woensdag 21 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Erpelkappersloop
Axel, zaterdag 19 november 2011 - Organisatie: Road Running Axel
12.2km
Plts Naam                    Vereniging/Woonplts  Categ       Tijd  Km/Uur Tijd/Km
--  -----  ---------------------------------------------- -----  --------  ------
 1   Benjamin Gerrits        Axel                1e 12man     43:45  16,731  3:35 
 2   Sander Verminck         Eeklo               2e 12man     43:49  16,706  3:35 
 3   Kristof Verstraete      Ertvelde            3e 12man     44:24  16,486  3:38 
 4   Matti Buysse            Assenede            4e 12man     45:27  16,106  3:43 
 5   Marianne de Kok         Lewedorp            1e 12vro     47:25  15,438  3:53 
 6   Rudy van Daele          St Niklaas          5e 12man     47:28  15,421  3:53 
 7   Sepp Vermeulen          Koewacht            6e 12man     48:13  15,181  3:57 
 8   Patrick de Sutter       Stekene             7e 12man     49:35  14,763  4:03 
 9   Peter Franck            Niel                8e 12man     49:56  14,660  4:05 
10   Frank Boerebach         Hoek                9e 12man     50:05  14,616  4:06 
11   Tony Demaret            St Kruis Winkel    10e 12man     50:07  14,606  4:06 
12   Andy Huybens            Beveren            11e 12man     50:56  14,372  4:10 
13   Rudi de Caluwé          Sas van Gent       12e 12man     51:17  14,274  4:12 
14   Kurt Taghon             Zomergem           13e 12man     51:46  14,140  4:14 
15   Geert Waelpiet          Vrasene            14e 12man     52:03  14,063  4:15 
16   Daby Dubbeldam          Sluiskil           15e 12man     52:24  13,969  4:17 
17   Rinus Reijngoudt        Terneuzen          16e 12man     52:43  13,886  4:19 
18   Rony Adriaenssens       Lokeren            17e 12man     53:53  13,585  4:25 
19   Melanie Roelandt        Zaffelare           2e 12vro     54:01  13,551  4:25 
20   Jos van Gremberghe      Koewacht           18e 12man     54:11  13,510  4:26 
21   Katrien van Geertsom    Temse               3e 12vro     55:09  13,273  4:31 
22   Tony Rieke              Ertvelde           19e 12man     55:13  13,257  4:31 
23   Luc Frickelo            Aalter             20e 12man     55:14  13,253  4:31 
24   Ferdie de Klerk         Terneuzen          21e 12man     55:27  13,201  4:32 
25   Luc Kusseneers          Rumst              22e 12man     55:33  13,177  4:33 
26   Sjaak de Kok            Lewedorp           23e 12man     55:44  13,134  4:34 
27   Leo Bracke              Axel               24e 12man     56:25  12,975  4:37 
28   Ko de Bruyne            Kloosterzande      25e 12man     56:45  12,899  4:39 
29   Carine van Aertselaere  Wilrijk             4e 12vro     57:04  12,827  4:40 
30   Paul Obbels             Nijlen             26e 12man     57:23  12,756  4:42 
31   Marc Roland             Lochristi          27e 12man     57:27  12,742  4:42 
32   Rony Dhondt             Kemzeke            28e 12man     57:41  12,690  4:43 
33   Bennie Bouterse         Terneuzen          29e 12man     57:42  12,686  4:43 
34   Wendy Coppens           Mariakerke          5e 12vro     57:45  12,675  4:44 
35   Joost Raman             Evergem            30e 12man     57:48  12,664  4:44 
36   Guy van Severen         Lovendegem         31e 12man     57:52  12,650  4:44 
37   Georges Goole           Zuiddorpe          32e 12man     57:55  12,639  4:44 
38   Marcel de Canck         Bottelare          33e 12man     57:59  12,624  4:45 
39   Nico Ros                Waarschoot         34e 12man     58:06  12,599  4:45 
40   Marco Baart             Lamswaarde         35e 12man     58:30  12,513  4:47 
41   Cor Lakerveld           Terneuzen          36e 12man     58:43  12,467  4:48 
42   Freddy Jansen           Terneuzen          37e 12man     58:45  12,460  4:48 
43   Firmin van de Woestijne Watervliet         38e 12man     59:30  12,303  4:52 
44   Peter Hamelink          Terneuzen          39e 12man     59:34  12,289  4:52 
45   Gerard Klapwijk         Axel               40e 12man   1:00:26  12,113  4:57 
46   Aureel Lippens          Waarschoot         41e 12man   1:00:45  12,049  4:58 
47   Ko de Koeijer           Zaamslag           42e 12man   1:00:46  12,046  4:58 
48   Rony Pede               Waarschoot         43e 12man   1:00:47  12,043  4:58 
49   Cor Leunis              Terneuzen          44e 12man   1:01:33  11,893  5:02 
50   José de Pooter          Terneuzen          45e 12man   1:01:58  11,813  5:04 
51   Etienne Vlegels         Stekene            46e 12man   1:02:01  11,803  5:05 
52   Guy de Bock             Lochristi          47e 12man   1:02:03  11,797  5:05 
53   Wim Kint                Kloosterzande      48e 12man   1:02:06  11,787  5:05 
54   Jan de Jonge            Driewegen          49e 12man   1:02:39  11,684  5:08 
55   Eddy van Boven          Schoonaarde        50e 12man   1:02:49  11,653  5:08 
56   William Verdonck        Beveren Waas       51e 12man   1:04:33  11,340  5:17 
57   Romain Bolssens         Kieldrecht         52e 12man   1:04:51  11,288  5:18 
58   Philip de Vroe          Sleidinge          53e 12man   1:05:48  11,125  5:23 
59   Gerald Monteyne         Oosteeklo          54e 12man   1:05:51  11,116  5:23 
60   Christian Herteleer     Bellem Aalter      55e 12man   1:06:19  11,038  5:26 
61   Frank vna Aertselaere   Zwijndrecht        56e 12man   1:06:26  11,019  5:26 
62   Albert van Deuren       Boom               57e 12man   1:06:30  11,008  5:27 
63   Geert van Hoof          Sleidinge          58e 12man   1:06:37  10,988  5:27 
64   Antoine Mathys          Zevergem           59e 12man   1:07:01  10,923  5:29 
65   Louis van der Steen     gent               60e 12man   1:07:09  10,901  5:30 
66   Ann Lommelen            Beveren             6e 12vro   1:07:44  10,807  5:33 
67   Filip Goeman            Waarschoot         61e 12man   1:07:47  10,799  5:33 
68   Rudi van Waesberghe     St Pauwels         62e 12man   1:08:41  10,658  5:37 
69   Rudy van de Velde       Wachtebeke         63e 12man   1:09:01  10,606  5:39 
70   Maurice Dhaese          Lokeren            64e 12man   1:09:32  10,527  5:41 
71   Conny van Cauteren      Haasdonk            7e 12vro   1:09:58  10,462  5:44 
72   Guido Andries           St niklaas         65e 12man   1:09:59  10,460  5:44 
73   C. de Willemaeker       Aalter             66e 12man     

8.4km
Plts Naam                    Vereniging/Woonplts  Categ       Tijd   Km/Uur Tijd/Km
--  ----------------------------------------------- -----  --------  ------  ----
 1   Peter de Vet            Axel                1e MAN       31:33  15,975  3:45 
 2   Maarten van Goethem     Hulst               2e MAN       33:59  14,831  4:02 
 3   Frits Vervaet           Walsoorden          3e MAN       34:59  14,407  4:09 
 4   Erik Nuyts                                  4e MAN       35:33  14,177  4:13 
 5   Gilles Faas             Terneuzen           5e MAN       36:35  13,777  4:21 
 6   Erwin de Hon            Watervliet          1e VROUW     36:52  13,671  4:23 
 7   Tristan Vierbergen      Hulst               6e MAN       37:03  13,603  4:24 
 8   Ronny Wagenaer          Melsele             7e MAN       37:17  13,518  4:26 
 9   Koen Koudstaal          Hulst               8e MAN       37:23  13,482  4:27 
10   Jacger Zaman            Terneuzen           9e MAN       38:30  13,091  4:34 
11   J.P. Lepoudre           Echtegem           10e MAN       39:04  12,901  4:39 
12   R. v. d. Walle          Moerbeke           11e MAN       39:25  12,786  4:41 
13   Cathy Poppe             Lokeren             2e VROUW     40:09  12,553  4:46 
14   Mario Rijckaard         Axel               12e MAN       40:23  12,480  4:48 
15   Rony de Caluwe          Haasdonk           13e MAN       40:43  12,378  4:50 
16   Marco Hamelick          Zaamslag           14e MAN       40:49  12,348  4:51 
17   Ignace van Nevel        Oostkamp           15e MAN       41:11  12,238  4:54 
18   Geert van Hoorewehe     Aalter             16e MAN       41:39  12,101  4:57 
19   Noel Verbrugge          Nieuwpoort         17e MAN       41:49  12,053  4:58 
20   Hennie3 Driesssen       Axel               18e MAN       41:53  12,033  4:59 
21   Tom de Rudedr           Temse              19e MAN       41:56  12,019  4:59 
22   Daan Dieleman           Zaamslag           20e MAN       42:26  11,877  5:03 
23   Arno de Wilde           Wachtebeke         21e MAN       42:30  11,859  5:03 
24   Eric Tissink            Zaamslag           22e MAN       42:35  11,836  5:04 
25   Joroli Buyle            Sinaai             23e MAN       42:38  11,822  5:04 
26   Jan Folkersma           Axel               24e MAN       42:53  11,753  5:06 
27   Rita Byl                Zwijndrecht         3e VROUW     43:23  11,617  5:09 
28   Irenee Goethals         Oostakker          25e MAN       43:26  11,604  5:10 
29   Wim Duerinck            Sinaai             26e MAN       44:41  11,279  5:19 
30    Wim de Koeyer          Axel               27e MAN       46:43  10,788  5:33 
31   Mariam van Vuren        Terneuzen           4e VROUW     46:56  10,739  5:35 
32   Wies de Waal            Terneuzen          28e MAN       47:08  10,693  5:36 
33   Bernadeth Salone        Kloosterzande       5e VROUW     47:27  10,622  5:38 
34   Georges Colman          Rupelmonde         29e MAN       48:02  10,493  5:43 
35   Isolde Versele          Wachtebeke         30e MAN       48:24  10,413  5:45 
36   Kathy de Meyere         Sliedinge           6e VROUW     50:15  10,030  5:58 
37   FCM Dogge               St. Jansteen       31e MAN       51:25   9,802  6:07 
38   Maria Meijers           Hingene             7e VROUW     51:40   9,755  6:09 
39   Francois Illegems       Hingene            32e MAN       51:45   9,739  6:09 
40   Dick Verhalst           Zaamslag           33e MAN       54:10   9,305  6:26 
41   Brigitte de Vreeze      Melsele             8e VROUW     57:25   8,778  6:50 
42   Greta de Vijlder        St. Gillis  Waas    9e VROUW     57:32   8,760  6:50 
43   Els Zweistra            Terneuzen          10e VROUW   1:04:06   7,863  7:37

5km
Plts Naam                    Vereniging/Woonplts Categ        Tijd   Km/Uur Tijd/Km
--  ----------------------------------------------- -----  --------  ------  ----
 1   Frederik de backer      Waregem             1e 5man      17:16  17,375  3:27 
 2   Peter Delen             Wielsbeke           2e 5man      18:59  15,803  3:47 
 3   Nick Wieland            Axel                3e 5man      19:06  15,707  3:49 
 4   Niek van Belzen         Axel                4e 5man      19:17  15,557  3:51 
 5   Thomas de Wilde         Wachtebeke          5e 5man      19:22  15,491  3:52 
 6   Wim de Pooter           Axel                6e 5man      21:22  14,041  4:16 
 7   Delannoy                Belgie              7e 5man      21:34  13,910  4:18 
 8   Bruno van Caelenberg    Brussel             8e 5man      21:37  13,878  4:19 
 9   Willem van der Heyden   Kieldrecht          9e 5man      21:48  13,761  4:21 
10   Danny Degroote          Gent               10e 5man      22:40  13,235  4:32 
11   Frank Smits             Hulst              11e 5man      22:43  13,206  4:32 
12   Patrick Stevens         Gentbrugge         12e 5man      23:18  12,876  4:39 
13   Marc Goris              Vosselaar          13e 5man      23:24  12,821  4:40 
14   Marc de Baets           Heusden            14e 5man      23:35  12,721  4:43 
15   Jelte Hormanny          Axel               15e 5man      25:10  11,921  5:02 
16   Didier van den Bulck    Gent               16e 5man      25:19  11,850  5:03 
17   Mia Clymans             Vosselaar           1e 5vrou     25:57  11,561  5:11 
18   Roland de Bock          Westdorpe          17e 5man      26:01  11,531  5:12 
19   William Verminck        Eeklo              18e 5man      26:09  11,472  5:13 
20   Andrea Vermote          Eernegem            2e 5vrou     26:57  11,132  5:23 
21   Juliana Hoogenberg      Axel                3e 5vrou     27:35  10,876  5:31 
22   André van Goethem       St Gillis Waas     19e 5man      27:39  10,850  5:31 
23   Annick van der Straeten Westdorpe           4e 5vrou     27:44  10,817  5:32 
24   Sabine de Muynck        Drongen             5e 5vrou     27:51  10,772  5:34 
25   Evelien Matthijs        Terneuzen           6e 5vrou     29:50  10,056  5:58 
26   Nella Kardol            Eeklo               7e 5vrou     30:46   9,751  6:09 
27   Danielle Dubbeldam      Sluiskil            8e 5vrou     32:46   9,156  6:33 
28   Lucienne Merckx         Beveren             9e 5vrou     33:16   9,018  6:39 
29   Thomas Verminck         Eeklo              21e 5man      38:20   7,826  7:40 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-02-2018 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel0
13-02-2016 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel937
14-02-2015 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel996
09-11-2013 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1406
17-11-2012 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1373
13-10-2007 ErpelkappersloopAxelSSP779

 
Laatste reactie:
Erwin Harmes: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (78)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018