zondag 19 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Erpelkappersloop
Axel, zaterdag 17 november 2012 - Organisatie: Road Running Axel
12 KM
Plts Naam                       Vereniging/Woonplts  Uitsl/Cat   Tijd   Km/Uur  m/Km
 1   Sander Verminck                                  1e man     43:05  16,712  3:35 
 2   Geert de Keyser                                  2e man     43:20  16,615  3:36 
 3   Benjamin Gerrits                                 3e man     45:20  15,882  3:46 
 4   Dennis Florussen                                 4e man     46:11  15,590  3:50 
 5   Matti Buysse                                     5e man     46:13  15,579  3:51 
 6   Erik Goossen                                     6e man     46:39  15,434  3:53 
 7   Harold Hiel                                      7e man     47:38  15,115  3:58 
 8   Van Daele                                        8e man     48:43  14,779  4:03 
 9   Patrick de Sutter                                9e man     49:12  14,634  4:06 
10   Youri van de Walle                              10e man     49:17  14,609  4:06 
11   Frank Boerebach                                 11e man     51:37  13,949  4:18 
12   Dave Raes                                       12e man     55:53  12,884  4:39 
13   Davy De Willemacker                             13e man     56:03  12,846  4:40 
14   Jurgen van Driessche                            14e man     56:12  12,811  4:41 
15   Eddy de Caluwe                                  15e man     56:20  12,781  4:41 
16   Ferdie de Klerk                                 16e man     56:24  12,766  4:42 
17   Rene Hamelink                                   17e man     56:35  12,725  4:42 
18   Guy van Severen                                 18e man     56:42  12,698  4:43 
19   Luc Kusseneers                                  19e man     57:23  12,547  4:46 
20   Hans Bliek                                      20e man     57:53  12,439  4:49 
21   Bennie Bouterse                                 21e man     57:55  12,432  4:49 
22   Evert Kuijk                                     22e man     57:58  12,421  4:49 
23   Joost Raman                                     23e man     58:41  12,269  4:53 
24   Jan de Mits                                     24e man     58:43  12,262  4:53 
25   J.P. Lepoudre                                   25e man     58:59  12,207  4:54 
26   Gert Obbels                                     26e man     59:04  12,190  4:55 
27   Paul Obbels                                     27e man     59:30  12,101  4:57 
28   Erik Bolleman                                   28e man   1:00:20  11,934  5:01 
29   Patrick Femman                                  29e man   1:00:38  11,875  5:03 
30   Wim Lockefeir                                   30e man   1:00:47  11,845  5:03 
31   Georges Goole                                   31e man   1:01:04  11,790  5:05 
32   Jack Michielsen                                 32e man   1:01:14  11,758  5:06 
33   Leon van Bavinchoven                            33e man   1:01:29  11,710  5:07 
34   Eddy van Boven                                  34e man   1:01:38  11,682  5:08 
35   Tony Rieke                                      35e man   1:01:55  11,629  5:09 
36   F Geirnaert                                     36e man   1:01:57  11,622  5:09 
37   Sjaak                                           37e man   1:03:04  11,416  5:15 
38   Ko de Koeijer                                   38e man   1:03:50  11,279  5:19 
39   Dominique de Mey                                 1e vrouw 1:05:00  11,077  5:25 
40   Gerald Monteijne                                39e man   1:05:02  11,071  5:25 
41   Philip de Vroe                                  40e man   1:05:05  11,063  5:25 
42   William Verdonck                                41e man   1:05:33  10,984  5:27 
43   Allan van Alten                                 42e man   1:06:42  10,795  5:33 
44   Antoine Mathys                                  43e man   1:07:00  10,746  5:35 
45   Romain Bolssens                                 44e man   1:07:12  10,714  5:36 
46   Carlos de Willemaecker                          45e man   1:07:16  10,704  5:36 
47   Rudy van de Velde                               46e man   1:07:27  10,675  5:37 
48   Els Zweistra                                     2e vrouw 1:08:30  10,511  5:42 
49   Marcel de Cock                                  47e man   1:08:39  10,488  5:43 
50   Wanda Zegers                                     3e vrouw 1:08:42  10,480  5:43 
51   Cecile Boel                                      4e vrouw 1:10:31  10,210  5:52 
52   Maurice Dhaese                                  48e man   1:11:32  10,065  5:57 
53   Louis van der Steen                             49e man   1:11:34  10,061  5:57 
54   Guido Andries                                   50e man   1:12:19   9,956  6:01 

8 KM
Plts Naam                       Vereniging/Woonplts  Uitsl/Cat   Tijd   Km/Uur  m/km
 1   Erwin van den Broeke       Axel                  1e man     31:27  15,262  3:55 
 2   Benny Cornu                Stekene               2e man     31:42  15,142  3:57 
 3   Frank van de Branden       St. Jansteen          3e man     32:16  14,876  4:02 
 4   Sander Post                Terneuzen             4e man     32:32  14,754  4:04 
 5   Helskens                   Zelzate               5e man     34:44  13,820  4:20 
 6   Peter Jansen               Sluiskil              6e man     34:47  13,800  4:20 
 7   Leo Bracke                 Axel                  7e man     35:31  13,515  4:26 
 8   Theo Roels                 Kloosterzande         8e man     35:52  13,383  4:29 
 9   Ronny Wagenaer             Melsele               9e man     36:48  13,043  4:36 
10   Erik Nuyts                                      10e man     37:42  12,732  4:42 
11   Cathy Poppe                Lokeren               1e vrouw   38:57  12,323  4:52 
12   Leo Kayser                 Terneuzen            11e man     39:01  12,302  4:52 
13   Roni de Geest              St. Pauwels          12e man     39:28  12,162  4:56 
14   Marian Sturm               Zaamslag              2e vrouw   41:25  11,590  5:10 
15   Noel Verbrugge             Nieuwpoort           13e man     41:46  11,492  5:13 
16   Suus Duerink               Terenuzen             3e vrouw   42:01  11,424  5:15 
17   M v Zeele                  Sas v. Gent          14e man     42:47  11,219  5:20 
18   Ludwig van Geyte           Zele                 15e man     43:03  11,150  5:22 
19   Rony Pede                  Waarschoot           16e man     43:13  11,107  5:24 
20   Jo Tanghe                  Waarschoot           17e man     43:15  11,098  5:24 
21   Gerard Klapwijk            Axel                 18e man     43:39  10,997  5:27 
22   Jan Folkersma              Axel                 19e man     44:04  10,893  5:30 
23   Rinie Mechielsen           Terneuzen            20e man     44:45  10,726  5:35 
24   Irenee Goethals            Oostakker            21e man     45:47  10,484  5:43 
25   Leander van Haver          Elversele            22e man     47:00  10,213  5:52 
26   Marian van Voren           Terneuzen             4e vrouw   47:10  10,177  5:53 
27   Willem de Koeyer           Axel                 23e man     47:59  10,003  5:59 
28   Andrea Vermote             Eenegem               5e vrouw   52:22   9,166  6:32 
29   Maria Meyers               Hingene               6e vrouw   53:04   9,045  6:38 
30   Francois Illegems          Hingene              24e man     53:06   9,040  6:38 
31   Honorien de Cock           Vogelwaarde           7e vrouw   54:50   8,754  6:51 
32   Dick Vehrelst              Zaamslag             25e man     55:53   8,589  6:59 
33   Greta de Vijlder           St. Gillis Waas       8e vrouw   55:58   8,577  6:59 

5 KM
Plts Naam                       Vereniging/Woonplts  Uitsl/Cat   Tijd   Km/Uur  m/km
 1   Frederik de Backer                               1e man     17:49  16,838  3:33 
 2   Bruno van Caelenberg                             2e man     19:19  15,531  3:51 
 3   Niek van Belzen                                  3e man     19:42  15,228  3:56 
 4   Nick Wieland                                     4e man     19:50  15,126  3:58 
 5   Danny Verduijn                                   5e man     20:01  14,988  4:00 
 6   Douwe Wortman                                    6e man     20:12  14,851  4:02 
 7   Vincent Delaunoy                                 7e man     20:39  14,528  4:07 
 8   Dimitri de Paepe                                 8e man     20:49  14,412  4:09 
 9   Koen lippens                                     9e man     21:10  14,173  4:14 
10   Jens Helskens                                   10e man     21:41  13,836  4:20 
11   Peter Deleu                                     11e man     22:14  13,493  4:26 
12   Willem van der Heyden                           12e man     22:23  13,403  4:28 
13   Shirley Kerkhove                                 1e vrouw   22:49  13,148  4:33 
14   Christian Herwegh                               13e man     23:04  13,006  4:36 
15   Wim de Pooter                                   14e man     23:22  12,839  4:40 
16   Marc Goris                                      15e man     23:28  12,784  4:41 
17   Marc de Baets                                   16e man     23:49  12,596  4:45 
18   Jean-Pierre Nolet                               17e man     23:51  12,579  4:46 
19   Mario Rijckaerd                                 18e man     23:55  12,544  4:47 
20   Jonas Wagenaer                                  19e man     24:34  12,212  4:54 
21   Dirk Roodzant                                   20e man     24:37  12,187  4:55 
22   Patricia Dieleman                                2e vrouw   24:44  12,129  4:56 
23   Patrick Pieters                                 21e man     25:28  11,780  5:05 
24   Didier van den Bulcke                           22e man     25:56  11,568  5:11 
25   Kristof van de Wiele                            23e man     25:59  11,546  5:11 
26   Juliana Hoogenberg                               3e vrouw   26:46  11,208  5:21 
27   Mia Clymans                                      4e vrouw   27:13  11,023  5:26 
28   Linda van Gool                                   5e vrouw   27:24  10,949  5:28 
29   Ben de Winter                                   24e man     27:46  10,804  5:33 
30   Melvin Bracke                                   25e man     28:53  10,387  5:46 
31   Mara Boerebach                                   6e vrouw   28:56  10,369  5:47 
32   Roland de Bock                                  26e man     29:05  10,315  5:49 
33   Erno Dupon                                      27e man     29:21  10,221  5:52 
34   Freer van Roeyen                                28e man     29:30  10,169  5:54 
35   Aime Samson                                     29e man     29:44  10,090  5:56 
36   Veerle van Rentergem                             7e vrouw   29:48  10,067  5:57 
37   Andre Maes                                      30e man     30:14   9,923  6:02 
38   Georges Colman                                  31e man     30:32   9,825  6:06 
39   Frank Dogge                                     32e man     31:05   9,651  6:13 
40   Dominique van den Daele                          8e vrouw   33:03   9,077  6:36 
41   Cyriel Bucheler                                 33e man     33:57   8,837  6:47 
42   Thomas Verminck                                 34e man     39:11   7,656  7:50 
43   Adrien de Groote (Wandele                       35e man     39:21   7,624  7:52 
44   Luc Masson                                      36e man     39:25   7,611  7:53 
45   Wies de Waal wandelen                           37e man     39:27   7,605  7:53 
46   Georgette Baete Wandelen                         9e vrouw   39:29   7,598  7:53 
47   Urbain Lippens wandelen                         38e man     39:34   7,582  7:54
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-02-2018 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel0
13-02-2016 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel937
14-02-2015 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel996
09-11-2013 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1406
19-11-2011 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1703
13-10-2007 ErpelkappersloopAxelSSP779

 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
Atletiek Zeeland © 2018