zondag 16 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Tankloop
Vlissingen, zaterdag 31 december 2011 - Organisatie: Dynamica
20 km >> Zeeuws record staat met 58.14 min. vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Sebastien Schletterer (PR)Middelburg1.10.39Mse   16.985  3:324.72
2  Wim NieuwkerkDinteloord1.10.39Mse   16.985  3:324.72
3  Michel Schrier (PR 1.09.37)Vlissingen1.10.39Mse   16.985  3:324.72
4  Niels Koole (PR 1.05.23)Zoutelande1.12.16Mse   16.605  3:374.61
5  Tjitte van den Buys (PR)Middelburg1.12.26Mse   16.567  3:374.60
6  Wim van Sparrentak (PR 1.10.53)Sint Laurens1.13.12Mse   16.393  3:404.55
7  Anjolie Engels (PR)Middelburg1.13.34Vse   16.312  3:414.53
8  Ruben van KootenLunteren1.15.38Mse   15.866  3:474.41
9  Adriaan Walhout (PR 1.15.03)Middelburg1.16.14Mse   15.741  3:494.37
10  Sander KlapBreda1.17.07Mse   15.561  3:514.32
11  Gilles Geschiere (PR)Meliskerke1.17.14Mse   15.537  3:524.32
12  Crum van der Linden (PR 1.13.50)Vlissingen1.17.54Mse   15.404  3:544.28
13  Rene Traas (PR)Kapelle-Biezelinge1.18.03Mse   15.375  3:544.27
14  Wilco de Schipper (PR 1.13.10)Westkapelle1.18.41Mse   15.251  3:564.24
15  Gerard van der Male (debuut)Westkapelle1.19.05Mse   15.174  3:574.21
16  Cor de Ridder (PR)Arnemuiden1.19.28Mse   15.101  3:584.19
17  Kevin de Pagter (debuut)Westkapelle1.19.29Mse   15.098  3:584.19
18  Edward de Leng (PR 1.17.37)Koudekerke1.19.31Mse   15.091  3:594.19
19  Leo Janse (PR)Middelburg1.20.28Mse   14.913  4:014.14
20  Henk Lous (PR)Vlissingen1.21.53Mse   14.655  4:064.07
21  Johan Kodde (PR)Arnemuiden1.22.00Mse   14.634  4:064.07
22  Marius Besuijen (PR 1.12.40)Sint Laurens1.22.06Mse   14.616  4:064.06
23  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.20.56)Goes1.22.27Mse   14.554  4:074.04
24  Olof Hoogesteger (debuut)Vlissingen1.22.50Mse   14.487  4:094.02
25  Bram Verhage (PR 1.22.44)Aagtekerke1.22.58Mse   14.464  4:094.02
26  Lindert Moerdijk (PR 1.17.34)Arnemuiden1.24.11Mse   14.255  4:133.96
27  Jim PortegiesNew York1.24.23Mse   14.221  4:133.95
28  Peter van der Linden (debuut)Vlissingen1.25.06Mse   14.101  4:153.92
29  Kees Joosse (debuut)Middelburg1.25.07Mse   14.098  4:153.92
30  Lourens-Jan Hengst (debuut)Aagtekerke1.25.15Mse   14.076  4:163.91
31  Wim Flipse (PR)Terneuzen1.25.21Mse   14.060  4:163.91
32  Bart van Noorden (PR)Yerseke1.25.23Mse   14.054  4:163.90
33  Adrie Janse (PR)Arnemuiden1.25.42Mse   14.002  4:173.89
34  Wim Besuijen (PR 1.09.31)Middelburg1.26.22Mse   13.894  4:193.86
35  Ruud Grim (PR)Lewedorp1.26.28Mse   13.878  4:193.86
36  Robert Carol (PR)Middelburg1.26.34Mse   13.862  4:203.85
37  Leo de Baan (PR)Vlissingen1.26.37Mse   13.854  4:203.85
38  Jos Grootjans (debuut)Westkapelle1.26.45Mse   13.833  4:203.84
39  Jos Janse (PR)Middelburg1.26.59Mse   13.796  4:213.83
40  Marcel van Delden (PR)Middelburg1.27.12Mse   13.761  4:223.82
41  Sjaak Portegies (debuut)Middelburg1.27.18Mse   13.746  4:223.82
42  Patrick Vogel (PR)Middelburg1.27.24Mse   13.730  4:223.81
43  Erik Poppe (PR 1.17.12)Biggekerke1.27.27Mse   13.722  4:223.81
44  Marcel de Lange (PR)Middelburg1.27.46Mse   13.673  4:233.80
45  Arthur van Aartsen (PR 1.25.51)Middelburg1.28.43Mse   13.526  4:263.76
46  John Guequierre (PR 1.11.47)Middelburg1.29.14Mse   13.448  4:283.74
47  Ronald Bakker (debuut)Vlissingen1.29.23Mse   13.425  4:283.73
48  Francois ClarijsBrasschaat1.29.29Mse   13.410  4:283.73
49  Ruud Fredriks (PR)s-Heerenhoek1.29.31Mse   13.405  4:293.72
50  Piet Moes (PR 1.27.30)Koudekerke1.29.38Mse   13.388  4:293.72
51  Robert Sonke (PR)Middelburg1.29.39Mse   13.385  4:293.72
52  Ronald de Rijke (PR)Middelburg1.30.06Mse   13.319  4:303.70
53  Peter Verhagen (debuut)Ouddorp1.30.18Mse   13.289  4:313.69
54  Jos Lampert (debuut)Koudekerke1.30.21Mse   13.282  4:313.69
55  Freek SchultzEmmen1.30.49Mse   13.213  4:323.67
56  Alexander Dekker (debuut)Oostkapelle1.31.15Mse   13.151  4:343.65
57  Jan de Vries (PR)Biggekerke1.31.27Mse   13.122  4:343.64
58  Kees Geuze (PR)Middelburg1.31.35Mse   13.103  4:353.64
59  Michel Ridderhof (PR 1.25.39)Middelburg1.31.51Mse   13.065  4:363.63
60  Chris BakkerRhoon1.32.04Mse   13.034  4:363.62
61  Jan Koen de Graaf (PR)Middelburg1.32.07Mse   13.027  4:363.62
62  Frank NiefangerBornheim1.32.23Mse   12.989  4:373.61
63  Nicky Moolenaar (debuut)Vlissingen1.32.29Mse   12.975  4:373.60
64  Martijn de Vries (PR)Middelburg1.32.37Mse   12.957  4:383.60
65  Berry Simonse (PR 1.30.53)Goes1.32.44Mse   12.940  4:383.59
66  Jan Donze (debuut)Middelburg1.32.46Mse   12.936  4:383.59
67  Stef NefsBergen op Zoom1.32.51Mse   12.924  4:393.59
68  Jaap Janse (PR)Middelburg1.32.59Mse   12.906  4:393.58
69  Rob Jongeneel (debuut)Middelburg1.33.01Mse   12.901  4:393.58
70  Hanno de Hoon (debuut)Terneuzen1.33.04Mse   12.894  4:393.58
71  Chantal Koole (PR 1.23.30)Zoutelande1.33.15Vse   12.869  4:403.57
72  Kees de Visser (PR)Aagtekerke1.33.32Mse   12.830  4:413.56
73  Adri Koole (PR 1.24.09)Serooskerke1.33.43Mse   12.805  4:413.56
74  Henk van de Poel (PR)Westkapelle1.33.45Mse   12.800  4:413.56
75  Marcel Struyk (PR)Middelburg1.33.54Mse   12.780  4:423.55
76  Pascale TerlaakGriekenland1.33.57Vse   12.773  4:423.55
77  Ramon de Gruiter (PR)Goes1.34.03Mse   12.759  4:423.54
78  Eugene Fagg (PR)Vlissingen1.34.06Mse   12.752  4:423.54
79  Rian Flikweert (PR)Middelburg1.34.08Vse   12.748  4:423.54
80  Roely Prenger (debuut)Domburg1.34.10Vse   12.743  4:433.54
81  Sander Janse (debuut)Middelburg1.34.43Mse   12.669  4:443.52
82  Andre Crucq (debuut)Vlissingen1.34.45Mse   12.665  4:443.52
83  Koen de Vries (PR 1.31.08)Vlissingen1.35.00Mse   12.632  4:453.51
84  Jan Bostelaar (debuut)Westkapelle1.35.42Mse   12.539  4:473.48
85  Leo Zuidweg (debuut)Middelburg1.36.10Mse   12.478  4:493.47
86  Gert Jan Marinisse (debuut)Oost-Souburg1.36.24Mse   12.448  4:493.46
87  Johan de Wolf (PR)Vlissingen1.36.41Mse   12.412  4:503.45
88  Boy Saija (PR)Middelburg1.36.53Mse   12.386  4:513.44
89  Frits Broos (debuut)Middelburg1.37.02Mse   12.367  4:513.44
90  Rob Polak (debuut)Vlissingen1.37.29Mse   12.310  4:523.42
91  Maurice Steketee (debuut)Middelburg1.37.45Mse   12.276  4:533.41
92  Jannie de Vries (PR)Vlissingen1.37.57Vse   12.251  4:543.40
93  Bill Stegers (PR)Vlissingen1.38.04Mse   12.237  4:543.40
94  Marian van Dijk (PR 1.35.08)Middelburg1.38.06Vse   12.232  4:543.40
95  Kees Staal (PR 1.30.24)Aagtekerke1.38.13Mse   12.218  4:553.39
96  Arjen Houmes (debuut)Westkapelle1.38.32Mse   12.179  4:563.38
97  Corina Grim (PR 1.38.49)Lewedorp1.39.04Vse   12.113  4:573.36
98  Suzanne Geschiere (PR 1.35.47)Sint Laurens1.39.20Vse   12.081  4:583.36
99  Wim Dingemanse (PR 1.34.44)Grijpskerke1.39.23Mse   12.074  4:583.35
100  Erik Maranus (debuut)Westkapelle1.39.30Mse   12.060  4:593.35
101  Leo Hage (debuut)Middelburg1.39.32Mse   12.056  4:593.35
102  Ronald van Hercules (debuut)Serooskerke1.39.58Mse   12.004  5:003.33
103  Frans Vogel (debuut)Middelburg1.40.05Mse   11.990  5:003.33
104  Hans Minnaard (PR)Yerseke1.40.07Mse   11.986  5:003.33
105  Harriette Houmes (PR 1.36.54)Middelburg1.40.33Vse   11.934  5:023.32
106  Ingrid Koene (PR 1.32.46)Yerseke1.40.48Vse   11.905  5:023.31
107  Petra Verhulst (PR)Westkapelle1.40.50Vse   11.901  5:033.31
108  Jean-Anton RijzenHuijbergen1.40.59Mse   11.883  5:033.30
109  Erwin Houmes (debuut)Vlissingen1.41.20Mse   11.842  5:043.29
110  Ben van der Linden (debuut)Vlissingen1.41.25Mse   11.832  5:043.29
111  Gert-Jan de Visser (PR)Aagtekerke1.41.31Mse   11.821  5:053.28
112  Laus de Ridder (PR 1.35.29)Vlissingen1.41.50Mse   11.784  5:063.27
113  Chris Melse (debuut)Sint Laurens1.41.52Mse   11.780  5:063.27
114  Leen Meijers (debuut)Veere1.42.04Mse   11.757  5:063.27
115  Jan Minnaard (debuut)Yerseke1.42.36Mse   11.696  5:083.25
116  Ronald Beilo (debuut)Vlissingen1.43.16Mse   11.620  5:103.23
117  Robbert BeiloTilburg1.43.18Mse   11.617  5:103.23
118  Jaap Luitwieler (PR 1.44.43)Middelburg1.45.09Mse   11.412  5:153.17
119  Kees van Belzen (PR)Vlissingen1.45.37Mse   11.362  5:173.16
120  Ruud Geldof (PR 1.36.46)Middelburg1.45.46Mse   11.346  5:173.15
121  Jan de Jager (debuut)Wolphaartsdijk1.46.22Mse   11.282  5:193.13
122  Huub Koster (PR)Arnemuiden1.46.25Mse   11.276  5:193.13
123  Julia Paauwe (debuut)Oostkapelle1.47.03Vse   11.210  5:213.11
124  Tonny de Ruijter (debuut)Vlissingen1.47.13Mse   11.192  5:223.11
125  Krista Voorham (PR)Burgh-Haamstede1.47.52Vse   11.125  5:243.09
126  Caio de Graaf (PR)Burgh-Haamstede1.47.54Mse   11.121  5:243.09
127  Stefan van Damme (debuut)Vlissingen1.48.01Mse   11.109  5:243.09
128  Pascal Eltink (PR 1.26.11)Vlissingen1.48.02Mse   11.108  5:243.09
129  Rob Nagelkerke (debuut)Heinkenszand1.48.29Mse   11.062  5:253.07
130  Jan Sipma (PR)Meliskerke1.48.49Mse   11.028  5:263.06
131  Jeroen Hage (PR 1.36.48)Middelburg1.49.16Mse   10.982  5:283.05
132  Maarten van de BroekeWaddinxveen1.50.00Mse   10.909  5:303.03
133  Adrie van Belzen (PR 1.41.41)Westkapelle1.50.18Mse   10.879  5:313.02
134  Enno Meijers (debuut)Middelburg1.50.20Mse   10.876  5:313.02
135  Kenneth van Belzen (debuut)Vlissingen1.51.00Mse   10.811  5:333.00
136  Igna Becks (debuut)Middelburg1.51.08Vse   10.798  5:333.00
137  Petra Wijkhuis (debuut)Westkapelle1.51.26Vse   10.769  5:342.99
138  Wilbert Poppe (debuut)Arnemuiden1.51.37Mse   10.751  5:352.99
139  Adrie van Belzen (PR 1.41.41)Westkapelle1.51.45Mse   10.738  5:352.98
140  C de LeeuwOost-Souburg1.52.13Mse   10.694  5:372.97
141  Lenno Louwerse (debuut)Grijpskerke1.52.40Mse   10.651  5:382.96
142  Theo Zoontjes (PR)Koudekerke1.52.42Mse   10.648  5:382.96
143  Kobus Botman (PR)Middelburg1.53.09Mse   10.605  5:392.95
144  Hans van Vliet (debuut)Middelburg1.53.48Mse   10.545  5:412.93
145  Dick de Graaf (debuut)Vlissingen1.54.24Mse   10.490  5:432.91
146  Eveline Scheers (debuut)Vlissingen1.54.26Vse   10.486  5:432.91
147  Netty de BruinVlissingen1.54.35Vse   10.473  5:442.91
148  Nevzat Altikulac (debuut)Middelburg1.54.42Mse   10.462  5:442.91
149  Coen Snijders (debuut)Vlissingen1.55.14Mse   10.414  5:462.89
150  Roel Klap (PR)Westkapelle1.55.23Mse   10.400  5:462.89
151  Esther van Sluijs (PR 1.48.11)Kloetinge1.55.26Vse   10.396  5:462.89
152  Paul Roodenburg (debuut)Middelburg1.57.40Mse   10.198  5:532.83
153  Lia Dobbelaar (debuut)Heinkenszand2.00.39Vse   9.946  6:022.76
154  Cees van den Bulck (PR 1.12.26)Middelburg2.01.33Mse   9.872  6:052.74
155  Willem VeenstraEindewege2.02.21Mse   9.808  6:072.72
156  Peter van den Broeke (debuut)Middelburg2.03.13Mse   9.739  6:102.71
157  Jurgen Dingemanse (debuut)Biggekerke2.11.20Mse   9.137  6:342.54
158  FransBernhard ZehnerMiddelburg2.11.22Mse   9.135  6:342.54
Mannen: 138 (87.34%) => Mse=138
Vrouwen: 20 (12.66%) => Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2013Tim Pleijte1:11:03Sebastien Schletterer1:11:40Wim Nieuwkerk1:12:06Anjolie Engels1:20:43165
2011Sebastien Schletterer1:10:39Wim Nieuwkerk1:10:39Michel Schrier1:10:39Anjolie Engels1:13:34158

10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Andre van Maldegem (PR)Gapinge33.41Mse   17.813  3:224.95
2  Jesper Francke (PR 33.06)Koudekerke33.44Mse   17.787  3:224.94
3  Jorim de Boks (PR)Middelburg35.00Mse   17.143  3:304.76
4  Jethro ten Bruggencate (PR)Vlissingen35.07Mse   17.086  3:314.75
5  David Schrier (PR 34.39)Vlissingen35.34Mse   16.870  3:334.69
6  Edwin van Alphen (PR)Vlissingen35.38Mse   16.838  3:344.68
7  Marc BoehmeEssen D35.52Mse   16.729  3:354.65
8  Leon Jacobse (PR 35.52)Zoutelande36.07Mse   16.613  3:374.61
9  Arjo Verhage (PR 35.52)Aagtekerke36.55Mse   16.253  3:424.51
10  Hanco van Keulen (PR)Ritthem37.09Mse   16.151  3:434.49
11  Sjaak Brouwer (PR 35.39)Vlissingen37.12Mse   16.129  3:434.48
12  Esther Vermue (PR)Lewedorp37.30Vse   16.000  3:454.44
13  Cesar BeiloBreda37.37Mse   15.950  3:464.43
14  Erik de Kraker (PR)Oost-Souburg37.41Mse   15.922  3:464.42
15  Henk Leeftink (PR)Oost-Souburg37.43Mse   15.908  3:464.42
16  Kees Louws (PR 37.19)Middelburg37.45Mse   15.894  3:474.42
17  Robbert Vleugel (PR)Wemeldinge37.55Mse   15.824  3:484.40
18  Dennis Heilbron (PR)Biggekerke37.57Mse   15.810  3:484.39
19  Rob Schaap (PR 36.45)Vlissingen38.00Mse   15.789  3:484.39
20  Rene JacobsenMiddelburg38.04Mse   15.762  3:484.38
21  Stefan DolfenEssen D38.07Mse   15.741  3:494.37
22  Jan Willem Rietberg (PR)Oost-Souburg38.09Mse   15.727  3:494.37
23  Bart de Visser (PR)Serooskerke38.28Mse   15.598  3:514.33
24  Rinus Poortvliet (PR)Oost-Souburg38.33Mse   15.564  3:514.32
25  Rinus van de Woestijne (PR)Aagtekerke38.43Mse   15.497  3:524.30
26  Hans Geus (PR)Heinkenszand38.46Mse   15.477  3:534.30
27  Adriaan Wattel (PR 38.19)Middelburg39.01Mse   15.378  3:544.27
28  Kees den Hollander (PR)Aagtekerke39.25Mse   15.222  3:574.23
29  Rob de Pagter (PR)Ritthem39.43Mse   15.107  3:584.20
30  Ronald Ovaa (PR 35.22)Koudekerke39.50Mse   15.063  3:594.18
31  Pieter Johan Meerveld (debuut)Middelburg39.56Mse   15.025  4:004.17
32  Gertjan Adriaanse (PR 38.42)Middelburg40.02Mse   14.988  4:004.16
33  Vital Timmermans (PR)Yerseke40.15Mse   14.907  4:024.14
34  Frans Poortvliet (PR)Oost-Souburg40.21Mse   14.870  4:024.13
35  Marc Rommers (PR)Vlissingen40.23Mse   14.858  4:024.13
36  Jan Joos Jooss (debuut)Goes40.35Mse   14.784  4:044.11
37  John Overweel (PR 35.33)Middelburg40.37Mse   14.772  4:044.10
38  Remi Louwerse (PR)Middelburg40.39Mse   14.760  4:044.10
39  Marc HelfferKatwijk40.41Mse   14.748  4:044.10
40  John Nieuwenhuize (PR 37.26)Yerseke40.43Mse   14.736  4:044.09
41  Maurice Jacobse (PR)Zoutelande40.46Mse   14.718  4:054.09
42  Robin van Velzen (debuut)Vlissingen40.53Mse   14.676  4:054.08
43  Johan de Vlieger (PR 35.16)Vlissingen41.00Mse   14.634  4:064.07
44  Job KoetjeVlissingen41.06Mse   14.599  4:074.06
45  Derk Roelofs (PR)Vlissingen41.20Mse   14.516  4:084.03
46  Arve DierksEpstein41.29Mse   14.464  4:094.02
47  Jacco Willemse (PR)Middelburg41.30Mse   14.458  4:094.02
48  Jaap de Kroo (debuut)Koudekerke41.32Mse   14.446  4:094.01
49  Ron Dellebeke (PR 33.54)Oost-Souburg41.42Mse   14.388  4:104.00
50  Johnny Tolhoek (debuut)Yerseke41.49Mse   14.348  4:113.99
51  Jeroen van Dommelen (PR)Vlissingen41.56Mse   14.308  4:123.97
52  Rens Bostelaar (PR 34.57)Koudekerke41.58Mse   14.297  4:123.97
53  Bram de Visser (PR 38.16)Middelburg42.01Mse   14.280  4:123.97
54  Jos Put (PR)Vlissingen42.12Mse   14.218  4:133.95
55  Johan Dekker (PR)Middelburg42.17Mse   14.190  4:143.94
56  Jacko de Ridder (debuut)Arnemuiden42.27Mse   14.134  4:153.93
57  Jack Smits (PR)Oost-Souburg42.43Mse   14.046  4:163.90
58  Fred Bastemeijer (PR)Zierikzee42.45Mse   14.035  4:173.90
59  Coen Bertijn (PR 41.27)Vlissingen42.48Mse   14.019  4:173.89
60  Bianca de Regt (PR)Koudekerke42.51Vse   14.002  4:173.89
61  Thomas Arendts (PR 42.42)Vlissingen42.53Mse   13.991  4:173.89
62  Marco AdriaanseBiggekerke42.55Mse   13.981  4:183.88
63  Eva Boonman (PR 40.58)Middelburg42.57Vse   13.970  4:183.88
64  Jess BeijerMiddelburg43.12Mse   13.889  4:193.86
65  Olde VogelMiddelburg43.16Mse   13.867  4:203.85
66  Wim Tempelaar (PR 40.32)Vlissingen43.20Mse   13.846  4:203.85
67  Kees-Pieter Geschiere (PR)Serooskerke43.23Mse   13.830  4:203.84
68  Ad PolakWuustwezel43.25Mse   13.820  4:213.84
69  Bert van Gorsel (debuut)Vlissingen43.28Mse   13.804  4:213.83
70  Wim Roose (PR 37.22)Goes43.32Mse   13.783  4:213.83
71  Albert Karstanje (PR)Sint Laurens43.41Mse   13.735  4:223.82
72  Rens Bosman (debuut)Middelburg43.47Mse   13.704  4:233.81
73  Revelino Rijk (PR 41.41)Oost-Souburg43.50Mse   13.688  4:233.80
74  Martin van Nieulande (PR 38.05)Nieuw- en Sint Joosland43.54Mse   13.667  4:233.80
75  Rob Boogaard (PR)Oostkapelle43.57Mse   13.652  4:243.79
76  Hans Wijkhuis (PR)Meliskerke44.00Mse   13.636  4:243.79
77  Martin Wilken (PR 41.43)Vlissingen44.02Mse   13.626  4:243.79
78  Lisette de Schipper (debuut)Middelburg44.05Vse   13.611  4:253.78
79  Joost Pluijlaar (PR)Middelburg44.08Mse   13.595  4:253.78
80  Ronald de Bert (PR)Vlissingen44.16Mse   13.554  4:263.77
81  Co de Feijter (PR 42.23)Zierikzee44.20Mse   13.534  4:263.76
82  Lisette Antheunisse (PR 41.42)Dinteloord44.22Vse   13.524  4:263.76
83  Michel Sinke (PR)Middelburg44.32Mse   13.473  4:273.74
84  Dennis But (PR 41.02)Middelburg44.34Mse   13.463  4:273.74
85  Demon DekkerGrijpskerke44.47Mse   13.398  4:293.72
86  Hans Corbijn (PR 41.11)Oostkapelle44.49Mse   13.388  4:293.72
87  Peter Meeuwsen (PR 37.34)Krabbendijke44.52Mse   13.373  4:293.71
88  Willem de Wit (debuut)Biggekerke45.01Mse   13.328  4:303.70
89  Kees de Kroo (PR)Koudekerke45.08Mse   13.294  4:313.69
90  Thjum ArtsHoevelaken45.11Mse   13.279  4:313.69
91  Jacq PutterMook45.14Vse   13.265  4:313.68
92  Leo Pleijte (PR)Middelburg45.22Mse   13.226  4:323.67
93  Aswin Konings (PR 44.12)Middelburg45.27Mse   13.201  4:333.67
94  Burry van Nugteren (debuut)Vlissingen45.30Mse   13.187  4:333.66
95  John Provoost (PR)Domburg45.34Mse   13.168  4:333.66
96  Daan Eikenhout (PR)Middelburg45.36Mse   13.158  4:343.65
97  Roel Latuheru (PR)Middelburg45.38Mse   13.148  4:343.65
98  Peter Maranus (PR)Aagtekerke45.40Mse   13.139  4:343.65
99  Winifred Franse (PR)Vlissingen45.49Mse   13.096  4:353.64
100  Piet Beijer (PR 44.20)Middelburg45.59Mse   13.048  4:363.62
101  Marcel Veldhuizen (PR)Vlissingen46.04Mse   13.025  4:363.62
102  Ineke Tempelaar (PR)Vlissingen46.11Vse   12.992  4:373.61
103  Sonja Boogaard (PR)Middelburg46.15Vse   12.973  4:383.60
104  Reinco Geschiere (PR 45.51)Serooskerke46.18Mse   12.959  4:383.60
105  Alexander Bouten (PR 43.11)Vlissingen46.20Mse   12.950  4:383.60
106  Arno Willemse (PR)Zoutelande46.23Mse   12.936  4:383.59
107  Jurjen Swiers (PR 40.54)Vlissingen46.31Mse   12.899  4:393.58
108  Edwin van de Ven (PR 46.29)Serooskerke46.38Mse   12.866  4:403.57
109  Thomas GodlewskiEssen D46.42Mse   12.848  4:403.57
110  Erik Reijnhout (debuut)Vlissingen46.50Mse   12.811  4:413.56
111  Ron van Belzen (PR)Domburg46.53Mse   12.798  4:413.55
112  Geert Francke (PR 40.41)Vlissingen47.03Mse   12.752  4:423.54
113  Joris Beilo (PR 44.02)Vlissingen47.05Mse   12.743  4:433.54
114  Hans Joosse (PR)Middelburg47.07Mse   12.734  4:433.54
115  Kees WijnbergSinderen47.09Mse   12.725  4:433.53
116  Andre Polfliet (PR 45.37)Oost-Souburg47.11Mse   12.716  4:433.53
117  Aart van Luijk (PR 46.28)Vlissingen47.30Mse   12.632  4:453.51
118  Patrick Provoost (PR)Vlissingen47.34Mse   12.614  4:453.50
119  Ad Meulmeester (debuut)Oost-Souburg47.39Mse   12.592  4:463.50
120  Alexander Mastbooms (PR)Koudekerke47.41Mse   12.583  4:463.50
121  Joanne de Ridder (PR)Arnemuiden47.43Vse   12.574  4:463.49
122  Aloys Lockefeer (PR 46.17)Middelburg47.45Mse   12.565  4:473.49
123  Joanna ThanGoes47.47Mse   12.557  4:473.49
124  Karel van de Gruiter (PR 41.23)Arnemuiden47.52Mse   12.535  4:473.48
125  Isabel Lous (PR 46.18)Vlissingen47.54Vse   12.526  4:473.48
126  Arjan Koole (PR 44.39)Serooskerke48.10Mse   12.457  4:493.46
127  Reinier Broeksma (debuut)Heinkenszand48.15Mse   12.435  4:503.45
128  Jan Kaljouw (debuut)Oostkapelle48.18Mse   12.422  4:503.45
129  Rian Basting (PR)Middelburg48.20Vse   12.414  4:503.45
130  Rijk Filius (PR 45.36)Vlissingen48.22Mse   12.405  4:503.45
131  Bart Hoogenboom (PR)Noordwelle48.26Mse   12.388  4:513.44
132  Ronald Dees (PR)Vlissingen48.30Mse   12.371  4:513.44
133  Karin van Noorden (PR)Vlissingen48.36Vse   12.346  4:523.43
134  Vincent van Dijk (PR)Middelburg48.39Mse   12.333  4:523.43
135  Wim van de Nobelen (PR 44.53)Middelburg48.41Mse   12.325  4:523.42
136  Adrie de Kam (PR)Arnemuiden48.43Mse   12.316  4:523.42
137  Bram Brasser (PR 46.49)Vlissingen48.46Mse   12.303  4:533.42
138  Femke van WijkVierlingsbeek48.49Vse   12.291  4:533.41
139  Jan-Kees de Meester (PR)Hansweert48.52Mse   12.278  4:533.41
140  Arian de Visser (PR)Middelburg48.59Mse   12.249  4:543.40
141  Anja Vogel (PR)Middelburg49.01Vse   12.241  4:543.40
142  Ron de Wolf (PR 47.59)Oostkapelle49.06Mse   12.220  4:553.39
143  Pieter van de Kolk (PR 49.04)Vlissingen49.08Mse   12.212  4:553.39
144  Jan Jobse (PR)Serooskerke49.11Mse   12.199  4:553.39
145  Luc MinderhoudSt Oedenrode49.13Mse   12.191  4:553.39
146  Joop PlukkelBreda49.16Mse   12.179  4:563.38
147  Lennart de Kam (PR 46.27)Arnemuiden49.18Mse   12.170  4:563.38
148  Ellie Westerweele (PR 41.51)Vlissingen49.20Vse   12.162  4:563.38
149  Ria Tramper (PR)Vlissingen49.23Vse   12.150  4:563.37
150  Nico Meijer (PR)Grijpskerke49.26Mse   12.138  4:573.37
151  Kees de Nooijer (PR 45.38)Aagtekerke49.28Mse   12.129  4:573.37
152  Martin de Nooijer (PR 49.28)Koudekerke49.32Mse   12.113  4:573.36
153  Kees Westerweele (PR)Vlissingen49.38Mse   12.089  4:583.36
154  Hidde Grutter (debuut)Heinkenszand49.41Vse   12.076  4:583.35
155  Peter Grutter (PR 47.13)Heinkenszand49.43Mse   12.068  4:583.35
156  Marcel Besuijen (PR)Middelburg49.45Mse   12.060  4:593.35
157  Rob KotzebueKloetinge49.47Mse   12.052  4:593.35
158  Edwin Davidse (PR 42.59)Middelburg49.49Mse   12.044  4:593.35
159  Jan Theune (PR 43.27)Zoutelande49.51Mse   12.036  4:593.34
160  Lein de Kraker (PR 47.37)Nieuw- en Sint Joosland49.53Mse   12.028  4:593.34
161  Adriaan Kroese (debuut)Gapinge49.55Mse   12.020  5:003.34
162  Marten Westerweele (debuut)Vlissingen49.57Mse   12.012  5:003.34
163  Annet van der Meule (debuut)Biggekerke50.02Vse   11.992  5:003.33
164  Coby Coppoolse (PR)Grijpskerke50.07Mse   11.972  5:013.33
165  Vincent van Sluijs (PR)Vlissingen50.09Mse   11.964  5:013.32
166  Marjo Hamelink (PR 44.33)Oost-Souburg50.21Mse   11.917  5:023.31
167  Arie Schout (PR)Kloetinge50.27Mse   11.893  5:033.30
168  Jacky Janse (debuut)Vlissingen50.30Mse   11.881  5:033.30
169  Kees Traas (PR)Kapelle-Biezelinge50.36Mse   11.858  5:043.29
170  Elien Jobse (PR 46.30)Vlissingen50.42Vse   11.834  5:043.29
171  Marja KuiperVlissingen50.44Vse   11.827  5:043.29
172  Nel Verhoeven (PR)Middelburg50.45Vse   11.823  5:053.28
173  Matty de Jong (PR)Oost-Souburg50.48Vse   11.811  5:053.28
174  Rinus Vermue (debuut)Lewedorp50.50Mse   11.803  5:053.28
175  Jack van Aspert (PR 41.42)Middelburg50.52Mse   11.796  5:053.28
176  Anton van Daalen (PR 39.18)Koudekerke50.54Mse   11.788  5:053.27
177  Robert Eerland (PR)Oost-Souburg50.56Mse   11.780  5:063.27
178  Michael OelsschlagerDusseldorf50.58Mse   11.772  5:063.27
179  Maud WeimerDusseldorf51.00Vse   11.765  5:063.27
180  Peter van der Maale (debuut)Koudekerke51.03Mse   11.753  5:063.26
181  Dick Aarden (PR 49.37)Vlissingen51.06Mse   11.742  5:073.26
183  Marcel Adriaanse (PR 38.47)Middelburg51.06Mse   11.742  5:073.26
184  Jan Roose (PR 46.53)Goes51.09Mse   11.730  5:073.26
185  Ina Willemse (PR)Zoutelande51.22Vse   11.681  5:083.24
186  Jos van de BoomgaardMiddelburg51.30Mse   11.650  5:093.24
187  Carolien Wisse (debuut)Grijpskerke51.33Vse   11.639  5:093.23
188  Marco TaxVlissingen51.36Mse   11.628  5:103.23
189  Elbert Simonse (PR 46.55)Aagtekerke51.40Mse   11.613  5:103.23
190  Andre Nieuwenhuize (debuut)Yerseke51.51Mse   11.572  5:113.21
191  Reinier de JongeOost-Souburg51.55Mse   11.557  5:123.21
192  Jan Herman Vervloet (debuut)Grijpskerke52.00Mse   11.538  5:123.21
193  Lucille Seuss (PR)Vlissingen52.27Vse   11.439  5:153.18
194  Tjeu StrousRotterdam52.42Mse   11.385  5:163.16
195  Theo Simons (PR 41.26)Middelburg52.48Mse   11.364  5:173.16
196  Cris CuypersWuustwezel52.54Mse   11.342  5:173.15
197  Wendy Theune (PR 49.38)Vlissingen52.58Vse   11.328  5:183.15
198  Anniek Hoogenes (debuut)Vlissingen53.00Vse   11.321  5:183.14
199  Lenie van Kleven (PR 46.23)Vlissingen53.04Vse   11.307  5:183.14
200  Anke Franse (PR)Vlissingen53.08Vse   11.292  5:193.14
201  Leo Goedegebure (PR 50.24)s-Heer Arendskerke53.15Mse   11.268  5:203.13
202  Evelien de Wolf (PR)Oostkapelle53.25Vse   11.232  5:213.12
203  Marjo Simons (PR 47.04)Grijpskerke53.31Vse   11.211  5:213.11
204  Eveline Roskam (PR)Middelburg53.37Vse   11.191  5:223.11
205  Rene van WijkVierlingsbeek53.39Mse   11.184  5:223.11
206  Frannah Numeijer (PR)Middelburg53.41Vse   11.177  5:223.10
207  Miranda Ridderhof (PR)Middelburg53.45Vse   11.163  5:233.10
208  Huber Vermeulen (debuut)Vlissingen53.53Mse   11.135  5:233.09
209  Jack Kloosterboer (PR 50.33)Koudekerke54.00Mse   11.111  5:243.09
210  Jack Gillissen (PR)Middelburg54.02Mse   11.104  5:243.08
211  Tea Tazelaar (PR 51.45)Middelburg54.04Vse   11.097  5:243.08
212  Henk Barentsen (PR 50.24)Oost-Souburg54.08Mse   11.084  5:253.08
213  Carlo de Ridder (PR 47.12)Arnemuiden54.16Mse   11.057  5:263.07
214  Dick Visser (debuut)Middelburg54.22Mse   11.036  5:263.07
215  Griet Snick (PR)Grijpskerke54.24Vse   11.029  5:263.06
216  Carlien Nijdam (PR)Westkapelle54.34Vse   10.996  5:273.05
217  Kim van Vaardegem (debuut)Middelburg54.41Vse   10.972  5:283.05
218  Piet van Vaardegem (PR 45.51)Westkapelle54.42Mse   10.969  5:283.05
219  Johan Dane (debuut)Vlissingen54.55Mse   10.926  5:303.03
220  Cor Lockefeer (PR 52.20)Middelburg55.01Mse   10.906  5:303.03
221  Dennis de KerningVlissingen55.03Mse   10.899  5:303.03
222  Madelein Lampert (PR)Koudekerke55.09Vse   10.879  5:313.02
223  Karin WisseSint Laurens55.10Vse   10.876  5:313.02
224  Jeanet Meeuwse (PR 55.45)Arnemuiden56.01Vse   10.711  5:362.98
225  Jos Meeuwse (PR 39.37)Arnemuiden56.03Mse   10.705  5:362.97
226  Sander de Nooijer (debuut)Arnemuiden56.05Mse   10.698  5:372.97
227  Martijn de Visser (PR)Arnemuiden56.09Mse   10.686  5:372.97
228  Jarno WonninkMiddelburg56.30Mse   10.619  5:392.95
229  Diana van Belzen (PR)Domburg56.33Vse   10.610  5:392.95
230  Jacolien de Visser (PR)Middelburg56.35Vse   10.604  5:402.95
231  Prescilla Provoost (debuut)Vlissingen56.41Vse   10.585  5:402.94
232  Anton Ringenaldus (PR)Middelburg56.46Mse   10.570  5:412.94
233  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22)Krabbendijke56.50Mse   10.557  5:412.93
234  Cathrien Peeters (PR 51.31)Domburg56.53Vse   10.548  5:412.93
235  Bram Tissink (PR)Kapelle-Biezelinge56.54Mse   10.545  5:412.93
236  Leonie Beijer (debuut)Middelburg56.57Vse   10.536  5:422.93
237  Willemijn Gisolf (PR)Koudekerke57.00Vse   10.526  5:422.92
238  Maryska Nastaly (PR)Vlissingen57.03Vse   10.517  5:422.92
239  Evert de Kok (PR)Vlissingen57.05Mse   10.511  5:432.92
240  Judith de Kok (PR)Vlissingen57.09Vse   10.499  5:432.92
241  Suzanne Hartingsveld (debuut)Kapelle-Biezelinge57.22Vse   10.459  5:442.91
242  Joost Sprinkhuizen (PR 44.53)Nisse57.25Mse   10.450  5:452.90
243  Kees Verburg (PR 53.04)Hansweert57.44Mse   10.393  5:462.89
244  Koen van Spaandonk (debuut)Oost-Souburg58.27Mse   10.265  5:512.85
245  Sam Janse (PR)Nieuw- en Sint Joosland58.33Mse   10.248  5:512.85
246  Margaretha Lacour (PR 55.57)Vlissingen58.50Vse   10.198  5:532.83
247  Annemarie de Visser (PR 57.42)Middelburg59.00Vse   10.169  5:542.82
248  Esther van der Tak (PR)Koudekerke59.34Vse   10.073  5:572.80
249  Wim van de Linde (debuut)Goes1.00.18Mse   9.950  6:022.76
250  Theo Kootstra (PR 58.51)Waarde1.00.22Mse   9.939  6:022.76
251  Hannie Corbijn (PR)Oostkapelle1.00.42Vse   9.885  6:042.75
252  Janus Karelse (PR 48.45)Kamperland1.00.45Mse   9.877  6:052.74
253  Anja BoehmeEssen D1.03.22Vse   9.469  6:202.63
254  Sandra GodlewskiEssen D1.03.25Vse   9.461  6:212.63
255  Henk Kortlever (PR 56.41)Zierikzee1.04.33Mse   9.295  6:272.58
Mannen: 197 (77.56%) => Mse=197
Vrouwen: 57 (22.44%) => Vse=57

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Job de Feijter34:43Crum van der Linden37:33Peter Meeuwsen37:52Marianne de Kok39:31297
2017Ronnie Overgaauw34:30Crum van der Linden37:39Tim Pleijte40:10Noor Dekker45:10285
2016Jan Hoppenbrouwers38:38Arjo Verhage39:00Sven Vermeulen39:15Eva Boonman44:02251
2013Jethro ten Bruggencate37:57Arjo Verhage38:14Hanco van Keulen38:53Carolien van de Kreeke41:55262
2011Andre van Maldegem33:41Jesper Francke33:44Jorim de Boks35:00Esther Vermue37:30254


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.947 seconden nodig om deze lijst met 412 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

5 km
001 Eijzeren Harmen van      Meliskerke       406 0:17:56    1eH
002 Wisse Pieter HA          Biggekerke       457 0:18:22    2eH
003 Lorello Vincenzo         Biggekerke       403 0:19:25    3eH
004 Harinck Gino             Souburg          416 0:20:12    4eH
005 Harinck Sergio           Souburg          417 0:20:48    5eH
006 Pol Karel van der        Malden           408 0:20:55    6eH
007 Traas Niels              Arnemuiden       445 0:21:58    7eH
008 Nooijer Bas de           Koudekerke       463 0:22:06    8eH
009 Leeftink Wouter          Souburg          440 0:22:19    9eH
010 Pluijlaar Dion           Middelburg       429 0:22:21   10eH
011 Labeur Michel            Middelburg       399 0:22:55   11eH
012 Dek Merijn               Koudekerke       462 0:22:57   12eH
013 Vlierman Wouter          Koudekerke       458 0:23:42   13eH
014 Tersteeg Winnyfred       Sinderen         415 0:23:46    1eD
015 Duvivier Wilco           Koudekerke       447 0:23:48   14eH
016 Sinke Natalie            Vlissingen       410 0:24:29    2eD
017 Duvivier Evert           Koudekerke       448 0:24:43   15eH
018 Harinck Angelique        Souburg          418 0:26:13    3eD
019 Koolwijk Ricky           Vlissingen       470 0:26:38   16eH
020 Hadarean Liana           New York         443 0:27:07    4eD
021 Erdsieck Rosette         Vlissingen       459 0:27:10    5eD
022 Romeijn Sandra           Koudekerke       424 0:27:23    6eD
023 Nefs Erica               Middelburg       460 0:27:24    7eD
024 Kramer Tamara            Koudekerke       466 0:27:35    8eD
025 Mes Angela               Middelburg       467 0:27:46    9eD
026 Buyck Michel             Middelburg       468 0:27:48   17eH
027 Steur Mieke de           Middelburg       480 0:27:52   10eD
028 Goormachtig Mariska      Nw St Joosland   412 0:28:09   11eD
029 Vries Jacqueline         Nw St Joosland   411 0:28:13   12eD
030 Timmermans Tristan       Yerseke          452 0:28:17   18eH
031 Timmermans Sylvia        Yerseke          451 0:28:19   13eD
032 Jacobse Thirza           Middelburg       427 0:28:22   14eD
033 Jacobse Natasja          Middelburg       428 0:28:25   15eD
034 Michielsen Erik          Vlissingen       471 0:28:31   19eH
035 Jooss Marieke            Goes             464 0:28:36   16eD
036 Natasja Koster           Middelburg       438 0:29:17   17eD
037 Hacken Simone ten        Vlissingen       401 0:29:25   18eD
038 Hacken Walter ten        Vlissingen       402 0:29:26   20eH
039 Walhout Marjolein        Vlissingen       461 0:29:37   19eD
040 Oldenboom Rick           Vlissingen       421 0:29:41   21eH
041 Oldenboom Egbert         Vlissingen       422 0:29:43   22eH
042 Mol Jessica              Middelburg       439 0:30:02   20eD
043 Janssen Hanneke          De Mortel        455 0:30:18   21eD
044 Visser Christine         Vlissingen       450 0:30:30   22eD
045 Noordhuis Melany         Vlissingen       437 0:30:36   23eD
046 Bosga Sylvia             Vlissingen       414 0:30:38   24eD
047 Micheilsen Jacauline     Vlissingen       472 0:30:41   25eD
048 Jongepier Amanda         Middelburg       423 0:30:44   26eD
049 Boomsma Inge             Biggekerke       405 0:31:08   27eD
050 Timmermans Silvia        Yerseke          453 0:31:10   28eD
051 Jobse Cindy              Souburg          442 0:31:19   29eD
052 Mulder Hans              Vlissingen       435 0:31:25   23eH
053 Seijner Margriet         Meliskerke       436 0:31:27   30eD
054 Reichpietsch Nicole      Middelburg       444 0:31:45   31eD
055 Notebaart Judith van     Vlissingen       441 0:32:17   32eD
056 Boekholtz Karin          Vlissingen       434 0:32:29   33eD
057 Nooijer Lilian de        Vlissingen       413 0:32:51   34eD
058 Maas Saskia van der      Oosterland       425 0:32:53   35eD
059 Karelse Jan              Heinkenszand     426 0:32:55   24eH
060 Vink Janneke             Vierlingsbeek    456 0:34:03   36eD
061 Altena Els               Vlissingen       433 0:34:38   37eD
062 Konraad Jopie            Middelburg       469 0:34:40   38eD
063 Keulen Nel van           Vlissingen       430 0:34:43   39eD
064 Putten Charles           Borssele         473 0:35:18   25eH
065 Tramper Evelien          Vlissingen       475 0:35:21   40eD
066 Brand Elly               Middelburg       419 0:35:41   41eD
067 Rijke Bram de            Middelburg       400 0:35:45   26eH
068 Tissink Hannie           kapelle          465 0:37:33   42eD
069 Oele Nancy               Heinkenszand     454 0:40:05   43eD
070 Sinke Machiel            Krabbendijke     407 0:41:35   27eH
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
31-12-2018 TankloopWestkapelleDynamica0
31-12-2017 TankloopWestkapelleDynamica0
31-12-2016 TankloopWestkapelleDynamica0
31-12-2015 TankloopWestkapelleDynamica2013
31-12-2014 TankloopWestkapelleDynamica3071
31-12-2013 TankloopVlissingenDynamica3185
31-12-2012 TankloopVlissingenDynamica2467
31-12-2010 TankloopVlissingenDynamica3246
31-12-2009 TankloopVlissingenDynamica3152
31-12-2008 TankloopVlissingenDynamica1583
31-12-2007 TankloopVlissingenDynamica1584
31-12-2006 TankloopVlissingenDynamica1440
31-12-2005 TankloopVlissingenDynamica1018
31-12-2004 TankloopVlissingenDynamica1294

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
Atletiek Zeeland © 2019