woensdag 20 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

75e Boulevardloop

Vlissingen, woensdag 1 augustus 2012 - Organisatie: Dynamica
7.24 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tom KoetsenruijterThor22.47minMse   19.067  3:095.30-
2  Tim PleijteDynamica22.52minMse   18.997  3:105.28+0:05
3  Ronnie OvergaauwDynamica23.13minMse   18.711  3:125.20+0:26
4  Floris WilleboordseDynamica23.19minMse   18.630  3:135.18+0:32
5  Neal BouterseDynamica23.24minMse   18.564  3:145.16+0:37
6  Martijn de KokDynamica23.36minMse   18.407  3:165.11+0:49
7  Arne MulderZwolle23.41minMse   18.342  3:165.10+0:54
8  Erwin HarmesDynamica23.44minMse   18.303  3:175.08+0:57
9  Arjan BeijeDelta Sport24.39minMse   17.623  3:244.90+1:52
10  Jesper FranckeDynamica24.47minMse   17.528  3:254.87+2:00
11  Wouter van CaspelDynamica24.50minMse   17.493  3:264.86+2:03
12  Laurent van NieuwenhuijzeKrabbendijke24.52minMse   17.469  3:264.85+2:05
13  Adriaan van KeulenMiddelburg25.00minMse   17.376  3:274.83+2:13
14  Tjitte van den BuysMiddelburg25.02minMse   17.353  3:274.82+2:15
15  Huub van NoordenAV'5625.06minMse   17.307  3:284.81+2:19
16  Joeri VersluisDynamica25.09minMse   17.272  3:284.80+2:22
17  Edwin de la RuelleRKHAV25.11minM35   17.250  3:294.79+2:24
18  Wim van SparrentakDynamica25.13minM35   17.227  3:294.79+2:26
19  Filip LijnenEindhoven25.15minM35   17.204  3:294.78+2:28
20  Kevin de PagterDynamica25.26minMse   17.080  3:314.74+2:39
21  Ruud HoosemansDynamica25.30minMse   17.035  3:314.73+2:43
22  Anjolie EngelsDynamica25.47minVse   16.848  3:344.68+3:00
23  Adrie FaesDynamica25.53minM45   16.783  3:354.66+3:06
24  Lindert MoerdijkArnemuiden26.04minMse   16.665  3:364.63+3:17
25  Willem de KorteDynamica26.10minMse   16.601  3:374.61+3:23
26  Micha JanseDynamica26.17minM35   16.528  3:384.59+3:30
27  Ruud BrosensBreda26.20minMse   16.496  3:384.58+3:33
28  Jeroen van de BergeKruiningen26.22minMse   16.475  3:394.58+3:35
29  Gilles GeschiereMeliskerke26.30minM35   16.392  3:404.55+3:43
30  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge26.35minMse   16.341  3:404.54+3:48
31  Erik de SchipperVlissingen26.38minMse   16.310  3:414.53+3:51
32  Rene den HollanderMeliskerke26.41minMse   16.280  3:414.52+3:54
33  Arjo VerhageDynamica26.44minM35   16.249  3:424.51+3:57
34  Paco LousDynamica26.47minMse   16.219  3:424.51+4:00
35  Harmen van EijzerenDynamica26.50minMse   16.189  3:424.50+4:03
36  Rico de PutterGoes26.54minMse   16.149  3:434.49+4:07
37  Michel BekinkGoes27.01minM35   16.079  3:444.47+4:14
38  Adriaan WalhoutMiddelburg27.04minMse   16.049  3:444.46+4:17
39  Rick van KeekenAV'5627.09minM45   16.000  3:454.44+4:22
40  Chris KooleAV'5627.13minM45   15.961  3:464.43+4:26
41  Aart JoziasseMiddelburg27.16minM45   15.932  3:464.43+4:29
42  Gerard van der MaleWestkapelle27.19minM45   15.902  3:464.42+4:32
43  Kees LouwsMiddelburg27.22minM35   15.873  3:474.41+4:35
44  Chris de SmitRKHAV27.24minMse   15.854  3:474.40+4:37
45  Edwin van AlphenDynamica27.25minM35   15.844  3:474.40+4:38
46  Bram VerhageDynamica27.27minM45   15.825  3:474.40+4:40
47  Erik KokDynamica27.30minM35   15.796  3:484.39+4:43
48  Gertjan AdriaanseDynamica27.32minMse   15.777  3:484.38+4:45
49  Robbert MeeuwseAV'5627.47minMse   15.635  3:504.34+5:00
50  Patrick MillerVrouwenpolder27.50minMse   15.607  3:514.34+5:03
51  Johan KoddeDynamica27.52minM45   15.589  3:514.33+5:05
52  Danny HuibregtseWestkapelle27.55minMse   15.561  3:514.32+5:08
53  Leo JanseMiddelburg27.58minM45   15.533  3:524.31+5:11
54  Gert van der VindenBiggekerke28.00minM45   15.514  3:524.31+5:13
55  Pieter van HorssenDynamica28.06minM55   15.459  3:534.29+5:19
56  Leo de BruijnDynamica28.10minM45   15.422  3:534.28+5:23
57  Joel AafjesAV'5628.12minMse   15.404  3:544.28+5:25
58  Erik PoppeDynamica28.14minM45   15.386  3:544.27+5:27
59  Jan de WildeAV'5628.17minM45   15.359  3:544.27+5:30
60  Peter DekkerDynamica28.21minM35   15.323  3:554.26+5:34
61  Bart de VisserSerooskerke28.24minMse   15.296  3:554.25+5:37
62  Jan de KosterKrabbendijke28.30minMse   15.242  3:564.23+5:43
63  Wilco BoogaardMiddelburg28.31minM35   15.233  3:564.23+5:44
64  Alexander DekkerDynamica28.33minMse   15.215  3:574.23+5:46
65  Jeroen de NoodDynamica28.35minMse   15.198  3:574.22+5:48
66  Rinus PoortvlietOost-Souburg28.37minM55   15.180  3:574.22+5:50
67  Marijke de VisserDynamica28.39minVse   15.162  3:574.21+5:52
68  Pieter PoortvlietVeere28.41minMse   15.145  3:584.21+5:54
69  Pieter WisseDynamica28.46minM45   15.101  3:584.19+5:59
70  Pieter WisseRotterdam28.48minMse   15.083  3:594.19+6:01
71  Marcel de LangeDynamica28.51minM35   15.057  3:594.18+6:04
72  Jozias MarijsArnemuiden28.53minM35   15.040  3:594.18+6:06
73  Michel Velkerss-Heer Arendskerke28.55minM35   15.022  4:004.17+6:08
74  Anne de VliegerAV'5628.57minVse   15.005  4:004.17+6:10
75  Martin PruijsersDynamica28.59minM35   14.988  4:004.16+6:12
76  Wilbert PoppeArnemuiden29.01minMse   14.971  4:004.16+6:14
77  John OverweelDynamica29.03minM55   14.954  4:014.15+6:16
78  Adrie JanseArnemuiden29.07minM45   14.919  4:014.14+6:20
79  Iljan SteenpoorteKruiningen29.12minMse   14.877  4:024.13+6:25
80  Frans BosDynamica29.14minM55   14.860  4:024.13+6:27
81  Rob de PagterRitthem29.16minM35   14.843  4:034.12+6:29
82  Jos MeeuwseDynamica29.18minM45   14.826  4:034.12+6:31
83  Gino HarinckOost-Souburg29.19minMse   14.818  4:034.12+6:32
84  Johan JoziasseMiddelburg29.21minM45   14.801  4:034.11+6:34
85  Henk LeeftinkDynamica29.27minM45   14.750  4:044.10+6:40
86  Toine JacobsThor29.31minM45   14.717  4:054.09+6:44
87  Rini BruggemanAV'5629.36minM45   14.676  4:054.08+6:49
88  Frans PoortvlietOost-Souburg29.40minMse   14.643  4:064.07+6:53
89  Jacco SchroeversDynamica29.41minM35   14.634  4:064.07+6:54
90  Henk LousDynamica29.45minM45   14.602  4:074.06+6:58
91  Monique VerschuureYerseke29.49minVse   14.569  4:074.05+7:02
92  Sjaak BrouwerDynamica29.52minM45   14.545  4:084.04+7:05
93  Wim TempelaarDynamica29.54minM55   14.528  4:084.04+7:07
94  Souverein van de GaagVlissingen30.00minMse   14.480  4:094.02+7:13
95  Marco ToussaintWolphaartsdijk30.02minM45   14.464  4:094.02+7:15
96  Henrik WesterweeleDynamica30.04minMse   14.448  4:094.01+7:17
97  Martin FranckeMiddelburg30.05minM35   14.440  4:094.01+7:18
98  Arthur van AartsenDynamica30.07minM35   14.424  4:104.01+7:20
99  Bram van KeulenMeliskerke30.09minM35   14.408  4:104.00+7:22
100  Joost LiefbroerOost-Souburg30.12minMse   14.384  4:104.00+7:25
101  Pieter GoudOostdijk30.14minMse   14.368  4:113.99+7:27
102  Annet van der LindeAV'5630.16minV35   14.352  4:113.99+7:29
103  Marco SchurinkVlissingen30.19minMse   14.329  4:113.98+7:32
104  Julian de WolfVlissingen30.21minMse   14.313  4:123.98+7:34
105  Kees den HollanderAagtekerke30.29minM35   14.250  4:133.96+7:42
106  Hans VerhaagenAV'5630.33minM45   14.219  4:133.95+7:46
107  Marc RommersDynamica30.36minM45   14.196  4:143.94+7:49
108  Henry BinkWaalwijk30.38minM45   14.181  4:143.94+7:51
109  Dennis BootsgezelDynamica30.40minMse   14.165  4:143.93+7:53
110  Leo de RijkeVlissingen30.42minM45   14.150  4:143.93+7:55
111  Eva BoonmanDynamica30.44minVse   14.134  4:153.93+7:57
112  Geert FranckeVlissingen30.46minMse   14.119  4:153.92+7:59
113  Wim BesuijenDynamica30.48minM55   14.104  4:153.92+8:01
114  Ruud Fredrikss-Heerenhoek30.51minM55   14.081  4:163.91+8:04
115  Jeffrey GeerseVlissingen30.54minM35   14.058  4:163.91+8:07
116  Dennis PlessiusAV'5630.56minM35   14.043  4:163.90+8:09
117  Paola van GilstAV'5630.58minV35   14.028  4:173.90+8:11
118  Wim de JongeAV'5631.00minM55   14.013  4:173.89+8:13
119  Hans GeusAV'5631.02minM45   13.998  4:173.89+8:15
120  Eric de VisserDomburg31.04minMse   13.983  4:173.88+8:17
121  Jan van HorssenDynamica31.05minM65   13.975  4:183.88+8:18
122  Graham M'intyreHalifax31.07minMse   13.960  4:183.88+8:20
123  Kees StaalAagtekerke31.09minM35   13.945  4:183.87+8:22
124  Isabel LousDynamica31.14minVse   13.908  4:193.86+8:27
125  Tonnis van der TuinAV'5631.17minM45   13.886  4:193.86+8:30
126  Kees de VisserAagtekerke31.26minM45   13.820  4:203.84+8:39
127  Arthur PouwelseMiddelburg31.29minM45   13.798  4:213.83+8:42
128  Jonathan BoonOost-Souburg31.31minMse   13.783  4:213.83+8:44
129  Ron TimmermansDynamica31.33minM45   13.769  4:213.82+8:46
130  Roely PrengerDynamica31.34minVse   13.761  4:223.82+8:47
131  Arno van de BoomOvezande31.36minMse   13.747  4:223.82+8:49
132  Jos PutVlissingen31.38minM45   13.732  4:223.81+8:51
133  Peter MeeuwsenKrabbendijke31.40minMse   13.718  4:223.81+8:53
134  Rianne JansenDynamica31.42minVse   13.703  4:233.81+8:55
135  Andre KramerYerseke31.49minM35   13.653  4:243.79+9:02
136  Jan de VriesBiggekerke31.51minM55   13.639  4:243.79+9:04
137  Erwin ScheeleTerneuzen31.56minM35   13.603  4:253.78+9:09
138  Rinus PaardekooperAV'5631.58minM45   13.589  4:253.77+9:11
139  Reinier BroeksmaHeinkenszand32.00minM35   13.575  4:253.77+9:13
140  Boy SaijaDynamica32.02minM45   13.561  4:253.77+9:15
141  Nicky MoolenaarVlissingen32.11minM35   13.498  4:273.75+9:24
142  Wim HuurmanAV'5632.14minM45   13.477  4:273.74+9:27
143  Marco BehageGoes32.17minM35   13.456  4:283.74+9:30
144  Acronius KramerAV'5632.20minM55   13.435  4:283.73+9:33
145  Chantal KooleZoutelande32.22minV35   13.421  4:283.73+9:35
146  Arjan GerritsenAV'3432.30minMse   13.366  4:293.71+9:43
147  Cor SchipperMiddelburg32.32minM55   13.352  4:303.71+9:45
148  Boudewijn OuwerkerkWilhelminadorp32.34minM35   13.339  4:303.71+9:47
149  Gerrie van PuttenWemeldinge32.35minV35   13.332  4:303.70+9:48
150  Frank SchoonwaterVlissingen32.37minM45   13.318  4:303.70+9:50
151  Tristan KikNumansdorp32.39minMse   13.305  4:313.70+9:52
152  Egbert PladderDen Haag32.41minMse   13.291  4:313.69+9:54
153  Andre HouwingVlissingen32.42minM65   13.284  4:313.69+9:55
154  Gerard BrasMiddelburg32.44minM55   13.271  4:313.69+9:57
155  Mac BosscheHeinkenszand32.46minM35   13.257  4:323.68+9:59
156  Ronald de RijkeDynamica32.49minM35   13.237  4:323.68+10:02
157  Ramon van GeersdaeleOost-Souburg32.52minMse   13.217  4:323.67+10:05
158  Rob JongeneelMiddelburg32.54minM45   13.204  4:333.67+10:07
159  kees GeuzeMiddelburg32.56minM55   13.190  4:333.66+10:09
160  Ronnie KrockeOost-Souburg32.58minM55   13.177  4:333.66+10:11
161  Berry SimonseAV'5633.01minM35   13.157  4:343.65+10:14
162  Johan DekkerMiddelburg33.03minM45   13.144  4:343.65+10:16
163  Andrea van der HerstMiddelburg33.08minV35   13.111  4:353.64+10:21
164  John GuequierreMiddelburg33.12minM55   13.084  4:353.63+10:25
165  Jannie de VriesDynamica33.19minV45   13.039  4:363.62+10:32
166  Andre DavidseMiddelburg33.28minM45   12.980  4:373.61+10:41
167  Jan BesuijenSerooskerke33.30minM55   12.967  4:383.60+10:43
168  Christian JobseMiddelburg33.33minMse   12.948  4:383.60+10:46
169  Norman VerhagenVlissingen33.42minM45   12.890  4:393.58+10:55
170  Koen de VriesVlissingen33.45minM55   12.871  4:403.58+10:58
171  Gertjan BakkerAV'5633.53minM35   12.820  4:413.56+11:06
172  Rinus JoosseAV'5633.56minM65   12.802  4:413.56+11:09
173  Arjan KooleArnemuiden33.58minMse   12.789  4:413.55+11:11
174  Rian FlikweertDynamica34.01minV45   12.770  4:423.55+11:14
175  John NuytemansBergen op Zoom34.15minM35   12.683  4:443.52+11:28
176  Hans CorbijnDynamica34.18minM45   12.665  4:443.52+11:31
177  Frits MeederMiddelburg34.21minM55   12.646  4:453.51+11:34
178  Bert JerasMiddelburg34.26minM35   12.616  4:453.50+11:39
179  Suzanne GeschiereDynamica34.30minV45   12.591  4:463.50+11:43
180  Peter van MoergastelVlissingen34.37minM45   12.549  4:473.49+11:50
181  Martin OverloopKapelle-Biezelinge34.42minM55   12.519  4:483.48+11:55
182  Sico PoortvlietMiddelburg34.43minM45   12.513  4:483.48+11:56
183  Evert van de HummelKoudekerke34.45minMse   12.501  4:483.47+11:58
184  Ineke TempelaarDynamica34.47minV45   12.489  4:483.47+12:00
185  Marloes PriemisDelta Sport34.49minVse   12.477  4:493.47+12:02
186  Melvin HunnikWissenkerke34.56minMse   12.435  4:503.45+12:09
187  Arthur PriemKoudekerke35.01minM45   12.406  4:503.45+12:14
188  Ton TijhuisVlissingen35.10minM35   12.353  4:513.43+12:23
189  Richard KoopsDomburg35.13minMse   12.335  4:523.43+12:26
190  Jack van AspertDynamica35.16minM55   12.318  4:523.42+12:29
191  Ronald KoningsBergen op Zoom35.22minM35   12.283  4:533.41+12:35
192  Jan-Kees de MeesterHansweert35.24minM35   12.271  4:533.41+12:37
193  Jaap LuitwielerDynamica35.27minM55   12.254  4:543.40+12:40
194  Wim FockeMiddelburg35.29minM55   12.242  4:543.40+12:42
195  Hans JoosseMiddelburg35.34minM55   12.214  4:553.39+12:47
196  Ivo KrijnsenHansweert35.36minMse   12.202  4:553.39+12:49
197  Bart HoogenboomDelta Sport35.38minM65   12.191  4:553.39+12:51
198  Owolabi JohnsonVlissingen35.49minM35   12.128  4:573.37+13:02
199  Rob JoosseVeere35.52minMse   12.112  4:573.36+13:05
200  Rijk FiliusDynamica35.54minM55   12.100  4:583.36+13:07
201  Jan JobseDynamica35.56minM55   12.089  4:583.36+13:09
202  Tommy SiemerinkBergen op Zoom36.03minMse   12.050  4:593.35+13:16
203  Emile de DieAV'5636.05minM45   12.039  4:593.34+13:18
204  Dick AardenVlissingen36.11minM55   12.006  5:003.33+13:24
205  Lena de WildeVlissingen36.18minV45   11.967  5:013.32+13:31
206  Wim van SetersVlissingen36.20minM45   11.956  5:013.32+13:33
207  Kees van BelzenRitthem36.41minM55   11.842  5:043.29+13:54
208  Etien de KamKoudekerke36.44minM35   11.826  5:043.28+13:57
209  Angelique HarinckDynamica36.46minV35   11.815  5:053.28+13:59
210  Chris de KoeVlissingen36.51minM55   11.788  5:053.27+14:04
211  Piet VerhageWestkapelle36.56minM65   11.762  5:063.27+14:09
212  Dignus LensenDynamica37.09minM55   11.693  5:083.25+14:22
213  Jurgen de KunderKloetinge37.12minMse   11.677  5:083.24+14:25
214  Jan JacobseMiddelburg37.15minM35   11.662  5:093.24+14:28
215  Ed ErdtsieckVlissingen37.17minM35   11.651  5:093.24+14:30
216  Adri NoordijkeZierikzee37.19minM65   11.641  5:093.23+14:32
217  Patrick ProvoostVlissingen37.21minM35   11.631  5:103.23+14:34
218  Hans CrielaardOost-Souburg37.39minMse   11.538  5:123.20+14:52
219  Arjan de VisserMiddelburg37.42minMse   11.523  5:123.20+14:55
220  Bram BrasserVlissingen37.44minM45   11.512  5:133.20+14:57
221  Patricia AldenhovenMiddelburg37.53minVse   11.467  5:143.19+15:06
222  Wietse HaakOostkapelle38.05minM55   11.407  5:163.17+15:18
223  Ad HuijsmansBreda38.09minM45   11.387  5:163.16+15:22
224  Lisette van SluijsNieuw- en Sint Joosland38.16minVse   11.352  5:173.15+15:29
225  Gilbert TolhoekVlissingen38.19minMse   11.337  5:183.15+15:32
226  Natalie SinkeVlissingen38.21minV35   11.327  5:183.15+15:34
227  Arjan KranenburgOost-Souburg38.27minMse   11.298  5:193.14+15:40
228  Rinus JobseKoudekerke38.29minM45   11.288  5:193.14+15:42
229  Jan MulderZwolle38.31minM55   11.278  5:193.13+15:44
230  Menno JongepierMiddelburg38.38minMse   11.244  5:203.12+15:51
231  Jeanet MeeuwseArnemuiden38.43minM45   11.220  5:213.12+15:56
232  Anja van LeerdamArnemuiden38.45minV45   11.210  5:213.11+15:58
233  Marion GoossenScheldesport38.47minV35   11.201  5:213.11+16:00
234  Wendy TheuneVlissingen38.49minV35   11.191  5:223.11+16:02
235  Rosette ErdtsieckDynamica38.51minV35   11.181  5:223.11+16:04
236  Jan de GraafVlissingen38.53minM65   11.172  5:223.10+16:06
237  Dennis LagrandVlissingen39.08minMse   11.101  5:243.08+16:21
238  Erwin SimpelaarMiddelburg39.27minMse   11.011  5:273.06+16:40
239  Anton EngelsDynamica39.29minM45   11.002  5:273.06+16:42
240  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke39.31minM45   10.993  5:273.05+16:44
241  Sharon Goedegebures-Heer Arendskerke39.33minVse   10.984  5:283.05+16:46
242  Kees van der HeijdenVlissingen39.35minM45   10.974  5:283.05+16:48
243  Rian WagenaarTolbert39.38minV35   10.960  5:283.04+16:51
244  Charles JillebaVlissingen39.43minM55   10.937  5:293.04+16:56
245  Arjan MeijerKapelle-Biezelinge39.48minMse   10.915  5:303.03+17:01
246  Cees van den BulckMiddelburg39.54minM55   10.887  5:313.02+17:07
247  Angela GoedmanZoutelande39.56minV35   10.878  5:313.02+17:09
248  Laura LouwsZoutelande39.58minVse   10.869  5:313.02+17:11
249  Nancy HayosMiddelburg40.13minV35   10.801  5:333.00+17:26
250  Leo van de VenArnemuiden40.33minM55   10.713  5:362.98+17:46
251  Hugo PoortvlietDynamica40.51minM65   10.634  5:392.95+18:04
252  Natasja JacobseMiddelburg41.19minV35   10.514  5:422.92+18:32
253  Folkert BuiterLeek41.27minM35   10.480  5:442.91+18:40
254  Jeroen van SluijsNieuw- en Sint Joosland41.32minM35   10.459  5:442.91+18:45
255  Janneke NissenOost-Souburg41.41minV35   10.421  5:452.89+18:54
256  John GeersdaeleVlissingen42.01minM55   10.339  5:482.87+19:14
257  Hans PluijlaarDynamica42.04minM65   10.326  5:492.87+19:17
258  Lenie van KlevenVlissingen42.07minV45   10.314  5:492.87+19:20
259  Sylvia BardoffWissenkerke42.10minVse   10.302  5:492.86+19:23
260  Gilles de WitteAV'5642.17minM65   10.274  5:502.85+19:30
261  Deborah OreelGapinge42.28minV45   10.229  5:522.84+19:41
262  Anton RingenaldusGapinge42.31minM45   10.217  5:522.84+19:44
263  Adrie HoogerlandVlissingen42.36minM65   10.197  5:532.83+19:49
264  Evelien PetersGoes42.42minVse   10.173  5:542.83+19:55
265  Nelleke BosschaVlissingen42.44minVse   10.165  5:542.82+19:57
266  Ben SchrooteVlissingen42.52minM45   10.134  5:552.81+20:05
267  Miranda PaardekooperGoes42.59minV45   10.106  5:562.81+20:12
268  Janneke PostmaHeerenveen43.01minV35   10.098  5:562.81+20:14
269  Peggy HoutepenMiddelburg43.03minV35   10.091  5:572.80+20:16
270  Jurgen DingemanseBiggekerke43.06minM45   10.079  5:572.80+20:19
271  Ruud van DamVoorburg43.27minM45   9.998  6:002.78+20:40
272  Theo KootstraWaarde43.30minM65   9.986  6:002.77+20:43
273  Margaretha LacourVlissingen44.00minV45   9.873  6:052.74+21:13
274  Steffanie MeijerGoes44.07minVse   9.847  6:062.74+21:20
275  Nanda ChristisVlissingen44.35minV45   9.744  6:092.71+21:48
276  Annemarie VisserMiddelburg44.43minVse   9.714  6:112.70+21:56
277  Martijn de VisserArnemuiden44.46minM35   9.704  6:112.70+21:59
278  Hans MeijerKapelle-Biezelinge44.49minM45   9.693  6:112.69+22:02
279  Miriam BergmansVlissingen44.53minV35   9.678  6:122.69+22:06
280  Saskia KuiperMiddelburg44.56minV35   9.668  6:122.69+22:09
281  Marina JoosseArnemuiden44.58minMse   9.660  6:132.68+22:11
282  Hannie CorbijnOostkapelle45.01minV45   9.650  6:132.68+22:14
283  Andre SteketeeYerseke45.35minM45   9.530  6:182.65+22:48
284  Mieke PoortvlietMiddelburg45.37minV45   9.523  6:182.65+22:50
285  Niels DammanBergen op Zoom46.31minM35   9.339  6:252.59+23:44
286  Jon HendrikseVlissingen47.42minM55   9.107  6:352.53+24:55
287  Daisy HendrikseKoudekerke47.44minVse   9.101  6:362.53+24:57
288  Marijke StegensOost-Souburg49.02minV35   8.859  6:462.46+26:15
289  Marion VerdamVlissingen49.22minV45   8.799  6:492.44+26:35
290  Rob VerdamVlissingen49.24minM45   8.794  6:492.44+26:37
291  Natascha de LangeMiddelburg50.18minV35   8.636  6:572.40+27:31
292  Bram de RijkeDynamica53.21minM65   8.142  7:222.26+30:34
293  Machiel SinkeKrabbendijke54.13minM65   8.012  7:292.23+31:26
294  Vivian BischopsOost-Souburg59.02minV35   7.359  8:092.04+36:15
Mannen: 239 (81.29%) => M35=49 - M45=60 - M55=36 - M65=14 - Mse=80
Vrouwen: 55 (18.71%) => V35=22 - V45=14 - Vse=19

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.24 km

2019Tim van den Broeke23:04Tim Pleijte23:10Ronnie Overgaauw23:34Samantha Luitwieler27:00269
2018Patrick de Vos23:17Tim Pleijte23:20Erwin Harmes24:07Monique Verschuure27:05257
2017Tim van den Broeke22:46Erwin Adan23:00Erwin Harmes23:21Marianne de Kok27:53274
2016Tim Pleijte23:20Erwin Harmes23:32Tim van den Broeke23:50Marianne de Kok27:28330
2015Tim Pleijte23:36Erwin Harmes23:54Martijn de Kok24:17Sabine van de Reijt26:08315
2014Erwin Harmes22:15Tim Pleijte22:51Erwin Adan23:18Anjolie Engels26:34301
2013Tim Pleijte23:01Erwin Harmes23:32Michel Schrier24:15Juriena de Vries28:23303
2012Tom Koetsenruijter22:47Tim Pleijte22:52Ronnie Overgaauw23:13Anjolie Engels25:47294
2011Tim Pleijte22:15Erwin Harmes23:20Erwin Adan23:33Anjolie Engels26:06293
2010Tim Pleijte23:56Arjan Beije24:00Jesper Francke24:10Anjolie Engels27:32286
2009Wim Padmos22:47Michel Schrier22:50Tim Pleijte22:54Sandra de Block26:50348
2008Pascal van Troost23:25Michel Schrier23:40Arjan Beije23:47Anjolie Engels28:01258
2007Michel Schrier24:04Pascal van Troost24:17Arjan Beije24:36Brigitte Nieuwlaat28:57251
2006Jeroen van Damme22:37Morris Wols23:42Niels Koole23:51Marisa Hopmans27:22236
2005Huub Maas22:14Colin Bekers22:22Mark Kwakernaak22:40Anjolie Engels27:18221
2004Arjan Beije23:56Edwin Stolk24:23Miquel van Tongeren24:33Anjolie Engels27:19177
2003Wim Padmos23:05Sébastièn Schletterer23:18Mark Kwakernaak23:20Marlies Kort26:21167
2002Niels Koole23:27Arjan Beije23:29Fouad Fertoute23:44Anja van der Heyden26:50116
2001Arjan Beije23:23Niels Koole23:29Pieter Rijnders23:45Marlies Kort25:59130
2000John Vermeule23:21Jack Hopmans23:26Alwin Vermeulen23:29Edith Gerards28:4579
1999Alwin Vermeulen23:25Erik Goossen23:39Jan de Bart23:51Marlies Kort27:1781
1998Miquel van Tongeren23:22Sepp Vermeulen23:24Theo Rabout23:36Karin Bastian28:0774

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.485 seconden nodig om deze lijst met 294 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

2 km
001 Verstraate Wouter    Dynamica         898 0:07:38   1eJ13  
002 Leng Paavo de        Dynamica         913 0:07:41   1eJ11  
003 Verhage Joram        Dynamica         953 0:07:47   2eJ13  
004 Ridder Rens de       Dynamica         972 0:07:52   3eJ13  
005 Putten Axl van       Wemeldinge       987 0:07:55   2eJ11  
006 Graaf Robert de      Wemeldinge       974 0:07:58   1eJ09  
007 Harinck Sergio       Dynamica         982 0:08:15   3eJ11  
008 Joziasse Jeroen      Middelburg       904 0:08:35   2eJ09  
009 Veerhoek Max         Meliskerke       981 0:08:38   3eJ09  
010 Boom Sanne v d       Goes             901 0:08:42   1eM13  
011 Peetoom Nelson       Essen            907 0:08:45   4eJ09  
012 Verhage Rick         Aagtekerke       970 0:08:48   5eJ09  
013 Dirkzwager Ilse      DeltaSport       914 0:08:50   1eM11  
014 Boom Tijn v d        Goes             902 0:08:53   4eJ11  
015 Schoonwater Tim      Vlissingen       899 0:08:55   6eJ09  
016 Putten Shellby van   AV'56            988 0:08:57   1eM09  
017 Jeras Timo           Middelburg       897 0:09:01   5eJ11  
018 Lange Nikita de      Dynamica         990 0:09:03   2eM11  
019 Aben Jelle           Den Bosch        905 0:09:05   7eJ09  
020 Veerhoek Thomas      Meliskerke       983 0:09:08   6eJ11  
021 Graaf Brigitte de    Wemeldinge       975 0:09:18   3eM11  
022 Slabbekoorn Femke    AV'56            992 0:09:26   2eM13  
023 Tijhuis Niels        Vlissingen       960 0:09:28   8eJ09  
024 Waterbeemd Daphne vd av Pijnenburg    911 0:09:30   2eM09  
025 Graaf Amy de         Wemeldinge       973 0:09:35   1eM07  
026 Wisse Maria          Dynamica         909 0:09:45   3eM09  
027 Kramer Sven          AV'56            995 0:10:08   1eJ07  
028 Rafelaar Finn van de Vlissingen       912 0:10:26   9eJ09  
029 Jacobse Thirza       Middelburg       896 0:10:29   4eM09  
030 Lange Nina de        Middelburg       989 0:10:34   5eM09  
031 Hermans Ruben        Maastricht       908 0:10:57   2eJ07  
032 Keulen Jurjen van    Meliskerke       984 0:11:01   3eJ07  
033 Francke Allistar     Middelburg       910 0:11:39  10eJ09  
034 Peetoom Nova         Essen            906 0:11:42   2eM07  
035 Koops Donna          Middelburg       903 0:12:23   3eM07 

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
Atletiek Zeeland © 2019