donderdag 18 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in Juul Van De Walleloop
Kieldrecht, zaterdag 24 november 2012 - Organisatie: Runners Kieldrecht
11.4km
Plts StNr Naam Woonplaats GbJr Uitsl/Cat Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 326 Van Guyse Jordi Stekene 1983 1eH25 38:05 17,961 3:20
2 347 de la Ruelle Edwin Koewacht 1967 1eH35 40:31 16,882 3:33
3 350 Verminck Sander Eeklo 1989 1eH25 40:57 16,703 3:36
4 327 Van Guyse Rudi Stekene 1958 1eH45 41:01 16,676 3:36
5 330 Van Dessel Kurt Hengstdijk 1978 2eH25 41:38 16,429 3:39
6 349 Roelandt Patrick Sint Niklaas 1962 2eH45 42:45 16,000 3:45
7 320 Van Damme Marc Zele 1966 3eH45 43:02 15,895 3:46
8 335 Vercruyssen Wim Nieuw Namen 1970 2eH35 43:22 15,772 3:48
9 313 Vermeulen Stein Nieuwkerken 1981 3eH25 43:27 15,742 3:49
10 311 Verschueren Marc Lokeren 1964 4eH45 43:33 15,706 3:49
11 342 Poppe Eric Zele 1967 3eH35 44:15 15,458 3:53
12 318 Van Acker Ronny Nieuw Namen 1955 1eH55 44:25 15,400 3:54
13 376 De Zutter Frederick Verrebroek 1981 4eH25 45:38 14,989 4:0
14 361 Versluys Danny Watervliet 1970 4eH35 45:41 14,973 4:0
15 321 Merlin Katja Zele 1966 1eD45 46:03 14,853 4:02
16 341 De Wilde Raoul Zele 1960 5eH45 46:06 14,837 4:03
17 324 Lippens Arne Waarschoot 1990 2eH25 46:07 14,832 4:03
18 379 Stynen Andreas Deurne 1980 5eH25 46:21 14,757 4:04
19 360 Demaret Tony Sint Kruis Winkel 1966 6eH45 46:41 14,652 4:06
20 370 Huybens Andy Beveren Waas 1974 5eH35 46:58 14,564 4:07
21 395 Boerebach Frank Hoek 1960 7eH45 47:14 14,481 4:09
22 325 Verleysen Vincent Gent 1977 6eH25 47:35 14,375 4:10
23 369 Dupon Henk Sint Pauwels 1975 6eH35 47:39 14,355 4:11
24 337 D'Heer Luc Moerbeke 1968 7eH35 47:43 14,335 4:11
25 340 Taghon Kurt Zomergem 1967 8eH35 47:57 14,265 4:12
26 363 Van Gysel Koen Stekene 1973 9eH35 48:09 14,206 4:13
27 353 Geleyn Romain De Klinge 1951 2eH55 48:26 14,123 4:15
28 364 Van De Steen Frank Wichelen 1964 8eH45 48:40 14,055 4:16
29 322 Michiels Rudy Oosterzele 1968 10eH35 48:48 14,016 4:17
30 351 Roels Theo Kloosterzande 1958 9eH45 49:03 13,945 4:18
31 390 Bleyenbergh Kris Kieldrecht 1979 7eH25 49:25 13,841 4:20
32 334 Vandewiele Bart Wetteren 1978 8eH25 49:25 13,841 4:20
33 400 Vlaminckx Fernand Merksem 1955 3eH55 49:30 13,818 4:21
34 332 Herwegh Marco Heikant 1971 11eH35 49:41 13,767 4:21
35 312 De Block Marc Stekene 1951 4eH55 49:47 13,740 4:22
36 303 Goossens Jurgen Kieldrecht 1975 12eH35 50:13 13,621 4:24
37 301 De Witte Werner Nieuw Namen 1949 5eH55 50:36 13,518 4:26
38 365 Van Driessche Jurgen Oostakker 1976 13eH35 51:07 13,381 4:29
39 366 De Vleeschouwer Kris Stekene 1971 14eH35 51:23 13,312 4:30
40 394 Koutstaal Koen Hulst 1969 15eH35 51:29 13,286 4:31
41 385 Praet Dirk Kieldrecht 1963 10eH45 52:00 13,154 4:34
42 393 Waelput Geert Vogelwaarde 1972 16eH35 52:09 13,116 4:34
43 338 De Baere Danny Waasmunster 1962 11eH45 52:51 12,942 4:38
44 309 Van Bruyssel Jessica Lokeren 1977 1eD25 52:52 12,938 4:38
45 307 De Soomer Roger Laarne 1946 1eH65 52:53 12,934 4:38
46 375 Smet Geert Verrebroek 1974 17eH35 52:57 12,918 4:39
47 336 De Klerk Ferdie Terneuzen 1946 2eH65 53:34 12,769 4:42
48 384 De Keyser Koen Kieldrecht 1971 18eH35 53:34 12,769 4:42
49 373 Willemsen Arno Braschaat 1968 19eH35 53:46 12,722 4:43
50 389 De Smet Kaatje Sint Niklaas 1987 1eD25 54:03 12,655 4:44
51 331 Smet Annemiek Hulst 1985 2eD25 54:04 12,651 4:45
52 328 Verwilligen Frans Hulst 1955 6eH55 54:04 12,651 4:45
53 378 Vroogland Sjaak Lamswaarde 1957 12eH45 54:05 12,647 4:45
54 302 Lockefeir Wim Nieuw Namen 1969 20eH35 54:13 12,616 4:45
55 377 Marin Wim Kieldrecht 1972 21eH35 54:39 12,516 4:48
56 371 Dhondt Rony Kemzeke 1960 13eH45 54:46 12,489 4:48
57 355 Smits Frank Hulst 1957 14eH45 54:47 12,486 4:48
58 367 Van Guyse Dirk Stekene 1967 22eH35 55:40 12,287 4:53
59 319 Pollefeyt Dimitri Meerdonk 1988 3eH25 56:16 12,156 4:56
60 317 Van de Woestijne Firmin Watervliet 1946 3eH65 56:19 12,146 4:56
61 362 Vanbeveren Donald De Pinte 1958 15eH45 56:19 12,146 4:56
62 305 Debelie Dannie Meerdonk 1971 23eH35 56:44 12,056 4:59
63 387 Ceuterick Ann Meerdonk 1975 1eD35 58:37 11,669 5:09
64 356 Smitts Annet Hulst 1989 2eD25 58:45 11,643 5:09
65 383 Allcock Katrien Kieldrecht 1971 2eD35 58:45 11,643 5:09
66 323 Lippens Aureel Waarschoot 1949 7eH55 58:50 11,626 5:10
67 392 Klapwijk Gerard Axel 1947 8eH55 58:50 11,626 5:10
68 374 Verbrugge Noel Nieuwpoort 1953 9eH55 58:50 11,626 5:10
69 354 De Koeyer Ko Zaamslag 1945 4eH65 58:50 11,432 5:15
70 308 Verdonck William Beveren Waas 1944 5eH65 59:58 11,406 5:16
71 339 De Caluwe Eddy Graauw 1964 16eH45 1:00:04 11,387 5:16
72 368 De Block Raf Kieldrecht 1965 17eH45 1:00:05 11,384 5:16
73 372 Provoost Stefan 9190 1971 24eH35 1:00:06 11,381 5:16
74 359 Vande Velde Rudy Wachtebeke 1963 18eH45 1:00:24 11,325 5:18
75 310 Cornelis Ely Lokeren 1954 10eH55 1:00:46 11,256 5:20
76 314 De Mey Dominique Sint Niklaas 1963 2eD45 1:00:51 11,059 5:26
77 333 Bolsens Romain Kieldrecht 1955 11eH55 1:01:00 11,213 5:21
78 345 Zegers Carla Koewacht 1968 3eD35 1:01:23 10,964 5:28
79 352 Zweistra Els Terneuzen 1958 3eD45 1:02:05 11,017 5:27
80 304 Heyninck Uschi Meerdonk 1970 4eD35 1:02:24 10,962 5:28
81 396 Penneman Greet Kieldrecht 1969 5eD35 1:02:38 10,921 5:30
82 399 De Cock Marcel Vogelwaarde 1965 19eH45 1:02:39 10,918 5:30
83 343 Van Roeyen Bart Kontich 1971 25eH35 1:02:41 10,912 5:30
84 348 De Mits Jan Ertvelde 1962 20eH45 1:02:57 10,866 5:31
85 397 Van Lancker Karen Waasmunster 1983 3eD25 1:02:57 10,531 5:42
86 398 Sdame Bernadette Ep 1959 4eD45 1:04:05 10,510 5:43
87 344 Jonckheere Martijn Borsbeek 1984 9eH25 1:05:01 10,520 5:42
88 391 Christiaen Charlotte Belsele 1984 4eD25 1:05:46 10,400 5:46
89 388 De Mayer Sofie Kieldrecht 1973 6eD35 1:05:47 10,398 5:46
90 306 Styleman Mario Kieldrecht 1971 26eH35 1:05:47 10,242 5:51
91 358 Van Der Steen Louis Gent 1954 12eH55 1:06:56 10,069 5:58
92 380 Van Guysel Raf Kieldrecht 1967 27eH35 1:07:42 9,956 6:02
93 346 Lommelen Ann Beveren Waas 1973 7eD35 1:08:22 9,721 6:10
94 315 Andries Guido Sint Niklaas 1947 13eH55 1:10:43 9,672 6:12
95 316 Coppieters Wim Strombeek Bever 1936 6eH65 1:10:43 9,672 6:12
96 357 Dhaese Maurice Lokeren 1945 7eH65 1:10:43 9,538 6:17
97 381 Cool Kelly Kieldrecht 1978 5eD25 1:11:12 9,607 6:15
98 386 Dhondt Dominique Kieldrecht 1982 6eD25 1:11:13 9,604 6:15

7.6km

PltsStNrNaamWoonplaatsGbJrUitsl/CatTijdKm/UurTijd/Km
1205Bruynaert DirkTemse19651eH4525:0118,2283:18
2219Martens RubenKoewacht19901eH2025:5517,5953:25
3263Mortier FilipSt Niklaas19811eH2527:0716,8163:34
4270Joos PauwelKleit196618eH4527:3316,5523:38
5274Vervaet PatrickSt Jansteen19721eH3527:4816,4033:39
6262Martens G-JHulst19853eH2528:4315,8793:47
7208D'Hondt RonnyStekene19652eH4528:4515,8613:47
8239Santens JanGent19633eH4528:4615,8523:47
9220Castelijn RexTemse19682eH3529:2515,5013:52
10285Snoeck DavyKieldrecht19733eH3530:0415,1663:57
11268Bruggemans MarcSchoten19551eH5530:2115,0253:60
12209De Caluwe RudiSas van Gent19594eH4530:2814,9674:01
13246Jansen IvoBeveren Waas19794eH2530:5814,7264:04
14227Verkoyen RonnyHamont-Achel19542eH5531:0914,6394:06
15275Goossens WilliamKieldrecht19523eH5531:1714,5764:07
16235Van Gremberghe JosKoewacht19554eH5531:2114,5454:08
17204Van Der Heyden WillemKieldrecht19515eH5531:2414,5224:08
18218De Maayer StefaanNieuwkerken-Waas19704eH3531:4714,3474:11
19253Van Damme StefanTerneuzen19845eH2532:1514,1404:15
20283Ivens RemcoStekene19765eH3532:3913,9664:18
21252Bouterse BennieTerneuzen19665eH4532:4613,9174:19
22254Kayser LeoTerneuzen19606eH4532:4713,9104:19
23203Heirman PaulLokeren19496eH5532:5713,8394:20
24250Dekker JohanMiddelburg19587eH4533:1413,7214:22
25211Van de Veire PatrickBoekhoute19577eH5533:2813,6254:24
26206Van Vlierberghe RomainStekene19578eH5533:3113,6054:25
27214Verstraeten JurgenSt Jansteen19648eH4533:4413,5184:26
28229Poppe CathyLokeren19771eD3533:4913,4844:27
29247Verdonck StevenSt Niklaas19706eH3533:5613,4384:28
30255Nuyts ErikEeklo19659eH4533:5713,4324:28
31273Menheene GJHulst196610eH4534:0013,4124:28
32240Ackermans MarleenOostakker19631eD4534:0213,3994:29
33216Haertjens PaulBoekhoute196311eH4534:0313,3924:29
34279Van Acker PhilipAntwerpen19816eH2534:1313,3274:30
35249De Bruyne Ko4587196612eH4534:2413,2564:32
36248De Geest RoniSt Pauwels19519eH5534:2813,2304:32
37286De Keyser WoutKieldrecht19992eH2034:3913,1604:34
38213De Beelde JochenSt Niklaas19913eH2034:4413,1294:34
39217Van Geertruy PhilippeEkeren196613eH4535:0213,0164:37
40266Knijff MariannePhilippine19612eD4535:0712,9854:37
41230Cattoir TonyHulst196514eH4535:2412,8814:39
42244Goole GeorgesZuiddorpe19461eH6535:4212,7734:42
43241De Bosscher DirkLokeren196215eH4536:0612,6324:45
44265Oosterling SjaakBreskens194910eH5536:1112,6024:46
45264Bakker AnjaBreskens19692eD3536:3212,4824:48
46282Dieleman DaanZaamslag194911eH5536:3612,4594:49
47224Duerink SuusTerneuzen195916eH4537:0012,3244:52
48257De Rudder TomTemse19767eH3537:1412,2474:54
49259Van Daele EddieTemse195917eH4537:1412,2474:54
50261Pede RonyWaarschoot195412eH5537:3612,1284:57
51287Rombaut AnneliesKieldrecht19531eD5537:4212,0954:58
52228Zegers WandaTerneuzen19723eD3538:3011,8445:04
53271De Wael JensMelsele19802eH2538:5511,7175:07
54234Van de Wiele KristofOudenaarde19738eH3538:5811,7025:08
55256Pieters PatrickTerneuzen19699eH3539:0911,6485:09
56272Wieles AnitaPhilippine19593eD4539:2011,5935:11
57267Wieles JoopPhilippine19532eD5539:4011,4965:13
58238Van Haver LeanderElversele19472eH6540:0511,3765:16
59212De Willemacker CarlosAalter195413eH5540:1711,3205:18
60222Van Waesberghe KimberlySt Pauwels19891eD2040:1911,3105:18
61225Cornelissen JokeTerneuzen19584eD4540:2411,2875:19
62215Lippens JurgenWaarschoot197110eH3540:5611,1405:23
63281Lambrechts NancyKieldrecht19665eD4540:5811,1315:23
64251Van Vuren MarianTerneuzen19543eD5540:5911,1265:24
65288Clarijs StevenAntwerpen19877eH2541:1111,0725:25
66207Vlegels MarleenKieldrecht19564eD5541:0911,0815:25
67280Dees BramPhilippine195014eH5541:1411,0595:26
68245De Rechter MarleenNieuw Namen19684eD3541:2611,0065:27
69237Lammens InésMelsele19952eD2041:2810,9975:27
70243De Huyvetter PauletteZelzate19445eD5541:5610,8745:31
71269Kockelberg FranBeveren Waas19636eD4542:0510,8365:32
72236De Koeyer W-JAxel19463eH6542:0810,8235:33
73232Hollestelle JanineHulst19685eD3543:2510,5035:43
74231Dreesman MargoSt Jansteen19686eD3543:3810,4515:44
75233Cattoir RositaHulst19658eD4543:4610,4195:46
76221Van Waesberghe RudiSt Pauwels195415eH5543:5410,3875:47
77242Jacobs IsabelLokeren19647eD4543:5610,3795:47
78223Samson AiméSt Pauwels194816eH5545:449,9716:01
79201Dupon ErnoKieldrecht195919eH4545:449,9716:01
80202Leeraert JosKieldrecht19454eH6545:459,9676:01
81284Thieleman CarineKieldrecht19697eD3547:209,6346:14
82277Van Avermaet RitaAssenede19496eD5547:209,6346:14
83276Gaelens GuyGentbrugge195820eH4547:599,5036:19
84258Van Roeyen FreerAxel196521eH4549:079,2846:28
85226De Vijlder GretaSt Gillis Waas19457eD5549:429,1756:32
86210Van de Plas VikBrussel19285eH651:05:196,9818:36

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-11-2017 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht0
19-11-2016 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht195
23-11-2013 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht1233

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018