maandag 17 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Ondoloop
Sint Laurens, vrijdag 8 januari 2010 - Organisatie: Ondo
     ONDO-loop 1.5  km 
 001 Verstraate Emma      Westkapelle      015 0:07:06    1eD 
 002 Verhulst Mike        Westkapelle      027 0:07:10    1eH 

     ONDO-loop 4 km 
 001 Witte Dennis         St Laurens       018 0:19:34    1eH 
 002 Verstraate Wouter    Westkapelle      013 0:20:07    2eH 
 003 Bouten Alexander     Vlissingen       026 0:23:59    3eH 
 004 Tavenier Ellen       Serooskerke      037 0:26:04    1eD 
 005 Deegens Vivian       Middelburg       003 0:30:15    2eD 
 006 Deegens Edwin        Middelburg       007 0:30:20    4eH 
 007 Klerk Jet de         Middelburg       030 0:30:29    3eD 
 008 Pouwelse Plonie      Middelburg       035 0:31:25    4eD 


     ONDO-loop 8 km 
 001 Sparrentak Wim van   St Laurens       529 0:27:35    1eH 
 002 Harmes Erwin         Nw St Joosland   506 0:27:52    2eH 
 003 Male Gerard vd       Westkapelle      512 0:29:48    3eH 
 004 Want Frank van der   Middelburg       464 0:29:57    4eH 
 005 Vaardegem Jan van    Westkapelle      525 0:30:03    5eH 
 006 Westerweele Henrik   Vlissingen       504 0:31:15    6eH 
 007 Alphen Edwin van     Vlissingen       458 0:31:21    7eH 
 008 Verhage Bram         Aagtekerke       483 0:31:39    8eH 
 009 Witte Rinus          St Laurens       528 0:31:53    9eH 
 010 Blaas Freddy         Aagtekerke       465 0:34:15   10eH 
 011 Willemsen Ronald     Kamperland       502 0:34:29   11eH 
 012 Later Ard de         Serooskerke      520 0:34:42   12eH 
 013 Sparrentak Evelien   Sint Laurens     447 0:34:54    1eD 
 014 Sparrentak Krijn van Biggekerke       508 0:35:02   13eH 
 015 Welle Hans van der   Middelburg       475 0:35:19   14eH 
 016 Rijke Ronald de      Middelburg       443 0:35:34   15eH 
 017 Hollander Kees den   Aagtekerke       459 0:35:59   16eH 
 018 Bimmel Ronald        Aagtekerke       495 0:36:15   17eH 
 019 Visser Martin de     Middelburg       514 0:36:24   18eH 
 020 Geschiere Suzanne    St Laurens       527 0:36:35    2eD 
 021 Priem Arthur         Koudekerke       521 0:37:11   19eH 
 022 Koops Richard        Domburg          505 0:37:47   20eH 
 023 Verhulst Petra       Westkapelle      451 0:38:37    3eD 
 024 Prenger Roely        Domburg          516 0:38:50    4eD 
 025 Sipma Rink           Vrouwenpolder    522 0:39:49   21eH 
 026 Reijnhout Erik       Vlissingen       524 0:40:36   22eH 
 027 Francke Leoniek      Aagtekerke       466 0:40:51    5eD 
 028 Zuyderveldt Kees     Hoogerheide      518 0:41:23   23eH 
 029 Simons Marjo         Grijpskerke      438 0:41:43    6eD 
 030 Vader Kees           Middelburg       448 0:42:33   24eH 
 031 Peeters Cathrien     Domburg          515 0:42:49    7eD 
 032 Guequierre John      Middelburg       507 0:42:51   25eH 
 033 Kootstra Theo        Waarde           517 0:43:52   26eH 
 034 Sipma Jan            Meliskerke       513 0:43:58   27eH 
 035 Peute Christina      Domburg          497 0:44:01    8eD 
 036 Pouwelse Riet        Vrouwenpolder    501 0:44:19   28eH 
 037 Rijke Bram de        Middelburg       503 0:44:44   29eH 
 038 Boone Nathalie       Domburg          500 0:44:49    9eD 
 039 Nederlof Mariella    Westkapelle      526 0:49:37   10eD 
 040 Brouwer Bram         Domburg          467 0:49:43   30eH 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-01-2019 OndoloopSint LaurensOndo0
05-01-2018 OndoloopSint LaurensOndo0
06-01-2017 OndoloopSint LaurensOndo0
08-01-2016 OndoloopSint LaurensOndo943
02-01-2015 OndoloopSint LaurensOndo1269
03-01-2014 OndoloopSint LaurensOndo1293
04-01-2013 OndoloopSint LaurensOndo1403
06-01-2012 OndoloopSint LaurensOndo1487
04-01-2008 OndoloopSint LaurensOndo1169
05-01-2007 OndoloopSint LaurensOndo1338
06-01-2006 OndoloopSint LaurensOndo962

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
5000 m Patrick de Vos (PR)15.41.02  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.59.34  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR)4.04.90  JoA
15-06: Maasdijkmarathon (1)
marath Peter Biewenga (PR)2.56.12  Mse
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
Atletiek Zeeland © 2019