donderdag 19 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-04: Avondbaanwedstrijd Goes
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jules Unlimitedloop
Breskens, zondag 12 december 2010 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      5 KM, 5 KM                                             
    1 Dewi Karels            97 Breskens                25:47
    2 Linda Herwegh          81 Breskens                26:20
    3 Jessie Verbeke         89 St.Laureins             26:48
    4 Sandra v. Quekelberghe 69 Aardenburg              29:11
    5 Andrea Vermote         58 Eernegem                30:17
    6 Marijke Soulimans      58 Hoofdplaat              31:40
    7 Sonja Huigh            60 Oostburg                31:40
    8 Manita Delzenne        64 Terneuzen               32:02
    9 Inge Schoonaldar       65 Terneuzen               32:20
   10 Menu Warringa          61 Terneuzen               33:53
   11 Sarina Verstraeten     64 Terneuzen               33:53
                                                             
      5 KM, 5 KM                                             
    1 Kris Derveaux          76 Oostende                19:25
    2 Erik Cappon            66 Zuidzande               19:52
    3 Peter de Decker        76 Maldegem                21:53
    4 Peter v. Waes          62 Aardenburg              22:28
    5 Jordy Engelaar         91 Oostburg                23:07
    6 Ronnie le Coq          70 Breskens                23:52
    7 Peter Tanghe           50 Breskens                28:10
    8 Paul Hermans           59 Sluis                   28:28
    9 Marc v. westeinde      64 Biervliet               28:37
   10 Carlos Verbuyt         43 IJzendijke              32:13
                                                             
      10 KM, 10 KM                                           
    1 Arjenne Bastiaansen    79 Groede                  53:41
    2 Emmy Quataert          51 Retranchement           57:32
    3 Maycke v. Summeren     53 Knokke-Heist          1:00:08
                                                             
      10 KM, 10 KM                                           
    1 Peter Slits            67 Sluis                   42:06
    2 Marco Ottjes           69 Ossenisse               42:40
    3 Maarten v. Goethem     76 Hulst                   43:22
    4 Valeer Cockheyt        46 Maldegem                44:31
    5 Han Gerritsen          44 Hulst                   49:02
    6 Rik v.d. Velde         91 Axel                    49:57
    7 Ignace v. Nevel        65 Oostkamp                50:10
    8 Simon de Feyter        64 Schoondijke             50:37
    9 P.De Visser            54 Oostburg                51:25
   10 Jeroen de Vries        71 IJzendijke              51:41
   11 Gilles Faas            72 Terneuzen               52:09
   12 Ruben Dhont            44 St. Laureins            53:47
   13 Jaap Fremouw           46 Oostburg                53:53
   14 Jules v. Mulken        48 Groede                  54:26
   15 Carlos de Smit         61 Sluis                   56:36
   16 Ronny Scherbeyn        50 Cadzand                 58:21
   17 Geert Provoost         62 Knokke-Heist          1:00:08
   18 Etienne v. d Veire     50 Oostburg              1:01:25
                                                             
      19 KM, 19 KM                                           
    1 Ria Thienpont          75 Brugge                1:26:44
                                                             
      19 KM, 19 KM                                           
    1 Theo Rabout            73 Aardenburg            1:11:05
    2 Patrick v. Quekelbergh 66 Aardenburg            1:17:45
    3 Eric Blaakman          66 Breskens              1:21:02
    4 Tom de Koster          78 Hulst                 1:22:30
    5 Jan v. Hoeve           48 Oostburg              1:22:38
    6 Johnny de Jaeger       85 Breskens              1:23:04
    7 Frans Daalman          52 Breskens              1:23:50
    8 Frank Verschorre       58 Breskens              1:26:10
    9 Lous Henk              58 Vlissingen            1:26:32
   10 Denis Gerritsen        78 Eindhoven             1:26:55
   11 Ruud Fredriks          54 Heerenhoek            1:27:48
   12 Steven v.. Veire       76 Rotterdam             1:28:14
   13 Johnny d. Waele        58 Oostburg              1:28:50
   14 Robert Vroon           67 Breskens              1:29:46
   15 Jan v.d. Linde         53 Oostburg              1:29:52
   16 Frank Morcus           69 Terneuzen             1:30:33
   17 Philippe Verstraeten   64 Terneuzen             1:31:15
   18 p.Lepoudre             54 Ichtegem              1:31:50
   19 Marc Welvaert          63 Oost Eeklo            1:31:56
   20 Michel d. Ruijsscher   69 Breskens              1:32:09
   21 Kees Jansen v. Rosenda 63 Goes                  1:32:44
   22 Jacky v. Cuyck         65 Retranchement         1:32:59
   23 Joost Raman            62 Evergem               1:33:50
   24 Jan Engelaar           66 Oostburg              1:35:59
   25 Ronny Savels           56 Westkapelle           1:37:43
   26 Jan de Jonge           45 Driewegen             1:38:55
   27 Noel Verbrugge         53 Axel                  1:39:03
   28 Jan-Piet Flikweert     62 Oostburg              1:42:37
   29 Erik d.Doncker         59 Erpe Mere             1:42:52
   30 Steven d. Troyer       73 Erpe-Mere             1:42:52
   31 Peter Mathijs          66 Kerksen               1:42:52
   32 Wim Huigh              65 Cadzand               1:43:25
   33 Marc v. Waes           47 IJzendijke            1:43:25
   34 Fred Vermeire          64 Breskens              1:48:59
   35 Nico Verheul           51 Oostburg              1:53:37
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-12-2017 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
13-12-2015 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen581
14-12-2014 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen983
08-12-2013 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1241
16-12-2012 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1325
20-12-2009 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1145
16-12-2007 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen960

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
10 km Tim Pleijte (PR 30.12)32.21  Mse
10 km Sander Post (PR 33.55)34.49  M35
10 km Martijn Kox (PR 38.03)38.51  M40
10 km Leo Bracke (PR 40.16)40.36  M55
10 km Renate de Reus (PR 42.43)44.41  Vse
10 EM Philip Vioen (PR)1.14.50  Mse
10 EM Berry Knibbeler (PR 1.13.48)1.20.23  M55
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
25-03: 10 van Halsteren (13)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018