maandag 24 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Tankloop

Vlissingen, dinsdag 31 december 2013 - Organisatie: Dynamica
20 km >>> Zeeuws record staat met 58.14 vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR)Zoutelande1.11.03minMse   16.890  3:334.69642
2  Sebastien Schletterer (PR 1.10.39) Middelburg1.11.40minMse   16.744  3:354.65622
3  Wim NieuwkerkDinteloord1.12.06minMse   16.644  3:364.62608
4  David Schrier (debuut) Vlissingen1.14.48minMse   16.043  3:444.46525
5  Wim van Sparrentak (PR 1.10.53) Sint Laurens1.14.52minMse   16.028  3:454.45523
6  Adriaan Walhout (PR)Middelburg1.15.03minMse   15.989  3:454.44518
7  John Ravia (PR)Zierikzee1.15.22minMse   15.922  3:464.42509
8  Ralph Wiessner (debuut) Vlissingen1.15.26minMse   15.908  3:464.42507
9  Lindert Moerdijk (PR)Arnemuiden1.17.34minMse   15.471  3:534.30447
10  Tjitte van den Buys (PR 1.12.26) Biggekerke1.17.38minMse   15.457  3:534.29445
11  Joeri Versluis (debuut) Middelburg1.18.18minMse   15.326  3:554.26427
12  Rene Traas (PR 1.18.03) Kapelle-Biezelinge1.18.36minMse   15.267  3:564.24419
13  Adriaan van Keulen (debuut) Middelburg1.18.45minMse   15.238  3:564.23415
14  Gert van der Vinden (debuut) Biggekerke1.19.05minMse   15.174  3:574.21407
15  Bart Verkaart (PR 1.19.15) Zierikzee1.19.20minMse   15.126  3:584.20400
16  Sjaak Brouwer (PR 1.15.02) Vlissingen1.19.57minMse   15.009  4:004.17385
17  Anjolie Engels (PR 1.13.34) Middelburg1.20.43minVse   14.867  4:024.13609
18  Jaap van de BokMiddelharnis1.20.49minMse   14.848  4:024.12363
19  Ludolf Reijntjes (debuut) Zierikzee1.20.56minMse   14.827  4:034.12360
20  Rob Schaap (PR 1.21.22) Vlissingen1.21.55minMse   14.649  4:064.07337
21  Rinus van de Woestijne (debuut) Middelburg1.22.08minMse   14.610  4:064.06332
22  Jaco de BroekertGoes1.22.16minMse   14.587  4:074.05328
23  Lous Wondergem (debuut) Middelburg1.22.53minMse   14.478  4:094.02314
24  Niels Koole (PR 1.05.23) Zoutelande1.22.56minMse   14.469  4:094.02313
25  Leo Janse (PR 1.20.28) Middelburg1.24.09minMse   14.260  4:123.96286
26  Archie Staal (PR 1.20.51) Nieuw-Haamstede1.24.24minMse   14.218  4:133.95281
27  Sven Vermeulen (PR)Vlissingen1.25.37minMse   14.016  4:173.89255
28  Michel Ridderhof (PR)Middelburg1.25.39minMse   14.011  4:173.89254
29  Wim Flipse (PR 1.25.21) Terneuzen1.25.54minMse   13.970  4:183.88249
30  Pascal Eltink (PR)Vlissingen1.26.11minMse   13.924  4:193.87244
31  Gilles Geschiere (PR 1.17.14) Meliskerke1.26.18minMse   13.905  4:193.86241
32  Ronny Dekker (debuut) Meliskerke1.26.25minMse   13.886  4:193.86239
33  Dennis Heilbron (PR)Biggekerke1.26.36minMse   13.857  4:203.85235
34  Robert Carol (PR 1.26.34) Middelburg1.26.43minMse   13.838  4:203.84233
35  Micha Janse (debuut) Zoutelande1.26.56minMse   13.804  4:213.83229
36  Piet Moes (PR)Koudekerke1.27.30minMse   13.714  4:233.81218
37  Cor de Ridder (PR 1.19.28) Arnemuiden1.27.43minMse   13.680  4:233.80214
38  Patrick van Iersel (PR)Goes1.27.55minMse   13.649  4:243.79210
39  Jos Janse (PR 1.26.59) Middelburg1.27.59minMse   13.639  4:243.79209
40  Arjan Boot (PR 1.25.50) Kloetinge1.28.21minMse   13.582  4:253.77202
41  Leo de Baan (PR 1.26.37) Vlissingen1.28.30minMse   13.559  4:263.77199
42  Mark Geuze (debuut) Middelburg1.28.42minMse   13.529  4:263.76196
43  Bart van Noorden (PR 1.25.23) Yerseke1.29.00minMse   13.483  4:273.75190
44  Erwin van Schaik (debuut) Middelburg1.29.05minMse   13.471  4:273.74189
45  Kees den Hollander (debuut) Dreischor1.29.14minMse   13.448  4:283.74186
46  Bas Goeree (debuut) Middelburg1.29.45minMse   13.370  4:293.71177
47  Marcel de Lange (PR 1.27.46) Middelburg1.30.06minMse   13.319  4:303.70171
48  Henk Lous (PR 1.21.53) Vlissingen1.30.45minMse   13.223  4:323.67161
49  Eva Boonman (PR 1.30.26) Middelburg1.30.52minVse   13.206  4:333.67356
50  Peter Noordijke (PR 1.30.39) Goes1.30.56minMse   13.196  4:333.67158
51  Koen de Vries (PR)Vlissingen1.31.08minMse   13.168  4:333.66154
52  Ed WientjesBergen op Zoom1.31.21minMse   13.136  4:343.65151
53  Leendert van de Ven (debuut) Zoutelande1.31.25minMse   13.127  4:343.65150
54  Franklin Nieuwdorp (debuut) Middelburg1.31.27minMse   13.122  4:343.64149
55  Leo Rijke (debuut) Vlissingen1.31.55minMse   13.055  4:363.63142
56  Jacky Luitwieler (PR 1.23.43) Vlissingen1.32.12minMse   13.015  4:373.62138
57  PietJan Reijnierse (PR 1.29.58) Koudekerke1.32.18minMse   13.001  4:373.61136
58  Dorothee SandkuhlerDortmund1.32.23minVse   12.989  4:373.61323
59  Adri Koole (PR 1.24.09) Serooskerke1.32.39minMse   12.952  4:383.60131
60  Adrie Janse (PR 1.25.42) Arnemuiden1.32.56minMse   12.912  4:393.59127
61  Patrick Vogel (PR 1.27.24) Middelburg1.33.29minMse   12.837  4:403.57119
62  Johan Spijk (PR)Goes1.33.41minMse   12.809  4:413.56116
63  Jan Louws (PR 1.27.10) Middelburg1.34.39minMse   12.678  4:443.52103
64  Wim Dingemanse (PR)Grijpskerke1.34.44minMse   12.667  4:443.52102
65  Ed van de BruijnOostkapelle1.34.46minMse   12.663  4:443.52102
66  John Provoost (debuut) Domburg1.34.48minMse   12.658  4:443.52101
67  Arnold Westerbeke (debuut) Vlissingen1.34.58minMse   12.636  4:453.5199
68  Piet DekkerZoutelande1.35.03minMse   12.625  4:453.5198
69  Martin Marinissen (debuut) Middelburg1.35.06minMse   12.618  4:453.5198
70  Ada Geuze (PR)Middelburg1.35.08minVse   12.614  4:453.50269
71  Ruud Fredriks (PR 1.29.31) s-Heerenhoek1.35.14minMse   12.601  4:463.5096
72  Frank NiefangerBosheim1.35.19minMse   12.590  4:463.5095
73  Bert van Gorsel (debuut) Vlissingen1.35.24minMse   12.579  4:463.4994
74  Stefan Feleus (PR)Westkapelle1.35.27minMse   12.572  4:463.4993
75  Laus de Ridder (PR)Vlissingen1.35.29minMse   12.568  4:463.4993
76  Marcel van Delden (PR 1.27.12) Middelburg1.35.37minMse   12.550  4:473.4991
77  Kees de Visser (PR 1.33.32) Aagtekerke1.35.46minMse   12.530  4:473.4889
78  Niek van Belzen (debuut) Arnemuiden1.35.49minMse   12.524  4:473.4889
79  Kees Geuze (PR 1.31.35) Middelburg1.36.17minMse   12.463  4:493.4683
80  Lieven van Belzen (debuut) Middelburg1.36.27minMse   12.442  4:493.4681
81  Harold Duvekot (debuut) Middelburg1.36.35minMse   12.425  4:503.4580
82  Eugene Fagg (PR 1.34.06) Vlissingen1.36.41minMse   12.412  4:503.4579
83  Jeroen Hage (PR)Middelburg1.36.48minMse   12.397  4:503.4477
84  Harriette Houmes (PR)Middelburg1.36.54minVse   12.384  4:513.44237
85  Jan de Vries (PR 1.31.27) Biggekerke1.37.13minMse   12.344  4:523.4373
86  Andrea van der SluijsMiddelharnis1.37.27minVse   12.314  4:523.42227
87  Eddie van de GuchteEeklo1.37.40minMse   12.287  4:533.4168
88  Richard van Gils (debuut) Vlissingen1.37.57minMse   12.251  4:543.4065
89  Marian van Dijk (PR 1.35.08) Middelburg1.38.06minVse   12.232  4:543.40216
90  Louise RenemaAntwerpen1.38.14minVse   12.216  4:553.39214
91  Henk van der Poel (PR 1.33.45) Westkapelle1.38.16minMse   12.212  4:553.3961
92  Lennart de Kam (debuut) Arnemuiden1.38.26minMse   12.191  4:553.3960
93  Angelique Jansen (debuut) Middelburg1.38.46minVse   12.150  4:563.37205
94  Frank Schoonwater (debuut) Vlissingen1.38.54minMse   12.133  4:573.3755
95  Martin Francke (debuut) Middelburg1.38.58minMse   12.125  4:573.3755
96  Rudi Ravia (PR)Zierikzee1.39.03minM60   12.115  4:573.3754
97  Wim Besuijen (PR 1.09.31) Middelburg1.39.14minMse   12.093  4:583.3652
98  John Sieling (debuut) Middelburg1.39.17minMse   12.087  4:583.3652
99  Ricky Dekker (debuut) Meliskerke1.39.20minMse   12.081  4:583.3651
100  Marcel Veldhuizen (debuut) Vlissingen1.39.47minMse   12.026  4:593.3447
101  Mischa KienbergerKoln1.39.49minMse   12.022  4:593.3447
102  Hessel Rispens (debuut) Vlissingen1.39.51minMse   12.018  5:003.3447
103  Rino Weug (debuut) Vlissingen1.39.54minMse   12.012  5:003.3446
104  Derk Roelofs (debuut) Vlissingen1.40.01minMse   11.998  5:003.3345
105  Bill Stegers (PR 1.38.04) Vlissingen1.40.25minMse   11.950  5:013.3242
106  Marcel Adriaanse (PR 1.29.46) Middelburg1.40.34minMse   11.932  5:023.3141
107  Jannie de Vries (PR 1.37.57) Vlissingen1.41.16minVse   11.850  5:043.29166
108  Adrie van Belzen (PR)Westkapelle1.41.41minMse   11.801  5:053.2832
109  Hans Minnaard (PR 1.40.07) Yerseke1.41.50minMse   11.784  5:063.2731
110  Bert BeiloButtinge1.42.19minMse   11.728  5:073.2627
111  Gert-Jan de Visser (PR 1.41.31) Aagtekerke1.42.43minMse   11.683  5:083.2525
112  Danny Ars (PR)Ovezande1.42.51minMse   11.667  5:093.2424
113  Hans Wijkhuis (debuut) Meliskerke1.42.54minMse   11.662  5:093.2424
114  Peter VerhulstWestkapelle1.42.56minMse   11.658  5:093.2423
115  Robert-Jan Provoost (debuut) Domburg1.43.02minMse   11.647  5:093.2423
116  Wim Roelse (debuut) Meliskerke1.43.04minMse   11.643  5:093.2323
117  Ruud Geldof (PR 1.36.46) Middelburg1.43.07minMse   11.637  5:093.2322
118  Marcel Struyk (PR 1.33.54) Middelburg1.43.09minMse   11.634  5:093.2322
119  Jeroen van Wallenburg (debuut) Domburg1.43.11minMse   11.630  5:103.2322
120  Jan Minderhoud (debuut) Oostkapelle1.43.14minMse   11.624  5:103.2322
121  Gert Kruitbosch (PR)Goes1.43.19minMse   11.615  5:103.2321
122  Simon Schot (debuut) Goes1.43.41minMse   11.574  5:113.2119
123  Annemarie Lorier (debuut) Middelburg1.44.04minVse   11.531  5:123.20127
124  Piet Jongepier (debuut) Westkapelle1.44.44minMse   11.458  5:143.1814
125  Niek Grootjans (debuut) Arnemuiden1.45.02minMse   11.425  5:153.1712
126  Ronald Willemsen (PR)Kamperland1.45.20minMse   11.392  5:163.1611
127  Jaqueline de Bree (PR)Middelburg1.45.24minVse   11.385  5:163.16111
128  Karin van Noorden (PR)Vlissingen1.45.25minVse   11.383  5:163.16110
129  Harry Kwakkelaar (debuut) Vlissingen1.45.38minMse   11.360  5:173.1610
130  Johan de Wolf (PR 1.36.41) Vlissingen1.45.55minMse   11.330  5:183.159
131  Hans Gijzel (debuut) s-Heer Arendskerke1.46.03minMse   11.315  5:183.148
132  Kees van Belzen (PR 1.45.37) Vlissingen1.46.43minMse   11.245  5:203.126
133  Rijk Filius (PR 1.45.28) Vlissingen1.47.20minMse   11.180  5:223.114
134  Aart van Luijk (PR 1.44.28) Vlissingen1.47.24minMse   11.173  5:223.104
135  Elbert Simonse (debuut) Aagtekerke1.47.35minMse   11.154  5:233.103
136  Kees Pouwelse (debuut) Westkapelle1.48.06minMse   11.101  5:243.082
137  Filip HoornaertEeklo1.48.24minMse   11.070  5:253.082
138  Suzanne Geschiere (PR 1.35.47) Sint Laurens1.48.32minVse   11.057  5:263.0776
139  Paul Pellikaan (debuut) Middelburg1.48.36minMse   11.050  5:263.071
140  Esther van Sluijs (PR 1.48.11) Kloetinge1.48.38minVse   11.046  5:263.0775
141  Cindy den Hollander (debuut) Oost-Souburg1.48.53minVse   11.021  5:273.0673
142  Michael Evers (PR)Middelburg1.49.07minMse   10.997  5:273.051
143  Martin Daalhuizen (debuut) Aagtekerke1.50.05minMse   10.901  5:303.03-
144  Marie-Jose LucassenPrinsenbeek1.50.48minMse   10.830  5:323.01-
145  Jan-Kees Duvekot (PR 1.40.33) Vrouwenpolder1.50.50minMse   10.827  5:333.01-
146  Jaap Luitwieler (PR 1.44.43) Middelburg1.50.58minMse   10.814  5:333.00-
147  Lianne Wijsman (PR)Zierikzee1.51.27minVse   10.767  5:342.9950
148  Ton Tijhuis (debuut) Vlissingen1.52.04minMse   10.708  5:362.97-
149  Huub Koster (PR 1.46.25) Arnemuiden1.52.21minMse   10.681  5:372.97-
150  Everdien Vermeulen (debuut) Kloetinge1.52.29minVse   10.668  5:372.9642
151  Irma HurksPrinsenbeek1.52.55minVse   10.627  5:392.9538
152  Jan Schot (debuut) Middelburg1.53.20minMse   10.588  5:402.94-
153  Hans van Vliet (debuut) Middelburg1.53.48minMse   10.545  5:412.93-
154  Nelly Bruin (debuut) Vlissingen1.54.34minVse   10.474  5:442.9128
155  Jan Sipma (PR 1.48.49) Meliskerke1.56.48minMse   10.274  5:502.85-
156  Roel Klap (PR 1.55.23) Westkapelle1.57.14minMse   10.236  5:522.84-
157  Hennie Shields (debuut) Heinkenszand1.58.30minVse   10.127  5:562.819
158  Imo Jongepier (PR 1.43.28) Nieuw- en Sint Joosland1.58.39minMse   10.114  5:562.81-
159  Ko van GarderenMiddelburg2.00.41minMse   9.943  6:022.76-
160  Arjan van Garderen (debuut) Middelburg2.00.42minMse   9.942  6:022.76-
161  Kobus Botman (PR 1.53.09) Middelburg2.00.46minMse   9.937  6:022.76-
162  Ann DoenesBrugge2.02.05minVse   9.829  6:062.731
163  Michel VanheelMiddelkerke2.02.20minMse   9.809  6:072.72-
164  Loek Kwakkelaar (debuut) Vlissingen2.04.21minMse   9.650  6:132.68-
165  Esther Tak (debuut) Koudekerke2.10.50minVse   9.172  6:332.55-
Mannen: 142 (86.06%) => M60=1 - Mse=141
Vrouwen: 23 (13.94%) => Vse=23

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

19.57 km

2019Erwin Harmes1:07:45Jozias Boone1:10:47Michel Schrier1:10:53Monica Sanderse1:17:25147
2018Floris Willeboordse1:09:13Magnus Goediker1:13:20Ralph Wiessner1:14:11Monica Sanderse1:17:36142
2017Erwin Harmes1:06:24Martijn de Kok1:10:04Floris Willeboordse1:10:31Marlies Kort1:20:50133
2016Ronnie Overgaauw1:10:01Ralph Wiessner1:11:28Michel Schrier1:14:46Anjolie Engels1:17:40121
2015Rick Salome1:14:00Adriaan Walhout1:14:17Marco Geldof1:15:01Carolien van de Kreeke1:23:45130
2014Huub van Noorden1:07:49Ralph Wiessner1:11:54Wim van Sparrentak1:12:47Anjolie Engels1:18:11152

20 km

2013Tim Pleijte1:11:03Sebastien Schletterer1:11:40Wim Nieuwkerk1:12:06Anjolie Engels1:20:43165
2011Sebastien Schletterer1:10:39Wim Nieuwkerk1:10:39Michel Schrier1:10:39Anjolie Engels1:13:34158
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jethro ten Bruggencate (PR 35.07) Vlissingen37.57minMse   15.810  3:484.39402
2  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke38.14minMse   15.693  3:494.36387
3  Hanco van Keulen (PR 37.09) Ritthem38.53minMse   15.431  3:534.29352
4  Pieter Wisse (PR 37.57) Biggekerke39.20minMse   15.254  3:564.24329
5  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen39.30minMse   15.190  3:574.22321
6  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke39.39minMse   15.132  3:584.20314
7  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem39.52minMse   15.050  3:594.18303
8  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg39.59minMse   15.006  4:004.17298
9  Michel Buijck (PR 36.43) Middelburg40.03minMse   14.981  4:004.16294
10  Roelof VerhageDouwes40.06minMse   14.963  4:014.16292
11  Piet van Mourik (PR 38.28) Ouwerkerk40.09minMse   14.944  4:014.15290
12  Jan Willem Rietberg (PR 38.09) Oost-Souburg40.18minMse   14.888  4:024.14283
13  Wouter Leeftink (debuut) Oost-Souburg40.30minMse   14.815  4:034.12273
14  Robin Hofland (PR 32.48) Vlissingen40.34minMse   14.790  4:034.11270
15  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg40.40minMse   14.754  4:044.10266
16  Gerard Posthuma (PR 35.49) Goes40.42minMse   14.742  4:044.10264
17  Dennis de Nooijer (PR)Vlissingen40.59minMse   14.640  4:064.07252
18  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Oost-Souburg41.04minMse   14.610  4:064.06248
19  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke41.11minMse   14.569  4:074.05243
20  Erik de Kraker (PR 37.41) Oost-Souburg41.25minMse   14.487  4:094.02233
21  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke41.50minMse   14.343  4:113.98216
22  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Serooskerke41.55minVse   14.314  4:123.98431
23  Jurjen Swiers (PR 40.54) Vlissingen42.06minMse   14.252  4:133.96205
24  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg42.13minMse   14.212  4:133.95201
25  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg42.24minMse   14.151  4:143.93194
26  Martin Wilken (PR 41.43) Vlissingen42.33minMse   14.101  4:153.92188
27  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica42.36minMse   14.085  4:163.91186
28  Wim Verburg (PR 41.53) Goes42.53minMse   13.991  4:173.89175
29  Kevin Spruijt (debuut) Meliskerke43.17minMse   13.862  4:203.85161
30  Mark Boot (PR 41.30) Burgh-Haamstede43.20minMse   13.846  4:203.85159
31  Jeroen van Dommelen (PR 41.56) Vlissingen43.32minMse   13.783  4:213.83152
32  Marcel Traas (PR)s-Heerenhoek43.49minMse   13.693  4:233.80143
33  Jan-Paul KonraadLeiden43.51minMse   13.683  4:233.80142
34  Stephan Jozwiak (PR 42.27) Vlissingen43.59minMse   13.642  4:243.79137
35  Joris Beilo (PR)Vlissingen44.02minMse   13.626  4:243.79136
36  Eric Gasseling (debuut) Vlissingen44.36minMse   13.453  4:283.74118
37  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden44.45minMse   13.408  4:293.72114
38  Ronnie Moerdijk (PR 44.26) Arnemuiden44.48minMse   13.393  4:293.72112
39  Michel Labeur (PR)Middelburg44.51minMse   13.378  4:293.72111
40  Frans DelcroixAchtmaal44.59minMse   13.338  4:303.71107
41  John Overweel (PR 35.33) Middelburg45.14minMse   13.265  4:313.68100
42  Nick Paulusse (PR 43.20) Oost-Souburg45.19minMse   13.240  4:323.6898
43  Geert Francke (PR 40.41) Vlissingen45.21minMse   13.230  4:323.6897
44  Jos Gabrielse (PR 41.00) Middelburg45.23minMse   13.221  4:323.6796
45  Marc Rommers (PR 40.23) Vlissingen45.30minMse   13.187  4:333.6693
46  Rudy Ovaa (PR)Middelburg45.35minMse   13.163  4:343.6691
47  Reinco Geschiere (PR 45.51) Serooskerke46.01minMse   13.039  4:363.6280
48  Jackie Koole (debuut) Koudekerke46.04minMse   13.025  4:363.6278
49  Ruud Brakman (debuut) Middelburg46.13minMse   12.982  4:373.6175
50  Herman de Grave (PR 42.48) Vlissingen46.15minMse   12.973  4:383.6074
51  Aloys Lockefeer (PR)Middelburg46.17minMse   12.964  4:383.6073
52  Richard Hollebrandse (debuut) Vlissingen46.20minMse   12.950  4:383.6072
53  Christel Verbeek (PR 39.18) Vlissingen46.22minVse   12.940  4:383.59234
54  Leonard van Moolenbroek (PR 45.58) Middelburg46.24minMse   12.931  4:383.5971
55  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg46.27minMse   12.917  4:393.5969
56  Jan Tavenier (PR 34.15) Wolphaartsdijk46.37minMse   12.871  4:403.5866
57  Cor van de Berge (debuut) Goes46.43minMse   12.843  4:403.5763
58  Leo Pleijte (PR 45.22) Middelburg46.45minMse   12.834  4:413.5763
59  Jan Theune (PR 43.27) Zoutelande46.49minMse   12.816  4:413.5661
60  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen46.51minMse   12.807  4:413.5661
61  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg46.53minMse   12.798  4:413.5560
62  Wouter VermeuleVlissingen46.56minMse   12.784  4:423.5559
63  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk47.16minMse   12.694  4:443.5352
64  Remy den HoesOost-Souburg47.24minMse   12.658  4:443.5249
65  Frits Broos (PR 44.42) Middelburg47.32minMse   12.623  4:453.5147
66  Ronald Ovaa (PR 35.22) Koudekerke47.34minMse   12.614  4:453.5046
67  Kees-Pieter Geschiere (PR 43.23) Serooskerke47.47minMse   12.557  4:473.4942
68  Chris Steenbakker (PR 43.20) s-Heerenhoek47.54minMse   12.526  4:473.4840
69  Vincent Barentsen (PR 37.32) Middelburg47.56minMse   12.517  4:483.4839
70  Ron de Wolf (PR)Oostkapelle47.59minMse   12.504  4:483.4739
71  Peter Schurink (PR 44.31) Vlissingen48.01minMse   12.496  4:483.4738
72  Bob Boekema (PR 45.22) Veere48.08minMse   12.465  4:493.4636
73  Edwin Schoe (PR 45.37) Middelburg48.18minMse   12.422  4:503.4533
74  Thomas Arendts (PR 42.42) Vlissingen48.21minMse   12.410  4:503.4533
75  Aswin Konings (PR 44.12) Middelburg48.24minMse   12.397  4:503.4432
76  Arjo KooleArnemuiden48.26minMse   12.388  4:513.4431
77  Lisette Antheunisse (PR 41.42) Dinteloord48.39minVse   12.333  4:523.43156
78  Hans van der Welle (PR 47.34) Middelburg48.44minMse   12.312  4:523.4227
79  Jan van Horssen (PR 43.28) Middelburg49.05minMse   12.224  4:553.4022
80  Michel Meulmeester (debuut) Vlissingen49.13minMse   12.191  4:553.3920
81  Dirk de BockAntwerpen49.16minMse   12.179  4:563.3820
82  Andre Crucq (PR 43.23) Vlissingen49.22minMse   12.154  4:563.3819
83  Antoine Gijzel (PR 44.19) Kapelle-Biezelinge49.24minMse   12.146  4:563.3718
84  Leon de Munnik (PR 41.39) Nieuwerkerk49.26minMse   12.138  4:573.3718
85  Martin de Nooijer (PR)Koudekerke49.28minMse   12.129  4:573.3717
86  Jantse MastenbroekBiggekerke49.30minMse   12.121  4:573.3717
87  Alexander Bouten (PR 43.11) Vlissingen49.42minMse   12.072  4:583.3515
88  GertJan PoldermanOost-Souburg49.45minMse   12.060  4:593.3514
89  Jack van Stel (PR 42.09) Yerseke49.47minMse   12.052  4:593.3514
90  Willem Huiszoon (PR 47.21) Middelburg49.57minMse   12.012  5:003.3412
91  John van de Heuvel (debuut) Vlissingen50.00minMse   12.000  5:003.3312
92  Jan-Willem Huiszoon (PR 46.25) Arnemuiden50.05minMse   11.980  5:013.3311
93  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk50.08minMse   11.968  5:013.3211
94  Michel Nieuwenhuijse (debuut) Oostdijk50.11minMse   11.956  5:013.3210
95  Johan van Gelder (PR 50.05) Middelburg50.15minMse   11.940  5:023.3210
96  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke50.17minMse   11.932  5:023.319
97  Fred Hendrikse (PR 40.41) Koudekerke50.19minMse   11.924  5:023.319
98  Natalie Sinke (PR 45.26) Vlissingen50.21minVse   11.917  5:023.31108
99  Martin KalverkampWiesbaden50.23minMse   11.909  5:023.318
100  Lisette Roelse (PR)Koudekerke50.25minVse   11.901  5:033.31107
101  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen50.27minVse   11.893  5:033.30106
102  Vincent van Sluijs (PR 50.09) Vlissingen50.30minMse   11.881  5:033.307
103  Cees Leijnse (PR 48.51) Middelburg50.32minMse   11.873  5:033.307
104  Oliver van de ValkWeilerswist50.36minMse   11.858  5:043.297
105  Bart CherminOost-Souburg50.38minMse   11.850  5:043.297
106  Wim Janse (PR 48.22) Oost-Souburg50.45minMse   11.823  5:053.286
107  Corne DekkerMeliskerke50.47minMse   11.815  5:053.286
108  Peter Hekkers (PR 47.48) Oost-Souburg50.51minMse   11.799  5:053.285
109  Michel KettingKoudekerke50.55minMse   11.784  5:063.275
110  Janet van de Griend (PR 49.41) Vlissingen50.58minVse   11.772  5:063.2793
111  Jack van Aspert (PR 41.42) Middelburg50.59minMse   11.769  5:063.274
112  Dieko van Belzen (debuut) Middelburg51.01minMse   11.761  5:063.274
113  Wendy Theune (PR 49.38) Vlissingen51.03minVse   11.753  5:063.2691
114  Jan Bostelaar (PR 42.26) Westkapelle51.05minMse   11.746  5:073.264
115  Sam Polderman (PR 32.28) Middelburg51.07minMse   11.738  5:073.264
116  Patricia Brakman (PR)Middelburg51.09minVse   11.730  5:073.2688
117  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg51.11minMse   11.723  5:073.263
118  Timme ProvoostVlissingen51.13minMse   11.715  5:073.253
119  Kees van der Heijden (PR 45.48) Vlissingen51.18minMse   11.696  5:083.253
120  Ruud Maljers (debuut) Serooskerke51.21minMse   11.685  5:083.252
121  Benito Bostelaar (PR 38.52) Middelburg51.23minMse   11.677  5:083.242
122  Hidde Greydanus (PR)Dishoek51.31minMse   11.647  5:093.242
123  Chris Melse (PR 47.16) Sint Laurens51.39minMse   11.617  5:103.231
124  Tea Tazelaar (PR)Middelburg51.45minVse   11.594  5:113.2275
125  Jan Jobse (PR 49.11) Serooskerke51.56minMse   11.553  5:123.211
126  Andre Polfliet (PR 45.37) Oost-Souburg52.03minMse   11.527  5:123.201
127  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg52.18minMse   11.472  5:143.19-
128  Martin van Ieperen (PR)Kapelle-Biezelinge52.20minMse   11.465  5:143.18-
129  Ad den Dekker (PR 49.49) Kapelle-Biezelinge52.22minMse   11.458  5:143.18-
130  Emma Hermans (PR 49.18) Middelburg52.25minVse   11.447  5:153.1862
131  Patrick Provoost (PR 47.34) Vlissingen52.28minMse   11.436  5:153.18-
132  Marijke Greydanus (debuut) Dishoek52.31minVse   11.425  5:153.1760
133  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande52.42minMse   11.385  5:163.16-
134  Annelies van der Perk (PR 47.46) Westkapelle52.47minVse   11.367  5:173.1655
135  Elien Jobse (PR 46.30) Vlissingen52.58minVse   11.328  5:183.1551
136  Lex van Zuilen (PR 51.04) Vlissingen53.03minMse   11.310  5:183.14-
137  Claudia van Sighem (PR 49.48) Westkapelle53.08minVse   11.292  5:193.1449
138  John Pleijte (PR 50.27) Vlissingen53.11minMse   11.282  5:193.13-
139  Bram Brasser (PR 46.49) Vlissingen53.17minMse   11.261  5:203.13-
140  Marjolein HemelaarRotterdam53.22minVse   11.243  5:203.1245
141  Eric Oskam (PR 46.23) Vlissingen53.40minMse   11.180  5:223.11-
142  Peter Kersten (PR)Middelburg53.43minMse   11.170  5:223.10-
143  Jos Francke (PR)Vlissingen53.46minMse   11.159  5:233.10-
144  Ronald Beilo (PR 51.45) Vlissingen53.50minMse   11.146  5:233.10-
145  Angelique Kraal (PR)Middelburg53.53minVse   11.135  5:233.0936
146  Maud WeimerDusseldorf53.56minVse   11.125  5:243.0936
147  Michael OelschlagerDusseldorf53.58minMse   11.118  5:243.09-
148  Maartje Kastelein (PR 45.51) Vlissingen54.00minVse   11.111  5:243.0935
149  Erica Nefs (PR)Middelburg54.03minVse   11.101  5:243.0834
150  Mireille Huiszoon (PR 53.51) Arnemuiden54.04minVse   11.097  5:243.0834
151  Kenneth van Belzen (PR)Vlissingen54.06minMse   11.091  5:253.08-
152  Chris VennikDishoek54.09minMse   11.080  5:253.08-
153  Monique Kochanowski (PR 51.31) Middelburg54.10minVse   11.077  5:253.0832
154  Christ van DorstEtten Leur54.13minMse   11.067  5:253.07-
155  Sjaak Rieteco (PR)Oost-Souburg54.15minMse   11.060  5:263.07-
156  Robert van Moolenbroek (PR 51.53) Middelburg54.17minMse   11.053  5:263.07-
157  Coen Snijders (debuut) Vlissingen54.19minMse   11.046  5:263.07-
158  Regina Verhage (PR 53.57) Aagtekerke54.21minVse   11.040  5:263.0730
159  Imka de Ridder (debuut) Westkapelle54.23minVse   11.033  5:263.0629
160  Marco Tax (debuut) Vlissingen54.26minMse   11.023  5:273.06-
161  Gerard Rommers (PR 49.02) Vlissingen54.30minMse   11.009  5:273.06-
162  Igna Becks (PR)Middelburg54.39minVse   10.979  5:283.0526
163  Eugene Louwerse (PR 51.33) Middelburg54.42minMse   10.969  5:283.05-
164  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg54.44minMse   10.962  5:283.05-
165  Jan Lindenberg (PR 51.34) Middelburg54.58minMse   10.916  5:303.03-
166  Martijn Lindenberg (PR 40.04) Veere55.00minMse   10.909  5:303.03-
167  Robert Eerland (PR 50.56) Oost-Souburg55.03minMse   10.899  5:303.03-
168  Isabel Capelle (PR 53.08) Middelburg55.05minVse   10.893  5:313.0321
169  Henk Barentsen (PR 50.24) Oost-Souburg55.07minMse   10.886  5:313.02-
170  Cees Joosse (PR 54.57) Arnemuiden55.09minMse   10.879  5:313.02-
171  India SundermeijerMiddelharnis55.13minVse   10.866  5:313.0219
172  Kees Traas (PR 50.36) Kapelle-Biezelinge55.16minMse   10.856  5:323.02-
173  Adrie de Kam (PR 48.43) Arnemuiden55.28minMse   10.817  5:333.00-
174  Frank van Boxtel (PR 42.48) Vlissingen55.35minMse   10.795  5:343.00-
175  Elisabeth OttawaBrussel55.37minVse   10.788  5:343.0015
176  Stephan BoschinaZiedergasse55.39minMse   10.782  5:342.99-
177  Wilco van de ZwanZwolle55.42minMse   10.772  5:342.99-
178  Dignus Lensen (PR 47.49) Oost-Souburg55.47minMse   10.756  5:352.99-
179  Monique van de Ketterij (PR)Vlissingen55.50minVse   10.746  5:352.9913
180  Sonja Reurink (PR)Vlissingen55.54minVse   10.733  5:352.9813
181  John van Nunen (PR 41.31) Middelburg55.57minMse   10.724  5:362.98-
182  Kees de Ridder (debuut) Meliskerke55.59minMse   10.717  5:362.98-
183  Hans Crielaard (PR 53.07) Oost-Souburg56.07minMse   10.692  5:372.97-
184  Piet Jansen (PR 54.04) Tholen56.10minMse   10.682  5:372.97-
185  Lorenz Vader (debuut) Vlissingen56.17minMse   10.660  5:382.96-
186  Xander Janssen (debuut) Vlissingen56.27minMse   10.629  5:392.95-
187  Femke de Nooijer (PR 55.31) Vlissingen56.30minVse   10.619  5:392.958
188  Jeffrey VaderButtinge56.33minMse   10.610  5:392.95-
189  Fedor van de Hage (PR 55.53) Domburg56.35minMse   10.604  5:402.95-
190  Mandy Meijlof (PR 55.38) Vlissingen56.38minVse   10.594  5:402.947
191  Elise Fanchamps (PR)Westkapelle56.40minVse   10.588  5:402.947
192  Theresa GsellaKoln56.42minVse   10.582  5:402.947
193  Wilco Wisse (debuut) Grijpskerke56.45minMse   10.573  5:412.94-
194  Tessa Goorsenberg (PR 55.56) Koudekerke56.49minVse   10.560  5:412.936
195  Bart de Looff (PR 56.06) Serooskerke57.00minMse   10.526  5:422.92-
196  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg57.03minMse   10.517  5:422.92-
197  Ronny CreelEeklo57.13minMse   10.486  5:432.91-
198  Michaela van Stel (debuut) Yerseke57.16minVse   10.477  5:442.914
199  Ben Guequierre (debuut) Oost-Souburg57.18minMse   10.471  5:442.91-
200  Marinka VogelMiddelburg57.23minVse   10.456  5:442.903
201  Frans Vogel (PR 42.57) Middelburg57.29minMse   10.438  5:452.90-
202  Jack van LeeuwenZofingen57.37minMse   10.414  5:462.89-
203  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Vlissingen57.40minMse   10.405  5:462.89-
204  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Arnemuiden57.44minMse   10.393  5:462.89-
205  Marie Louise Mierlo?57.52minVse   10.369  5:472.881
206  Anita Israel (PR 55.06) Vlissingen57.54minVse   10.363  5:472.881
207  Cees van den Bulck (PR 55.40) Middelburg57.57minMse   10.354  5:482.88-
208  Evert de Kok (PR 57.05) Vlissingen58.00minMse   10.345  5:482.87-
209  Cris CuypersWuustwezel58.02minVse   10.339  5:482.871
210  Sylvia Bosga (PR)Vlissingen58.10minVse   10.315  5:492.871
211  Evelien de Wolf (PR 53.25) Oostkapelle58.14minVse   10.303  5:492.861
212  Edwin HayesEtten Leur58.17minMse   10.295  5:502.86-
213  Wilma Eversdijk (PR)Kapelle-Biezelinge58.21minVse   10.283  5:502.861
214  Daniella Evers (PR 54.26) Middelburg58.34minVse   10.245  5:512.85-
215  Hennie van Eijbergen (PR 54.56) Vlissingen58.43minVse   10.219  5:522.84-
216  Vivian Wolf (PR)Koudekerke58.45minVse   10.213  5:532.84-
217  Nathalie Marijs (debuut) Arnemuiden59.04minVse   10.158  5:542.82-
218  Marloes Saaman (PR 48.10) Zoutelande59.11minVse   10.138  5:552.82-
219  Mathilde de BraatKapelle-Biezelinge59.17minVse   10.121  5:562.81-
220  Annelies Janse (debuut) Westkapelle59.19minVse   10.115  5:562.81-
221  Wendy de Jong (PR 58.08) Vlissingen59.32minVse   10.078  5:572.80-
222  Matty de Jong (PR 50.48) Oost-Souburg59.34minVse   10.073  5:572.80-
223  Cor Lockefeer (PR 52.20) Middelburg59.48minMse   10.033  5:592.79-
224  Theo RiddersmaMiddelburg59.56minMse   10.011  6:002.78-
225  Rudo SnabelieHouten59.58minMse   10.006  6:002.78-
226  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Vlissingen1.00.01minVse   9.997  6:002.78-
227  Jurgen Dingemanse (PR 59.04) Biggekerke1.00.19minMse   9.947  6:022.76-
228  Rein Swint (PR 43.58) Vlissingen1.00.29minMse   9.920  6:032.76-
229  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg1.00.31minMse   9.915  6:032.75-
230  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Koudekerke1.00.34minMse   9.906  6:032.75-
231  Carlyn HagendijkZwolle1.00.37minVse   9.898  6:042.75-
232  Loretta Dominicus (PR)Koudekerke1.00.42minVse   9.885  6:042.75-
233  Lois van Beijnum (debuut) Rilland1.00.45minVse   9.877  6:052.74-
234  Willemijn Gisolf (PR 57.00) Koudekerke1.01.07minVse   9.817  6:072.73-
235  Catrien Peeters (debuut) Domburg1.01.12minVse   9.804  6:072.72-
236  Janneke Nijssen (PR 54.48) Oost-Souburg1.01.21minVse   9.780  6:082.72-
237  Heleen Geldof (debuut) Koudekerke1.01.29minVse   9.759  6:092.71-
238  Melany Noordhuis (PR)Vlissingen1.01.48minVse   9.709  6:112.70-
239  Ria Fredriks (PR 56.23) s-Heerenhoek1.01.51minVse   9.701  6:112.69-
240  Leo van Driel (PR 57.35) Vlissingen1.01.53minMse   9.696  6:112.69-
241  Annemarie de Visser (PR 57.42) Middelburg1.01.56minVse   9.688  6:122.69-
242  Martijn de Visser (PR 56.09) Arnemuiden1.01.58minMse   9.683  6:122.69-
243  Paula Meulmeester (PR)Arnemuiden1.02.06minVse   9.662  6:132.68-
244  Mariska Baas (PR)Arnemuiden1.02.09minVse   9.654  6:132.68-
245  Hans Koster (PR 59.55) Vlissingen1.02.53minMse   9.541  6:172.65-
246  Peter van den Broeke (PR 1.01.04) Middelburg1.02.58minMse   9.529  6:182.65-
247  Isabella GoereeMiddelburg1.03.05minVse   9.511  6:192.64-
248  Wieny de Brabander (PR)Koudekerke1.03.06minVse   9.509  6:192.64-
249  Inge Steketee (PR 56.10) Oost-Souburg1.03.08minVse   9.504  6:192.64-
250  Petra de Ruiter (PR)Middelburg1.03.10minVse   9.499  6:192.64-
251  Karin KokvenMiddelburg1.03.13minVse   9.491  6:192.64-
252  Nathalie Meulmeester (PR)Arnemuiden1.03.15minVse   9.486  6:202.64-
253  Maryan Meulmeester (PR)Arnemuiden1.03.17minVse   9.481  6:202.63-
254  Kees van Moolenbroek (PR 1.02.01) Westkapelle1.04.23minMse   9.319  6:262.59-
255  Margaretha Lacour (PR 55.57) Vlissingen1.05.01minVse   9.228  6:302.56-
256  Linda de Bruyne (PR 1.01.11) Vlissingen1.05.25minVse   9.172  6:332.55-
257  Ella ComenenciaVlissingen1.05.28minVse   9.165  6:332.55-
258  Agnes van de HeideSchiedam1.06.13minVse   9.061  6:372.52-
259  Wies van ErpGoes1.07.50minMse   8.845  6:472.46-
260  Ellen Polderman (PR 1.02.18) Middelburg1.08.09minVse   8.804  6:492.45-
261  Hans de Jong (debuut) Kapelle-Biezelinge1.08.29minMse   8.761  6:512.43-
262  Rene de Dreu (PR 1.06.47) Nisse1.09.50minMse   8.592  6:592.39-
Mannen: 185 (70.61%) => Mse=185
Vrouwen: 77 (29.39%) => Vse=77
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wouter Verstraate (PR 16.53) Westkapelle18.47minMse   15.972  3:454.44273
2  Harmen Schot (PR 18.12) Middelburg19.49minMse   15.139  3:584.21176
3  Sergio Harinck (PR 16.20) Oost-Souburg20.45minMse   14.458  4:094.02106
4  Michael KaliesKrefeld21.11minMse   14.162  4:143.9380
5  Henny VerheugenArnhem21.13minMse   14.140  4:153.9378
6  Emiel Nefs (PR)Middelburg21.18minMse   14.085  4:163.9173
7  Frank BranOostburg23.14minMse   12.912  4:393.596
8  Mika Keijser (debuut) Vlissingen23.22minMse   12.839  4:403.574
9  Robert van de Weg (debuut) Domburg23.26minMse   12.802  4:413.563
10  Rens Davidse (PR)Middelburg23.29minMse   12.775  4:423.553
11  Cas van Mierlo (debuut) Vlissingen24.04minMse   12.465  4:493.461
12  Sanne van Mourik (PR 22.34) Ouwerkerk24.09minVse   12.422  4:503.4560
13  Evelien Capello (PR 22.30) s-Heerenhoek24.30minVse   12.245  4:543.4045
14  Pieter Wondergem (debuut) Goes24.33minMse   12.220  4:553.39-
15  Marieke Nelis (PR 22.39) Wolphaartsdijk24.42minVse   12.146  4:563.3738
16  Milan VerheugenArnhem25.05minMse   11.960  5:013.32-
17  Fiona StenveldGroningen25.35minVse   11.726  5:073.2614
18  Cesar Beilo (debuut) Vlissingen25.37minMse   11.711  5:073.25-
19  Luc MinderhoudSint Oedenrode25.44minMse   11.658  5:093.24-
20  Angelique Harinck (PR 24.20) Oost-Souburg25.56minVse   11.568  5:113.217
21  Annelouk van Mierlo (debuut) Vlissingen26.08minVse   11.480  5:143.195
22  Stephanie Vermeulen (PR 23.46) Vlissingen26.30minVse   11.321  5:183.141
23  Yvonne Joziasse (debuut) Goes26.34minVse   11.292  5:193.141
24  Elmar Geuer?26.47minMse   11.201  5:213.11-
25  Babette Bookelaar (debuut) Koudekerke27.48minVse   10.791  5:343.00-
26  Isabel Nefs (PR)Middelburg28.19minVse   10.594  5:402.94-
27  Anda de NooijerKoudekerke28.28minVse   10.539  5:422.93-
28  Ellen StegemanOost-Souburg28.44minVse   10.441  5:452.90-
29  Mykel van de GoorVlissingen29.23minMse   10.210  5:532.84-
30  Lisa Davidse (PR 27.01) Middelburg29.26minVse   10.193  5:532.83-
31  Robin Davidse (debuut) Middelburg29.28minMse   10.181  5:542.83-
32  Sharon Landman (debuut) Burgh-Haamstede29.56minVse   10.022  5:592.78-
33  Rosalie van Zweeden (debuut) Middelburg30.36minVse   9.804  6:072.72-
34  Mirna Openneer (PR)s-Heer Abtskerke30.48minVse   9.740  6:102.71-
35  Maartje Braam (debuut) Middelburg31.13minVse   9.610  6:152.67-
36  Kevin van de VenKoudekerke31.16minMse   9.595  6:152.67-
37  Karin Boekholtz (PR)Vlissingen31.24minVse   9.554  6:172.65-
38  Marja de Visser (PR)Domburg31.51minVse   9.419  6:222.62-
39  Tim van de ZwanLewedorp31.58minMse   9.385  6:242.61-
40  Mirjam Wisse (PR 26.55) Biggekerke32.06minVse   9.346  6:252.60-
41  Voor JanssenVlissingen32.13minVse   9.312  6:272.59-
42  Els AltenaVlissingen32.19minVse   9.283  6:282.58-
43  Myrthe GreydanusDishoek32.21minVse   9.274  6:282.58-
44  Esther Hokke (PR 28.53) Vlissingen32.23minVse   9.264  6:292.57-
45  Lotte Evers (PR 29.54) Middelburg32.27minVse   9.245  6:292.57-
46  Anca HamelinkVlissingen32.29minVse   9.236  6:302.57-
47  Auke Greydanus (debuut) Dishoek32.32minMse   9.221  6:302.56-
48  Nel van Keulen (PR 31.31) Vlissingen32.35minVse   9.207  6:312.56-
49  Jopie KonraadMiddelburg33.12minVse   9.036  6:382.51-
50  Saita ComenenciaVlissingen33.46minVse   8.885  6:452.47-
51  Sandra Romeijn (debuut) Koudekerke33.48minMse   8.876  6:462.47-
52  Ans HayesEtten Leur34.24minVse   8.721  6:532.42-
53  Jacqueline van DorstEtten Leur34.26minVse   8.712  6:532.42-
54  Ilona Dodmond (debuut) Arnemuiden34.33minVse   8.683  6:552.41-
55  Trudy van Waarde (PR 33.28) Arnemuiden34.35minVse   8.675  6:552.41-
56  Inge Vogel (debuut) Arnemuiden34.41minVse   8.650  6:562.40-
57  Judith den Boer (PR 30.53) Middelburg34.51minVse   8.608  6:582.39-
58  Ingrid GsellaKoln34.58minVse   8.580  7:002.38-
59  Hannah GisellaKoln35.49minVse   8.376  7:102.33-
60  Leonhard PruligDusseldorf37.48minMse   7.937  7:342.20-
61  Hannie Tissink (PR)Kapelle-Biezelinge38.09minVse   7.864  7:382.18-
Mannen: 23 (37.7%) => Mse=23
Vrouwen: 38 (62.3%) => Vse=38

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.809 seconden nodig om deze lijst met 488 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020