zondag 19 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
19e Grevelingen cross
Bruinisse, zaterdag 16 februari 2013 - Organisatie: Flakkee

8000m

1 Harmes Erwin   229 Dynamica 25:58 1eHs
2 Schrier Michel 73 233 Dynamica 26:39 2eHs
3 Kok Martijn de 82 11 Dynamica 27:03 3eHs
4 Noorden Huub van   180 AV'56 27:56 4eHs
5 Fertoute Fouad 73 255 Spirit 28:03 1eM35
6 Schrier David 85 104 Dynamica 28:32 5eHs
7 Melissant Andre 72 214 Flakkee 28:35 2eM35
8 Wolfert Eric 90 8 Flakkee 28:40 6eHs
9 Goudswaard Niels 69 107 Zierikzee 28:46 3eM35
10 Hoosemans Ruud 83 45 Dynamica 28:50 7eHs
11 Harthoorn Maarten   100 Kapelle 29:04 8eHs
12 Thuy Benny 68 26 RKHAV 29:32 4eM35
13 Groot Tom de 71 253 Flakkee 29:46 9eHs
14 Balkenende Peter 66 34 AV'56 30:05 1eM45
15 Verhage Arjo 69 58 Dynamica 30:21 5eM35
16 Arensman Johnny 88 263 Flakkee 30:28 10eHs
17 Stolk Edwin 75 256 Flakkee 30:30 6eM35
18 Vos Robin de 91 113 AV'56 30:35 11eHs
19 Swagemakers Gustav 73 28 Steenbergen 30:38 7eM35
20 Hoeven Leo v d 62 254 Spirit 31:00 2eM45
21 Nieuwenhuyze Laurens v   93 AV'56 31:05 12eHs
22 Smit Chris de 79 13 RKHAV 31:07 13eHs
23 Mourik Piet van 63 38 DeltaSport 31:21 3eM45
24 Alphen Edwin van 71 54 Dynamica 31:32 8eM35
25 Karelse John   200 Heinkenszand 31:35 9eM35
26 Ridder Cor de 70 86 Dynamica 32:10 10eM35
27 Velkers Michel 73 90 AV'56 32:12 11eM35
28 Noek Jaap 58 252 Stellerunner 32:17 4eM45
29 Lange Marcel de 71 53 Dynamica 32:37 12eM35
30 Graaf Martin de 70 2 Wemeldinge 32:52 13eM35
31 St Nicolaas Ricardo 86 260 Ooltgensplaa 32:57 14eHs
32 Bloem Vincent 94 242 Voorne Atl 33:07 15eHs
33 Hopmans Piet 51 175 Spado 33:19 1eM55
34 Meeuwse Jos 63 222 Dynamica 33:30 5eM45
35 Staal Kees 72 247 AAgtekerke 33:32 14eM35
36 Berrevoets Steef 68 259 Bruinisse 33:43 6eM45
37 Lasseur Joop 42 97 DeltaSport 33:46 1eM65
38 Veen Jaap v d 67 60 Scheldesport 34:06 7eM45
39 Pluijlaar Dion 95 43 Dynamica 34:17 1eJA
40 Kuiper Hans 68 249 Gravendeel 34:19 8eM45
41 Tempelaar Wim 52 70 Dynamica 34:28 2eM55
42 Lauwers Peter 65 36 RKHAV 34:36 9eM45
43 Jonge Wim de 49 99 AV'56 34:47 3eM55
44 Karsbergen Ruud 61 244 Flakkee 35:08 10eM45
45 Dellebeke Ron 58 69 Dynamica 35:16 11eM45
46 Eijken Mark van 80 236 Flakkee 35:29 16eHs
47 Meulmeester Manfred 69 57 Dynamica 35:48 15eM35
48 Wit Martijn de   246 Zierikzee 36:02 16eM35
49 Horssen Jan van 47 74 Dynamica 36:24 2eM65
50 Goedhart Freek 84 240   36:25 17eHs
51 Steketee Maurice 1 160 Middelburg 36:28 18eHs
52 Simonse Elbert 80 135 AAgtekerke 36:47 19eHs
53 Jong Bauke de 46 258 Vet Ned 37:12 3eM65
54 Hassent Jan van 58 248 Flakkee 37:23 12eM45
55 Luteyn Arjen 94 6 Wielingen 37:53 2eJA
56 Stee Rinus van 68 261 Flakkee 37:55 13eM45
57 Wilde Rien de 60 40 AV'56 38:06 14eM45
58 Bavel Adrie van 62 251 DeltaSport 38:18 15eM45
59 Louter Willem 63 39 RKHAV 38:35 16eM45
60 Halter Alex 46 250 Passaat 38:51 4eM65
61 Beijer Piet 48 73 Dynamica 39:04 4eM55
62 Bokelaar Flip 57 262 Oude Tonge 39:26 5eM55
63 Gerritsen Harry 56 257 Partehnon 39:50 6eM55
64 Botman Kobus 51 72 Dynamica 40:18 7eM55
65 Lelie Martin 69 111 RKHAV 40:37 17eM35
66 Ydema Frank 81 245 Rotterdam 41:08 20eHs
67 Poortvliet Hugo 44 76 Dynamica 44:15 5eM65
4800m
1 Feijter Job de 96 389 RKHAV 16:57 1 eJB
2 Lelie Michiel 96 391 RKHAV 17:26 2 eJB
3 Kreek Kris de 97 362 Scheldesport 17:54 3 eJB
4 Harinck Gino 96 361 Dynamica 18:06 4 eJB
5 Vos Patrick de 96 394 AV'56 18:08 5 eJB
6 Thijs Jasper 96 390 RKHAV 19:04 6 eJB
7 Kruik Melvin 96 309 Voorne Atl 19:07 7 eJB
8 Thuy Dennis 97 396 RKHAV 19:09 8 eJB
9 Kardux Jop 97 307 Flakkee 19:42 9 eJB
10 Welle Marin v d 96 311 Flakkee 20:07 10 eJB
11 Verhage Walter 96 308 Flakkee 21:16 11 eJB
12 Jong Tanja de 63 306 Spirit 21:19 1 eM45
13 Allefs Monique 67 369 RKHAV 22:00 2 eM45
14 Margadant Edith 55 347 DeltaSport 22:50 3 eM45
15 Verhoef Afke 67 300 Voorne Atl 23:54 4 eM45
16 Tempelaar Ineke 57 356 Dynamica 24:52 5 eM45
17 Kleven Lenie van 10 344 avvnVlissing 28:26 6 eM45
18 Mourik Sanne van 94 397 DeltaSport 22:30 1 eMA
19 Blankers Angeli 68 305 CAC Hilversu 20:10 1 eV35
20 Gilst Paola van   380 AV'56 21:02 2 eV35
21 Harinck Angelique 68 313 Dynamica 25:22 3 eV35
22 Widt Loes de 76 314 DeltaSport 29:20 4 eV35
23 Berge Laurey v d 89 385 Flakkee 17:49 1 eVs
24 Herder Astrid den 85 383 AV'56 19:12 2 eVs
25 Prince Marieke 77 302 Parthenon 19:20 3 eVs
26 Troost Jolanda 83 301 Pallas'93 19:38 4 eVs
27 Wilde Nadine de 88 384 AV'56 20:01 5 eVs
28 Dijke Veerel van 93 303 St Philipsla 31:31 6 eVs
29 Karsbergen Ellen 91 304 Oude Tonge 31:32 7 eVs

Heren se  8000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Harmes       Erwin         229 Dynamica     25:58
002 Schrier      Michel     73 233 Dynamica     26:39
003 Kok          Martijn de 82 011 Dynamica     27:03
004 Noorden      Huub van      180 AV'56        27:56
005 Schrier      David      85 104 Dynamica     28:32
006 Wolfert      Eric       90 008 Flakkee      28:40
007 Hoosemans    Ruud       83 045 Dynamica     28:50
008 Harthoorn    Maarten       100 Kapelle      29:04
009 Groot        Tom de     71 253 Flakkee      29:46
010 Arensman     Johnny     88 263 Flakkee      30:28
011 Vos          Robin de   91 113 AV'56        30:35
012 Nieuwenhuyze Laurens v     093 AV'56        31:05
013 Smit         Chris de   79 013 RKHAV        31:07
014 St Nicolaas  Ricardo    86 260 Ooltgensplaa 32:57
015 Eijken       Mark van   80 236 Flakkee      35:29
016 Goedhart     Freek      84 240              36:25
017 Steketee     Maurice    1  160 Middelburg   36:28
018 Simonse      Elbert     80 135 AAgtekerke   36:47
019 Ydema        Frank      81 245 Rotterdam    41:08
 
Heren 35  8000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Fertoute     Fouad      73 255 Spirit       28:03
002 Melissant    Andre      72 214 Flakkee      28:35
003 Goudswaard   Niels      69 107 Zierikzee    28:46
004 Thuy         Benny      68 026 RKHAV        29:32
005 Verhage      Arjo       69 058 Dynamica     30:21
006 Stolk        Edwin      75 256 Flakkee      30:30
007 Swagemakers  Gustav     73 028 Steenbergen  30:38
008 Alphen       Edwin van  71 054 Dynamica     31:32
009 Karelse      John          200 Heinkenszand 31:35
010 Ridder       Cor de     70 086 Dynamica     32:10
011 Velkers      Michel     73 090 AV'56        32:12
012 Lange        Marcel de  71 053 Dynamica     32:37
013 Graaf        Martin de  70 002 Wemeldinge   32:52
014 Staal        Kees       72 247 AAgtekerke   33:32
015 Meulmeester  Manfred    69 057 Dynamica     35:48
016 Wit          Martijn de    246 Zierikzee    36:02
017 Lelie        Martin     69 111 RKHAV        40:37
 
Heren 45  8000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Balkenende   Peter      66 034 AV'56        30:05
002 Hoeven       Leo v d    62 254 Spirit       31:00
003 Mourik       Piet van   63 038 DeltaSport   31:21
004 Noek         Jaap       58 252 Stellerunner 32:17
005 Meeuwse      Jos        63 222 Dynamica     33:30
006 Berrevoets   Steef      68 259 Bruinisse    33:43
007 Veen         Jaap v d   67 060 Scheldesport 34:06
008 Kuiper       Hans       68 249 Gravendeel   34:19
009 Lauwers      Peter      65 036 RKHAV        34:36
010 Karsbergen   Ruud       61 244 Flakkee      35:08
011 Dellebeke    Ron        58 069 Dynamica     35:16
012 Hassent      Jan van    58 248 Flakkee      37:23
013 Stee         Rinus van  68 261 Flakkee      37:55
014 Wilde        Rien de    60 040 AV'56        38:06
015 Bavel        Adrie van  62 251 DeltaSport   38:18
016 Louter       Willem     63 039 RKHAV        38:35
 
Heren 55  8000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Hopmans      Piet       51 175 Spado        33:19
002 Tempelaar    Wim        52 070 Dynamica     34:28
003 Jonge        Wim de     49 099 AV'56        34:47
004 Beijer       Piet       48 073 Dynamica     39:04
005 Bokelaar     Flip       57 262 Oude Tonge   39:26
006 Gerritsen    Harry      56 257 Partehnon    39:50
007 Botman       Kobus      51 072 Dynamica     40:18
 
Heren 65  8000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Lasseur      Joop       42 097 DeltaSport   33:46
002 Horssen      Jan van    47 074 Dynamica     36:24
003 Jong         Bauke de   46 258 Vet Ned      37:12
004 Halter       Alex       46 250 Passaat      38:51
005 Poortvliet   Hugo       44 076 Dynamica     44:15
 
Jongens A   8000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Bloem        Vincent    94 242 Voorne Atl   33:07
002 Pluijlaar    Dion       95 043 Dynamica     34:17
003 Luteyn       Arjen      94 006 Wielingen    37:53
 
Meisjes A   4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Mourik       Sanne van  94 397 DeltaSport   22:30
 
Vrouwen se  4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Berge        Laurey v d 89 385 Flakkee      17:49
002 Herder       Astrid den 85 383 AV'56        19:12
003 Prince       Marieke    77 302 Parthenon    19:20
004 Troost       Jolanda    83 301 Pallas'93    19:38
005 Wilde        Nadine de  88 384 AV'56        20:01
006 Dijke        Veerel van 93 303 St Philipsla 31:31
007 Karsbergen   Ellen      91 304 Oude Tonge   31:32
 
Vrouwen 35  4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Blankers     Angeli     68 305 CAC Hilversu 20:10
002 Gilst        Paola van     380 AV'56        21:02
003 Harinck      Angelique  68 313 Dynamica     25:22
004 Widt         Loes de    76 314 DeltaSport   29:20
 
Vrouwen 45  4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Jong         Tanja de   63 306 Spirit       21:19
002 Allefs       Monique    67 369 RKHAV        22:00
003 Margadant    Edith      55 347 DeltaSport   22:50
004 Verhoef      Afke       67 300 Voorne Atl   23:54
005 Tempelaar    Ineke      57 356 Dynamica     24:52
006 Kleven       Lenie van  10 344 avvnVlissing 28:26
 
Jongens B   4800m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Feijter      Job de     96 389 RKHAV        16:57
002 Lelie        Michiel    96 391 RKHAV        17:26
003 Kreek        Kris de    97 362 Scheldesport 17:54
004 Harinck      Gino       96 361 Dynamica     18:06
005 Vos          Patrick de 96 394 AV'56        18:08
006 Thijs        Jasper     96 390 RKHAV        19:04
007 Kruik        Melvin     96 309 Voorne Atl   19:07
008 Thuy         Dennis     97 396 RKHAV        19:09
009 Kardux       Jop        97 307 Flakkee      19:42
010 Welle        Marin v d  96 311 Flakkee      20:07
011 Verhage      Walter     96 308 Flakkee      21:16
 
Jongens C   2570m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Verhage      Joram      99 759 Dynamica     09:21
002 Peeman       Maikel     99 716 Flakkee      09:28
003 Harinck      Sergio     99 788 Dynamica     09:34
004 Vries        Jorick de     741 AV'56        09:45
005 Ridder       Rens de    99 789 Dynamica     09:57
006 Balkenende   Bart       98 821 AV'56        10:01
007 Tolhoek      Ezra       99 830 DeltaSport   10:09
008 Houtzager    Matthias   98 817 DeltaSport   10:14
009 Dierkx       Mike       99 787 Scheldesport 10:38
010 Heikoop      Jasper     98 818 DeltaSport   11:10
011 Berger       Jurriaan   98 820 DeltaSport   11:21
012 Heemst       Jop van    99 831 Flakkee      11:26
 
Jongens D   1940m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Leng         Paavo de   01 796 Dynamica     06:50
002 Putten       Axl van    00 718 Wemeldinge   07:11
003 Damme        Teun van   00 837 Wielingen    07:18
004 Nefs         Emiel      01 799 Dynamica     07:22
005 Boogaart     Bart       00 794 Dynamica     07:51
006 Houwelingen  Paul van   01 798 Dynamica     08:09
007 Belzen       Mika van      690 Dynamica     08:19
008 Lindhout     Siem       00 778 DeltaSport   08:30
 
Jongens pA2  970m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kapteijn     Stef       02 764 AV'56        03:27
002 Schets       Wouter     02 855 AV'56        03:32
003 Graaf        Robert de  02 856 AV'56        03:36
004 Roos         Matthijs   02 854 AV'56        03:39
005 Verbrugge    Mees       02 737 AV'56        03:51
006 Dieren       Teunis van 02 696 DVV'09       04:06
 
Jongens PA1  970m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Robijn       Micha         695 Flakkee      04:16
002 Kramer       Sven       03 871 AV'56        04:27
003 Cladder      Emanuel    03 708 AV'56        04:31
004 Os           Martijn va 03 869 RKHAV        04:33
005 Karelse      Ryan       15 725 Goes         04:38
006 Paasse       William    03 905 Flakkee      04:49
 
Jongens pB   970m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Fallaux      Pieter     04 693 Energie      03:45
002 Dikkenberg   Jesse v d  04 881 AV'56        03:54
003 Hoogenes     Pepijn     04 717 Vlissingen   03:57
004 Hartog       Benjamin d 04 720 Energie      04:18
005 Hartog       Sebastiaan 04 721 Energie      04:22
006 Zeeuw        Tobias de  04 802 Scheldesport 04:30
007 Herwegh      Karsten    04 880 RKHAV        04:32
008 Bruijn       Tim de     04 879 RKHAV        04:40
 
Jongens pC   970m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 804 Dynamica     04:11
002 Schunacher   Bram       05 698 Energie      04:14
003 Kapteijn     Mart       05 766 AV'56        04:20
004 Fallaux      Wouter     06 710 Energie      04:34
005 Goethem      Maxim van  05 892 RKHAV        04:45
006 Brandwijk    AmramBoaz  06 702 Flakkee      04:47
007 Verschuren   Niels      06 724 Scheldesport 04:52
 
Meisjes B   2570m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Brouwers     Fieke de   97 767 RKHAV        11:06
 
Meisjes C   2570m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Jones        Waeoby     99 808 Scheldesport 10:07
002 Kreek        Maaike de  99 807 Scheldesport 10:17
003 Boutens      Amber      99 806 Scheldesport 10:29
004 Waard        Annemarie  98 917 DeltaSport   10:55
005 Sies         Leannah    99 921 Flakkee      11:23
006 Slabbekoorn  Femke      98 906 AV'56        11:41
007 Lodder       Judith     99 922 Flakkee      11:54
008 Thuy         Margot     99 913 RKHAV        12:50
009 Francke      Suzie      99 918 DeltaSport   14:41
 
Meisjes D   1940m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Veldhoen     Lotte      01 703 Energie      07:13
002 Heikoop      Iris       01 942 DeltaSport   07:44
003 Dekker       Nicole     00 929 DeltaSport   07:57
004 Graaf        Brigitte d 00 930 AV'56        08:01
005 Waard        Eveline de 00 928 DeltaSport   08:03
006 Hederik      Ilvia      01 706 Energie      08:21
007 Dieren       Judith van 00 705 Flakkee      09:42
008 Hartog       Corinda de 99 722 Energie      10:10
 
Meisjes pA2  970m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Klinken      Anique van 02 954 DeltaSport   03:53
002 Putten       Shelby van 02 956 AV'56        03:56
003 Smits        Veerle     02 955 AV'56        03:58
004 Geldof       Jasmijn    02 813 Dynamica     04:01
005 Visser       Lotte de   02 704 Energie      04:03
006 Lelie        Fien       02 948 RKHAV        04:36
007 Hemelaar     Maaike     02 952 RKHAV        04:44
008 Wiskerke     Kim           744 Dynamica     04:46
 
Meisjes pA1  970m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 968 DeltaSport   03:44
002 Fertoute     Elaine     03 970 DeltaSport   04:09
003 Goudswaard   Ilse       03 969 DeltaSport   04:29
004 Exter        Eva den    03 965 RKHAV        04:41
005 Kaagman      Rosanne    03 777 Dynamica     04:57
 
Meisjes pB  970m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Schets       Tessa      04 982 AV'56        04:03
002 Haar         Dana ter   04 816 Dynamica     04:06
003 Coppieters   Jenna      04 981 RKHAV        04:25
004 Eetvelt      Katja van  04 980 RKHAV        04:28
005 Verschuren   Suzanne    04 723 Scheldesport 04:43
006 Widt         Daphne de  04 711 DeltaSport   04:57
 
Meisjes pC  970m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Graaf        Amy de     05 994 AV'56        04:16
002 Lorier       Lisanne       743 Dynamica     04:37
003 Fertoute     Lilian     05 993 DeltaSport   04:50
004 Dikkenberg   Inke v d   06 999 AV'56        04:54
005 Karelse      Yara       01 726 AV'56        04:59
006 Luijk        Zoe van       757 AV'56        05:15
007 Kramer       Mila       06 998 AV'56        06:00
     finishers: ,187

    Hse    H4A-crosscompetitie             Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Kok          Martijn de 011 Dynamica    226     250     233 233     60 1002  4
 2 Schrier      David      104 Dynamica        188     250 220 215     60 0933  4
 3 Harthoorn    Maarten    100 Kapelle     174 207 207 233 203 197     75 0925  6
 4 Nieuwenhuyze Laurens v  093 AV'56       200 194 191 241 197 174     75 0907  6
 5 Hoosemans    Ruud       045 Dynamica    164 215 203 215     200     65 0898  5
 6 Wolfert      Eric       008 Flakkee     170     184 191 188 207     65 0835  5
 7 Smit         Chris de   013 RKHAV       141 164     174 174 172     65 0749  5
 8 Brouwer      Job de     007 RKHAV       211     233     241         45 0730  3
 9 Dekker       Alexander  051 Dynamica    152 158 155 155 159         65 0692  5
10 Jonker       Wilco      017 AV'56       139 157 153 163 146         65 0684  5
11 Steketee     Maurice    160 Middelburg          131 130 142 139     60 0602  4
12 Vos          Robin de   113 AV'56           176 186         180     45 0587  3
13 Simonse      Elbert     135 AAgtekerke      125     118 135 138     60 0576  4
14 Harmes       Erwin      229 Dynamica                    250 250     30 0530  2
15 Schanck      George     016 Oostburg    099 104 094 106 130         65 0504  5
16 Schrier      Michel     233 Dynamica                    226 241     30 0497  2
17 Noorden      Huub van   180 AV'56               220         226     30 0476  2
18 Wisse        Pieter     047 Dynamica    191     215                 30 0436  2
19 Korte        Willem de  210 Dynamica                203 194         30 0427  2
20 Vogel        Jurriaan   138 Dynamica        191 200                 30 0421  2
21 Aafjes       Joel       121 Kortgene        172 160                 30 0362  2
22 Hoey         Olivier de 010 Waasland    250                         15 0265  1
23 Bleyaert     Bart       125 ABAV Knessel    250                     15 0265  1
24 Bouterse     Neal       083 Dynamica    241                         15 0256  1
25 Guyse Jordi             079 Waasland    233                         15 0248  1
26 Buysse       Matti      130 Assenede        233                     15 0248  1
27 Exter        Niek den   173 Scheldesport        226                 15 0241  1
28 Adan         Erwin      048 Dynamica    220                         15 0235  1
29 Vleeschauwer Bert de    226 Lokeren                     211         15 0226  1
30 Doe          John       098             203                         15 0218  1
31 Boks         Jorim de   209 Dynamica                200             15 0215  1
32 Buysse       Matti      234 Rieme                       200         15 0215  1
33 Dobbelaer    Dimintri   020 Waasland    194                         15 0209  1
34 Groot        Tom de     253 Flakkee                         191     15 0206  1
35 Arensman     Johnny     263 Flakkee                         184     15 0199  1
36 Verhulst     Pieter     168 Rotterdam At        182                 15 0197  1
37 Linden       Crum v d   170 Dynamica            180                 15 0195  1
38 Trigt        Bart van   162 Phanos              172                 15 0187  1
39 Hollander    Rene den   161 Meliskerke          170                 15 0185  1
40 St Nicolaas  Ricardo    260 Ooltgensplaa                    159     15 0174  1
41 Nevel        Angelo van 142 Brugge          156                     15 0171  1
42 Feijter      Tim        082 Sint Janstee153                         15 0168  1
43 Visser       Bart de    178 Serooskerke         152                 15 0167  1
44 Eijken       Mark van   236 Flakkee                         144     15 0159  1
45 Goedhart     Freek      240                                 140     15 0155  1
46 Moerland     Marcel     167 Krabbendijke        139                 15 0154  1
47 Rutjes       Dwayn      163 Goes                133                 15 0148  1
48 Meeuwsen     Peter      169 Krabbendijk         132                 15 0147  1
49 Ringelberg   Jacco      224 Colijnsplaat            127             15 0142  1
50 Hamelink     Michael    015 Axel        124                         15 0139  1
51 Ydema        Frank      245 Rotterdam                       124     15 0139  1
52 Ieperen      Martin v   181 Kapelle             115                 15 0130  1
53 Lievense     Tom        165 Westkapelle         111                 15 0126  1
54 Straten      Andreas    215 Domburg                 110             15 0125  1
55 Moerland     Marc-Jan   166 Krabbendijke        102                 15 0117  1
starts  112 Reacties
  H35    H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Goudswaard   Niels      107 Zierikzee       220 211     207 203     60 0901  4
 2 Swagemakers  Gustav     028 Steenbergen 160 200 197 211 184 178     75 0867  6
 3 Thuy         Benny      026 RKHAV       182 197 188     191 194     65 0835  5
 4 Verhage      Arjo       058 Dynamica    162 182 178 194 180 186     75 0817  6
 5 Joziasse     Sjacco     055 Dynamica    159 174 176 186 172         65 0773  5
 6 Kool         Pascal     117 Scheldesport    161 164 188 176         60 0749  4
 7 Lange        Marcel de  053 Dynamica    127 162 158 170 164 161     75 0732  6
 8 Zeeuw        Alwin de   056 Scheldesport146 160 156 159 162         65 0702  5
 9 Graaf        Martin de  002 Wemeldinge          143 157 144 160     60 0664  4
10 Velkers      Michel     090 AV'56       143     137 161     163     60 0664  4
11 Hoepen       Steven van 031 Heinkenszand129 148 126 143 145         65 0630  5
12 Rabout       Theo       019 Wielingen   188 203         182         45 0618  3
13 Jaeger       Edwin de   021 RKHAV       172 184 166                 45 0567  3
14 Alphen       Edwin van  054 Dynamica                176 168 168     45 0557  3
15 Vierbergen   Tristan    103 Hulst       102 126 123     140         60 0551  4
16 Lelie        Martin     111 RKHAV           111 103 113 133 125     65 0547  5
17 Karelse      John       200 Heinkenszand            162 166 166     45 0539  3
18 Melissant    Andre      214 Flakkee                 220     211     30 0461  2
19 Janse        Micha      052 Dynamica    166     168                 30 0364  2
20 Fertoute     J          126 Zierikzee       170 159                 30 0359  2
21 Goossen      Erik       176 Scheldesport        163 166             30 0359  2
22 Vermeulen    Sven       133 Vlissingen      163         155         30 0348  2
23 Ridder       Cor de     086 Dynamica    150                 164     30 0344  2
24 Wieland      Niek       018 Wielingen   148     150                 30 0328  2
25 Broecke      Francois v 136 Wielingen       149 145                 30 0324  2
26 Dekker       Peter      223 Dynamica                142 150         30 0322  2
27 Berge        Perry v d  029 Flakkee     135 147                     30 0312  2
28 Meulmeester  Manfred    057 Dynamica    121                 143     30 0294  2
29 Dijkstra     Seth       024 LPK Middelbu117         131             30 0278  2
30 Marie        Stephane   001 Vlissingen          113 125             30 0268  2
31 Depoorter    Yves       131 Knokke          226                     15 0241  1
32 Fertoute     Fouad      255 Spirit                          220     15 0235  1
33 Limbergen    Peter van  164 AV'56               194                 15 0209  1
34 Stolk        Edwin      256 Flakkee                         182     15 0197  1
35 Louws        Kees       189 Middelburg              180             15 0195  1
36 Heikoop      Sebastiaan 025 DeltaSport  178                         15 0193  1
37 Arens        Edwin      172 Kruiningen          174                 15 0189  1
38 Govaert      David      023 Waasland    168                         15 0183  1
39 Goethem      Maarten    119 RKHAV           159                     15 0174  1
40 Overbeke     Ab van     225 Scheldesport                158         15 0173  1
41 Buyck        Michel     232 Dynamica                    157         15 0172  1
42 Peeman       Erik       204 Flakkee                 156             15 0171  1
43 Vervaet      Patrick    022 RKHAV       155                         15 0170  1
44 Staal        Kees       247 AAgtekerke                      155     15 0170  1
45 Beije        Arjan      219 DeltaSport              154             15 0169  1
46 Berrevoets   Steef      186 DeltaSport              152             15 0167  1
47 Ottjes       Marco      102 RKHAV       149                         15 0164  1
48 Verwijs      Robert     185 DeltaSport              149             15 0164  1
49 Kapteijn     Remco      202 Kapelle                 145             15 0160  1
50 Abeele       Aschwin v  092 Zuiddorpe   144                         15 0159  1
51 Wit          Martijn de 246 Zierikzee                       142     15 0157  1
52 Stas         Pieter     089 Sint Niklaas138                         15 0153  1
53 Bolleman     Erik       228 Scheldesport                134         15 0149  1
54 Coq          Ronny le   110 Wielingen       129                     15 0144  1
55 Splunder     Lennard v  207 AV'56                   129             15 0144  1
56 Marco                   216 Sommelsdijk             128             15 0143  1
57 Splunter     Lennard v  158 Hoedekensker        120                 15 0135  1
58 Versluijs    Ronny      122 Wielingen       117                     15 0132  1
59 Vercouteren  Iwan       080 ACW         111                         15 0126  1
60 Govers       Jeroen     156 AV'56               109                 15 0124  1
61 Maire        Stephane   030 Vlissingen  107                         15 0122  1
62 Delzenne     Mart-Jan   152 Karbbendijke        098                 15 0113  1
starts  133 Reacties
  H45    H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Peter      034 AV'56       157 178     197 178 188     65 0806  5
 2 Pruissers    Martin     059 Dynamica    156 168 161 182 170         65 0746  5
 3 Mourik       Piet van   038 DeltaSport  151 166 162 160 163 170     75 0736  6
 4 Meeuwse      Jos        222 Dynamica            154 158 156 156     60 0684  4
 5 Veen         Jaap v d   060 Scheldesport140 151 151 151 154 152     75 0683  6
 6 Leefink      Henk       063 Dynamica    145 154     153 161         60 0673  4
 7 Platteeuw    Albert     087 Scheldesport132 153 149 148 153         65 0668  5
 8 Cappon       Erik       032 Wielingen   184 211     226             45 0666  3
 9 Dellebeke    Ron        069 Dynamica    128 141 134 141 152 145     75 0654  6
10 Lauwers      Peter      036 RKHAV       126 143 136 136 147 148     75 0649  6
11 Murre        Walther    061 Scheldesport125 142 135 135 149         65 0626  5
12 Bos          Michel v d 037 DeltaSport  163         207 186         45 0601  3
13 Wilde        Rien de    040 AV'56       119         122 141 133     60 0575  4
14 Louter       Willem     039 RKHAV       109 132         138 131     60 0570  4
15 Konings      Aswin      062 Dynamica    113 134 119 111             60 0537  4
16 Broeke       Rian v d   066 Dynamica    147     157 178             45 0527  3
17 Dalen        Adrie van  088 Lewedorp    115 140 130                 45 0430  3
18 Knibbeler    Berry      068 Scheldesport104 121         137         45 0407  3
19 Pluijlaar    Joost      064 Dynamica    108 120 110                 45 0383  3
20 Quekelberghe Patrick va 033 Wielingen   161 180                     30 0371  2
21 Huigh        Johan      081 Wielingen   116 139                     30 0285  2
22 Berge        Cor v d    106 Goes            133 118                 30 0281  2
23 Kraayenbrink Robert     035 DeltaSport  120     129                 30 0279  2
24 Zaman        Jaques     067 Scheldesport122     117                 30 0269  2
25 Steketee     Pieter     123 Dynamica        112 104                 30 0246  2
26 Staal        Archie     085 DeltaSport  001         184             30 0215  2
27 Velde        Herman vd  112                 186                     15 0201  1
28 Hoeven       Leo v d    254 Spirit                          176     15 0191  1
29 Kaljouw      Peter      203 AVVN                    172             15 0187  1
30 Vinden       Gert v d   201 Gonzalez Run            168             15 0183  1
31 Noek         Jaap       252 Stellerunner                    162     15 0177  1
32 Leng         Edward de  065 Dynamica    158                         15 0173  1
33 Slits        Peter      116 Wielingen       155                     15 0170  1
34 Keeken       Rick van   014 AV'56       154                         15 0169  1
35 Berrevoets   Steef      259 Bruinisse                       154     15 0169  1
36 Noorden      Bart van   231 AV'56                       151         15 0166  1
37 Staal        Kees       188 Aagtekerke              150             15 0165  1
38 Kuiper       Hans       249 Gravendeel                      150     15 0165  1
39 Noorden      Bart van   182 Yerseke             146                 15 0161  1
40 Karsbergen   Ruud       244 Flakkee                         146     15 0161  1
41 Dalebout     Leo        220 Dynamica                140             15 0155  1
42 Touissaint   Marco      208 AV'56                   138             15 0153  1
43 Rijnberg     Niek       124 Wielingen       137                     15 0152  1
44 Hassent      Jan van    248 Flakkee                         136     15 0151  1
45 Geluk        Jos        084 DeltaSport  134                         15 0149  1
46 Stee         Rinus van  261 Flakkee                         134     15 0149  1
47 Schell       Erwin      096 DeltaSport  133                         15 0148  1
48 Bavel        Adrie van  251 DeltaSport                      132     15 0147  1
49 Feyter       Simon de   137 Wielingen       131                     15 0146  1
50 Keukeleire   Dicky      144 Brugge          130                     15 0145  1
51 Moerland     Ronald     192 DeltaSport              126             15 0141  1
52 Zondervan    Gerwin     154 Kapelle             124                 15 0139  1
53 Cuyck        Jacky van  127 Retranchemen    119                     15 0134  1
54 Zwaan        Bas        205 Curacau                 119             15 0134  1
55 Feijter      Co de      198 DeltaSport              117             15 0132  1
56 Bavel        Adrie van  211 DeltaSport              116             15 0131  1
57 Vermeire     Fred       134 Breskens        115                     15 0130  1
58 Groote       Hans de    120 Aardenburg      113                     15 0128  1
59 Waterschoot  Ron van    041 RKHAV       112                         15 0127  1
60 Rasenberg    Ronald     115 Scheldesport    110                     15 0125  1
61 Ruiter       Dirk de    141                 108                     15 0123  1
62 Huigh        Wim        118 Wielingen       107                     15 0122  1
starts  132 Reacties
  H55    H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Tempelaar    Wim        070 Dynamica    136 001 141 146 143 149     75 0654  6
 2 Jonge        Wim de     099 AV'56       131 150 144         147     60 0632  4
 3 Botman       Kobus      072 Dynamica    106 123 112 123 136 126     75 0583  6
 4 Guequierre   John       071 Dynamica    114 135 128 121 001         65 0563  5
 5 Beijer       Piet       073 Dynamica    105 116 114 120     129     65 0544  5
 6 Hopmans      Piet       175 Spado               142         157     30 0329  2
 7 Vermeulen    Charles    129 avvn            146 138                 30 0314  2
 8 Caspel       Jon van    128 Dynamica        136 116                 30 0282  2
 9 Visser       Piet de    101 Oostburg    110 127                     30 0267  2
10 Luteyn       Sjaak      091 Wielingen   176                         15 0191  1
11 Wilde        Jan de     206 AV'56                   164             15 0179  1
12 Patoor       Dirk       230 Aochristi                   160         15 0175  1
13 Hoeve        Jan van    139 Oostburg        145                     15 0160  1
14 Nevel        Eric van   143 Koolkerke       144                     15 0159  1
15 Patoor       Dirk       078 Lokeren     142                         15 0157  1
16 Besuijen     Wim        190 Dynamica                139             15 0154  1
17 Dijk         Arie van   218 Flakkee                 137             15 0152  1
18 Krocke       Ronnie     213 Souburg                 134             15 0149  1
19 Horssen      Pieter van 193 Dynamica                132             15 0147  1
20 Blaauw       Ebe        140 Terneuzen       128                     15 0143  1
21 Bokelaar     Flip       262 Oude Tonge                      128     15 0143  1
22 Roose        Wim        146 Lgr AS              127                 15 0142  1
23 Gerritsen    Harry      257 Partehnon                       127     15 0142  1
24 Frederiks    Ruud       155 AVVN                125                 15 0140  1
25 Linde        Jan v d    108 Wielingen       124                     15 0139  1
26 Bostelaar    Jan        221 Dynamica                124             15 0139  1
27 Spaans       Gerrit     157 Goes                122                 15 0137  1
28 Kramer       Acronius   171 AV'56               121                 15 0136  1
29 Welle        Hans vd    212 Middelburg              115             15 0130  1
30 Mulken       Tonnie van 132 Breskens        114                     15 0129  1
31 Francke      Leo        217 Oostkapelle             114             15 0129  1
32 Sipma        Jan        187 Meliskerke              112             15 0127  1
33 Sighem       Han van    179 DeltaSport          107                 15 0122  1
34 Ars          Danny      183 Ovezande            105                 15 0120  1
35 Dalebout     Jan        153 Biezelinge          100                 15 0115  1
36 Roose        Jan        147 Lgr AS              097                 15 0112  1
starts  61 Reacties
  H65    H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Lasseur      Joop       097 DeltaSport  137     147 144 148 153     65 0657  5
 2 Horssen      Jan van    074 Dynamica    123 138 140 133     141     65 0617  5
 3 Pluijlaar    Hans       077 Dynamica    100 105 096 107 131         65 0508  5
 4 Poortvliet   Hugo       076 Dynamica        109 101 109     123     60 0502  4
 5 Verbeek      Piet       114 AV'56           106 099     132         45 0382  3
 6 Gruijter     Karel v d  075 Dynamica    101     108                 30 0239  2
 7 Jong         Bauke de   258 Vet Ned                         137     15 0152  1
 8 Halter       Alex       250 Passaat                         130     15 0145  1
 9 Joosse       Rinus      109 AV'56           122                     15 0137  1
10 Bastemeijer  Fred       095 DeltaSport  118                         15 0133  1
11 Mosselman               151 AV'56               095                 15 0110  1
starts  29 Reacties
  JA     H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Pluijlaar    Dion       043 Dynamica    130 152 148 147 139 151     75 0673  6
 2 Luteyn       Arjen      006 Wielingen   103 118 106 108     135     65 0532  5
 3 Broeke       Tim v d    044 Dynamica    215     241                 30 0486  2
 4 Balkenende   Luuk       005 AV'56       197 241                     30 0468  2
 5 Patoor       Jeroen     227 Lokeren                     215         15 0230  1
 6 Lombergen    Bram van   094 Waasland    207                         15 0222  1
 7 Dobbelaar    Dieter     003 Waasland    186                         15 0201  1
 8 Patoor       Jeroen     004 Lokeren     180                         15 0195  1
 9 Bloem        Vincent    242 Voorne Atl                      158     15 0173  1
10 Roos         Joris      105                 001                     15 0016  1
starts  21 Reacties
  MA     H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  397 DeltaSport  157 186 182 176 197 174     75 0816  6
 2 Weinans      Saskia     379 Atletico'73 215                         15 0230  1
 3 Hese         Charlotte  399 Lokeren     207                         15 0222  1
 4 Vandenbulcke Caroline   398 Waasland    174                         15 0189  1
 5 Cerpentier   Mieke      365 Volharding S155                         15 0170  1
starts  10 Reacties
  Vse    H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Berge        Laurey v d 385 Flakkee     211 233 220 220 220 233     75 0981  6
 2 Herder       Astrid den 383 AV'56       188 220 203 207 215 200     75 0920  6
 3 Wilde        Nadine de  384 AV'56       178         203 203 188     60 0832  4
 4 Pluijlaar    Cirelle    359 Dynamica    143 166 164                 45 0518  3
 5 Vlieger      Anne de    382 AV'56       194 211                     30 0435  2
 6 Priemis      Marloes    335 DeltaSport          188 194             30 0412  2
 7 Velde        Annemiek v 346 DeltaSport  168     197                 30 0395  2
 8 Aper         Aniek      351 RKHAV       164 197                     30 0391  2
 9 Wondergem    Nicole     327 Lgr Gonzales146     168                 30 0344  2
10 Visser       Marijke    333 Phoenix             226                 15 0241  1
11 Prince       Marieke    302 Parthenon                       197     15 0212  1
12 Mercier      Elien      386 Hermes Ooste197                         15 0212  1
13 Troost       Jolanda    301 Pallas'93                       194     15 0209  1
14 Hersschens   Veronique  340                 184                     15 0199  1
15 Claes        Lotte      388 ATAC        182                         15 0197  1
16 Eckhardt     Marlou     330 Kruiningen          180                 15 0195  1
17 Rijk         Marloes    332 Heinkenszand            180             15 0195  1
18 Bogaert      Niki       374 Waasland    180                         15 0195  1
19 Visser       Evelien de 338 IJzendijke      176                     15 0191  1
20 Depoorter    Axelle     337 Knokke          174                     15 0189  1
21 Leysen       Jessie     341 RKHAV           168                     15 0183  1
22 Bijlsma      Femke      329 Goes                166                 15 0181  1
23 Vlieger      Charlotte  387 ATAC        166                         15 0181  1
24 Stevens      Lot        381 Lokeren     163                         15 0178  1
25 Dijke        Veerel van 303 St Philipsla                    162     15 0177  1
26 Karsbergen   Ellen      304 Oude Tonge                      161     15 0176  1
27 Geertsom     Katrien v  375 Waasland    159                         15 0174  1
28 ??                      350             152                         15 0167  1
starts  48 Reacties
  V35    H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Gilst        Paola van  380 AV'56       156 188 184 197     182     65 0816  5
 2 Goole        Saskia     373 AV'56       170     186 191 200         60 0807  4
 3 Thuy         Marjan     372 RKHAV       148 178 172                 45 0543  3
 4 Beule        Karin de   371 RKHAV       144 172                     30 0346  2
 5 Kort         Marlies    324 Curacao                 241             15 0256  1
 6 Linde        Annet v d  319 AV'56                   200             15 0215  1
 7 Blankers     Angeli     305 CAC Hilversu                    184     15 0199  1
 8 Hul          Iasabel va 376 Waasland    184                         15 0199  1
 9 Sluijs-Kole  Esther van 318 AV'56                   178             15 0193  1
10 Harinck      Angelique  313 Dynamica                        166     15 0181  1
11 Widt         Loes de    314 DeltaSport                      163     15 0178  1
12 Stel         Michela v  334 AV'56               163                 15 0178  1
13 Bruyssel     Jessica v  377 Lokeren     160                         15 0175  1
14 Zaman        Els        378 Lokeren     158                         15 0173  1
starts  24 Reacties
  V45    H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Allefs       Monique    369 RKHAV       161 194 194 186     176     65 0815  5
 2 Margadant    Edith      347 DeltaSport  147     170 184 194 172     65 0785  5
 3 Tempelaar    Ineke      356 Dynamica    151     174 174 191 168     65 0772  5
 4 Balkenende   Christine  368 AV'56       154 182 178 182             60 0756  4
 5 Kleven       Lenie van  344 avvnVlissing    164 162 172 188 164     65 0753  5
 6 Damme        Marian van 367 RKHAV       150 180                     30 0360  2
 7 Bruijn       Marja de   366 RKHAV       141 163                     30 0334  2
 8 Rasenberg    Petra      339 Scheldesport    191                     15 0206  1
 9 Jong         Tanja de   306 Spirit                          178     15 0193  1
10 Boer         Digna de   328 DeltaSport          176                 15 0191  1
11 Verhoef      Afke       300 Voorne Atl                      170     15 0185  1
12 Zwieten      Els van    325 DeltaSport              170             15 0185  1
13 Iwaarden     Inge van   343 Wielingen       170                     15 0185  1
14 Creemers     Marilou    323 DeltaSport              168             15 0183  1
15 Kamps        Ilona      358 Dynamica    153                         15 0168  1
16 Debilloez    Pascale    352 Volharding B149                         15 0164  1
17 Tazelaar     Tea        357 Dynamica    145                         15 0160  1
18 Vermeire     Lutgard    353 AC Zele     142                         15 0157  1
starts  39 Reacties
  JB     H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Feijter      Job de     389 RKHAV       250     250     250 250     60 1060  4
 2 Lelie        Michiel    391 RKHAV       241     241 250 233 241     65 1038  5
 3 Kreek        Kris de    362 Scheldesport233     233 233 226 226     65 0990  5
 4 Harinck      Gino       361 Dynamica    226 250     226     220     60 0982  4
 5 Vos          Patrick de 394 AV'56       220 241     215     215     60 0951  4
 6 Leeftink     Wouter     349 Dynamica    186 215 207 211             60 0879  4
 7 Thuy         Dennis     396 RKHAV       191     200     207 203     60 0861  4
 8 Thijs        Jasper     390 RKHAV       172             211 211     45 0639  3
 9 Wondergem    Jelle      363 Dynamica    162     191 188             45 0586  3
10 Vos          Sven de    336 DeltaSport      207 211                 30 0448  2
11 Ruff         Liam       392 DeltaSport      203 215                 30 0448  2
12 Geluk        Tijs       393 DeltaSport  176 200                     30 0406  2
13 Munck        Maarten de 315 Lokeren                     241         15 0256  1
14 Greef        Marijn de  342 Wielingen       226                     15 0241  1
15 Kruik        Melvin     309 Voorne Atl                      207     15 0222  1
16 Rop          Pieter de  354 Waasland    203                         15 0218  1
17 D'hooghe     Robin      355 Waasland    200                         15 0215  1
18 Kardux       Jop        307 Flakkee                         191     15 0206  1
19 Welle        Marin v d  311 Flakkee                         186     15 0201  1
20 Verhage      Walter     308 Flakkee                         180     15 0195  1
starts  50 Reacties
  JC     H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Verhage      Joram      759 Dynamica        250 250 226     250     60 1036  4
 2 Ridder       Rens de    789 Dynamica    211     233 250 250 220     65 1018  5
 3 Huigh        Floris     824 Wielingen   203 233 215 207 241         65 0961  5
 4 Harinck      Sergio     788 Dynamica    207     220 220 220 233     65 0958  5
 5 Balkenende   Bart       821 AV'56       200 211 197 211 226 215     75 0938  6
 6 Bos          Nout v d   819 DeltaSport  191 220 203 215 215         65 0918  5
 7 Dierkx       Mike       787 Scheldesport197 215 211 194 211 203     75 0915  6
 8 Tolhoek      Ezra       830 DeltaSport  194     200 200 233 211     65 0909  5
 9 Houtzager    Matthias   817 DeltaSport      226 207 197     207     60 0897  4
10 Heikoop      Jasper     818 DeltaSport  180 203 191     207 200     65 0866  5
11 Heemst       Jop van    831 Flakkee     182 207 194 191     194     65 0851  5
12 Berger       Jurriaan   820 DeltaSport  178 200 182 186     197     65 0830  5
13 Vries        Jorick de  741 AV'56               226 203     226     45 0700  3
14 Minderhoud   Lukas      790 Dynamica    186     186 188             45 0605  3
15 Peeman       Maikel     716 Flakkee                 241     241     30 0512  2
16 Slabbekoorn  Tim        762 Dynamica        241     233             30 0504  2
17 Bot          Jordi      822 AV'56       215     241                 30 0486  2
18 Vercauteren  Sander     826 ATAC        250                         15 0265  1
19 Rop          Michel de  827 Waasland    241                         15 0256  1
20 Assche       Sander van 823 Lokeren     233                         15 0248  1
21 Blevi        Bavo       825 ATAC        226                         15 0241  1
22 Colman       Thibeau    783 Waasland    220                         15 0235  1
23 Wege         Ivar v d   771 Scheldesport        188                 15 0203  1
24 Wiele        Robin van  828 Volharding S188                         15 0203  1
25 Krombeen     Kelvin     746 AV'56               184                 15 0199  1
26 Verhofste    Thomas     829 Volharding S184                         15 0199  1
27 Vader        Gijs       758 AV'56               180                 15 0195  1
starts  82 Reacties
  JD     H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   796 Dynamica    250     250     250 250     60 1060  4
 2 Damme        Teun van   837 Wielingen   215 250 241 241 233 233     75 1040  6
 3 Boogaart     Bart       794 Dynamica    207 226 226 233 226 220     75 0986  6
 4 Nefs         Emiel      799 Dynamica    184 215 207 215 220 226     75 0951  6
 5 Houwelingen  Paul van   798 Dynamica    197     215 220 215 215     65 0930  5
 6 Heijmans     Nick       834 RKHAV       191 220 203     207         60 0881  4
 7 Kruisifkx    Thomas     795 Scheldesport168 203 191 200 203         65 0862  5
 8 Konings      Sylvan     792 Dynamica    182 200 200 211             60 0853  4
 9 Putten       Axl van    718 Wemeldinge              250 241 241     45 0777  3
10 Brouwers     Mart       847 RKHAV       194 241 220                 45 0700  3
11 Jaeger       Jori de    836 RKHAV       180 211 211                 45 0647  3
12 Lindhout     Siem       778 DeltaSport  176         203     207     45 0631  3
13 Nieulande    Thomas van 797 Dynamica    172     194 197             45 0608  3
14 Lavooij      Stijn      745 AV'56               233     211         30 0474  2
15 Noppe        Arne       843 Volharding B203 233                     30 0466  2
16 Landa        Tycho      760 AV'56               188 207             30 0425  2
17 Janse        Dennis     793 Dynamica    170 207                     30 0407  2
18 Despeels     Michel     833 Volharding B241                         15 0256  1
19 ChiouaLekhli Yasseen    838 Waasland    233                         15 0248  1
20 Berger       Rutger     731 DeltaSport              226             15 0241  1
21 Govaert      Arno       849 Waasland    226                         15 0241  1
22 Vercauteren  Robbe      840 Waasland    220                         15 0235  1
23 Belzen       Mika van   690 Dynamica                        211     15 0226  1
24 Prycker      Pieterjan  848 Waasland    211                         15 0226  1
25 Porteman     Daan       832 Volharding B200                         15 0215  1
26 Pilon        Maarten    738 Wemeldinge          197                 15 0212  1
27 Stas         Karel      839 Waasland    188                         15 0203  1
28 Kik          Jacob      733 DeltaSport          186                 15 0201  1
29 Vos          Frederik d 842 Volharding S186                         15 0201  1
30 Schilling    Felix      774 Dynamica    178                         15 0193  1
31 Block        Ward de    850 Waasland    174                         15 0189  1
32 Pamelen      Jochem van 846 RKHAV       166                         15 0181  1
starts  78 Reacties
  JpA2   H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Graaf        Robert de  856 AV'56       250     250 241 250 233     65 1056  5
 2 Schets       Wouter     855 AV'56       241     233 250 241 241     65 1038  5
 3 Kapteijn     Stef       764 AV'56           250 241     233 250     60 1034  4
 4 Roos         Matthijs   854 AV'56       226 241 226     226 226     65 0984  5
 5 Zeeuw        Nathan de  800 Scheldesport194 220 197 215 220         65 0917  5
 6 Louisse      David      801 Dynamica    200 226 203 226             60 0915  4
 7 Verbrugge    Mees       737 AV'56               215 233     220     45 0713  3
 8 Laere        Matthijn v 763 Scheldesport        200 220 215         45 0680  3
 9 Jansen       Thijs      853 AV'56       211     211                 30 0452  2
10 Herwegh      Sanne      769 RKHAV           233                     15 0248  1
11 Tuyls        Storm      862 Waasland    233                         15 0248  1
12 Akbay        Baris      748 AV'56               220                 15 0235  1
13 Colman       Mathisse   784 Waasland    220                         15 0235  1
14 Dieren       Teunis van 696 DVV'09                          215     15 0230  1
15 Andries      Mathijs    859 Waasland    215                         15 0230  1
16 Hofland      David      770 Wielingen       211                     15 0226  1
17 Lindenbergh  Tijn       742 AV'56               207                 15 0222  1
18 Naudts       Michiel    860 Waasland    207                         15 0222  1
19 Cock         Cederick d 861 Waasland    203                         15 0218  1
20 Uytenhouwen  Nick       851 Volharding S197                         15 0212  1
21 Beer         Coen de    739 Dynamica            194                 15 0209  1
starts  48 Reacties
  JPA1   H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Kramer       Sven       871 AV'56       211 226 250 215 220 241     75 1012  6
 2 Os           Martijn va 869 RKHAV       215 241 226 220 233 226     75 1001  6
 3 Graeffinger  Paul       868 RKHAV       197 233 241     250         60 0981  4
 4 Vierbergen   Mats       761 RKHAV           215 233 211 226         60 0945  4
 5 Westen       Luc van    870 AV'56       203 220 215 226 215         65 0941  5
 6 Hiel         Karsten    867 RKHAV       188 215 203     211         60 0877  4
 7 Karelse      Ryan       725 Goes                    233 241 220     45 0739  3
 8 Noppe        Wouter     866 Volharding B233 250                     30 0513  2
 9 Robijn       Micha      695 Flakkee                         250     15 0265  1
10 Baas         Ivo        728 DeltaSport              250             15 0265  1
11 Schrijver    Torben de  865 Volharding S250                         15 0265  1
12 Cladder      Emanuel    730 AV'56                   241             15 0256  1
13 Hertsens     Rune       874 Waasland    241                         15 0256  1
14 Cladder      Emanuel    708 AV'56                           233     15 0248  1
15 Rechter      Dax de     876 Waasland    226                         15 0241  1
16 Ottersberg   Derk       753 AV'56               220                 15 0235  1
17 Stas         Kasper     872 Waasland    220                         15 0235  1
18 Paasse       William    905 Flakkee                         215     15 0230  1
19 Pekaar       Guus       751 AV'56               211                 15 0226  1
20 Hekkers      Roan       750 AV'56               207                 15 0222  1
21 Verhaeghe    Xander     873 Waasland    207                         15 0222  1
22 Dorleyn      Tristan    740 AV'56               200                 15 0215  1
23 Syvertsen    Yenthe     875 Waasland    200                         15 0215  1
24 Thys         Tom        864 Volharding S194                         15 0209  1
25 Vos          Olivier de 863 Volharding S191                         15 0206  1
starts  51 Reacties
  JpB    H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  881 AV'56       226 250 250 250 250 241     75 1075  6
 2 Zeeuw        Tobias de  802 Scheldesport211 233 233 226 233 215     75 1000  6
 3 Herwegh      Karsten    880 RKHAV       215 241 241 220     211     65 0982  5
 4 Bruijn       Tim de     879 RKHAV       200 226 226     226 207     65 0950  5
 5 Hoogenes     Pepijn     717 Vlissingen              241 241 233     45 0760  3
 6 Hartog       Benjamin d 720 Energie                 233     226     30 0489  2
 7 Hartog       Sebastiaan 721 Energie                 215     220     30 0465  2
 8 Fallaux      Pieter     693 Energie                         250     15 0265  1
 9 Tuyls        Indy       887 Waasland    250                         15 0265  1
10 Andries      Xander     882 Waasland    241                         15 0256  1
11 Velde        Lennert vd 877 Volharding S233                         15 0248  1
12 Gilst        Sem van    754 AV'56               220                 15 0235  1
13 Smet         Lukas      885 Waasland    220                         15 0235  1
14 Wuytack      Robin      883 Waasland    207                         15 0222  1
15 Wisse        Thom       803 Dynamica    203                         15 0218  1
16 Thierens     Ralph      884 Waasland    197                         15 0212  1
starts  38 Reacties
  JpC    H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Houwelingen  Tom van    804 Dynamica    250     250 250 250 250     65 1065  5
 2 Kapteijn     Mart       766 AV'56           250 241 233 241 233     65 1030  5
 3 Goethem      Maxim van  892 RKHAV       241 241     241 233 220     65 1021  5
 4 Westen       Menno van  896 AV'56       191 233 220 215 220         65 0953  5
 5 Verschuren   Niels      724 Scheldesport            226 226 211     45 0708  3
 6 Mairie       Matthias   780 Dynamica    200     226 220             45 0691  3
 7 Schunacher   Bram       698 Energie                         241     15 0256  1
 8 Arens        Firn       735 Kruiningen          233                 15 0248  1
 9 Velde        Tijs v d   890 Volharding B233                         15 0248  1
10 Fallaux      Wouter     710 Energie                         226     15 0241  1
11 Pauwels      Milan      894 Waasland    226                         15 0241  1
12 Verhoeven    Alessandro 776 Volharding B220                         15 0235  1
13 Brandwijk    AmramBoaz  702 Flakkee                         215     15 0230  1
14 Kieffer      Jules      782 Volharding S215                         15 0230  1
15 Bonten       Victor     893 Waasland    211                         15 0226  1
16 Levrano      Lucca di   888 Volharding B207                         15 0222  1
17 Hebbinckuys  Abi        895 Waasland    203                         15 0218  1
18 Neels        Beau       889 Volharding B197                         15 0212  1
19 Ancar        Arne       891 Volharding B194                         15 0209  1
starts  39 Reacties
  MB     H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Damme        Julie van  903 RKHAV       220 241 250 241 250         65 1047  5
 2 Brouwers     Fieke de   767 RKHAV           250 241         250     45 0786  3
 3 Mourik       Emma van   897 DeltaSport  215 233                     30 0478  2
 4 Dorsselaer   Romy van   902 RKHAV       211 226                     30 0467  2
 5 Baas         Kristin    729 DeltaSport              250             15 0265  1
 6 Eyck         Sofie van  899 ATAC        250                         15 0265  1
 7 Keulenaer    Tina de    900 ACW         241                         15 0256  1
 8 Vanderbulcke Sarah      901 Waasland    233                         15 0248  1
 9 Audenaert    Kendra     898 Lokeren     226                         15 0241  1
starts  17 Reacties
  MC     H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Jones        Waeoby     808 Scheldesport241     250 241 250 250     65 1056  5
 2 Kreek        Maaike de  807 Scheldesport215     241 250 241 241     65 1038  5
 3 Boutens      Amber      806 Scheldesport    250 233 233 233 233     65 1014  5
 4 Waard        Annemarie  917 DeltaSport  200 241 226 215     226     65 0973  5
 5 Sies         Leannah    921 Flakkee     211 233 220 226     220     65 0964  5
 6 Thuy         Margot     913 RKHAV       182 203 197 207 220 207     75 0912  6
 7 Lodder       Judith     922 Flakkee     194 220 203 211     211     65 0910  5
 8 Francke      Suzie      918 DeltaSport  178 200 191 203 215 203     75 0896  6
 9 Slabbekoorn  Femke      906 AV'56       191     207 220     215     60 0893  4
10 Bruijn       Anouk de   915 RKHAV       184 211 200     226         60 0881  4
11 Dirkzwager   Ilse       919 DeltaSport  207 215 215                 45 0682  3
12 Brouwers     Floortje   768 RKHAV           226 211                 30 0467  2
13 Ferket       Eva        914 RKHAV       188 207                     30 0425  2
14 Speelman     Femke      924 ATAC        250                         15 0265  1
15 Lenaerts     Lorane     923 ATAC        233                         15 0248  1
16 Coster       Elke de    907 Lokeren     226                         15 0241  1
17 Raemdonck    Elise van  920 Lokeren     220                         15 0235  1
18 Kemseke      Jodie van  910 Volharding S203                         15 0218  1
19 Torbijn      Willemijn  805 Scheldesport197                         15 0212  1
20 Akershoek    Jobine     734 Flakkee             194                 15 0209  1
21 Levecke      Luana      916 Hermes Ooste186                         15 0201  1
22 Porteman     Sam        909 ZWAT        180                         15 0195  1
starts  66 Reacties
  MD     H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  809 Scheldesport241 250 250 250 250         65 1065  5
 2 Dekker       Nicole     929 DeltaSport  207     233 241 233 233     65 1005  5
 3 Waard        Eveline de 928 DeltaSport  182 241 220     241 220     65 0987  5
 4 Graaf        Brigitte d 930 AV'56       211     241 233 220 226     65 0985  5
 5 Heikoop      Iris       942 DeltaSport  203     226 226 226 241     65 0984  5
 6 Lange        Nikita de  810 Dynamica    194 233 215 215 215         65 0943  5
 7 Daalen       Evy van    943 AV'56       184 226 211 220 211         65 0933  5
 8 Niemantsverd Amy        785 RKHAV       163     200     207         45 0615  3
 9 Hartog       Corinda de 722 Energie                 211     207     30 0448  2
10 Wisse        Maria      811 Dynamica    176     207                 30 0413  2
11 Dhanis       Stephanie  941 RKHAV       162     203                 30 0395  2
12 Dieleman     Fleur      775 Schoondijk  164     197                 30 0391  2
13 Veldhoen     Lotte      703 Energie                         250     15 0265  1
14 Stevens      Nanouk     931 Waasland    250                         15 0265  1
15 Thyssen      Lisse      938 Volharding S233                         15 0248  1
16 Cerpentier   Femke      927 Volharding S226                         15 0241  1
17 ChiouaLekhli Moena      944 Waasland    220                         15 0235  1
18 Hederik      Ilvia      706 Energie                         215     15 0230  1
19 Caeldries    Christine  946 Waasland    215                         15 0230  1
20 Dieren       Judith van 705 Flakkee                         211     15 0226  1
21 Loir         Celine     933 Waasland    200                         15 0215  1
22 Brusseel     Rune       773 Volharding B197                         15 0212  1
23 Fertache     Rana       945 Waasland    191                         15 0206  1
24 Beelen       Tine       781 Volharding S188                         15 0203  1
25 Burm         Antje      932 Waasland    186                         15 0201  1
26 Houtzager    Naomi      925 Zierikzee   180                         15 0195  1
27 Noppe        Leonie     940 Volharding B178                         15 0193  1
28 Lokeren      Cloe van   779 AVLO        174                         15 0189  1
29 Naudts       Anke       934 Volharding S172                         15 0187  1
30 Cornu        Yara       936 Volharding S170                         15 0185  1
31 Renders      Hannelore  935 Volharding S168                         15 0183  1
32 Verwilligen  Aline      926 Volharding S166                         15 0181  1
starts  66 Reacties
  MpA2   H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 954 DeltaSport  250 250 250 250     250     65 1065  5
 2 Putten       Shelby van 956 AV'56       233     241 241 250 241     65 1038  5
 3 Smits        Veerle     955 AV'56       197 233 233 220     233     65 0984  5
 4 Bruijn       Amber de   950 RKHAV       215 241 215     241         60 0972  4
 5 Lelie        Fien       948 RKHAV       194 220     215 233 215     65 0948  5
 6 Hemelaar     Maaike     952 RKHAV       188 215 211 211 226 211     75 0938  6
 7 Hiel         Silke      951 RKHAV       182 203 197     215         60 0857  4
 8 Pellaers     Maud       765 AV'56           226 226 233             45 0730  3
 9 Geldof       Jasmijn    813 Dynamica    220         226     226     45 0717  3
10 Wiskerke     Kim        744 Dynamica            207 207     207     45 0666  3
11 Weyenberg    Cobie      949 RKHAV       184 207         220         45 0656  3
12 Bun          Parel      814 Dynamica    191 211 203                 45 0650  3
13 Mairie       Alice      812 Dynamica    186     200 203             45 0634  3
14 Coq          Louise le  957 Wielingen   203     220                 30 0453  2
15 Meese        Paulien    960 Waasland    241                         15 0256  1
16 Buys         Thalia     947 Volharding S226                         15 0241  1
17 Visser       Lotte de   704 Energie                         220     15 0235  1
18 Smet         Emma       959 Waasland    211                         15 0226  1
19 Stas         Marie      958 Waasland    207                         15 0222  1
20 Maes         Anouk      953 RKHAV       200                         15 0215  1
starts  60 Reacties
  MpA1   H4A-crosscompetitie               Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    968 DeltaSport  250     250 250 250 250     65 1065  5
 2 Fertoute     Elaine     970 DeltaSport  215 241 226 241 241 241     75 1039  6
 3 Daalen       Tamar van  971 AV'56       226 250 241 233 233         65 1022  5
 4 Goudswaard   Ilse       969 DeltaSport  191 220 215 226 215 233     75 0969  6
 5 Dieleman     Romy       973 Wielingen   220 233 233     220         60 0966  4
 6 Exter        Eva den    965 RKHAV       211 215 220 215 211 226     75 0951  6
 7 Damme        Iza van    972 Wielingen   194 211 207 220             60 0892  4
 8 Acker        Emma van   966 RKHAV       203 226         226         45 0700  3
 9 Stevels      Marit      815 Dynamica    200 207     207             45 0659  3
10 Kaagman      Rosanne    777 Dynamica    188                 220     30 0438  2
11 Steijaart    Fenna      967 RKHAV       184             207         30 0421  2
12 Block        Veerel de  974 Waasland    241                         15 0256  1
13 Hoyweghe     Sara van   962 Volharding S233                         15 0248  1
14 Slabbekoorn  Marith     732 Dynamica                211             15 0226  1
15 Arens        Maureen    736 Kruiningen          211                 15 0226  1
16 Noppe        Louise     963 Volharding B207                         15 0222  1
17 Kapteijn     Lisa       719 Kapelle                 203             15 0218  1
18 Baar         Sanne      752 AV'56               203                 15 0218  1
19 Malfliet     Line       964 Volharding B197                         15 0212  1
20 Brande       Sanne v d  786 RKHAV       186                         15 0201  1
starts  55 Reacties
  MpB   H4A-crosscompetitie                Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Haar         Dana ter   816 Dynamica        250 250 233 250 241     65 1056  5
 2 Schets       Tessa      982 AV'56       220         250 241 250     60 1021  4
 3 Eetvelt      Katja van  980 RKHAV       226 233 241 241 226 226     75 1016  6
 4 Coppieters   Jenna      981 RKHAV       215 241 233 226 233 233     75 1015  6
 5 Verschuren   Suzanne    723 Scheldesport            220 220 220     45 0705  3
 6 Burg         Yara       755 AV'56               226 215             30 0471  2
 7 Jonghe       Limme de   977 Volharding S250                         15 0265  1
 8 Verleysen    Caitlin    985 Waasland    241                         15 0256  1
 9 Rooms        Ara        986 Waasland    233                         15 0248  1
10 Widt         Daphne de  711 DeltaSport                      215     15 0230  1
11 Roelandt     Ine        983 Waasland    211                         15 0226  1
12 Mullem       Laura van  978 Volharding B207                         15 0222  1
13 Emmaneel     Femke      976 Volharding S203                         15 0218  1
starts  33 Reacties
  MpC   H4A-crosscompetitie                Moe Eld Ink Del Fin Pal Kus bon tot  w
 1 Graaf        Amy de     994 AV'56       250     250 250 250 250     65 1065  5
 2 Fertoute     Lilian     993 DeltaSport  241 250 233 241 233 233     75 1040  6
 3 Lorier       Lisanne    743 Dynamica            241 233 241 241     60 1016  4
 4 Dikkenberg   Inke v d   999 AV'56       191 241 220 211 220 226     75 0982  6
 5 Kramer       Mila       998 AV'56       188 233 215 203 215 211     75 0949  6
 6 Karelse      Yara       726 AV'56                   220 226 220     45 0711  3
 7 Keijmel      Myrthe     772 Scheldesport197     226 226             45 0694  3
 8 Luijk        Zoe van    757 AV'56                   215     215     30 0460  2
 9 Vermeulen    Nele       995 Waasland    233                         15 0248  1
10 Herremans    Helena     992 Volharding B226                         15 0241  1
11 Loir         Elise      997 Waasland    220                         15 0235  1
12 Thys         Sofie      987 Volharding S215                         15 0230  1
13 Maere        Julie de   990 Volharding B211                         15 0226  1
14 Sluijs       Femke van  727 Kloetinge               207             15 0222  1
15 Bruers       Kiara      989 Volharding B207                         15 0222  1
16 Heynderickx  Hayley     991 Volharding B203                         15 0218  1
17 Tuyls        Zowie      996 Waasland    200                         15 0215  1
18 Vriesacker   Lena       988 Volharding B194                         15 0209  1
starts  45
totaal  1337 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-02-2018 24e Grevelingen crossBruinisseFlakkee0
11-02-2017 23e Grevelingen crossBruinisseFlakkee0
13-02-2016 22e Grevelingen crossBruinisseFlakkee1216
14-02-2015 21e Grevelingen crossBruinisseFlakkee1952
15-02-2014 Grevelingen crossBruinisseFlakkee2015

 
Laatste reacties:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
Atletiek Zeeland © 2018