maandag 16 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
za 07-07: Ronde van Sint Kruis
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zomerloop
Retranchement, dinsdag 9 juli 2013 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      DAMES, JEUGDLOOP 750                                   
    1 Jip Janga              05 Uden                     2:42
    2 Leontien Herweijer     07 Biervliet                3:29
    3 Jill Timmerman         09 Lovendegem               3:38
    4 Anne Baarsma           08 Oosterbeek               4:11
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 750                                   
    1 Maxim van Goethem      05 Hulst                    2:26
    2 Tobias Baarsma         05 Oosterbeek               2:29
    3 Andy le Coq            05 Breskens                 2:41
    4 Ian Timmerman          08 Lovendegem               2:53
    5 Philip Baarsma         06 Oosterbeek               2:54
    6 Ruben Rijnberg         05 Zuidzande                2:55
    7 Jarno de Hulster       06 Biervliet                3:02
    8 Mees Baart             06 Hulst                    3:08
    9 Mart de Ruijsscher     07 Breskens                 3:18
   10 Job Herwegh            04 Breskens                 3:59
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500                                  
    1 Louise le Coq          02 Breskens                 5:40
    2 Manon de Ruijsscher    01 Breskens                 6:08
    3 Jolien de Hulster      03 Biervliet                6:18
    4 Lisanne de Hulster     01 Biervliet                6:53
    5 Julia Scheele          03 Oostburg                 6:55
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500                                  
    1 Marnix Scheele         01 Oostburg                 5:20
    2 Stijn Hendriks         04 Oosterhout               5:23
    3 Yorick Brethouwer      04 Oosterhout               5:38
    4 Bjorn de Koeijer       03 Waterlandkerkje          5:56
    5 Leon Herwegh           08 Breskens                 5:58
    6 Casper de Smit         03 Breskens                 5:58
    7 Sander Calebout        04 Knokke-Heist             6:14
    8 Sebastian Fermont      01 Hulst                    6:36
    9 Iza van Damme          07 Oostburg                 6:41

      DAMES, TRIMLOOP 3,5 KM                                 
    1 Dewi Karels            97 Breskens                15:53
    2 Linda Herwegh          81 Breskens                16:17
    3 Inge Ghijssels         73 Oetingen                16:19
    4 Yente van Cuyck        00 Retranchement           17:14
    5 Katrien van Audenrode  83 Gooik                   17:32
    6 Wendy van de Velde     93 Oostburg                18:20
    7 Pauline Scheele        99 Oostburgt               18:35
    8 Marenne Huigh          99 Cadzand                 18:35
    9 Eefje Hafmans          74 Uden                    18:36
   10 Sonja Huigh            60 Oostburg                18:46
   11 Dorien Vasseur         87 Oostburg                19:30
   12 Annemieke Rijnberg     67 Zuidzande               19:43
   13 Sofie Huyghe           89 Sluis                   20:16
   14 Daisy van de Velde     90 Oostburg                21:07
   15 Neeltje de Kraker-Voog 52 Oostburg                22:12
   16 Janette Schnelle       81 Elkenroth               22:19
   17 Jana Schnelle          94 Elkenroth               22:19
   18 Ria Pyfferoen          57 Oostburg                24:09
   19 Jolanda Rijckaert      73 Zuidzande               24:50
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 3,5 KM                                 
    1 Frederik de Backer     75 Waregem                 12:11
    2 Ruden Grim             91 Eindhoven               12:22
    3 Tom Amijs              70 Oetingen                13:28
    4 RFowin Smekens         98 Schoondijke             13:36
    5 Arjen Versluys         93 Oostburg                13:51
    6 Ruben van der Meulen   94 Oostburg                13:51
    7 Wouter van der Slikke  98 Retranchement           13:55
    8 Jordy Engelaar         91 Oostburg                14:01
    9 Peter van Waes         62 Aardenburg              14:16
   10 Edwin Huigh            91 Breda                   14:23
   11 Marijn Cammaert        00 Oostburg                14:25
   12 Peter Deleu            70 Wielsbeke               14:45
   13 Teun van Damme         00 Oostburg                14:47
   14 Stefan Visser          95 Nieuwvliet              15:24
   15 Bert de Kerpel         86 Waterlandkerkje         16:09
   16 Yves Kerckhove         62 Oostkerke               16:12
   17 Jan Pauwaert           86 Turkeye                 16:21
   18 Arjen Luteijn          94 Oostburg                16:23
   19 Martijn Maljaars       88 Schoondijke             16:33
   20 Rune van de Moere      02 St. Jan in Eremo        16:51
   21 Floris Valk            98 Oostburg                16:52
   22 Sander Herwegh         00 Breskens                16:59
   23 Jens Kerckhove         96 Oostkerke               17:04
   24 Nordin Picavet         99 Oostburg                17:13
   25 Tyn van Londen         00 Breda                   17:43
   26 Maec van Waes          47 De Wielingen            18:12
   27 Jan Piet den Dekker    61 Breskens                18:25
   28 Twan Rijnberg          00 Zuidzande               18:44
   29 Maarten Fieret         98 Zuidzande               18:51
   30 Wim Huigh              65 Cadzand                 19:33
   31 Lars Vesseur           99 Oostburg                20:14
   32 Koen van de Sompele    63 Westkapelle             20:30
   33 George Schanck         82 Oostburg                21:08
   34 Jef Geeraerts          03 Nijlen                  21:56
   35 Floris Obbels          01 Nijlen                 21:57
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 7 KM                                   
    1 Terese van Lare        49 Sluis                   32:52
    2 Jessica Herweijer      74 Biervliet               33:14
    3 Carla Rammelaer        84 Breskens                35:17
    4 Ilona Dieleman         81 Nieuwvliet              36:10
    5 Kelly van Leeuwe       91 Breskens                36:56
    6 Jacqueline Maas        67 Zuidzande               37:23
    7 Corinne Haeck          79 Breskens                38:03
    8 Tessa van Lare         87 Terneuzen               38:33
    9 Herma de Keuninck      87 Oostburg                39:14
   10 Jessie Verbeke         89 Sint Laureins           40:15
   11 Lieve Geldhof          48 Gistel                  41:13
   12 Eva Justen             94 Monreal                 41:46
   13 Jorien de Die          59 Oostburg                41:56
   14 Marianne de Baedts     65 Eeklo                   42:40
   15 Maria Schueremans      53 Nijlen                  43:51
   16 Petra Tas              67 Waterlandkerkje         44:33
   17 Mia van de Veire       49 Oostburg                45:10
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 7 KM                                   
    1 Erik Cappon            66 Zuidzande               25:57
    2 Erick Pricken          74 Gendt                   28:50
    3 Quinten Ginneberge     92 Aardenburg              29:32
    4 Marco van der Meulen   66 Oostburg                29:33
    5 Marcel Roose           68 Breskens                29:56
    6 Jacco Herwijer         69 Biervliet               30:05
    7 Wim van de Veire       81 Bassevelde              30:23
    8 Frank de Bree          64 Damme                   30:35
    9 Jordy Versprille       82 Breskens                31:03
   10 Johan van Leeuwe       64 Breskens                31:28
   11 Carlo de Smit          67 Breskens                32:06
   12 Pieter Morel           85 Amsterdam               32:31
   13 Frank Verschorre       58 Breskens                32:33
   14 Jan Damen              87 Nieuwvliet              32:46
   15 Loek Thomaes           87 Hoofdplaat              33:01
   16 Niek Rijnberg          67 Zuidzande               33:04
   17 Jan Piet Flikweert     62 Oostburg                33:16
   18 Ronny Versluijs        69 Zuidzande               34:06
   19 Mario Luiten           84 Oostburg                34:06
   20 Guus Picavet           51 Oostburg                34:36
   21 Tonny van Mulken       53 Breskens                35:28
   22 Sjaak Oosterling       49 Breskens                35:56
   23 Bram de Hullu          52 Nieuwvliet              36:02
   24 Emiel Goudzwaard       84 Terneuzen               36:03
   25 Ruben Dhont            44 Siint Laureins          37:42
   26 Ignace Vannevel        65 Oostkamp                38:23
   27 Jan de Jonge           46 Driewegen               39:34
   28 Jules van Mulken       48 Groede                  39:54
   29 Willy van Puyvelde     42 Schoondijke             40:10
   30 Tommy Strijdonk        47 Niemantsland            40:11
   31 Bram Dees              50 Philippine              40:19
   32 Ronny Goethals         58 St. Jan Bentille        40:56
   33 Fred van de Winkel     47 Heerlen                 42:40
   34 Patrick Steenbeke      49 Eeklo                   42:57
   35 Luc Verhulst           62 Eeklo                   44:10
   36 Etienne van de Veire   50 Oostburg                45:36


                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 10,5                                   
    1 Christa Bultynck       76 Knokke-Heist            56:06
    2 Lydia Justen           62 Monreal (Dld)         1:01:55
    3 Erica Nobus            76 Eede                  1:09:50
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 10,5                                   
    1 Bart Bleyaert          78 Knesselare              37:23
    2 Edwin de la Ruelle     67 Koewacht                38:15
    3 Theo Rabout            73 Aardenburg              39:08
    4 Erwin van de Broeke    79 Axel                    39:38
    5 Angelo van Nevel       90 Koolkerke               40:49
    6 S. Post                82 Terneuzen               41:04
    7 Matti Buysse           83 Stekene                 41:34
    8 Robert Vroon           67 Breskens                42:44
    9 Francois van de Broeck 68 Breskens                43:21
   10 Michael Schnell        61 Elkenroth               43:32
   11 Stefan Calebout        71 Knokke-Heist            43:54
   12 Gino Sesselle          71 Bentille                43:59
   13 Aernout Baarsma        71 Oosterbeek              44:07
   14 Bart Timmerman         73 Lovendegem              45:31
   15 Peter Dryepondt        69 Dudzele                 46:10
   16 Wim Willems            71 Bassevelde              47:15
   17 Luc de Coninck         64 Eeklo                   47:24
   18 Jerome de Waele        76 Retranchement           47:33
   19 Michel de Ruijsscher   69 Breskens                47:40
   20 Simon de Feijter       64 Schoondijke             48:12
   21 Piet de Visser         54 Oostburg                48:28
   22 Leon Mahieu            59 Breda                   48:35
   23 Eric van Nevel         56 Koolkerke               48:44
   24 Paul Obbels            50 Nijlen                  48:52
   25 Marco Buitenhuis       80 Apeldoorn               48:58
   26 A van Alten            73 Axel                    49:18
   27 Jeroen de Vries        71 Ijzendijke              49:23
   28 Dicky Keukeleire       61 Brugge                  49:27
   29 Werner Corijn          65 Terneuzen               50:10
   30 Aschwin Roegiers       70 Terneuzen               50:38
   31 Harald Justen          60 Monreal (Dld)           50:53
   32 Gert Obbels            72 Nijlen                  51:15
   33 Ivan Verbeke           58 Sint- Laureins          51:33
   34 Jacky van Cuijck       65 Retranchement           51:56
   35 Fred Vermeire          64 Breskens                52:50
   36 Marianne Mettler       69 Goirle                  53:20
   37 Jerry de Krijger       69 Philippine              54:02
   38 Ferre Obbels           99 Nijlen                  54:03
   39 Danny Mareydt          59 Knokke-Heist            55:07
   40 Michel de Bleeker      51 Damme                   56:07
   41 Carlo Nobus            69 Eede                    56:40
   42 Wim Wijma              42 Tilburg                 59:23
   43 Rik van Schuur         48 Oostburg              1:00:40
   44 Pieter VanderMoere     77 Brugge                1:01:23
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
03-07-2018 1e ZomerloopIJzendijkeWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
05-07-2011 ZomerloopRetranchementWielingen1258
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)2.00.96  Mse
400 m Jacques Zaman (PR 56.4)60.28  M55
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
Atletiek Zeeland © 2018