woensdag 16 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jules Unlimitedloop
Breskens, zondag 16 december 2012 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts     Tijd
      DAMES, TRIMLOOP 5 KM                                   
    1 Therese van Laere      49 Sluis                   26:20
    2 Helma de Keuninck      87 Oostburg                28:45
    3 Kathy de Meyere        73 Sleidinge               30:30
    4 Jessie Verbeke         89 Sint Laureins           30:32
    5 Corinne Haeck          97 Breskens                31:51
    6 Evelien Daelman        65 Waterlandkerkje         32:30
    7 Marian Lucieer         57 Nieuwvliet              32:34
    8 Petra Tas              67 Waterlandkerkje         32:35
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 5 KM                                   
    1 Kris Derveaux          76 Oostende                21:20
    2 Milan de Boevere       97 Breskens                24:22
    3 Jordy Engelaar         91 Oostburg                24:34
    4 Reggie Goole           71 Aardenburg              24:40
    5 Ronny le Coq           70 Breskens                24:50
    6 Floris Huigh           98 Schoondijke             25:39
    7 Arjen Luteijn          94 Oostburg                27:31
    8 P. de Visser           54 Oostburg                28:18
    9 Floris Valk            98 Oostburg                28:20
   10 Frans de Boevere       62 Breskens                31:15
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 10 KM                                  
    1 Sabine Vasseur         87 Axel                    53:48
    2 Evelien de Visser      80 IJzendijke              55:15
    3 Christianne Vermorken  58 Nieuwvliet              56:15
    4 Emmy Quataert          51 Retranchement           56:33
    5 Greta Ingels           59 Watervliet              56:40
    6 Diane Valk             69 Oostburg                57:24
    7 Sonja Huigh            60 Oostburg              1:01:20
    8 Martine Clybouw        59 Ichtegem              1:03:47
    9 Neeltje de Kraker      52 Oostburg              1:06:05
   10 Mia van de Veire       49 Oostburg              1:07:12
   11 Pia Huigh              58 De Wielingen          1:17:15
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 10 KM                                  
    1 Theo Rabout            73 Aardenburg              41:11
    2 Joos Pauwel            66 Kleit                   41:53
    3 Marcin Wojciechowski   79 Goes                    42:07
    4 Dante de Ruijsscher    94 Oostburg                43:36
    5 Michael den Hamer      76 Hoek                    44:52
    6 Jan van Hoeve          48 Oostburg                45:15
    7 Karel Verbeke          91 Sint Laureins           46:20
    8 Peter Slits            67 Sluis                   47:13
    9 Francois van de Broeck 68 Breskens                47:15
   10 Gert Schoors           32 Adegem                  47:32
   11 Olivier Vandquette     89 Watervliet              47:38
   12 Jack Mechielsen        63 Terneuzen               47:52
   13 Johan Huigh            61 Schoondijke             48:06
   14 Marcel Roose           68 Breskens                48:38
   15 Luc de Coninck         64 Eeklo                   48:38
   16 Dwight van Hulle       81 IJzendijke              49:49
   17 Wim van de Veire       81 Bassevelde              50:04
   18 Geert Vanhoof          76 Sleidinge               50:15
   19 Marcel Traas           66 's Heerenhoek           50:55
   20 Pascal van Hulle       67 Maldegem                51:38
   21 Jerry de Krijger       69 Philippine              51:48
   22 Jos van der Weyden     65 Ichtegem                52:09
   23 Jan Engelaar           66 Oostburg                52:44
   24 Chris Steenbakker      98 's Heerenhoek           52:53
   25 Peter Hamelink         65 Terneuzen               53:08
   26 Jan Damen              87 Nieuwvliet              54:48
   27 Jan van Drongelen      62 Hulst                   55:24
   28 Bram de Hullu          52 Nieuwvliet              55:38
   29 Daniel Schieman        73 Philippine              56:17
   30 Bram de Kraker         47 Oostburg                56:32
   31 Jules van Mulken       48 Groede                  56:50
   32 Marco Minderhout       71 Nieuwvliet              59:35
   33 Wim Huigh              65 Cadzand               1:01:40
   34 Ronny Goethals         58 St. Jan in Eremo      1:01:48
   35 Ronny Scherbeijn       50 Cadxand               1:02:35
   36 Freddy Maertens        50 Ichtegem              1:03:43
   37 Rudy van der Velde     63 Wachtebeke            1:05:44
   38 Etienne van de Veire   56 Oostburg              1:09:45
   39 George Schanck         82 Oostburg              1:14:15
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 19 KM                                  
    1 Frederique Versluijs   69 Zuidzande             1:24:50
    2 Monique Allefs         67 Hulst                 1:28:30
    3 Sandra van Quekelbergh 69 Aardenburg            1:53:44
    4 Annemieke Rijnberg     67 Zuidzande             1:54:23
    5 Hannah Risseeuw        84 Groede                1:54:39
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 19 KM                                  
    1 Matti Buysse           83 Assenede              1:13:37
    2 Sjaak Luteijn          57 Oostburg              1:13:37
    3 Marc Demylle           69 Assebroek             1:15:48
    4 Lieven van Massehove   78 Brugge                1:16:30
    5 Christian de Meijer    74 Philippine            1:17:15
    6 Arne Lippens           90 Waarschoot            1:18:06
    7 Gieljan Baete          90 Evergem               1:18:06
    8 Frank van de Branden   59 Sint Jantseen         1:18:45
    9 Gert Jan Verbrugge     67 Goes                  1:18:55
   10 Steve de Caluwe        79 Koolkerke             1:19:12
   11 Mark Dhuyvetter        82 Biervliet             1:19:33
   12 Robert Vroon           67 Breskens              1:19:52
   13 Aschwin van den Abeele 71 Zuiddorpe             1:21:12
   14 Maus Dieleman          50 Utrecht               1:23:17
   15 Marco Scherbeijn       72 Cadzand               1:23:19
   16 Gino Sesselle          71 Bentille              1:23:37
   17 Wim Flipse             67 Terneuzen             1:23:53
   18 Frans Daalman          52 Breskens              1:24:34
   19 Patrick van Queckelber 66 De Wielingen          1:24:51
   20 Erik Cappon            66 Zuidzande             1:24:52
   21 Ebe Blaauw             53 Terneuzen             1:26:08
   22 Alex Michiels          64 Brugge                1:26:30
   23 Tony van den Neucker   82 IJzendijke            1:26:44
   24 Frans van Nevel        54 Brugge                1:27:40
   25 David Mestdagh         75 St. Michiels          1:28:30
   26 Peter de Decker        76 Maldegem              1:29:02
   27 Willy Hemeryck         59 Sint Kruis Brugge     1:29:12
   28 Bart Hubreght          83 Brugge                1:29:25
   29 Jan van de Linde       53 Oostburg              1:30:20
   30 Niek Rijnberg          67 Zuidzande             1:30:23
   31 Simon de Feijter       64 Schoondijke           1:30:37
   32 Hedwig van Beveren     66 Moerbeke Waes         1:30:39
   33 Jeroen de vRies        71 Ijzendijke            1:30:46
   34 Alexander Elfrink      75 Breskens              1:32:41
   35 Johnny Dooms           53 Terneuzen             1:33:28
   36 Berry Knibbeler        61 Westdorpe             1:34:31
   37 Boudewijn Jansen       70 Hulst                 1:34:48
   38 Ivan Verbeke           58 Sint Laureins         1:37:45
   39 Alex den Hamer         65 Terneuzen             1:38:33
   40 Joel Roos              68 Vrasene               1:39:06
   41 Ronald van de Veire    55 Oostburg              1:39:24
   42 Jan Piet Flikweert     61 Oostburg              1:40:18
   43 Tonny van Mulken       53 Breskens              1:42:01
   44 Ronny Savels           56 Westkapelle           1:42:20
   45 Peter Geertsema        64 Terneuzen             1:45:23
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-12-2018 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
10-12-2017 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
13-12-2015 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen581
14-12-2014 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen983
08-12-2013 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1241
12-12-2010 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1383
20-12-2009 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1145
16-12-2007 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen960

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
09-12: Marathon Malaga (2)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (80)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
Recente video(s)
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
19e Aagtekerkerun door Omroep Zeeland
Atletiek Zeeland © 2019