vrijdag 22 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
11e Aagtekerke Run
Aagtekerke, zaterdag 18 december 2010 - Organisatie: MC Pekelinge
13.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Remy VasseurVlissingen47.25Mse   16.576  3:37
2  Kevin de PagterWestkapelle47.43Mse   16.472  3:39
3  Ronnie OvergaauwZoutelande48.31Mse   16.201  3:42
4  Erwin HarmesNieuw- en Sint Joosland48.52Mse   16.085  3:44
5  Wouter van CaspelOost-Souburg49.05Mse   16.014  3:45
6  Huub van NoordenYerseke49.42Mse   15.815  3:48
7  Wim van SparrentakSint Laurens50.51Mse   15.457  3:53
8  Martijn de KokWolphaartsdijk51.32Mse   15.252  3:56
9  Adriaan van KeulenMiddelburg51.37Mse   15.228  3:56
10  Sjaak BrouwerMiddelburg51.56Mse   15.135  3:58
11  Bart de KosterMiddelburg52.29Mse   14.976  4:00
12  Peter van LimbergenGoes52.51Mse   14.872  4:02
13  Andre van MaldegemGapinge53.05Mse   14.807  4:03
14  Jorim de BoksMiddelburg53.58Mse   14.565  4:07
15  Piet WisseAagtekerke54.15Mse   14.488  4:08
16  Miquel van TongerenMiddelburg54.47Mse   14.347  4:11
17  Theo den HerderKapelle-Biezelinge55.06Mse   14.265  4:12
18  Crum van der LindenVlissingen55.17Mse   14.218  4:13
19  Adriaan WalhoutMiddelburg55.22Mse   14.196  4:14
20  Arjo VerhageAagtekerke55.29Mse   14.166  4:14
21  Wim VosOostkapelle55.43Mse   14.107  4:15
22  Ruben van KootenLunteren56.07Mse   14.007  4:17
23  Gilles GeschiereMeliskerke56.21Mse   13.949  4:18
24  Jan Peter van de PutteSerooskerke56.30Mse   13.912  4:19
25  Leo JanseMiddelburg56.32Mse   13.903  4:19
26  Jeroen de NoodMiddelburg57.03Mse   13.777  4:21
27  Pieter WisseBiggekerke57.05Mse   13.769  4:21
28  Pieter WisseMeliskerke57.15Mse   13.729  4:22
29  Gert van der VindenBiggekerke57.50Mse   13.591  4:25
30  Hanco van KeulenRitthem57.54Mse   13.575  4:25
31  Leo de BruijnOostkapelle58.07Mse   13.525  4:26
32  Lourens-Jan HengstAagtekerke58.09Mse   13.517  4:26
33  Maurice SteketeeMiddelburg58.12Mse   13.505  4:27
34  Marius BesuijenSint Laurens58.13Mse   13.501  4:27
35  Manfred MeulmeesterVlissingen58.16Mse   13.490  4:27
36  Alexander DekkerOostkapelle58.17Mse   13.486  4:27
37  Jozias MarijsArnemuiden58.19Mse   13.478  4:27
38  Arthur van AartsenMiddelburg58.28Mse   13.444  4:28
39  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge58.34Mse   13.421  4:28
40  Hanco AdriaanseAagtekerke58.37Mse   13.409  4:28
41  Klaas HoutermanWestkapelle58.43Mse   13.386  4:29
42  Michel BekinkGoes58.45Mse   13.379  4:29
43  Maarten PouwelseWestkapelle58.46Mse   13.375  4:29
44  Hans VerhaagenGoes58.51Mse   13.356  4:30
45  Sjaak PortegiesMiddelburg58.53Mse   13.348  4:30
46  Adrie JanseArnemuiden58.55Mse   13.341  4:30
47  Bart van NoordenYerseke59.07Mse   13.296  4:31
48  Bram van KeulenMeliskerke59.16Mse   13.262  4:31
49  Mark DekkerKoudekerke59.25Mse   13.229  4:32
50  Krijn de KamKoudekerke59.26Mse   13.225  4:32
51  Jacky LuitwielerVlissingen59.33Mse   13.199  4:33
52  Wilco de SchipperWestkapelle59.48Mse   13.144  4:34
53  Pietjan ReijnierseKoudekerke59.58Mse   13.107  4:35
54  Martine LustBrielle1.00.01Vse   13.096  4:35
55  Ewald ProvoostBiggekerke1.00.03Mse   13.089  4:35
56  Peter DekkerAagtekerke1.00.05Mse   13.082  4:35
57  Alexander PaardekooperOostkapelle1.00.07Mse   13.075  4:35
58  Frans VogelMiddelburg1.00.09Mse   13.067  4:35
59  Ruud GrimLewedorp1.00.16Mse   13.042  4:36
60  Richard KoopsDomburg1.00.18Mse   13.035  4:36
61  Martijn HermsenKoudekerke1.00.50Mse   12.921  4:39
62  John LangerakMeliskerke1.01.05Mse   12.868  4:40
63  Jan van KeulenAagtekerke1.01.08Mse   12.857  4:40
64  Kees-Pieter GeschiereSerooskerke1.01.13Mse   12.840  4:40
65  Sjaak BaasOost-Souburg1.01.17Mse   12.826  4:41
66  Boudewijn NieuwenhuijseOostdijk1.01.21Mse   12.812  4:41
67  Piet MoesKoudekerke1.01.26Mse   12.794  4:41
68  Conno FranckeGapinge1.01.30Mse   12.780  4:42
69  Wim BesuijenMiddelburg1.01.42Mse   12.739  4:43
70  Herman de GraveVlissingen1.01.45Mse   12.729  4:43
71  Kees de VisserAagtekerke1.01.47Mse   12.722  4:43
72  Pieter GoudOostdijk1.01.49Mse   12.715  4:43
73  Martijn de VriesMiddelburg1.02.09Mse   12.647  4:45
74  Huub BeelenGoes1.02.11Mse   12.640  4:45
75  Jos MeeuwseArnemuiden1.02.16Mse   12.623  4:45
76  Jack GoossensZundert1.02.18Mse   12.616  4:45
77  Sjako MatthijsseMeliskerke1.02.20Mse   12.610  4:45
78  Eric van RemortelGoes1.02.22Mse   12.603  4:46
79  Pieter SturmOost-Souburg1.02.23Mse   12.600  4:46
80  Kees SturmMiddelburg1.02.44Mse   12.529  4:47
81  Eije Dekkers-Gravenpolder1.02.45Mse   12.526  4:47
82  Auke ten BruggencateVlissingen1.02.47Mse   12.519  4:48
83  Rinus van de WoestijneAagtekerke1.02.49Mse   12.513  4:48
84  Robin BotmanMiddelburg1.02.53Mse   12.499  4:48
85  Peter de WaalMiddelburg1.03.04Mse   12.463  4:49
86  Rinus WitteMiddelburg1.03.07Mse   12.453  4:49
87  Adrie van den BosseOostkapelle1.03.19Mse   12.414  4:50
88  Leo de RijkeVlissingen1.03.21Mse   12.407  4:50
89  Mark GeuzeMiddelburg1.03.24Mse   12.397  4:50
90  Henk van der PoelWestkapelle1.03.26Mse   12.391  4:51
91  John SielingMiddelburg1.03.29Mse   12.381  4:51
92  Henk LousVlissingen1.03.31Mse   12.375  4:51
93  Cor SchipperMiddelburg1.03.33Mse   12.368  4:51
94  Martin de VisserMiddelburg1.03.34Mse   12.365  4:51
95  Rob JongeneelMiddelburg1.03.37Mse   12.355  4:51
96  Kees GeuzeMiddelburg1.03.39Mse   12.349  4:52
97  Wim DingemanseGrijpskerke1.03.41Mse   12.342  4:52
98  Ard de LaterSerooskerke1.03.43Mse   12.336  4:52
99  Jos BootZoutelande1.03.47Mse   12.323  4:52
100  Ruud Fredrikss-Heerenhoek1.03.50Mse   12.313  4:52
101  Martin DaalhuizenAagtekerke1.04.06Mse   12.262  4:54
102  Edwin van de VenSerooskerke1.04.09Mse   12.253  4:54
103  Steven van HoepenHeinkenszand1.04.11Mse   12.246  4:54
104  Freddy BlaasAagtekerke1.04.39Mse   12.158  4:56
105  Laurens MeeuwsenKrabbendijke1.04.43Mse   12.145  4:56
106  Jan Koen de GraafMiddelburg1.04.54Mse   12.111  4:57
107  Aswin KoningsMiddelburg1.05.02Mse   12.086  4:58
108  Jan TheuneZoutelande1.05.04Mse   12.080  4:58
109  Frits WisseAagtekerke1.05.09Mse   12.064  4:58
110  Marcel de WitteRitthem1.05.16Mse   12.043  4:59
111  Ad VermeulenMiddelburg1.05.28Mse   12.006  5:00
112  Marcel van den DriestVlissingen1.05.43Mse   11.960  5:01
113  John GuequeirreMiddelburg1.05.46Mse   11.951  5:01
114  Lia GonzalezVrouwenpolder1.05.48Vse   11.945  5:01
115  Ronald van den DriestVlissingen1.05.51Mse   11.936  5:02
116  Dennis ButMiddelburg1.05.54Mse   11.927  5:02
117  Jan DonzeMiddelburg1.05.59Mse   11.912  5:02
118  Leendert van de VenZoutelande1.06.02Mse   11.903  5:02
119  Corina GrimLewedorp1.06.04Vse   11.897  5:03
120  Peter CijvatZoutelande1.06.06Mse   11.891  5:03
121  Hans van der WelleMiddelburg1.06.09Mse   11.882  5:03
122  Ronald van HerculesSerooskerke1.06.11Mse   11.876  5:03
123  Reinco GeschiereSerooskerke1.06.12Mse   11.873  5:03
124  Jack de WaalVlissingen1.06.15Mse   11.864  5:03
125  Geert FranckeVlissingen1.06.29Mse   11.823  5:05
126  Jon van CaspelVlissingen1.06.38Mse   11.796  5:05
127  Boy SaijaMiddelburg1.06.41Mse   11.787  5:05
128  Leen MeijersVeere1.06.50Mse   11.761  5:06
129  Derk RoelofsVlissingen1.06.52Mse   11.755  5:06
130  Marko VerkaartVlissingen1.06.59Mse   11.734  5:07
131  Hans MinnaardYerseke1.07.01Mse   11.728  5:07
132  Roel LatuheruMiddelburg1.07.03Mse   11.723  5:07
133  Koen de VriesVlissingen1.07.16Mse   11.685  5:08
134  Maarten VonkRotterdam1.07.23Mse   11.665  5:09
135  Ron de WolfVlissingen1.07.24Mse   11.662  5:09
136  Jos PutVlissingen1.07.26Mse   11.656  5:09
137  Martijn FlipsMiddelburg1.07.36Mse   11.627  5:10
138  Evelien van SparrentakSint Laurens1.07.39Vse   11.619  5:10
139  Katinka van den BergeSerooskerke1.07.42Vse   11.610  5:10
140  Karel KoningsVrouwenpolder1.07.44Mse   11.604  5:10
141  Kobus BotmanMiddelburg1.07.46Mse   11.599  5:10
142  Ronnie KrockeOost-Souburg1.07.52Mse   11.582  5:11
143  Rian FlikweertMiddelburg1.07.56Vse   11.570  5:11
144  Piet BeijerMiddelburg1.07.59Mse   11.562  5:11
145  Andy de la CombeVlissingen1.08.03Mse   11.550  5:12
146  Eline FranckeBiggekerke1.08.07Vse   11.539  5:12
147  Leo HageMiddelburg1.08.24Mse   11.491  5:13
148  Willem van de WeeleVeere1.08.57Mse   11.400  5:16
149  Christian JobseMiddelburg1.09.04Mse   11.380  5:16
150  Arno WillemsZoutelande1.09.06Mse   11.375  5:16
151  Milan WondergemWestkapelle1.09.08Mse   11.369  5:17
152  Daan EikenhoutMiddelburg1.09.12Mse   11.358  5:17
153  Barbara TrappeniersBiggekerke1.09.25Vse   11.323  5:18
154  Rob BoogaardOostkapelle1.09.36Mse   11.293  5:19
155  Anja VogelMiddelburg1.09.42Vse   11.277  5:19
156  Arjan FroelingSerooskerke1.09.57Mse   11.237  5:20
157  Anja KluijfhoutMiddelburg1.10.10Vse   11.202  5:21
158  Rian BastingMiddelburg1.10.11Vse   11.199  5:21
159  Maurice EppingsMiddelburg1.10.20Mse   11.175  5:22
160  Michel RidderhofMiddelburg1.10.22Mse   11.170  5:22
161  Suzanne GeschiereMiddelburg1.10.27Vse   11.157  5:23
162  Piet VerhageWestkapelle1.10.29Mse   11.152  5:23
163  Ando den EngelsmanMiddelburg1.10.30Mse   11.149  5:23
164  Hedwig TrappeniersKoksijde1.10.35Mse   11.136  5:23
165  Hans WijkhuisMeliskerke1.10.42Mse   11.117  5:24
166  Bert JerasMiddelburg1.10.47Mse   11.104  5:24
167  Rutger WondergemMiddelburg1.10.49Mse   11.099  5:24
168  Pieter JobseAmersfoort1.10.52Mse   11.091  5:25
169  Christel ProvoostGapinge1.10.57Vse   11.078  5:25
170  Stephan WillemsteinWestkapelle1.11.03Mse   11.063  5:25
171  Jan NeelsYerseke1.11.05Mse   11.057  5:26
172  Stefan FeleusWestkapelle1.11.09Mse   11.047  5:26
173  Jan JobseSerooskerke1.11.14Mse   11.034  5:26
174  Jeroen HageMiddelburg1.11.35Mse   10.980  5:28
175  Jonnathan DuinkerkeGoes1.11.43Mse   10.960  5:28
176  Jannie de VriesVlissingen1.11.46Vse   10.952  5:29
177  Jan MinderhoudOostkapelle1.11.53Mse   10.934  5:29
178  Bram BrasserVlissingen1.12.00Mse   10.917  5:30
179  Kees de WijzeKapelle-Biezelinge1.12.02Mse   10.912  5:30
180  Jan BorraBiggekerke1.12.05Mse   10.904  5:30
181  Henny CijsouwWestkapelle1.12.06Mse   10.902  5:30
182  Morien JanseWestkapelle1.12.11Vse   10.889  5:31
183  Peter MaranusAagtekerke1.12.13Mse   10.884  5:31
184  Leo FranckeOostkapelle1.12.15Mse   10.879  5:31
185  Manella LampertBiggekerke1.12.24Vse   10.856  5:32
186  Petra VerhulstWestkapelle1.12.25Vse   10.854  5:32
187  Pieter van der KolkVlissingen1.12.36Mse   10.826  5:33
188  Adrie van BelzenWestkapelle1.12.58Mse   10.772  5:34
189  Cees JoosseArnemuiden1.13.01Mse   10.765  5:34
190  Hans SinkeZoutelande1.13.08Mse   10.747  5:35
191  Muriel JongepierWestkapelle1.13.11Vse   10.740  5:35
192  Chris KerybinVlissingen1.13.15Mse   10.730  5:35
193  Ingrid KoeneYerseke1.13.18Vse   10.723  5:36
194  Willem SanderseKapelle-Biezelinge1.13.22Mse   10.713  5:36
195  Koos FolchertsGapinge1.13.29Mse   10.696  5:37
196  Willy van GimstDomburg1.13.35Mse   10.682  5:37
197  Edgar AngeliniAagtekerke1.13.38Mse   10.675  5:37
198  Marc WagenaarGrijpskerke1.13.40Mse   10.670  5:37
199  Kees de LeeuwOost-Souburg1.13.51Mse   10.643  5:38
200  Rico WisseAagtekerke1.13.52Mse   10.641  5:38
201  Chris Koppejans-Gravenpolder1.13.59Mse   10.624  5:39
202  Harro HazelaarOostkapelle1.14.03Mse   10.614  5:39
203  Harriette HoumesMiddelburg1.14.06Vse   10.607  5:39
204  Tom LievenseWestkapelle1.14.25Mse   10.562  5:41
205  Ronny van LoonMiddelburg1.14.40Mse   10.527  5:42
206  Jolanda KraamerAagtekerke1.14.54Vse   10.494  5:43
207  Louw KrijgerMeliskerke1.14.55Mse   10.492  5:43
208  Roel KlapDomburg1.14.58Mse   10.485  5:43
209  Kees BlankenburghMiddelburg1.14.59Mse   10.482  5:43
210  Freddy RooseOostkapelle1.15.31Mse   10.408  5:46
211  Gert Jan MarinisseOost-Souburg1.15.39Mse   10.390  5:46
212  Risto de pachterDomburg1.15.43Mse   10.381  5:47
213  Mielle SeussVlissingen1.15.45Vse   10.376  5:47
214  Erik MichielsenVlissingen1.15.47Mse   10.372  5:47
215  Johan de WolfVlissingen1.15.48Mse   10.369  5:47
216  Jos FranckeVlissingen1.15.50Mse   10.365  5:47
217  Jeffrey VaderDomburg1.15.52Mse   10.360  5:47
218  Jan LindenbergMiddelburg1.15.53Mse   10.358  5:48
219  Ellen KoppejanVlissingen1.15.56Vse   10.351  5:48
220  Tina VerhulstOostkapelle1.16.50Vse   10.230  5:52
221  Vincent van SluijsVlissingen1.16.52Mse   10.225  5:52
222  Regina VerhageMeliskerke1.16.53Vse   10.223  5:52
223  Benny van BelzenOost-Souburg1.17.06Mse   10.195  5:53
224  John van VeenMiddelburg1.17.09Mse   10.188  5:53
225  Eric CevaalMiddelburg1.17.29Mse   10.144  5:55
226  Kris PouwelseWestkapelle1.17.46Mse   10.107  5:56
227  Arjan LievenseWestkapelle1.17.47Mse   10.105  5:56
228  Pim BastiaanseWestkapelle1.17.50Mse   10.099  5:56
229  Benny RoelseWestkapelle1.17.53Mse   10.092  5:57
230  Ben GuequierreOost-Souburg1.18.25Mse   10.023  5:59
231  Anke FranseVlissingen1.19.35Vse   9.876  6:05
232  Ronnie de NooijerOostkapelle1.19.53Mse   9.839  6:06
233  Petra WijkuysWestkapelle1.19.57Vse   9.831  6:06
234  Annemarie SimonseMiddelburg1.20.01Vse   9.823  6:06
235  Eline AertsMiddelburg1.20.05Vse   9.815  6:07
236  Marion LeenpoelKamperland1.20.10Vse   9.805  6:07
237  Jos DavidseOvezande1.20.19Mse   9.786  6:08
238  Bram de RijkeMiddelburg1.21.03Mse   9.698  6:11
239  Ciska DijkersZoutelande1.21.17Vse   9.670  6:12
240  Simon van WouweSerooskerke1.21.37Mse   9.630  6:14
241  Andreas van StratenDomburg1.21.39Mse   9.626  6:14
242  Theo KootstraWaarde1.21.49Mse   9.607  6:15
243  Sandra PassenierWestkapelle1.22.28Vse   9.531  6:18
244  Evelien de WolfVlissingen1.22.30Vse   9.527  6:18
245  Marian van DijkMiddelburg1.23.00Vse   9.470  6:20
246  Annechien MomborgMiddelburg1.23.10Vse   9.451  6:21
247  Jan SipmaMeliskerke1.23.25Mse   9.423  6:22
248  Hans van SluijsMiddelburg1.23.29Mse   9.415  6:22
249  Margriet WeezepoelMeliskerke1.23.56Vse   9.365  6:24
250  Carolien WisseGrijpskerke1.23.58Vse   9.361  6:25
251  Nicole KoningsMiddelburg1.24.59Vse   9.249  6:29
252  Willy LastdragerMiddelburg1.25.28Vse   9.197  6:31
253  Sarijke AertsMiddelburg1.25.30Vse   9.193  6:32
254  Renata van BelzenOost-Souburg1.28.34Vse   8.875  6:46
255  Ellen WisseVlissingen1.28.39Vse   8.866  6:46
256  Anthony van den BergVlissingen1.28.40Mse   8.865  6:46
257  Hella van MiddegaalHuijbergen1.29.29Vse   8.784  6:50
258  Nadine OvaaWestkapelle1.31.26Vse   8.596  6:59
259  Petra van der PloegMiddelburg1.34.34Vse   8.312  7:13
260  Sam JanseNieuw- en Sint Joosland1.35.16Mse   8.251  7:16
261  Saskia RooseOostkapelle1.37.53Vse   8.030  7:28
Mannen: 215 (82.38%) => Mse=215
Vrouwen: 46 (17.62%) => Vse=46

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tim van den Broeke43:19Tim Pleijte43:32Aggrey Agaba43:37Monica Sanderse54:22384
2017Aggrey Agaba44:24Erwin Harmes46:05Ronnie Overgaauw46:41Monica Sanderse56:45327
2016Tim van den Broeke44:26Erwin Harmes44:56Ronnie Overgaauw47:17Anjolie Engels53:49345
2015Tim Pleijte44:11Erwin Harmes44:35Martijn de Kok44:55Carolien van de Kreeke54:35375
2014Tim Pleijte44:27Erwin Harmes44:57Martijn de Kok48:00Anjolie Engels53:58371
2013Erwin Harmes44:33Sébastien Schletterer45:38Michel Schrier47:33Anjolie Engels53:22410
2012Tim Pleijte44:53Erwin Harmes45:59Neal Bouterse46:23Anjolie Engels51:13405
2011Remy Vasseur46:58Sebastien Schletterer47:14Huub van Noorden47:28Anjolie Engels50:22383
2010Remy Vasseur47:25Kevin de Pagter47:43Ronnie Overgaauw48:31Martine Lust1:00:01261
2009Remy Vasseur46:37Wim van Sparrentak46:43Alwin Vermeulen46:46Marlies Kort52:11337
2008Michel Schrier44:45Jesper Francke47:23Arjan Beije47:29Chantal Koole57:07373
2007Michel Schrier46:07Tim Pleijte46:21Niels Koole46:58Chantal Koole57:06291
2006Kevin de Pagter46:00Niels Koole46:06Tim Pleijte46:44Marianne de Kok54:09280
2005Niels Koole47:23Bert Flier47:38Miquel van Tongeren49:02Sjaan Maartense59:30239
2004Niels Koole45:48Theo Rabout46:23Wim Vos48:00Karin Bastian56:06213
2003Niels Koole47:03Frans Roelofs47:31Ron Vermaat47:37Karin Bastian56:17203
2002Niels Koole47:49Ron Vermaat48:21Rachid Guigui48:23Karin Bastian55:21180
2001Mauricio Gonzalez46:25Ron Vermaat46:59Niels Koole47:43Lia Gonzalez58:36129
2000Niels Koole47:57Adrie Faes48:55Robin Hofland50:11Willy de Nooijer1:01:1357

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Neal BouterseMiddelburg25.23Mse   17.728  3:23
2  Floris WilleboordseVrouwenpolder25.56Mse   17.352  3:27
3  Harmen van EijzerenMeliskerke27.02Mse   16.646  3:36
4  Tim van den BroekeVlissingen27.41Mse   16.255  3:41
5  Pieter WisseRotterdam28.25Mse   15.836  3:47
6  Rene den HollanderMeliskerke28.31Mse   15.780  3:48
7  Mauricio GonzalezVrouwenpolder28.39Mse   15.707  3:49
8  Willem de KorteAagtekerke28.59Mse   15.526  3:52
9  Mathieu WeststrateYerseke29.12Mse   15.411  3:54
10  Pieter VerhulstAagtekerke29.36Mse   15.203  3:57
11  Jan van DamAagtekerke29.38Mse   15.186  3:57
12  Paco LousVlissingen29.51Mse   15.075  3:59
13  Jurriaan VogelMiddelburg30.03Mse   14.975  4:00
14  Kris VerhulstAagtekerke30.57Mse   14.540  4:08
15  Robbert VleugelWemeldinge31.03Mse   14.493  4:08
16  Benito BostelaarMiddelburg31.08Mse   14.454  4:09
17  Henk van der BasMeliskerke31.16Mse   14.392  4:10
18  Dennis WisseAagtekerke31.22Mse   14.346  4:11
19  Wilbert KooleSerooskerke32.20Mse   13.918  4:19
20  Marijke de VisserAagtekerke32.24Vse   13.889  4:19
21  Peter van de BosseGrijpskerke32.42Mse   13.761  4:22
22  Lennart de LooffVlissingen32.44Mse   13.747  4:22
23  Ron DellebekeOost-Souburg32.50Mse   13.706  4:23
24  Hans MinderhoudAagtekerke33.13Mse   13.547  4:26
25  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland33.43Mse   13.347  4:30
26  Christa VerhageVlissingen34.45Vse   12.950  4:38
27  Lieven van BelzenMiddelburg35.09Mse   12.802  4:41
28  Kevin SpruijtMeliskerke35.21Mse   12.730  4:43
29  Adri KooleSerooskerke35.26Mse   12.700  4:43
30  Ruben VerhaagenGoes35.31Mse   12.670  4:44
31  Roely PrengerDomburg35.32Vse   12.664  4:44
32  Gerard van der MaleWestkapelle36.33Mse   12.312  4:52
33  Jelle StegersVlissingen36.49Mse   12.223  4:55
34  Bert DaaneButtinge36.51Mse   12.212  4:55
35  Catherine NieuwenhuijseYerseke36.52Vse   12.206  4:55
36  Peter WisseAagtekerke36.54Mse   12.195  4:55
37  Bianca de RegtKoudekerke37.21Vse   12.048  4:59
38  Jan BesuijenSerooskerke37.34Mse   11.979  5:01
39  Jos van Stees-Gravenpolder38.15Mse   11.765  5:06
40  Arjan KooleVrouwenpolder38.17Mse   11.754  5:06
41  Jeffry de RidderDordrecht38.22Mse   11.729  5:07
42  Sander MondeelMiddelburg38.41Mse   11.633  5:09
43  Dignus LensenOost-Souburg38.45Mse   11.613  5:10
44  Isabel LousVlissingen38.50Vse   11.588  5:11
45  Rob VerdamVlissingen38.53Mse   11.573  5:11
46  jan KaljouwOostkapelle38.56Mse   11.558  5:11
47  Eline JansenArnemuiden39.02Vse   11.529  5:12
48  Roel WillemseDomburg39.10Mse   11.489  5:13
49  Remco SturmAagtekerke39.18Mse   11.450  5:14
50  Hans van VlietMiddelburg39.34Mse   11.373  5:17
51  Cees SonkeKapelle-Biezelinge40.02Mse   11.241  5:20
52  Jacques van PuttenWemeldinge40.05Mse   11.227  5:21
53  P. van ZantenGoes40.07Mse   11.217  5:21
54  Martin de VisserAagtekerke40.17Mse   11.171  5:22
55  Bram MaljaarsOostkapelle40.42Mse   11.057  5:26
56  Gertrud van NoordenGoes40.45Vse   11.043  5:26
57  Marco TaxDomburg40.50Mse   11.020  5:27
58  Emmy van CaspelVlissingen40.54Vse   11.002  5:27
59  Isla MullerDordrecht40.56Vse   10.993  5:27
60  Arjen BosschaartAagtekerke41.26Mse   10.861  5:31
61  Jan BostelaarWestkapelle41.45Mse   10.778  5:34
62  Martijn de VisserArnemuiden41.51Mse   10.753  5:35
63  Sander de NooijerArnemuiden41.52Mse   10.748  5:35
64  Sonja PoppeKamperland42.12Vse   10.664  5:38
65  Bjorn AndringaLeidschendam42.14Mse   10.655  5:38
66  Mariska de LeeuwWestkapelle42.19Vse   10.634  5:39
67  Hans van den BroekeSerooskerke42.32Mse   10.580  5:40
68  Christianne JanseZoutelande42.36Vse   10.563  5:41
69  Carola van KeulenMeliskerke42.48Vse   10.514  5:42
70  Winny DierksGrijpskerke42.53Vse   10.494  5:43
71  Huguette DeclercqVlissingen43.18Vse   10.393  5:46
72  Jeroen WisseOostkapelle43.37Mse   10.317  5:49
73  Peter van MaldegemOostkapelle43.59Mse   10.231  5:52
74  Theo KnippersAagtekerke44.05Mse   10.208  5:53
75  Hendrikje de BackerAagtekerke44.07Vse   10.200  5:53
76  Benno JanseOostkapelle44.09Mse   10.193  5:53
77  Wim Koppejan?44.22Mse   10.143  5:55
78  John van der HeijdenZoutelande44.25Mse   10.131  5:55
79  Nicky SherringtonDomburg44.37Vse   10.086  5:57
80  Ria RijkVlissingen45.00Vse   10.000  6:00
81  Lenny van LambalgenAagtekerke45.08Vse   9.970  6:01
82  Roelie BotmanMiddelburg45.14Vse   9.948  6:02
83  Lenie van KlevenVlissingen45.17Vse   9.937  6:02
84  Arne de VisserAagtekerke45.30Mse   9.890  6:04
85  Gert-Jan de VisserAagtekerke45.32Mse   9.883  6:04
86  Hanno van EijzerenMeliskerke45.34Mse   9.876  6:05
87  Sjaak WisseGrijpskerke45.40Mse   9.854  6:05
88  Jettanneke WijkhuisMeliskerke45.43Vse   9.843  6:06
89  Helma MinderhoudMiddelburg45.45Vse   9.836  6:06
90  Esther CoppoolseOostkapelle45.47Vse   9.829  6:06
91  Jozina HoornickKoudekerke45.51Vse   9.815  6:07
92  Conny ProvoostDomburg45.54Vse   9.804  6:07
93  Bram BrouwerDomburg46.19Mse   9.716  6:11
94  Harry DavidseSerooskerke46.30Mse   9.677  6:12
95  Marie-Louise van MierlVlissingen46.33Vse   9.667  6:12
96  Monique RispensVlissingen46.35Vse   9.660  6:13
97  Jeanine KnippersAagtekerke46.40Vse   9.643  6:13
98  Margaretha LacourVlissingen46.55Vse   9.591  6:15
99  Milly DonzeMiddelburg47.13Vse   9.531  6:18
100  Jet GroeneveldAagtekerke47.21Vse   9.504  6:19
101  Jasper de VisserDomburg47.36Mse   9.454  6:21
102  Peter de VisserAagtekerke47.49Mse   9.411  6:23
103  Jeroen van WallenburgDomburg47.54Mse   9.395  6:23
104  Hannie CorbijnOostkapelle48.00Vse   9.375  6:24
105  Danielle de BruijnVlissingen48.58Vse   9.190  6:32
106  Anja FranckeGrijpskerke49.00Vse   9.184  6:32
107  Mirjam den OuterWestkapelle50.15Vse   8.955  6:42
108  Wibo LievenseWestkapelle51.00Mse   8.824  6:48
109  Christel HemelsoetTerneuzen53.54Vse   8.349  7:11
Mannen: 71 (65.14%) => Mse=71
Vrouwen: 38 (34.86%) => Vse=38

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Wouter Verstraate24:59Olivier Verhaar27:39Peter van Elsacker27:52Marianne de Kok28:12182
2017Sergio Harinck25:38Jan-Willem Roelse25:55Jasper Zuidhof27:26Yvonne Moerland29:40131
2016Rens de Ridder25:24Floris Willeboordse25:48Sergio Harinck26:22Yvonne moerland29:40143
2015Jan-Willem Roelse27:15Sergio Harinck27:53Danny Huibregtse28:21Bianca de Regt31:37170
2014Ronnie Overgaauw24:29Tim van den Broeke25:01Bas de Nooijer27:29Mieke Valk33:14207
2013Ruden Grim25:06Willem de Korte26:03Jurriaan Vogel26:57Marijke de Visser27:22213
2012Pieter Wisse25:39Willem de Korte26:15Jorim de Boks26:22Marijke de Visser27:41165
2011Jorim Scheele25:27Kevin de Pagter25:48Willem de Korte26:29Marijke de Visser29:13170
2010Neal Bouterse25:23Floris Willeboordse25:56Harmen van Eijzeren27:02Marijke de Visser32:24109
2009Neal Bouterse25:52Jorim Scheele28:01Jacques Schuit28:41Sandra de Block29:47140
2008Neal Bouterse27:08Mauricio Gonzalez27:20Henrik Westerweele28:25Tineke van Dort31:41140
2007Peter Verhage29:12Jurjen Swiers29:37Johan Joziasse29:48Tineke van Dort31:21129
2006Rinus Verbart29:14Adriaan Wattel29:45Jurjen Swiers30:02Marinka Bil31:3884
2005Jesper Francke27:55Richard Reijnhout30:18Vincent Barentsen30:40Karin Bastian34:45122
2004Wouter Jansen25:36Jesper Francke27:55Reinier Stroo29:19Annet van der Linde31:3794
2003Wouter Jansen28:12Henrik Westerweele28:58Jesper Francke29:26Irene Janse35:2996
2002Wibo Verstraate29:17Kevin de Pagter30:33Rene Kabboord30:54Desie van Herk37:3587
2001van Keulen28:09Ron Dellebeke29:46Krijn Maljaars30:54Carina Jansse42:1757
2000Robert-Jan Provoost29:33Wibo Verstraate30:23Bram Verhage32:18Dorien Coomans37:3722


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.218 seconden nodig om deze lijst met 370 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
22-12-2018 19e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
16-12-2017 18e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
17-12-2016 17e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge0
19-12-2015 16e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2558
20-12-2014 15e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge3076
21-12-2013 14e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge10440
15-12-2012 13e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4024
17-12-2011 12e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge4932
19-12-2009 10e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge6182
27-12-2008 9e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2571
29-12-2007 8e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2823
16-12-2006 7e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2659
17-12-2005 6e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge2187
11-12-2004 5e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1959
27-12-2003 4e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1449
28-12-2002 3e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1331
29-12-2001 2e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge1378
23-12-2000 1e Aagtekerke RunAagtekerkeMC Pekelinge250

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019