zondag 24 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
10e Stadsloop
Middelburg, vrijdag 21 mei 2010 - Organisatie: Dynamica

Deze uitslag is gebaseerd op brutotijden

Pl. Naam Club/Plaats/Land Cat. Startnr. Netto Bruto
1 Pleijte Tim Fysiotherapie&Training H20 642 24:14 24:14
2 Smissen Armand v Koolesport H40 635 24:43 24:43
3 Overgaauw Ronnie Koolesport H20 632 24:52 24:52
4 Nieuwkerk Wim Koolesport H20 634 25:40 25:40
5 Francke Jesper Tandarts Arratoon 1 H20 482 25:51 25:51
6 Stolk Edwin Runningteam Flakkee 1 H20 391 25:59 25:59
7 Kok Martijn de ArBS Sas van Gent H20 651 26:01 26:01
8 Meeuwse Robbert Kwadendamme Hju 68 26:02 26:02
9 Vasseur Remy Loopgroep Zld 4 H20 241 26:06 26:06
10 Goossen Erik Profile Rabout Running H35 352 26:31 26:34
11 Adan Erwin Fysiotherapie&Training H20 644 26:39 26:39
12 Tongeren Miquel DKW advocaten 2 H35 563 26:41 26:41
13 Pagter Kevin de Koolesport H20 633 26:42 26:43
14 Akershoek Marco Runningteam Flakkee 1 Hju 393 26:45 26:46
15 Rabout Theo Profile Rabout Running H35 354 26:58 26:58
16 Hofland Robin Vlissingen H40 377 27:03 27:03
17 Pollemans Peter Runningteam Flakkee 1 H20 392 27:11 27:13
18 Willeboordse F De Driehoek 1 Hju 501 27:08 27:15
19 Brouwer Sjaak Tandarts Arratoon 1 H45 483 27:15 27:15
20 Kok Erik de Intratuin 1 H20 333 27:17 27:17
21 Maledegem Andre Intratuin 1 H20 334 27:17 27:19
22 Janse Micha Tandarts Arratoon 1 H35 484 27:27 27:28
23 Jacobse Leon Triatlonteam Zeeland H20 611 27:34 27:35
24 Joziasse Sjacco Intratuin 1 H40 331 27:36 27:37
25 Hoosemans Ruud ArBS Sas van Gent H20 654 27:39 27:41
26 Harmes Erwin MG Podologie H20 103 27:41 27:41
27 Koster Bart de Rijkswaterstaat 1 H40 191 27:56 27:56
28 Vos Wilco de Kattendijke H45 238 27:57 27:59
29 Korte Willem de MG Podologie Hju 102 28:12 28:12
30 Besuijen Marius ZLM 1 H45 454 28:10 28:13
31 Verbrugge Gert J Koole Controls 1 H40 423 28:20 28:21
32 Eijzeren Harmen MG Podologie Hju 101 28:24 28:24
33 Jaeger Edwin de Profile Rabout Running H35 353 28:30 28:33
34 Vaardegem Jan v v Hattum/Blankenvoort H40 42 28:35 28:36
35 Arensman Johnny Running Flakkee 2 H20 665 28:29 28:38
36 Engels Anjolie Fysiotherapie&Training D20 641 28:39 28:39
37 Broeke Rian v d Souburg H45 176 28:43 28:43
38 Koole Niels DKW advocaten 1 H35 513 28:44 28:44
39 Balkenende Peter ZLM 1 H40 452 28:44 28:46
40 Gent Paul van Scheldebouw 1 H35 404 28:45 28:47
41 Verhage Bram Meijers Staalbouw H45 592 28:45 28:48
42 Wattel Adriaan Meijers Staalbouw H20 593 28:48 28:49
43 Horssen Pieter v Intratuin 1 H60 332 28:54 28:54
44 Joziasse Aart Westrate H40 585 28:55 28:57
45 Marinus Stroo   H20 466 28:56 28:59
46 Engel Ferry Running Flakkee 2 H45 662 28:57 29:04
47 Daalen Anton van De Driehoek 1 H50 502 29:03 29:05
48 Riemens Marc Triatlonteam Zeeland H40 613 29:11 29:12
49 Kok Marianne de Koolesport D35 631 29:13 29:14
50 Want Frank v d DKW advocaten 2 H35 561 29:14 29:15
51 Poppe Erik ArBS Sas van Gent H40 655 29:20 29:22
52 Schroevers J 68 Koole Controls 1 H40 422 29:23 29:25
53 Wege Richard v d Vlissingen H40 317 29:34 29:37
54 L. Francke   H20 448 29:40 29:42
55 R. Wisse   H20 470 29:40 29:42
56 Baart Menno ZLM 1 H40 451 29:43 29:47
57 Schrijver Albert ZLM 1 H40 453 29:45 29:48
58 Wisse Pieter Biggekerke Hju 286 29:49 29:50
59 Taal George Kijkshop.nl H55 474 29:50 29:50
60 Klerk Christian Middelburg H20 2 29:47 29:51
61 Schipper Wilco d Westkapelle H45 336 29:51 29:54
62 Janse Leo Middelburg H40 260 29:51 29:58
63 Barendrecht Marc Runningteam Flakkee 1 H20 394 29:58 29:59
64 H. Westerwelee   H20 486 29:59 30:00
65 P. van Gelderen   H20 497 30:01 30:01
66 Kodde Johan Agrisneltank H40 15 29:47 30:02
67 Blaakman Eric Rijkswaterstaat 1 H40 192 30:01 30:06
68 Hamer Michael de Risicokaart H20 442 29:55 30:07
69 Melissant Arco Running Flakkee 2 H35 661 30:00 30:08
70 Marcel Hassink   H45 460 29:59 30:12
71 Leo de Bruin   H40 458 30:06 30:13
72 Koster Tom de De Witte Kenianen 1 H20 61 30:14 30:20
73 Wisse Pieter A C Biggekerke H40 287 30:21 30:22
74 R. Buteijn   H20 500 30:27 30:28
75 Ijsebaert Ingrid De Witte Kenianen 1 D35 62 30:21 30:29
76 Lous Paco Vlissingen H20 308 30:20 30:29
77 B Gunst   H20 436 30:19 30:31
78 LindenbergMartyn MG Podologie H20 104 30:30 30:31
79 Aartsen Arthur v Rijkswaterstaat 1 H35 195 30:31 30:35
80 Bostelaar Rens Intratuin 2 H50 342 30:35 30:35
81 Steketee Maurice Middelburg H20 47 30:33 30:37
82 Walhout Adriaan ZIZO Runningteam H20 53 30:41 30:43
83 Meeuwse Jos v Hattum/Blankenvoort H45 41 30:51 30:51
84 P de Boevere   H35 355 30:29 30:53
85 GJ Adriaanse   H20 488 30:49 30:54
86 Janse Adrie De Driehoek 1 H20 503 30:48 30:56
87 M. Michels   H40 538 30:56 31:00
88 Wilco Houmes   H20 544 30:46 31:05
89 Alphen Edwin van Kinderopvang 2 Walch H35 85 31:06 31:06
90 Rien de Wilde Scheldestroom H45 621 31:08 31:09
91 Hengst Lourens J Don Risicobeheer H40 383 31:11 31:15
92 Besuijen Wim Vaarbanen.nl H55 672 31:14 31:16
93 Linde Erwin v d Loopgroep Zld 4 H35 243 31:09 31:21
94 Schroevers J 69 Koole Controls 1 H40 421 31:23 31:25
95 BruggencateJehtr Scheldebouw 1 Hju 402 31:01 31:27
96 Visser Bram de Intratuin 2 H50 341 31:25 31:27
97 PoortvlietPieter Veere H20 136 31:20 31:30
98 J. van den Brekel   H20 418 31:25 31:32
99 Jacobse Maurice Triatlonteam Zeeland H20 612 31:31 31:32
100 D. Bootsgezel   H20 440 31:27 31:35
101 Portegies Sjaak Risicokaart H50 445 31:34 31:36
102 Rande Maurits vd Meijers Staalbouw H40 594 31:17 31:37
103 Kraker Eva de MG Podologie D20 105 31:33 31:38
104 Vogel Patrick Westrate H40 583 31:37 31:39
105 M. Hollestelle   H20 540 31:25 31:42
106 Klompe Johan Agrisneltank H40 14 31:39 31:42
107 Jansen Rob CSW Toorop H20 93 31:33 31:46
108 Dijkstra Seth Middelburg H35 160 31:27 31:49
109 Kooman Arend Scheldebouw 1 H20 403 31:28 31:52
110 Houterman Ka Westkapelle H35 120 31:45 31:55
111 J. Luutwieler   H45 420 31:54 31:57
112 Engels Anton Fysiotherapie&Training H45 645 31:59 31:59
113 Antheunisse L Tandarts Arratoon 1 D20 481 31:57 31:59
114 Reijnierse Piet Destil Goes H45 32 31:57 32:02
115 Geuze Mark Bouwgroep Peters H45 143 31:57 32:06
116 Carol Robert Intratuin 2 H35 344 32:04 32:06
117 Dijke Wim van v Hattum/Blankenvoort H45 43 32:02 32:07
118 Visser Martin de De Driehoek 2 H45 521 32:02 32:11
119 Brouwers Ivo Intratuin 3 H20 365 31:39 32:12
120 Versluis Joeri Middelburg H20 127 32:11 32:15
121 Pouwelse Arthur Paula H45 323 32:15 32:20
122 Vogel Jurriaan Middelburg Hju 86 32:18 32:20
123 K. den Hollander   H40 498 32:13 32:22
124 Spitz Dirk Bochum H40 100 32:14 32:24
125 PaardekooperRinu Goes H50 156 32:17 32:27
126 Ouwerkerk Niels Middelburg Hju 270 32:19 32:30
127 Hoek Jac Middelburg H50 69 32:26 32:31
128 Waal Peter de Middelburg H45 316 32:25 32:33
129 Tavenier Jan ArBS Sas van Gent H50 653 32:30 32:35
130 Sieling John Middelburg H50 249 32:27 32:38
130 Rijke Leo de Vlissingen H45 118 32:23 32:38
132 VerhoevenClaudia CZAV 1 D35 115 32:08 32:39
133 R. de rijke   H35 428 32:34 32:40
134 Sinke Michel Middelburg H35 57 32:38 32:42
135 Langerak John De Driehoek 1 H40 504 32:24 32:43
136 Put Jos Vlissingen H45 226 32:17 32:47
137 Vries Jan de Koole Controls 2 H55 434 32:42 32:48
138 Krijger Jeffrey Meijers Staalbouw H20 595 32:31 32:48
139 Freriks Ruud Unito Sports H55 133 32:43 32:49
140 Verkaart Marko Loopgroep Zld 5 H40 253 32:39 32:49
141 N. Luteijn   H20 549 32:42 32:50
142 Want Martijn v d DKW advocaten 1 H35 512 32:50 32:51
143 Allefs Monique De Witte Kenianen 1 H35 64 32:42 32:51
144 Jeras Bert De Driehoek 2 H40 524 32:41 32:52
145 Caspel Jon van Vlissingen H50 276 32:52 32:53
146 T. Schot   H20 548 32:46 32:54
147 Malcorps Erik Westrate H45 582 32:55 32:56
148 Jeras Rob Westrate H40 581 32:54 32:56
149 BarentsenVincent Middelburg H20 328 32:55 32:57
150 Wijkstra Roderik Unito Sports H20 134 32:51 32:57
151 Ovaa J Woontrend Zeeland H20 124 32:59 33:01
151 Lange Marcel de Middelburg H35 329 32:28 33:01
153 Konings Aswin Middelburg H40 306 32:56 33:02
154 m. pouwer   H20 449 33:01 33:02
155 G. De Ridder   H20 459 33:02 33:04
156 J. Dekker   H50 516 32:55 33:06
157 Bosse Peter v d Fysiofitnes De Driehoek H20 573 32:43 33:06
158 Saya Boy v Hattum/Blankenvoort H45 44 33:01 33:07
159 Voort Roy v d Rijkswaterstaat 2 H35 202 32:59 33:11
160 Vries Martijn de Middelburg H20 29 32:51 33:11
161 Lemson Frans Loopgroep Zld 5 H40 251 33:02 33:14
162 Bruggencate Auke Scheldebouw 1 H35 401 32:47 33:14
163 K Huisman   H20 447 33:13 33:16
164 Berg Anthony vd Loopgroep Zld 5 H40 252 32:53 33:16
165 KP Geschiere   H40 578 33:00 33:18
166 Franken Wilco De Witte Kenianen 1 H35 63 33:17 33:25
167 Poortvliet Sico ZIZO Runningteam H40 54 33:23 33:29
167 Jongeneel Rob ZIZO Runningteam H45 52 33:24 33:29
169 Geuze Kees ZIZO Runningteam H50 51 33:25 33:29
170 Pluijlaar Dion Bouwgroep Peters Hju 144 33:21 33:31
171 Joziasse Gert Middelburg H35 5 33:29 33:31
172 L.Ostee   H20 600 33:10 33:32
173 Concalves Fatima Koole Controls 1 D35 425 33:28 33:32
174 Kamphorst Jan Middelburg H40 27 33:32 33:36
175 Ton Leonie Zierikzee D35 319 33:32 33:36
176 Houwing Andre Vlissingen H60 208 33:36 33:37
177 Moes Piet Loopgroep Zld 4 H55 245 33:31 33:43
178 Klapwijk Ernst Loopgroep Zld 4 H40 244 33:32 33:44
179 Lindeberg Maub DKW advocaten 2 H50 562 33:26 33:44
180 Stee Jos van s-Gravenpolder H40 269 33:38 33:46
181 F. Sieling   H20 528 33:26 33:46
182 Meeder Frits Woontrend Zeeland H50 121 33:48 33:51
183 Meur Marco Middelburg H20 217 33:33 33:53
184 Stroo Peter De Driehoek 2 H50 523 33:37 33:54
185 Nieulande Martin Nw St Joosland H45 8 33:52 34:02
186 Drongelen Jan v Grijpskerke H55 116 33:46 34:08
187 Deynen Erik DKW advocaten 2 H45 564 34:01 34:09
188 Schurink Peter Destil Goes H45 33 33:40 34:10
189 StoutjesdijkJohn Don Risicobeheer H35 382 34:05 34:11
190 Westeinde Marco Kapsalon B&A H35 604 33:30 34:15
191 Maaren Pieter v Middelburg H20 48 33:52 34:17
192 Sonke Robert Middelburg H40 228 33:51 34:19
193 Lameijn Frans CZAV 1 H40 111 34:02 34:20
194 Latuheru Middelburg H35 56 34:21 34:24
195 Bouten Alexander Vlissingen Hju 250 34:25 34:27
196 Pluijlaar Joost Bouwgroep Peters H45 145 34:20 34:30
197 Mulder Mark Destil Goes H45 34 34:27 34:31
198 Walter David Munchenglagbach H20 59 34:13 34:31
199 Nijssen Serge DKW advocaten 1 H20 514 34:17 34:32
200 H. de Witte   H35 550 34:25 34:33
201 J. van Wingerden   H55 437 34:33 34:39
202 Leeftink Henk Intratuin 2 H45 343 34:03 34:43
203 Schrier Michel Fysiotherapie&Training H20 643 34:38 34:45
204 Wijne Marc Intratuin 3 H35 362 34:17 34:48
205 Hogeweg Jan Koole Controls 2 H40 432 34:28 34:51
206 Nadine de Wilde Scheldestroom D20 625 34:35 34:52
207 Veldung Michael Munchengladbach H20 98 34:34 34:53
208 Ven Edwin van de De Driehoek 3 H40 535 34:44 34:55
209 Visser Joan de Aagtekerke H20 39 34:46 34:58
210 W. Provoost   H50 607 34:51 34:59
211 J. van den Brekel   H45 419 34:52 35:00
212 Joosse Rinus Wilhelmindorp H65 87 34:53 35:01
213 Muchiri Ruth Runningteam Flakkee 1 D20 395 35:02 35:02
214 Late entry     375 34:18 35:02
215 Koene Ingrid ZLM 1 D35 455 34:57 35:03
216 ArratoonRaymond Tandarts Arratoon 1 H45 485 35:04 35:09
217 Gies Gunter Middelburg H45 10 34:45 35:10
218 Linden Ben v d Vlissingen H45 298 34:54 35:10
219 Coen Bertijn Scheldestroom H40 624 34:59 35:11
220 Gruiter Karel v Kijkshop.nl H60 473 35:05 35:13
221 M. Schonis   H20 476 34:42 35:13
222 Harinck Rene Souburg H40 179 35:12 35:18
223 Wolf Ruud de Tandarts Arratoon 2 H45 493 34:57 35:18
224 Corbijn Pascal Kijkshop.nl Hju 472 34:45 35:19
225 Pouwelse Jesse Paula Hju 321 34:43 35:21
226 C. Schipper   H50 529 35:20 35:23
227 Vries Koen de Vlissingen H50 240 34:59 35:27
228 Mersie Pieter J Risicokaart H50 444 35:16 35:28
228 Kint Lucas Rijkswaterstaat 2 H45 203 34:41 35:28
230 K. Commelin   H45 446 35:05 35:31
231 Prenger Roely Dierenkliniek De Ark D20 25 35:16 35:31
232 Ridder Joanne de Triatlonteam Zeeland Dju 615 35:28 35:31
233 WillemsteynSteph Unito Sports H20 135 35:28 35:33
234 Moes Klaas Intratuin 3 H35 361 35:04 35:36
235 Hage Leo Destil Goes H40 31 35:35 35:38
236 Dekker Izaak Wemeldinge H45 200 35:31 35:44
237 M. Francken   H20 596 35:03 35:45
238 Alphen Angela v CSW Toorop D35 92 35:38 35:45
239 N. Bezuijen   H20 477 35:15 35:46
240 Groot Danny de Scheldebouw 2 H45 415 35:23 35:47
241 Giesen Ron van Middelburg H45 326 35:17 35:50
242 Visser William d Zuud Bevelandlopers H20 174 35:19 35:51
243 Iersel Wino van Zuud Bevelandlopers H40 171 35:22 35:54
244 Besuijen Ivo Middelburg H20 6 35:13 35:55
245 Witte Wim Zuud Bevelandlopers H50 173 35:26 35:55
245 Kam Etien de Koudekerke H35 170 35:37 35:55
247 Cornu Cees Middelburg H55 296 35:44 35:55
248 DingemanseDaniel Souburg H20 146 35:50 35:57
249 Janse Sander De Driehoek 2 H40 522 35:32 35:57
250 A. Boer   H45 579 35:29 35:57
251 Fonse Angelina Loopgroep Zld 4 D35 242 35:45 35:58
252 Iwaarden Miranda ZIZO Runningteam D35 55 35:55 36:01
253 Eppings Maurice De Driehoek 4 H20 543 35:55 36:05
254 Drongelen Jan v De Witte Kenianen 1 H40 65 35:53 36:05
255 Ridderhof Michel Middelburg H35 178 35:44 36:08
256 Arjen Griep Scheldestroom H40 623 35:43 36:09
257 I. Boone   H55 547 35:49 36:12
258 Peter Janse Scheldestroom H40 622 36:02 36:14
259 Taal Oler Jens Oostkapelle Hju 138 35:40 36:14
260 Froeling Arjan Serooskerke H35 159 35:48 36:16
261 Zanten Eric van Rijkswaterstaat 1 H40 193 35:58 36:17
262 Knijff Marianne Agrisneltank D35 11 36:03 36:19
263 Hilberdink Dick Kinderopvang 2 Walch H40 84 36:10 36:20
264 C. Vreke   H55 567 36:00 36:21
265 Struyk Marcel Middelburg H20 239 36:10 36:22
266 Hereijgers Ruud CZAV 1 H20 113 36:05 36:23
267 Zandee Rien Tandarts Arratoon 2 H45 494 36:03 36:24
268 Kloet Mirjam Bouwgroep Peters D35 141 36:15 36:25
269 Bob Sebastiaan RDH Architecten H20 183 35:59 36:26
270 Roelofs Derk Loopgroep Zld 5 H45 255 35:52 36:26
271 Aarnoutse Rens De Driehoek 3 H45 533 36:11 36:27
272 J. Bezuijen   H50 517 36:19 36:32
273 Dorrepaal Edwin Agrisneltank H35 12 36:16 36:33
274 Ron de Woy   H40 137 36:16 36:36
275 Vogel Anja Middelburg D35 80 36:24 36:38
276 Luitwieler Jaap Middelburg H60 3 36:31 36:39
277 Stee Peter van Kapsalon B&A H35 603 35:53 36:41
278 Kok Frank de Middelburg H45 119 36:25 36:41
279 M. Daane   H20 467 36:22 36:42
280 Tramper Erno Middelburg H35 40 36:19 36:45
281 Block Sandra de ArBS Sas van Gent D20 652 36:42 36:45
282 Leeuw Kees de SML 1 H60 151 36:25 36:46
283 Geerse Jeroen Middelburg H20 38 36:21 36:47
284 Buck Gerda de Loopgroep Zld 8 D50 282 36:36 36:50
285 Flikweert Rian Destil Goes D35 35 36:47 36:51
286 Beijer Piet Middelburg H60 88 36:46 36:53
287 Hunnik Melvin Wissenkerke H20 79 36:22 36:56
288 Veen Henk v d Middelburg H55 158 36:19 36:56
289 Neve de Vlissingen H40 67 36:38 36:57
290 Verhulst Petra Meijers Staalbouw D35 591 36:25 36:58
291 Kaag Niek Vaarbanen.nl H45 675 36:22 37:02
292 Bonestroo Ralf Vlissingen H20 257 36:46 37:04
293 H. Korstanje   H20 590 36:35 37:04
294 D. Joosse   H20 520 36:35 37:06
295 Goossen Marion Profile Rabout Running D35 351 36:57 37:07
296 F. Hendriksen   H35 519 36:40 37:08
297 Bennekom Wouter Terneuzen H20 227 36:43 37:08
298 S. de Nooijer   H35 568 36:45 37:08
299 R. Riemens   H55 509 37:04 37:10
300 A. Bomelje   H45 426 36:45 37:15
301 Bulck Cees v d Middelburg H60 196 36:44 37:15
302 Kluijfhout Anja v Hattum/Blankenvoort D35 45 37:11 37:16
303 Geerse Jeffrey Vlissingen H20 339 36:34 37:16
304 Danielse Bennie Middelburg H45 128 37:12 37:19
305 J. Geirnaerdt   H45 536 36:42 37:21
306 Lippe Berbel Unito Sports D20 131 37:15 37:21
307 GeschiereSuzanne Kapsalon B&A D35 601 37:17 37:25
308 Koppejan Chris s'Gravenpolder H40 297 37:08 37:26
309 Lous Don Vlissingen H20 309 36:48 37:30
310 Tavenier Ellen Serooskerke D20 207 37:18 37:33
311 Richard Marcel SML 2 H55 161 37:17 37:36
312 Anker Jolanda i Woontrend Zeeland H20 123 37:33 37:37
313 C. lievense   D35 560 37:35 37:37
314 Besuijen Marije Rijkswaterstaat 1 D20 194 37:33 37:38
315 Guequierre Ben Scheldebouw 2 H55 414 37:18 37:42
316 Sparnaaij Ronald Koole Controls 2 H20 431 37:00 37:44
317 Dieleman Ronald De Driehoek 3 H35 534 37:30 37:46
318 Cevaal Corry Loopgroep Zld 6 D35 262 37:21 37:48
319 M. Grozema   H35 499 37:16 37:49
320 Krista Voorham Burgh Haamstede D35 327 37:36 37:52
321 Capelle Kees Koole Controls 2 H40 433 37:28 37:53
322 Sluyter Harold ZLM 2 H35 461 37:23 37:54
323 Kleingeld Lena Vlissingen D50 139 37:48 37:57
323 Michielse Erik SML 2 H40 162 37:37 37:57
325 Zuidweg Ad CZAV 1 H45 114 37:54 37:57
326 Tony Mulkens Rijkswaterstaat 2 H55 205 37:32 37:58
327 Jozwiak Stephan Loopgroep Zld 1 H20 214 37:31 38:00
328 Flipse Gerda Bouwgroep Peters D35 142 37:51 38:00
329 Francke Loniek Dierenkliniek De Ark D20 21 37:47 38:02
330 Houmes Erwin Loopgroep Zld 3 H35 231 37:49 38:02
331 Late entry     495 37:42 38:04
332 Rommers Gerard Vlissingen H65 216 37:41 38:07
333 Crans Katinka De Driehoek 3 D35 531 37:52 38:08
334 D. Zerbib   D35 556 37:50 38:08
335 Verhoeven Nel Middelburg D35 20 38:04 38:10
336 Kraamer Jolanda Aagtekerke D35 109 38:04 38:12
337 Marco Takls   H35 218 37:50 38:13
338 Jobse Jan De Driehoek 5 H20 551 38:00 38:18
339 Noordijke Adri Zierikzee H65 130 38:12 38:20
340 Knaap Marko v d Loopgroep Zld 6 H35 265 37:47 38:22
341 Baas Jacquelene Kinderopvang 2 Walch D35 83 38:27 38:34
342 C. de lange   H45 557 37:58 38:42
343 H. lievense   H40 546 38:42 38:43
344 Sipma Rink Kinderopvang 1 Walch H40 75 38:35 38:45
345 Late entry     510 38:36 38:57
346 D. White   H20 610 38:27 38:57
347 Veringa Caroline Loopgroep Zld 10 D35 305 38:21 38:59
348 Davidse Ko Oostkapelle H50 186 38:24 38:59
349 Doe Martin v d Loopgroep Zld 8 H55 281 38:50 39:04
350 Willemse Arno Zoutelande H45 360 38:33 39:06
351 Bree Jacqueline Kinderopvang 2 Walch D35 81 38:36 39:08
352 Elewout Els van Rijkswaterstaat 2 D20 201 38:48 39:13
353 Vliet Hans van Middelburg H20 236 38:38 39:14
353 Vliet Harmjan v Middelburg Hju 237 38:39 39:14
355 Leeuw Jacco de Kapelle H20 89 38:36 39:15
356 Corbijn Henry Goes H20 50 38:38 39:17
357 Leijnse Cees Middelburg H55 289 38:53 39:17
358 Wolf Evelien de Loopgroep Zld 6 D35 263 39:05 39:19
359 Vos Lyda Kapsalon B&A D35 602 38:59 39:20
360 R.Mol   H35 599 38:57 39:21
361 C. Blok   D20 586 38:41 39:22
362 Stefan Daane   H20 468 39:04 39:23
363 M. Bode   H35 570 38:44 39:24
364 Poortvliet Hugo Kijkshop.nl H65 475 39:04 39:26
365 Angelini Edgar SML 1 H40 154 39:04 39:26
366 Hage Jeroen Middelburg H40 338 38:48 39:30
367 Miranda Slabber   D20 457 39:10 39:31
368 Koole Joeri Serooskerke H20 9 39:06 39:32
369 LangeveldeMartyn Middelburg H35 49 39:04 39:36
370 P. dieleman   H20 577 38:58 39:38
371 Seuss Lucille SML 2 D35 163 39:19 39:38
372 Soolsma Vinnie Middelburg Hju 209 39:31 39:40
373 Dourlijn Joost Don Risicobeheer H50 381 39:34 39:42
374 A dingemans   H20 438 39:18 39:43
375 CoppoolseMaarten Middelburg H55 256 39:36 39:48
376 M. de Visser   D20 489 39:16 39:49
377 J. Minderhoud   H50 490 39:11 39:53
378 Leijnse Sacha RDH Architecten D35 181 39:27 39:55
379 Coppoolse Coby De Driehoek 5 D20 555 39:28 40:00
380 Soolsma Nancy Unito Sports D35 132 39:54 40:00
381 Aerts Eline SML 2 D20 164 39:40 40:01
382 Dierks Winny SML 1 D35 152 39:41 40:01
383 Liere Leon van De Driehoek 5 H20 552 39:38 40:01
384 T. Giele   H45 609 39:19 40:03
385 Nefs Rob CSW Toorop H40 94 39:24 40:04
386 Caspel Emmy van Vlissingen D50 277 39:48 40:05
387 Helleman Geesje Middelburg D20 70 39:26 40:10
388 Ouwendijk Christ De Driehoek 1 D35 505 39:51 40:11
389 Meijers Peter Middelburg H50 268 39:55 40:13
390 Harten Ilona Loopgroep Zld 6 D35 264 39:36 40:14
391 Klap Roel Westkapelle H55 18 39:35 40:14
392 X Nijssen   D20 469 40:05 40:15
393 Contant Annemari De Driehoek 5 D20 554 39:51 40:15
394 Snoep Ilona Souburg D20 126 39:51 40:15
395 Vermare Alex Kapelle H40 76 39:38 40:16
396 Osse Martin Rijkswaterstaat 2 H35 204 39:38 40:16
397 Veenker Eefje Middelburg D20 99 39:31 40:17
398 Berg Roxane v d Loopgroep Zld 9 D20 291 39:40 40:20
399 Louws Walter De Driehoek 4 H20 541 39:57 40:21
400 J. Bezuijen   H50 496 39:49 40:21
401 V. den Dolder   D35 427 40:01 40:23
402 Steketee Piet Borssele H50 97 40:21 40:27
403 ZonnevijleJeroen Risicokaart H40 443 39:54 40:29
404 BlankenburghKees Agrisneltank H40 13 39:59 40:29
405 Leenpoel Marion SML 2 D35 165 40:08 40:30
406 Ridder Imka de SML 1 D35 155 40:08 40:30
407 W. Theune   D20 506 40:03 40:33
408 Pouwelse Riet Paula D50 325 40:31 40:36
409 Ridderhof Mirand Middelburg D35 247 40:11 40:36
410 Hekman Jovanka Dierenkliniek De Ark D20 22 40:23 40:38
411 Bos Marco Middelburg H40 66 39:56 40:39
412 Konings Nicole Middelburg D35 320 40:09 40:40
413 Bierings Koos Loopgroep Zld 11 H50 314 40:19 40:40
414 Boogaard Arja CSW Toorop D35 95 40:31 40:47
415 Scheijbeler Joop Middelburg H55 149 40:18 40:51
416 Blaas Simon Vaarbanen.nl H20 673 40:18 40:56
417 C. Sohier   H20 608 40:14 40:58
417 Haan Berend de Loopgroep Zld 10 H40 304 40:38 40:58
419 PeetersCathrine Kapsalon B&A D50 605 40:52 41:00
420 Katsman JanPeter Middelburg H20 258 40:20 41:01
421 Lokerse Ana Domburg D35 4 40:39 41:01
422 Rensinga Amanda Scheldebouw 1 D20 405 40:42 41:05
423 Dolata Wendy B Haamstede D35 148 40:52 41:08
424 Eiff Piet Middelburg H50 266 40:29 41:09
425 Schurink Marco Vlissingen Hju 356 40:40 41:10
426 Schroevers Gre Koole Controls 2 D35 435 40:41 41:13
427 Ridder Margriet Loopgroep Zld 10 D35 302 40:37 41:14
427 E. Koole   D20 487 40:34 41:14
429 Dekker Wim Serooskerke H45 107 40:35 41:15
430 Veenhoven Marc Axel H45 259 40:51 41:20
431 Jacobs Natasja Loopgroep Zld 10 D35 301 40:49 41:22
432 Hoekman Jan Goes H20 30 40:51 41:27
433 RingenaldusAnton Middelburg H45 16 41:23 41:34
434 Pouwelse Charlie Paula H55 324 41:20 41:37
435 Becks Igna Fysiofitnes De Driehoek D50 574 41:14 41:37
436 D. Acuden   H55 480 41:12 41:45
437 Capelle Isabelle Fysiofitnes De Driehoek D35 572 41:26 41:47
438 De Beer   H55 456 41:33 41:48
439 Doel Petra v d DKW advocaten 2 D35 565 41:34 41:50
440 Maljers Peter Middelburg H55 279 41:40 41:50
441 SimonseAnnemarie Westrate D20 584 41:22 41:50
442 Belzen Andre v Intratuin 3 H20 363 41:06 41:51
443 Gerritsen Hans CSW Toorop H50 91 41:11 41:51
444 Siegers Sylvia Loopgroep Zld 5 D35 254 41:38 41:52
445 Veen John van De Driehoek 5 H20 553 41:17 41:52
446 Karelse Irma DKW advocaten 1 D35 515 41:13 41:53
447 Kruik Jos Middelburg H40 246 41:32 41:56
448 N. Altikulac   H45 518 41:31 41:57
449 R. de Graaff   H20 576 41:30 42:00
450 Glerum Diana Loopgroep Zld 3 D50 234 41:34 42:09
451 Sluijs Vincent v Loopgroep Zld 2 H40 221 41:35 42:13
452 Hoeven Eugene Middelburg H40 267 41:40 42:17
453 I. Kuijpers   D35 566 42:02 42:21
454 Rijke Bram de Middelburg H65 330 41:59 42:22
455 Trommel Annelies RDH Architecten D20 182 42:02 42:30
456 Verbunt Fons Middelburg H35 310 41:49 42:30
457 Poppe Sonja Kamperland D35 299 42:10 42:37
458 PaardekooperMira Goes D35 157 42:22 42:41
459 Walter Peter Munchengladbach H55 60 42:18 42:41
460 Noppen Ans van Kinderopvang 2 Walch D35 82 42:07 42:41
461 J. van den Broek   H45 580 42:17 42:48
462 A. Vermeulen   D20 526 42:35 42:58
463 Louwerse Johan Loopgroep Zld 7 H45 274 42:32 43:00
464 W. Slabbekooren   H35 478 43:01 43:03
465 Mol Denise ZLM 2 Hju 465 42:33 43:03
466 A. Rotte   H20 589 42:30 43:07
467 Lastdrager Willy De Driehoek 4 D20 545 42:47 43:11
468 Hamer Monique ZLM 2 D20 462 42:42 43:12
469 Aerts Sarijke SML 1 D50 153 42:52 43:13
470 Simons Sylvia Middelburg D35 337 42:55 43:14
471 HildenbrandIngri De Driehoek 2 D20 525 42:56 43:19
472 Zeeuw Jaap de Middelburg H50 90 42:44 43:20
472 P.de zeeuw   D20 439 42:47 43:20
474 PoortvlietDorien Kinderopvang 1 Walch D20 71 42:43 43:20
475 Smit Marco de Loopgroep Zld 7 H40 272 42:56 43:20
476 Ridder Frans de Loopgroep Zld 10 H45 303 42:41 43:21
477 MastenbroekAnnet Intratuin 1 D35 335 43:16 43:23
478 Peute Christina Loopgroep Zld 8 D35 283 42:42 43:23
479 Passenier Anda Loopgroep Zld 8 D35 285 42:51 43:26
480 Schets Roel Loopgroep Zld 3 H45 233 42:53 43:30
481 Opbergen Michel Middelburg H35 220 42:49 43:31
482 Maas Leen v d Zuud Bevelandlopers H40 172 43:00 43:32
483 C. van der Valk   D35 559 42:49 43:32
484 S. Mecking   D35 558 42:49 43:33
485 Heusen Judith v Loopgroep Zld 9 D35 294 43:01 43:34
486 Verheul Ina Loopgroep Zld 11 D35 311 42:59 43:35
487 JeremiasseMarlie Wemeldinge D50 198 43:11 43:37
488 Boone Nathalie Loopgroep Zld 8 D35 284 42:58 43:39
489 Wisse Ellen Loopgroep Zld 3 D35 235 43:01 43:40
490 SteenbakkerJolan ZLM 2 D35 464 43:13 43:43
491 Kleven Mariette Middelburg D35 129 43:18 43:46
492 Franzen Han Vlissingen H55 150 43:26 43:57
493 ZwezerijnenIlona Middelburg D35 219 43:25 44:04
494 Visser Marijke Woontrend Zeeland D35 122 43:25 44:09
495 NotschaeleJacque Arnemuiden D35 140 43:45 44:11
496 Boogaard Magda Kijkshop.nl D35 471 43:46 44:15
497 Tramper Monika Middelburg D35 46 43:39 44:18
498 A. Prins   D50 587 43:51 44:19
499 Mersie Pieter J De Driehoek 4 H20 542 44:01 44:21
500 Jong Colette de Zuud Bevelandlopers D20 175 43:53 44:22
501 Meinesz Gerbrand Loopgroep Zld 7 D20 275 44:01 44:27
502 Wisse Caroline Don Risicobeheer D35 385 44:22 44:31
503 Warren Margot RDH Architecten D20 184 44:15 44:44
504 Karin RDH Architecten D20 185 44:17 44:45
505 C. Nijdam   D35 569 44:35 44:56
506 Fokker Bram Dierenkliniek De Ark H20 24 44:43 44:58
507 ScheiberlichChan Loopgroep Zld 9 D35 292 44:28 45:00
508 Nooijer Joyce de Middelburg D35 290 44:45 45:04
509 Gosens Izaak Wemeldinge H40 199 44:22 45:06
510 Thorenaar Joost Tandarts Arratoon 2 H45 491 44:44 45:10
511 Vries Evelien de Intratuin 2 D20 345 45:05 45:12
512 ThorenaarMariska Tandarts Arratoon 2 D35 492 44:46 45:12
513 marianne de Meulmeester   D20 616 44:53 45:12
514 Dam Piet Scheldebouw 2 H50 411 44:50 45:15
515 Bergman Anita Kinderopvang 1 Walch D35 74 44:50 45:27
516 Augustijn Rob CZAV 1 H40 112 44:59 45:30
517 Wouters Suset Loopgroep Zld 7 D35 273 45:05 45:30
518 Buck Bram de Wemeldinge H55 206 45:15 45:31
519 Nipius Dennis De Driehoek 3 H35 532 45:19 45:36
520 Mill Felix van Middelburg Hju 668 45:36 45:50
521 NijssenSebastian Vaarbanen.nl H35 671 45:20 46:02
522 A. Vermeulen   D20 527 45:47 46:10
523 Klerk Sylvia de Loopgroep Zld 9 D20 293 45:44 46:17
524 Heijt Huib Middelburg H45 167 45:49 46:23
525 Jeroniumus Petra Intratuin 4 D20 373 46:22 46:30
526 Goudappel Marian Intratuin 4 Dju 374 46:21 46:30
527 Lissenburg Karin Middelburg D35 108 46:18 46:35
528 Robbert Vergaaije   H20 617 46:19 46:39
529 Reinier Snoeienbos   H20 606 46:19 46:39
530 Doorenbos Maaike Middelburg D35 288 46:19 46:45
531 Oreel Debora Middelburg D35 17 46:38 46:48
532 Wisse Karin Fysiofitnes De Driehoek D35 575 46:26 46:59
533 Harinck Ineke ZLM 2 D35 463 46:38 47:09
534 Belzen Renate v Loopgroep Zld 11 D35 313 46:42 47:19
535 A Ooms   D35 430 46:54 47:31
536 SchoninghTamara Vaarbanen.nl D20 674 46:51 47:32
537 VersluisNicolett Middelburg D20 300 47:27 47:50
538 Sitter Rob de Loopgroep Zld 1 H40 211 47:20 47:56
539 E. Eversdijk   H40 507 47:35 48:03
540 Willemse Ina Zoutelande H40 359 47:33 48:06
541 Keulen Evelien v Middelburg D35 117 47:44 48:11
542 P. Provoost   D20 598 47:42 48:20
543 Weele Henny v d Fysiofitnes De Driehoek D20 571 47:47 48:20
544 A. Khan   D20 597 47:50 48:28
545 LacourMargaretha Loopgroep Zld 3 D50 232 47:56 48:31
546 Coenen Carla Middelburg D20 278 48:14 48:38
547 K. van eennennaam   D20 450 48:21 48:38
548 Wattel Gerda Middelburg D35 190 48:12 48:51
549 Wijngaard Mieke Middelburg D35 189 48:16 48:55
550 Stokman Marjon Loopgroep Zld 1 D35 212 48:21 48:57
551 Meijers Erik Terneuzen H45 230 48:35 49:08
552 Dorst Anton van Scheldebouw 2 H35 413 48:35 49:08
553 Blok Elise Risicokaart D35 441 48:56 49:10
554 Arts Paul Loopgroep Zld 1 H40 213 48:43 49:22
555 Baukema Liesbeth Kinderopvang 1 Walch D35 72 49:16 49:57
556 Meeder Angela Woontrend Zeeland D20 125 49:55 49:57
557 Flikweert Gerard Goes H45 368 49:28 49:58
558 Rober Angelique Loopgroep Zld 2 H40 223 49:29 50:05
559 Brasser Alica Loopgroep Zld 11 D35 315 49:30 50:06
560 Vogel Wendy Loopgroep Zld 2 D35 222 49:31 50:06
561 Ketterij Claudia Loopgroep Zld 2 D35 224 49:31 50:06
562 Visser Yvonne Loopgroep Zld 1 H40 215 49:31 50:07
563 Moes Marijke Loopgroep Zld 2 D35 225 49:30 50:07
564 Mastrigt Christy Kinderopvang 1 Walch D20 73 49:53 50:32
565 Filius Arianne Koudekerke H35 169 50:27 51:09
566 Sipma Jan Meliskerke H50 210 50:39 51:10
567 C. de Voogd   H65 479 50:49 51:23
568 Davidse Simone Oostkapelle D20 180 51:52 52:28
569 Tellekemp Moniqu Dierenkliniek De Ark D20 23 55:52 56:06
570 Visser Jessica Middelburg D35 188 68:52 69:15

Uitslag Teams:
  1 63Koolesport               6270 
       Smissen Armand v 24:42 
       Overgaauw Ronnie 24:51 
       Nieuwkerk Wim    25:39 
       Kok Marianne de  29:18 
   2 64Fysiotherapie&Training   6698 
       Pleijte Tim      24:14 
       Adan Erwin       26:37 
       Engels Anjolie   28:39 
       Engels Anton     32:08 
   3 48Tandarts Arratoon 1      6765 
       Francke Jesper   25:51 
       Brouwer Sjaak    27:16 
       Janse Micha      27:28 
       Antheunisse L    32:10 
   4 39Runningteam Flakkee 1    6809 
       Stolk Edwin      25:59 
       Akershoek Marco  26:46 
       Pollemans Peter  27:12 
       Ton Leonie       33:32 
   5 10MG Podologie             6967 
       Harmes Erwin     27:42 
       Korte Willem de  28:08 
       Eijzeren Harmen  28:26 
       Kraker Eva de    31:51 
   6 35Profile Rabout Running   7166 
       Goossen Erik     26:34 
       Rabout Theo      26:57 
       Jaeger Edwin de  28:32 
       Goossen Marion   37:23 
   7 65ArBS Sas van gent        7201 
       Kok Martijn de   26:01 
       Hoosemans Ruud   27:40 
       Poppe Erik       29:22 
       Polderdijk Wilma 36:58 
   8 45ZLM 1                    7339 
       Besuijen Marius  28:11 
       Balkenende Peter 28:57 
       Baart Menno      29:49 
       Koene Ingrid     35:22 
   9 42Koole Controls 1         7382 
       Verbrugge Gert J 28:24 
       Schroevers J 68  29:24 
       Schroevers J 69  31:25 
       Concalves Fatima 33:49 
  10 66Running Flakkee 2        7387 
       Arensman Johnny  28:37 
       Engel Ferry      29:11 
       Melissant Arco   30:17 
       Muchiri Ruth     35:02 
  11 61Triatlonteam Zeeland     7455 
       Jacobse Leon     27:34 
       Riemens Marc     29:16 
       Jacobse Maurice  31:41 
       Ridder Joanne de 35:44 
  12 33Intratuin 1              7555 
       Kok Erik         27:19 
       Maledegem Andre  27:21 
       Joziasse Sjacco  27:37 
       MastenbroekAnnet 43:38 
  13 19Rijkswaterstaat 1        7604 
       Koster Bart de   27:56 
       Blaakman Eric    30:12 
       Aartsen Arthur v 30:42 
       Besuijen Marije  37:54 
  14 59Meijers Staalbouw        7624 
       Verhage Bram     29:02 
       Wattel Adriaan   29:03 
       Middelkoop Erik  31:48 
       Verhulst Petra   37:11 
  15 24Loopgroep Zld 4          7659 
       Vasseur Remy     26:06 
       Linde Erwin v d  31:21 
       Ridder Jacko de  33:58 
       Fonse Angelina   36:14 
  16 06De Witte Kenianen 1      7666 
       Koster Tom de    30:23 
       Voorde Tom v d   30:31 
       Allefs Monique   33:13 
       Franken Wilco    33:39 
  17 50De Driehoek 1            7667 
       Willeboordse F   27:14 
       Daalen Anton van 29:14 
       Janse Adrie      30:59 
       Ouwendijk Christ 40:20 
  18 04v Hattum/Blankenvoort    7760 
       Vaardegem Jan v  28:35 
       Meeuwse Jos      30:52 
       Dijke Wim van    32:19 
       Kluijfhout Anja  37:34 
  19 56DKW advocaten 2          7921 
       Tongeren Miquel  26:40 
       Want Frank v d   29:20 
       Lindeberg Maub   34:01 
       Doel Petra v d   42:00 
  20 40Scheldebouw 1            8025 
       Gent Paul van    29:01 
       BruggencateJehtr 31:27 
       Kooman Arend     32:01 
       Rensinga Amanda  41:16 
  21 05ZIZO Runningteam         8067 
       Walhout Adriaan  30:49 
       Poortvliet Sico  33:40 
       Jongeneel Rob    33:42 
       Iwaarden Miranda 36:16 
  22 01Agrisneltank             8127 
       Kodde Johan      30:11 
       Klompe Johan     31:56 
       Knijff Marianne  36:32 
       Dorrepaal Edwin  36:48 
  23 58Westrate                 8176 
       Joziasse Aart    29:06 
       Vogel Patrick    31:53 
       Malcorps Erik    33:19 
       SimonseAnnemarie 41:58 
  24 14Bouwgroep Peters         8236 
       Geuze Mark       32:14 
       Pluijlaar Dion   33:45 
       Pluijlaar Joost  34:36 
       Kloet Mirjam     36:41 
  25 62Ws Zeeuwse Stromen       8278 
       Wilde Rien de    31:13 
       Wilde Nadine de  34:57 
       Bertijn Coen     35:24 
       Griep Arjen      36:24 
  26 03Destil Goes              8296 
       Maljers Julian   32:12 
       Schurink Peter   34:22 
       Mulder Mark      34:38 
       Flikweert Rian   37:04 
  27 51DKW advocaten 1          8320 
       Koole Niels      28:47 
       Want Martijn v d 33:10 
       Nijssen Serge    34:39 
       Karelse Irma     42:04 
  28 13Unito Sports             8385 
       Freriks  Ruud    33:02 
       MarinisseMartin  33:22 
       WillemsteynSteph 35:46 
       Lippe Berbel     37:35 
  29 34Intratuin 2              8394 
       Bostelaar Rens   30:46 
       Visser Bram de   31:34 
       Gueqierre John   32:16 
       Vries Evelien de 45:18 
  30 11CZAV 1                   8534 
       VerhoevenClaudia 32:54 
       Klompe Bas       34:30 
       Hereijgers Ruud  36:37 
       Zuidweg Ad       38:13 
  31 25Loopgroep Zld 5          8547 
       Verkaart Marko   33:04 
       Lemson Frans     33:36 
       Berg Anthony vd  33:37 
       Siegers Sylvia   42:10 
  32 52De Driehoek 2            8591 
       Visser Martin de 32:22 
       Jeras Bert       33:12 
       Stroo Peter      34:06 
       HildenbrandIngri 43:31 
  33 47Kijkshop.nl              8712 
       Hollander rene   29:56 
       Gruiter Karel v  35:26 
       Corbijn Pascal   35:31 
       Boogaard Magda   44:19 
  34 08Kinderopvang 2 Walch     8734 
       Alphen Edwin van 31:09 
       Hilberdink Dick  36:35 
       Baas Jacquelene  38:36 
       Bree Jacqueline  39:14 
  35 20Rijkswaterstaat 2        8804 
       Voort Roy v d    33:32 
       Kint Lucas       35:41 
       Mulkens Tony     38:15 
       Elewout Els van  39:16 
  36 44Risicokaart              8816 
       Hamer Michael de 30:16 
       Portegies Sjaak  31:45 
       Mersie Pieter J  35:39 
       Blok Elise       49:16 
  37 43Koole Controls 2         8841 
       Vries Jan de     33:00 
       Hogeweg Jan      34:59 
       Sparnaaij Ronald 37:58 
       Schroevers Gre   41:24 
  38 53De Driehoek 3            8889 
       Ven Edwin van de 35:04 
       Aarnoutse Rens   36:44 
       Dieleman Ronald  38:00 
       Crans Katinka    38:21 
  39 60Kapsalon B&A             8906 
       Westeinde Marco  34:23 
       Stee Peter van   36:54 
       GeschiereSuzanne 37:39 
       Vos Lyda         39:30 
  40 09CSW Toorop               8947 
       Jansen Rob       31:58 
       Alphen Angela v  35:52 
       Nefs Rob         40:18 
       Boogaard Arja    40:59 
  41 12Woontrend Zeeland        8968 
       Ovaa J           33:23 
       Meeder Frits     34:02 
       Anker Jolanda i  37:50 
       Visser Marijke   44:13 
  42 38Don Risicobeheer         9011 
       Hengst Lourens J 31:17 
       StoutjesdijkJohn 34:20 
       Dourlijn Joost   39:56 
       Wisse Caroline   44:38 
  43 32Paula                    9042 
       Pouwelse Arthur  32:26 
       Pouwelse Jesse   35:35 
       Pouwelse Riet    40:54 
       Pouwelse Charlie 41:47 
  44 54De Driehoek 4            9074 
       Houmes Jacco     31:05 
       Eppings Maurice  36:18 
       Louws Walter     40:37 
       Lastdrager Willy 43:14 
  45 49Tandarts Arratoon 2      9167 
       Graaff Shirley d 35:19 
       Wolf Ruud de     35:29 
       Waeter Bennie vd 36:38 
       ThorenaarMariska 45:21 
  46 17Zuud Bevelandlopers      9170 
       Visser William d 36:02 
       Iersel Wino van  36:06 
       Iersel Kevin v   36:11 
       Jong Colette de  44:31 
  47 16SML 2                    9367 
       Richard Marcel   37:48 
       Michielse Erik   38:14 
       Seuss Lucille    39:52 
       Aerts Eline      40:13 
  48 26Loopgroep Zld 6          9392 
       Cevaal Corry     38:01 
       Knaap Marko v d  38:32 
       Wolf Evelien de  39:28 
       Harten Ilona     40:31 
  49 67Vaarbanen.nl             9429 
       Besuijen Wim     31:19 
       Rentier Jaap     37:13 
       Blaas Simon      41:04 
       SchoninghTamara  47:33 
  50 15SML 1                    9462 
       Leeuw Kees de    37:02 
       Angelini Edgar   39:43 
       Dierks Winny     40:11 
       Ridder Imka de   40:46 
  51 55De Driehoek 5            9571 
       Jobse Jan        38:31 
       Coppoolse Coby   40:09 
       Liere Leon van   40:15 
       Contant Annemari 40:36 
  52 02Dierenkliniek De Ark     9593 
       Prenger Roely    35:43 
       Francke Loniek   38:20 
       Hekman Jovanka   40:52 
       Fokker Bram      44:58 
  53 30Loopgroep Zld 10         9793 
       Veringa Caroline 39:03 
       Haan Berend de   41:08 
       Ridder Margriet  41:28 
       Jacobs Natasja   41:34 
  54 28Loopgroep Zld 8          9811 
       Buck Gerda de    37:03 
       Doe Martin v d   39:07 
       Peute Christina  43:39 
       Passenier Anda   43:42 
  55 57Fysiofitnes De Driehoek  9844 
       Bosse Peter v d  33:26 
       Becks Igna       41:41 
       Capelle Isabelle 41:54 
       Wisse Karin      47:03 
  56 18RDH Architecten          9844 
       Bob Sebastiaan   36:40 
       Leijnse Sacha    40:05 
       Trommel Annelies 42:34 
       Warren Margot    44:45 
  57 23Loopgroep Zld 3         10085 
       Houmes Erwin     38:17 
       Glerum Diana     42:20 
       Wisse Ellen      43:44 
       Schets Roel      43:44 
  58 41Scheldebouw 2           10109 
       Groot Danny de   35:58 
       Guequierre Ben   37:56 
       Patillero Emmy   45:28 
       Dorst Anton van  49:07 
  59 46ZLM2                    10111 
       Sluyter Harold   38:09 
       Mol Denise       43:09 
       Hamer Monique    43:18 
       SteenbakkerJolan 43:55 
  60 29Loopgroep Zld 9         10539 
       Brasser Mariska  40:35 
       Heusen Judith v  43:45 
       ScheiberlichChan 45:02 
       Klerk Sylvia de  46:17 
  61 27Loopgroep Zld 7         10609 
       Wouters Andre    43:04 
       Smit Marco de    43:35 
       Meinesz Gerbrand 44:34 
       Wouters Suset    45:36 
  62 07Kinderopvang 1 Walch    10675 
       Sipma Rink       38:53 
       PoortvlietDorien 43:30 
       Bergman Anita    45:33 
       Baukema Liesbeth 49:59 
  63 31Loopgroep Zld 11        10935 
       Bierings Koos    40:57 
       Verheul Ina      43:51 
       Belzen Renate v  47:19 
       Brasser Alica    50:08 
  64 21Loopgroep Zld 1         11074 
       Jozwiak Stephan  38:18 
       Sitter Rob de    47:57 
       Stokman Marjon   49:00 
       Arts Paul        49:19 
  65 22Loopgroep Zld 2         11560 
       Sluijs Vincent v 42:25 
       Rober Angelique  50:03 
       Vogel Wendy      50:05 
       Ketterij Claudia 50:07 

2.5 km

Pl. Naam Club/Plaats/Land Cat. Startnr. Nettotijd Brutotijd
1 Yosef Yohannes Middelburg Hju 646 8:41 8:45
2 Broeke Tim van d Vlissingen Hju 640 8:53 8:56
3 VerstraateWouter Westkapelle Hju 638 9:01 9:01
4 Leeftink Wouter Souburg Hju 376 10:05 10:08
5 Wattel Levien Zoutelande Hju 649 10:07 10:11
6 Harinck Gino Souburg Hju 639 10:32 10:33
7 C. Verhage   Dju 588 10:39 10:42
8 Dekker Simon Serooskerke Hju 690 10:42 10:54
9 Koppejan Tim Zoutelande Hju 618 10:57 11:01
10 M. de Visser   Dju 429 10:56 11:08
11 Tupanwel Noah Middelburg Hju 658 11:10 11:24
12 Lange Jerzey Middelburg Hju 619 11:11 11:24
13 T. P. van der Veen   Hju 530 11:06 11:25
14 Mombarg Silvano Middelburg Hju 667 11:31 11:46
15 Willems Jeroen Middelburg Hju 648 11:35 11:46
16 Keulen Bas van Middelburg Hju 678 12:06 12:15
17 Louwerse Lars Vrouwenpolder Hju 627 12:12 12:25
18 Colpaert Daan Veere Hju 692 12:14 12:30
19 Ende Thomas v d Middelburg Hju 687 12:26 12:36
20 Verhoef Martijn Middelburg Hju 656 12:23 12:38
21 Verhage Sven Middelburg Hju 657 12:48 13:00
22 Kamp Dyon Arnemuiden Hju 680 12:48 13:01
23 Poppe Suzanne Middelburg Dju 340 12:51 13:03
24 Joosse Nick Middelburg Hju 681 12:58 13:13
25 Begthel Jonathan Arnemuiden Hju 698 13:05 13:16
26 Broodman Milou Middelburg Dju 694 13:42 13:53
27 Haeck Beaudoin Middelburg Hju 684 13:37 13:53
28 Maranus Bjorn Oostkapelle Hju 670 13:51 14:07
29 Put Stijn Middelburg Hju 630 13:56 14:07
30 Bakker Micha Middelburg Hju 699 13:51 14:09
31 Bostelaar Eva Koudekerke Dju 695 13:55 14:09
32 Kollen Boaz Middelburg Hju 676 13:53 14:09
33 GroenewegenSamoa Middelburg Dju 685 14:04 14:15
34 WinkelhofRebecca Middelburg Dju 647 14:02 14:15
35 Franken Jisse Middelburg Hju 686 14:40 14:56
36 Eenennaam Stef v Nw St Joosland Hju 688 14:42 14:57
37 Wattel Evelien Serooskerke Dju 650 15:06 15:20
38 Conte Tara le Middelburg Dju 691 15:07 15:20
39 Jakobsen Anne Serooskerke Dju 682 15:11 15:20
40 Belvroy Celine B Haamstede Dju 697 15:33 15:45
41 Poppe Esther Middelburg Dju 629 15:36 15:46
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica0
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica0
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica2253
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica3716
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica3551
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica4461
25-05-2012 12e StadsloopMiddelburgDynamica5503
10-06-2011 11e StadsloopMiddelburgDynamica6256
29-05-2009 9e StadsloopMiddelburgDynamica3861
09-05-2008 8e StadsloopMiddelburgDynamica2962
25-05-2007 7e StadsloopMiddelburgDynamica2552
02-06-2006 6e StadsloopMiddelburgDynamica1973
13-05-2005 5e StadsloopMiddelburgDynamica1571
28-05-2004 4e StadsloopMiddelburgDynamica3029
06-06-2003 3e StadsloopMiddelburgDynamica1530
31-05-2002 2e StadsloopMiddelburgDynamica1467
08-06-2001 1e StadsloopMiddelburgDynamica1401

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-06: NK baan Senioren Utrecht (5)
3000 m Tim van den Broeke (PR 9.05.03)9.22.97  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.57.84  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.19.94  Vse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.41  Vse
verspr Joeri van der Hooft (PR 7.27)6.96  Mse
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
10 km Arnoud Rijk (PR 38.41)38.56  Mse
10 km Arco Melissant (PR)39.29  M35
10 km Ruben Boutens (PR 38.57)40.54  Mse
10 km Theo Engel (PR 47.05)51.53  Mse
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018