maandag 22 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
12e Stadsloop
Middelburg, vrijdag 25 mei 2012 - Organisatie: Dynamica

Klik hier voor een uitslag per categorie en rondetijden

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Tijd
1 Tim Pleijte   Fysiotherapie & Training Mse 22 23.25
2 Sebastien Schletterer   VAARBANEN Mse 150 23.57
3 Ronnie Overgaauw   MG Podologie Mse 35 23.59
4 Michel Schrier   Fysiotherapie & Training Mse 23 24.11
5 Floris Willeboordse 1990 MG Podologie Mse 31 24.30
6 Erwin Harmes 1981 MG Podologie Mse 33 24.52
7 Tjitte van den Buys 1978 Middelburg Mse 445 26.26
8 Kevin de Pagter   MG Podologie Mse 34 26.30
9 David Schrier   Fysiotherapie & Training Mse 25 26.43
10 Anjolie Engels 1976 Fysiotherapie & Training v35 21 26.46
11 Ruud Hoosemans 1982 Damen Schelde Naval Shipbuildi Mse 260 26.51
12 Willem de Korte 1992 Loopgroep Driehoek MG Mse 98 26.55
13 Jesper Francke 1988 tandartspraktijk Arratoon 1 Mse 126 27.05
14 Jorim De Boks 1987 Loopgroep Driehoek MG Mse 97 27.07
15 Harmen van IJzeren 1992 Loopgroep Driehoek MG Mse 100 27.12
16 Jethro ten Bruggencate 1995 Scheldebouw Mse 232 27.29
17 Peter Balkenende 1966 ZLM Verzekeringen H45 254 27.39
18 Adriaan Walhout 1979 Middelburg Mse 487 27.40
19 Willem de Vos 1978 Amsterdam Mse 437 27.42
20 Robin Hofland 1967 Damen Schelde Naval Shipbuildi H40 257 27.46
21 Miquel van Tongeren 1971 VAARBANEN H40 148 27.49
22 Micha Janse 1974 tandartspraktijk Arratoon 1 H35 127 27.53
23 Joeri Versluis 1984 Middelburg Mse 419 27.54
24 Bart de Koster   Seventy Seven Mse 90 28.04
25 Leon Jacobse     Mse 587 28.18
26 Pieter Verhulst 1993 Loopgroep Driehoek MG Mse 99 28.24
27 Gino Harinck 1996 Oost-Souburg Mse 464 28.28
28 Remko Klinckenberg 1974 Breda H35 496 28.37
29 Yann Sinke     Mse 565 28.39
30 René den Hollander 1992 Meliskerke Mse 473 28.50
31 Kim Reijnierse 1961 tandartspraktijk Arratoon 1 H50 128 28.58
32 Gilles Geschiere 1969 Seventy Seven H40 78 29.01
33 Erik Kok 1971 Intratuin Koudekerke 1 H40 63 29.04
34 Late entry       646 29.07
35 Gert van de Vinden 1964 Loopgroep Driehoek 1 H45 43 29.11
36 Rob Schaap 1957 roc zeeland H55 206 29.09
37 Marianne de Kok   Fysiotherapie & Training Vse 24 29.19
38 Gert Jan Adriaanse 1988 Seventy Seven Mse 79 29.24
39 Bram Verhage 1963 Seventy Seven H45 76 29.28
40 Peter Slits 1967 Wielingen H45 527 29.30
41 Johan Kodde 1966 CZAV Agrimarkt H45 101 29.29
42 John Slabbekoorn   Kapellepelle H45 620 29.37
43 Marinus Stroo 1985 Middelburg Mse 518 29.38
44 Simon de Clerck     Mse 603 29.43
45 René Jakobsen 1969 Zorgstroom H40 153 29.38
46 Pieter van Horssen 1949 Intratuin Koudekerke H60 59 29.46
47 Marijke de Visser 1993 MG Podologie Vse 32 29.47
48 Peter Dekker   Zouteland H35 629 29.50
49 Robert Carol 1964 Intratuin Koudekerke H45 56 29.55
50 Alexander Dekker   Oost Kapelle Mse 630 29.58
51 Jozias Marijs 1975 Arnemuiden H35 459 29.59
52 Jeroen de Nood 1981 Middelburg Mse 517 29.59
53 Christian de Klerk 1977 Middelburg Mse 436 29.58
54 Ina Willemse 1966 Zoutelande v35 463 30.01
55 Sven Vermeulen 1977 roc zeeland Mse 210 30.06
56 Danny Huibregtse 1990 Wetskapelle Mse 528 30.23
57 Marcel de Lange 1971 tandartspraktijk Arratoon 1 H40 132 30.29
58 Rinus Poortvliet 1956 Damen Schelde Naval Shipbuildi H55 259 30.41
59 Seth Dijkstra 1971 Kijkshop H40 283 30.38
60 Jacky Luitwieler   Dynamica 5 Mse 261 30.51
61 Quierien Driedijk   Dynamica 5 Mse 263 30.44
62 Henk Lous 1958 tandartspraktijk Arratoon 1 H50 131 30.52
63 Jan Braam     Mse 647 30.58
64 Dennis Heilbron 1974 Biggekerke H35 482 31.10
65 Pieter Poortvliet 1977 Loopgroep Driehoek Mse 39 31.12
66 Ron Dellebeke 1958 Intratuin Koudekerke H50 58 31.17
67 Rutger Wondergem 1974 Middelburg H35 529 31.13
68 Jan van Keulen   Damen Schelde Naval Shipbuildi Mse 258 31.23
69 Maurice Jacobse     Mse 586 31.24
70 Christiaan van Mourik 1976 Nieuw- en Sint Joosland H35 456 31.20
71 Jacco Schroevers     H40 567 31.26
72 Martin Marinissen   Middelburg H40 639 31.28
73 Remi Louwerse 1992 Middelburg Mse 472 31.28
74 Johan Joziasse   Middelburg H45 581 31.32
75 Ronnie Krocke 1955 Loopgroep Driehoek 2 H55 49 31.09
76 Dion Pluijlaar 1995 Middelburg Mse 478 31.29
77 Henrik Westerweele   Dynamica 5 Mse 262 31.37
78 Wim Tempelaar 1952 Vlissingen H55 485 31.42
79 Jos Grootjans 1956 Westkapelle H55 425 31.49
80 Jan de Koster     Mse 566 31.37
81 Arthur van Aartsen 1974 Seventy Seven H35 86 31.58
82 Johan de Vlieger 1958 roc zeeland H50 209 32.07
83 Johan Klompe 1960 CZAV Agrimarkt H50 102 32.12
84 Anton van Daalen 1967 Loopgroep Driehoek 1 H45 44 31.57
85 Eva Boonman 1981 tandartspraktijk Arratoon 1 Vse 130 32.11
86 Marc Rommers 1965 Vlissingen H45 502 32.17
87 Guust Malcorps     Mse 572 32.26
88 Arthur Pouwels   Middelburg H50 633 32.28
89 Peter v Lit 1965 Werkt voor ouderen H45 201 31.59
90 Leo de Rijke 1965 Vlissingen H45 521 32.29
91 Graham Holmes 1984 Colijnsplaat Mse 510 32.29
92 Auke ten Bruggencate 1967 Scheldebouw H40 233 32.32
93 Renate de Wilde 1989 Sport 2000 Middelburg Vse 221 32.40
94 Thomas de Moor 1991 Team Leeuwenburch 2 Mse 18 32.37
95 Ruud Fredriks 1954 s-Heerenhoek H55 501 32.49
96 Marc van Mourik 1971 Middelburg H40 440 32.49
97 Marcel de Witte     H40 604 32.51
98 Martin de Visser 1964 Loopgroep Driehoek MG H45 91 32.52
99 Kees Geuze   Middelburgburg H55 580 32.52
100 Frank Pieterse 1976 waterschap Scheldestromen H35 272 32.28
101 David Walter 1981 Düsseldorf Mse 414 32.57
102 Jack Smits   Donderdagavondlopers H50 28 32.56
103 Bob Jeras     H45 612 32.57
104 Erik Malcorps   Middelburg H50 571 33.02
105 Martin Francke 1975 Middelburg H35 402 32.57
106 Kees Zuydweg     H45 593 32.44
107 Kees de Visser 1965 Aagtekerke H45 498 33.10
108 Niels - Pieter Moens 1992 Intratuin Koudekerke Mse 57 33.08
109 Michiel Michels 1967 Team Ouders Leeuwenburch H40 71 33.10
110 Leo Dalebout 1959 Zorgstroom H50 154 33.14
111 Jos Put 1964 DELTA Netwerkbedrijf H45 10 32.54
112 Ronald de RIJKE 1971 Middelburg H40 483 33.22
113 Peter Groenenberg     Mse 564 33.07
114 Franklin Nieuwdorp 1973 Middelburg H35 439 33.15
115 Peter Meeuwsen   Krabbendijk Mse 583 33.16
116 Christa Verhage 1993 CZAV Agrimarkt Vse 105 33.24
117 Carolien van de Kreeke 1974 Serooskerke Walcheren v35 442 33.20
118 Marco Meur 1976 Middelburg H35 404 33.28
119 Ron Timmermans 1965 Middelburg H45 451 33.34
120 René de Voogd 1965 Zorgstroom H45 152 33.32
121 Martin v Nieulande 1964 Nieuw- en Sint Joosland H45 511 33.37
122 Thijs Freijzer   Vlissingen Mse 642 33.15
123 Roely Prenger 1983 Röntgenafdeling ADRZ Vse 220 33.35
124 Eric Nuyten 1980 Scheldebouw Mse 234 33.45
125 Reinier Broeksma 1970 Heinkenszand H40 506 33.41
126 Cor Schipper     H50 613 33.59
127 Jos van Stee 1970 Reclassering H40 190 33.48
128 Evelien van Sparrentak 1973 Seventy Seven v35 80 34.00
129 Laurens Meeuwsen   Krabbendijk H50 584 33.56
130 Gerard Bras 1952 Loopgroep Driehoek 1 H55 45 34.08
131 Jeroen van der Meide 1982 Maatschappelijk Werk Walcheren Mse 158 33.37
132 Leonard van Moolenbroek 1967 Middelburg H40 409 33.54
133 H van Tatenhove     H50 291 33.52
134 Joan de Visser 1986 Aagtekerke Mse 450 34.12
135 Frits Broos     H45 559 34.27
136 Walter Plessius   Kattendijk H35 627 34.36
137 John Stoutjesdijk 1971 Westkapelle H40 507 34.37
138 Sven de Vries 1993 Agrimarkt Mse 211 34.53
139 Jan de Jager   Wolphaertsdijk H35 579 34.53
140 Arno Willemse 1964 Zoutelande H45 462 34.46
141 Coen Bertijn 1966 waterschap Scheldestromen H45 275 34.33
142 André Houwing 1946 Vlissingen H65 474 34.53
143 Andre Marteijn 1968 Agrimarkt H40 215 34.38
144 Roland Flipse 1957 CZAV Agrimarkt H50 103 34.38
145 Jannie de Vries     v50 650 34.58
146 Patrick van Hofwegen 1968 Scheldebouw H40 239 35.03
147 Joseph Resovsky 1967 Roosevelt Academy H40 52 34.48
148 Marco Grozeman   Vlissingen H40 634 34.53
149 Edwin van de Ven 1969 Reclassering H40 186 34.58
150 Irene Maréchal 1979 Röntgenafdeling ADRZ Vse 218 35.06
151 Raymond Arratoon 1963 tandartspraktijk Arratoon 1 H45 133 35.03
152 Aswin Konings 1966 Middelburg H45 488 35.02
153 Rinus Joosse 1939 Wilhelminadorp H65 448 35.21
154 Gertjan Bakker     H40 600 35.19
155 Leo Pleijte 1962 Middelburg H50 408 35.19
156 Peter Stroo 1958 Loopgroep Driehoek MG H50 92 35.20
157 Eddie Meehan 1951 Colijnsplaat H60 435 35.29
158 Sjaak Portegies 1958 Loopgroep Driehoek 1 H50 42 35.32
159 Ruud Geldof 1959 Middelburg H50 412 35.29
160 Jeroen van Moolenbroek 1992 Middelburg Mse 466 35.28
161 Rianne Jansen 1977 Donderdagavondlopers Vse 30 35.35
162 Edwin van Alphen 1971 Kinderopvang Walcheren H40 172 35.29
163 Johan Dekker   Middelburg H50 632 35.32
164 Wouter van Bennecom 1979 Scheldebouw Mse 237 35.45
165 Joost Pluijlaar 1963 Middelburg H45 477 35.48
166 Niels Westerweel 1990 Middelburg Mse 500 35.44
167 Raoul Lie 1984 ZLM Verzekeringen Mse 252 35.53
168 Katinka van de Berg 1973 Seventy Seven v35 83 35.43
169 Miriam Korstanje 1966 Reclassering v35 188 35.50
170 Olger Jans Taal 1990 Kijkshop Mse 284 35.38
171 Marcel Schouts   Zierikzee H40 591 35.39
172 Johan Treurniet 1971 Middelburg H40 515 35.46
173 Jan Besuijen 1955 Delta Marine Crewing H55 143 35.58
174 Henk van der Veer     H55 556 36.00
175 Theo Zoontjens 1946 Loopgroep Driehoek H65 40 36.03
176 Harriette Houmes 1968 Middelburg v35 470 36.06
177 Ron van Belzen 1956 Scheldebouw H55 243 36.15
178 Don Lous 1985 Skin Care Middelburg Mse 267 36.07
179 Rob Boogaard 1959 Kijkshop H50 282 36.00
180 Marc Pronk     H40 288 35.52
181 Mark Deulhuizen     H45 573 36.08
182 Remco Riemens 1986 Scheldebouw Mse 236 36.19
183 Klaas Moes 1965 Intratuin Koudekerke 2 H45 69 36.21
184 Ko Davidse 1957 Oostkapelle H50 455 36.02
185 Sander de Vries 1983 Middelburg Mse 449 36.33
186 Marian van Dijk 1967 Skin Care Middelburg v35 266 36.23
187 Sico Poortvliet 1966 Middelburg H45 499 36.21
188 Peter Schurink 1962 Vlissingen H50 430 36.27
189 Marc Overeem 1967 Loopgroep Driehoek 2 H45 48 36.16
190 Harmjan van Vliet 1991 Middelburg Mse 480 36.15
191 Jaap Luitwieler 1947 Donderdagavondlopers H60 29 36.40
192 Veerle Vermaire   Dynamica 5 Vse 265 36.35
193 Maurice Eppings 1961 Loopgroep Driehoek H50 38 36.18
194 Kris Koppejan   Herder H45 277 36.21
195 René van Mourik 1982 Utrecht Mse 476 36.42
196 Wim Jobse 1968 Seventy Seven H40 87 36.40
197 Bart Hoogenboom 1946 Noordwelle H65 520 36.34
198 Rogier Kerbert 1995 Vlissingen Mse 416 36.46
199 George Taal 1951 Kijkshop H60 281 36.46
200 Piet Beijer 1948 Middelburg H60 468 36.52
201 Paul Dieleman   Terneuzen Mse 637 36.53
202 Ralf Bonestroo   Vlissingen Mse 623 36.54
203 Simon Blaas   Dynamica 5 H35 264 37.02
204 Cynthia de Bruijne 1973 Middelburg v35 458 37.00
205 Krista Voorham 1972 Zorgstroom v35 151 37.00
206 Petra Verhulst 1968 Seventy Seven v35 84 36.53
207 Dick Hilberdink 1965 Kinderopvang Walcheren H45 180 37.12
208 Tommie de bont 1984 Middelburg Mse 443 36.47
208 Jesper Steur 1992 Middelburg Mse 467 37.08
210 Chris Jobse 1977 DELTA Netwerkbedrijf Mse 8 36.54
211 Ineke Tempelaar 1957 Werkt voor ouderen v50 203 37.11
212 Caroline Veringa 1978 Skin Care Middelburg v35 269 37.17
213 Ton Tyhuis   Donderdagavondlopers Mse 26 37.29
214 Niels Jongepier   Middelburg Mse 588 37.14
215 Martin Wisse   Sint Laurens Mse 568 37.15
216 Peter Janse 1969 waterschap Scheldestromen H40 274 37.47
217 Hessel Rispens   Vlissingen H40 618 37.28
218 Frank van Boxtel   BéJéZet Mse 5 37.45
219 Marco Brouwer 1971 Scheldebouw H40 249 37.53
220 Kimberley Goudt 1986 Rotterdam Vse 508 38.00
221 Kees Blankenburgh 1968 Puur Culinair Agrimarkt H40 110 37.38
221 Arthur Priem 1957 Koudekerke H50 516 37.43
223 Bert Janse 1967 waterschap Scheldestromen H45 273 37.39
224 Vera Geschiere   Aagtekerke Vse 569 37.41
225 Sjaak Boone     H55 624 37.34
226 Andre v. Belzen     Mse 649 38.00
227 Peter Geervliet   BéJéZet Mse 2 38.00
228 Fred Bruens   Goirle H50 617 37.51
229 Jan de Reu 1958 Team Ouders Leeuwenburch H50 74 37.35
229 Suzanne Geschiere 1964 Seventy Seven v35 88 37.57
231 Rijk Filius 1956 Donderdagavondlopers H55 27 38.09
232 Wietse Boone 1992 Team Leeuwenburch 2 Mse 19 38.11
233 Jaqueline de Bree 1965 Kinderopvang Walcheren v35 185 38.01
234 Genit Fongers     Mse 648 38.06
235 Ivo Besuijen 1983 VAARBANEN Mse 149 38.04
236 Joke de Koster-Hoogerheide 1956 Colijnsplaat v50 509 38.09
237 Shirley de Graaff 1966 tandartspraktijk Arratoon 1 v35 134 37.53
238 M. Ronde 1971 Roosevelt Academy v35 55 38.01
239 Rene Cannoo 1960 Middelburg H50 453 38.06
240 Mark Schutz 1984 Sport 2000 Middelburg Mse 224 37.55
241 Marc Damman     H45 560 37.59
242 Steffi Berks   BéJéZet Vse 1 38.19
243 Michael Veldung 1979 Mönchengladbach Mse 426 38.30
244 Morien Janse 1978 Loopgroep Driehoek 1 Vse 41 38.29
245 Arenda Verhage   BéJéZet Vse 4 38.27
246 Hans van Vliet 1989 Middelburg Mse 420 38.43
247 Michel van Moolenbroek 1994 Middelburg Mse 446 38.36
248 Theo Giele 1961 Middelburg H50 422 38.24
249 Finus Kuijs 1965 Maatschappelijk Werk Walcheren H45 159 38.16
250 Hans van den Boezem 1973 DELTA Netwerkbedrijf H35 6 38.29
251 Karin van Noorden-Schout 1970 Kinderopvang Walcheren v35 182 39.00
251 Lorenz Vader 1965 Rechtbank Middelburg H45 230 38.40
253 Peter Kersten   BéJéZet Mse 3 38.53
254 Rinus Riemus     H55 597 38.55
255 Angelique Harinck 1968 Oost-Souburg v35 457 39.04
256 Jan Jobse 1949 Loopgroep Driehoek 2 H60 47 38.37
257 Sjaak Roelse 1956 Werkt voor ouderen H55 202 38.38
258 Jan Sipma 1956 Meliskerke H55 495 38.41
259 Ger Rijkers 1952 Roosevelt Academy H55 53 38.52
260 Jean/Paul Chermin 1963 roc zeeland H45 207 39.13
261 Eline Aerts 1987 Seventy Seven Vse 85 39.12
262 Jan-Willem Huiszoon 1971 Arnemuiden H40 493 39.16
263 Ralph Veerhoek 1975 Seventy Seven H35 89 39.22
264 Ruud Hereijgers 1979 Agrimarkt Mse 213 39.13
265 Bart Pouwelse     Mse 626 39.00
266 Martijn de Visser     H35 574 39.15
267 Rink Sipma 1966 Kinderopvang Walcheren H45 170 39.33
268 Esther Besuijen 1975 VAARBANEN v35 146 39.20
269 Joep van den Brekel 1963 Middelburg H45 503 39.19
270 Corina Lievense 1975 DELTA Netwerkbedrijf v35 9 39.16
271 Kim van Vaardegem 1984 Middelburg Vse 486 39.13
272 Wouter vd Buise     Mse 554 39.27
273 Hans Joosse 1953 Team Leeuwenburch 1 H55 11 39.21
274 Frans van de Winden 1985 Werkt voor ouderen Mse 204 39.22
275 Marc Veenhoven 1962 DELTA Netwerkbedrijf H50 7 39.25
276 Rinus Jobse 1969 CZAV Agrimarkt H40 104 39.32
277 Nicole Konings 1968 Middelburg v35 489 39.35
278 Nel Verhoeven 1961 Roosevelt Academy v50 51 39.33
279 Melvin Hunnik 1989 Wissenkerke Mse 407 39.27
280 Jacqueline de Vos     Vse 575 39.46
281 Nick Soeters     Mse 558 39.37
282 Wietse de Munck   Goes Mse 641 39.31
283 Vivian Deegens     Vse 601 39.55
284 D de Keuning     Mse 293 39.39
285 Thea Brittijn   Den Haag v50 614 40.04
286 Klaske van der Veen     Vse 557 39.52
287 Zik Jagurdzija 1986 Vlissingen Mse 526 39.47
288 Deborah van Belzen     Vse 599 39.46
289 J. de Koning     Mse 292 39.44
290 Cees de Lange     H45 645 39.58
291 Ben Guequièrre 1955 Scheldebouw H55 248 39.44
292 Tea Tazelaar 1958 Middelburg v50 469 40.13
293 Jan Franse   Middelburg H65 582 39.55
294 Frank Sceigle     H45 605 40.04
295 Piet Steketee 1960 Borssele H50 410 40.14
296 Jolanda Steenbakker 1965 ZLM Verzekeringen v35 251 40.30
297 Leon van Liere 1956 Meliskerke H55 481 40.31
298 Walter Louws   Aagtekerke H50 640 40.32
299 Claudia Verhorst 1972 Middelburg v35 403 40.38
299 Claudioa Verhulst   Zorgstroom Vse 155 40.38
301 Rik Alewijnse 1987 Kinderopvang Walcheren Mse 181 40.08
302 Piet Dam 1953 Scheldebouw H55 247 40.17
303 Bob Maranus 1985 Sport 2000 Middelburg Mse 222 40.19
304 Tono Wondergem 1963 Loopgroep Driehoek H45 37 40.29
305 Lisette van Sluys-Siereveld     Vse 576 40.52
306 Nick Vermeirssen 1987 Philippine Mse 504 40.58
307 Eva Kortsmit 1984 Reclassering Vse 187 40.54
308 Harry Davidse 1963 Loopgroep Driehoek MG H45 93 41.09
309 Wendy Theine   Vlissingen v35 635 41.20
310 Jozua Winter 1988 Sport 2000 Middelburg Mse 225 40.46
311 T. Simons     H55 602 40.50
312 Jan Peter Katsdman   Middelburg Mse 638 40.48
313 Patric Esters 1991 Roosevelt Academy Mse 54 41.08
314 Loek Kwakkelaar   Vlissingen H60 621 41.15
315 Lucille Seuss   Vlissingen v35 578 41.35
316 Jet Kenter   Herder Vse 276 41.20
316 Hans van den Broeke   Herder H50 280 41.17
318 Mark Molenaar 1975 Scheldebouw H35 246 41.14
319 Marcel Besuijen 1966 VAARBANEN.NL 2 H45 197 41.26
320 Natalie van der Maas 1970 Vlissingen v35 428 41.36
321 Janet van de Griend 1969 Loopgroep Driehoek v35 36 41.57
322 Natasja Jacobse-van de Wo 1972 Röntgenafdeling ADRZ v35 217 42.04
323 Denise Zweedijk-Sinke 1984 Röntgenafdeling ADRZ Vse 219 42.05
324 Riet Pouwelse     v50 592 42.13
325 Peter de Broekert 1965 Puur Culinair Agrimarkt H45 108 42.04
326 Rinus Janse   Herder H50 278 41.57
327 Alinda Brouwer     Vse 609 41.53
328 Cris Sohier 1979 Middelburg Mse 438 42.00
329 Christy Ouwendijk 1967 Loopgroep Driehoek MG v35 95 41.58
330 Mariska Thorenaar 1970 tandartspraktijk Arratoon 1 v35 137 42.01
331 Gré Schroevers 1965 Röntgenafdeling ADRZ v35 216 42.26
332 Jan Kruit 1951 Loopgroep Driehoek 2 H60 50 42.19
333 Ankie Kersten   Middelburg v35 589 42.24
334 Boris Kockj 1975 Scheldebouw H35 241 42.51
335 Coen de Water     Mse 553 42.35
336 Sascha Teunisse     Vse 555 42.35
337 Elvira Krijger 1982 Scheldebouw Vse 250 42.50
338 Noelle Verhyage 1982 Scheldebouw Vse 235 42.51
339 Mireille Huiszoon-la Gran 1974 Arnemuiden v35 492 42.53
340 Paulien de klerk 1953 Nieuw- en Sint Joosland v50 461 42.57
341 Nancy Baecke-Verstraeten     v35 610 43.05
342 Roel Klap     H60 562 42.53
343 Cees Connu   Middelburg H55 616 42.58
344 Stefanie Connu   Middelburgdelburg Vse 615 42.58
345 Jolanda Kolijn 1967 Oost-Souburg v35 418 42.59
346 Lia Dobbelaar 1964 Heinkenszand v35 484 42.57
347 Catharina Abrahamse 1984 Amsterdam Vse 475 42.44
348 Hanneke Bastian 1976 Zeeuws Archief v35 195 42.51
349 Patricia Wajerink 1976 Kinderopvang Walcheren v35 165 42.41
350 Marjan Francke 1968 Puur Culinair Agrimarkt v35 106 42.57
351 Monique Firman   Agrimarkt Vse 214 43.07
351 Johan Quist 1963 VAARBANEN.NL 2 H45 199 42.58
353 Edske van der Lende 1963 Rechtbank Middelburg v35 227 43.08
354 Astrid Geertsma 1969 Zeeuws Archief v35 193 43.04
355 Kim Kwakkelaar 1986 Team Leeuwenburch 2 Vse 17 42.52
356 Harry Kwakkelaar   Vlissingen H55 622 42.53
357 Sabrina Schout 1981 Seventy Seven Vse 82 43.27
358 Cirelle Pluijlaar 1991 Middelburg Vse 479 43.16
359 Johan van Vliet 1961 Middelburg H50 421 43.18
360 Sandra Romeijn 1972 tandartspraktijk Arratoon 1 v35 139 43.12
361 Sebastian Nijssen 1974 Delta Marine Crewing H35 145 43.28
362 Marie-Louis v Mierlo 1962 Werkt voor ouderen v35 205 43.19
363 Demi Mondeel 1994 Sport 2000 Middelburg Vse 223 43.19
364 Peter Castel     H50 595 43.21
365 Cees van den Bulck 1947 Middelburg H60 460 43.33
366 Suzanne Westveer 1981 Damen Schelde Naval Shipbuildi Vse 256 43.55
367 Ilona Vermue 1968 Zeeuws Archief v35 192 43.47
368 Marieke Schnebeli 1989 Vlissingen Vse 447 44.00
369 Jacqueline Wilemsem   Middelburg Vse 628 43.54
370 Marielle Pattenier 1976 Vlissingen v35 519 43.57
371 Annemieke Vermeulen 1988 Middelburg Vse 433 43.55
372 Ada Vermeulen 1983 Middelburg Vse 432 43.56
373 Erik Koopmans 1972 Kinderopvang Walcheren H40 183 44.08
374 Steven Quast 1957 Goes H55 465 44.20
375 Adrie Hoogerland 1945 Vlissingen H65 514 44.32
376 Debby Elstgeest 1975 Zeeuws Archief v35 194 44.30
377 Marina Joosse 1983 Intratuin Koudekerke 1 Vse 64 44.47
378 Anke Frans 1961 Skin Care Middelburg v50 268 44.50
379 L. Harazi     v35 295 44.37
380 Connie vd Valk     v35 644 44.37
381 Anton Reginaldus 1962 Loopgroep Driehoek MG H45 94 45.18
382 Jan Moekotte 1952 Reclassering H55 189 44.49
383 Joost Thorenaar 1964 tandartspraktijk Arratoon 1 H45 136 44.47
384 Martin Holierhoek 1960 Rechtbank Middelburg H50 228 45.08
385 Nanda van Zunderen 1981 Middelburg Vse 497 45.17
386 Caroline van Tilburg     Vse 631 45.20
387 Renate Moerland     Vse 577 45.29
388 Arnoud Schout   Middelburg H65 570 45.09
389 Karin Lissenburg 1974 Middelburg v35 525 45.21
390 Monique de Wijze   Kinderopvang Walcheren Vse 184 45.13
391 C. van Schelven     H50 294 45.27
392 Anneke Gillissen 1970 Team Ouders Leeuwenburch v35 73 45.16
393 Ralph Gillissen 1968 Team Ouders Leeuwenburch H40 72 45.15
394 Nelleke Bosscha 1980 Intratuin Koudekerke 2 Vse 67 45.42
395 Felix van Mill   Middelburg Mse 636 45.49
396 Maartje Bazak     Vse 625 45.37
397 Jolanda van Keulen 1971 Middelburg v35 441 46.04
398 Joost van Voorthuizen 1962 Rechtbank Middelburg H45 229 45.49
399 Peter Maljers     H55 598 45.45
400 Sylvia Mecking     H45 643 45.42
401 John van den Panne     H50 286 45.57
402 Jan Waltz 1947 Maatschappelijk Werk Walcheren H60 156 45.52
403 Karin Bartels 1969 Maatschappelijk Werk Walcheren v35 160 45.52
404 Henk Nieboer 1955 Maatschappelijk Werk Walcheren H55 157 45.52
405 Sabina Meijer 1980 Team Leeuwenburch 2 Vse 16 46.02
406 Karin Wisse 1960 Loopgroep Driehoek 2 v50 46 46.07
407 Judith Eckhardt   Middelburg v35 619 46.23
408 Nynke Bruinsma 1987 Delta Marine Crewing Vse 142 46.26
409 Paskal Alma 1973 Delta Marine Crewing H35 144 46.18
410 Debby van 't Westende 1975 VAARBANEN.NL 2 v35 198 46.27
411 Jolanda van Haveren 1986 Kinderopvang Walcheren Vse 166 46.17
412 Kees de Kool     Mse 607 46.46
413 Karin van Eenennaam 1967 Middelburg v35 452 46.50
414 Ylona van Hemert 1985 Middelburg Vse 431 47.22
415 Emmy Pastellero 1967 Scheldebouw v35 245 47.45
416 Corrie Padmoes 1956 Team Leeuwenburch 1 v50 13 47.21
417 Denise Mol   ZLM Verzekeringen Vse 255 47.53
418 Hans Pluijlaar 1936 Koudekerke H65 444 47.46
419 Nathalie Huibregtse     v35 596 47.47
420 Leanne Christiaanse 1990 Middelburg Vse 491 48.04
421 Annet van Hal 1978 Middelburg Vse 434 47.53
422 Christel Burggraaf 1976 Puur Culinair Agrimarkt v35 107 47.58
423 Nathalie Meulmeester     Vse 611 48.21
424 Debora Oreel     v50 594 48.09
425 Ciska van Vliet 1974 waterschap Scheldestromen v35 271 48.19
426 Hannie Corbijn 1960 Kijkshop v50 285 48.21
427 Danielle Teclegiorgis 1974 VAARBANEN.NL 2 v35 196 48.28
428 Saskia Kuiper 1975 Middelburg v35 513 48.32
429 Ineke Harinck 1962 ZLM Verzekeringen v35 253 48.58
430 Monique van Haveren 1988 Kinderopvang Walcheren Vse 168 48.47
431 Ellen Vreeke 1966 Kinderopvang Walcheren v35 177 48.56
432 Monique Sonke 1970 Kinderopvang Walcheren v35 176 49.18
433 Kristel Huige 1982 Kinderopvang Walcheren Vse 178 49.20
434 Tamara Schöningh 1979 VAARBANEN.NL 2 Vse 200 49.22
435 Melinda Chermin 1966 roc zeeland v35 208 50.12
436 Monique de Zwart 1975 Kinderopvang Walcheren v35 174 50.02
437 Vivian de Meulmeester     v35 585 50.58
438 Jan de rijke   Middelburg H60 563 50.45
439 L. van Burg Machielse     v35 290 50.54
440 Veronica Spoor 1962 Intratuin Koudekerke v50 60 51.17
441 Ricky Koolwijk 1965 Intratuin Koudekerke 1 H45 61 51.16
442 Tim v.d. Schoot 1978 Kinderopvang Walcheren Mse 164 51.00
443 Sophie Hermans 1984 Kinderopvang Walcheren Vse 163 51.00
444 Mariska Baas 1980 Kinderopvang Walcheren Vse 161 51.15
445 Marieke Rogge 1983 Kinderopvang Walcheren Vse 162 51.34
446 Sabine Flipse 1979 Kinderopvang Walcheren Vse 179 51.38
447 Anne Mans     v35 289 51.50
448 B. Lagendijk     H55 287 51.51
449 Bianca Tange-de Wijze 1977 Kinderopvang Walcheren Vse 171 51.53
450 Gesa Feddersen 1977 Middelburg Vse 494 51.57
451 Jolanda van der Hooft 1967 Team Leeuwenburch 1 v35 14 53.15
452 Jessica Jacobse 1973 Oost-Souburg v35 512 54.01
453 Ellis Dullemans 1964 Kinderopvang Walcheren v35 175 55.00
454 Ester van Brakel 1988 Kinderopvang Walcheren Vse 167 55.29
455 Jaqueline Smit 1992 Intratuin Koudekerke 2 Vse 70 55.50
456 Simone de Witte 1988 Intratuin Koudekerke 2 Vse 68 56.10
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica0
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica0
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica2253
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica3716
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica3551
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica4461
10-06-2011 11e StadsloopMiddelburgDynamica6256
21-05-2010 10e StadsloopMiddelburgDynamica4363
29-05-2009 9e StadsloopMiddelburgDynamica3861
09-05-2008 8e StadsloopMiddelburgDynamica2962
25-05-2007 7e StadsloopMiddelburgDynamica2552
02-06-2006 6e StadsloopMiddelburgDynamica1973
13-05-2005 5e StadsloopMiddelburgDynamica1571
28-05-2004 4e StadsloopMiddelburgDynamica3029
06-06-2003 3e StadsloopMiddelburgDynamica1530
31-05-2002 2e StadsloopMiddelburgDynamica1467
08-06-2001 1e StadsloopMiddelburgDynamica1401

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-10: 43e Amsterdam Marathon (24)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
10 km Ferry Engel (PR 37.05)37.47  M55
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)38.08  M40
10 km Adrie Faes (PR 33.42)38.13  M55
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.08  M40
10 km Rene Goetheer (PR)44.13  M50
5 km Esma Guigui (PR)22.19  Vse
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018