donderdag 20 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande (71)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
10e Stadsloop
Middelburg, vrijdag 21 mei 2010 - Organisatie: Dynamica

Deze uitslag is gebaseerd op brutotijden

Pl. Naam Club/Plaats/Land Cat. Startnr. Netto Bruto
1 Pleijte Tim Fysiotherapie&Training H20 642 24:14 24:14
2 Smissen Armand v Koolesport H40 635 24:43 24:43
3 Overgaauw Ronnie Koolesport H20 632 24:52 24:52
4 Nieuwkerk Wim Koolesport H20 634 25:40 25:40
5 Francke Jesper Tandarts Arratoon 1 H20 482 25:51 25:51
6 Stolk Edwin Runningteam Flakkee 1 H20 391 25:59 25:59
7 Kok Martijn de ArBS Sas van Gent H20 651 26:01 26:01
8 Meeuwse Robbert Kwadendamme Hju 68 26:02 26:02
9 Vasseur Remy Loopgroep Zld 4 H20 241 26:06 26:06
10 Goossen Erik Profile Rabout Running H35 352 26:31 26:34
11 Adan Erwin Fysiotherapie&Training H20 644 26:39 26:39
12 Tongeren Miquel DKW advocaten 2 H35 563 26:41 26:41
13 Pagter Kevin de Koolesport H20 633 26:42 26:43
14 Akershoek Marco Runningteam Flakkee 1 Hju 393 26:45 26:46
15 Rabout Theo Profile Rabout Running H35 354 26:58 26:58
16 Hofland Robin Vlissingen H40 377 27:03 27:03
17 Pollemans Peter Runningteam Flakkee 1 H20 392 27:11 27:13
18 Willeboordse F De Driehoek 1 Hju 501 27:08 27:15
19 Brouwer Sjaak Tandarts Arratoon 1 H45 483 27:15 27:15
20 Kok Erik de Intratuin 1 H20 333 27:17 27:17
21 Maledegem Andre Intratuin 1 H20 334 27:17 27:19
22 Janse Micha Tandarts Arratoon 1 H35 484 27:27 27:28
23 Jacobse Leon Triatlonteam Zeeland H20 611 27:34 27:35
24 Joziasse Sjacco Intratuin 1 H40 331 27:36 27:37
25 Hoosemans Ruud ArBS Sas van Gent H20 654 27:39 27:41
26 Harmes Erwin MG Podologie H20 103 27:41 27:41
27 Koster Bart de Rijkswaterstaat 1 H40 191 27:56 27:56
28 Vos Wilco de Kattendijke H45 238 27:57 27:59
29 Korte Willem de MG Podologie Hju 102 28:12 28:12
30 Besuijen Marius ZLM 1 H45 454 28:10 28:13
31 Verbrugge Gert J Koole Controls 1 H40 423 28:20 28:21
32 Eijzeren Harmen MG Podologie Hju 101 28:24 28:24
33 Jaeger Edwin de Profile Rabout Running H35 353 28:30 28:33
34 Vaardegem Jan v v Hattum/Blankenvoort H40 42 28:35 28:36
35 Arensman Johnny Running Flakkee 2 H20 665 28:29 28:38
36 Engels Anjolie Fysiotherapie&Training D20 641 28:39 28:39
37 Broeke Rian v d Souburg H45 176 28:43 28:43
38 Koole Niels DKW advocaten 1 H35 513 28:44 28:44
39 Balkenende Peter ZLM 1 H40 452 28:44 28:46
40 Gent Paul van Scheldebouw 1 H35 404 28:45 28:47
41 Verhage Bram Meijers Staalbouw H45 592 28:45 28:48
42 Wattel Adriaan Meijers Staalbouw H20 593 28:48 28:49
43 Horssen Pieter v Intratuin 1 H60 332 28:54 28:54
44 Joziasse Aart Westrate H40 585 28:55 28:57
45 Marinus Stroo   H20 466 28:56 28:59
46 Engel Ferry Running Flakkee 2 H45 662 28:57 29:04
47 Daalen Anton van De Driehoek 1 H50 502 29:03 29:05
48 Riemens Marc Triatlonteam Zeeland H40 613 29:11 29:12
49 Kok Marianne de Koolesport D35 631 29:13 29:14
50 Want Frank v d DKW advocaten 2 H35 561 29:14 29:15
51 Poppe Erik ArBS Sas van Gent H40 655 29:20 29:22
52 Schroevers J 68 Koole Controls 1 H40 422 29:23 29:25
53 Wege Richard v d Vlissingen H40 317 29:34 29:37
54 L. Francke   H20 448 29:40 29:42
55 R. Wisse   H20 470 29:40 29:42
56 Baart Menno ZLM 1 H40 451 29:43 29:47
57 Schrijver Albert ZLM 1 H40 453 29:45 29:48
58 Wisse Pieter Biggekerke Hju 286 29:49 29:50
59 Taal George Kijkshop.nl H55 474 29:50 29:50
60 Klerk Christian Middelburg H20 2 29:47 29:51
61 Schipper Wilco d Westkapelle H45 336 29:51 29:54
62 Janse Leo Middelburg H40 260 29:51 29:58
63 Barendrecht Marc Runningteam Flakkee 1 H20 394 29:58 29:59
64 H. Westerwelee   H20 486 29:59 30:00
65 P. van Gelderen   H20 497 30:01 30:01
66 Kodde Johan Agrisneltank H40 15 29:47 30:02
67 Blaakman Eric Rijkswaterstaat 1 H40 192 30:01 30:06
68 Hamer Michael de Risicokaart H20 442 29:55 30:07
69 Melissant Arco Running Flakkee 2 H35 661 30:00 30:08
70 Marcel Hassink   H45 460 29:59 30:12
71 Leo de Bruin   H40 458 30:06 30:13
72 Koster Tom de De Witte Kenianen 1 H20 61 30:14 30:20
73 Wisse Pieter A C Biggekerke H40 287 30:21 30:22
74 R. Buteijn   H20 500 30:27 30:28
75 Ijsebaert Ingrid De Witte Kenianen 1 D35 62 30:21 30:29
76 Lous Paco Vlissingen H20 308 30:20 30:29
77 B Gunst   H20 436 30:19 30:31
78 LindenbergMartyn MG Podologie H20 104 30:30 30:31
79 Aartsen Arthur v Rijkswaterstaat 1 H35 195 30:31 30:35
80 Bostelaar Rens Intratuin 2 H50 342 30:35 30:35
81 Steketee Maurice Middelburg H20 47 30:33 30:37
82 Walhout Adriaan ZIZO Runningteam H20 53 30:41 30:43
83 Meeuwse Jos v Hattum/Blankenvoort H45 41 30:51 30:51
84 P de Boevere   H35 355 30:29 30:53
85 GJ Adriaanse   H20 488 30:49 30:54
86 Janse Adrie De Driehoek 1 H20 503 30:48 30:56
87 M. Michels   H40 538 30:56 31:00
88 Wilco Houmes   H20 544 30:46 31:05
89 Alphen Edwin van Kinderopvang 2 Walch H35 85 31:06 31:06
90 Rien de Wilde Scheldestroom H45 621 31:08 31:09
91 Hengst Lourens J Don Risicobeheer H40 383 31:11 31:15
92 Besuijen Wim Vaarbanen.nl H55 672 31:14 31:16
93 Linde Erwin v d Loopgroep Zld 4 H35 243 31:09 31:21
94 Schroevers J 69 Koole Controls 1 H40 421 31:23 31:25
95 BruggencateJehtr Scheldebouw 1 Hju 402 31:01 31:27
96 Visser Bram de Intratuin 2 H50 341 31:25 31:27
97 PoortvlietPieter Veere H20 136 31:20 31:30
98 J. van den Brekel   H20 418 31:25 31:32
99 Jacobse Maurice Triatlonteam Zeeland H20 612 31:31 31:32
100 D. Bootsgezel   H20 440 31:27 31:35
101 Portegies Sjaak Risicokaart H50 445 31:34 31:36
102 Rande Maurits vd Meijers Staalbouw H40 594 31:17 31:37
103 Kraker Eva de MG Podologie D20 105 31:33 31:38
104 Vogel Patrick Westrate H40 583 31:37 31:39
105 M. Hollestelle   H20 540 31:25 31:42
106 Klompe Johan Agrisneltank H40 14 31:39 31:42
107 Jansen Rob CSW Toorop H20 93 31:33 31:46
108 Dijkstra Seth Middelburg H35 160 31:27 31:49
109 Kooman Arend Scheldebouw 1 H20 403 31:28 31:52
110 Houterman Ka Westkapelle H35 120 31:45 31:55
111 J. Luutwieler   H45 420 31:54 31:57
112 Engels Anton Fysiotherapie&Training H45 645 31:59 31:59
113 Antheunisse L Tandarts Arratoon 1 D20 481 31:57 31:59
114 Reijnierse Piet Destil Goes H45 32 31:57 32:02
115 Geuze Mark Bouwgroep Peters H45 143 31:57 32:06
116 Carol Robert Intratuin 2 H35 344 32:04 32:06
117 Dijke Wim van v Hattum/Blankenvoort H45 43 32:02 32:07
118 Visser Martin de De Driehoek 2 H45 521 32:02 32:11
119 Brouwers Ivo Intratuin 3 H20 365 31:39 32:12
120 Versluis Joeri Middelburg H20 127 32:11 32:15
121 Pouwelse Arthur Paula H45 323 32:15 32:20
122 Vogel Jurriaan Middelburg Hju 86 32:18 32:20
123 K. den Hollander   H40 498 32:13 32:22
124 Spitz Dirk Bochum H40 100 32:14 32:24
125 PaardekooperRinu Goes H50 156 32:17 32:27
126 Ouwerkerk Niels Middelburg Hju 270 32:19 32:30
127 Hoek Jac Middelburg H50 69 32:26 32:31
128 Waal Peter de Middelburg H45 316 32:25 32:33
129 Tavenier Jan ArBS Sas van Gent H50 653 32:30 32:35
130 Sieling John Middelburg H50 249 32:27 32:38
130 Rijke Leo de Vlissingen H45 118 32:23 32:38
132 VerhoevenClaudia CZAV 1 D35 115 32:08 32:39
133 R. de rijke   H35 428 32:34 32:40
134 Sinke Michel Middelburg H35 57 32:38 32:42
135 Langerak John De Driehoek 1 H40 504 32:24 32:43
136 Put Jos Vlissingen H45 226 32:17 32:47
137 Vries Jan de Koole Controls 2 H55 434 32:42 32:48
138 Krijger Jeffrey Meijers Staalbouw H20 595 32:31 32:48
139 Freriks Ruud Unito Sports H55 133 32:43 32:49
140 Verkaart Marko Loopgroep Zld 5 H40 253 32:39 32:49
141 N. Luteijn   H20 549 32:42 32:50
142 Want Martijn v d DKW advocaten 1 H35 512 32:50 32:51
143 Allefs Monique De Witte Kenianen 1 H35 64 32:42 32:51
144 Jeras Bert De Driehoek 2 H40 524 32:41 32:52
145 Caspel Jon van Vlissingen H50 276 32:52 32:53
146 T. Schot   H20 548 32:46 32:54
147 Malcorps Erik Westrate H45 582 32:55 32:56
148 Jeras Rob Westrate H40 581 32:54 32:56
149 BarentsenVincent Middelburg H20 328 32:55 32:57
150 Wijkstra Roderik Unito Sports H20 134 32:51 32:57
151 Ovaa J Woontrend Zeeland H20 124 32:59 33:01
151 Lange Marcel de Middelburg H35 329 32:28 33:01
153 Konings Aswin Middelburg H40 306 32:56 33:02
154 m. pouwer   H20 449 33:01 33:02
155 G. De Ridder   H20 459 33:02 33:04
156 J. Dekker   H50 516 32:55 33:06
157 Bosse Peter v d Fysiofitnes De Driehoek H20 573 32:43 33:06
158 Saya Boy v Hattum/Blankenvoort H45 44 33:01 33:07
159 Voort Roy v d Rijkswaterstaat 2 H35 202 32:59 33:11
160 Vries Martijn de Middelburg H20 29 32:51 33:11
161 Lemson Frans Loopgroep Zld 5 H40 251 33:02 33:14
162 Bruggencate Auke Scheldebouw 1 H35 401 32:47 33:14
163 K Huisman   H20 447 33:13 33:16
164 Berg Anthony vd Loopgroep Zld 5 H40 252 32:53 33:16
165 KP Geschiere   H40 578 33:00 33:18
166 Franken Wilco De Witte Kenianen 1 H35 63 33:17 33:25
167 Poortvliet Sico ZIZO Runningteam H40 54 33:23 33:29
167 Jongeneel Rob ZIZO Runningteam H45 52 33:24 33:29
169 Geuze Kees ZIZO Runningteam H50 51 33:25 33:29
170 Pluijlaar Dion Bouwgroep Peters Hju 144 33:21 33:31
171 Joziasse Gert Middelburg H35 5 33:29 33:31
172 L.Ostee   H20 600 33:10 33:32
173 Concalves Fatima Koole Controls 1 D35 425 33:28 33:32
174 Kamphorst Jan Middelburg H40 27 33:32 33:36
175 Ton Leonie Zierikzee D35 319 33:32 33:36
176 Houwing Andre Vlissingen H60 208 33:36 33:37
177 Moes Piet Loopgroep Zld 4 H55 245 33:31 33:43
178 Klapwijk Ernst Loopgroep Zld 4 H40 244 33:32 33:44
179 Lindeberg Maub DKW advocaten 2 H50 562 33:26 33:44
180 Stee Jos van s-Gravenpolder H40 269 33:38 33:46
181 F. Sieling   H20 528 33:26 33:46
182 Meeder Frits Woontrend Zeeland H50 121 33:48 33:51
183 Meur Marco Middelburg H20 217 33:33 33:53
184 Stroo Peter De Driehoek 2 H50 523 33:37 33:54
185 Nieulande Martin Nw St Joosland H45 8 33:52 34:02
186 Drongelen Jan v Grijpskerke H55 116 33:46 34:08
187 Deynen Erik DKW advocaten 2 H45 564 34:01 34:09
188 Schurink Peter Destil Goes H45 33 33:40 34:10
189 StoutjesdijkJohn Don Risicobeheer H35 382 34:05 34:11
190 Westeinde Marco Kapsalon B&A H35 604 33:30 34:15
191 Maaren Pieter v Middelburg H20 48 33:52 34:17
192 Sonke Robert Middelburg H40 228 33:51 34:19
193 Lameijn Frans CZAV 1 H40 111 34:02 34:20
194 Latuheru Middelburg H35 56 34:21 34:24
195 Bouten Alexander Vlissingen Hju 250 34:25 34:27
196 Pluijlaar Joost Bouwgroep Peters H45 145 34:20 34:30
197 Mulder Mark Destil Goes H45 34 34:27 34:31
198 Walter David Munchenglagbach H20 59 34:13 34:31
199 Nijssen Serge DKW advocaten 1 H20 514 34:17 34:32
200 H. de Witte   H35 550 34:25 34:33
201 J. van Wingerden   H55 437 34:33 34:39
202 Leeftink Henk Intratuin 2 H45 343 34:03 34:43
203 Schrier Michel Fysiotherapie&Training H20 643 34:38 34:45
204 Wijne Marc Intratuin 3 H35 362 34:17 34:48
205 Hogeweg Jan Koole Controls 2 H40 432 34:28 34:51
206 Nadine de Wilde Scheldestroom D20 625 34:35 34:52
207 Veldung Michael Munchengladbach H20 98 34:34 34:53
208 Ven Edwin van de De Driehoek 3 H40 535 34:44 34:55
209 Visser Joan de Aagtekerke H20 39 34:46 34:58
210 W. Provoost   H50 607 34:51 34:59
211 J. van den Brekel   H45 419 34:52 35:00
212 Joosse Rinus Wilhelmindorp H65 87 34:53 35:01
213 Muchiri Ruth Runningteam Flakkee 1 D20 395 35:02 35:02
214 Late entry     375 34:18 35:02
215 Koene Ingrid ZLM 1 D35 455 34:57 35:03
216 ArratoonRaymond Tandarts Arratoon 1 H45 485 35:04 35:09
217 Gies Gunter Middelburg H45 10 34:45 35:10
218 Linden Ben v d Vlissingen H45 298 34:54 35:10
219 Coen Bertijn Scheldestroom H40 624 34:59 35:11
220 Gruiter Karel v Kijkshop.nl H60 473 35:05 35:13
221 M. Schonis   H20 476 34:42 35:13
222 Harinck Rene Souburg H40 179 35:12 35:18
223 Wolf Ruud de Tandarts Arratoon 2 H45 493 34:57 35:18
224 Corbijn Pascal Kijkshop.nl Hju 472 34:45 35:19
225 Pouwelse Jesse Paula Hju 321 34:43 35:21
226 C. Schipper   H50 529 35:20 35:23
227 Vries Koen de Vlissingen H50 240 34:59 35:27
228 Mersie Pieter J Risicokaart H50 444 35:16 35:28
228 Kint Lucas Rijkswaterstaat 2 H45 203 34:41 35:28
230 K. Commelin   H45 446 35:05 35:31
231 Prenger Roely Dierenkliniek De Ark D20 25 35:16 35:31
232 Ridder Joanne de Triatlonteam Zeeland Dju 615 35:28 35:31
233 WillemsteynSteph Unito Sports H20 135 35:28 35:33
234 Moes Klaas Intratuin 3 H35 361 35:04 35:36
235 Hage Leo Destil Goes H40 31 35:35 35:38
236 Dekker Izaak Wemeldinge H45 200 35:31 35:44
237 M. Francken   H20 596 35:03 35:45
238 Alphen Angela v CSW Toorop D35 92 35:38 35:45
239 N. Bezuijen   H20 477 35:15 35:46
240 Groot Danny de Scheldebouw 2 H45 415 35:23 35:47
241 Giesen Ron van Middelburg H45 326 35:17 35:50
242 Visser William d Zuud Bevelandlopers H20 174 35:19 35:51
243 Iersel Wino van Zuud Bevelandlopers H40 171 35:22 35:54
244 Besuijen Ivo Middelburg H20 6 35:13 35:55
245 Witte Wim Zuud Bevelandlopers H50 173 35:26 35:55
245 Kam Etien de Koudekerke H35 170 35:37 35:55
247 Cornu Cees Middelburg H55 296 35:44 35:55
248 DingemanseDaniel Souburg H20 146 35:50 35:57
249 Janse Sander De Driehoek 2 H40 522 35:32 35:57
250 A. Boer   H45 579 35:29 35:57
251 Fonse Angelina Loopgroep Zld 4 D35 242 35:45 35:58
252 Iwaarden Miranda ZIZO Runningteam D35 55 35:55 36:01
253 Eppings Maurice De Driehoek 4 H20 543 35:55 36:05
254 Drongelen Jan v De Witte Kenianen 1 H40 65 35:53 36:05
255 Ridderhof Michel Middelburg H35 178 35:44 36:08
256 Arjen Griep Scheldestroom H40 623 35:43 36:09
257 I. Boone   H55 547 35:49 36:12
258 Peter Janse Scheldestroom H40 622 36:02 36:14
259 Taal Oler Jens Oostkapelle Hju 138 35:40 36:14
260 Froeling Arjan Serooskerke H35 159 35:48 36:16
261 Zanten Eric van Rijkswaterstaat 1 H40 193 35:58 36:17
262 Knijff Marianne Agrisneltank D35 11 36:03 36:19
263 Hilberdink Dick Kinderopvang 2 Walch H40 84 36:10 36:20
264 C. Vreke   H55 567 36:00 36:21
265 Struyk Marcel Middelburg H20 239 36:10 36:22
266 Hereijgers Ruud CZAV 1 H20 113 36:05 36:23
267 Zandee Rien Tandarts Arratoon 2 H45 494 36:03 36:24
268 Kloet Mirjam Bouwgroep Peters D35 141 36:15 36:25
269 Bob Sebastiaan RDH Architecten H20 183 35:59 36:26
270 Roelofs Derk Loopgroep Zld 5 H45 255 35:52 36:26
271 Aarnoutse Rens De Driehoek 3 H45 533 36:11 36:27
272 J. Bezuijen   H50 517 36:19 36:32
273 Dorrepaal Edwin Agrisneltank H35 12 36:16 36:33
274 Ron de Woy   H40 137 36:16 36:36
275 Vogel Anja Middelburg D35 80 36:24 36:38
276 Luitwieler Jaap Middelburg H60 3 36:31 36:39
277 Stee Peter van Kapsalon B&A H35 603 35:53 36:41
278 Kok Frank de Middelburg H45 119 36:25 36:41
279 M. Daane   H20 467 36:22 36:42
280 Tramper Erno Middelburg H35 40 36:19 36:45
281 Block Sandra de ArBS Sas van Gent D20 652 36:42 36:45
282 Leeuw Kees de SML 1 H60 151 36:25 36:46
283 Geerse Jeroen Middelburg H20 38 36:21 36:47
284 Buck Gerda de Loopgroep Zld 8 D50 282 36:36 36:50
285 Flikweert Rian Destil Goes D35 35 36:47 36:51
286 Beijer Piet Middelburg H60 88 36:46 36:53
287 Hunnik Melvin Wissenkerke H20 79 36:22 36:56
288 Veen Henk v d Middelburg H55 158 36:19 36:56
289 Neve de Vlissingen H40 67 36:38 36:57
290 Verhulst Petra Meijers Staalbouw D35 591 36:25 36:58
291 Kaag Niek Vaarbanen.nl H45 675 36:22 37:02
292 Bonestroo Ralf Vlissingen H20 257 36:46 37:04
293 H. Korstanje   H20 590 36:35 37:04
294 D. Joosse   H20 520 36:35 37:06
295 Goossen Marion Profile Rabout Running D35 351 36:57 37:07
296 F. Hendriksen   H35 519 36:40 37:08
297 Bennekom Wouter Terneuzen H20 227 36:43 37:08
298 S. de Nooijer   H35 568 36:45 37:08
299 R. Riemens   H55 509 37:04 37:10
300 A. Bomelje   H45 426 36:45 37:15
301 Bulck Cees v d Middelburg H60 196 36:44 37:15
302 Kluijfhout Anja v Hattum/Blankenvoort D35 45 37:11 37:16
303 Geerse Jeffrey Vlissingen H20 339 36:34 37:16
304 Danielse Bennie Middelburg H45 128 37:12 37:19
305 J. Geirnaerdt   H45 536 36:42 37:21
306 Lippe Berbel Unito Sports D20 131 37:15 37:21
307 GeschiereSuzanne Kapsalon B&A D35 601 37:17 37:25
308 Koppejan Chris s'Gravenpolder H40 297 37:08 37:26
309 Lous Don Vlissingen H20 309 36:48 37:30
310 Tavenier Ellen Serooskerke D20 207 37:18 37:33
311 Richard Marcel SML 2 H55 161 37:17 37:36
312 Anker Jolanda i Woontrend Zeeland H20 123 37:33 37:37
313 C. lievense   D35 560 37:35 37:37
314 Besuijen Marije Rijkswaterstaat 1 D20 194 37:33 37:38
315 Guequierre Ben Scheldebouw 2 H55 414 37:18 37:42
316 Sparnaaij Ronald Koole Controls 2 H20 431 37:00 37:44
317 Dieleman Ronald De Driehoek 3 H35 534 37:30 37:46
318 Cevaal Corry Loopgroep Zld 6 D35 262 37:21 37:48
319 M. Grozema   H35 499 37:16 37:49
320 Krista Voorham Burgh Haamstede D35 327 37:36 37:52
321 Capelle Kees Koole Controls 2 H40 433 37:28 37:53
322 Sluyter Harold ZLM 2 H35 461 37:23 37:54
323 Kleingeld Lena Vlissingen D50 139 37:48 37:57
323 Michielse Erik SML 2 H40 162 37:37 37:57
325 Zuidweg Ad CZAV 1 H45 114 37:54 37:57
326 Tony Mulkens Rijkswaterstaat 2 H55 205 37:32 37:58
327 Jozwiak Stephan Loopgroep Zld 1 H20 214 37:31 38:00
328 Flipse Gerda Bouwgroep Peters D35 142 37:51 38:00
329 Francke Loniek Dierenkliniek De Ark D20 21 37:47 38:02
330 Houmes Erwin Loopgroep Zld 3 H35 231 37:49 38:02
331 Late entry     495 37:42 38:04
332 Rommers Gerard Vlissingen H65 216 37:41 38:07
333 Crans Katinka De Driehoek 3 D35 531 37:52 38:08
334 D. Zerbib   D35 556 37:50 38:08
335 Verhoeven Nel Middelburg D35 20 38:04 38:10
336 Kraamer Jolanda Aagtekerke D35 109 38:04 38:12
337 Marco Takls   H35 218 37:50 38:13
338 Jobse Jan De Driehoek 5 H20 551 38:00 38:18
339 Noordijke Adri Zierikzee H65 130 38:12 38:20
340 Knaap Marko v d Loopgroep Zld 6 H35 265 37:47 38:22
341 Baas Jacquelene Kinderopvang 2 Walch D35 83 38:27 38:34
342 C. de lange   H45 557 37:58 38:42
343 H. lievense   H40 546 38:42 38:43
344 Sipma Rink Kinderopvang 1 Walch H40 75 38:35 38:45
345 Late entry     510 38:36 38:57
346 D. White   H20 610 38:27 38:57
347 Veringa Caroline Loopgroep Zld 10 D35 305 38:21 38:59
348 Davidse Ko Oostkapelle H50 186 38:24 38:59
349 Doe Martin v d Loopgroep Zld 8 H55 281 38:50 39:04
350 Willemse Arno Zoutelande H45 360 38:33 39:06
351 Bree Jacqueline Kinderopvang 2 Walch D35 81 38:36 39:08
352 Elewout Els van Rijkswaterstaat 2 D20 201 38:48 39:13
353 Vliet Hans van Middelburg H20 236 38:38 39:14
353 Vliet Harmjan v Middelburg Hju 237 38:39 39:14
355 Leeuw Jacco de Kapelle H20 89 38:36 39:15
356 Corbijn Henry Goes H20 50 38:38 39:17
357 Leijnse Cees Middelburg H55 289 38:53 39:17
358 Wolf Evelien de Loopgroep Zld 6 D35 263 39:05 39:19
359 Vos Lyda Kapsalon B&A D35 602 38:59 39:20
360 R.Mol   H35 599 38:57 39:21
361 C. Blok   D20 586 38:41 39:22
362 Stefan Daane   H20 468 39:04 39:23
363 M. Bode   H35 570 38:44 39:24
364 Poortvliet Hugo Kijkshop.nl H65 475 39:04 39:26
365 Angelini Edgar SML 1 H40 154 39:04 39:26
366 Hage Jeroen Middelburg H40 338 38:48 39:30
367 Miranda Slabber   D20 457 39:10 39:31
368 Koole Joeri Serooskerke H20 9 39:06 39:32
369 LangeveldeMartyn Middelburg H35 49 39:04 39:36
370 P. dieleman   H20 577 38:58 39:38
371 Seuss Lucille SML 2 D35 163 39:19 39:38
372 Soolsma Vinnie Middelburg Hju 209 39:31 39:40
373 Dourlijn Joost Don Risicobeheer H50 381 39:34 39:42
374 A dingemans   H20 438 39:18 39:43
375 CoppoolseMaarten Middelburg H55 256 39:36 39:48
376 M. de Visser   D20 489 39:16 39:49
377 J. Minderhoud   H50 490 39:11 39:53
378 Leijnse Sacha RDH Architecten D35 181 39:27 39:55
379 Coppoolse Coby De Driehoek 5 D20 555 39:28 40:00
380 Soolsma Nancy Unito Sports D35 132 39:54 40:00
381 Aerts Eline SML 2 D20 164 39:40 40:01
382 Dierks Winny SML 1 D35 152 39:41 40:01
383 Liere Leon van De Driehoek 5 H20 552 39:38 40:01
384 T. Giele   H45 609 39:19 40:03
385 Nefs Rob CSW Toorop H40 94 39:24 40:04
386 Caspel Emmy van Vlissingen D50 277 39:48 40:05
387 Helleman Geesje Middelburg D20 70 39:26 40:10
388 Ouwendijk Christ De Driehoek 1 D35 505 39:51 40:11
389 Meijers Peter Middelburg H50 268 39:55 40:13
390 Harten Ilona Loopgroep Zld 6 D35 264 39:36 40:14
391 Klap Roel Westkapelle H55 18 39:35 40:14
392 X Nijssen   D20 469 40:05 40:15
393 Contant Annemari De Driehoek 5 D20 554 39:51 40:15
394 Snoep Ilona Souburg D20 126 39:51 40:15
395 Vermare Alex Kapelle H40 76 39:38 40:16
396 Osse Martin Rijkswaterstaat 2 H35 204 39:38 40:16
397 Veenker Eefje Middelburg D20 99 39:31 40:17
398 Berg Roxane v d Loopgroep Zld 9 D20 291 39:40 40:20
399 Louws Walter De Driehoek 4 H20 541 39:57 40:21
400 J. Bezuijen   H50 496 39:49 40:21
401 V. den Dolder   D35 427 40:01 40:23
402 Steketee Piet Borssele H50 97 40:21 40:27
403 ZonnevijleJeroen Risicokaart H40 443 39:54 40:29
404 BlankenburghKees Agrisneltank H40 13 39:59 40:29
405 Leenpoel Marion SML 2 D35 165 40:08 40:30
406 Ridder Imka de SML 1 D35 155 40:08 40:30
407 W. Theune   D20 506 40:03 40:33
408 Pouwelse Riet Paula D50 325 40:31 40:36
409 Ridderhof Mirand Middelburg D35 247 40:11 40:36
410 Hekman Jovanka Dierenkliniek De Ark D20 22 40:23 40:38
411 Bos Marco Middelburg H40 66 39:56 40:39
412 Konings Nicole Middelburg D35 320 40:09 40:40
413 Bierings Koos Loopgroep Zld 11 H50 314 40:19 40:40
414 Boogaard Arja CSW Toorop D35 95 40:31 40:47
415 Scheijbeler Joop Middelburg H55 149 40:18 40:51
416 Blaas Simon Vaarbanen.nl H20 673 40:18 40:56
417 C. Sohier   H20 608 40:14 40:58
417 Haan Berend de Loopgroep Zld 10 H40 304 40:38 40:58
419 PeetersCathrine Kapsalon B&A D50 605 40:52 41:00
420 Katsman JanPeter Middelburg H20 258 40:20 41:01
421 Lokerse Ana Domburg D35 4 40:39 41:01
422 Rensinga Amanda Scheldebouw 1 D20 405 40:42 41:05
423 Dolata Wendy B Haamstede D35 148 40:52 41:08
424 Eiff Piet Middelburg H50 266 40:29 41:09
425 Schurink Marco Vlissingen Hju 356 40:40 41:10
426 Schroevers Gre Koole Controls 2 D35 435 40:41 41:13
427 Ridder Margriet Loopgroep Zld 10 D35 302 40:37 41:14
427 E. Koole   D20 487 40:34 41:14
429 Dekker Wim Serooskerke H45 107 40:35 41:15
430 Veenhoven Marc Axel H45 259 40:51 41:20
431 Jacobs Natasja Loopgroep Zld 10 D35 301 40:49 41:22
432 Hoekman Jan Goes H20 30 40:51 41:27
433 RingenaldusAnton Middelburg H45 16 41:23 41:34
434 Pouwelse Charlie Paula H55 324 41:20 41:37
435 Becks Igna Fysiofitnes De Driehoek D50 574 41:14 41:37
436 D. Acuden   H55 480 41:12 41:45
437 Capelle Isabelle Fysiofitnes De Driehoek D35 572 41:26 41:47
438 De Beer   H55 456 41:33 41:48
439 Doel Petra v d DKW advocaten 2 D35 565 41:34 41:50
440 Maljers Peter Middelburg H55 279 41:40 41:50
441 SimonseAnnemarie Westrate D20 584 41:22 41:50
442 Belzen Andre v Intratuin 3 H20 363 41:06 41:51
443 Gerritsen Hans CSW Toorop H50 91 41:11 41:51
444 Siegers Sylvia Loopgroep Zld 5 D35 254 41:38 41:52
445 Veen John van De Driehoek 5 H20 553 41:17 41:52
446 Karelse Irma DKW advocaten 1 D35 515 41:13 41:53
447 Kruik Jos Middelburg H40 246 41:32 41:56
448 N. Altikulac   H45 518 41:31 41:57
449 R. de Graaff   H20 576 41:30 42:00
450 Glerum Diana Loopgroep Zld 3 D50 234 41:34 42:09
451 Sluijs Vincent v Loopgroep Zld 2 H40 221 41:35 42:13
452 Hoeven Eugene Middelburg H40 267 41:40 42:17
453 I. Kuijpers   D35 566 42:02 42:21
454 Rijke Bram de Middelburg H65 330 41:59 42:22
455 Trommel Annelies RDH Architecten D20 182 42:02 42:30
456 Verbunt Fons Middelburg H35 310 41:49 42:30
457 Poppe Sonja Kamperland D35 299 42:10 42:37
458 PaardekooperMira Goes D35 157 42:22 42:41
459 Walter Peter Munchengladbach H55 60 42:18 42:41
460 Noppen Ans van Kinderopvang 2 Walch D35 82 42:07 42:41
461 J. van den Broek   H45 580 42:17 42:48
462 A. Vermeulen   D20 526 42:35 42:58
463 Louwerse Johan Loopgroep Zld 7 H45 274 42:32 43:00
464 W. Slabbekooren   H35 478 43:01 43:03
465 Mol Denise ZLM 2 Hju 465 42:33 43:03
466 A. Rotte   H20 589 42:30 43:07
467 Lastdrager Willy De Driehoek 4 D20 545 42:47 43:11
468 Hamer Monique ZLM 2 D20 462 42:42 43:12
469 Aerts Sarijke SML 1 D50 153 42:52 43:13
470 Simons Sylvia Middelburg D35 337 42:55 43:14
471 HildenbrandIngri De Driehoek 2 D20 525 42:56 43:19
472 Zeeuw Jaap de Middelburg H50 90 42:44 43:20
472 P.de zeeuw   D20 439 42:47 43:20
474 PoortvlietDorien Kinderopvang 1 Walch D20 71 42:43 43:20
475 Smit Marco de Loopgroep Zld 7 H40 272 42:56 43:20
476 Ridder Frans de Loopgroep Zld 10 H45 303 42:41 43:21
477 MastenbroekAnnet Intratuin 1 D35 335 43:16 43:23
478 Peute Christina Loopgroep Zld 8 D35 283 42:42 43:23
479 Passenier Anda Loopgroep Zld 8 D35 285 42:51 43:26
480 Schets Roel Loopgroep Zld 3 H45 233 42:53 43:30
481 Opbergen Michel Middelburg H35 220 42:49 43:31
482 Maas Leen v d Zuud Bevelandlopers H40 172 43:00 43:32
483 C. van der Valk   D35 559 42:49 43:32
484 S. Mecking   D35 558 42:49 43:33
485 Heusen Judith v Loopgroep Zld 9 D35 294 43:01 43:34
486 Verheul Ina Loopgroep Zld 11 D35 311 42:59 43:35
487 JeremiasseMarlie Wemeldinge D50 198 43:11 43:37
488 Boone Nathalie Loopgroep Zld 8 D35 284 42:58 43:39
489 Wisse Ellen Loopgroep Zld 3 D35 235 43:01 43:40
490 SteenbakkerJolan ZLM 2 D35 464 43:13 43:43
491 Kleven Mariette Middelburg D35 129 43:18 43:46
492 Franzen Han Vlissingen H55 150 43:26 43:57
493 ZwezerijnenIlona Middelburg D35 219 43:25 44:04
494 Visser Marijke Woontrend Zeeland D35 122 43:25 44:09
495 NotschaeleJacque Arnemuiden D35 140 43:45 44:11
496 Boogaard Magda Kijkshop.nl D35 471 43:46 44:15
497 Tramper Monika Middelburg D35 46 43:39 44:18
498 A. Prins   D50 587 43:51 44:19
499 Mersie Pieter J De Driehoek 4 H20 542 44:01 44:21
500 Jong Colette de Zuud Bevelandlopers D20 175 43:53 44:22
501 Meinesz Gerbrand Loopgroep Zld 7 D20 275 44:01 44:27
502 Wisse Caroline Don Risicobeheer D35 385 44:22 44:31
503 Warren Margot RDH Architecten D20 184 44:15 44:44
504 Karin RDH Architecten D20 185 44:17 44:45
505 C. Nijdam   D35 569 44:35 44:56
506 Fokker Bram Dierenkliniek De Ark H20 24 44:43 44:58
507 ScheiberlichChan Loopgroep Zld 9 D35 292 44:28 45:00
508 Nooijer Joyce de Middelburg D35 290 44:45 45:04
509 Gosens Izaak Wemeldinge H40 199 44:22 45:06
510 Thorenaar Joost Tandarts Arratoon 2 H45 491 44:44 45:10
511 Vries Evelien de Intratuin 2 D20 345 45:05 45:12
512 ThorenaarMariska Tandarts Arratoon 2 D35 492 44:46 45:12
513 marianne de Meulmeester   D20 616 44:53 45:12
514 Dam Piet Scheldebouw 2 H50 411 44:50 45:15
515 Bergman Anita Kinderopvang 1 Walch D35 74 44:50 45:27
516 Augustijn Rob CZAV 1 H40 112 44:59 45:30
517 Wouters Suset Loopgroep Zld 7 D35 273 45:05 45:30
518 Buck Bram de Wemeldinge H55 206 45:15 45:31
519 Nipius Dennis De Driehoek 3 H35 532 45:19 45:36
520 Mill Felix van Middelburg Hju 668 45:36 45:50
521 NijssenSebastian Vaarbanen.nl H35 671 45:20 46:02
522 A. Vermeulen   D20 527 45:47 46:10
523 Klerk Sylvia de Loopgroep Zld 9 D20 293 45:44 46:17
524 Heijt Huib Middelburg H45 167 45:49 46:23
525 Jeroniumus Petra Intratuin 4 D20 373 46:22 46:30
526 Goudappel Marian Intratuin 4 Dju 374 46:21 46:30
527 Lissenburg Karin Middelburg D35 108 46:18 46:35
528 Robbert Vergaaije   H20 617 46:19 46:39
529 Reinier Snoeienbos   H20 606 46:19 46:39
530 Doorenbos Maaike Middelburg D35 288 46:19 46:45
531 Oreel Debora Middelburg D35 17 46:38 46:48
532 Wisse Karin Fysiofitnes De Driehoek D35 575 46:26 46:59
533 Harinck Ineke ZLM 2 D35 463 46:38 47:09
534 Belzen Renate v Loopgroep Zld 11 D35 313 46:42 47:19
535 A Ooms   D35 430 46:54 47:31
536 SchoninghTamara Vaarbanen.nl D20 674 46:51 47:32
537 VersluisNicolett Middelburg D20 300 47:27 47:50
538 Sitter Rob de Loopgroep Zld 1 H40 211 47:20 47:56
539 E. Eversdijk   H40 507 47:35 48:03
540 Willemse Ina Zoutelande H40 359 47:33 48:06
541 Keulen Evelien v Middelburg D35 117 47:44 48:11
542 P. Provoost   D20 598 47:42 48:20
543 Weele Henny v d Fysiofitnes De Driehoek D20 571 47:47 48:20
544 A. Khan   D20 597 47:50 48:28
545 LacourMargaretha Loopgroep Zld 3 D50 232 47:56 48:31
546 Coenen Carla Middelburg D20 278 48:14 48:38
547 K. van eennennaam   D20 450 48:21 48:38
548 Wattel Gerda Middelburg D35 190 48:12 48:51
549 Wijngaard Mieke Middelburg D35 189 48:16 48:55
550 Stokman Marjon Loopgroep Zld 1 D35 212 48:21 48:57
551 Meijers Erik Terneuzen H45 230 48:35 49:08
552 Dorst Anton van Scheldebouw 2 H35 413 48:35 49:08
553 Blok Elise Risicokaart D35 441 48:56 49:10
554 Arts Paul Loopgroep Zld 1 H40 213 48:43 49:22
555 Baukema Liesbeth Kinderopvang 1 Walch D35 72 49:16 49:57
556 Meeder Angela Woontrend Zeeland D20 125 49:55 49:57
557 Flikweert Gerard Goes H45 368 49:28 49:58
558 Rober Angelique Loopgroep Zld 2 H40 223 49:29 50:05
559 Brasser Alica Loopgroep Zld 11 D35 315 49:30 50:06
560 Vogel Wendy Loopgroep Zld 2 D35 222 49:31 50:06
561 Ketterij Claudia Loopgroep Zld 2 D35 224 49:31 50:06
562 Visser Yvonne Loopgroep Zld 1 H40 215 49:31 50:07
563 Moes Marijke Loopgroep Zld 2 D35 225 49:30 50:07
564 Mastrigt Christy Kinderopvang 1 Walch D20 73 49:53 50:32
565 Filius Arianne Koudekerke H35 169 50:27 51:09
566 Sipma Jan Meliskerke H50 210 50:39 51:10
567 C. de Voogd   H65 479 50:49 51:23
568 Davidse Simone Oostkapelle D20 180 51:52 52:28
569 Tellekemp Moniqu Dierenkliniek De Ark D20 23 55:52 56:06
570 Visser Jessica Middelburg D35 188 68:52 69:15

Uitslag Teams:
  1 63Koolesport               6270 
       Smissen Armand v 24:42 
       Overgaauw Ronnie 24:51 
       Nieuwkerk Wim    25:39 
       Kok Marianne de  29:18 
   2 64Fysiotherapie&Training   6698 
       Pleijte Tim      24:14 
       Adan Erwin       26:37 
       Engels Anjolie   28:39 
       Engels Anton     32:08 
   3 48Tandarts Arratoon 1      6765 
       Francke Jesper   25:51 
       Brouwer Sjaak    27:16 
       Janse Micha      27:28 
       Antheunisse L    32:10 
   4 39Runningteam Flakkee 1    6809 
       Stolk Edwin      25:59 
       Akershoek Marco  26:46 
       Pollemans Peter  27:12 
       Ton Leonie       33:32 
   5 10MG Podologie             6967 
       Harmes Erwin     27:42 
       Korte Willem de  28:08 
       Eijzeren Harmen  28:26 
       Kraker Eva de    31:51 
   6 35Profile Rabout Running   7166 
       Goossen Erik     26:34 
       Rabout Theo      26:57 
       Jaeger Edwin de  28:32 
       Goossen Marion   37:23 
   7 65ArBS Sas van gent        7201 
       Kok Martijn de   26:01 
       Hoosemans Ruud   27:40 
       Poppe Erik       29:22 
       Polderdijk Wilma 36:58 
   8 45ZLM 1                    7339 
       Besuijen Marius  28:11 
       Balkenende Peter 28:57 
       Baart Menno      29:49 
       Koene Ingrid     35:22 
   9 42Koole Controls 1         7382 
       Verbrugge Gert J 28:24 
       Schroevers J 68  29:24 
       Schroevers J 69  31:25 
       Concalves Fatima 33:49 
  10 66Running Flakkee 2        7387 
       Arensman Johnny  28:37 
       Engel Ferry      29:11 
       Melissant Arco   30:17 
       Muchiri Ruth     35:02 
  11 61Triatlonteam Zeeland     7455 
       Jacobse Leon     27:34 
       Riemens Marc     29:16 
       Jacobse Maurice  31:41 
       Ridder Joanne de 35:44 
  12 33Intratuin 1              7555 
       Kok Erik         27:19 
       Maledegem Andre  27:21 
       Joziasse Sjacco  27:37 
       MastenbroekAnnet 43:38 
  13 19Rijkswaterstaat 1        7604 
       Koster Bart de   27:56 
       Blaakman Eric    30:12 
       Aartsen Arthur v 30:42 
       Besuijen Marije  37:54 
  14 59Meijers Staalbouw        7624 
       Verhage Bram     29:02 
       Wattel Adriaan   29:03 
       Middelkoop Erik  31:48 
       Verhulst Petra   37:11 
  15 24Loopgroep Zld 4          7659 
       Vasseur Remy     26:06 
       Linde Erwin v d  31:21 
       Ridder Jacko de  33:58 
       Fonse Angelina   36:14 
  16 06De Witte Kenianen 1      7666 
       Koster Tom de    30:23 
       Voorde Tom v d   30:31 
       Allefs Monique   33:13 
       Franken Wilco    33:39 
  17 50De Driehoek 1            7667 
       Willeboordse F   27:14 
       Daalen Anton van 29:14 
       Janse Adrie      30:59 
       Ouwendijk Christ 40:20 
  18 04v Hattum/Blankenvoort    7760 
       Vaardegem Jan v  28:35 
       Meeuwse Jos      30:52 
       Dijke Wim van    32:19 
       Kluijfhout Anja  37:34 
  19 56DKW advocaten 2          7921 
       Tongeren Miquel  26:40 
       Want Frank v d   29:20 
       Lindeberg Maub   34:01 
       Doel Petra v d   42:00 
  20 40Scheldebouw 1            8025 
       Gent Paul van    29:01 
       BruggencateJehtr 31:27 
       Kooman Arend     32:01 
       Rensinga Amanda  41:16 
  21 05ZIZO Runningteam         8067 
       Walhout Adriaan  30:49 
       Poortvliet Sico  33:40 
       Jongeneel Rob    33:42 
       Iwaarden Miranda 36:16 
  22 01Agrisneltank             8127 
       Kodde Johan      30:11 
       Klompe Johan     31:56 
       Knijff Marianne  36:32 
       Dorrepaal Edwin  36:48 
  23 58Westrate                 8176 
       Joziasse Aart    29:06 
       Vogel Patrick    31:53 
       Malcorps Erik    33:19 
       SimonseAnnemarie 41:58 
  24 14Bouwgroep Peters         8236 
       Geuze Mark       32:14 
       Pluijlaar Dion   33:45 
       Pluijlaar Joost  34:36 
       Kloet Mirjam     36:41 
  25 62Ws Zeeuwse Stromen       8278 
       Wilde Rien de    31:13 
       Wilde Nadine de  34:57 
       Bertijn Coen     35:24 
       Griep Arjen      36:24 
  26 03Destil Goes              8296 
       Maljers Julian   32:12 
       Schurink Peter   34:22 
       Mulder Mark      34:38 
       Flikweert Rian   37:04 
  27 51DKW advocaten 1          8320 
       Koole Niels      28:47 
       Want Martijn v d 33:10 
       Nijssen Serge    34:39 
       Karelse Irma     42:04 
  28 13Unito Sports             8385 
       Freriks  Ruud    33:02 
       MarinisseMartin  33:22 
       WillemsteynSteph 35:46 
       Lippe Berbel     37:35 
  29 34Intratuin 2              8394 
       Bostelaar Rens   30:46 
       Visser Bram de   31:34 
       Gueqierre John   32:16 
       Vries Evelien de 45:18 
  30 11CZAV 1                   8534 
       VerhoevenClaudia 32:54 
       Klompe Bas       34:30 
       Hereijgers Ruud  36:37 
       Zuidweg Ad       38:13 
  31 25Loopgroep Zld 5          8547 
       Verkaart Marko   33:04 
       Lemson Frans     33:36 
       Berg Anthony vd  33:37 
       Siegers Sylvia   42:10 
  32 52De Driehoek 2            8591 
       Visser Martin de 32:22 
       Jeras Bert       33:12 
       Stroo Peter      34:06 
       HildenbrandIngri 43:31 
  33 47Kijkshop.nl              8712 
       Hollander rene   29:56 
       Gruiter Karel v  35:26 
       Corbijn Pascal   35:31 
       Boogaard Magda   44:19 
  34 08Kinderopvang 2 Walch     8734 
       Alphen Edwin van 31:09 
       Hilberdink Dick  36:35 
       Baas Jacquelene  38:36 
       Bree Jacqueline  39:14 
  35 20Rijkswaterstaat 2        8804 
       Voort Roy v d    33:32 
       Kint Lucas       35:41 
       Mulkens Tony     38:15 
       Elewout Els van  39:16 
  36 44Risicokaart              8816 
       Hamer Michael de 30:16 
       Portegies Sjaak  31:45 
       Mersie Pieter J  35:39 
       Blok Elise       49:16 
  37 43Koole Controls 2         8841 
       Vries Jan de     33:00 
       Hogeweg Jan      34:59 
       Sparnaaij Ronald 37:58 
       Schroevers Gre   41:24 
  38 53De Driehoek 3            8889 
       Ven Edwin van de 35:04 
       Aarnoutse Rens   36:44 
       Dieleman Ronald  38:00 
       Crans Katinka    38:21 
  39 60Kapsalon B&A             8906 
       Westeinde Marco  34:23 
       Stee Peter van   36:54 
       GeschiereSuzanne 37:39 
       Vos Lyda         39:30 
  40 09CSW Toorop               8947 
       Jansen Rob       31:58 
       Alphen Angela v  35:52 
       Nefs Rob         40:18 
       Boogaard Arja    40:59 
  41 12Woontrend Zeeland        8968 
       Ovaa J           33:23 
       Meeder Frits     34:02 
       Anker Jolanda i  37:50 
       Visser Marijke   44:13 
  42 38Don Risicobeheer         9011 
       Hengst Lourens J 31:17 
       StoutjesdijkJohn 34:20 
       Dourlijn Joost   39:56 
       Wisse Caroline   44:38 
  43 32Paula                    9042 
       Pouwelse Arthur  32:26 
       Pouwelse Jesse   35:35 
       Pouwelse Riet    40:54 
       Pouwelse Charlie 41:47 
  44 54De Driehoek 4            9074 
       Houmes Jacco     31:05 
       Eppings Maurice  36:18 
       Louws Walter     40:37 
       Lastdrager Willy 43:14 
  45 49Tandarts Arratoon 2      9167 
       Graaff Shirley d 35:19 
       Wolf Ruud de     35:29 
       Waeter Bennie vd 36:38 
       ThorenaarMariska 45:21 
  46 17Zuud Bevelandlopers      9170 
       Visser William d 36:02 
       Iersel Wino van  36:06 
       Iersel Kevin v   36:11 
       Jong Colette de  44:31 
  47 16SML 2                    9367 
       Richard Marcel   37:48 
       Michielse Erik   38:14 
       Seuss Lucille    39:52 
       Aerts Eline      40:13 
  48 26Loopgroep Zld 6          9392 
       Cevaal Corry     38:01 
       Knaap Marko v d  38:32 
       Wolf Evelien de  39:28 
       Harten Ilona     40:31 
  49 67Vaarbanen.nl             9429 
       Besuijen Wim     31:19 
       Rentier Jaap     37:13 
       Blaas Simon      41:04 
       SchoninghTamara  47:33 
  50 15SML 1                    9462 
       Leeuw Kees de    37:02 
       Angelini Edgar   39:43 
       Dierks Winny     40:11 
       Ridder Imka de   40:46 
  51 55De Driehoek 5            9571 
       Jobse Jan        38:31 
       Coppoolse Coby   40:09 
       Liere Leon van   40:15 
       Contant Annemari 40:36 
  52 02Dierenkliniek De Ark     9593 
       Prenger Roely    35:43 
       Francke Loniek   38:20 
       Hekman Jovanka   40:52 
       Fokker Bram      44:58 
  53 30Loopgroep Zld 10         9793 
       Veringa Caroline 39:03 
       Haan Berend de   41:08 
       Ridder Margriet  41:28 
       Jacobs Natasja   41:34 
  54 28Loopgroep Zld 8          9811 
       Buck Gerda de    37:03 
       Doe Martin v d   39:07 
       Peute Christina  43:39 
       Passenier Anda   43:42 
  55 57Fysiofitnes De Driehoek  9844 
       Bosse Peter v d  33:26 
       Becks Igna       41:41 
       Capelle Isabelle 41:54 
       Wisse Karin      47:03 
  56 18RDH Architecten          9844 
       Bob Sebastiaan   36:40 
       Leijnse Sacha    40:05 
       Trommel Annelies 42:34 
       Warren Margot    44:45 
  57 23Loopgroep Zld 3         10085 
       Houmes Erwin     38:17 
       Glerum Diana     42:20 
       Wisse Ellen      43:44 
       Schets Roel      43:44 
  58 41Scheldebouw 2           10109 
       Groot Danny de   35:58 
       Guequierre Ben   37:56 
       Patillero Emmy   45:28 
       Dorst Anton van  49:07 
  59 46ZLM2                    10111 
       Sluyter Harold   38:09 
       Mol Denise       43:09 
       Hamer Monique    43:18 
       SteenbakkerJolan 43:55 
  60 29Loopgroep Zld 9         10539 
       Brasser Mariska  40:35 
       Heusen Judith v  43:45 
       ScheiberlichChan 45:02 
       Klerk Sylvia de  46:17 
  61 27Loopgroep Zld 7         10609 
       Wouters Andre    43:04 
       Smit Marco de    43:35 
       Meinesz Gerbrand 44:34 
       Wouters Suset    45:36 
  62 07Kinderopvang 1 Walch    10675 
       Sipma Rink       38:53 
       PoortvlietDorien 43:30 
       Bergman Anita    45:33 
       Baukema Liesbeth 49:59 
  63 31Loopgroep Zld 11        10935 
       Bierings Koos    40:57 
       Verheul Ina      43:51 
       Belzen Renate v  47:19 
       Brasser Alica    50:08 
  64 21Loopgroep Zld 1         11074 
       Jozwiak Stephan  38:18 
       Sitter Rob de    47:57 
       Stokman Marjon   49:00 
       Arts Paul        49:19 
  65 22Loopgroep Zld 2         11560 
       Sluijs Vincent v 42:25 
       Rober Angelique  50:03 
       Vogel Wendy      50:05 
       Ketterij Claudia 50:07 

2.5 km

Pl. Naam Club/Plaats/Land Cat. Startnr. Nettotijd Brutotijd
1 Yosef Yohannes Middelburg Hju 646 8:41 8:45
2 Broeke Tim van d Vlissingen Hju 640 8:53 8:56
3 VerstraateWouter Westkapelle Hju 638 9:01 9:01
4 Leeftink Wouter Souburg Hju 376 10:05 10:08
5 Wattel Levien Zoutelande Hju 649 10:07 10:11
6 Harinck Gino Souburg Hju 639 10:32 10:33
7 C. Verhage   Dju 588 10:39 10:42
8 Dekker Simon Serooskerke Hju 690 10:42 10:54
9 Koppejan Tim Zoutelande Hju 618 10:57 11:01
10 M. de Visser   Dju 429 10:56 11:08
11 Tupanwel Noah Middelburg Hju 658 11:10 11:24
12 Lange Jerzey Middelburg Hju 619 11:11 11:24
13 T. P. van der Veen   Hju 530 11:06 11:25
14 Mombarg Silvano Middelburg Hju 667 11:31 11:46
15 Willems Jeroen Middelburg Hju 648 11:35 11:46
16 Keulen Bas van Middelburg Hju 678 12:06 12:15
17 Louwerse Lars Vrouwenpolder Hju 627 12:12 12:25
18 Colpaert Daan Veere Hju 692 12:14 12:30
19 Ende Thomas v d Middelburg Hju 687 12:26 12:36
20 Verhoef Martijn Middelburg Hju 656 12:23 12:38
21 Verhage Sven Middelburg Hju 657 12:48 13:00
22 Kamp Dyon Arnemuiden Hju 680 12:48 13:01
23 Poppe Suzanne Middelburg Dju 340 12:51 13:03
24 Joosse Nick Middelburg Hju 681 12:58 13:13
25 Begthel Jonathan Arnemuiden Hju 698 13:05 13:16
26 Broodman Milou Middelburg Dju 694 13:42 13:53
27 Haeck Beaudoin Middelburg Hju 684 13:37 13:53
28 Maranus Bjorn Oostkapelle Hju 670 13:51 14:07
29 Put Stijn Middelburg Hju 630 13:56 14:07
30 Bakker Micha Middelburg Hju 699 13:51 14:09
31 Bostelaar Eva Koudekerke Dju 695 13:55 14:09
32 Kollen Boaz Middelburg Hju 676 13:53 14:09
33 GroenewegenSamoa Middelburg Dju 685 14:04 14:15
34 WinkelhofRebecca Middelburg Dju 647 14:02 14:15
35 Franken Jisse Middelburg Hju 686 14:40 14:56
36 Eenennaam Stef v Nw St Joosland Hju 688 14:42 14:57
37 Wattel Evelien Serooskerke Dju 650 15:06 15:20
38 Conte Tara le Middelburg Dju 691 15:07 15:20
39 Jakobsen Anne Serooskerke Dju 682 15:11 15:20
40 Belvroy Celine B Haamstede Dju 697 15:33 15:45
41 Poppe Esther Middelburg Dju 629 15:36 15:46
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica0
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica0
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica2253
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica3716
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica3551
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica4461
25-05-2012 12e StadsloopMiddelburgDynamica5503
10-06-2011 11e StadsloopMiddelburgDynamica6256
29-05-2009 9e StadsloopMiddelburgDynamica3861
09-05-2008 8e StadsloopMiddelburgDynamica2962
25-05-2007 7e StadsloopMiddelburgDynamica2552
02-06-2006 6e StadsloopMiddelburgDynamica1973
13-05-2005 5e StadsloopMiddelburgDynamica1571
28-05-2004 4e StadsloopMiddelburgDynamica3029
06-06-2003 3e StadsloopMiddelburgDynamica1530
31-05-2002 2e StadsloopMiddelburgDynamica1467
08-06-2001 1e StadsloopMiddelburgDynamica1401

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018