woensdag 16 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jules Unlimitedloop
Breskens, zondag 12 december 2010 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      5 KM, 5 KM                                             
    1 Dewi Karels            97 Breskens                25:47
    2 Linda Herwegh          81 Breskens                26:20
    3 Jessie Verbeke         89 St.Laureins             26:48
    4 Sandra v. Quekelberghe 69 Aardenburg              29:11
    5 Andrea Vermote         58 Eernegem                30:17
    6 Marijke Soulimans      58 Hoofdplaat              31:40
    7 Sonja Huigh            60 Oostburg                31:40
    8 Manita Delzenne        64 Terneuzen               32:02
    9 Inge Schoonaldar       65 Terneuzen               32:20
   10 Menu Warringa          61 Terneuzen               33:53
   11 Sarina Verstraeten     64 Terneuzen               33:53
                                                             
      5 KM, 5 KM                                             
    1 Kris Derveaux          76 Oostende                19:25
    2 Erik Cappon            66 Zuidzande               19:52
    3 Peter de Decker        76 Maldegem                21:53
    4 Peter v. Waes          62 Aardenburg              22:28
    5 Jordy Engelaar         91 Oostburg                23:07
    6 Ronnie le Coq          70 Breskens                23:52
    7 Peter Tanghe           50 Breskens                28:10
    8 Paul Hermans           59 Sluis                   28:28
    9 Marc v. westeinde      64 Biervliet               28:37
   10 Carlos Verbuyt         43 IJzendijke              32:13
                                                             
      10 KM, 10 KM                                           
    1 Arjenne Bastiaansen    79 Groede                  53:41
    2 Emmy Quataert          51 Retranchement           57:32
    3 Maycke v. Summeren     53 Knokke-Heist          1:00:08
                                                             
      10 KM, 10 KM                                           
    1 Peter Slits            67 Sluis                   42:06
    2 Marco Ottjes           69 Ossenisse               42:40
    3 Maarten v. Goethem     76 Hulst                   43:22
    4 Valeer Cockheyt        46 Maldegem                44:31
    5 Han Gerritsen          44 Hulst                   49:02
    6 Rik v.d. Velde         91 Axel                    49:57
    7 Ignace v. Nevel        65 Oostkamp                50:10
    8 Simon de Feyter        64 Schoondijke             50:37
    9 P.De Visser            54 Oostburg                51:25
   10 Jeroen de Vries        71 IJzendijke              51:41
   11 Gilles Faas            72 Terneuzen               52:09
   12 Ruben Dhont            44 St. Laureins            53:47
   13 Jaap Fremouw           46 Oostburg                53:53
   14 Jules v. Mulken        48 Groede                  54:26
   15 Carlos de Smit         61 Sluis                   56:36
   16 Ronny Scherbeyn        50 Cadzand                 58:21
   17 Geert Provoost         62 Knokke-Heist          1:00:08
   18 Etienne v. d Veire     50 Oostburg              1:01:25
                                                             
      19 KM, 19 KM                                           
    1 Ria Thienpont          75 Brugge                1:26:44
                                                             
      19 KM, 19 KM                                           
    1 Theo Rabout            73 Aardenburg            1:11:05
    2 Patrick v. Quekelbergh 66 Aardenburg            1:17:45
    3 Eric Blaakman          66 Breskens              1:21:02
    4 Tom de Koster          78 Hulst                 1:22:30
    5 Jan v. Hoeve           48 Oostburg              1:22:38
    6 Johnny de Jaeger       85 Breskens              1:23:04
    7 Frans Daalman          52 Breskens              1:23:50
    8 Frank Verschorre       58 Breskens              1:26:10
    9 Lous Henk              58 Vlissingen            1:26:32
   10 Denis Gerritsen        78 Eindhoven             1:26:55
   11 Ruud Fredriks          54 Heerenhoek            1:27:48
   12 Steven v.. Veire       76 Rotterdam             1:28:14
   13 Johnny d. Waele        58 Oostburg              1:28:50
   14 Robert Vroon           67 Breskens              1:29:46
   15 Jan v.d. Linde         53 Oostburg              1:29:52
   16 Frank Morcus           69 Terneuzen             1:30:33
   17 Philippe Verstraeten   64 Terneuzen             1:31:15
   18 p.Lepoudre             54 Ichtegem              1:31:50
   19 Marc Welvaert          63 Oost Eeklo            1:31:56
   20 Michel d. Ruijsscher   69 Breskens              1:32:09
   21 Kees Jansen v. Rosenda 63 Goes                  1:32:44
   22 Jacky v. Cuyck         65 Retranchement         1:32:59
   23 Joost Raman            62 Evergem               1:33:50
   24 Jan Engelaar           66 Oostburg              1:35:59
   25 Ronny Savels           56 Westkapelle           1:37:43
   26 Jan de Jonge           45 Driewegen             1:38:55
   27 Noel Verbrugge         53 Axel                  1:39:03
   28 Jan-Piet Flikweert     62 Oostburg              1:42:37
   29 Erik d.Doncker         59 Erpe Mere             1:42:52
   30 Steven d. Troyer       73 Erpe-Mere             1:42:52
   31 Peter Mathijs          66 Kerksen               1:42:52
   32 Wim Huigh              65 Cadzand               1:43:25
   33 Marc v. Waes           47 IJzendijke            1:43:25
   34 Fred Vermeire          64 Breskens              1:48:59
   35 Nico Verheul           51 Oostburg              1:53:37
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-12-2018 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
10-12-2017 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen0
13-12-2015 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen581
14-12-2014 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen983
08-12-2013 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1241
16-12-2012 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1325
20-12-2009 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen1145
16-12-2007 Jules UnlimitedloopBreskensWielingen960

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
09-12: Marathon Malaga (2)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (80)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
Recente video(s)
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
19e Aagtekerkerun door Omroep Zeeland
Atletiek Zeeland © 2019