woensdag 14 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
22-10: Tim van den Broeke de beste in 57e Singelloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
za 15-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zomerloop
Retranchement, dinsdag 5 juli 2011 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      DAMES, JEUGDLOOP 750M                                  
    1 Bente Rijnberg         02 Zuidzande                3:12
    2 Britt Luteijn          04 Retranchement            3:16
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 750M                                  
    1 Sander Calebout        04 Heist                    2:52
    2 Yarno Dijker           02 IJsselstein              2:57
    3 Finn                   04 Oostburg                 3:17
    4 Ruben Rijnberg         05 Zuidzande                3:43
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Yente van Cuijck       00 Retranchement            5:35
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1500M                                 
    1 Jochem van der Meulen  01 Oostburg                 5:54
    2 Sem Luteijn            01 Retranchement            6:23
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 3,6KM                                  
    1 Dewi Karels            97 Breskens                15:30
    2 Rachel Berge           83 Altis                   17:27
    3 Linda Herwegh          81 Breskens                17:31
    4 Sonja Huigh            60 Oostburg                17:46
    5 Jacqueline Maas        67 Zuidzande               18:11
    6 Helma de Keuninck      87 Cadzand                 18:15
    7 Maycke van Summeren    53 Knokke-Heist            19:17
    8 Marjolijn Antheunis    77 IJzendijke              19:20
    9 Sandra Quekelberghe    69 Aardenburg              19:49
   10 Evelien Daelman        65 Waterlandkerkje         19:55
   11 Katrin Drysch          00 Andernach               20:17
   12 Sonja Huigh            60 Oostburg                20:18
   13 Simone Drysch          02 Andernach               20:23
   14 Ellen Pardaen          86 IJzendijke              21:25
   15 Marga van de Broecke   60 Breskens                21:39
   16 Liesbeth Damen         89 Nieuwvliet              22:15
   17 Leny Luteijn-Baltus    60 De Wielingen            23:20
   18 Marijke Soulimans      58 Hoofdplaat              23:44
   19 Riet Perdaen           58 Philippine              23:52
   20 Pia van Opdurp         58 Schoondijke             24:30
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 3,6KM                                  
    1 Kris Derveaux          76 Oostende                12:17
    2 Marco van der Meulen   66 Oostburg                13:49
    3 Peter van Waes         63 Aardenburg              14:33
    4 Yves Kerckhove         62 Oostkerke               15:12
    5 Arne van Nevel         96 Oostkamp                15:27
    6 Adriaan Veuger         97 Den Haag                16:10
    7 Arjen Luteijn          94 De Wielingen            16:11
    8 Wouter van der Slikke  98 Retranchement           16:12
    9 Tom van Roepenbosch    87 Knokke-Heist            16:26
   10 Daan Dieleman          49 Zaamslag                17:19
   11 Jeffrey Maas           97 Zuidzande               17:28
   12 Tim Bekema             97 Den Haag                17:32
   13 Jackie van Roepenbosch 57 Knokke-Heist            17:44
   14 J.P. den Dekker        61 Breskens                18:01
   15 Davey de Taeye         82 Gavere                  18:30
   16 Jelle van Nevel        93 Oostkamp                18:46
   17 Paul Hermans           59 Sluis                   19:25
   18 Wim Huigh              65 Cadzand                 20:12
   19 Thomas Drysch          61 Andernach               20:26
   20 Bram Dees              50 Philippine              20:28
   21 Ferre Obbels           99 Nijlen                  20:45
   22 Theo Ide               58 Sluis                   21:34
   23 George Schanck         82 Oostburg                24:18


      DAMES, TRIMLOOP 7,2 KM                                 
    1 Karin Bultynck         76 Heist                   35:52
    2 Hannah Risseeuw        84 Schoondijke             36:50
    3 Christa Bultynck       76 Knokke- Heist           37:21
    4 Emmy Quataert          51 Retranchement           37:31
    5 Elly Damink            59 Zwolle                  41:59
    6 Ellen Michielsen       82 Groede                  42:37
    7 Maria Schueremans      53 Nijlen                  43:30
    8 Marga Tanamal          61 Gouda                   43:58
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 7,2 KM                                 
    1 Erik Cappon            66 Zuidzande               26:45
    2 Wim de Hulster         75 Waterlandkerkje         29:25
    3 Robert Vroon           67 Breskens                29:34
    4 Francois van den Broec 68 Breskens                29:39
    5 Quinten Ginneberge     92 Aardenburg              30:07
    6 Frank Verschorre       58 Breskens                31:19
    7 Christoph Hochler      59 Villmar (Dld)           31:58
    8 Edwin Huigh            91 Oostburg                32:03
    9 Niek Rijnberg          67 Zuidzande               32:05
   10 Jurgen de Jonge        72 Oostburg                33:35
   11 Johan de Feijter       73 Oostburg                33:45
   12 Jurgen Hooreweghe      73 Oostburg                34:10
   13 Jan Piet Flikweert     62 Oostburg                34:48
   14 Arend Bisschop         55 Pesse                   35:20
   15 Marc van Waes          47 De Wielingen            35:24
   16 Geert Provoost         62 Knokke Heist            35:53
   17 Luc Maenhaut           72 Oostburg                36:10
   18 Toni Luteijn           69 Retranchement           36:23
   19 Ignace Van Nevel       65 Oostkamp                36:47
   20 Peter Tanghe           50 Breskens                38:05
   21 Eddy Jansen            60 Breskens                38:16
   22 Rik van Schuur         48 Oostburg                38:44
   23 Jules van Mulken       48 Groede                  38:55
   24 Fred Vermeire          64 Breskens                39:26
   25 Bert Bokelman          46 Eindhoven               43:38
   26 Marc van Hijfte        69 Oostburg                43:59
                                                             
      DAMES, TRIMLOOP 10,8KM                                 
    1 Frederique Versluijs   69 Zuidzande               46:51
    2 Inge van Iwaarden      64 Aardenburg              58:07
    3 Maria Verschaeve       53 Aardenburg            1:03:18
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 10,8KM                                 
    1 Edwin de la Ruelle     67 RK HAV                  38:12
    2 Patrick Vervaet        72 St. Jansteen            42:55
    3 Patrick van Quekelberg 66 De Wielingen            44:30
    4 Peter Dryepondt        69 Dudzele                 45:13
    5 Dennis Florussen       74 Terneuzen               45:24
    6 Simon de Clerck        79 Nieuwvliet              45:28
    7 Peter Slits            67 Sluis                   46:24
    8 Michel de Ruijsscher   69 Breskens                47:00
    9 Patrick de Sutter      66 Oostburg                47:01
   10 Eric van Nevel         56 Koolkerke               47:35
   11 Jan Elfrink            82 Groede                  48:06
   12 Jacky van Cuijck       65 Retranchement           49:11
   13 Paul Obbels            50 Nijlen                  49:53
   14 Kurt de Muyt           63 Damme                   50:16
   15 Jan Engelaar           65 Oostburg                50:53
   16 Simon de Feijter       64 Schoondijke             51:49
   17 Gert Obbels            72 Nijlen                  52:01
   18 Jan v.d. Linde         53 De Wielingen            52:30
   19 David Mestdagh         75 Sint Michiels           53:18
   20 Richard Dijker         68 Ijsselstein             53:23
   21 Piet Klaaysen          51 Groede                  53:27
   22 Ebe Blaauw             53 Terneuzen               53:33
   23 R.N.M. van de Veire    55 De Wielingen            54:33
   24 Karl Mestdagh          46 Brugge- St Andries      57:30
   25 Ronny Savels           56 Westkapelle             57:59
   26 P. Rootsaert           65 Aardenburg              58:07
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-07-2018 4e ZomerloopGroedeWielingen0
10-07-2018 2e ZomerloopCadzand-BadWielingen0
03-07-2018 1e ZomerloopIJzendijkeWielingen0
07-08-2018 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
17-07-2018 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
31-07-2018 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
15-08-2017 6e ZomerloopZuidzandeWielingen0
25-07-2017 3e ZomerloopRetranchementWielingen0
08-08-2017 5e ZomerloopNieuwvlietWielingen0
18-07-2017 2e ZomerloopCadzandWielingen0
01-08-2017 4e ZomerloopGroedeWielingen0
11-08-2015 5e ZomerloopCadzandWielingen689
28-07-2015 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen506
14-07-2015 1e ZomerloopRetranchementWielingen441
04-08-2015 4e ZomerloopZuidzandeWielingen616
21-07-2015 2e ZomerloopGroedeWielingen654
09-07-2013 ZomerloopRetranchementWielingen1281
17-07-2012 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1365
10-07-2012 2e ZomerloopGroedeWielingen1245
24-07-2012 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1244
03-07-2012 ZomerloopRetranchementWielingen1398
26-07-2011 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1823
07-07-2009 ZomerloopRetranchementWielingen1237
28-07-2009 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1737
04-08-2009 5e ZomerloopCadzand-BadWielingen1858
21-07-2009 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1741
14-07-2009 2e ZomerloopGroedeWielingen1474
29-07-2008 4e ZomerloopZuidzandeWielingen1440
22-07-2008 3e ZomerloopNieuwvlietWielingen1508
15-07-2008 2e ZomerloopGroedeWielingen1412
08-07-2008 ZomerloopRetranchementWielingen1497

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Kustmarathon Kan Volgend Jaar ..
Gerben Soethaert: Levensduur Van Sporthorloges..
Martijn de Kok: Levensduur Van Sporthorloges..
Jeroen Janse: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018