dinsdag 23 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
28e Scheidsrechtersloop
Vlissingen, zondag 6 januari 2013 - Organisatie: Dynamica
8km
plts strtnr naam tijd
1 914 Sparrentak Wim v. 28,58
2 85 Verhage Arjo 29,56
3 91 Leeuw Leo de 30,43
4 90 Ritsema JaapJan 31,05
5 83 Stroo Marinus 31,06
6 907 Alphen Edwin v. 31,13
7 76 Keulen Hanco v. 31,25
8 934 Poortvliet Rinus 31,46
9 934 Ridderhof Michel 31,46
10 74 Kraker Erik de 31,52
11 92 Leeuw Danny de 32,01
12 59 Berg Han v.d. 32,04
13 96 Heilbron Dennis 32,21
14 80 Schaap Rob 32,26
15 94 Leeftink Henk 32,28
16 935 Tiethof Cas 32,40
17 93 Spruijt Kevin 33,04
18 929 Westerweele Henrik 33,05
19 915 Reijnierse PietJan 33,54
20 926 Florie Jan Willem 33,59
21 916 Waal Jack 34,06
22 903 Aartsen Arthur v. 34,36
23 71 Dellebeke Ron 34,52
24 930 Vries Martijn de 35,23
25 908 Jobse GeertJan 35,39
26 901 Koole Chantal 35,42
27 89 Jobse Matthijs 35,47
28 904 Joziasse Sandra 36,00
29 937 Duinkerke Joghhnat 36,00
30 69 Rijke Ronald de 36,28
31 68 Nieulande Martin v. 36,36
32 917 Tavenier Jan 36,43
33 940 Jansen Emiel 36,53
34 79 Baas Sjaak 36,58
35 73 Rijk Revelino 37,22
36 925 Ridderbos Ronald 37,29
37 97 Smits Jack 37,31
38 84 Lous Henk 37,38
39 63 Tabak Wim 37,39
40 911 Polderman Sam 38,02
41 87 Wattel Roy 38,21
42 60 Bootsgezel Dennis 38,22
43 75 Hamelink Marjo 38,38
44 67 Jansen Rianne 38,39
45 905 Graaff Shirley de 38,42
46 939 Schipper Lisette de 38,46
47 913 Nooijer Stefan de 38,47
48 99 Konings Aswin 38,49
49 81 Grozema Marco 38,51
50 70 Eenennaam Ton van 38,55
51 918 Ridder Jacko 39,27
52 938 Bostelaar Benito 39,27
53 66 Pluijlaar Joost 39,35
54 932 Belzen Kees v. 39,41
55 88 Wattel Helmi 40,27
56 931 Belzen Kenneth v. 40,29
57 65 Ruijter Tonny de 40,34
58 910 Brasser Bram 40,42
59 72 Dekker Izaak 41,01
60 64 Luijk Aart v, 41,09
61 912 Koster Huub 41,11
62 906 Koppejan Ellen 41,13
63 86 Guequeirre John 41,14
64 923 Vader Lorenz 41,28
65 919 Francke Leo 41,55
66 922 Boogaard Jan 42,58
67 62 Rommers Gerard 43,10
68 77 Filius Rijk 43,11
69 924 Ovaa Jos 44,08
70 61 Konings Nicole 44,25
71 909 Versteeg Remi 44,55
72 82 Theune Wendy 45,28
73 920 Straten Andres v. 45,54
74 95 Pluijlaar Hans 46,06
75 98 Stegeman Ellen 46,08
76 927 Lievense Wibo 46,50
77 928 Dijk Wim v. 47,03
78 936 Spijkers Pascal 47,25
79 921 Boogaard Hester 48,25
80 78 Kootstra Theo 49,26

4km
1 249 Swiers Jurjen 14,58
2 255 Rijke Thomas de 17,22
3 259 Waal Bas de 17,23
4 260 Waal Dennis de 17,51
5 252 Pleijte Jaimy 17,55
6 250 Cornelisse Simon 18,04
7 251 Pleijte Leo 18,05
8 248 Konings Sylvan 18,14
9 243 Baas Jacqueline 18,34
10 258 Schaardenburg Mike v. 19,40
11 256 Rijke Niels de 19,55
12 240 Stroh George 20,21
13 264 Rouboom Ivar 20,30
14 263 Rouboom Joep 20,31
15 253 Nooijer Degain de 21,04
16 265 Bongers Marxijn 21,22
17 242 Baas Mike 21,39
18 247 Leeftink Ruben 22,27
19 257 Rijke Romy de 24,14
20 254 Rijke Jan de 24,15
21 246 Boonaerts Chantal 24,26
22 261 Kelholt Jenny 24,41
23 262 Koeyvoets Cees 26,56
24 245 Ketterij Mark v.d. 28,00
25 244 Ketterij Harold v.d. 28,03
26 241 Sinke Machiel 30,22
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
07-01-2018 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica0
08-01-2017 32e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica0
03-01-2016 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1099
04-01-2015 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1240
05-01-2014 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1587
08-01-2012 27e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1526
02-01-2011 26e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1563
03-01-2010 24e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1818

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018