zondag 18 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Erpelkappersloop
Axel, zaterdag 17 november 2012 - Organisatie: Road Running Axel
12 KM
Plts Naam                       Vereniging/Woonplts  Uitsl/Cat   Tijd   Km/Uur  m/Km
 1   Sander Verminck                                  1e man     43:05  16,712  3:35 
 2   Geert de Keyser                                  2e man     43:20  16,615  3:36 
 3   Benjamin Gerrits                                 3e man     45:20  15,882  3:46 
 4   Dennis Florussen                                 4e man     46:11  15,590  3:50 
 5   Matti Buysse                                     5e man     46:13  15,579  3:51 
 6   Erik Goossen                                     6e man     46:39  15,434  3:53 
 7   Harold Hiel                                      7e man     47:38  15,115  3:58 
 8   Van Daele                                        8e man     48:43  14,779  4:03 
 9   Patrick de Sutter                                9e man     49:12  14,634  4:06 
10   Youri van de Walle                              10e man     49:17  14,609  4:06 
11   Frank Boerebach                                 11e man     51:37  13,949  4:18 
12   Dave Raes                                       12e man     55:53  12,884  4:39 
13   Davy De Willemacker                             13e man     56:03  12,846  4:40 
14   Jurgen van Driessche                            14e man     56:12  12,811  4:41 
15   Eddy de Caluwe                                  15e man     56:20  12,781  4:41 
16   Ferdie de Klerk                                 16e man     56:24  12,766  4:42 
17   Rene Hamelink                                   17e man     56:35  12,725  4:42 
18   Guy van Severen                                 18e man     56:42  12,698  4:43 
19   Luc Kusseneers                                  19e man     57:23  12,547  4:46 
20   Hans Bliek                                      20e man     57:53  12,439  4:49 
21   Bennie Bouterse                                 21e man     57:55  12,432  4:49 
22   Evert Kuijk                                     22e man     57:58  12,421  4:49 
23   Joost Raman                                     23e man     58:41  12,269  4:53 
24   Jan de Mits                                     24e man     58:43  12,262  4:53 
25   J.P. Lepoudre                                   25e man     58:59  12,207  4:54 
26   Gert Obbels                                     26e man     59:04  12,190  4:55 
27   Paul Obbels                                     27e man     59:30  12,101  4:57 
28   Erik Bolleman                                   28e man   1:00:20  11,934  5:01 
29   Patrick Femman                                  29e man   1:00:38  11,875  5:03 
30   Wim Lockefeir                                   30e man   1:00:47  11,845  5:03 
31   Georges Goole                                   31e man   1:01:04  11,790  5:05 
32   Jack Michielsen                                 32e man   1:01:14  11,758  5:06 
33   Leon van Bavinchoven                            33e man   1:01:29  11,710  5:07 
34   Eddy van Boven                                  34e man   1:01:38  11,682  5:08 
35   Tony Rieke                                      35e man   1:01:55  11,629  5:09 
36   F Geirnaert                                     36e man   1:01:57  11,622  5:09 
37   Sjaak                                           37e man   1:03:04  11,416  5:15 
38   Ko de Koeijer                                   38e man   1:03:50  11,279  5:19 
39   Dominique de Mey                                 1e vrouw 1:05:00  11,077  5:25 
40   Gerald Monteijne                                39e man   1:05:02  11,071  5:25 
41   Philip de Vroe                                  40e man   1:05:05  11,063  5:25 
42   William Verdonck                                41e man   1:05:33  10,984  5:27 
43   Allan van Alten                                 42e man   1:06:42  10,795  5:33 
44   Antoine Mathys                                  43e man   1:07:00  10,746  5:35 
45   Romain Bolssens                                 44e man   1:07:12  10,714  5:36 
46   Carlos de Willemaecker                          45e man   1:07:16  10,704  5:36 
47   Rudy van de Velde                               46e man   1:07:27  10,675  5:37 
48   Els Zweistra                                     2e vrouw 1:08:30  10,511  5:42 
49   Marcel de Cock                                  47e man   1:08:39  10,488  5:43 
50   Wanda Zegers                                     3e vrouw 1:08:42  10,480  5:43 
51   Cecile Boel                                      4e vrouw 1:10:31  10,210  5:52 
52   Maurice Dhaese                                  48e man   1:11:32  10,065  5:57 
53   Louis van der Steen                             49e man   1:11:34  10,061  5:57 
54   Guido Andries                                   50e man   1:12:19   9,956  6:01 

8 KM
Plts Naam                       Vereniging/Woonplts  Uitsl/Cat   Tijd   Km/Uur  m/km
 1   Erwin van den Broeke       Axel                  1e man     31:27  15,262  3:55 
 2   Benny Cornu                Stekene               2e man     31:42  15,142  3:57 
 3   Frank van de Branden       St. Jansteen          3e man     32:16  14,876  4:02 
 4   Sander Post                Terneuzen             4e man     32:32  14,754  4:04 
 5   Helskens                   Zelzate               5e man     34:44  13,820  4:20 
 6   Peter Jansen               Sluiskil              6e man     34:47  13,800  4:20 
 7   Leo Bracke                 Axel                  7e man     35:31  13,515  4:26 
 8   Theo Roels                 Kloosterzande         8e man     35:52  13,383  4:29 
 9   Ronny Wagenaer             Melsele               9e man     36:48  13,043  4:36 
10   Erik Nuyts                                      10e man     37:42  12,732  4:42 
11   Cathy Poppe                Lokeren               1e vrouw   38:57  12,323  4:52 
12   Leo Kayser                 Terneuzen            11e man     39:01  12,302  4:52 
13   Roni de Geest              St. Pauwels          12e man     39:28  12,162  4:56 
14   Marian Sturm               Zaamslag              2e vrouw   41:25  11,590  5:10 
15   Noel Verbrugge             Nieuwpoort           13e man     41:46  11,492  5:13 
16   Suus Duerink               Terenuzen             3e vrouw   42:01  11,424  5:15 
17   M v Zeele                  Sas v. Gent          14e man     42:47  11,219  5:20 
18   Ludwig van Geyte           Zele                 15e man     43:03  11,150  5:22 
19   Rony Pede                  Waarschoot           16e man     43:13  11,107  5:24 
20   Jo Tanghe                  Waarschoot           17e man     43:15  11,098  5:24 
21   Gerard Klapwijk            Axel                 18e man     43:39  10,997  5:27 
22   Jan Folkersma              Axel                 19e man     44:04  10,893  5:30 
23   Rinie Mechielsen           Terneuzen            20e man     44:45  10,726  5:35 
24   Irenee Goethals            Oostakker            21e man     45:47  10,484  5:43 
25   Leander van Haver          Elversele            22e man     47:00  10,213  5:52 
26   Marian van Voren           Terneuzen             4e vrouw   47:10  10,177  5:53 
27   Willem de Koeyer           Axel                 23e man     47:59  10,003  5:59 
28   Andrea Vermote             Eenegem               5e vrouw   52:22   9,166  6:32 
29   Maria Meyers               Hingene               6e vrouw   53:04   9,045  6:38 
30   Francois Illegems          Hingene              24e man     53:06   9,040  6:38 
31   Honorien de Cock           Vogelwaarde           7e vrouw   54:50   8,754  6:51 
32   Dick Vehrelst              Zaamslag             25e man     55:53   8,589  6:59 
33   Greta de Vijlder           St. Gillis Waas       8e vrouw   55:58   8,577  6:59 

5 KM
Plts Naam                       Vereniging/Woonplts  Uitsl/Cat   Tijd   Km/Uur  m/km
 1   Frederik de Backer                               1e man     17:49  16,838  3:33 
 2   Bruno van Caelenberg                             2e man     19:19  15,531  3:51 
 3   Niek van Belzen                                  3e man     19:42  15,228  3:56 
 4   Nick Wieland                                     4e man     19:50  15,126  3:58 
 5   Danny Verduijn                                   5e man     20:01  14,988  4:00 
 6   Douwe Wortman                                    6e man     20:12  14,851  4:02 
 7   Vincent Delaunoy                                 7e man     20:39  14,528  4:07 
 8   Dimitri de Paepe                                 8e man     20:49  14,412  4:09 
 9   Koen lippens                                     9e man     21:10  14,173  4:14 
10   Jens Helskens                                   10e man     21:41  13,836  4:20 
11   Peter Deleu                                     11e man     22:14  13,493  4:26 
12   Willem van der Heyden                           12e man     22:23  13,403  4:28 
13   Shirley Kerkhove                                 1e vrouw   22:49  13,148  4:33 
14   Christian Herwegh                               13e man     23:04  13,006  4:36 
15   Wim de Pooter                                   14e man     23:22  12,839  4:40 
16   Marc Goris                                      15e man     23:28  12,784  4:41 
17   Marc de Baets                                   16e man     23:49  12,596  4:45 
18   Jean-Pierre Nolet                               17e man     23:51  12,579  4:46 
19   Mario Rijckaerd                                 18e man     23:55  12,544  4:47 
20   Jonas Wagenaer                                  19e man     24:34  12,212  4:54 
21   Dirk Roodzant                                   20e man     24:37  12,187  4:55 
22   Patricia Dieleman                                2e vrouw   24:44  12,129  4:56 
23   Patrick Pieters                                 21e man     25:28  11,780  5:05 
24   Didier van den Bulcke                           22e man     25:56  11,568  5:11 
25   Kristof van de Wiele                            23e man     25:59  11,546  5:11 
26   Juliana Hoogenberg                               3e vrouw   26:46  11,208  5:21 
27   Mia Clymans                                      4e vrouw   27:13  11,023  5:26 
28   Linda van Gool                                   5e vrouw   27:24  10,949  5:28 
29   Ben de Winter                                   24e man     27:46  10,804  5:33 
30   Melvin Bracke                                   25e man     28:53  10,387  5:46 
31   Mara Boerebach                                   6e vrouw   28:56  10,369  5:47 
32   Roland de Bock                                  26e man     29:05  10,315  5:49 
33   Erno Dupon                                      27e man     29:21  10,221  5:52 
34   Freer van Roeyen                                28e man     29:30  10,169  5:54 
35   Aime Samson                                     29e man     29:44  10,090  5:56 
36   Veerle van Rentergem                             7e vrouw   29:48  10,067  5:57 
37   Andre Maes                                      30e man     30:14   9,923  6:02 
38   Georges Colman                                  31e man     30:32   9,825  6:06 
39   Frank Dogge                                     32e man     31:05   9,651  6:13 
40   Dominique van den Daele                          8e vrouw   33:03   9,077  6:36 
41   Cyriel Bucheler                                 33e man     33:57   8,837  6:47 
42   Thomas Verminck                                 34e man     39:11   7,656  7:50 
43   Adrien de Groote (Wandele                       35e man     39:21   7,624  7:52 
44   Luc Masson                                      36e man     39:25   7,611  7:53 
45   Wies de Waal wandelen                           37e man     39:27   7,605  7:53 
46   Georgette Baete Wandelen                         9e vrouw   39:29   7,598  7:53 
47   Urbain Lippens wandelen                         38e man     39:34   7,582  7:54
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-02-2018 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel0
13-02-2016 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel937
14-02-2015 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel996
09-11-2013 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1406
19-11-2011 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1703
13-10-2007 ErpelkappersloopAxelSSP779

 
Laatste reacties:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018