zondag 22 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Eindejaarscross
Terneuzen, zaterdag 28 december 2013 - Organisatie: Scheldesport
10.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Matti BuysseStekene35.05Mse   17.444  3:26
2  Benny ThuySint Jansteen35.28Mse   17.256  3:29
3  Erwin van de BroekeAxel36.03Mse   16.976  3:32
4  Henk De BrauwerWaarschoot36.49Mse   16.623  3:37
5  Edwin de JaegerZuiddorpe37.18Mse   16.408  3:39
6  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas37.31Mse   16.313  3:41
7  Frank van den BrandenSint Jansteen37.36Mse   16.277  3:41
8  Chris de SmitHulst37.52Mse   16.162  3:43
9  Erik GoossenTerneuzen38.01Mse   16.098  3:44
10  Sander van DoornTerneuzen38.16Mse   15.993  3:45
11  Dennis FlorussenTerneuzen38.33Mse   15.875  3:47
12  Mark VerhageZaamslag38.50Mse   15.760  3:48
13  Angelo van NevelKoolkerke39.29Mse   15.500  3:52
14  Endy SlockAxel39.32Mse   15.481  3:53
15  Martijn KoxWestdorpe39.58Mse   15.313  3:55
16  Nintin KlapwijkGouda40.14Mse   15.211  3:57
17  Frank NaertRuddervoorde40.36Mse   15.074  3:59
18  Niek WielandAxel40.46Mse   15.012  4:00
19  Hein DestoopRuddervoorde41.01Mse   14.921  4:01
20  Niek van BelzenAxel42.03Mse   14.554  4:07
21  Kurt SchreyenEvergem42.20Mse   14.457  4:09
22  Arjan KalisvaartTerneuzen42.28Mse   14.411  4:10
23  Ingrid IjsebaertHulst42.39Vse   14.349  4:11
24  Arne LippensWaarschoot42.39Mse   14.349  4:11
25  Ard-Jan BakkerAxel42.54Mse   14.266  4:12
26  Mike ZegersTerneuzen42.58Mse   14.244  4:13
27  Dennis GerritsenEindhoven43.04Mse   14.211  4:13
28  Wim BakkerTerneuzen43.10Mse   14.178  4:14
29  Theo RoelsKloosterzande43.21Mse   14.118  4:15
30  Frans VerwilligenHulst43.23Mse   14.107  4:15
31  Evert KuijkTerneuzen43.26Mse   14.091  4:15
32  Albert PlatteeuwTerneuzen43.28Mse   14.080  4:16
33  Erwin ScheeleTerneuzen43.31Mse   14.064  4:16
34  Douwe WortmanAxel43.36Mse   14.037  4:16
35  Willem Jan van DoornAxel43.43Mse   13.999  4:17
36  David MestdaghSint-Michiels43.48Mse   13.973  4:18
37  Peter FranckNiel44.00Mse   13.909  4:19
38  Monique AllefsHulst44.23Vse   13.789  4:21
39  Berry KnibbelerWestdorpe44.29Mse   13.758  4:22
40  Koen KoutstaalHulst44.35Mse   13.727  4:22
41  Erik BollemanAxel44.46Mse   13.671  4:23
42  Bart RijckaertAxel45.27Mse   13.465  4:27
43  Jos van GrembergheKoewacht45.43Mse   13.387  4:29
44  Eric RoegiersMaldegem45.46Mse   13.372  4:29
45  Tony RiekeEvergem46.02Mse   13.295  4:31
46  Rafael HoogenbergAxel46.18Mse   13.218  4:32
47  Patrick van de VeireBoekhoute46.19Mse   13.213  4:32
48  Luc de ConinckEeklo46.20Mse   13.209  4:33
49  Danny CoenenBeveren-Waas46.24Mse   13.190  4:33
50  Maik de WolfAxel46.31Mse   13.157  4:34
51  Marc CorijnKapellebrug46.43Mse   13.100  4:35
52  Gunther de CockStekene47.01Mse   13.017  4:37
53  Jaspert BakkerAxel47.11Mse   12.971  4:38
54  Selena TemmermanStekene47.26Vse   12.902  4:39
55  Ronald DhondtKemzeke47.28Mse   12.893  4:39
56  Willem De BruijneTerneuzen47.33Mse   12.871  4:40
57  Fiona ReijersTerneuzen47.35Vse   12.862  4:40
58  Dicky KeukeleireBrugge47.43Mse   12.826  4:41
59  Willem YmkerTerneuzen47.45Mse   12.817  4:41
60  Trui GonnissenPhilippine48.00Vse   12.750  4:42
61  Jean-Pierre NoletAxel48.01Mse   12.746  4:42
62  Peter van der HeideTerneuzen48.03Mse   12.737  4:43
63  Cyriel van VerdegemEvergem48.11Mse   12.701  4:43
64  Sabine VasseurAxel48.21Vse   12.658  4:44
65  Jos BerekvensBeerse48.33Mse   12.606  4:46
66  Corne BoeijeAxel48.50Mse   12.532  4:47
67  Dieuwert SturmZaamslag48.51Mse   12.528  4:47
68  Maarten HamerlinkZaamslag49.10Mse   12.447  4:49
69  Piet de BruijneTerneuzen49.45Mse   12.302  4:53
70  Willem LouterHulst49.48Mse   12.289  4:53
71  Geert Jan de SmetAxel49.51Mse   12.277  4:53
72  Bas JasperseTerneuzen50.25Mse   12.139  4:57
73  Marcel de CockVogelwaarde50.26Mse   12.135  4:57
74  Jan de FeijterZaamslag50.49Mse   12.043  4:59
75  Jan BoerboomsTerneuzen51.11Mse   11.957  5:01
76  Mario BuijsZuiddorpe51.14Mse   11.945  5:01
77  Norbert IngelsEvergem51.51Mse   11.803  5:05
78  Jan de FeijterZaamslag52.05Mse   11.750  5:06
79  Ivo de WildeClinge52.07Mse   11.743  5:07
80  Piet de ZeeuwTerneuzen52.18Mse   11.702  5:08
81  Johan van der HeideTerneuzen52.20Mse   11.694  5:08
82  Willy VernaeveEvergem52.32Mse   11.650  5:09
83  Ignace van NevelOostkamp52.58Mse   11.554  5:12
84  Rudy Vande VeldeWachtebeke53.02Mse   11.540  5:12
85  Ludwig van GeyteZele53.17Mse   11.486  5:13
86  Kimberley Van WaesbergheSint-Pauwels53.19Vse   11.479  5:14
87  Marion GoossenTerneuzen53.26Vse   11.454  5:14
88  Adrienne BakkerTerneuzen54.03Vse   11.323  5:18
89  Sandra ErkelensRotterdam54.04Vse   11.319  5:18
90  Henk EerkesTerneuzen54.11Mse   11.295  5:19
91  Martina VerdonckStekene54.21Vse   11.260  5:20
92  Cindy van den BrandeHulst57.10Vse   10.706  5:36
93  Greet LangenbergSluiskil57.26Vse   10.656  5:38
94  Gerard KlapwijkAxel57.58Mse   10.558  5:41
95  Anne de FeijterZaamslag58.53Vse   10.393  5:46
96  Dinand KoolTerneuzen1.01.11Mse   10.003  6:00
97  Rudi Van WaesbergheSint-Pauwels1.01.19Mse   9.981  6:01
Mannen: 83 (85.57%) => Mse=83
Vrouwen: 14 (14.43%) => Vse=14
6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Michael den HamerHoek24.02Mse   16.976  3:32
2  Benjamin GerritsAxel24.12Mse   16.860  3:34
3  Ivan VerstraetenEke24.53Mse   16.397  3:40
4  Peter de VetAxel25.45Mse   15.845  3:47
5  Martin VonckenTerneuzen26.45Mse   15.252  3:56
6  Eric PoppeZele26.55Mse   15.158  3:58
7  Rickey DielemanHulst27.23Mse   14.900  4:02
8  Eddy SchweglerHulst27.25Mse   14.881  4:02
9  Davy dubbeldamSluiskil27.30Mse   14.836  4:03
10  Kevin SpruijtMeliskerke27.36Mse   14.783  4:04
11  Tony van den NackerIjzendijke27.38Mse   14.765  4:04
12  Alwin de ZeeuwTerneuzen27.40Mse   14.747  4:04
13  Cor de RidderArnemuiden27.52Mse   14.641  4:06
14  Danny AarnoutseAxel28.16Mse   14.434  4:09
15  Gian ScheeleZaamslagveer28.22Mse   14.383  4:10
16  Bart CornelissenAxel28.32Mse   14.299  4:12
17  Rene FlorussenTerneuzen28.41Mse   14.224  4:13
18  Bart de ClerckVogelwaarde29.22Mse   13.893  4:19
19  Cathy PoppeTerneuzen29.26Vse   13.862  4:20
20  Stefan van Den BroekeAxel29.29Mse   13.838  4:20
21  Jacco KoekkoekAxel29.31Mse   13.823  4:20
22  Gilles FaasTerneuzen29.35Mse   13.792  4:21
23  Patrick van de VijverVeldhoven29.46Mse   13.707  4:23
24  Erik LoofTerneuzen30.02Mse   13.585  4:25
25  Stefan van DammeTerneuzen30.07Mse   13.547  4:26
26  Alwin BollemanAxel30.12Mse   13.510  4:26
27  Jacques ZamanTerneuzen30.15Mse   13.488  4:27
28  Teun RoodzantAxel30.19Mse   13.458  4:28
29  Paul HaertjensBoekhoute30.23Mse   13.428  4:28
30  Marco BakkerAxel30.29Mse   13.384  4:29
31  Johan DekkerMiddelburg30.35Mse   13.341  4:30
32  Nicole SpruitVeldhoven30.58Vse   13.175  4:33
33  William HelskensSint-Kruis-Winkel31.14Mse   13.063  4:36
34  Roy van HamTerneuzen31.36Mse   12.911  4:39
35  Nick van de VeldeAxel31.38Mse   12.898  4:39
36  Rinus SijsBiervliet31.40Mse   12.884  4:39
37  Han GerritsenHulst32.16Mse   12.645  4:45
38  Maarten de HeusTerneuzen32.23Mse   12.599  4:46
39  Merijn de RoeckAxel32.44Mse   12.464  4:49
40  Dirk RoodzantAxel33.00Mse   12.364  4:51
41  Hans ZegersTerneuzen33.04Mse   12.339  4:52
42  Kees BakkerBreda33.07Mse   12.320  4:52
43  Ronald RoctusTerneuzen33.24Mse   12.216  4:55
44  Daan DielemanZaamslag33.29Mse   12.185  4:55
45  Wim LockefeirNieuw-Namen33.49Mse   12.065  4:58
46  Erno DuponKieldrecht34.37Mse   11.786  5:05
47  Martijn BottingaAxel34.52Mse   11.702  5:08
48  Wanda ZegersTerneuzen35.09Vse   11.607  5:10
49  Bart van RemortelKoewacht35.14Mse   11.580  5:11
50  Tonny GommersAxel35.30Mse   11.493  5:13
51  Evert MarcusAxel35.32Mse   11.482  5:14
52  Mario RijckaerdAxel35.50Mse   11.386  5:16
53  William Van der HeydenKieldrecht36.00Mse   11.333  5:18
54  Nieck EldersonZaamslag36.14Mse   11.260  5:20
55  Irene GoethalsOostakker36.37Mse   11.142  5:23
56  Roland de BockWestdorpe36.55Mse   11.052  5:26
57  Marian van VorenTerneuzen36.58Vse   11.037  5:26
58  Arthur SmitsTerhole37.17Mse   10.943  5:29
59  Saskia LoofZaamslag37.19Vse   10.933  5:29
60  Marinja RaymakersAxel37.27Vse   10.895  5:30
61  Bianca de WaeleAxel37.32Vse   10.870  5:31
62  Sandra DielemanAxel37.55Vse   10.760  5:35
63  Remco BeunGroede37.55Mse   10.760  5:35
64  Mathieu de RidderAxel37.58Mse   10.746  5:35
65  Mia ClymansVosselaar38.09Vse   10.695  5:37
66  William VerdonckBeveren-Waas38.37Mse   10.565  5:41
67  Bram DeesPhilippine38.39Mse   10.556  5:41
68  Jean DoomsTerneuzen38.49Mse   10.511  5:43
69  Rianne SchutteAxel38.52Vse   10.497  5:43
70  Alieke BakkerAxel38.59Vse   10.466  5:44
71  Petra UlijnTerneuzen39.22Vse   10.364  5:47
72  Willem Jan de KoeijerAxel39.29Mse   10.333  5:48
73  Elianne WielesPhilippine39.44Vse   10.268  5:51
74  Boaz BuijzeAxel39.46Mse   10.260  5:51
75  Vivian le FeberAxel39.48Vse   10.251  5:51
76  Abel de PutterAxel39.50Mse   10.243  5:51
77  Patrick DielemanTerneuzen39.52Mse   10.234  5:52
78  Sem BuyzeAxel39.56Mse   10.217  5:52
79  Peter WielandAxel39.59Mse   10.204  5:53
80  Rick van LoonAxel40.11Mse   10.153  5:55
81  Piet le FeberAxel40.33Mse   10.062  5:58
82  Marcel VinkeTerneuzen40.54Mse   9.976  6:01
83  Dominique de MeySint-Niklaas41.07Vse   9.923  6:03
84  Edwin de RidderAxel41.16Mse   9.887  6:04
85  Mark MeertensAxel41.26Mse   9.847  6:06
86  Nathalie JerasHulst41.32Vse   9.823  6:06
87  Georges ColmanRupelmonde41.55Mse   9.734  6:10
88  Sanne MetdepenningenHamme42.47Vse   9.536  6:18
89  Luc RiemensAxel43.41Mse   9.340  6:25
90  Finn WielandAxel43.44Mse   9.329  6:26
91  Floris HermanAxel43.44Mse   9.329  6:26
92  Jesse NoletAxel43.45Vse   9.326  6:26
93  Andrea BoeijeAxel43.47Vse   9.319  6:26
94  Niek HermanAxel43.49Mse   9.312  6:27
95  Brigitte de VreezeMelsele47.09Vse   8.653  6:56
96  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas47.17Vse   8.629  6:57
97  Guido AndriesSint-Niklaas47.18Mse   8.626  6:57
Mannen: 76 (78.35%) => Mse=76
Vrouwen: 21 (21.65%) => Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Maarten Loopgids24:53Dieter Staelens25:15Erwin vd Broeke25:41Cathy Poppe29:39101
2016Sander van Doorn25:09Marcel Mangnus25:32Bert Verbeke25:40Cathy Poppe28:0397
2013Michael den Hamer24:02Benjamin Gerrits24:12Ivan Verstraeten24:53Cathy Poppe29:2697


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.603 seconden nodig om deze lijst met 194 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
30-12-2017 EindejaarscrossAxelScheldesport0
31-12-2016 EindejaarscrossAxelScheldesport0
31-12-2015 EindejaarscrossAxelScheldesport667

 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Jan Roose: Gezocht: Gunstige Dag Voor Mar..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Hassan Mahamed (PR)9.05.52  JoA
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
25-03: 10 van Halsteren (13)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018