zaterdag 25 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
zo 26-01: 7e Winterloop Terhole
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

22e Midwinter Halve Marathon

Cadzand-Bad, zondag 3 februari 2013 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.12.27minMSe   17.472  3:264.85728
2  Bart BleyaertKnesselare1.17.09minMSe   16.408  3:394.56583
3  Glenn VermanderDadizele1.17.31minMSe   16.330  3:404.54572
4  Wout MoreelOostkamp1.17.37minMSe   16.309  3:414.53569
5  Gerbert van den BiggelaarOud Gastel1.17.45minMSe   16.281  3:414.52565
6  Terrence OlariaEindhoven1.18.00minMSe   16.229  3:424.51558
7  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.18.15minM45   16.177  3:434.49551
8  Jan MeysmansMerchtem1.18.53minMSe   16.047  3:444.46533
9  Sander VerminckEeklo1.18.55minMSe   16.040  3:444.46532
10  Tom RademakerNuenen1.19.32minMSe   15.916  3:464.42515
11  Karl van BiervlietOudenaarde1.19.41minM35   15.886  3:474.41511
12  Sjaak Luteijn (PR 1.12.05) Oostburg1.19.45minM55   15.873  3:474.41509
13  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Sint Laurens1.19.49minM35   15.859  3:474.41507
14  Perry Vermeulen (PR 1.15.56) Oudelande1.19.53minM35   15.846  3:474.40505
15  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.19.58minM35   15.830  3:474.40503
16  Patrick DecorteKoekelaere1.20.14minM45   15.777  3:484.38496
17  Benny Thuy (PR 1.18.58) Sint Jansteen1.20.17minM45   15.767  3:484.38495
18  Marl van den DriesscheEekloo1.20.56minMSe   15.641  3:504.34477
19  David Schrier (PR 1.16.21) Vlissingen1.21.21minMSe   15.561  3:514.32466
20  Bart IJsebaertAssebroek1.21.28minMSe   15.538  3:524.32463
21  Bram van den BosscheSt Michels1.21.30minMSe   15.532  3:524.31462
22  Stefaan DerousBrugge1.21.36minM45   15.513  3:524.31460
23  Tim de VilderWingene1.22.02minMSe   15.431  3:534.29449
24  Christian PlumeMunkzwalm1.22.08minM45   15.412  3:544.28446
25  Wilko de Vos (PR 1.12.04) Kattendijke1.22.14minM45   15.393  3:544.28443
26  David SmitzOosterzele1.22.23minM35   15.365  3:544.27440
27  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.22.29minVse   15.347  3:554.26690
28  Roel van NesOud Gastel1.22.32minM35   15.337  3:554.26436
29  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.23.12minM35   15.215  3:574.23419
30  Ruud Hoosemans (PR 1.16.59) Vlissingen1.23.25minMSe   15.175  3:574.22414
31  Yves DepoorterKnokke1.23.33minM45   15.151  3:584.21411
32  Yves VandemeulebrouckeAvelgem1.23.41minM35   15.127  3:584.20407
33  Ruben VandevoordeTielt1.24.02minMSe   15.064  3:594.18399
34  Sjacco Joziasse (PR 1.18.06) Koudekerke1.24.08minM35   15.046  3:594.18396
35  Matti BuysseStekene1.24.21minMSe   15.007  4:004.17391
36  Philip CleynensDendermonde1.24.23minM35   15.001  4:004.17390
37  Goderied MoortgatWitscatg1.24.28minM45   14.986  4:004.16388
38  Stefaan VervischGent1.24.32minM45   14.975  4:004.16387
39  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.24.35minM35   14.966  4:014.16386
40  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.24.39minM45   14.954  4:014.15384
41  Lieven v MassenhoveAssenbroek1.24.43minMSe   14.942  4:014.15382
42  Dirk de WispelaereErtvelde1.24.52minM35   14.916  4:014.14379
43  Arne LippensWaarschoot1.24.56minMSe   14.904  4:024.14377
44  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.25.15minM35   14.849  4:024.12370
45  Danny VersluysWatervliet1.25.19minM35   14.837  4:034.12368
46  Johan van RijsselbergheLaarne1.25.24minM35   14.823  4:034.12366
47  Gertjan WinterGentbrugge1.25.29minMSe   14.808  4:034.11364
48  Hugo DebusscherMorkhoven1.25.32minM35   14.799  4:034.11363
49  Paul MeulenbroekBrugge1.25.42minM45   14.771  4:044.10359
50  Christophe de GrandeSinaai1.26.07minM35   14.699  4:054.08350
51  Jan VerdegemEvergem1.26.21minM35   14.660  4:064.07345
52  Wim ConinckAssebroek1.26.23minM45   14.654  4:064.07344
53  Rick van Keeken (PR 1.23.57) Kruiningen1.26.25minM45   14.648  4:064.07343
54  Mark Verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.26.53minMSe   14.570  4:074.05333
55  Wim de VreeseGent1.26.58minM35   14.556  4:074.04331
56  Geert RoelandtsKortrijk1.27.01minM35   14.547  4:074.04330
57  Christian de Meijer (PR 1.23.41) Philippine1.27.03minM35   14.542  4:084.04329
58  Chris WoutersRoosendaal1.27.05minM55   14.536  4:084.04328
59  Jo VerfailleOostakker1.27.08minM55   14.528  4:084.04327
60  Thomas de BackerErtvelde1.27.20minMSe   14.494  4:084.03323
61  bavo SiernesMaldegem1.27.22minMSe   14.489  4:084.02322
62  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.27.25minM35   14.481  4:094.02321
63  Simon de Clerck (PR 1.21.51) Nieuwvliet1.27.29minMSe   14.470  4:094.02320
64  Kristian de LangeUlvenhout1.27.31minM35   14.464  4:094.02319
65  Frank van den Branden (PR 1.23.26) Sint Jansteen1.27.35minM45   14.453  4:094.01318
66  Chris de Smit (PR)Hulst1.27.39minMSe   14.442  4:094.01316
67  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.27.48minM35   14.417  4:104.00313
68  Nico BoussauwTorhout1.27.58minM35   14.390  4:104.00309
69  Henk de BrauwerWaarschoot1.28.23minM45   14.322  4:113.98301
70  Robert Vroon (PR 1.26.59) Breskens1.28.25minM45   14.317  4:113.98300
71  Emmanuel MatteleBrugge1.28.36minM45   14.287  4:123.97296
72  Tom D'HooseGraver Asper1.28.43minM35   14.268  4:123.96294
73  Endy Slock (PR 1.22.33) Axel1.28.46minM35   14.260  4:123.96293
74  Jan de DobbelaereAdegem1.28.54minM45   14.239  4:133.96290
75  Joris CasierBrugge1.29.01minM45   14.220  4:133.95287
76  Peter BossuytWevelgem1.29.15minM35   14.183  4:143.94283
77  Kevin MonteyneRoeselaere1.29.41minMSe   14.115  4:153.92274
78  Ton NagtzaamFijnaart1.29.43minM45   14.109  4:153.92273
79  Kenneth CollemanSint-Gillis-Waas1.29.45minMSe   14.104  4:153.92273
80  Roland van der ZandenTiel1.29.47minMSe   14.099  4:153.92272
81  Gerben van der Bliek (PR 1.26.47) Goes1.29.49minMSe   14.094  4:153.91271
82  Pascal RoekensDudzele1.29.51minM45   14.088  4:163.91271
83  Peter Slits (PR 1.26.03) Sluis1.29.54minM45   14.081  4:163.91270
84  Geert Waelput (PR 1.23.07) Vogelwaarde1.29.58minM35   14.070  4:163.91268
85  Karel VerbietsKnokke1.30.06minMSe   14.049  4:163.90266
86  Andy HuybensBeveren1.30.09minM35   14.042  4:163.90265
87  Frederique Burkin (PR 1.25.14) Zuidzande1.30.24minV35   14.003  4:173.89483
88  Erik Cappon (PR 1.13.52) Zuidzande1.30.45minM45   13.949  4:183.87253
89  Ronald BesselinOssendrecht1.30.48minMSe   13.941  4:183.87252
90  Arno HerrenweghPrinsenbeek1.30.51minM35   13.933  4:183.87251
91  Liam de Mey (PR 1.19.20) RKHAV1.30.54minMSe   13.926  4:193.87250
92  Willem HougAndel1.30.59minM55   13.913  4:193.86248
93  Bruno de DeckerDendermonde1.31.02minM45   13.905  4:193.86247
94  Joris Zaman (PR 1.22.05) Nieuw-Namen1.31.06minM35   13.895  4:193.86246
95  Johan Karelse (PR 1.21.54) Heinkenszand1.31.18minM35   13.865  4:203.85242
96  Peter VerroensBeernem1.31.31minM35   13.832  4:203.84238
97  Dominique PattynIngelmunster1.31.33minM35   13.827  4:203.84238
98  Ruben CallensOudenaarde1.31.35minMSe   13.822  4:203.84237
99  Willem HonselaerWetteren1.31.36minMSe   13.819  4:213.84237
100  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Sint Laurens1.31.45minM45   13.797  4:213.83234
101  Jan Vermeulen (PR 1.27.24) Clinge1.31.52minM45   13.779  4:213.83232
102  Gunther van HumbeeckVilvoorde1.31.54minM35   13.774  4:213.83231
103  Tom VancutsemHalle1.31.57minM35   13.767  4:223.82230
104  Jack GelensRoosendaal1.31.59minM55   13.762  4:223.82230
105  David van VoorenEeklo1.32.02minM35   13.754  4:223.82229
106  Anton van Daalen (PR 1.26.59) Koudekerke1.32.04minM45   13.749  4:223.82228
107  Ruud ButeijnRotterdam1.32.06minMSe   13.744  4:223.82227
108  Rinus Poortvliet (PR 1.28.25) Oost-Souburg1.32.08minM55   13.739  4:223.82227
109  Ivar van den Bos (PR 1.28.43) Koudekerke1.32.13minM35   13.727  4:223.81225
110  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Middelburg1.32.26minMSe   13.695  4:233.80221
111  Steve de CaluweBrugge1.32.28minMSe   13.690  4:233.80221
112  Leo de Bruijn (PR 1.28.38) Oostkapelle1.32.29minM45   13.687  4:233.80221
113  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.32.33minM35   13.677  4:233.80219
114  Dany VermeerschKnokke1.32.38minM35   13.665  4:233.80218
115  Tony MestdaghSchijfstraat1.32.41minM45   13.658  4:243.79217
116  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.33.09minM35   13.589  4:253.77209
117  Remi Louwerse (PR)Middelburg1.33.15minMSe   13.575  4:253.77207
118  John Overweel (PR 1.12.34) Middelburg1.33.18minM55   13.568  4:253.77206
119  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen1.33.28minM45   13.543  4:263.76203
120  Johan BallegeerAsselbroek1.33.35minM45   13.526  4:263.76201
121  Koen MaertensSnellegem1.33.43minM35   13.507  4:273.75199
122  Lieven Desomwieleledeberg1.33.50minMSe   13.490  4:273.75197
123  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.33.54minM35   13.481  4:273.74196
124  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.33.55minM45   13.478  4:273.74195
125  Jos Hoefnagels (PR 1.28.50) Hulst1.34.00minM35   13.466  4:273.74194
126  Michiel de CoormeterLaarne1.34.03minMSe   13.459  4:273.74193
127  Michel Buijck (PR 1.20.04) Biervliet1.34.07minM35   13.450  4:283.74192
128  Fons de Rijcke (PR 1.30.59) Kloosterzande1.34.09minM45   13.445  4:283.73192
129  John van Dijke (PR 1.32.02) Kloosterzande1.34.11minM35   13.440  4:283.73191
130  Marco Riemens (PR 1.28.14) IJzendijke1.34.14minM45   13.433  4:283.73190
131  Mark Dhuyvetter (PR 1.29.35) Biervliet1.34.15minMSe   13.431  4:283.73190
132  Lieven DewulffOedelem1.34.17minM45   13.426  4:283.73189
133  Nico DebeufLichtervelde1.34.19minM35   13.421  4:283.73189
134  Aschwin van de Abeele (PR 1.27.45) Zuiddorpe1.34.23minM35   13.412  4:283.73188
135  Abi van Lare (PR 1.31.48) Terneuzen1.34.34minM35   13.386  4:293.72185
136  Dimitri de PaepeSint-Laureins1.34.40minM35   13.372  4:293.71183
137  Dries BallynTorhout1.34.45minM35   13.360  4:293.71182
138  Erik LafortGent1.34.49minM45   13.351  4:303.71180
139  Alex MichelsBrugge1.34.53minM45   13.341  4:303.71179
140  Ron Timmermans (PR 1.29.42) Middelburg1.34.55minM45   13.336  4:303.70179
141  Marc Markusse (PR 1.31.13) Terneuzen1.34.58minM35   13.329  4:303.70178
142  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.35.00minM35   13.325  4:303.70177
143  Bert van de VijverLembeke1.35.03minM35   13.318  4:303.70177
144  Michel Lansman (PR 1.34.41) Hulst1.35.08minMSe   13.306  4:313.70175
145  Tony van de Neucker (PR)IJzendijke1.35.17minMSe   13.285  4:313.69173
146  Steven VerstichelLaarne1.35.21minM35   13.276  4:313.69172
147  Mark SysKnokke1.35.43minM45   13.225  4:323.67166
148  John Langerak (PR 1.35.10) Meliskerke1.35.51minM35   13.207  4:333.67164
149  Niek Wieland (PR 1.25.59) Axel1.35.53minM35   13.202  4:333.67163
150  Jan de ClercqHamme1.35.56minMSe   13.195  4:333.67163
151  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.35.58minM65   13.191  4:333.66162
152  Dieter JanssensDenderbelle1.36.00minM35   13.186  4:333.66162
153  Rinus Witte (PR 1.19.12) Sint Laurens1.36.02minM45   13.181  4:333.66161
154  Rodey Ruys?1.36.04minM35   13.177  4:333.66161
155  Ton MalscheHamme1.36.08minM35   13.168  4:333.66160
156  Robby OsselaerDendermonde1.36.11minM35   13.161  4:343.66159
157  Guus MareyGistel1.36.26minMSe   13.127  4:343.65155
158  Eddy van den BuysWenduine1.36.35minM45   13.106  4:353.64153
159  Stijn de VriendtGent1.36.47minMSe   13.079  4:353.63150
160  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Oostburg1.36.50minM55   13.072  4:353.63149
161  Angelo Delforge (PR 1.24.18) Hulst1.36.54minM35   13.063  4:363.63148
162  David DepuydtGent1.36.56minMSe   13.059  4:363.63148
163  Pascal Eltink (PR 1.30.57) Vlissingen1.36.58minM35   13.054  4:363.63147
164  Kurt GhequiereAssbroek1.37.01minM35   13.048  4:363.62146
165  Geert GlaudeRoeselaere1.37.02minM35   13.046  4:363.62146
166  Petra Rasenberg (PR 1.29.44) Terneuzen1.37.04minV45   13.041  4:363.62338
167  Francois van de Broecke (PR 1.28.24) Breskens1.37.07minM35   13.034  4:363.62145
168  Vital Timmermans (PR 1.35.50) Yerseke1.37.12minM35   13.023  4:363.62144
169  Wouter CornetteIzegem1.37.18minMSe   13.010  4:373.61142
170  Luk JacxsensVarsenaere1.37.28minM45   12.988  4:373.61140
171  Jos Janse (PR 1.32.12) Middelburg1.37.31minM35   12.981  4:373.61139
172  Gilles VelgeNieuwpoort1.37.34minMSe   12.974  4:373.60138
173  Steven van HoorebekeAssenede1.37.37minMSe   12.968  4:383.60138
174  Kris DerdinRoeselare1.37.39minM45   12.963  4:383.60137
175  Maarten van Goethem (PR 1.29.21) Hulst1.37.41minM35   12.959  4:383.60137
176  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.37.43minV45   12.954  4:383.60325
177  Jan van der HeydenOosterzele1.37.51minM45   12.937  4:383.59134
178  Douwe Wortman (PR)Axel1.37.59minM35   12.919  4:393.59133
179  Alex van GrafhorstLovendegem1.38.02minM35   12.912  4:393.59132
180  Frans de CausmaeckerSint-Jan in Eremo1.38.06minM45   12.904  4:393.58131
181  Frederic de CosterKnokke1.38.08minMSe   12.899  4:393.58131
182  Kristof van HoeckeDikkelvenne1.38.24minM35   12.864  4:403.57127
183  germund van de WielKnokke1.38.29minMSe   12.853  4:403.57126
184  Diederick de RoeckAspen1.38.33minM35   12.845  4:403.57125
185  Youri GroosmanSint-Laureins1.38.42minM35   12.825  4:413.56123
186  Olivier CombesBeernem1.38.46minM35   12.817  4:413.56122
187  Bart HubregtBrugge1.38.51minMSe   12.806  4:413.56121
188  denis GerritsenEindhoven1.38.58minMSe   12.791  4:413.55119
189  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.39.02minM55   12.782  4:423.55118
190  Saskia Goole (PR 1.35.05) Kapelle-Biezelinge1.39.06minV35   12.773  4:423.55298
191  Ronald van de Woestijne (debuut) Vlissingen1.39.09minM45   12.767  4:423.55117
192  Bert VerbaetGent1.39.16minM65   12.752  4:423.54115
193  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.39.18minM55   12.748  4:423.54115
194  Rick VermeerschGistel1.39.23minM45   12.737  4:433.54114
195  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.39.29minM35   12.724  4:433.53113
196  Jurgen VerfailleWestkapelle1.39.31minM35   12.720  4:433.53112
197  Harry van de BurghtLaarne1.39.34minM45   12.714  4:433.53111
198  Fauve VandendorpeKnokke1.39.36minVse   12.709  4:433.53289
199  Jorina TeerlinckKoolkerke1.39.39minVse   12.703  4:433.53288
200  Pieter CeelenBlankenberge1.39.42minMSe   12.697  4:443.53110
201  David DefourKachtem1.39.44minM35   12.692  4:443.53109
202  Peter van den Abeele (PR 1.33.32) Kloosterzande1.40.01minM35   12.656  4:443.52106
203  Sepp Vermeulen (PR 1.05.40) Koewacht1.40.04minM45   12.650  4:453.51105
204  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.40.10minM55   12.637  4:453.51104
205  Ad PolakWuustwezel1.40.17minM55   12.623  4:453.51103
206  Paul van de Veire (PR)Oostburg1.40.31minMSe   12.593  4:463.50100
207  Niek Rijnberg (PR 1.34.11) Zuidzande1.40.45minM45   12.564  4:473.4997
208  Erik VermeerschWaregem1.40.49minM45   12.556  4:473.4996
209  Shaqulke SchoonhaertSt Lauries1.40.51minMSe   12.552  4:473.4996
210  Patrick GilisBerchem1.40.53minM45   12.548  4:473.4995
211  Fouad Mekkaoui (PR)Terneuzen1.40.55minM55   12.544  4:473.4895
212  Rob SmedisDeinze1.40.59minM45   12.535  4:473.4894
213  Lars van der LindenSint-Niklaas1.41.09minMSe   12.515  4:483.4892
214  Koenraadde RijckeHaesdonk1.41.11minM45   12.510  4:483.4892
215  Johan Huigh (PR 1.35.57) Schoondijke1.41.18minM45   12.496  4:483.4790
216  Hedwig van BeverenMoerbeke-Waas1.41.22minM45   12.488  4:483.4790
217  Peter FranckNiel1.41.28minM35   12.476  4:493.4788
218  Jan DarhetAalter1.41.31minMSe   12.469  4:493.4688
219  Iwan DewendeAssenede1.41.33minM45   12.465  4:493.4688
220  Anthony Dahlkamp (PR)Heinkenszand1.41.51minM35   12.429  4:503.4584
221  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Middelburg1.41.57minM55   12.416  4:503.4583
222  Frank de BreeDamme1.42.00minM45   12.410  4:503.4582
223  Alex den Hamer (PR)Terneuzen1.42.03minM45   12.404  4:503.4582
224  Luc GobijnSysele1.42.07minM55   12.396  4:503.4481
225  Bart DesmedtDe Haan1.42.08minM35   12.394  4:503.4481
226  Alain DejaeghereKnokke-Heist1.42.18minM45   12.374  4:513.4479
227  Julie van BogaertGentbrugge1.42.22minVse   12.366  4:513.43241
228  Kurt van de JeugtOostwinkeldorp1.42.24minM35   12.362  4:513.4378
229  Jeroen de Vries (PR)IJzendijke1.42.26minM35   12.358  4:513.4378
230  Niede VermeerschBelberge1.42.27minV45   12.356  4:513.43239
231  Frank Verschorre (PR 1.17.43) Breskens1.42.29minM45   12.352  4:513.4377
232  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.42.31minM45   12.348  4:523.4377
233  Lieven DendoovenDamme1.42.33minM45   12.344  4:523.4377
234  Fiango SchoonbaertBrugge1.42.39minM35   12.332  4:523.4375
235  Martin de Visser (PR 1.41.24) Middelburg1.42.45minM45   12.320  4:523.4274
236  Steven SomersAarteselaar1.42.58minM45   12.294  4:533.4172
237  Maarten de VosBlesele1.43.09minMSe   12.272  4:533.4170
238  Leo de Baan (PR 1.35.52) Vlissingen1.43.10minM35   12.270  4:533.4170
239  Patrick Dieleman (PR 1.43.12) Philippine1.43.13minM45   12.264  4:543.4170
240  Joos Francke (PR 1.36.12) Biggekerke1.43.23minM55   12.244  4:543.4068
241  Inge van BogaertOvermere1.43.25minVse   12.240  4:543.40223
242  Peter Rentmeester (PR 1.42.59) Yerseke1.43.28minM35   12.234  4:543.4067
243  Bram Lampert (PR)Koudekerke1.43.33minM45   12.225  4:543.4066
244  Marc de KeersmackerPutte1.43.35minM55   12.221  4:553.3966
245  Mike Zegers (PR 1.38.56) Terneuzen1.43.37minM35   12.217  4:553.3966
246  Peter Hamelink (PR)Terneuzen1.43.41minM45   12.209  4:553.3965
247  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.43.50minM35   12.191  4:553.3964
248  Panac van HulleMaldegem1.44.20minM45   12.133  4:573.3759
249  Jurgen GevaertGentbrugge1.44.24minMSe   12.125  4:573.3758
250  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.44.26minM65   12.121  4:573.3758
251  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58) Terneuzen1.44.27minM65   12.119  4:573.3758
252  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.44.30minM45   12.113  4:573.3657
253  Lieven van Belzen (PR 1.38.54) Middelburg1.44.33minM45   12.108  4:573.3657
254  Rik CallensWaregem1.44.37minM55   12.100  4:583.3656
255  Paul RoegiersZedelgem1.44.40minM45   12.094  4:583.3656
256  Gunter Gies (PR 1.44.29) Middelburg1.44.42minM45   12.090  4:583.3655
257  Ronald de Rijke (PR 1.36.52) Middelburg1.44.43minM35   12.088  4:583.3655
258  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.44.45minMSe   12.084  4:583.3655
259  Roland Flipse (PR)Koudekerke1.44.49minM55   12.077  4:583.3554
260  Jackie Koole (PR 1.43.52) Koudekerke1.44.51minM45   12.073  4:583.3554
261  Niels Jongepier (PR)Middelburg1.44.57minMSe   12.061  4:583.3553
262  Simon de Feyter (PR 1.43.10) Schoondijke1.45.00minM45   12.056  4:593.3553
263  Koen SchrijverAntwerpen1.45.08minM55   12.040  4:593.3452
264  Han Gerritsen (PR 1.30.23) Hulst1.45.17minM65   12.023  4:593.3450
265  Katrien BartholomeeusenLier1.45.19minV35   12.019  5:003.34194
266  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.45.22minM45   12.014  5:003.3450
267  Gisela van den BerghZele1.45.36minV35   11.987  5:003.33189
268  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.45.38minM35   11.983  5:003.3347
269  Patrick AmezWaregem1.45.40minM45   11.980  5:013.3347
270  Dicky KeukeleireKaprijke1.45.44minM45   11.972  5:013.3347
271  Hendrik VandersmissenHoboken1.45.54minM45   11.953  5:013.3245
272  Boudewijn Jansen (PR 1.44.41) Hulst1.45.59minM35   11.944  5:013.3244
273  Ivan VerbekeSint-Laureins1.46.01minM45   11.940  5:023.3244
274  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Zierikzee1.46.07minM55   11.929  5:023.3143
275  Erwin Schell (PR 1.39.14) Zierikzee1.46.11minM45   11.921  5:023.3143
276  Roland BoussemaereKnokke Heist1.46.15minM65   11.914  5:023.3142
277  Egbert Pladdets-Gravenhage1.46.18minMSe   11.908  5:023.3142
278  Edwin StrobbeZomergem1.46.20minM35   11.905  5:023.3142
279  Andy VandekerckhoveAartrijke1.46.22minM35   11.901  5:033.3141
280  Yves LignierDe Haan1.46.25minM45   11.895  5:033.3041
281  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.46.27minM55   11.891  5:033.3041
282  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.46.31minM45   11.884  5:033.3040
283  Caroline Veringa (PR)Middelburg1.46.33minV35   11.880  5:033.30175
284  Liesbeth CapponTorhout1.46.51minVse   11.847  5:043.29171
285  Pascal v d WalleWingene1.46.54minM45   11.841  5:043.2937
286  Ron van Waterschoot (PR 1.37.46) Hulst1.46.58minM45   11.834  5:043.2937
287  Mohamed EssakhiGent1.47.01minMSe   11.829  5:043.2936
288  Guido DeclerckTorhout1.47.05minM55   11.821  5:053.2836
289  Daniel Zuiddam (PR 1.38.48) Middelburg1.47.07minM55   11.817  5:053.2836
290  Nadia BenaerensLokeren1.47.10minV35   11.812  5:053.28167
291  Jerome de Waele (PR)Retranchement1.47.12minM35   11.808  5:053.2835
292  Marjan Thuy (PR 1.44.16) Sint Jansteen1.47.14minV35   11.805  5:053.28166
293  Fredrik GoethalsKnokke1.47.17minM35   11.799  5:053.2835
294  Adrie ButeijnSt Laurens1.47.19minM55   11.795  5:053.2834
295  Domonique VerlindeZaamslag1.47.23minMSe   11.788  5:053.2734
296  Rinus RijngoudtTerneuzen1.47.26minM45   11.783  5:063.2734
297  Joris CallensKnokke1.47.32minM45   11.772  5:063.2733
298  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.47.51minM45   11.737  5:073.2631
299  Greet AlleimeerschKnokke1.47.54minV45   11.732  5:073.26157
300  Gino DecevainckKnokke1.47.56minM45   11.728  5:073.2630
301  Filip ReinquinZuienkreek1.47.59minM35   11.723  5:073.2630
302  Edith Margadant (PR)Zierikzee1.48.02minV55   11.717  5:073.25155
303  Stefan van Damme (PR 1.38.30) Terneuzen1.48.04minMSe   11.714  5:073.2529
304  Freddie Philipse (PR 1.45.00) Yerseke1.48.09minM35   11.705  5:083.2529
305  Nicole SpruitVeldhoven1.48.11minV35   11.701  5:083.25153
306  Olivier SchattemanLochristi1.48.13minM35   11.697  5:083.2528
307  Jeroen WaeyenbergeZomergem1.48.16minMSe   11.692  5:083.2528
308  Jan-Kees Duvekot (PR 1.44.57) Vrouwenpolder1.48.19minM45   11.687  5:083.2528
309  Peter de MaertelaereMelsen1.48.23minM35   11.679  5:083.2427
310  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.48.27minM45   11.672  5:083.2427
311  Bram de LangheWaregem1.48.30minMSe   11.667  5:093.2426
312  Bart CosijnDrongen1.48.33minM35   11.661  5:093.2426
313  Peter van der Heide (debuut) Terneuzen1.48.37minM35   11.654  5:093.2426
314  Marc Cornelissen (PR 1.45.47) Terneuzen1.48.39minM35   11.651  5:093.2426
315  John Birch (PR 1.35.58) Breskens1.48.41minM45   11.647  5:093.2425
316  Koen de MaertelaereGavere1.48.53minMSe   11.626  5:103.2324
317  Luc de VriezeDeinze1.49.00minM45   11.613  5:103.2323
318  Kur TaghonZomergem1.49.02minM45   11.610  5:103.2223
319  Tony RiekeErtvelde1.49.07minM45   11.601  5:103.2223
320  Maurice v SpeykbroeckErtvelde1.49.14minM55   11.588  5:113.2222
321  Steve de VliegheKnokke1.49.16minMSe   11.585  5:113.2222
322  Ben Schlärmann (PR 1.39.27) Sint Jansteen1.49.17minM45   11.583  5:113.2222
323  Jeroen de WildeLaarne1.49.19minMSe   11.580  5:113.2222
324  Maarten de BoeverMelle1.49.25minMSe   11.569  5:113.2121
325  Piet de Visser (PR 1.46.13) Oostburg1.49.29minM55   11.562  5:113.2121
326  Christof PerseynLissewege1.49.36minM35   11.550  5:123.2120
327  Kris van MaeleLauwe1.49.42minM55   11.539  5:123.2120
328  Patrick TemmermanKaprijke1.49.49minM45   11.527  5:123.2019
329  Johan DanniauHeusden1.50.00minM55   11.508  5:133.2018
330  Allan van Alten (PR 1.28.09) Axel1.50.13minM35   11.485  5:133.1917
331  Wendy KroesenTilburg1.50.20minV35   11.473  5:143.19125
332  Heini van RaemdonckWoensdrecht1.50.22minM45   11.469  5:143.1916
333  Peter JanssenKnokke-Heist1.50.25minM45   11.464  5:143.1816
334  Bernard SinnaeveGrimbergen1.50.26minMSe   11.463  5:143.1816
335  Ruud Mak?1.50.30minM55   11.456  5:143.1815
336  Ronny SavelsKnokke1.50.44minM55   11.432  5:153.1814
337  Rene Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.50.47minM35   11.426  5:153.1714
338  John Jansen (PR 1.47.23) Lewedorp1.50.50minM55   11.421  5:153.1714
339  Herman de CleeneMerelbeke1.50.54minM45   11.414  5:153.1714
340  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Sint Laurens1.50.57minV45   11.409  5:163.17118
341  Rianne JansenBreda1.50.59minVse   11.406  5:163.17118
342  Hugo de Meeusen (PR)Terneuzen1.51.27minM35   11.358  5:173.1611
343  Pieter van GinnekenBavel1.51.34minM45   11.346  5:173.1511
344  Roy ScherrensHeist a Z1.51.40minMSe   11.336  5:183.1510
345  Toni Luteijn (PR 1.46.58) Retranchement1.51.43minM45   11.331  5:183.1510
346  Guido Gelderland (PR)Koewacht1.51.47minM45   11.324  5:183.1510
347  Marieke LuyckxWijchen1.51.50minV35   11.319  5:183.14108
348  Peter JenkinsOirschot1.51.52minM45   11.316  5:183.1410
349  Robert DecooMiddelbeke1.51.54minM55   11.312  5:183.149
350  Dirk VerhaegheOostende1.51.56minM45   11.309  5:183.149
351  Gert-Jan Menheere (PR 1.41.41) Hulst1.51.59minM45   11.304  5:183.149
352  Robert van ElOuderkerk1.52.09minM35   11.287  5:193.149
353  Marleen CaleboutZedelgem1.52.15minV35   11.277  5:193.13103
354  Jerry de Krijger (PR 1.36.51) Philippine1.52.16minM35   11.275  5:193.138
355  Marcel Uitterhoeve (PR 1.39.16) s-Heer Arendskerke1.52.27minMSe   11.257  5:203.138
356  Benoit VandenboogaerdeDeinze1.52.32minMSe   11.249  5:203.127
357  Joop Lasseur (PR 1.25.08) Bruinisse1.52.34minM65   11.245  5:203.127
358  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge1.52.38minV35   11.239  5:203.1299
359  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede1.52.43minV35   11.230  5:213.1298
360  Ian AsplandVeldhoven1.52.46minM35   11.225  5:213.127
361  Karina de BruinRockanje1.52.55minV35   11.210  5:213.1196
362  Eric de BruinRockanje1.52.57minM45   11.207  5:213.116
363  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.52.59minV45   11.204  5:213.1195
364  Els DhaenensDeurne1.53.02minVse   11.199  5:213.1195
365  Sylvie VervoortGent1.53.14minV35   11.179  5:223.1193
366  Bart de Develdegent1.53.21minMSe   11.168  5:223.105
367  Isabelle PlasschaertHillegem1.53.25minV35   11.161  5:233.1091
368  Veronique HersschensScheldewindeke1.53.27minVse   11.158  5:233.1090
369  Albert de KetelaereSodibrug1.53.35minM55   11.145  5:233.104
370  Marian Sturm (PR 1.52.05) Zaamslag1.53.40minV35   11.137  5:233.0988
371  Jack Mechielsen (PR 1.38.49) Terneuzen1.53.44minM45   11.130  5:233.094
372  Evelien de Visser (PR 1.48.11) IJzendijke1.53.47minVse   11.125  5:243.0987
373  Dwight van Hulle (PR 1.42.06) IJzendijke1.53.50minMSe   11.120  5:243.094
374  Johan DecoeneBissegem1.53.53minM35   11.115  5:243.094
375  Haeck BertrandBeernem1.53.54minM45   11.114  5:243.094
376  Lym KnuddeGent1.53.58minVse   11.107  5:243.0985
377  Reingold de KosterGent1.54.02minM35   11.101  5:243.083
378  Nigel Sandifort (PR 1.40.53) S-Heer Arendskerke1.54.06minMSe   11.094  5:243.083
379  Kobus Botman (PR 1.41.59) Middelburg1.54.08minM55   11.091  5:253.083
380  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.54.11minV45   11.086  5:253.0883
381  Folkert Kasemier (PR 1.53.04) Zierikzee1.54.14minM55   11.081  5:253.083
382  Patrick OssieurWenduine1.54.18minM45   11.075  5:253.083
383  Robin GeensBlankenberge1.54.19minMSe   11.073  5:253.083
384  Ynak SamaeyZuienkreek1.54.22minVse   11.068  5:253.0781
385  Philip ChristiaensGijzegem1.54.24minM45   11.065  5:253.072
386  Jan de JaegerGijzegem1.54.26minM45   11.062  5:253.072
387  Roald DevoogtWenduine1.54.27minMSe   11.060  5:253.072
388  Henk EerkensTerneuzen1.54.29minMSe   11.057  5:263.072
389  Agnes CausemaeckerLembeke1.54.31minV55   11.054  5:263.0780
390  Cor Lakerveld (PR 1.52.32) Terneuzen1.54.33minM55   11.051  5:263.072
391  Roger de SutterLede1.54.37minM55   11.044  5:263.072
392  Luc GoethalsLembeke1.54.40minM45   11.039  5:263.072
393  Luc KamerlinckSint-Laureins1.54.42minM45   11.036  5:263.072
394  Maarten WillemsGent1.54.46minMSe   11.030  5:263.062
395  Kees FikkeFijnaart1.54.50minM45   11.023  5:273.062
396  Firmin van de WoestijneWatervliet1.55.05minM65   10.999  5:273.061
397  Tonny van Mulken (PR 1.48.38) Breskens1.55.10minM55   10.991  5:283.051
398  Stuart JenkinsOirschot1.55.12minMSe   10.988  5:283.051
399  Ward VerberckLier1.55.14minM45   10.985  5:283.051
400  Bieke van AertselaerBrasschaat1.55.20minV45   10.976  5:283.0572
401  Peter Erpelinck (PR 1.46.51) Hulst1.55.52minM55   10.925  5:303.03-
402  Gilles Faas (PR 1.41.19) Terneuzen1.55.59minM35   10.914  5:303.03-
403  Hans SoulliaertOostkamp1.56.01minM35   10.911  5:303.03-
404  Eddy WaelputStekene1.56.05minM45   10.905  5:303.03-
405  Bob AdamAartrijke1.56.09minM55   10.898  5:303.03-
406  Johan de BoeverMelle1.56.14minM55   10.891  5:313.03-
407  Johan BundervoetSleidinge1.56.16minM55   10.887  5:313.02-
408  Ronny den Exter (PR)Hulst1.56.32minM35   10.863  5:313.02-
409  Peter van LuijsterKnokke-Heist1.57.03minM45   10.815  5:333.00-
410  Sylvie PoppeKnokke-Heist1.57.05minV35   10.812  5:333.0057
411  Joel RoosFrasmes1.57.08minM35   10.807  5:333.00-
412  Roel AdriaanseTerneuzen1.57.14minM45   10.798  5:333.00-
413  Karel BillietWaarschoot1.57.17minMSe   10.793  5:343.00-
414  Myriam HosteSt Amandsberg1.57.19minV35   10.790  5:343.0055
415  Ronald v d ViereOostkamp1.57.26minM55   10.779  5:342.99-
416  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.57.28minM45   10.776  5:342.99-
417  Martine de DevinckKnokke-Heist1.57.30minV55   10.773  5:342.9954
418  Ilse van CoppenolleGentbrugge1.57.32minV45   10.770  5:342.9953
419  Marlies Schellekes (debuut) Groede1.57.35minV55   10.766  5:342.9953
420  Veerle MaertensIngelmunster1.57.59minV35   10.729  5:362.9850
421  Bjorn AselberghsDeurne1.58.21minMSe   10.696  5:372.97-
422  Maarten de LaereBeveren1.58.34minMSe   10.676  5:372.97-
423  Jan Engelaar (PR 1.39.27) Oostburg1.58.38minM45   10.670  5:372.96-
424  Hilde DhondtGent1.58.42minV35   10.664  5:382.9645
425  Rene Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.59.14minM45   10.617  5:392.95-
426  Anton GonissenDeurle1.59.27minM45   10.597  5:402.94-
427  Dick Termorshuizen (PR 1.53.03) Terneuzen1.59.29minM65   10.594  5:402.94-
428  Igna Becks (PR 1.50.01) Middelburg1.59.34minV45   10.587  5:402.9438
429  Frank de WulfLandegem1.59.39minM45   10.580  5:402.94-
430  Luc BosmansDeurne1.59.48minM35   10.566  5:412.94-
431  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.59.54minM35   10.558  5:412.93-
432  Kevin de PauwBassevelde1.59.58minM35   10.552  5:412.93-
433  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.00.09minM55   10.536  5:422.93-
434  Marian van Damme (PR 1.53.08) Clinge2.00.14minV45   10.528  5:422.9234
435  Jeffrey BertonKnokke Heist2.00.19minM35   10.521  5:422.92-
436  Stuer HeseBeveren2.00.27minVse   10.509  5:432.9233
437  Patrick SchattemanDrongelen2.00.30minM55   10.505  5:432.92-
438  Dagmar EesveldeErtvelde2.00.36minV35   10.496  5:432.9232
439  Noel VerbruggeNieuwpoort2.00.39minM55   10.492  5:432.91-
440  Griet de RuyckErtvelde2.00.42minV35   10.488  5:432.9131
441  Peter van de WalleLembeke2.00.44minM35   10.485  5:432.91-
442  Filip HoornaertEeklo2.00.58minM45   10.464  5:442.91-
443  Yvonne FrommAndel2.01.02minV45   10.459  5:442.9129
444  Jan-Willem HoekHendrik-Ido-Ambacht2.01.14minM45   10.441  5:452.90-
445  Mark Weijer (PR 1.51.36) Kapelle-Biezelinge2.01.17minM35   10.437  5:452.90-
446  Marjo Buzeyn (PR 1.54.22) Aardenburg2.01.22minV45   10.430  5:452.9027
447  Veronique RoomsDestelberge2.01.24minV35   10.427  5:452.9027
448  Geert GyselDestelbergen2.01.26minM45   10.424  5:452.90-
449  John Verheije (PR 1.58.13) Breskens2.01.28minM55   10.421  5:452.89-
450  Katrien LooseSnellegem2.01.32minV35   10.416  5:462.8926
451  Sander BraemKoolkerke2.01.45minMSe   10.397  5:462.89-
452  Andre VerstryngeMaldegem2.01.50minM45   10.390  5:462.89-
453  Menno van der Zanden (PR 1.46.49) Philippine2.01.58minMSe   10.379  5:472.88-
454  Tony Cattoir (PR 1.51.35) Hulst2.02.02minM45   10.373  5:472.88-
455  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05) Oostburg2.02.14minM45   10.356  5:482.88-
456  Rien KerstensBergen op Zoom2.02.20minM65   10.348  5:482.87-
457  Koen SabionSt Denijs2.02.31minM55   10.332  5:482.87-
458  Mattias VallaeyBrugge2.02.34minMSe   10.328  5:492.87-
459  Heido DeclercqKuurne2.02.37minV35   10.324  5:492.8721
460  Roger KeymolenLeerbeek2.02.38minM55   10.322  5:492.87-
461  Bram de Kraker (PR)Oostburg2.02.44minM65   10.314  5:492.86-
462  Johnny de Waele (PR 1.44.15) Oostburg2.02.48minM45   10.308  5:492.86-
463  Cecile Mullaert (debuut) Biervliet2.02.50minV55   10.305  5:492.8620
464  Eveline Scheers (PR)Vlissingen2.02.53minV55   10.301  5:492.8619
465  Wim WijmaTilburg2.02.59minM65   10.293  5:502.86-
466  Andre Luteijn (PR)Kapelle-Biezelinge2.03.03minM35   10.287  5:502.86-
467  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Breskens2.03.18minM45   10.266  5:512.85-
468  Inge van Iwaarden (PR 2.03.27) Aardenburg2.03.36minV45   10.242  5:522.8416
469  Filip GeirnaertDrongen2.03.54minM35   10.217  5:522.84-
470  Daniel DelahageBrugge2.04.00minM35   10.208  5:532.84-
471  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen2.04.01minM55   10.207  5:532.84-
472  Dominque DerijkeSt-Martens2.04.03minV45   10.204  5:532.8314
473  Ronny Verhage (debuut) Hoek2.04.23minM45   10.177  5:542.83-
474  Dirk DhondtHeusden2.04.30minM55   10.167  5:542.82-
475  E LakerveldTerneuzen2.04.53minM35   10.136  5:552.82-
476  Jan de Jonge (PR 1.49.31) Driewegen2.05.07minM55   10.117  5:562.81-
477  Greet MissingAartrijke2.05.09minV45   10.115  5:562.8110
478  Jan van der Linde (PR 1.28.09) Oostburg2.05.15minM55   10.107  5:562.81-
479  Alex Verschuur (PR 1.56.10) Zoutelande2.05.42minM35   10.070  5:572.80-
480  Wouter VanrijsselbergheZwijnaard2.05.54minMSe   10.054  5:582.79-
481  Sjaak RensBergen op Zoom2.06.06minM55   10.038  5:592.79-
482  Christianne Vermorken (PR)Nieuwvliet2.06.27minV45   10.011  6:002.786
483  Jacqueline Maas (PR 1.54.45) Zuidzande2.06.32minV45   10.004  6:002.786
484  Annemieke Rijnberg (PR 2.02.21) Zuidzande2.06.34minV45   10.001  6:002.786
485  Anita Wieles (PR 2.05.36) Philippine2.06.37minV45   9.997  6:002.786
486  Rob Verdam (PR 2.03.52) Vlissingen2.06.39minM45   9.995  6:002.78-
487  Boetje PattiraneBreda2.06.53minM55   9.976  6:012.77-
488  Ger HagemanVeldhoven2.06.59minM55   9.969  6:012.77-
489  Marc PaulusLeerbeek2.07.38minM55   9.918  6:032.75-
490  Ann DaemsZaffelare2.08.04minV35   9.884  6:042.753
491  Youri DupontGistel2.08.08minM35   9.879  6:042.74-
492  Sandra van Quekelberghe (debuut) Aardenburg2.08.21minV35   9.862  6:052.742
493  Dirk de Ruiter (PR)Schoondijke2.08.29minM45   9.852  6:052.74-
494  Jules van Mulken (PR 1.56.18) Groede2.08.39minM55   9.839  6:062.73-
495  Michel Fieret (PR 1.51.51) Terneuzen2.08.41minM35   9.837  6:062.73-
496  Rudy vande VeldeWachtebeke2.08.57minM45   9.817  6:072.73-
497  Hannah Risseeuw (debuut) Groede2.09.04minVse   9.808  6:072.721
498  Bruo de SchepperBeveren2.09.51minM35   9.749  6:092.71-
499  Rini GootjesUdenhout2.09.54minM55   9.745  6:092.71-
500  Rik van MeirnaegheGavere2.10.08minM45   9.727  6:102.70-
501  Stefaan de CockGentbrugge2.11.15minM45   9.645  6:132.68-
502  Elvira Wondergem (PR)Ritthem2.11.53minV45   9.598  6:152.67-
503  Sarijke Aerts (PR 2.04.59) Middelburg2.11.56minV55   9.595  6:152.67-
504  Otto VervaetGent2.12.01minMSe   9.589  6:152.66-
505  Veronica JansenBergen op Zoom2.12.50minV55   9.530  6:182.65-
506  Jan ErnestRoosendaal2.12.53minM65   9.526  6:182.65-
507  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.14.05minV55   9.441  6:212.62-
508  Anne Marie Jansen (debuut) Kloosterzande2.14.58minV55   9.379  6:242.61-
509  Karin de Beule (PR 2.13.51) Heikant2.14.59minV35   9.378  6:242.60-
510  Saskia SlachmuyldersAlpen2.15.07minV35   9.369  6:242.60-
511  Georgette KnockhaertOostkamp2.15.57minV45   9.311  6:272.59-
512  Nico Verheul (PR 1.59.14) Oostburg2.16.06minM55   9.301  6:272.58-
513  Diana FikkeFijnaart2.18.02minV45   9.171  6:332.55-
514  Katrien AudenrodeVooik2.20.43minVse   8.996  6:402.50-
515  Dian LigtendagFijnaart2.23.01minV45   8.851  6:472.46-
516  Coen VoermansStandaardbuiten2.23.03minM45   8.849  6:472.46-
517  Marc NelisOedelem2.25.35minM45   8.695  6:542.42-
Mannen: 438 (84.72%) => M35=131 - M45=140 - M55=61 - M65=13 - MSe=93
Vrouwen: 79 (15.28%) => V35=30 - V45=24 - V55=10 - Vse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.091 seconden nodig om deze lijst met 517 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Niels Veldman: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
Atletiek Zeeland © 2020