vrijdag 24 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jeff Thuy Memorial
Heikant, zaterdag 10 november 2012 - Organisatie: TC Heikant
12km
1 Van Guyse Jordi Stekene 1983 1e Hsen 42:23 17,413 3.26
2 Verminck Sander Eeklo 1989 2e Hsen 43:36 16,927 3.32
3 Buysse Marti Assenede 1983 3e Hsen 44:31 16,578 3.37
4 Gerrits Benjamin Axel 1989 4e Hsen 44:45 16,492 3.38
5 Van Guyse Rudi Stekene 1958 1e HvetC 44:50 16,461 3.38
6 De Decker Chris Stekene 1978 5e Hsen 46:45 15,786 3.48
7 De Vet Peter Axel 1977 6e Hsen 46:53 15,741 3.48
8 Van Damme Marc Zele 1960 2e HvetC 47:25 15,564 3.51
9 Kiveryn Frank Duffel 1967 1e HvetB 47:43 15,466 3.52
10 Cornu Benny Stekene 1969 1e HvetA 48:19 15,274 3.55
11 Van Remortel Patrick Hulst 1961 3e HvetC 48:33 15,201 3.56
12 Van de Branden Frank St.Jansteen 1959 4e HvetC 48:46 15,133 3.57
13 Rottier Peter Kalken 1979 7e Hsen 48:57 15,077 3.58
14 De Meijer Christian Nederland 1974 1e DvetA 49:02 15,051 3.59
15 Van Acker Ronni Nieuw-Namen 1955 1e HvetD 49:26 14,929 4.01
16 Poppe Eric Zele 1967 2e HvetA 49:28 14,919 4.01
17 Van Hooreweghe Mechelen 1976 8e Hsen 49:52 14,799 4.03
18 De Sutter Patrick Stekene 1961 5e HvetC 50:20 14,662 4.05
19 Merlin Katja Zele 1966 1e DvetC 50:49 14,523 4.07
20 De Wilde Raoul Zele 1960 6e HvetC 50:51 14,513 4.08
21 Demaret Tony Sint-Kruis-Winkel 1966 2e HvetB 51:10 14,423 4.09
22 Noens Martin Kemzeke 1965 3e HvetB 51:25 14,353 4.10
23 Boerebach Frank Hoek 1960 7e HvetC 51:46 14,256 4.12
24 Verleysen Vincent Gent 1977 9e Hsen 52:15 14,124 4.14
25 Raes Dave Stekene 1975 10e Hsen 52:21 14,097 4.15
26 D'Heer Luc Moerbeke-Waas 1968 3e HvetA 52:22 14,093 4.15
27 Roels Theo Kloosterzande 1958 8e HvetC 52:34 14,039 4.16
28 Van Belzen Niek Axel 1964 4e HvetB 52:42 14,004 4.17
29 Wortman Douwe Axel 1969 4e HvetA 53:07 13,894 4.19
30 De Keyser Ivan Waasmunster 1962 9e HvetC 53:19 13,842 4.20
31 Michiels Rudy Oosterzele 1968 5e HvetA 53:35 13,773 4.21
32 Slock Endy Axel 1974 11e Hsen 53:41 13,747 4.21
33 Florussen Dennis Terneuzen 1974 12e Hsen 53:43 13,739 4.22
34 De Jonghe Marc Stekene 1954 2e HvetD 53:46 13,726 4.22
35 Allefs Monique Hulst 1967 2e DvetC 53:49 13,713 4.22
36 Vermeulen Sepp Koewacht 1959 10e HvetC 53:53 13,696 4.22
37 Goossens Jurgen Kieldrecht 1975 13e Hsen 54:12 13,616 4.24
38 Herrewegh Marco Heikant 1971 6e HvetA 54:22 13,574 4.25
39 Van Hoof Geert Sleidinge 1975 14e Hsen 55:40 13,257 4.31
40 Goole Saskia Kapelle 1970 1e DvetB 55:43 13,246 4.31
41 De Baere Danny Waasmunster 1962 11e HvetC 55:44 13,242 4.31
42 Adriaenssens Rony Lokeren 1957 3e HvetD 55:46 13,234 4.32
43 Heirman Paul Lokeren 1949 1e HvetE 56:21 13,097 4.34
44 Everaert Jean Claude Hulst 1967 5e HvetB 56:22 13,093 4.34
45 De Vleeshouwer Kris Stekene 1971 7e HvetA 56:44 13,008 4.36
46 Dubbeldam Davy Sluiskil 1972 8e HvetA 57:07 12,921 4.38
47 Koutstaal Koen Hulst 1970 9e HvetA 57:12 12,902 4.39
48 Van Driesche Jurgen Oostakker 1976 15e Hsen 57:25 12,853 4.40
49 De Klerk Terneuzen 1946 1e HvetF 57:30 12,835 4.40
50 Kusseneers Luc Rumst 1957 4e HvetD 57:34 12,82 4.40
51 Van Waterschoot Ron Hulst 1960 12e HvetC 57:37 12,809 4.41
52 De Soomer Roger Laarne Belgie 1946 2e HvetF 57:43 12,787 4.41
53 Obbels Paul Nijlen 1950 2e HvetE 57:52 12,753 4.42
54 Janssens Johan Sint Katelijne 1975 16e Hsen 57:55 12,742 4.42
55 Seghers Jurgen Hulst 1971 10e HvetA 59:03 12,498 4.48
56 De Caluwe Eddy Moerbeke-Waas 1967 6e HvetB 59:17 12,449 4.49
57 Kuijpers Coen Hulst 1980 17e Hsen 59:18 12,445 4.49
58 Merckx Margo Heikant 1963 3e DvetC 59:24 12,424 4.49
59 Wagenaer Dirk Stekene 1967 7e HvetB 59:26 12,417 4.49
60 Gerritsen Han Hulst 1944 3e HvetF 59:30 12,403 4.50
61 Roels Omar Hulst 1969 11e HvetA 59:37 12,379 4.50
62 Smet Annemiek Hulst 1985 1e Dsen 59:59 12,303 4.52
63 Sijs Rinus Biervliet 1951 3e HvetE 01:00:20 12,232 4.54
64 Van de Walle Robert Moerbeke- Waas 1945 1e DvetF 01:00:51 12,128 4.56
65 Goole Georges Zuiddorpe 1946 4e HvetF 01:01:00 12,098 4.57
66 Smits Frank nederland 1957 5e HvetD 01:01:48 11,942 5.01
67 Vermeulen Iris Hulst 1975 2e DvetA 01:01:59 11,906 5.02
68 Van Leuven Alex St.Jansteen 1960 13e HvetC 01:02:02 11,897 5.02
69 Van Doorn Petro Zaamslag 1964 8e HvetB 01:02:21 11,836 5.04
70 Dhondt Rony Belgie 1960 14e HvetC 01:02:40 11,777 5.05
71 Van de Kerkhove Piet Hulst 1949 4e HvetE 01:02:50 11,745 5.06
72 Van Der Klooster Eric Terhole 1962 15e HvetC 01:02:52 11,739 5.06
73 Bruinchogen Leon Terneuzen 1969 12e HvetA 01:03:01 11,711 5.07
74 Jonkheym Wendy Kloosterzande 1968 2e DvetB 01:03:07 11,693 5.07
75 Vroonland Sjaak Lamswaarde 1957 6e HvetD 01:03:09 11,686 5.08
76 Van Damme Marion Clinge 1965 4e DvetC 01:03:15 11,668 5.08
77 Van de Woestijne Fernier Watervliet 1946 5e HvetF 01:03:19 11,656 5.08
78 Smits Annet Hulst 1989 2e Dsen 01:03:46 11,573 5.11
79 Lockefeer Wim Nieuw- Namen 1969 13e HvetA 01:03:49 11,564 5.11
80 Verbrugge Noel Nieuwpoort 1953 7e HvetD 01:03:51 11,558 5.11
81 Bogemans Ludo Lier 1956 8e HvetD 01:04:13 11,492 5.13
82 De Caluwe Eddy Nederland 1964 9e HvetB 01:04:32 11,436 5.14
83 Van Den Brande Adrie Hulst 1959 16e HvetC 01:04:51 11,38 5.16
84 Van Bellen Jos Hulst 1955 9e HvetD 01:05:09 11,328 5.17
85 Levieux Anne Wuustwezel 1977 3e DvetA 01:05:19 11,299 5.18
86 Kint Wim Kloosterzande 1958 17e HvetC 01:05:27 11,276 5.19
87 De lijzen Sjaak Heikant 1961 18e HvetC 01:05:31 11,264 5.19
88 Luteijn Rolf Heikant 1970 14e HvetA 01:05:33 11,259 5.19
89 Rijksen Chris Heikant 1972 15e HvetA 01:05:34 11,256 5.19
90 Verdonck William Beveren-Waas 1944 6e HvetF 01:05:49 11,213 5.21
91 Van Lancker Karen Waasmunster 1983 3e Dsen 01:08:36 10,758 5.34
92 De Beule Karin Heikant 1969 3e DvetB 01:08:44 10,737 5.35
93 De Belder Marc Wekevorst 1965 10e HvetB 01:09:54 10,558 5.40
94 Provoost Stefan Stekene 1971 16e HvetA 01:10:10 10,518 5.42
95 Van Der Steen Louis Gent 1954 10e HvetD 01:10:32 10,463 5.44
96 Salome Bernadette Kloosterzande 1959 1e DvetD 01:10:56 10,404 5.46
97 Zweistra Els Terneuzen 1958 2e DvetD 01:11:32 10,317 5.48
98 De Koeyer Ko Zaamslag 1945 7e HvetF 01:11:33 10,314 5.49
99 De Cock Marcel Vogelwaarde 1965 11e HvetB 01:12:35 10,168 5.54
100 Hermans Margo Ossenisse 1972 4e DvetB 01:13:01 10,107 5.56
101 Aerts Margot Hulst 1961 3e DvetD 01:13:25 10,052 5.58
102 Van de Velde Rudy Wachtebeke 1963 12e HvetB 01:13:34 10,032 5.58
103 De Roeck Lucie Heikant 1966 5e DvetC 01:14:25 9,917 6.03
104 Verwer Dominique St.Jansteen 1967 6e DvetC 01:14:26 9,915 6.03
105 Dhaese Maurice Lokeren 1945 8e HvetF 01:14:31 9,904 6.03
106 Van Eetvelt Mirella Hulst 1975 4e DvetA 01:14:33 9,899 6.03
107 Lommelen Ann Beveren 1973 5e DvetA 01:14:49 9,864 6.04
108 De Keyser Marie Jeanne Bellem Aalter 1945 2e DvetF 01:14:50 9,862 6.05
109 Claes Joseph Keerbergen 1936 1e HvetG 01:15:00 9,840 6.05
110 Coppieters Wim Strombeek Bever 1936 2e HvetG 01:15:02 9,836 6.06
111 Brouwers Claudia St.Jansteen 1966 7e DvetC 01:15:04 9,831 6.06
112 Dreesman Margo St.Jansteen 1968 5e DvetB 01:15:18 9,801 6.07
113 Jansen Anne Marie Kloosterzande 1951 3e DvetF 01:16:17 9,674 6.12
114 Andries Guido Sint Niklaas 1947 9e HvetF 01:16:34 9,639 6.13
115 Herteleer Christian Bellem Aalter 1950 5e HvetE 01:16:35 9,637 6.13
116 Dobbelaar Heidi Heikant 1969 6e DvetB 01:19:48 9,248 6.29
5km
1 Joos Pauwels Kleit 1966 1e HvetB 20:09:00,00 16,08 3.43
2 Verschueren Marc Lokeren 1964 2e HvetB 20:21:00,00 15,92 3.46
3 Marc Bosman Melsele 1960 1e HvetC 21:07:00,00 15,34 3.54
4 Ronny D Hont Stekene 1965 3e HvetB 21:11:00,00 15,3 3.55
5 Rex Castelijn Temse 1968 1e HvetA 21:24:00,00 15,14 3.57
6 Gert Jan Martens Hulst 1985 1e Hsen 21:44:00,00 14,91 4.01
7 Bruno van Caelenberg Koekelberg 1972 2e Hsen 21:50:00,00 14,84 4.02
8 Edmond Helskens Zelzate 1965 4e HvetB 22:05:00,00 14,67 4.05
9 Bart Verholen Berlare 1980 3e Hsen 22:13:00,00 14,58 4.06
10 Didier Verlee Sinaai 1989 4e Hsen 22:17:00,00 14,54 4.07
11 Dennis Thuy St. Jansteen 1997 5e Hsen 22:20:00,00 14,51 4.08
12 Danny Verduijn Zuiddorpe 1974 6e Hsen 22:21:00,00 14,5 4.08
13 Cynthia Huybrechts Hulshout 1977 1e DvetA 22:24:00,00 14,46 4.08
14 Peter Janssen Sluiskil 1966 5e HvetB 22:26:00,00 14,44 4.09
15 Rudi de Caluwe Sas van Gent 1959 2e HvetC 22:28:00,00 14,42 4.09
16 Vincent Delannoy Rosieres 1967 2e HvetA 22:41:00,00 14,28 4.12
17 Gilbert van Bunder de Klinge 1946 1e HvetF 22:49:00,00 14,2 4.13
18 William Goossens Belgie 1952 1e HvetE 22:58:00,00 14,11 4.15
19 Gilles Faas Terneuzen 1962 3e HvetC 23:20:00,00 13,89 4.19
20 Jacques Zaman Terneuzen 1961 4e HvetC 23:22:00,00 13,87 4.19
21 Jos van Gremberghe Koewacht 1955 1e HvetD 23:24:00,00 13,85 4.19
22 Dirk Coyent Halle 1953 2e HvetD 23:33:00,00 13,76 4.21
23 Jens Helskens Zelzate 1997 7e Hsen 23:37:00,00 13,72 4.22
24 Annick Van de Casteele Sint Amandsberg 1965 6e HvetB 23:39:00,00 13,7 4.22
25 Stefan van Damme Terneuzen 1984 8e Hsen 24:10:00,00 13,41 4.28
26 Jochem de Beele Sint Niklaas 1991 9e Hsen 24:13:00,00 13,38 4.29
27 Bennie Bouterse Terneuzen 1966 7e HvetB 24:16:00,00 13,35 4.29
28 Leo Kaijser Terneuzen 1960 5e HvetC 24:20:00,00 13,32 4.30
29 Patrick Van de Veire Boekhoute 1957 3e HvetD 24:26:00,00 13,26 4.31
30 Remco Ivens Stekene 1976 10e Hsen 24:29:00,00 13,23 4.32
31 Eric Nuyts Eeklo 1965 8e HvetB 24:35:00,00 13,18 4.33
32 Cathy Poppe Lokeren 1977 1e Dsen 25:04:00,00 12,93 4.38
33 Ron de Geest St. Pauwels 1951 2e HvetE 25:10:00,00 12,87 4.39
34 Eddy Waelput Stekene 1967 9e HvetB 25:22:00,00 12,77 4.41
35 Paul Haertsens Boekhoute 1963 10e HvetB 25:37:00,00 12,65 4.44
36 Marc Goris Vosselaar 1964 11e HvetB 25:45:00,00 12,58 4.46
37 Marianne Knijff Philippine 1961 1e DvetD 26:14:00,00 12,35 4.51
38 Rik van de Velde Axel 1991 11e Hsen 27:07:00,00 11,95 5.01
39 Gert Jan Menheere Hulst 1966 12e HvetB 27:10:00,00 11,93 5.01
40 Pascal Herwegh Kemzeke 1971 3e HvetA 27:12:00,00 11,91 5.02
41 Daan Dieleman Zaamslag 1949 3e HvetE 27:19:00,00 11,86 5.03
42 Mario van Zeele Sas van Gent 1966 13e HvetB 27:22:00,00 11,84 5.04
43 Ludwig vqn Geyte Zele 1958 6e HvetC 27:32:00,00 11,77 5.05
44 Marian Sturm Zaamslag 1968 1e DvetB 27:56:00,00 11,6 5.10
45 Lucien Zegers Hulst 1962 7e HvetC 28:15:00,00 11,47 5.13
46 Dirk de Bosscher Lokeren 1962 8e HvetC 28:18:00,00 11,45 5.14
47 Rony Pede Waarschoot 1954 4e HvetD 28:24:00,00 11,41 5.15
48 Annelies Rombout Kieldrecht 1953 1e DvetE 28:27:00,00 11,39 5.16
49 Tom de Ridder Temse 1976 12e Hsen 28:32:00,00 11,36 5.17
50 Jurgen van Himst St. Pauwels 1968 4e HvetA 28:36:00,00 11,33 5.17
51 Wanda Zegers Terneuzen 1972 2e DvetB 28:43:00,00 11,28 5.19
52 Kimberly vqn Waesberghe Sint Pauwels 1989 2e Dsen 29:17:00,00 11,06 5.25
53 Willem van der Heyden Kieldrecht 1951 4e HvetE 29:21:00,00 11,04 5.26
54 Joop Wieles Philippine 1953 5e HvetD 29:34:00,00 10,96 5.28
55 Roland de Bock Westdorpe 1955 6e HvetD 29:38:00,00 10,93 5.29
56 Leander van Haver Elversele 1947 2e HvetF 29:40:00,00 10,92 5.29
57 Anita Wieles Philippine 1959 2e DvetD 29:52:00,00 10,85 5.31
58 Diane de Rijbel Stekene 1966 1e DvetC 29:59:00,00 10,81 5.33
59 Catherine Machais Sint Pauwels 1964 2e DvetC 30:03:00,00 10,78 5.33
60 Marleen Steijaert de Rech Nieuw Namen 1968 3e DvetB 30:05:00,00 10,77 5.34
61 Patrick Pieters Terneuzen 1969 5e HvetA 30:09:00,00 10,75 5.34
62 Mia Clijmans Vosselaar 1966 3e DvetC 30:12:00,00 10,73 5.35
63 Francis Op de Beek Lier 1957 7e HvetD 30:21:00,00 10,68 5.37
64 Willem de Koeijer Axel 1946 3e HvetF 30:25:00,00 10,65 5.37
65 Bert Heuvelsland Heikant 1951 5e HvetE 30:27:00,00 10,64 5.38
66 Paulette de Huyvetter Zelzate 1944 1e DvetF 30:53:00,00 10,49 5.43
67 Anne Marie Nachtegaal Heikant 1965 4e DvetC 30:55:00,00 10,48 5.43
68 Marian van Voren Terneuzen 1954 2e DvetE 31:21:00,00 10,34 5.48
69 Joke Cornelissen Terneuzen 1958 3e DvetD 31:23:00,00 10,32 5.48
70 Ben de Winter Kieldrecht 1973 13e Hsen 31:25:00,00 10,31 5.49
71 Freer van Roeyen Axel 1965 14e HvetB 32:19:00,00 10,03 5.59
72 Saskia Franse Hulst 1971 4e DvetB 32:22:00,00 10,01 5.59
73 Nadine van Rijn Hulst 1986 3e Dsen 32:25:00,00 10 6.00
74 Erno Dupon Kieldrecht 1959 9e HvetC 32:48:00,00 9,88 6.04
75 Isabelle Jacobs Lokeren 1964 5e DvetC 34:41:00,00 9,34 6.25
76 Rudi van Waesberghe Sint Pauwels 1954 8e HvetD 35:12:00,00 9,21 6.31
77 Frank Dogge St Jansteen 1947 4e HvetF 35:18:00,00 9,18 6.32
78 Brigitte de Vreeze Melsele 1963 6e DvetC 36:29:00,00 8,88 6.45
79 Dick Verhelst Terneuzen 1941 1e HvetG 36:45:00,00 8,82 6.48
80 Greta de Vijlder St.Gillis Waas 1945 2e DvetF 37:06:00,00 8,73 6.52
81 Honorien de Cock Vogelwaarde 1969 5e DvetB 37:13:00,00 8,71 6.53
3km
1 Frederik de Backer Waregem 1975 1e Hsen 10:23 17,335 3.27
2 Fransesco de Groote Gent 1985 2e Hsen 10:51 16,59 3.37
3 Bart Teirlynck St Kruis Winkel 1987 3e Hsen 11:36 15,517 3.52
4 Peter Declerck Waarschoot 1974 4e Hsen 11:48 15,254 3.56
5 Sander Post Terneuzen 1982 5e Hsen 11:54 15,126 3.58
6 Jordi Buyle Sinaai 1992 6e Hsen 11:57 15,063 3.59
7 De Decker peter maldegem 1976 7e Hsen 12:33 14,343 4.11
8 Ronny Wagenaer Melsele 1969 1e HvetA 12:40 14,211 4.13
9 Jan Wieles Oostburg?? 1993 8e Hsen 13:01 13,828 4.20
10 Danny Degroote Gent 1956 1e HvetD 13:28 13,366 4.29
11 Freddy Verstichele Stekene 1947 1e HvetF 13:41 13,155 4.33
12 Nolet Jean Pierre axel 1966 1e HvetB 13:47 13,059 4.35
13 Merel Demaret St Kruis Winkel 1998 1e Dsen 13:52 12,981 4.37
14 Sabine Vasseur Axel 1987 2e Dsen 14:01 12,842 4.40
15 Jonas Wagenaer Melsele 2000 9e Hsen 14:04 12,796 4.41
16 Van Brussel Jesica Lokeren 1977 1e DvetA 14:12 12,676 4.44
17 Cedric de Beelde St Niklaas 1993 10e Hsen 14:20 12,558 4.46
18 Jan Verbeke Antwerpen 1957 2e HvetD 14:34 12,357 4.51
19 Irenee Goethals Oostakker 1947 2e HvetF 14:44 12,217 4.54
20 Georges Vonck St Gilles- Waas 1948 1e HvetE 14:47 12,176 4.55
21 Roger Nijs Vrasene 1944 3e HvetF 15:03 11,96 5.01
22 Margot Thuy St Jansteen 1999 3e Dsen 15:12 11,842 5.04
23 Mariska Smet Heikant 1979 4e Dsen 15:52 11,345 5.17
24 Werner Heymans Sinaai 1951 2e HvetE 15:59 11,262 5.19
25 Kathy de Meyere Sleidinge 1973 2e DvetA 16:27 10,942 5.29
26 Hoogenberg Julian Axel 1998 11e Hsen 16:34 10,865 5.31
27 Claudia Paelinck Sinaai 1991 5e Dsen 16:39 10,811 5.33
28 Johan de Beelde St Niklaas 1962 1e HvetC 16:41 10,789 5.33
29 Eric d'Hooghe Hulst 1966 2e HvetB 16:59 10,599 5.39
30 Annemarie Verbeke Antwerpen 1955 1e DvetE 17:16 10,425 5.45
31 Mara Boerebach Hoek 1991 6e Dsen 17:20 10,385 5.46
32 Veerle van Rentergem St Kruis Winkel 1968 1e DvetB 17:34 10,247 5.51
33 Wies de Waal Terneuzen 1943 4e HvetF 17:51 10,084 5.57
34 Julia Zegers Terneuzen 2000 7e Dsen 18:07 9,936 6.02
35 Carla Zegers Koewacht 1968 2e DvetB 18:10 9,908 6.03
36 André van Goethem St Gillis Waas 1932 1e HvetG 18:12 9,890 6.04
37 Marina van Royen St Niklaas 1969 3e DvetB 18:49 9,566 6.16
38 Georges Colman Rupelmonde 1933 2e HvetG 19:01 9,465 6.20
39 Dominique van den Daele Wachtebeke 1965 1e DvetC 19:57 9,023 6.39
40 Cyriel Bucheler Hoboken 1955 3e HvetD 20:33 8,759 6.51
41 Linda Vanrijckeghem Waasmunster 1961 1e DvetD 21:13 8,484 7.04
42 Bianca Fossen Boekhoute 1968 4e DvetB 22:00 8,182 7.20
43 Thomas Verminck Eeklo 1992 12e Hsen 23:38 7,616 7.52
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-11-2017 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
12-11-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant225
02-01-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant926
03-01-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant464
14-11-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant618
04-01-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1092
15-11-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant986
16-11-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1346
05-01-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1070
17-11-2007 Jeff Thuy MemorialHeikantSSP362

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopschoenen Kopen..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
marath Nicolette Malcorps (PR)3.38.27  Vse
marath Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)3.38.27  Mse
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (71)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
05-11: Marathon Porto (3)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Berlin marathon Berlijn (2)
Atletiek Zeeland © 2017