woensdag 16 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
12e Aagtekerke Run
Aagtekerke, zaterdag 17 december 2011 - Organisatie: MC Pekelinge
13.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Remy VasseurVlissingen46.58Mse   16.735  3:35
2  Sebastien SchlettererMiddelburg47.14Mse   16.641  3:36
3  Huub van NoordenYerseke47.28Mse   16.559  3:37
4  Andre van MaldegemGapinge47.52Mse   16.421  3:39
5  Tjitte van den BuijsMiddelburg47.54Mse   16.409  3:39
6  Wim van SparrentakSint Laurens48.01Mse   16.369  3:40
7  Niels KooleZoutelande48.18Mse   16.273  3:41
8  Jesper FranckeKoudekerke48.32Mse   16.195  3:42
9  Adriaan van KeulenMiddelburg48.54Mse   16.074  3:44
10  Erik de WitteRhenen49.28Mse   15.889  3:47
11  Miquel van TongerenMiddelburg49.53Mse   15.757  3:48
12  Anjolie EngelsMiddelburg50.22Vse   15.606  3:51
13  Ruben van KootenLunteren50.24Mse   15.595  3:51
14  Adriaan WalhoutMiddelburg50.27Mse   15.580  3:51
15  Peter BalkenendeGoes50.38Mse   15.523  3:52
16  Peter van LimbergenGoes50.58Mse   15.422  3:53
17  Gerard van der MaleWestkapelle51.33Mse   15.247  3:56
18  Crum van der LindenVlissingen52.04Mse   15.096  3:58
19  Gilles GeschiereMeliskerke52.19Mse   15.024  4:00
20  Erik KokArnemuiden52.26Mse   14.990  4:00
21  Piet WisseAagtekerke52.52Mse   14.868  4:02
22  Edwin van AlphenVlissingen52.57Mse   14.844  4:03
23  Marianne de KokLewedorp53.01Vse   14.826  4:03
24  Michel BekinkGoes53.08Mse   14.793  4:03
25  Jaapjan RitsemaMiddelburg53.28Mse   14.701  4:05
26  Cor de RidderArnemuiden53.30Mse   14.692  4:05
27  Arjo VerhageAagtekerke53.34Mse   14.673  4:05
28  Rene TraasKapelle-Biezelinge53.40Mse   14.646  4:06
29  Michiel BernardDomburg53.46Mse   14.619  4:06
30  Leo JanseMiddelburg53.53Mse   14.587  4:07
31  Peter VerhageOostkapelle54.00Mse   14.556  4:07
32  Johan KoddeArnemuiden54.06Mse   14.529  4:08
33  Bram VerhageAagtekerke54.08Mse   14.520  4:08
34  Jan Peter van de PutteSerooskerke54.10Mse   14.511  4:08
35  Olof HoogestegerVlissingen54.14Mse   14.493  4:08
36  Wim VosOostkapelle54.20Mse   14.466  4:09
37  Pieter WisseBiggekerke54.22Mse   14.457  4:09
38  Jeroen de NoodMiddelburg54.37Mse   14.391  4:10
39  Jan LouisseMiddelburg54.47Mse   14.347  4:11
40  Giel JoziasseGoes54.52Mse   14.326  4:11
41  Kees LouwsMiddelburg54.55Mse   14.313  4:12
42  Hanco van KeulenRitthem54.56Mse   14.308  4:12
43  Rob SchaapVlissingen55.14Mse   14.231  4:13
44  Laurent van NieuwenhuijzeKrabbendijke55.16Mse   14.222  4:13
45  Martijn TissinkTilburg55.18Mse   14.213  4:13
46  Wim WoutersKruiningen55.23Mse   14.192  4:14
47  Henk LousVlissingen55.29Mse   14.166  4:14
48  Peter SturmOost-Souburg55.36Mse   14.137  4:15
49  Rinus PoortvlietOost-Souburg55.39Mse   14.124  4:15
50  Ewald ProvoostBiggekerke55.42Mse   14.111  4:15
51  Pieter WisseMeliskerke55.56Mse   14.052  4:16
52  Danny HuibregtseWestkapelle55.57Mse   14.048  4:16
53  Adrie JanseArnemuiden56.00Mse   14.036  4:16
54  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge56.01Mse   14.032  4:17
55  Kees den HollanderAagtekerke56.16Mse   13.969  4:18
56  Jozias MarijsArnemuiden56.22Mse   13.944  4:18
57  Alexander DekkerOostkapelle56.25Mse   13.932  4:18
58  Martijn den BlijkerZoutelande56.27Mse   13.924  4:19
59  Henk LeeftinkOost-Souburg56.29Mse   13.916  4:19
60  Alexander PaardekooperOostkapelle56.31Mse   13.907  4:19
61  Ron DellebekeOost-Souburg56.37Mse   13.883  4:19
62  Peter DekkerZoutelande56.50Mse   13.830  4:20
63  Robert CarolMiddelburg57.00Mse   13.789  4:21
64  Lourens-Jan HengstAagtekerke57.03Mse   13.777  4:21
65  Pieter GoudOostdijk57.05Mse   13.769  4:21
66  Ruud GrimLewedorp57.09Mse   13.753  4:22
67  Rinus van de WoestijneAagtekerke57.12Mse   13.741  4:22
68  Rudi RaviaZierikzee57.15Mse   13.729  4:22
69  Sjaak PortegiesMiddelburg57.17Mse   13.721  4:22
70  Remi LouwerseMiddelburg57.31Mse   13.666  4:23
71  Jacco SchroeversMiddelburg57.34Mse   13.654  4:24
72  Conno FranckeGapinge57.37Mse   13.642  4:24
73  John OverweelMiddelburg57.38Mse   13.638  4:24
74  Bart van NoordenYerseke57.39Mse   13.634  4:24
75  Pieter Johan MeerveldMiddelburg57.41Mse   13.626  4:24
76  Lieven van BelzenMiddelburg57.43Mse   13.618  4:24
77  Mark GeuzeMiddelburg57.44Mse   13.614  4:24
78  Kees SturmVlissingen57.46Mse   13.606  4:25
79  Rinus WitteSint Laurens57.48Mse   13.599  4:25
80  Johan de VliegerVlissingen57.49Mse   13.595  4:25
81  Koen de VisserDomburg57.52Mse   13.583  4:25
82  Johan JoziasseMiddelburg57.54Mse   13.575  4:25
83  Frans PoortvlietOost-Souburg57.55Mse   13.571  4:25
84  Anita JoziasseGoes57.58Vse   13.560  4:25
85  Oscar van de LeijgraafDen Haag58.04Mse   13.536  4:26
86  Seth DijkstraMiddelburg58.14Mse   13.497  4:27
87  Maarten PouwelseWestkapelle58.22Mse   13.467  4:27
88  Vincent ToutenhoofdWestkapelle58.24Mse   13.459  4:27
89  Wim BesuijenMiddelburg58.27Mse   13.447  4:28
90  Arthur van AartsenMiddelburg58.31Mse   13.432  4:28
91  Alex VerhulstWestkapelle58.39Mse   13.402  4:29
92  Jan van KeulenAagtekerke58.44Mse   13.383  4:29
93  Robert-Jan ProvoostDomburg58.48Mse   13.367  4:29
94  Bram van KeulenMeliskerke58.54Mse   13.345  4:30
95  Harry OostdijkKruiningen59.05Mse   13.303  4:31
96  Jos JanseMiddelburg59.17Mse   13.258  4:32
97  Dennis Plessiuss-Heer Arendskerke59.34Mse   13.195  4:33
98  Leonie TonZierikzee59.36Vse   13.188  4:33
99  Leo de BaanVlissingen59.38Mse   13.181  4:33
100  Pietjan ReijnierseKoudekerke59.44Mse   13.158  4:34
101  Paul JumeletWestkapelle59.49Mse   13.140  4:34
102  Jeffrey GeerseVlissingen59.51Mse   13.133  4:34
103  Leon ZuidhofOostkapelle59.58Mse   13.107  4:35
104  Jack GoossensZundert1.00.03Mse   13.089  4:35
105  Marc WagenaarGrijpskerke1.00.08Mse   13.071  4:35
106  Ruther WondergemMiddelburg1.00.14Mse   13.049  4:36
107  Maarten SpiljardMiddelburg1.00.16Mse   13.042  4:36
108  Marius BesuijenSint Laurens1.00.18Mse   13.035  4:36
109  Peter van de BosseGrijpskerke1.00.19Mse   13.031  4:36
110  Jan DonzeMiddelburg1.00.22Mse   13.020  4:36
111  Rob PolakVlissingen1.00.23Mse   13.017  4:37
112  Michel RidderhofMiddelburg1.00.24Mse   13.013  4:37
113  Kees GeuzeMiddelburg1.00.28Mse   12.999  4:37
114  Martijn de VriesMiddelburg1.00.29Mse   12.995  4:37
115  Daan MeijersMiddelburg1.00.31Mse   12.988  4:37
116  Richard KoopsDomburg1.00.33Mse   12.981  4:37
117  Lia GonzalezVrouwenpolder1.00.37Vse   12.967  4:38
118  John GuequierreMiddelburg1.00.38Mse   12.963  4:38
119  Peter CijvatZoutelande1.00.40Mse   12.956  4:38
120  Marcel van DeldenMiddelburg1.00.43Mse   12.945  4:38
121  Johnny TolhoekYerseke1.00.44Mse   12.942  4:38
122  Ruud Fredrikss-Heerenhoek1.00.45Mse   12.938  4:38
123  Kees de VisserAagtekerke1.00.48Mse   12.928  4:38
124  Freddy BlaasAagtekerke1.00.49Mse   12.924  4:39
125  Roely PrengerDomburg1.00.53Vse   12.910  4:39
126  Klaas MarteijnArnemuiden1.01.00Mse   12.885  4:39
127  Adrie van den BosseOostkapelle1.01.02Mse   12.878  4:40
128  Gerben MarteijnArnemuiden1.01.03Mse   12.875  4:40
129  Mathieu WeststrateYerseke1.01.07Mse   12.861  4:40
130  Vital TimmermansYerseke1.01.11Mse   12.847  4:40
131  Leo de RijkeVlissingen1.01.12Mse   12.843  4:40
132  Jonathan BoonOost-Souburg1.01.14Mse   12.836  4:40
133  Jan de VriesBiggekerke1.01.16Mse   12.829  4:41
134  Bob van GentDomburg1.01.25Mse   12.798  4:41
135  Robert SonkeMiddelburg1.01.29Mse   12.784  4:42
136  Kees StaalAagtekerke1.01.31Mse   12.777  4:42
137  Olivier VerhaarMiddelburg1.01.33Mse   12.770  4:42
138  Steven StrooMiddelburg1.01.35Mse   12.763  4:42
139  Wim DingemanseGrijpskerke1.01.38Mse   12.753  4:42
140  Jos PutVlissingen1.01.42Mse   12.739  4:43
141  Frans VogelMiddelburg1.01.44Mse   12.732  4:43
142  Derk RoelofsVlissingen1.01.46Mse   12.725  4:43
143  Andy de la CombeVlissingen1.01.47Mse   12.722  4:43
144  Jack SmitsOost-Souburg1.01.49Mse   12.715  4:43
145  Boy SaijaMiddelburg1.01.51Mse   12.708  4:43
146  Rob JongeneelMiddelburg1.01.52Mse   12.705  4:43
147  Mark DekkerKoudekerke1.01.54Mse   12.698  4:44
148  Johan TreurnietMiddelburg1.01.59Mse   12.681  4:44
149  Ronnie KrockeOost-Souburg1.02.00Mse   12.677  4:44
150  Maurice SteketeeMiddelburg1.02.02Mse   12.671  4:44
151  Hans MinnaardYerseke1.02.06Mse   12.657  4:44
152  Eline FranckeBiggekerke1.02.09Vse   12.647  4:45
153  Jacco WillemseMiddelburg1.02.10Mse   12.643  4:45
154  Miel VerheijenKortgene1.02.13Mse   12.633  4:45
155  Esdra MinnaardYerseke1.02.15Mse   12.627  4:45
156  Jon van CaspelVlissingen1.02.17Mse   12.620  4:45
157  Jacky LuitwielerVlissingen1.02.20Mse   12.610  4:45
158  Mario AdriaanseBiggekerke1.02.23Mse   12.600  4:46
159  Ronald de RijkeMiddelburg1.02.26Mse   12.589  4:46
160  Adri KooleSerooskerke1.02.28Mse   12.583  4:46
161  Jan BostelaarWestkapelle1.02.30Mse   12.576  4:46
162  Peter StrooSerooskerke1.02.31Mse   12.573  4:46
163  Bill StegersVlissingen1.02.32Mse   12.569  4:46
164  Rens BosmanMiddelburg1.02.33Mse   12.566  4:46
165  Steven van HoepenHeinkenszand1.02.35Mse   12.559  4:47
166  Hans van der WelleMiddelburg1.02.36Mse   12.556  4:47
167  Irene KooleZoutelande1.02.37Vse   12.553  4:47
168  Johan DekkerMiddelburg1.02.39Mse   12.546  4:47
169  Laurens MeeuwsenKrabbendijke1.02.41Mse   12.539  4:47
170  Harold DuvekotMiddelburg1.02.42Mse   12.536  4:47
171  Andre PolflietOost-Souburg1.02.49Mse   12.513  4:48
172  Leo ZuidwegMiddelburg1.02.57Mse   12.486  4:48
173  Martin DaalhuizenAagtekerke1.02.59Mse   12.479  4:48
174  Tonny JanseAagtekerke1.03.01Mse   12.473  4:49
175  Bert van de WeerdZonnemaire1.03.03Mse   12.466  4:49
176  Jackie KooleKoudekerke1.03.06Mse   12.456  4:49
177  Cor SchipperMiddelburg1.03.18Mse   12.417  4:50
178  Jeroen van der MeideVlissingen1.03.21Mse   12.407  4:50
179  Floris van DockumMiddelburg1.03.26Mse   12.391  4:51
180  Wim TempelaarVlissingen1.03.34Mse   12.365  4:51
181  Koen de VriesVlissingen1.03.37Mse   12.355  4:51
182  Floor GroeneveldZwijndrecht1.03.40Mse   12.346  4:52
183  Aswin KoningsMiddelburg1.03.43Mse   12.336  4:52
184  Lieven van BelzenMiddelburg1.03.45Mse   12.329  4:52
185  Kevin SpruijtMeliskerke1.04.14Mse   12.237  4:54
186  Peter RentmeesterYerseke1.04.21Mse   12.214  4:55
187  Gert Jan MarinisseOost-Souburg1.04.29Mse   12.189  4:55
188  Arjen HoumesWestkapelle1.04.47Mse   12.133  4:57
189  Wim StevelsMiddelburg1.04.49Mse   12.127  4:57
190  Jack van StelYerseke1.04.51Mse   12.120  4:57
191  Andre CrucqVlissingen1.04.52Mse   12.117  4:57
192  Raymond ArratoonVlissingen1.04.55Mse   12.108  4:57
193  Marcel StruykMiddelburg1.04.59Mse   12.095  4:58
194  Edwin DorrepaalSchore1.05.03Mse   12.083  4:58
195  Edgar AngeliniKoudekerke1.05.08Mse   12.068  4:58
196  Jaap JanseMiddelburg1.05.09Mse   12.064  4:58
197  Hans WijkhuijsMeliskerke1.05.12Mse   12.055  4:59
198  Martin FranckeMiddelburg1.05.14Mse   12.049  4:59
199  Gerard BrasMiddelburg1.05.16Mse   12.043  4:59
200  Tim LiekVlissingen1.05.18Mse   12.037  4:59
201  Remi LouwerseMiddelburg1.05.20Mse   12.031  4:59
202  Ronald van den DriestVlissingen1.05.22Mse   12.024  4:59
203  Joris BeiloVlissingen1.05.24Mse   12.018  5:00
204  Freddy RooseOostkapelle1.05.29Mse   12.003  5:00
205  Suzanne GeschiereSint Laurens1.05.34Vse   11.988  5:00
206  Rian FlikweertMiddelburg1.05.42Vse   11.963  5:01
207  Niels van den BroekeSint Laurens1.05.47Mse   11.948  5:01
208  Andre MartijnMiddelburg1.05.50Mse   11.939  5:02
209  Bert JerasMiddelburg1.05.55Mse   11.924  5:02
210  Daniel DingemanseOost-Souburg1.05.57Mse   11.918  5:02
211  Rian BastingMiddelburg1.05.58Vse   11.915  5:02
212  Marian van DijkMiddelburg1.06.00Vse   11.909  5:02
213  Peter MeeuwsenKrabbendijke1.06.01Mse   11.906  5:02
214  Bjorn van BelzenKapelle-Biezelinge1.06.08Mse   11.885  5:03
215  Carel van PuttenKerkwerve1.06.09Mse   11.882  5:03
216  Jannie de VriesVlissingen1.06.14Vse   11.867  5:03
217  Lodewijk VerhaarMiddelburg1.06.16Mse   11.861  5:04
218  Maurice EppingsMiddelburg1.06.17Mse   11.858  5:04
219  Adrie van BelzenWestkapelle1.06.20Mse   11.849  5:04
220  Reynold van IperenKapelle-Biezelinge1.06.23Mse   11.840  5:04
221  Steffen HumerKattendijke1.06.25Mse   11.834  5:04
222  Corina GrimLewedorp1.06.44Vse   11.778  5:06
223  Harriette HoumesMiddelburg1.06.51Vse   11.758  5:06
224  Boris KlopmeijerDomburg1.06.53Mse   11.752  5:06
225  Sonja BoogaardMiddelburg1.07.14Vse   11.691  5:08
226  Chris AlewijnseVlissingen1.07.16Mse   11.685  5:08
227  Henny CijsouwWestkapelle1.07.17Mse   11.682  5:08
228  Laus de RidderVlissingen1.07.19Mse   11.676  5:08
229  Piet OvaaMeliskerke1.07.21Mse   11.670  5:08
230  Dirk PoortvlietMiddelburg1.07.23Mse   11.665  5:09
231  Theo ZoontjesKoudekerke1.07.25Mse   11.659  5:09
232  Dionny BlankersMiddelburg1.07.27Mse   11.653  5:09
233  Willem van der WeeleVeere1.07.28Mse   11.650  5:09
234  Gian ScheeleZaamslag1.07.32Mse   11.639  5:09
235  Marcel van OmmerenMiddelburg1.07.34Mse   11.633  5:09
236  Ada GeuzeMiddelburg1.07.36Vse   11.627  5:10
237  Jan SipmaMeliskerke1.07.37Mse   11.624  5:10
238  Ton LangelerOostkapelle1.07.39Mse   11.619  5:10
239  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge1.07.41Vse   11.613  5:10
240  Rijk FiliusVlissingen1.07.43Mse   11.607  5:10
241  Petra VerhulstWestkapelle1.07.46Vse   11.599  5:10
242  Leo HageMiddelburg1.07.48Mse   11.593  5:11
243  Frits BroosMiddelburg1.07.53Mse   11.579  5:11
244  Ronny van LoonMiddelburg1.07.55Mse   11.573  5:11
245  Jacco WillemseMiddelburg1.08.01Mse   11.556  5:12
246  Ineke TempelaarVlissingen1.08.02Vse   11.553  5:12
247  Jan MinderhoudOostkapelle1.08.04Mse   11.548  5:12
248  Henny StratingKamperland1.08.05Vse   11.545  5:12
249  Ko DavidseOostkapelle1.08.07Mse   11.539  5:12
250  Ron van BelzenDomburg1.08.08Mse   11.536  5:12
251  Jan LouwsMiddelburg1.08.10Mse   11.531  5:12
252  Gertjan BakkerGoes1.08.21Mse   11.500  5:13
253  Niels JongepierMiddelburg1.08.22Mse   11.497  5:13
254  Willem MurreMiddelburg1.08.24Mse   11.491  5:13
255  Kobus BotmanMiddelburg1.08.30Mse   11.474  5:14
256  Erwin HoumesVlissingen1.08.49Mse   11.422  5:15
257  Peter MaranusAagtekerke1.08.52Mse   11.413  5:15
258  Ronnie de WolfOostkapelle1.08.54Mse   11.408  5:16
259  Alexander MastboomsKoudekerke1.09.08Mse   11.369  5:17
260  Morien JanseWestkapelle1.09.11Vse   11.361  5:17
261  Karel van de GruiterArnemuiden1.09.22Mse   11.331  5:18
262  Jan DavidseOost-Souburg1.09.28Mse   11.315  5:18
263  Jan de ReuMiddelburg1.09.29Mse   11.312  5:18
264  Ronald BeiloVlissingen1.09.36Mse   11.293  5:19
265  Claudia FritzMiddelburg1.09.37Vse   11.290  5:19
266  Salomon HamelinkMiddelburg1.09.41Mse   11.280  5:19
267  Anthonie de PagterOostkapelle1.09.58Mse   11.234  5:20
268  Benny van BelzenOost-Souburg1.09.59Mse   11.231  5:21
269  Kenneth van BelzenVlissingen1.10.01Mse   11.226  5:21
270  Cees van BelzenVlissingen1.10.03Mse   11.221  5:21
271  Jacco NieboerVrouwenpolder1.10.15Mse   11.189  5:22
272  Peter VerbruggeMiddelburg1.10.17Mse   11.183  5:22
273  Theo GieleMiddelburg1.10.21Mse   11.173  5:22
274  Ton TijhuisVlissingen1.10.23Mse   11.167  5:22
275  Leo FranckeOostkapelle1.10.24Mse   11.165  5:22
276  Ria TramperVlissingen1.10.30Vse   11.149  5:23
277  Jan JobseSerooskerke1.10.31Mse   11.146  5:23
278  John DavidseMiddelburg1.10.33Mse   11.141  5:23
279  Jaap LuitwielerMiddelburg1.10.35Mse   11.136  5:23
280  Kees JoosseArnemuiden1.10.38Mse   11.128  5:24
281  Anja VogelMiddelburg1.10.42Vse   11.117  5:24
282  Arco de BonteKapelle-Biezelinge1.10.46Mse   11.107  5:24
283  Leen MeijersVeere1.10.48Mse   11.102  5:24
284  Patrick ProvoostVlissingen1.10.53Mse   11.089  5:25
285  Han van de BergLewedorp1.11.00Mse   11.070  5:25
286  Kees CapelleOostkapelle1.11.02Mse   11.065  5:25
287  Rob KostersMiddelburg1.11.07Mse   11.052  5:26
288  Manella LampertBiggekerke1.11.11Vse   11.042  5:26
289  Reinco GeschiereSerooskerke1.11.13Mse   11.037  5:26
290  Piet MoesKoudekerke1.11.16Mse   11.029  5:26
291  Lizo KoppejanArnemuiden1.11.19Mse   11.021  5:27
292  Hans JoosseMiddelburg1.11.22Mse   11.014  5:27
293  Johan van SluijsGrijpskerke1.11.24Mse   11.008  5:27
294  Piet VerhageWestkapelle1.11.26Mse   11.003  5:27
295  Roel SchetsVlissingen1.11.30Mse   10.993  5:27
296  Jaap de RidderArnemuiden1.11.31Mse   10.990  5:28
297  Vincent van SluijsVlissingen1.11.33Mse   10.985  5:28
298  Johnny MaljaarsOostkapelle1.11.35Mse   10.980  5:28
299  Vivian BrasserWestkapelle1.11.43Vse   10.960  5:28
300  Muriel JongepierWestkapelle1.11.45Vse   10.955  5:29
301  Ben BommeljeGrijpskerke1.11.49Mse   10.945  5:29
302  Jacques van PuttenAagtekerke1.11.54Mse   10.932  5:29
303  Enno MeijersMiddelburg1.12.03Mse   10.909  5:30
304  Rene van den HovenOost-Souburg1.12.06Mse   10.902  5:30
305  Mario MatulessyDomburg1.12.08Mse   10.896  5:30
306  Elsbeth DingemanseGapinge1.12.12Vse   10.886  5:31
307  Kees BlankenburghMiddelburg1.12.20Mse   10.866  5:31
308  Leoniek FranckeAagtekerke1.12.31Vse   10.839  5:32
309  Marco TaxKamperland1.12.35Mse   10.829  5:32
310  Sandra CevaalNieuw- en Sint Joosland1.12.38Vse   10.821  5:33
311  Bennie DanielseMiddelburg1.12.40Mse   10.817  5:33
312  Jeffrey VaderDomburg1.12.47Mse   10.799  5:33
313  Johan van GelderMiddelburg1.12.50Mse   10.792  5:34
314  Tom LievenseWestkapelle1.13.12Mse   10.738  5:35
315  Leo van DrielVlissingen1.13.23Mse   10.711  5:36
316  Roel KlapWestkapelle1.13.24Mse   10.708  5:36
317  Hans AngenentHoek1.13.26Mse   10.704  5:36
318  Frank OckeVlissingen1.13.29Mse   10.696  5:37
319  Bonnie VisserMiddelburg1.13.35Vse   10.682  5:37
320  Hans van VlietMiddelburg1.13.37Mse   10.677  5:37
321  Rudi GeerseSerooskerke1.13.39Mse   10.672  5:37
322  Jos JanseKapelle-Biezelinge1.13.42Mse   10.665  5:38
323  Nicole KoningsMiddelburg1.13.50Vse   10.646  5:38
324  Rico WisseAagtekerke1.13.53Mse   10.638  5:38
325  Wietse HaakOostkapelle1.14.03Mse   10.614  5:39
326  Rene van den HovenOost-Souburg1.14.05Mse   10.610  5:39
327  Jolanda FranckeAagtekerke1.14.08Vse   10.603  5:40
328  Sylvia SiegersVlissingen1.14.13Vse   10.591  5:40
329  Herman van den BogaertWommelgem1.14.14Mse   10.588  5:40
330  Johan van MoolenbroekMiddelburg1.14.16Mse   10.583  5:40
331  Mattie de JongOost-Souburg1.14.24Vse   10.565  5:41
332  Caroline GansemanKapelle-Biezelinge1.14.39Vse   10.529  5:42
333  Frans PieterseMiddelburg1.14.40Mse   10.527  5:42
334  Igna BecksMiddelburg1.14.56Vse   10.489  5:43
335  Angelique HarinckOost-Souburg1.15.04Vse   10.471  5:44
336  Pieter van der Kolkvlissingen1.15.07Mse   10.464  5:44
337  Ciska DijkersZoutelande1.15.16Vse   10.443  5:45
338  Sandra PassenierWestkapelle1.15.20Vse   10.434  5:45
339  Ben GuequierreOost-Souburg1.16.05Mse   10.331  5:48
340  Walter RullensOostkapelle1.16.09Mse   10.322  5:49
341  Andreas van StratenDomburg1.16.26Mse   10.283  5:50
342  Hendrikje de BackerAagtekerke1.16.29Vse   10.277  5:50
343  Tono WondergemWestkapelle1.16.34Mse   10.266  5:51
344  Willy van GimstDomburg1.16.52Mse   10.225  5:52
345  Risto de PagterDomburg1.17.11Mse   10.184  5:54
346  Frits BervelingDomburg1.17.13Mse   10.179  5:54
347  Lenno LouwerseGrijpskerke1.17.16Mse   10.173  5:54
348  Eveline RoskamMiddelburg1.17.38Vse   10.125  5:56
349  Chris RoskamMiddelburg1.17.40Mse   10.120  5:56
350  Frits van BorrendamMiddelburg1.17.45Mse   10.109  5:56
351  Martijn de VisserArnemuiden1.17.50Mse   10.099  5:56
352  Jan van DoornHeinkenszand1.17.54Mse   10.090  5:57
353  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke1.17.59Mse   10.079  5:57
354  Sander de NooijerArnemuiden1.18.00Mse   10.077  5:57
355  Nancy BurgerVlissingen1.18.05Vse   10.066  5:58
356  Sonja PoppeKamperland1.18.08Vse   10.060  5:58
357  Carolien WisseGrijpskerke1.18.39Vse   9.994  6:00
358  Peter van der MaaleKoudekerke1.18.52Mse   9.966  6:01
359  Willeke PrevostHeinkenszand1.19.07Vse   9.935  6:02
360  Hannie de NooijerAagtekerke1.19.09Vse   9.931  6:03
361  Theo KnippersAagtekerke1.19.15Mse   9.918  6:03
362  Cees van den BulckMiddelburg1.19.56Mse   9.833  6:06
363  Ronnie de NooijerOostkapelle1.19.57Mse   9.831  6:06
364  Karin KorverMiddelburg1.21.41Vse   9.623  6:14
365  Lenny CaljouwVlissingen1.22.24Vse   9.539  6:17
366  Jan DavidseOost-Souburg1.22.25Mse   9.537  6:17
367  Peter van den BroekeMiddelburg1.22.30Mse   9.527  6:18
368  Priscilla ProvoostVlissingen1.22.38Vse   9.512  6:18
369  Cathrien PeetersDomburg1.23.00Vse   9.470  6:20
370  Gerrit AkkermanVlissingen1.23.05Mse   9.460  6:21
371  Willem van der MostDomburg1.23.50Mse   9.376  6:24
372  Sarijke AertsMiddelburg1.24.14Vse   9.331  6:26
373  Jozina HoornickKoudekerke1.26.11Vse   9.120  6:35
374  Bram BrouwerDomburg1.26.18Mse   9.108  6:35
375  Taco van HeesVlissingen1.26.23Mse   9.099  6:36
376  Saskia RooseOostkapelle1.26.26Vse   9.094  6:36
377  Pieter de VisserAagtekerke1.26.48Mse   9.055  6:38
378  Sam JanseNieuw- en Sint Joosland1.27.51Mse   8.947  6:42
379  Chantal WalhoutVlissingen1.27.56Vse   8.939  6:43
380  Suzanne van HartingsveldKapelle-Biezelinge1.28.29Vse   8.883  6:45
381  Joost SprinkhuizenNisse1.28.35Mse   8.873  6:46
382  Christel BurggraafVrouwenpolder1.30.18Vse   8.704  6:54
383  Leonie MaatMiddelburg1.37.41Vse   8.046  7:27
Mannen: 324 (84.6%) => Mse=324
Vrouwen: 59 (15.4%) => Vse=59

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tim van den Broeke43:19Tim Pleijte43:32Aggrey Agaba43:37Monica Sanderse54:22384
2017Aggrey Agaba44:24Erwin Harmes46:05Ronnie Overgaauw46:41Monica Sanderse56:45327
2016Tim van den Broeke44:26Erwin Harmes44:56Ronnie Overgaauw47:17Anjolie Engels53:49345
2015Tim Pleijte44:11Erwin Harmes44:35Martijn de Kok44:55Carolien van de Kreeke54:35375
2014Tim Pleijte44:27Erwin Harmes44:57Martijn de Kok48:00Anjolie Engels53:58371
2013Erwin Harmes44:33Sébastien Schletterer45:38Michel Schrier47:33Anjolie Engels53:22410
2012Tim Pleijte44:53Erwin Harmes45:59Neal Bouterse46:23Anjolie Engels51:13405
2011Remy Vasseur46:58Sebastien Schletterer47:14Huub van Noorden47:28Anjolie Engels50:22383
2010Remy Vasseur47:25Kevin de Pagter47:43Ronnie Overgaauw48:31Martine Lust1:00:01261
2009Remy Vasseur46:37Wim van Sparrentak46:43Alwin Vermeulen46:46Marlies Kort52:11337
2008Michel Schrier44:45Jesper Francke47:23Arjan Beije47:29Chantal Koole57:07373
2007Michel Schrier46:07Tim Pleijte46:21Niels Koole46:58Chantal Koole57:06291
2006Kevin de Pagter46:00Niels Koole46:06Tim Pleijte46:44Marianne de Kok54:09280
2005Niels Koole47:23Bert Flier47:38Miquel van Tongeren49:02Sjaan Maartense59:30239
2004Niels Koole45:48Theo Rabout46:23Wim Vos48:00Karin Bastian56:06213
2003Niels Koole47:03Frans Roelofs47:31Ron Vermaat47:37Karin Bastian56:17203
2002Niels Koole47:49Ron Vermaat48:21Rachid Guigui48:23Karin Bastian55:21180
2001Mauricio Gonzalez46:25Ron Vermaat46:59Niels Koole47:43Lia Gonzalez58:36129
2000Niels Koole47:57Adrie Faes48:55Robin Hofland50:11Willy de Nooijer1:01:1357

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jorim Scheeles-Gravenpolder25.27Mse   17.682  3:24
2  Kevin de PagterWestkapelle25.48Mse   17.442  3:26
3  Willem de KorteAagtekerke26.29Mse   16.992  3:32
4  Jorim de BoksMiddelburg27.00Mse   16.667  3:36
5  Pieter VerhulstAagtekerke27.13Mse   16.534  3:38
6  Leon JacobseZoutelande27.16Mse   16.504  3:38
7  Harmen van EijzerenMeliskerke27.32Mse   16.344  3:40
8  Paco LousVlissingen27.35Mse   16.314  3:41
9  Danny de LeeuwWolphaartsdijk27.44Mse   16.226  3:42
10  Job de FeijterSint Jansteen27.59Mse   16.081  3:44
11  Tim de FeijterSint Jansteen28.36Mse   15.734  3:49
12  Ruud HoosemansVlissingen28.40Mse   15.698  3:49
13  Bart de VisserSerooskerke28.50Mse   15.607  3:51
14  Jan-Willem RoelseMiddelburg28.56Mse   15.553  3:51
15  Gino HarinckOost-Souburg29.08Mse   15.446  3:53
16  Marijke de VisserAagtekerke29.13Vse   15.402  3:54
17  Sjaak BrouwerVlissingen30.05Mse   14.958  4:01
18  Jimmy BastiaanseDomburg30.11Mse   14.909  4:01
19  Thijs AppelsTilburg30.25Mse   14.795  4:03
20  Anne de VliegerColijnsplaat30.27Vse   14.778  4:04
21  Jeffry de RidderDordrecht30.30Mse   14.754  4:04
22  John LangerakMeliskerke30.54Mse   14.563  4:07
23  Harmen SchotMiddelburg31.27Mse   14.308  4:12
24  Patrick KoddeAagtekerke31.48Mse   14.151  4:14
25  Maurice JacobseZoutelande31.54Mse   14.107  4:15
26  Thomas Scheeles-Gravenpolder31.57Mse   14.085  4:16
27  Marinka BilNijmegen32.05Vse   14.026  4:17
28  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland32.13Mse   13.968  4:18
29  Alexander BoutenVlissingen32.45Mse   13.740  4:22
30  Wilbert de WitteLeiden33.10Mse   13.568  4:25
31  Hans MinderhoudAagtekerke33.54Mse   13.274  4:31
32  Marcel van der HartMiddelburg34.04Mse   13.209  4:33
33  Gertrud ElenbaasGoes34.06Vse   13.196  4:33
34  Esther Ottersbergs-Heer Abtskerke34.19Vse   13.113  4:35
35  Sander WillemseDomburg34.21Mse   13.100  4:35
36  Bianca de RegtKoudekerke34.24Vse   13.081  4:35
37  Adrie FlipseWestkapelle34.29Mse   13.050  4:36
38  Roel WillemseDomburg35.05Mse   12.827  4:41
39  Peter van TatenhoveGapinge35.15Mse   12.766  4:42
40  Marc RiemensMiddelburg35.19Mse   12.742  4:43
41  Johan MolRitthem35.31Mse   12.670  4:44
42  Stefan CorreDomburg35.31Mse   12.670  4:44
43  Mischa de RidderMiddelburg35.33Mse   12.658  4:44
44  Leo PleijteMiddelburg35.35Mse   12.646  4:45
45  Arian de VisserMiddelburg35.52Mse   12.546  4:47
46  Ronald StrooMiddelburg35.54Mse   12.535  4:47
47  Corne RoubosVlissingen35.58Mse   12.512  4:48
48  Leon SchroeversArnemuiden36.03Mse   12.483  4:48
49  Aart van LuijkVlissingen36.14Mse   12.420  4:50
50  Andrea van der HeulMiddelburg36.19Vse   12.391  4:51
51  Jan BesuijenSerooskerke36.25Mse   12.357  4:51
52  Robin WeststrateYerseke36.27Mse   12.346  4:52
53  Mark de VisserDomburg36.36Mse   12.295  4:53
54  Jasper de VisserDomburg36.51Mse   12.212  4:55
55  Joanne de RidderArnemuiden36.55Vse   12.190  4:55
56  Jacqueline SchroeversArnemuiden36.57Vse   12.179  4:56
57  Stefan KoddeAagtekerke37.04Mse   12.140  4:57
58  Janet van de GriendVlissingen37.11Vse   12.102  4:57
59  Joeri KooleSerooskerke37.33Mse   11.984  5:00
60  Erik ReijnhoutVlissingen37.38Mse   11.957  5:01
61  Martin de VisserAagtekerke37.49Mse   11.900  5:03
62  Ralf JonkersNederweert37.59Mse   11.847  5:04
63  Wim JobseVeere38.08Mse   11.801  5:05
64  Piet van VaardegemWestkapelle38.11Mse   11.785  5:05
65  Henk SandeeKamperland38.15Mse   11.765  5:06
66  Frank de WitteMiddelburg38.25Mse   11.714  5:07
67  Jeroen van WallenburgDomburg38.26Mse   11.709  5:07
68  Jan HogewegOostkapelle38.28Mse   11.698  5:08
69  Remco SturmAagtekerke38.37Mse   11.653  5:09
70  Luc StratingKamperland38.45Mse   11.613  5:10
71  Hans KrabbendamMiddelburg38.48Mse   11.598  5:10
72  Elbert SimonseAagtekerke39.05Mse   11.514  5:13
73  Kees van BelzenRitthem39.10Mse   11.489  5:13
74  Rob van der ZwaagVeere39.14Mse   11.470  5:14
75  Michela van StelYerseke39.19Vse   11.446  5:15
76  Jack van AspertMiddelburg39.22Mse   11.431  5:15
77  Kees PouwelseWestkapelle39.41Mse   11.340  5:17
78  Lucille SeussVlissingen39.43Vse   11.330  5:18
79  Marcel KooleMiddelburg39.45Mse   11.321  5:18
80  Evelien KooleMiddelburg39.46Vse   11.316  5:18
81  Gerson TitaleyDen Haag39.48Mse   11.307  5:18
82  Arjen BosschaartAagtekerke39.51Mse   11.292  5:19
83  Arne de VisserAagtekerke40.10Mse   11.203  5:21
84  Marty SchroeversArnemuiden40.14Mse   11.185  5:22
85  Jacqueline VosNieuw- en Sint Joosland40.20Vse   11.157  5:23
86  Marcel BesuijenMiddelburg40.23Mse   11.143  5:23
87  Petra StrooMiddelburg40.48Vse   11.029  5:26
88  Anniek HoogenesVlissingen40.56Vse   10.993  5:27
89  Martin OosseArnemuiden41.08Mse   10.940  5:29
90  Marijke WillemsAagtekerke41.16Vse   10.905  5:30
91  Stien van BelzenMiddelburg41.19Vse   10.891  5:31
92  Iris VerreijtBreda41.43Vse   10.787  5:34
93  Hanneke BastianMiddelburg41.47Vse   10.770  5:34
94  Jacolien de VisserAagtekerke41.49Vse   10.761  5:35
95  Gert-Jan de VisserAagtekerke41.51Mse   10.753  5:35
96  Huguette DeclercqVlissingen41.54Vse   10.740  5:35
97  Johan QuistMiddelburg41.57Mse   10.727  5:36
98  Sebastian NijssenMiddelburg42.12Mse   10.664  5:38
99  Jan MaranusGrijpskerke42.22Mse   10.622  5:39
100  Alinda van der HartMiddelburg42.28Vse   10.597  5:40
101  Lia VerhageLewedorp42.30Vse   10.588  5:40
102  Johanneke WijkhuisMeliskerke42.32Vse   10.580  5:40
103  Mieke de SteurMiddelburg42.34Vse   10.572  5:41
104  Willeke KoningsVrouwenpolder42.38Vse   10.555  5:41
105  Karel KoningsVrouwenpolder42.40Mse   10.547  5:41
106  Jet GroeneveldAagtekerke42.43Vse   10.535  5:42
107  Huug SalaDomburg43.08Mse   10.433  5:45
108  Mona de PagterDomburg43.16Vse   10.401  5:46
109  Bram TissinkKapelle-Biezelinge43.23Mse   10.373  5:47
110  Elvera KrijgerKoudekerke43.24Vse   10.369  5:47
111  Judith HoumesWestkapelle43.26Vse   10.361  5:47
112  Lenny van LambalgenAagtekerke43.27Vse   10.357  5:48
113  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge43.44Vse   10.290  5:50
114  Monique RoijersArnemuiden43.49Vse   10.270  5:51
115  Giny KosterMiddelburg44.08Vse   10.196  5:53
116  Chantal SukelMiddelburg44.09Vse   10.193  5:53
117  Lucien de VisserOost-Souburg44.17Mse   10.162  5:54
118  Anita ElenbaasOud-Vossemeer44.23Vse   10.139  5:55
119  Karin GeuzeMiddelburg44.26Vse   10.128  5:55
120  Wibo LievenseWestkapelle44.27Mse   10.124  5:56
121  Leon CatsmanDomburg44.29Mse   10.116  5:56
122  Marjolijn WalhoutVlissingen44.30Vse   10.112  5:56
123  Ellen WisseVlissingen44.32Vse   10.105  5:56
124  Karin WisseSint Laurens44.35Vse   10.093  5:57
125  Diana van BelzenDomburg44.37Vse   10.086  5:57
126  Theo KootstraWaarde44.59Mse   10.004  6:00
127  Simone WattelMiddelburg45.01Mse   9.996  6:00
128  Michelle BaasNieuw- en Sint Joosland45.08Vse   9.970  6:01
129  Marileen van WijnenVlissingen45.09Vse   9.967  6:01
130  Liesbeth RijnbergGrijpskerke45.10Vse   9.963  6:01
131  Sophie MatulessyDomburg45.11Vse   9.959  6:01
132  Rowy ProvoostDomburg45.13Vse   9.952  6:02
133  Petra HollebrandseWestkapelle45.15Vse   9.945  6:02
134  Cor de SmitOost-Souburg45.17Mse   9.937  6:02
135  Sam de KorteAagtekerke45.20Mse   9.926  6:03
136  Annemarie de VisserMiddelburg45.21Vse   9.923  6:03
137  Janus KarelseKamperland45.28Mse   9.897  6:04
138  Jacqueline OostenburgGrijpskerke45.34Vse   9.876  6:05
139  Dominique JanssenDen Haag45.37Vse   9.865  6:05
140  Paola DaalhuizenWestkapelle45.43Vse   9.843  6:06
141  Hugo BrandAagtekerke46.11Mse   9.744  6:09
142  Rik MinderhoudAagtekerke46.13Mse   9.737  6:10
143  Nathalie BooneDomburg46.15Vse   9.730  6:10
144  Christina PeuteDomburg46.17Vse   9.723  6:10
145  Werner VerplankeVlissingen46.29Mse   9.681  6:12
146  Karin WittensVlissingen46.44Vse   9.629  6:14
147  Annemieke HoumesMiddelburg46.51Vse   9.605  6:15
148  Hannie CorbijnOostkapelle47.07Vse   9.551  6:17
149  Anja FranckeGrijpskerke47.09Vse   9.544  6:17
150  Marijke le GuludecOost-Souburg47.23Vse   9.497  6:19
151  Miranda van der MeulenVlissingen47.44Vse   9.427  6:22
152  Manon BarentsenOost-Souburg48.55Vse   9.199  6:31
153  Henk BarentsenOost-Souburg48.57Mse   9.193  6:32
154  Anja CornelisseVlissingen49.03Vse   9.174  6:32
155  Marijke van der LindenVlissingen49.06Vse   9.165  6:33
156  Mirjam den OuterWestkapelle49.38Vse   9.066  6:37
157  Marjo BooneDomburg50.05Vse   8.985  6:41
158  Kitty den HollanderWestkapelle50.10Vse   8.970  6:41
159  Alma BossingAagtekerke50.12Vse   8.964  6:42
160  Fred van der WeijdeAagtekerke50.14Mse   8.958  6:42
161  Bram de RijkeMiddelburg50.18Mse   8.946  6:42
162  Marja MinderhoudMiddelburg51.57Mse   8.662  6:56
163  Marcel WilkeVeere52.08Mse   8.632  6:57
164  Ellen WagenaarGrijpskerke52.12Vse   8.621  6:58
165  Jan WagenaarGrijpskerke52.23Mse   8.591  6:59
166  Machiel SinkeKrabbendijke53.38Mse   8.390  7:09
167  Wim HuibregtseWestkapelle54.43Mse   8.224  7:18
168  Elvira HuibregtseWestkapelle54.45Mse   8.219  7:18
169  Thea de SmitOost-Souburg1.07.05Vse   6.708  8:57
170  Cor de SmitOost-Souburg1.07.10Mse   6.700  8:57
Mannen: 101 (59.41%) => Mse=101
Vrouwen: 69 (40.59%) => Vse=69

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Wouter Verstraate24:59Olivier Verhaar27:39Peter van Elsacker27:52Marianne de Kok28:12182
2017Sergio Harinck25:38Jan-Willem Roelse25:55Jasper Zuidhof27:26Yvonne Moerland29:40131
2016Rens de Ridder25:24Floris Willeboordse25:48Sergio Harinck26:22Yvonne moerland29:40143
2015Jan-Willem Roelse27:15Sergio Harinck27:53Danny Huibregtse28:21Bianca de Regt31:37170
2014Ronnie Overgaauw24:29Tim van den Broeke25:01Bas de Nooijer27:29Mieke Valk33:14207
2013Ruden Grim25:06Willem de Korte26:03Jurriaan Vogel26:57Marijke de Visser27:22213
2012Pieter Wisse25:39Willem de Korte26:15Jorim de Boks26:22Marijke de Visser27:41165
2011Jorim Scheele25:27Kevin de Pagter25:48Willem de Korte26:29Marijke de Visser29:13170
2010Neal Bouterse25:23Floris Willeboordse25:56Harmen van Eijzeren27:02Marijke de Visser32:24109
2009Neal Bouterse25:52Jorim Scheele28:01Jacques Schuit28:41Sandra de Block29:47140
2008Neal Bouterse27:08Mauricio Gonzalez27:20Henrik Westerweele28:25Tineke van Dort31:41140
2007Peter Verhage29:12Jurjen Swiers29:37Johan Joziasse29:48Tineke van Dort31:21129
2006Rinus Verbart29:14Adriaan Wattel29:45Jurjen Swiers30:02Marinka Bil31:3884
2005Jesper Francke27:55Richard Reijnhout30:18Vincent Barentsen30:40Karin Bastian34:45122
2004Wouter Jansen25:36Jesper Francke27:55Reinier Stroo29:19Annet van der Linde31:3794
2003Wouter Jansen28:12Henrik Westerweele28:58Jesper Francke29:26Irene Janse35:2996
2002Wibo Verstraate29:17Kevin de Pagter30:33Rene Kabboord30:54Desie van Herk37:3587
2001van Keulen28:09Ron Dellebeke29:46Krijn Maljaars30:54Carina Jansse42:1757
2000Robert-Jan Provoost29:33Wibo Verstraate30:23Bram Verhage32:18Dorien Coomans37:3722


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.847 seconden nodig om deze lijst met 553 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
22-12-2018 19e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
16-12-2017 18e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
17-12-2016 17e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
19-12-2015 16e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2558
20-12-2014 15e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge3076
21-12-2013 14e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge10440
15-12-2012 13e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4024
18-12-2010 11e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4650
19-12-2009 10e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge6182
27-12-2008 9e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2571
29-12-2007 8e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2823
16-12-2006 7e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2659
17-12-2005 6e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2187
11-12-2004 5e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1959
27-12-2003 4e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1449
28-12-2002 3e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1331
29-12-2001 2e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1378
23-12-2000 1e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge250

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
09-12: Marathon Malaga (2)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (80)
Recente video(s)
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
19e Aagtekerkerun door Omroep Zeeland
Atletiek Zeeland © 2019