woensdag 26 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

13e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 17 mei 2013 - Organisatie: Dynamica
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica22.56minMse   19.622  3:035.45-
2  Huub Maas?24.09minM35   18.634  3:135.18+1:13
3  Michel SchrierVlissingen24.09minMse   18.634  3:135.18+1:13
4  Floris WilleboordseVrouwenpolder24.12minMse   18.595  3:145.17+1:16
5  Erwin HarmesMiddelburg24.13minMse   18.582  3:145.16+1:17
6  Neal BouterseMiddelburg24.18minMse   18.519  3:145.14+1:22
7  Sebastien SchlettererMiddelburg24.26minM35   18.417  3:155.12+1:30
8  Martijn de KokHeinkenszand24.28minMse   18.392  3:165.11+1:32
9  Wim Nieuwkerk?24.38minMse   18.268  3:175.07+1:42
10  Tim van den BroekeVlissingen25.04minMse   17.952  3:214.99+2:08
11  Remy VasseurVlissingen25.13minMse   17.845  3:224.96+2:17
12  Edwin de la RuelleKoewacht25.52minM45   17.397  3:274.83+2:56
13  Bernard HeshofOud-Gastel26.07minM35   17.230  3:294.79+3:11
14  Willem de VosAmsterdam26.19minMse   17.099  3:314.75+3:23
15  Willem de KorteAagtekerke26.21minMse   17.078  3:314.74+3:25
16  Luuk BalkenendeGoes26.21minMse   17.078  3:314.74+3:25
17  Jesper FranckeKoudekerke26.35minMse   16.928  3:334.70+3:39
18  Arjo VerhageAagtekerke26.45minM35   16.822  3:344.67+3:49
19  Leon Jacobse?26.47minMse   16.801  3:344.67+3:51
20  Joeri VersluisMiddelburg26.47minMse   16.801  3:344.67+3:51
21  Sjacco JoziasseKoudekerke26.55minM35   16.718  3:354.64+3:59
22  Jorim de BoksMiddelburg27.04minMse   16.626  3:374.62+4:08
23  Gilles GeschiereMeliskerke27.06minM35   16.605  3:374.61+4:10
24  Erwin Langeler?27.14minM35   16.524  3:384.59+4:18
25  Maurice BackschatVlissingen27.20minMse   16.463  3:394.57+4:24
26  Wilco BoogaardMiddelburg27.22minM35   16.443  3:394.57+4:26
27  Marius BesuijenSint Laurens27.24minM45   16.423  3:394.56+4:28
28  Simon de ClerckNieuwvliet27.24minMse   16.423  3:394.56+4:28
29  Aart JoziasseMiddelburg27.26minM45   16.403  3:394.56+4:30
30  Jurriaan Vogel?27.26minMse   16.403  3:394.56+4:30
31  Anjolie EngelsMiddelburg27.29minVse   16.374  3:404.55+4:33
32  JaapJan RitsemaMiddelburg27.36minM35   16.304  3:414.53+4:40
33  Sjaak BrouwerVlissingen27.43minM45   16.236  3:424.51+4:47
34  Harmen SchotMiddelburg27.43minMse   16.236  3:424.51+4:47
35  Micha JanseZoutelande27.46minM35   16.206  3:424.50+4:50
36  Peter BalkenendeGoes27.47minM45   16.197  3:424.50+4:51
37  Bart de KosterMiddelburg27.49minM45   16.177  3:434.49+4:53
38  Adriaan WalhoutMiddelburg27.50minMse   16.168  3:434.49+4:54
39  Piet WisseAagtekerke27.54minM45   16.129  3:434.48+4:58
40  Crum van der LindenVlissingen28.04minMse   16.033  3:454.45+5:08
41  Bram VerhageAagtekerke28.14minM45   15.939  3:464.43+5:18
42  Peter SlitsSluis28.20minM45   15.882  3:474.41+5:24
43  Rian van den BroekeVlissingen28.21minM45   15.873  3:474.41+5:25
44  Marianne de KokLewedorp28.22minV35   15.864  3:474.41+5:26
45  Erik KokArnemuiden28.26minM35   15.826  3:474.40+5:30
46  Bart de VisserSerooskerke28.34minMse   15.753  3:494.38+5:38
47  Sander HoenjetVoerendaal28.37minMse   15.725  3:494.37+5:41
48  Sven VermeulenVlissingen28.37minMse   15.725  3:494.37+5:41
49  Ivar van den BosKoudekerke28.47minMse   15.634  3:504.34+5:51
50  Rob SchaapVlissingen28.48minM55   15.625  3:504.34+5:52
51  Pieter SturmOost-Souburg28.49minM35   15.616  3:514.34+5:53
52  Pieter WisseBiggekerke28.50minM45   15.607  3:514.34+5:54
53  Emiel FlipseVlissingen28.55minMse   15.562  3:514.32+5:59
54  Kevin de PagterWestkapelle28.56minMse   15.553  3:514.32+6:00
55  Jeroen de NoodMiddelburg29.00minMse   15.517  3:524.31+6:04
56  Kees LouwsMiddelburg29.01minM35   15.508  3:524.31+6:05
57  Leo JanseMiddelburg29.03minM45   15.491  3:524.30+6:07
58  Jan braamMiddelburg29.04minMse   15.482  3:534.30+6:08
59  Pieter van HorssenMiddelburg29.09minM55   15.437  3:534.29+6:13
60  Ronald Wisse?29.09minMse   15.437  3:534.29+6:13
61  Martin PruijsersMiddelburg29.15minMse   15.385  3:544.27+6:19
62  Robert Carol?29.18minM45   15.358  3:544.27+6:22
63  Henk Leeftink?29.18minM45   15.358  3:544.27+6:22
64  Patrick VogelMiddelburg29.21minM45   15.332  3:554.26+6:25
65  Erik de KrakerOost-Souburg29.22minM35   15.323  3:554.26+6:26
66  Rinus PoortvlietOost-Souburg29.24minM55   15.306  3:554.25+6:28
67  Cor de RidderArnemuiden29.26minM35   15.289  3:554.25+6:30
68  Johan Kodde?29.31minMse   15.246  3:564.23+6:35
69  Dieuwertje Poort?29.33minVse   15.228  3:564.23+6:37
70  Rene Bostelaar?29.36minM45   15.203  3:574.22+6:40
71  Christiaan van MourikNieuw- en Sint Joosland29.41minM35   15.160  3:574.21+6:45
72  Christian de KlerkMiddelburg29.44minM35   15.135  3:584.20+6:48
73  Ivo van den BroekeVlissingen29.46minMse   15.118  3:584.20+6:50
74  Monique VerschuureYerseke29.57minVse   15.025  4:004.17+7:01
75  Peter MeeuwsenKrabbendijke29.57minMse   15.025  4:004.17+7:01
76  Leonie Ton?30.05minV35   14.958  4:014.16+7:09
77  Carolien van de KreekeSerooskerke30.07minV35   14.942  4:014.15+7:11
78  Rob de PagterRitthem30.09minM35   14.925  4:014.15+7:13
79  Jos MeeuwseArnemuiden30.11minM45   14.909  4:014.14+7:15
80  Startnummer 213?30.11minMse   14.909  4:014.14+7:15
81  Ruben BoutensMiddelburg30.13minMse   14.892  4:024.14+7:17
82  Adrie JanseArnemuiden30.15minM45   14.876  4:024.13+7:19
83  Michel RidderhofMiddelburg30.17minM35   14.860  4:024.13+7:21
84  Pascal EltinkVlissingen30.26minMse   14.786  4:034.11+7:30
85  Moninque Janse?30.28minVse   14.770  4:044.10+7:32
86  Jonathan BoonOost-Souburg30.32minMse   14.738  4:044.09+7:36
87  Nadine de Wilde?30.34minVse   14.722  4:054.09+7:38
88  Jurjen SwiersVlissingen30.39minMse   14.682  4:054.08+7:43
89  Joan de VisserAlkmaar30.40minMse   14.674  4:054.08+7:44
90  Ron Dellebeke?30.42minM45   14.658  4:064.07+7:46
91  Robert SonkeMiddelburg30.53minM35   14.571  4:074.05+7:57
92  Remi van den BroekeVlissingen31.00minMse   14.516  4:084.03+8:04
93  Arthur van AartsenMiddelburg31.06minM35   14.469  4:094.02+8:10
94  Maurice SteketeeMiddelburg31.07minMse   14.462  4:094.02+8:11
95  Eva BoonmanMiddelburg31.10minVse   14.439  4:094.01+8:14
96  Lennaert van den Berge?31.14minMse   14.408  4:104.00+8:18
97  Leo de RijkeVlissingen31.16minM45   14.392  4:104.00+8:20
98  Sebastiaan van der WelleMiddelburg31.19minMse   14.369  4:113.99+8:23
99  Henk Lous?31.27minM55   14.308  4:123.97+8:31
100  PietJan ReijnierseKoudekerke31.28minM45   14.301  4:123.97+8:32
101  Ruud MesuVlissingen31.32minMse   14.271  4:123.96+8:36
102  Johan KlompeWolphaartsdijk31.32minMse   14.271  4:123.96+8:36
103  Jerfy Booij?31.33minMse   14.263  4:123.96+8:37
104  Niek van BelzenAxel31.36minM45   14.241  4:133.96+8:40
105  Stephan JowiakVlissingen31.36minM35   14.241  4:133.96+8:40
106  Koen VisserDomburg31.41minMse   14.203  4:133.95+8:45
107  Roely PrengerDynamica31.42minVse   14.196  4:143.94+8:46
108  Leo Dalebout?31.43minM45   14.188  4:143.94+8:47
109  Marco van 't WesteindeArnemuiden31.44minM35   14.181  4:143.94+8:48
110  Ronald de RijkeMiddelburg31.44minM35   14.181  4:143.94+8:48
111  Sybren Willems?31.44minMse   14.181  4:143.94+8:48
112  Wim VerburgGoes31.45minM35   14.173  4:143.94+8:49
113  Monique VerschuureYerseke31.47minVse   14.158  4:143.93+8:51
114  Niels Pieter MoensKoudekerke31.48minMse   14.151  4:143.93+8:52
115  Wibo Verstraate?31.54minM45   14.107  4:153.92+8:58
116  Kees de VisserAagtekerke31.59minM45   14.070  4:163.91+9:03
117  Marcel de Witte?32.00minM45   14.063  4:163.91+9:04
118  Peter GroenenbergMiddelburg32.03minMse   14.041  4:163.90+9:07
119  Jan de Koster?32.03minMse   14.041  4:163.90+9:07
120  Co de Feijter?32.04minM45   14.033  4:173.90+9:08
121  Jaap FlikweertNieuwerkerk32.09minM45   13.997  4:173.89+9:13
122  Coen Bertijn?32.09minM45   13.997  4:173.89+9:13
123  Ron KindtsOost-Souburg32.14minM35   13.961  4:183.88+9:18
124  Remy Lenwaser?32.18minMse   13.932  4:183.87+9:22
125  Jos PutVlissingen32.21minM45   13.910  4:193.86+9:25
126  Chantal KooleZoutelande32.25minVse   13.882  4:193.86+9:29
127  Marcel StruykMiddelburg32.28minMse   13.860  4:203.85+9:32
128  Laurens MeeuwsenKrabbendijke32.31minM45   13.839  4:203.84+9:35
129  Bill StegersVlissingen32.35minM45   13.811  4:213.84+9:39
130  Ronnie KrockeOost-Souburg32.38minM55   13.790  4:213.83+9:42
131  Johan WalpotBruinisse32.38minMse   13.790  4:213.83+9:42
132  Sjaak JoziasseMiddelburg32.42minM45   13.761  4:223.82+9:46
133  Bianca van AartsenDynamica32.43minVse   13.754  4:223.82+9:47
134  Fatima GoncalvesMiddelburg32.44minV35   13.747  4:223.82+9:48
135  Laurens van DijkMiddelburg32.56minMse   13.664  4:233.80+10:00
136  Leander OsteOost-Souburg32.57minM35   13.657  4:243.79+10:01
137  Dustin Paisley?33.00minMse   13.636  4:243.79+10:04
138  Johan DekkerMiddelburg33.01minM45   13.629  4:243.79+10:05
139  Acronius Kramer?33.05minM55   13.602  4:253.78+10:09
140  Niels Westerweel?33.07minMse   13.588  4:253.77+10:11
141  Sandra JoziasseVlissingen33.08minV35   13.581  4:253.77+10:12
142  Arthur PouwelseMiddelburg33.08minM45   13.581  4:253.77+10:12
143  Marc Wijne?33.09minM35   13.575  4:253.77+10:13
144  Leonard Bodenbroek?33.09minM45   13.575  4:253.77+10:13
145  André PolflietOost-Souburg33.11minMse   13.561  4:253.77+10:15
146  Frits Broos?33.12minM45   13.554  4:263.77+10:16
147  John Stoutjesdijk?33.16minM35   13.527  4:263.76+10:20
148  Jaap Ijdema?33.16minM45   13.527  4:263.76+10:20
149  Sander Goedee?33.23minMse   13.480  4:273.74+10:27
150  Evelien van SparrentakSint Laurens33.24minV35   13.473  4:273.74+10:28
151  Jan LouwsSint Laurens33.29minM45   13.440  4:283.73+10:33
152  Ron van GiesenMiddelburg33.29minM45   13.440  4:283.73+10:33
153  Arjan KranenburgOost-Souburg33.30minMse   13.433  4:283.73+10:34
154  Chris Jobse?33.31minM35   13.426  4:283.73+10:35
155  christel Verbeek?33.33minV45   13.413  4:283.73+10:37
156  Peter GuiljamErmelo33.36minMse   13.393  4:293.72+10:40
157  Cor SchipperMiddelburg33.38minM55   13.380  4:293.72+10:42
158  Jan GuiljamWemeldinge33.42minM45   13.353  4:303.71+10:46
159  Andre davidse?33.42minM45   13.353  4:303.71+10:46
160  Willem van der Wele?33.46minM55   13.327  4:303.70+10:50
161  Sjaak PortegiesMiddelburg33.49minM45   13.307  4:313.70+10:53
162  Mar Hamelink?33.49minM35   13.307  4:313.70+10:53
163  Aswin KoningsMiddelburg33.51minM45   13.294  4:313.69+10:55
164  Rob JerasMiddelburg33.52minM45   13.287  4:313.69+10:56
165  Ingrid Koene?33.53minV45   13.281  4:313.69+10:57
166  Rob JongeneelMiddelburg33.54minM45   13.274  4:313.69+10:58
167  Henk van der WelleWestkapelle33.55minM55   13.268  4:313.69+10:59
168  Rudi Ravia?34.00minM35   13.235  4:323.68+11:04
169  Harriette HoumesMiddelburg34.02minV35   13.222  4:323.67+11:06
170  Arjen Griep?34.05minM45   13.203  4:333.67+11:09
171  Ruud GeldofMiddelburg34.09minM45   13.177  4:333.66+11:13
172  Vera GeschiereAagtekerke34.10minVse   13.171  4:333.66+11:14
173  David WalterDusseldorf34.11minMse   13.164  4:333.66+11:15
174  Harmson van Vliet?34.14minMse   13.145  4:343.65+11:18
175  Frank AllaartRotterdam34.16minM35   13.132  4:343.65+11:20
176  Raoul Lie?34.20minMse   13.107  4:353.64+11:24
177  Joakim Cornelisse?34.20minMse   13.107  4:353.64+11:24
178  Jon CaspelVlissingen34.22minM55   13.094  4:353.64+11:26
179  John ProvoostDomburg34.22minM45   13.094  4:353.64+11:26
180  Marco de BruineSerooskerke34.22minMse   13.094  4:353.64+11:26
181  Johan TreurnietMiddelburg34.26minM35   13.069  4:353.63+11:30
182  Freddy Phillipse?34.29minM35   13.050  4:363.62+11:33
183  Boy SaijaMiddelburg34.29minM45   13.050  4:363.62+11:33
184  Eric de VisserDomburg34.29minMse   13.050  4:363.62+11:33
185  Sico PoortvlietMiddelburg34.29minM45   13.050  4:363.62+11:33
186  Johan Ovaa?34.35minMse   13.012  4:373.61+11:39
187  Caroline VeringaMiddelburg34.40minV35   12.981  4:373.61+11:44
188  Hans van de Welle?34.46minM55   12.943  4:383.60+11:50
189  Jan de Jager?34.49minM35   12.925  4:393.59+11:53
190  Bob MurreHaarlem34.51minMse   12.912  4:393.59+11:55
191  Joanne de RidderArnemuiden34.52minVse   12.906  4:393.59+11:56
192  Johan Sieling?34.53minM55   12.900  4:393.58+11:57
193  Ralf KetternMettlach-Orscholz34.54minM45   12.894  4:393.58+11:58
194  Frits MeederMiddelburg34.59minM55   12.863  4:403.57+12:03
195  Rens DavidseNiddelburg35.01minM45   12.851  4:403.57+12:05
196  Loes de Bock?35.01minVse   12.851  4:403.57+12:05
197  Tjerk Pieter van der veen?35.05minMse   12.827  4:413.56+12:09
198  Marc Veenhoven?35.07minM45   12.814  4:413.56+12:11
199  Daniël Doolaege?35.08minMse   12.808  4:413.56+12:12
200  Ruud Hereijgers?35.10minMse   12.796  4:413.55+12:14
201  rianne Jansen?35.11minV35   12.790  4:413.55+12:15
202  Paul DielemanTerneuzen35.13minMse   12.778  4:423.55+12:17
203  Freek MöhlmannMiddelburg35.15minMse   12.766  4:423.55+12:19
204  Patricia AldenhovenMiddelburg35.16minVse   12.760  4:423.54+12:20
205  Jacco NieboerVrouwenpolder35.18minM45   12.748  4:423.54+12:22
206  Irene Maréchal?35.19minVse   12.742  4:433.54+12:23
207  Marianne Knijff?35.20minVse   12.736  4:433.54+12:24
208  Bert Janse?35.23minM45   12.718  4:433.53+12:27
209  Elize Bac?35.24minVse   12.712  4:433.53+12:28
210  Klaas Moes?35.26minM45   12.700  4:433.53+12:30
211  Ruud de WolfVlissingen35.26minMse   12.700  4:433.53+12:30
212  Ferdi Francke?35.27minMse   12.694  4:443.53+12:31
213  Hans JoosseMiddelburg35.28minM55   12.688  4:443.52+12:32
214  Jeroen van MoolenbroekMiddelburg35.35minMse   12.646  4:453.51+12:39
215  Chris Koppejans-Gravenpolder35.36minM45   12.640  4:453.51+12:40
216  Marco GrozemaVlissingen35.37minM35   12.635  4:453.51+12:41
217  Adriaan van Belzen?35.42minM35   12.605  4:463.50+12:46
218  Martijn van den Berg?35.44minMse   12.593  4:463.50+12:48
219  Startnummer 212?35.52minMse   12.546  4:473.49+12:56
220  Finus Kuijs?36.05minM45   12.471  4:493.46+13:09
221  Startnummer 211?36.07minMse   12.460  4:493.46+13:11
222  Krista VoorhamBurgh-Haamstede36.10minV35   12.442  4:493.46+13:14
223  Michel van MoolenbroekMiddelburg36.10minMse   12.442  4:493.46+13:14
224  Martin Wisse?36.13minMse   12.425  4:503.45+13:17
225  Frank Suijk?36.13minM45   12.425  4:503.45+13:17
226  Shirley de GraaffVlissingen36.14minV45   12.420  4:503.45+13:18
227  Veroni leijnseZoutelande36.19minVse   12.391  4:513.44+13:23
228  Nick Soeters?36.20minMse   12.385  4:513.44+13:24
229  Stephanie VermeulenVlissingen36.28minVse   12.340  4:523.43+13:32
230  Noebert de Groot?36.28minMse   12.340  4:523.43+13:32
231  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke36.29minM35   12.334  4:523.43+13:33
232  Peter SchurinkVlissingen36.30minM45   12.329  4:523.42+13:34
233  Lorenz VaderVlissingen36.31minM45   12.323  4:523.42+13:35
234  M irjam Suijk?36.35minV45   12.301  4:533.42+13:39
235  Marloes Rijk?36.37minVse   12.289  4:533.41+13:41
236  Kees van BelzenRitthem36.38minM55   12.284  4:533.41+13:42
237  Yvonne JoziasseGoes36.39minVse   12.278  4:533.41+13:43
238  Petra Verhulst?36.39minV35   12.278  4:533.41+13:43
239  Ton TijhuisVlissingen36.41minM35   12.267  4:533.41+13:45
240  Kees GeuzeMiddelburg36.43minM55   12.256  4:543.40+13:47
241  Jan Jacobse?36.45minM35   12.245  4:543.40+13:49
242  Sjaak BooneMiddelburg36.46minM55   12.239  4:543.40+13:50
243  Tim van de Schoot?36.50minMse   12.217  4:553.39+13:54
244  Joke de KosterColijnsplaat36.58minV45   12.173  4:563.38+14:02
245  Eline AertsMiddelburg37.00minVse   12.162  4:563.38+14:04
246  Jannie de Vries?37.04minVse   12.140  4:573.37+14:08
247  Werner HelmichKapelle-Biezelinge37.13minM35   12.091  4:583.36+14:17
248  Rian BastingMiddelburg37.17minV35   12.070  4:583.35+14:21
249  Corina LievenseMiddelburg37.18minV35   12.064  4:583.35+14:22
250  Malte Bartels?37.20minM35   12.054  4:593.35+14:24
251  Danny DijkeOost-Souburg37.22minMse   12.043  4:593.35+14:26
252  Leo Kats?37.23minM55   12.037  4:593.34+14:27
253  Ada GeuzeMiddelburg37.23minVse   12.037  4:593.34+14:27
254  Femke Geurts?37.24minVse   12.032  4:593.34+14:28
255  Wendy TheuneVlissingen37.24minV35   12.032  4:593.34+14:28
256  Tonny de RuijterVlissingen37.27minM65   12.016  5:003.34+14:31
257  Ron van Klooster?37.31minM45   11.995  5:003.33+14:35
258  Jan-Peter KatsmanMiddelburg37.32minMse   11.989  5:003.33+14:36
259  Peter KerstenMiddelburg37.33minMse   11.984  5:003.33+14:37
260  Jacob LuitwielerMiddelburg37.35minM65   11.973  5:013.33+14:39
261  Hans van den Boezem?37.35minM35   11.973  5:013.33+14:39
262  Jason van PulMiddelburg37.40minMse   11.947  5:013.32+14:44
263  Rene Cannoo?37.41minM45   11.942  5:013.32+14:45
264  Jan JobseSerooskerke37.41minM55   11.942  5:013.32+14:45
265  Arthur PriemKoudekerke37.44minM55   11.926  5:023.31+14:48
266  Sophy Wilemsen?37.50minVse   11.894  5:033.30+14:54
267  Sandra van der BroekSint Laurens37.51minV35   11.889  5:033.30+14:55
268  Francoise KooleVlissingen37.52minV35   11.884  5:033.30+14:56
269  Jan SipmaMeliskerke37.52minM55   11.884  5:033.30+14:56
270  Jacqueline Baas?37.53minV45   11.879  5:033.30+14:57
271  Rinus JoosseWilhelminadorp37.55minM65   11.868  5:033.30+14:59
272  Dick HilberdinkVlissingen38.02minM45   11.832  5:043.29+15:06
273  Maddy Loontjens?38.04minVse   11.821  5:053.28+15:08
274  Jan FranseMiddelburg38.06minM65   11.811  5:053.28+15:10
275  Imre FranseAmsterdam38.07minMse   11.806  5:053.28+15:11
276  Ilona HartenOost-Souburg38.09minV35   11.796  5:053.28+15:13
277  Bennie DaniëlseMiddelburg38.09minM45   11.796  5:053.28+15:13
278  Kim van VaardegemMiddelburg38.12minVse   11.780  5:063.27+15:16
279  Igna BecksMiddelburg38.16minV45   11.760  5:063.27+15:20
280  Rinus Jobse?38.18minMse   11.749  5:063.26+15:22
281  Piet van VaardegemWestkapelle38.20minM55   11.739  5:073.26+15:24
282  Annemarie VerschuureKruiningen38.23minV35   11.724  5:073.26+15:27
283  Bas de MoorMiddelburg38.31minM35   11.683  5:083.25+15:35
284  Annemarie Coerier?38.31minVse   11.683  5:083.25+15:35
285  Daniëlle Carol?38.35minVse   11.663  5:093.24+15:39
286  Robin Meder?38.35minMse   11.663  5:093.24+15:39
287  Jolanda in 't AnkerKoudekerke38.35minVse   11.663  5:093.24+15:39
288  Heine van der Lende?38.41minMse   11.633  5:093.23+15:45
289  Jonneke Klingens?38.43minV45   11.623  5:103.23+15:47
290  Andre van Belzen?38.47minMse   11.603  5:103.22+15:51
291  Tea Tazelaar?38.49minV45   11.593  5:113.22+15:53
292  Nelleke BosschaVlissingen38.50minVse   11.588  5:113.22+15:54
293  Marko VerkaartVlissingen38.50minM35   11.588  5:113.22+15:54
294  Jacqueline de BreeMiddelburg38.52minV45   11.578  5:113.22+15:56
295  Laurens JobseGoes38.58minMse   11.548  5:123.21+16:02
296  Noelle Verhagen?38.59minVse   11.543  5:123.21+16:03
297  Natalie van der MaasVlissingen39.03minV35   11.524  5:123.20+16:07
298  Denise de Leeuw?39.12minVse   11.480  5:143.19+16:16
299  Dennis SchoonenMiddelburg39.13minM35   11.475  5:143.19+16:17
300  Lex van ZuilenVlissingen39.22minM45   11.431  5:153.18+16:26
301  Erik JansonMiddelburg39.24minM35   11.421  5:153.17+16:28
302  Marcel BesuijenMiddelburg39.25minM45   11.416  5:153.17+16:29
303  Lisanne Stroo?39.33minVse   11.378  5:163.16+16:37
304  Steven QuastGoes39.34minM55   11.373  5:173.16+16:38
305  Gerard FlikweertGoes39.35minM45   11.368  5:173.16+16:39
306  Catharina AbrahamseAmsterdam39.36minVse   11.364  5:173.16+16:40
307  Stéphanie ToonstraMiddelburg39.41minVse   11.340  5:173.15+16:45
308  Sander Beek?39.42minMse   11.335  5:183.15+16:46
309  Jolanda SteenbakkerKloetinge39.44minV45   11.326  5:183.15+16:48
310  Ernst Dick Meyes?39.58minM45   11.259  5:203.13+17:02
311  Pauline de klerk?39.59minV45   11.255  5:203.13+17:03
312  Harry Davidse?40.06minMse   11.222  5:213.12+17:10
313  Maike Sinke?40.08minVse   11.213  5:213.11+17:12
314  Loek Kwakkebar?40.22minM55   11.148  5:233.10+17:26
315  Hans van VlietMiddelburg40.22minMse   11.148  5:233.10+17:26
316  Macha Hofmeester?40.23minVse   11.143  5:233.10+17:27
317  Johan van VlietMiddelburg40.25minM45   11.134  5:233.09+17:29
318  Gré SchroeversMiddelburg40.26minV45   11.129  5:233.09+17:30
319  Nadia Wijkhuis?40.26minVse   11.129  5:233.09+17:30
320  Frederiek Huiszoon?40.27minV45   11.125  5:243.09+17:31
321  Stefanie van OyenVlissingen40.34minV35   11.093  5:253.08+17:38
322  Marieke hannewijkMiddelburg40.34minVse   11.093  5:253.08+17:38
323  Frank van Boxtel?40.35minMse   11.088  5:253.08+17:39
324  R. Pauwelse?40.42minM65   11.057  5:263.07+17:46
325  Gré FlikweertNieuwerkerk40.44minV45   11.047  5:263.07+17:48
326  Willem Huiszoom?40.45minM45   11.043  5:263.07+17:49
327  Maringe vogel?40.50minV35   11.020  5:273.06+17:54
328  Alinda Brouwer?40.52minV35   11.011  5:273.06+17:56
329  Frans-Albert Vogel?40.53minM45   11.007  5:273.06+17:57
330  Johan QuistMiddelburg40.54minM45   11.002  5:273.06+17:58
331  Ankie Kersten?40.55minVse   10.998  5:273.05+17:59
332  Ronald van Vliet?40.56minM55   10.993  5:273.05+18:00
333  William den BoerMiddelburg40.57minM45   10.989  5:283.05+18:01
334  Hans PluijlaarKoudekerke41.00minM65   10.976  5:283.05+18:04
335  Eric KoopmansMiddelburg41.01minM35   10.971  5:283.05+18:05
336  Ruben Mateijsen?41.02minMse   10.967  5:283.05+18:06
337  Geesje HellemanMiddelburg41.03minV35   10.962  5:283.05+18:07
338  Sabrina SchoutArnemuiden41.04minVse   10.958  5:293.04+18:08
339  Peter van der MaaleKoudekerke41.12minM65   10.922  5:303.03+18:16
340  Peter CastelGoes41.19minMse   10.891  5:313.03+18:23
341  Jan WiedenhoffMiddelburg41.19minM65   10.891  5:313.03+18:23
342  Reinier Baijens?41.25minM35   10.865  5:313.02+18:29
343  Roel KlapWestkapelle41.34minM55   10.826  5:333.01+18:38
344  Jacqueline WillemsenMiddelburg41.36minVse   10.817  5:333.00+18:40
345  Marloes de Houck?41.38minVse   10.809  5:333.00+18:42
346  Kim DijkeDynamica41.46minVse   10.774  5:342.99+18:50
347  Patricia Wajerink?41.46minV35   10.774  5:342.99+18:50
348  Suzanne Westveer?41.49minVse   10.761  5:352.99+18:53
349  Van den BroekeSerooskerke41.53minM45   10.744  5:352.98+18:57
350  Leanne ChristiaanseMiddelburg41.55minVse   10.736  5:352.98+18:59
351  Sascha Theunissen?41.56minVse   10.731  5:352.98+19:00
352  Kim Schaier?42.07minVse   10.685  5:372.97+19:11
353  Sanneke Schiphirst?42.19minVse   10.634  5:392.95+19:23
354  Toos van BelzenUtrecht42.20minV45   10.630  5:392.95+19:24
355  Anda PassenierDomburg42.30minV45   10.588  5:402.94+19:34
356  Sarijke AertsMiddelburg42.32minV45   10.580  5:402.94+19:36
357  Casandra Buter?42.32minVse   10.580  5:402.94+19:36
358  Edske van der Lende?42.44minV45   10.530  5:422.93+19:48
359  Martijn van LangeveldeMiddelburg42.51minM35   10.502  5:432.92+19:55
360  C Cornu?42.54minM55   10.490  5:432.91+19:58
361  Mieke PoortvlietMiddelburg43.02minV45   10.457  5:442.90+20:06
362  Janneke BoutensMiddelburg43.16minV45   10.401  5:462.89+20:20
363  Nanda van ZunderenMiddelburg43.17minVse   10.397  5:462.89+20:21
364  Lenie van KlevenVlissingen43.32minV45   10.337  5:482.87+20:36
365  Jolanda van KeulenMiddelburg43.36minV35   10.321  5:492.87+20:40
366  Stefanie Cornu?43.39minVse   10.309  5:492.86+20:43
367  Saskia de VriesKoudekerke43.42minV35   10.297  5:502.86+20:46
368  Suzanne Toorop?43.42minVse   10.297  5:502.86+20:46
369  Marlous Dieleman?43.47minVse   10.278  5:502.85+20:51
370  Martin Bosman?44.03minM55   10.216  5:522.84+21:07
371  Sanne van Campenhout?44.08minVse   10.196  5:532.83+21:12
372  Lisette van SluijsNieuw- en Sint Joosland44.09minVse   10.193  5:532.83+21:13
373  Joost van Voorthuizen?44.10minM45   10.189  5:532.83+21:14
374  Maryan MeulmeesterArnemuiden44.16minV45   10.166  5:542.82+21:20
375  Erica Nefs?44.17minV35   10.162  5:542.82+21:21
376  Richard GeeversMiddelburg44.17minM35   10.162  5:542.82+21:21
377  Anita Verkoeyen?44.22minVse   10.143  5:552.82+21:26
378  Felix van Mill?44.24minMse   10.135  5:552.82+21:28
379  Sylvia Mecking?44.30minV45   10.112  5:562.81+21:34
380  Connie vander Valk?44.30minV45   10.112  5:562.81+21:34
381  Marjo Simons?44.34minV45   10.097  5:572.80+21:38
382  Winny Dierks?44.35minV35   10.093  5:572.80+21:39
383  Ine BoomsluiterGrijpskerke44.35minV45   10.093  5:572.80+21:39
384  Suzanne GeschiereSint Laurens44.35minV45   10.093  5:572.80+21:39
385  Ella NeufegliseGrijpskerke44.35minV45   10.093  5:572.80+21:39
386  Carolien WisseGrijpskerke44.35minV45   10.093  5:572.80+21:39
387  Marc WagenaarGrijpskerke44.36minMse   10.090  5:572.80+21:40
388  Wim DingemanseGrijpskerke44.37minM45   10.086  5:572.80+21:41
389  Ben BommeljeGrijpskerke44.37minM45   10.086  5:572.80+21:41
390  Rieky de KockZoutelande44.50minVse   10.037  5:592.79+21:54
391  Hanneke de Danschutter?44.51minVse   10.033  5:592.79+21:55
392  Ineke Harincks-Heer Arendskerke45.05minV45   9.982  6:012.77+22:09
393  Jennifer Ras?45.14minV35   9.948  6:022.76+22:18
394  Krijn van WinkelhofMiddelburg45.17minM55   9.937  6:022.76+22:21
395  Peter WalterDusseldorf45.17minM55   9.937  6:022.76+22:21
396  Marleen van der MaasMiddelburg45.34minV35   9.876  6:052.74+22:38
397  Afrim Geuze?45.39minMse   9.858  6:052.74+22:43
398  Rogier Kleinen?45.39minM45   9.858  6:052.74+22:43
399  Janny de Jonge?45.39minVse   9.858  6:052.74+22:43
400  Ines Paulus?45.50minV35   9.818  6:072.73+22:54
401  Marjan KampArnemuiden46.01minV45   9.779  6:082.72+23:05
402  Marja BenschopMiddelburg46.01minV45   9.779  6:082.72+23:05
403  Marieke DekkerVeldhoven46.07minVse   9.758  6:092.71+23:11
404  Wim DekkerVeldhoven46.08minM45   9.754  6:092.71+23:12
405  Monique de Zwart?46.15minV35   9.730  6:102.70+23:19
406  Margaretha LacourVlissingen46.35minV45   9.660  6:132.68+23:39
407  Annelies Boutens?46.44minVse   9.629  6:142.67+23:48
408  Sabine de Swart?46.49minVse   9.612  6:152.67+23:53
409  Elma den HollanderArnemuiden46.54minV45   9.595  6:152.67+23:58
410  Peggy HoutepenMiddelburg47.04minVse   9.561  6:172.66+24:08
411  Hannah SchiebenerVlissingen47.05minVse   9.558  6:172.65+24:09
412  Startnummer 214?47.06minMse   9.554  6:172.65+24:10
413  Hannie CorbijnOostkapelle47.07minV45   9.551  6:172.65+24:11
414  Annet Mastenbroek?47.14minV35   9.527  6:182.65+24:18
415  PC van den BroekeMiddelburg47.19minM55   9.510  6:192.64+24:23
416  Dianne Witteveen?47.21minVse   9.504  6:192.64+24:25
417  Frans Kasander?48.00minM55   9.375  6:242.60+25:04
418  Bonny Van der LindenArnemuiden48.11minVse   9.339  6:252.59+25:15
419  Annelies Sutorius?49.27minV45   9.100  6:362.53+26:31
420  Fred HendrikseKoudekerke49.57minM35   9.009  6:402.50+27:01
421  Vivian van HorikKoudekerke49.58minVse   9.006  6:402.50+27:02
422  Hans MinnaardYerseke50.50minM45   8.852  6:472.46+27:54
423  Rian de Jonge?52.29minVse   8.574  7:002.38+29:33
424  Jacomien Valk?52.56minVse   8.501  7:032.36+30:00
Mannen: 282 (66.51%) => M35=53 - M45=82 - M55=32 - M65=8 - Mse=107
Vrouwen: 142 (33.49%) => V35=33 - V45=37 - Vse=72

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.35 km

2018Tim Pleijte23:02Ronnie Overgaauw23:16Patrick de Vos23:39Anjolie Engels27:18399
2017Erwin Adan23:33Erwin Harmes23:39Patrick de Vos24:30Carolien van de Kreeke28:37399
2016Tim Pleijte22:30Job de Feijter23:34Pascal van Troost23:39Marianne de Kok27:48485
2015Tim Pleijte22:06Colin Bekers22:42Martijn de Kok23:23Esther Platteeuw28:08472

7.5 km

2014Erwin Harmes23:35Huub van Noorden24:34Erwin Adan24:50Anjolie Engels27:38404
2013Tim Pleijte22:56Huub Maas24:09Michel Schrier24:09Anjolie Engels27:29424

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.222 seconden nodig om deze lijst met 424 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020