zondag 19 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Eugene Vink Memorial
Westdorpe, zaterdag 19 januari 2013 - Organisatie: Trimlopen Westdorpe
12,8 km
#   Naam                    Woonplaats          in cat Tijd    km/hr  min/km
1   Jochem Neyrinck         Roeselare           M1     0:44:35  17,2   03:29          
2   Edwin de la Ruelle      Koewacht            M2     0:45:26  16,9   03:33          
3   Sander Verminck         Eeklo               M3     0:45:29  16,9   03:33          
4   Bennie Thuy             St Jansteen         M4     0:46:39  16,5   03:39          
5   Bart Haesebeyt          Zottegem            M5     0:47:04  16,3   03:41          
6   Henk de Brauwer         Waarschoot          M6     0:48:12  15,9   03:46          
7   Christian de Meijer     Philippine          M7     0:49:04  15,7   03:50          
8   Alexander Vanwalleghem  Veldegem            M8     0:50:05  15,3   03:55          
9   Steven van Damme        Genk                M9     0:50:16  15,3   03:56          
10  Andy Huybens            Beveren             M10    0:50:31  15,2   03:57          
11  Jo Verfaillie           Oostakker           M11    0:51:10  15,0   04:00          
12  Patrick van Remortel    Hulst               M12    0:53:00  14,5   04:08          
13  Tony Demaret            St Kruis Winkel     M13    0:53:18  14,4   04:10          
14  Vincent Verleysen       Gent                M14    0:53:25  14,4   04:10          
15  Luc d'Heer              Moerbeke            M15    0:53:33  14,3   04:11          
16  Danny Versluys          Watervliet          M16    0:53:37  14,3   04:11          
17  Marco Herwegh           Heikant             M17    0:54:35  14,1   04:16          
18  Bert Verbeke            St. Laureins        M18    0:55:07  13,9   04:18          
19  Rudy Michiels           Oosterzele          M19    0:55:29  13,8   04:20          
20  Frank Boerebach         Hoek                M20    0:55:44  13,8   04:21          
21  Theo de Bot             Koewacht            M21    0:56:36  13,6   04:25          
22  Patrick Temmerman       Kaprijke            M22    0:57:24  13,4   04:29          
23  Peter Franck            Niel                M23    0:58:08  13,2   04:33          
24  Gino Dhanis             St Jansteen         M24    0:58:17  13,2   04:33          
25  Pascal van Hulle        Maldegem            M25    0:59:14  13,0   04:38          
26  Koen Koutstaal          Hulst               M26    0:59:18  13,0   04:38          
27  Joel Roos               Frasnes             M27    1:00:27  12,7   04:43          
28  Luc Kusseneers          Rumst               M28    1:00:27  12,7   04:43          
29  Annemiek Smet           Hulst               V1     1:00:56  12,6   04:46          
30  Frans Verwilligen       Hulst               M29    1:00:56  12,6   04:46          
31  Theo Roels              Kloosterzande       M30    1:01:29  12,5   04:48          
32  Ferdie de Klerk         Terneuzen           M31    1:01:42  12,4   04:49          
33  Roger de Soomer         Laarne              M32    1:02:06  12,4   04:51          
34  Hans Bliek              Terneuzen           M33    1:03:21  12,1   04:57          
35  Jan de Mits             Ertvelde            M34    1:03:28  12,1   04:57          
36  Ludwig Suijykerbuyk     Antwerpen           M35    1:03:54  12,0   05:00          
37  Willem Ymker            Terneuzen           M36    1:04:00  12,0   05:00          
38  Nico Ros                Waarschoot          M37    1:04:19  11,9   05:01          
39  Marc Welvaert           Oosteeklo           M38    1:04:21  11,9   05:02          
40  Lionel Leriche          Zelzate             M39    1:05:04  11,8   05:05          
41  Cor Lakerveld           Terneuzen           M40    1:05:14  11,8   05:06          
42  Edwin Lakerveld         Terneuzen           M41    1:06:17  11,6   05:11          
43  Eddy van Boven          Schoonaarde         M42    1:06:23  11,6   05:11          
44  Paul Bosman             Beveren             M43    1:06:47  11,5   05:13          
45  Henk Eerkes             Terneuzen           M44    1:07:25  11,4   05:16          
46  Menno Bult              Terneuzen           M45    1:08:00  11,3   05:19          
47  Ely Cornelis            Lokeren             M46    1:08:16  11,2   05:20          
48  Trui Gronissen          Sas van Gent        V2     1:08:46  11,2   05:22          
49  Hilde Smet              Westdorpe           V3     1:09:02  11,1   05:24          
50  Domien van Parijs       Lokeren             M47    1:09:10  11,1   05:24          
51  Norbert Ingels          Evergem             M48    1:09:52  11,0   05:27          
52  Rudy van De Velde       Wachtebeke          M49    1:09:56  11,0   05:28          
53  Christian Herteleer     Bellem Aalter       M50    1:10:17  10,9   05:29          
54  Marcel de Cock          Vogelwaarde         M51    1:10:25  10,9   05:30          
55  Carlos De Willemacker   Aalter              M52    1:11:05  10,8   05:33          
56  Antoine Mathys          De Pinte            M53    1:11:07  10,8   05:33          
57  Els Zweistra            Terneuzen           V4     1:11:12  10,8   05:34          
58  Noel Verbrugge          Axel                M54    1:11:14  10,8   05:34          
59  Marie Jeanne De Keyser  Bellem Aalter       V5     1:11:21  10,8   05:34          
60  Ko de Koeyer            Zaamslag            M55    1:11:23  10,8   05:35          
61  Romain Bolssens         Kieldrecht          M56    1:12:25  10,6   05:39          
62  Nico Dossche            Zomergem            M57    1:14:41  10,3   05:50          
63  Philip De Vroe          Sleidinge           M58    1:14:41  10,3   05:50          
64  Theo Knijff             Philippine          M59    1:15:00  10,2   05:52          
65  Koen Vangijsel          Stekene             M60    1:17:29  9,9    06:03          
66  Wim Coppieters          Strombeek-Bever     M61    1:17:47  9,9    06:05          
67  Marieke van Hecke       Terneuzen           V6     1:18:29  9,8    06:08          
68  Bianca de Craene        Westdorpe           V7     1:18:32  9,8    06:08          
69  Elske de Clercq         Westdorpe           V8     1:19:24  9,7    06:12          
70  Linda Kiel              Terneuzen           V9     1:20:43  9,5    06:18          
71  Monique Adriaanse       Terneuzen           V10    1:20:44  9,5    06:18          
72  Beatrijs VanLeenhove    Bredene             V11    1:26:49  8,8    06:47    
6,4 km
#   Naam                    Woonplaats          in cat Tijd    km/hr  min/km
1   Thomas de Backer        Ertvelde            M1     0:23:00  16,7   03:36          
2   Tom Vandenbussche       Assebroek           M2     0:23:04  16,7   03:36          
3   Onbekend                                    M3     0:23:28  16,4   03:40          
4   Kristof de Smet         Zottegem            M4     0:23:33  16,3   03:41          
5   Patrick Vervaet         St Jansteen         M5     0:23:52  16,1   03:44          
6   Xavier de Vriendt       Oostakker           M6     0:24:05  15,9   03:46          
7   Janco de Zeeuw          Terneuzen           M7     0:24:20  15,8   03:48          
8   Eric Poppe              Zele                M8     0:24:33  15,6   03:50          
9   Tim Verbeke             St Laureins         M9     0:24:46  15,5   03:52          
10  Gert-Jan Martens        Hulst               M10    0:24:51  15,4   03:53          
11  Didier Verlee           Sinaai              M11    0:25:30  15,1   03:59          
12  Edmond Helskens         Zelzate             M12    0:25:35  15,0   04:00          
13  Rex Castelyn            Temse               M13    0:26:11  14,7   04:05          
14  Bruno van Caelenberg    Brussel             M14    0:26:40  14,4   04:10          
15  Rudi de Caluwé          Sas van Gent        M15    0:26:48  14,3   04:11          
16  Willem van der Heyden   Kieldrecht          M16    0:27:19  14,1   04:16          
17  Gerald Monteyne         Oosteeklo           M17    0:27:21  14,0   04:16          
18  Pedro Dons              Wuustwezel          M18    0:27:37  13,9   04:19          
19  Martijn Kox             Westdorpe           M19    0:27:42  13,9   04:20          
20  Bart Smessaert          Aalter              M20    0:27:57  13,7   04:22          
21  Anick Vandecasteele     Gent                M21    0:28:02  13,7   04:23          
22  Gert-Jan Vael           Westdorpe           M22    0:28:05  13,7   04:23          
23  Tommy de Smet           Westdorpe           M23    0:28:19  13,6   04:25          
24  Cathy Poppe             Lokeren             V1     0:28:23  13,5   04:26          
25  Erik Nuyts              Eeklo               M24    0:28:29  13,5   04:27          
26  Jos van Gremberghe      Stekene             M25    0:28:36  13,4   04:28          
27  Berry Knibbeler         Westdorpe           M26    0:28:40  13,4   04:29          
28  Jens Helskens           Zelzate             M27    0:28:47  13,3   04:30          
29  Martine Boute           Waarschoot          V2     0:28:53  13,3   04:31          
30  Leo Kaijser             Terneuzen           M28    0:29:08  13,2   04:33          
31  Remco Ivens             Stekene             M29    0:29:22  13,1   04:35          
32  Ko de Bruyne            Kloosterzande       M30    0:29:29  13,0   04:36          
33  Gert Jan Menheere       Hulst               M31    0:29:42  12,9   04:38          
34  Marianne Knijff         Philippine          V3     0:29:45  12,9   04:39          
35  Eddy Waelput            Stekene             M32    0:29:56  12,8   04:41          
36  Dirk De Bosscher        Lokeren             M33    0:30:01  12,8   04:41          
37  Paul Haertjens          Boekhoute           M34    0:30:13  12,7   04:43          
38  Haike van de Velde      Maarkedal           V4     0:30:45  12,5   04:48          
39  Geert Beurms            Heusden             M35    0:30:58  12,4   04:50          
40  Marc Goris              Vosselaar           M36    0:31:01  12,4   04:51          
41  Daan Dieleman           Zaamslag            M37    0:31:05  12,4   04:51          
42  Marian Sturm            Zaamslag            V5     0:31:07  12,3   04:52          
43  Daniel Schieman         Philippine          M38    0:31:35  12,2   04:56          
44  Luc Rondas              Ertvelde            M39    0:31:52  12,0   04:59          
45  Suus Duerink            Terneuzen           V6     0:31:59  12,0   05:00          
46  Mario Van Zeele         Sas van Gent        M40    0:32:02  12,0   05:00          
47  Carla Zegers            Koewacht            V7     0:32:07  12,0   05:01          
48  Ludwig van Geyte        Zeele               M41    0:32:09  11,9   05:01          
49  Tom de Rudder           Temse               M42    0:32:20  11,9   05:03          
50  Wim Kint                Kloosterzande       M43    0:33:04  11,6   05:10          
51  Anita Wieles            Phillipine          V8     0:33:23  11,5   05:13          
52  Joop Wieles             Phillipine          M44    0:33:33  11,4   05:15          
53  Aimé van Houte          Heikant             M45    0:33:45  11,4   05:16          
54  Theo de Krijger         Philippine          M46    0:33:49  11,4   05:17          
55  Kimberley van WaesbergheSt Pauwels          V9     0:34:18  11,2   05:22          
56  Bram Dees               Phillipine          M47    0:34:46  11,0   05:26          
57  Wim Volckaert           Oosterzele          M48    0:34:48  11,0   05:26          
58  Jurgen van Himst        St Gillis-Waas      M49    0:34:50  11,0   05:27          
59  Jurgen Lippens          Waarschoot          M50    0:34:50  11,0   05:27          
60  Rudi van Waesberghe     Sint-Pauwels        M51    0:34:53  11,0   05:27          
61  Mia Clymans             Vosselaar           V10    0:34:55  11,0   05:27          
62  Joke Cornelissen        Terneuzen           V11    0:34:57  11,0   05:28          
63  Willem Jan de Koeijer   Axel                M52    0:35:10  10,9   05:30          
64  Marian van Voren        Terneuzen           V12    0:35:28  10,8   05:32          
65  Leander van Haver       Elversele           M53    0:35:33  10,8   05:33          
66  Chaveli Rondas          Ertvelde            V13    0:35:37  10,8   05:34          
67  Carine Wyckaert         Evergem             V14    0:35:45  10,7   05:35          
68  Paulette de Huyvetter   Zelzate             V15    0:35:49  10,7   05:36          
69  Hubert Roels            Kloosterzande       M54    0:36:12  10,6   05:39          
70  Katrien Liebaut         Dendermonde         V16    0:36:15  10,6   05:40          
71  Jan Verhulst            Dendermonde         M55    0:36:16  10,6   05:40          
72  Geert Troch             Dendermonde         M56    0:36:16  10,6   05:40          
73  Ingrid van Overloop                         V17    0:36:28  10,5   05:42          
74  Matti Buysse            Assenede            M57    0:36:46  10,4   05:45          
75  Isabelle Jacobs         Lokeren             V18    0:39:20  9,8    06:09          
76  Lander Poppe            Zele                M58    0:39:23  9,7    06:09          
77  Franky van Ransbeek     Buggenhout          M59    0:39:25  9,7    06:10          
78  Brigitte de Vreeze      Melsele             V19    0:39:29  9,7    06:10          
79  Jolanda Vermeulen       Koewacht            V20    0:39:32  9,7    06:11          
80  Guido Andries           St Niklaas          M60    0:39:42  9,7    06:12          
81  Maria van Belle         Sleidinge           V21    0:40:02  9,6    06:15          
82  Rita van Avermaet       Assenede            V22    0:40:56  9,4    06:24          
83  Guy Gaelens             Gentbrugge          M61    0:40:57  9,4    06:24          
84  Evy Laceur              Zele                V23    0:41:20  9,3    06:28          
85  Wendy Christiaans       Zele                V24    0:41:21  9,3    06:28          
86  Dick Verhelst           Zaamslag            M62    0:41:27  9,3    06:29          
87  Marjan Anseeuw          Dendermonde         V25    0:42:51  9,0    06:42          
88  Greta de Vylder         St Gillis-Waas      V26    0:43:52  8,8    06:51          
3,2 km
#   Naam                    Woonplaats          in cat Tijd    km/hr  min/km
1   Frederik de Backer      Waregem             M1     0:10:36  18,1   03:19          
2   Francesco Degroote      Gent                M2     0:11:41  16,4   03:39          
3   Bart Teirlinck          St Kruis Winkel     M3     0:12:08  15,8   03:48          
4   Koen Lippens            Lochristi           M4     0:12:24  15,5   03:52          
5   Peter Declerck          Waarschoot          M5     0:12:26  15,4   03:53          
6   Peter Deleu             Wielsbeke           M6     0:13:07  14,6   04:06          
7   Ronny Wagenaer          Melsele             M7     0:13:10  14,6   04:07          
8   Irma Karahotka          9620                V1     0:13:28  14,3   04:12          
9   Danny Degroote          Gent                M8     0:13:37  14,1   04:15          
10  Fabricio Degroote       Gent                M9     0:13:56  13,8   04:21          
11  Oon Suriya              Westdorpe           M10    0:14:01  13,7   04:23          
12  Koen Tuyteleers         Kruishoutem         M11    0:14:09  13,6   04:25          
13  Sabine Vasseur          Axel                V2     0:14:13  13,5   04:26          
14  Jean Pierre Nolet       Axel                M12    0:14:30  13,2   04:32          
15  Wendy van de Velde      Kruishoutem         V3     0:14:38  13,1   04:34          
16  Jonas Wagenaer          Melsele             M13    0:14:52  12,9   04:39          
17  Irenee Goethals         Oostakker           M14    0:15:03  12,8   04:42          
18  Jan Verbeke             antwerpen           M15    0:15:10  12,7   04:44          
19  Kristiaan Gijsels       Zomergem            M16    0:15:19  12,5   04:47          
20  Georges Vonck           St Gillis           M17    0:15:23  12,5   04:48          
21  Nancy Maerten           Eeklo               V4     0:15:31  12,4   04:51          
22  Niels Wagenaer          Melsele             M18    0:15:41  12,2   04:54          
23  Jordy Haesebeyt         Zottegem            M19    0:16:05  11,9   05:01          
24  Werner Heymans          Sinaai              M20    0:16:27  11,7   05:09          
25  Jorrit Govaert          Oostakker           M21    0:16:31  11,6   05:10          
26  Mariska Smet            Heikant             V5     0:17:12  11,2   05:23          
27  Veerle van Renterghem   St Kruis Winkel     V6     0:17:17  11,1   05:24          
28  Johan de Beelde         St Niklaas          M22    0:17:27  11,0   05:27          
29  Annemarie Verbeke       Antwerpen           V7     0:17:30  11,0   05:28          
30  Juliana Hoogenberg      Axel                V8     0:17:32  11,0   05:29          
31  Marina Van Royen        St Niklaas          V9     0:17:56  10,7   05:36          
32  Wies de Waal            Terneuzen           M23    0:18:38  10,3   05:49          
33  André Maes              Terneuzen           M24    0:18:44  10,2   05:51          
34  Guido de vliegher       Bachte M Leerne     M25    0:18:54  10,2   05:54          
35  Nicole Linthout         Zelzate             V10    0:19:06  10,1   05:58          
36  André van Goethem       St Gillis-Waas      M26    0:19:36  9,8    06:08          
37  Mirthe Lips             Westdorpe           V11    0:19:48  9,7    06:11          
38  Dominique van Den Daele Wachtebeke          V12    0:19:48  9,7    06:11          
39  Marie Jeanne Weemaes    St Gillis-Waas      V13    0:20:16  9,5    06:20          
40  Bianca Fossen           Boekhoute           V14    0:22:07  8,7    06:55          
41  Evelien Scheldeman      Assenede            V15    0:23:49  8,1    07:26          
42  Thomas Verminck         Eeklo               M27    0:24:27  7,9    07:38
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-01-2018 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe0
28-01-2017 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe0
16-01-2016 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe641
17-01-2015 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe966
18-01-2014 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe1459

 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
Atletiek Zeeland © 2018