (PR 11.42.61)13.25.11  Vse
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
5 km Job de Feijter (PR)16.16  Mse
5 km Martijn Tissink (PR 16.49)17.25  Mse
5 km Shirin van Anrooij (PR 17.43)17.56  MeB
5 km Monique Verschuure (PR)18.08  V35
5 km Tim Kramer (PR)19.34  Mse
5 km Paola van Gilst (PR 19.39)20.12  V45
5 km Lindy van Anrooij (PR 20.13)20.31  Vse
5 km Annet van der Linde (PR)20.48  V45
5 km Jan van Laarhoven (PR)22.30  M65
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
Atletiek Zeeland © 2018