vrijdag 25 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jeff Thuy Memorial
Heikant, zaterdag 10 november 2012 - Organisatie: TC Heikant
12km
1 Van Guyse Jordi Stekene 1983 1e Hsen 42:23 17,413 3.26
2 Verminck Sander Eeklo 1989 2e Hsen 43:36 16,927 3.32
3 Buysse Marti Assenede 1983 3e Hsen 44:31 16,578 3.37
4 Gerrits Benjamin Axel 1989 4e Hsen 44:45 16,492 3.38
5 Van Guyse Rudi Stekene 1958 1e HvetC 44:50 16,461 3.38
6 De Decker Chris Stekene 1978 5e Hsen 46:45 15,786 3.48
7 De Vet Peter Axel 1977 6e Hsen 46:53 15,741 3.48
8 Van Damme Marc Zele 1960 2e HvetC 47:25 15,564 3.51
9 Kiveryn Frank Duffel 1967 1e HvetB 47:43 15,466 3.52
10 Cornu Benny Stekene 1969 1e HvetA 48:19 15,274 3.55
11 Van Remortel Patrick Hulst 1961 3e HvetC 48:33 15,201 3.56
12 Van de Branden Frank St.Jansteen 1959 4e HvetC 48:46 15,133 3.57
13 Rottier Peter Kalken 1979 7e Hsen 48:57 15,077 3.58
14 De Meijer Christian Nederland 1974 1e DvetA 49:02 15,051 3.59
15 Van Acker Ronni Nieuw-Namen 1955 1e HvetD 49:26 14,929 4.01
16 Poppe Eric Zele 1967 2e HvetA 49:28 14,919 4.01
17 Van Hooreweghe Mechelen 1976 8e Hsen 49:52 14,799 4.03
18 De Sutter Patrick Stekene 1961 5e HvetC 50:20 14,662 4.05
19 Merlin Katja Zele 1966 1e DvetC 50:49 14,523 4.07
20 De Wilde Raoul Zele 1960 6e HvetC 50:51 14,513 4.08
21 Demaret Tony Sint-Kruis-Winkel 1966 2e HvetB 51:10 14,423 4.09
22 Noens Martin Kemzeke 1965 3e HvetB 51:25 14,353 4.10
23 Boerebach Frank Hoek 1960 7e HvetC 51:46 14,256 4.12
24 Verleysen Vincent Gent 1977 9e Hsen 52:15 14,124 4.14
25 Raes Dave Stekene 1975 10e Hsen 52:21 14,097 4.15
26 D'Heer Luc Moerbeke-Waas 1968 3e HvetA 52:22 14,093 4.15
27 Roels Theo Kloosterzande 1958 8e HvetC 52:34 14,039 4.16
28 Van Belzen Niek Axel 1964 4e HvetB 52:42 14,004 4.17
29 Wortman Douwe Axel 1969 4e HvetA 53:07 13,894 4.19
30 De Keyser Ivan Waasmunster 1962 9e HvetC 53:19 13,842 4.20
31 Michiels Rudy Oosterzele 1968 5e HvetA 53:35 13,773 4.21
32 Slock Endy Axel 1974 11e Hsen 53:41 13,747 4.21
33 Florussen Dennis Terneuzen 1974 12e Hsen 53:43 13,739 4.22
34 De Jonghe Marc Stekene 1954 2e HvetD 53:46 13,726 4.22
35 Allefs Monique Hulst 1967 2e DvetC 53:49 13,713 4.22
36 Vermeulen Sepp Koewacht 1959 10e HvetC 53:53 13,696 4.22
37 Goossens Jurgen Kieldrecht 1975 13e Hsen 54:12 13,616 4.24
38 Herrewegh Marco Heikant 1971 6e HvetA 54:22 13,574 4.25
39 Van Hoof Geert Sleidinge 1975 14e Hsen 55:40 13,257 4.31
40 Goole Saskia Kapelle 1970 1e DvetB 55:43 13,246 4.31
41 De Baere Danny Waasmunster 1962 11e HvetC 55:44 13,242 4.31
42 Adriaenssens Rony Lokeren 1957 3e HvetD 55:46 13,234 4.32
43 Heirman Paul Lokeren 1949 1e HvetE 56:21 13,097 4.34
44 Everaert Jean Claude Hulst 1967 5e HvetB 56:22 13,093 4.34
45 De Vleeshouwer Kris Stekene 1971 7e HvetA 56:44 13,008 4.36
46 Dubbeldam Davy Sluiskil 1972 8e HvetA 57:07 12,921 4.38
47 Koutstaal Koen Hulst 1970 9e HvetA 57:12 12,902 4.39
48 Van Driesche Jurgen Oostakker 1976 15e Hsen 57:25 12,853 4.40
49 De Klerk Terneuzen 1946 1e HvetF 57:30 12,835 4.40
50 Kusseneers Luc Rumst 1957 4e HvetD 57:34 12,82 4.40
51 Van Waterschoot Ron Hulst 1960 12e HvetC 57:37 12,809 4.41
52 De Soomer Roger Laarne Belgie 1946 2e HvetF 57:43 12,787 4.41
53 Obbels Paul Nijlen 1950 2e HvetE 57:52 12,753 4.42
54 Janssens Johan Sint Katelijne 1975 16e Hsen 57:55 12,742 4.42
55 Seghers Jurgen Hulst 1971 10e HvetA 59:03 12,498 4.48
56 De Caluwe Eddy Moerbeke-Waas 1967 6e HvetB 59:17 12,449 4.49
57 Kuijpers Coen Hulst 1980 17e Hsen 59:18 12,445 4.49
58 Merckx Margo Heikant 1963 3e DvetC 59:24 12,424 4.49
59 Wagenaer Dirk Stekene 1967 7e HvetB 59:26 12,417 4.49
60 Gerritsen Han Hulst 1944 3e HvetF 59:30 12,403 4.50
61 Roels Omar Hulst 1969 11e HvetA 59:37 12,379 4.50
62 Smet Annemiek Hulst 1985 1e Dsen 59:59 12,303 4.52
63 Sijs Rinus Biervliet 1951 3e HvetE 01:00:20 12,232 4.54
64 Van de Walle Robert Moerbeke- Waas 1945 1e DvetF 01:00:51 12,128 4.56
65 Goole Georges Zuiddorpe 1946 4e HvetF 01:01:00 12,098 4.57
66 Smits Frank nederland 1957 5e HvetD 01:01:48 11,942 5.01
67 Vermeulen Iris Hulst 1975 2e DvetA 01:01:59 11,906 5.02
68 Van Leuven Alex St.Jansteen 1960 13e HvetC 01:02:02 11,897 5.02
69 Van Doorn Petro Zaamslag 1964 8e HvetB 01:02:21 11,836 5.04
70 Dhondt Rony Belgie 1960 14e HvetC 01:02:40 11,777 5.05
71 Van de Kerkhove Piet Hulst 1949 4e HvetE 01:02:50 11,745 5.06
72 Van Der Klooster Eric Terhole 1962 15e HvetC 01:02:52 11,739 5.06
73 Bruinchogen Leon Terneuzen 1969 12e HvetA 01:03:01 11,711 5.07
74 Jonkheym Wendy Kloosterzande 1968 2e DvetB 01:03:07 11,693 5.07
75 Vroonland Sjaak Lamswaarde 1957 6e HvetD 01:03:09 11,686 5.08
76 Van Damme Marion Clinge 1965 4e DvetC 01:03:15 11,668 5.08
77 Van de Woestijne Fernier Watervliet 1946 5e HvetF 01:03:19 11,656 5.08
78 Smits Annet Hulst 1989 2e Dsen 01:03:46 11,573 5.11
79 Lockefeer Wim Nieuw- Namen 1969 13e HvetA 01:03:49 11,564 5.11
80 Verbrugge Noel Nieuwpoort 1953 7e HvetD 01:03:51 11,558 5.11
81 Bogemans Ludo Lier 1956 8e HvetD 01:04:13 11,492 5.13
82 De Caluwe Eddy Nederland 1964 9e HvetB 01:04:32 11,436 5.14
83 Van Den Brande Adrie Hulst 1959 16e HvetC 01:04:51 11,38 5.16
84 Van Bellen Jos Hulst 1955 9e HvetD 01:05:09 11,328 5.17
85 Levieux Anne Wuustwezel 1977 3e DvetA 01:05:19 11,299 5.18
86 Kint Wim Kloosterzande 1958 17e HvetC 01:05:27 11,276 5.19
87 De lijzen Sjaak Heikant 1961 18e HvetC 01:05:31 11,264 5.19
88 Luteijn Rolf Heikant 1970 14e HvetA 01:05:33 11,259 5.19
89 Rijksen Chris Heikant 1972 15e HvetA 01:05:34 11,256 5.19
90 Verdonck William Beveren-Waas 1944 6e HvetF 01:05:49 11,213 5.21
91 Van Lancker Karen Waasmunster 1983 3e Dsen 01:08:36 10,758 5.34
92 De Beule Karin Heikant 1969 3e DvetB 01:08:44 10,737 5.35
93 De Belder Marc Wekevorst 1965 10e HvetB 01:09:54 10,558 5.40
94 Provoost Stefan Stekene 1971 16e HvetA 01:10:10 10,518 5.42
95 Van Der Steen Louis Gent 1954 10e HvetD 01:10:32 10,463 5.44
96 Salome Bernadette Kloosterzande 1959 1e DvetD 01:10:56 10,404 5.46
97 Zweistra Els Terneuzen 1958 2e DvetD 01:11:32 10,317 5.48
98 De Koeyer Ko Zaamslag 1945 7e HvetF 01:11:33 10,314 5.49
99 De Cock Marcel Vogelwaarde 1965 11e HvetB 01:12:35 10,168 5.54
100 Hermans Margo Ossenisse 1972 4e DvetB 01:13:01 10,107 5.56
101 Aerts Margot Hulst 1961 3e DvetD 01:13:25 10,052 5.58
102 Van de Velde Rudy Wachtebeke 1963 12e HvetB 01:13:34 10,032 5.58
103 De Roeck Lucie Heikant 1966 5e DvetC 01:14:25 9,917 6.03
104 Verwer Dominique St.Jansteen 1967 6e DvetC 01:14:26 9,915 6.03
105 Dhaese Maurice Lokeren 1945 8e HvetF 01:14:31 9,904 6.03
106 Van Eetvelt Mirella Hulst 1975 4e DvetA 01:14:33 9,899 6.03
107 Lommelen Ann Beveren 1973 5e DvetA 01:14:49 9,864 6.04
108 De Keyser Marie Jeanne Bellem Aalter 1945 2e DvetF 01:14:50 9,862 6.05
109 Claes Joseph Keerbergen 1936 1e HvetG 01:15:00 9,840 6.05
110 Coppieters Wim Strombeek Bever 1936 2e HvetG 01:15:02 9,836 6.06
111 Brouwers Claudia St.Jansteen 1966 7e DvetC 01:15:04 9,831 6.06
112 Dreesman Margo St.Jansteen 1968 5e DvetB 01:15:18 9,801 6.07
113 Jansen Anne Marie Kloosterzande 1951 3e DvetF 01:16:17 9,674 6.12
114 Andries Guido Sint Niklaas 1947 9e HvetF 01:16:34 9,639 6.13
115 Herteleer Christian Bellem Aalter 1950 5e HvetE 01:16:35 9,637 6.13
116 Dobbelaar Heidi Heikant 1969 6e DvetB 01:19:48 9,248 6.29
5km
1 Joos Pauwels Kleit 1966 1e HvetB 20:09:00,00 16,08 3.43
2 Verschueren Marc Lokeren 1964 2e HvetB 20:21:00,00 15,92 3.46
3 Marc Bosman Melsele 1960 1e HvetC 21:07:00,00 15,34 3.54
4 Ronny D Hont Stekene 1965 3e HvetB 21:11:00,00 15,3 3.55
5 Rex Castelijn Temse 1968 1e HvetA 21:24:00,00 15,14 3.57
6 Gert Jan Martens Hulst 1985 1e Hsen 21:44:00,00 14,91 4.01
7 Bruno van Caelenberg Koekelberg 1972 2e Hsen 21:50:00,00 14,84 4.02
8 Edmond Helskens Zelzate 1965 4e HvetB 22:05:00,00 14,67 4.05
9 Bart Verholen Berlare 1980 3e Hsen 22:13:00,00 14,58 4.06
10 Didier Verlee Sinaai 1989 4e Hsen 22:17:00,00 14,54 4.07
11 Dennis Thuy St. Jansteen 1997 5e Hsen 22:20:00,00 14,51 4.08
12 Danny Verduijn Zuiddorpe 1974 6e Hsen 22:21:00,00 14,5 4.08
13 Cynthia Huybrechts Hulshout 1977 1e DvetA 22:24:00,00 14,46 4.08
14 Peter Janssen Sluiskil 1966 5e HvetB 22:26:00,00 14,44 4.09
15 Rudi de Caluwe Sas van Gent 1959 2e HvetC 22:28:00,00 14,42 4.09
16 Vincent Delannoy Rosieres 1967 2e HvetA 22:41:00,00 14,28 4.12
17 Gilbert van Bunder de Klinge 1946 1e HvetF 22:49:00,00 14,2 4.13
18 William Goossens Belgie 1952 1e HvetE 22:58:00,00 14,11 4.15
19 Gilles Faas Terneuzen 1962 3e HvetC 23:20:00,00 13,89 4.19
20 Jacques Zaman Terneuzen 1961 4e HvetC 23:22:00,00 13,87 4.19
21 Jos van Gremberghe Koewacht 1955 1e HvetD 23:24:00,00 13,85 4.19
22 Dirk Coyent Halle 1953 2e HvetD 23:33:00,00 13,76 4.21
23 Jens Helskens Zelzate 1997 7e Hsen 23:37:00,00 13,72 4.22
24 Annick Van de Casteele Sint Amandsberg 1965 6e HvetB 23:39:00,00 13,7 4.22
25 Stefan van Damme Terneuzen 1984 8e Hsen 24:10:00,00 13,41 4.28
26 Jochem de Beele Sint Niklaas 1991 9e Hsen 24:13:00,00 13,38 4.29
27 Bennie Bouterse Terneuzen 1966 7e HvetB 24:16:00,00 13,35 4.29
28 Leo Kaijser Terneuzen 1960 5e HvetC 24:20:00,00 13,32 4.30
29 Patrick Van de Veire Boekhoute 1957 3e HvetD 24:26:00,00 13,26 4.31
30 Remco Ivens Stekene 1976 10e Hsen 24:29:00,00 13,23 4.32
31 Eric Nuyts Eeklo 1965 8e HvetB 24:35:00,00 13,18 4.33
32 Cathy Poppe Lokeren 1977 1e Dsen 25:04:00,00 12,93 4.38
33 Ron de Geest St. Pauwels 1951 2e HvetE 25:10:00,00 12,87 4.39
34 Eddy Waelput Stekene 1967 9e HvetB 25:22:00,00 12,77 4.41
35 Paul Haertsens Boekhoute 1963 10e HvetB 25:37:00,00 12,65 4.44
36 Marc Goris Vosselaar 1964 11e HvetB 25:45:00,00 12,58 4.46
37 Marianne Knijff Philippine 1961 1e DvetD 26:14:00,00 12,35 4.51
38 Rik van de Velde Axel 1991 11e Hsen 27:07:00,00 11,95 5.01
39 Gert Jan Menheere Hulst 1966 12e HvetB 27:10:00,00 11,93 5.01
40 Pascal Herwegh Kemzeke 1971 3e HvetA 27:12:00,00 11,91 5.02
41 Daan Dieleman Zaamslag 1949 3e HvetE 27:19:00,00 11,86 5.03
42 Mario van Zeele Sas van Gent 1966 13e HvetB 27:22:00,00 11,84 5.04
43 Ludwig vqn Geyte Zele 1958 6e HvetC 27:32:00,00 11,77 5.05
44 Marian Sturm Zaamslag 1968 1e DvetB 27:56:00,00 11,6 5.10
45 Lucien Zegers Hulst 1962 7e HvetC 28:15:00,00 11,47 5.13
46 Dirk de Bosscher Lokeren 1962 8e HvetC 28:18:00,00 11,45 5.14
47 Rony Pede Waarschoot 1954 4e HvetD 28:24:00,00 11,41 5.15
48 Annelies Rombout Kieldrecht 1953 1e DvetE 28:27:00,00 11,39 5.16
49 Tom de Ridder Temse 1976 12e Hsen 28:32:00,00 11,36 5.17
50 Jurgen van Himst St. Pauwels 1968 4e HvetA 28:36:00,00 11,33 5.17
51 Wanda Zegers Terneuzen 1972 2e DvetB 28:43:00,00 11,28 5.19
52 Kimberly vqn Waesberghe Sint Pauwels 1989 2e Dsen 29:17:00,00 11,06 5.25
53 Willem van der Heyden Kieldrecht 1951 4e HvetE 29:21:00,00 11,04 5.26
54 Joop Wieles Philippine 1953 5e HvetD 29:34:00,00 10,96 5.28
55 Roland de Bock Westdorpe 1955 6e HvetD 29:38:00,00 10,93 5.29
56 Leander van Haver Elversele 1947 2e HvetF 29:40:00,00 10,92 5.29
57 Anita Wieles Philippine 1959 2e DvetD 29:52:00,00 10,85 5.31
58 Diane de Rijbel Stekene 1966 1e DvetC 29:59:00,00 10,81 5.33
59 Catherine Machais Sint Pauwels 1964 2e DvetC 30:03:00,00 10,78 5.33
60 Marleen Steijaert de Rech Nieuw Namen 1968 3e DvetB 30:05:00,00 10,77 5.34
61 Patrick Pieters Terneuzen 1969 5e HvetA 30:09:00,00 10,75 5.34
62 Mia Clijmans Vosselaar 1966 3e DvetC 30:12:00,00 10,73 5.35
63 Francis Op de Beek Lier 1957 7e HvetD 30:21:00,00 10,68 5.37
64 Willem de Koeijer Axel 1946 3e HvetF 30:25:00,00 10,65 5.37
65 Bert Heuvelsland Heikant 1951 5e HvetE 30:27:00,00 10,64 5.38
66 Paulette de Huyvetter Zelzate 1944 1e DvetF 30:53:00,00 10,49 5.43
67 Anne Marie Nachtegaal Heikant 1965 4e DvetC 30:55:00,00 10,48 5.43
68 Marian van Voren Terneuzen 1954 2e DvetE 31:21:00,00 10,34 5.48
69 Joke Cornelissen Terneuzen 1958 3e DvetD 31:23:00,00 10,32 5.48
70 Ben de Winter Kieldrecht 1973 13e Hsen 31:25:00,00 10,31 5.49
71 Freer van Roeyen Axel 1965 14e HvetB 32:19:00,00 10,03 5.59
72 Saskia Franse Hulst 1971 4e DvetB 32:22:00,00 10,01 5.59
73 Nadine van Rijn Hulst 1986 3e Dsen 32:25:00,00 10 6.00
74 Erno Dupon Kieldrecht 1959 9e HvetC 32:48:00,00 9,88 6.04
75 Isabelle Jacobs Lokeren 1964 5e DvetC 34:41:00,00 9,34 6.25
76 Rudi van Waesberghe Sint Pauwels 1954 8e HvetD 35:12:00,00 9,21 6.31
77 Frank Dogge St Jansteen 1947 4e HvetF 35:18:00,00 9,18 6.32
78 Brigitte de Vreeze Melsele 1963 6e DvetC 36:29:00,00 8,88 6.45
79 Dick Verhelst Terneuzen 1941 1e HvetG 36:45:00,00 8,82 6.48
80 Greta de Vijlder St.Gillis Waas 1945 2e DvetF 37:06:00,00 8,73 6.52
81 Honorien de Cock Vogelwaarde 1969 5e DvetB 37:13:00,00 8,71 6.53
3km
1 Frederik de Backer Waregem 1975 1e Hsen 10:23 17,335 3.27
2 Fransesco de Groote Gent 1985 2e Hsen 10:51 16,59 3.37
3 Bart Teirlynck St Kruis Winkel 1987 3e Hsen 11:36 15,517 3.52
4 Peter Declerck Waarschoot 1974 4e Hsen 11:48 15,254 3.56
5 Sander Post Terneuzen 1982 5e Hsen 11:54 15,126 3.58
6 Jordi Buyle Sinaai 1992 6e Hsen 11:57 15,063 3.59
7 De Decker peter maldegem 1976 7e Hsen 12:33 14,343 4.11
8 Ronny Wagenaer Melsele 1969 1e HvetA 12:40 14,211 4.13
9 Jan Wieles Oostburg?? 1993 8e Hsen 13:01 13,828 4.20
10 Danny Degroote Gent 1956 1e HvetD 13:28 13,366 4.29
11 Freddy Verstichele Stekene 1947 1e HvetF 13:41 13,155 4.33
12 Nolet Jean Pierre axel 1966 1e HvetB 13:47 13,059 4.35
13 Merel Demaret St Kruis Winkel 1998 1e Dsen 13:52 12,981 4.37
14 Sabine Vasseur Axel 1987 2e Dsen 14:01 12,842 4.40
15 Jonas Wagenaer Melsele 2000 9e Hsen 14:04 12,796 4.41
16 Van Brussel Jesica Lokeren 1977 1e DvetA 14:12 12,676 4.44
17 Cedric de Beelde St Niklaas 1993 10e Hsen 14:20 12,558 4.46
18 Jan Verbeke Antwerpen 1957 2e HvetD 14:34 12,357 4.51
19 Irenee Goethals Oostakker 1947 2e HvetF 14:44 12,217 4.54
20 Georges Vonck St Gilles- Waas 1948 1e HvetE 14:47 12,176 4.55
21 Roger Nijs Vrasene 1944 3e HvetF 15:03 11,96 5.01
22 Margot Thuy St Jansteen 1999 3e Dsen 15:12 11,842 5.04
23 Mariska Smet Heikant 1979 4e Dsen 15:52 11,345 5.17
24 Werner Heymans Sinaai 1951 2e HvetE 15:59 11,262 5.19
25 Kathy de Meyere Sleidinge 1973 2e DvetA 16:27 10,942 5.29
26 Hoogenberg Julian Axel 1998 11e Hsen 16:34 10,865 5.31
27 Claudia Paelinck Sinaai 1991 5e Dsen 16:39 10,811 5.33
28 Johan de Beelde St Niklaas 1962 1e HvetC 16:41 10,789 5.33
29 Eric d'Hooghe Hulst 1966 2e HvetB 16:59 10,599 5.39
30 Annemarie Verbeke Antwerpen 1955 1e DvetE 17:16 10,425 5.45
31 Mara Boerebach Hoek 1991 6e Dsen 17:20 10,385 5.46
32 Veerle van Rentergem St Kruis Winkel 1968 1e DvetB 17:34 10,247 5.51
33 Wies de Waal Terneuzen 1943 4e HvetF 17:51 10,084 5.57
34 Julia Zegers Terneuzen 2000 7e Dsen 18:07 9,936 6.02
35 Carla Zegers Koewacht 1968 2e DvetB 18:10 9,908 6.03
36 André van Goethem St Gillis Waas 1932 1e HvetG 18:12 9,890 6.04
37 Marina van Royen St Niklaas 1969 3e DvetB 18:49 9,566 6.16
38 Georges Colman Rupelmonde 1933 2e HvetG 19:01 9,465 6.20
39 Dominique van den Daele Wachtebeke 1965 1e DvetC 19:57 9,023 6.39
40 Cyriel Bucheler Hoboken 1955 3e HvetD 20:33 8,759 6.51
41 Linda Vanrijckeghem Waasmunster 1961 1e DvetD 21:13 8,484 7.04
42 Bianca Fossen Boekhoute 1968 4e DvetB 22:00 8,182 7.20
43 Thomas Verminck Eeklo 1992 12e Hsen 23:38 7,616 7.52
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-01-2018 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
11-11-2017 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
02-01-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant926
12-11-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant225
14-11-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant618
03-01-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant464
04-01-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1092
15-11-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant986
05-01-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1070
16-11-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1346
17-11-2007 Jeff Thuy MemorialHeikantSSP362

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.45.27  Mse
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)8.51.67  JoB
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.49.80  Mse
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.08.24  Mse
1500 m Chris de Smit (PR 4.30.67)4.34.17  M35
1500 m Wouter Schets (PR)4.34.93  JoB
1500 m Shirin van Anrooij (PR 4.30.89)4.42.84  MeB
800 m Bereket Petersen (PR)2.03.12  JoB
800 m Stef Kapteijn (PR 2.11.77)2.12.39  JoB
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
Atletiek Zeeland © 2018